Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 פברואר 2018, 13:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

חוקי הפורום

1. איך מצטרפים לגילדה.

2. קוד ההתנהגות בגילדה:
  • יש לנהוג בנימוס ובכבוד הדדי.
  • אין להשתמש ב"היבריש" בצ'אט הגילדה.
  • אין לבזות את שם הגילדה בשרת בכל צורה שהיא.

3. Animor's hebChat - אדאון שמאפשר כתיבה בעברית בצ'אט המשחק.

4. שרת ה-Teamspeak של הגילדה (הקליקו על הבאנר להתחברות אוטומטית):

תמונה

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2014, 22:17

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin

לא חסרים אצ'יבמנטים שאפשר להוסיף לגילדה ויש עוד המון לאן לקדם אותה מהבחינה הזו.
העניין הוא שיש לה כל מיני אצ'יבמנטים מיוחדים שיהיה קשה מאוד להשיג מחדש לדעתי. וגם לוקח זמן לעלות ברמות, כאשר יש בונוסים לא רעים בכלל לשחקנים שנמצאים בגילדה שהיא כבר ברמה גבוהה. למשל, זה יקל על עליית הרמות למי שיפתח דמות חדשה.

אבל סבבה, סתם הצעתי משהו. כמובן שאתם מוזמנים לפתוח גילדה חדשה ולהתחיל מאפס.
אני גם אשמח לפתוח פורום חדש לגילדה כאן באתר, אם תרצו.

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 25 אוגוסט 2014, 22:23

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 29 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: WARPigeon
קלאס: Warrior

גם אני רק הצעתי :).כמו שאמרתי אני הולך אחרי העדר, מה שאתם תחליטו מקובל בעיני.העיקר מתוך התחשבות בגיפלטע
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: גפילטעפיש, מה יהיה?
הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 07:59

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman

אני מסכים עם לקרי...
הגילדה לא הייתה ניראת ככה אם הוא לא היה ״מוותר״..
אולי נחזיר לו את המפתחות? הוא היה כזה לידר טוב..
מתחשב.. עושה הרבה פעילויות של הגילדה.. טוב.. מתחשב...
לקרי.. תעשה לנו ילדים... או גמדים... או גובלינים... תלוי באיזה צד אתה...

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 15:03

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 17 פעמים
קיבל לייק: 3 פעמים
הדמות הראשית: esiland
קלאס: Priest

עצוב לי לשמוע איך הגילדה דעכה...
בכל מקרה מדובר על סימפטום של דעיכת הקהילה הישראלית ובפועל אין את אותו הגיבוש שהיה כאשר
האתר המדהים הזה נוצר וריכז חברים איכותיים בהובלת אנימור ונוני.

רוב השחקנים הוותיקים כבר לא כאן וכל אחד הלך לדרכו.
עם זאת אני מאוד מקווה שהתמונה תשתנה ותוחזר עטרה ליושנה.

בכל דרך שלא תבחרו- בין אם להקים גילדה חדשה או לשמר את הישנה במתכונת החדשה תדאגו לעשות זאת מתוך אהבה למשחק ובכיף גדול- אחרת זה לא יעבוד.

נ.ב
אני ממליץ לשמוע לעצותיו של אנימור הוא אומר את הדברים מתוך ניסיון ;)

עם קצת רצון וגם יכולת...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 16:06

גראנט

גראנט
עשה לייק: 14 פעמים
קיבל לייק: 21 פעמים
הדמות הראשית: Holyhottie
שרת: Kazzak PvP

תראו הסיעור מוחין הזה דווקא נחמד וגם קל מאוד לבצע אותו,
השאלה היא מה הן הפעולות שנעשה בעקבותו,
קודם כל אני חושב שלפתוח גילדה חדשה זה מיותר, הperks שלה הרמה שלה ההישגים וכל שאר הדברים יכולים לסייע מאוד ויהיה מיותר להשיג אותם מחדש, ולכן אין לי בעיה לזרוק כמה דולרים ולהעביר אותה לשרת חדש כולל שינוי שם וfaction ואז אפשר לשגר אותה כגילדה חדשה, אבל השאלות החשובות עדיין יישארו:
1. איזה שרת? איזה שם? איזה faction?
2. יש מתנדבים שיקחו על עצמם את המשימה של ניהול הגילדה? (אוסיף ואציין שהתפקיד "נפל" עלינו מהסיבה הפשוטה שאף אחד אחר לא היה מעוניין בו, האם זה עדיין המצב?)
3. האם יש מספיק ישראלים שחוזרים לשחק ויהיו מעוניינים בפרוייקט שכזה? ואם כן, איך נגיע לכל הישראלים וניידע אותם על כך?

יש עוד הרבה שאלות שצריכות מענה וגורמים שצריך לקחת בחשבון, (למשל אם כבר קיים איזה כיס של ישראלים באיזה שרת אז אולי אפשר לעבור לשם ולאחד כוחות, צעדים לפרסום ועוד)
בכל מקרה אשמח לדעת איך בדיוק הקמתם את גפילטעפיש ואיך הצלחתם לגייס כל כך הרבה אנשים (כולל אותי) אי שם ב2011.

כמו כן אנחנו צריכים לפחות 10 אנשים רציניים שייקחו על עצמם את הפרוייקט הזה, אחרת זה פשוט לא יעבוד, אפשר ורצוי להתחיל בקבוצה בפייסבוק\וואטסאפ כי בפורומים קצת קשה להגיע לאנשים בזמן אמת ולקבוע דברים (כגון ריידים PVP ועוד), וזה משהו שבימינו קיים כמעט בכל הגילדות.

בכל מקרה אני כבר חזרתי למשחק, ואין לי בעיה להתחיל להרים את הפרוייקט בזמן הקרוב (חודשיים לפני צאת ההרבה זה הזמן להתחיל)

אז מי איתי?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 16:51

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver

וואו LACRI קצת נסחפת אח של דוד שלו, ימיה היפים של גפילטע היו הרבה לפני שהצטרפת ולדעתי הצלילה למטה התחילה כשההנהגה עברה אליך, עד אז לא היו אינטריגות בגילדה ובריידים, לא היה "תשמור" לי מקום בטוח לחברה שלי כי אני חייב לשחק איתה ביחד ולא היה לבעוט שחקנים טובים החוצה רק בגלל שלא באים לך טוב בעין ( אהמ ניר אהמ ) אז אני מבקש אל תיקח את הקרדיט להצלחתה של גפילטע אלא תיקח את האשמה על תרומתך הנכבדה להמאסתה והמאסת המשחק על חבריה הוותיקים.

תגובתך מאוד משיחית ( אתה גם הולך על מים ) ולוקה בחטא הגאווה, "דע מקומך" הוא ביטוי שקולע בול לתגובתך, מקומך בדברי הימים של גפילטע הוא במקום של הרס ולא של בניה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 18:53

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 33 פעמים
שרת: Argent Dawn RP
קלאס: Mage

bar כתב:
תראו הסיעור מוחין הזה דווקא נחמד וגם קל מאוד לבצע אותו,
השאלה היא מה הן הפעולות שנעשה בעקבותו,
קודם כל אני חושב שלפתוח גילדה חדשה זה מיותר, הperks שלה הרמה שלה ההישגים וכל שאר הדברים יכולים לסייע מאוד ויהיה מיותר להשיג אותם מחדש, ולכן אין לי בעיה לזרוק כמה דולרים ולהעביר אותה לשרת חדש כולל שינוי שם וfaction ואז אפשר לשגר אותה כגילדה חדשה, אבל השאלות החשובות עדיין יישארו:
1. איזה שרת? איזה שם? איזה faction?
2. יש מתנדבים שיקחו על עצמם את המשימה של ניהול הגילדה? (אוסיף ואציין שהתפקיד "נפל" עלינו מהסיבה הפשוטה שאף אחד אחר לא היה מעוניין בו, האם זה עדיין המצב?)
3. האם יש מספיק ישראלים שחוזרים לשחק ויהיו מעוניינים בפרוייקט שכזה? ואם כן, איך נגיע לכל הישראלים וניידע אותם על כך?

יש עוד הרבה שאלות שצריכות מענה וגורמים שצריך לקחת בחשבון, (למשל אם כבר קיים איזה כיס של ישראלים באיזה שרת אז אולי אפשר לעבור לשם ולאחד כוחות, צעדים לפרסום ועוד)
בכל מקרה אשמח לדעת איך בדיוק הקמתם את גפילטעפיש ואיך הצלחתם לגייס כל כך הרבה אנשים (כולל אותי) אי שם ב2011.

כמו כן אנחנו צריכים לפחות 10 אנשים רציניים שייקחו על עצמם את הפרוייקט הזה, אחרת זה פשוט לא יעבוד, אפשר ורצוי להתחיל בקבוצה בפייסבוק\וואטסאפ כי בפורומים קצת קשה להגיע לאנשים בזמן אמת ולקבוע דברים (כגון ריידים PVP ועוד), וזה משהו שבימינו קיים כמעט בכל הגילדות.

בכל מקרה אני כבר חזרתי למשחק, ואין לי בעיה להתחיל להרים את הפרוייקט בזמן הקרוב (חודשיים לפני צאת ההרבה זה הזמן להתחיל)

אז מי איתי?

יש מצב לא רע בכלל שאני אצטרף גם. הורד/אליינס לא קריטי לי. מוכן להקדיש זמן בכיף - אני משחק איזה שניים-שלושה ערבים בשבוע ובסופ"ש אני פנוי יחסית. מוכן להשקיע בגילדה.

----------------------------------------------------------------------------------------

"A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to."

- Gandalf the Grey
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 18:55

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 17 פעמים
קיבל לייק: 3 פעמים
הדמות הראשית: esiland

bar כתב:

בר,
בזמנו זה היה מאוד פשוט, האנשים כאן באתר היו מגובשים והיה גרעין קשה.
הרבה אנשים תרמו להצלחת הגילדה אבל בעיקר להצלחת הגמדיה.

האתר היה שוקק מבחינת פעילות, מדריכים, דיונים, סיפורים מקוריים שחברי האתר העלו.
כיום הקהילה הפסיקה להשקיע בעצמה וזה גורם לדעיכה.
יש גבול למה שאנימור והמנהלים יכולים לעשות על מנת לשמר את מה שנבנה כאן.

תתחילו בעדכון המדריכים, פתיחת דיונים מועילים ותמיכה לחברים יותר חדשים.
תתחילו להתנהג כמו חברים במקום אנשים ממורמרים.

בקיצור תהיו יותר פרודוקטיביים ותעשו כל דבר בחיוך!
משם הדרך לגילדה שוקקת חיים וחברית קצרה ביותר.

עם קצת רצון וגם יכולת...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 19:19

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf

לטעמי יש בגמדייה מערכת יחסים חברית למדי. שאלות ענייניות נענות בתשובות ענייניות.
את ההתקדמות הגדולה ביותר במשחק, השגתי דרך החברים מכאן.
כפי שציינתי בעבר, כדי להגיע למטרה רחוקה יש צורך בהרבה יעדים קטנים. מי שסבור שמפגש לקראת ההרחבה יביא לגילדה מגובשת שוגה לדעתי.
יש לקבוע אירועים קטנים וקלים להשגה כגון ביצוע סנריוז בקבוצה של הגילדה, מבוכים משותפים, bg's וכדומה.
מעבר לגיבוש שזה יוצר, זה מכניס כסף לקופת הגילדה ולכן יאפשר פעולות רחבות יותר בהמשך.
מעבר לכך הTs של הגילדה מפוצץ בחברים שמשחקים במשחקים אחרים, ולמרות שתמיד ניתן לקבל שם עזרה זה די מעיק.
אני מציע למי שמחזיק ביכולות ניהול של הגילדה לקבוע תאריכים כפי שציינתי ומשם נתקדם. אם אין ביכולותיו רצון או יכולת לכך אני ממליץ להעביר את הסמכויות לנבי מתוך הנחה שיסכים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 19:35

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 29 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: WARPigeon

גם ההתקדמות שלי במשחק הגיעה מגמדיה ואני ממש חייב לאתר הזה.
כשההרחבה תצא אני אחזור למשחק וכנראה גם שאהיה מאוד פעיל. חשוב לי שנרגיש מגובשים וניתן יד גם לשחקנים חדשים.אז תחליטו מה שתחליטו אני איתכם.

נערך לאחרונה על ידי knastyknight בתאריך 26 אוגוסט 2014, 19:52, נערך פעם אחת בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 19:45

חבר זהב

חבר זהב

ארך אפיים, בזכות החבר'ה שמשחקים משחקים אחרים כרגע יש לך טים ספיק להיות בו כי רוב החבר'ה האלו הם אלו שתרמו ממיטב כספם לגמדיה ולגילדה ( ממש כמוך, כל הכבוד על התרומה זה חשוב ) בעוד אחרים רק מתלוננים, בנוסף, אלו שמשחקים במשחקים אחרים ונמצאים בטים ספיק נמצאים בו לבד, אני כל יום מחובר לטים ספיק ואני לא רואה אותך או את כל האחרים שאנו מפריעים להם אז אני לא מבין בדיוק איך אנחנו מפריעים/מעיקים לאנשים שבכלל לא משתמשים בטים ספיק?

לדעתי הקהילה הישראלית של WOW בפרט והקהילה שלו בכלל במצב מתמיד של דעיכה ולכן איני רואה סיכוי למהלך שיצליח להחיות את גפילטע או את המשחק אז עשו טובה ואל תכפישו את שמה של הגילדה האהובה שלנו, תפתחו גילדה בשם אחר בשרת אחר אם אתם רוצים ותשאירו אותנו עם הזכרונות הנעימים מימי הזוהר של הגילדה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 20:04

גראנט

גראנט

metalhorn כתב:
ארך אפיים, בזכות החבר'ה שמשחקים משחקים אחרים כרגע יש לך טים ספיק להיות בו כי רוב החבר'ה האלו הם אלו שתרמו ממיטב כספם לגמדיה ולגילדה ( ממש כמוך, כל הכבוד על התרומה זה חשוב ) בעוד אחרים רק מתלוננים, בנוסף, אלו שמשחקים במשחקים אחרים ונמצאים בטים ספיק נמצאים בו לבד, אני כל יום מחובר לטים ספיק ואני לא רואה אותך או את כל האחרים שאנו מפריעים להם אז אני לא מבין בדיוק איך אנחנו מפריעים/מעיקים לאנשים שבכלל לא משתמשים בטים ספיק?

לדעתי הקהילה הישראלית של WOW בפרט והקהילה שלו בכלל במצב מתמיד של דעיכה ולכן איני רואה סיכוי למהלך שיצליח להחיות את גפילטע או את המשחק אז עשו טובה ואל תכפישו את שמה של הגילדה האהובה שלנו, תפתחו גילדה בשם אחר בשרת אחר אם אתם רוצים ותשאירו אותנו עם הזכרונות הנעימים מימי הזוהר של הגילדה.

אני לא חושב שLOL (או dota 2 לצורך העניין שהרבה יותר טוב מLOL ואין לי שמץ למה אתם משחקים בדבר הזה) הם משחקים שהולכים לשעשע אתכם יותר מידי זמן, בסופו של יום כולם חוזרים לwow :)
ועכשיו רציני, אם אתה חושב שאין סיכוי להחיות את הקהילה הישראלית במשחק אז שיהיה לך בכיף, אולי אתה צודק, בכל מקרה אני פתחתי את הדיון הזה בראש של כן אפשר לעשות משהו.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 20:12

חבר זהב

חבר זהב

BAR, כל משחק שתשחק עם אנשים שאתה אוהב לשחק איתם יחזיק אותך מספיק זמן עד שתמצא משחק אחר לשחק בו, זכותך לדעה על LOL כמו שזכותי לדעה על WOW אבל אני לא מבין מה מפריע לארך אפיים שיש אנשים בטים ספיק?
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 20:15

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf

אני ממש לא בעניין של התנצחויות וכדומה. אני יכול לומר בשמי שלאחר מספר ערבים שבהם התחברתי לts והתנתקתי עקב חוסר עניין בדיונים שנערכו שם, אני מתחבר רק כשיש לי שאלה ספציפית למישהו שמחובר (וזה בסדר מבחינתי).
אני מניח שזה עונה על השאלה למה אתה לא רואה אותי מחובר.
אם יש חברים בגמדייה שנהנים מהts לדברים נוספים אז סבבה לגמרי, רק תביאו בחשבון שיש לזה גם חסרונות.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 20:33

חבר זהב

חבר זהב

מה החסרונות? זה לא שיש לך 200 אנשים שמשחקים WOW ואנחנו תופסים להם מקום או מפריעים לדיונים סוערים על WOW, התנצחות או לא, אני חושב שאתה לא מתחבר כי אין לך עם מי לדבר על WOW כי אין אנשים שמשחקים WOW שמחוברים לטים ספיק, תאשים את אלו שלא מתחברים ולא את אלו שמתחברים אבל משחקים משחק אחר.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26 אוגוסט 2014, 22:44

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor

חברים, בואו לא נדרדר את הדיון הזה לדיון של מריבות והתנצחויות.

בר, אני רואה שאתה רוצה לנסות שוב להרים את הגילדה. יש לי שתי עצות לתת לך בתגובה לדברים שכתבת:

1. אני חושב ששימוש בפלטפורמה כמו פייסבוק או ווטסאפ במקום בפורום תזיק למטרה. אם המטרה היא חשיפה כמה שיותר גבוהה על מנת למשוך אנשים, הפלטפורמה הכי טובה היא האתר הזה ופרסום בפורומים באתרים אחרים. ווטסאפ יכול לבוא במקביל, אבל אם הוא יבוא כתחליף לפורום פתוח, הוא יקשה על הגילדה להתגבש ולהתרומם מעבר לשחקנים הבודדים שנמצאים בקליקה הזו.
הפורום מתאים במיוחד לחשיפה רחבה, לפנייה לכלל שחקני הגילדה, לגיוס, להקמת קבוצות ריידים ו-PVP, לגיבוש נהלים וכללים.
לדברים שמצריכים מענה מיידי, ה-TS יהיה הפלטפורמה המתאימה ביותר. למה TS ולא ווטסאפ למשל? משום שכאשר הנהלת הגילדה נמצאת ב-TS בערוץ הנהלה ודנה שם בענייני הגילדה, הם נראים ואף נגישים לשחקנים האחרים. יש תחושה של הנהגה זמינה וקיימת. אם הנהלת הגילדה תימנע מה-TS ותהיה בווטסאפ, עלולה להיווצר תחושה של אי-זמינות, של מעין תרנגולת ללא ראש שמחפשת את דרכה.
על מנת להוביל אנשים לא מספיק לרוץ קדימה: צריך לוודא שהאנשים מאחור רואים אותך, בוטחים בך והולכים אחריך.

2. אם אתה מתכוון לקחת על עצמך את הנהגת הגילדה, אני מציע שתעשה חושבים עם עצמך לגבי רמת המחויבות שלך לאורך זמן. זה לא יהיה פשוט וזה יצריך אורך רוח. אם למשל אתה חושב שיש סיכוי שלאחר חודש-חודשיים קשים אתה תתייאש ותיעלם מהשטח, אולי כדאי לשקול להעביר את המושכות למישהו אחר כבר עכשיו.

אלה כמובן רק עצות, אתם אלה שתחליטו באיזו דרך אתם הולכים.

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2014, 00:06

גראנט

גראנט

Animor כתב:
חברים, בואו לא נדרדר את הדיון הזה לדיון של מריבות והתנצחויות.

בר, אני רואה שאתה רוצה לנסות שוב להרים את הגילדה. יש לי שתי עצות לתת לך בתגובה לדברים שכתבת:

1. אני חושב ששימוש בפלטפורמה כמו פייסבוק או ווטסאפ במקום בפורום תזיק למטרה. אם המטרה היא חשיפה כמה שיותר גבוהה על מנת למשוך אנשים, הפלטפורמה הכי טובה היא האתר הזה ופרסום בפורומים באתרים אחרים. ווטסאפ יכול לבוא במקביל, אבל אם הוא יבוא כתחליף לפורום פתוח, הוא יקשה על הגילדה להתגבש ולהתרומם מעבר לשחקנים הבודדים שנמצאים בקליקה הזו.
הפורום מתאים במיוחד לחשיפה רחבה, לפנייה לכלל שחקני הגילדה, לגיוס, להקמת קבוצות ריידים ו-PVP, לגיבוש נהלים וכללים.
לדברים שמצריכים מענה מיידי, ה-TS יהיה הפלטפורמה המתאימה ביותר. למה TS ולא ווטסאפ למשל? משום שכאשר הנהלת הגילדה נמצאת ב-TS בערוץ הנהלה ודנה שם בענייני הגילדה, הם נראים ואף נגישים לשחקנים האחרים. יש תחושה של הנהגה זמינה וקיימת. אם הנהלת הגילדה תימנע מה-TS ותהיה בווטסאפ, עלולה להיווצר תחושה של אי-זמינות, של מעין תרנגולת ללא ראש שמחפשת את דרכה.
על מנת להוביל אנשים לא מספיק לרוץ קדימה: צריך לוודא שהאנשים מאחור רואים אותך, בוטחים בך והולכים אחריך.

2. אם אתה מתכוון לקחת על עצמך את הנהגת הגילדה, אני מציע שתעשה חושבים עם עצמך לגבי רמת המחויבות שלך לאורך זמן. זה לא יהיה פשוט וזה יצריך אורך רוח. אם למשל אתה חושב שיש סיכוי שלאחר חודש-חודשיים קשים אתה תתייאש ותיעלם מהשטח, אולי כדאי לשקול להעביר את המושכות למישהו אחר כבר עכשיו.

אלה כמובן רק עצות, אתם אלה שתחליטו באיזו דרך אתם הולכים.

מסכים עם כל מילה, כשאמרתי וואטסאפ\קבוצה בפייסבוק, התכוונתי רק לבינתיים, כלומר שיהיה דיון ישיר בין אלו שרוצים להרים את הגילדה בחודשיים הקרובים, כזה שלא יפוצץ את הפורום בהודעות מיותרות, כמובן שבשוטף האתר הזה יותר עדיף ויותר נגיש לכל הדעות.

לגבי ההנהלה, אגיד לך את האמת, אני לא מעוניין ולא הייתי מעוניין במושכות, הבעיה היא שאף אחד אבל אף אחד לא לוקח על עצמו את המושכות ואומר "יאללה אני מרים פרוייקט בואו תצטרפו למאמץ", אלו שכן רוצים מצפים שמישהו אחר יעשה את זה, ואלו שלא רוצים רק מורידים את המורל ועסוקים בלציין כמה הקהילה הישראלית מתה והמצב הנוכחי בגפילטע מביש, שגם זה לא הכי עוזר.

אני אישית חושב שצריך איזו קבוצה של כמה אנשים רציניים שיהוו את הבסיס לגילדה, בין אם זה לשקם את גפילטע או להתחיל מחדש, חלקם יתעסקו גם בהנהלה בהמשך ומשם אפשר רק לגדול, ואחרי זה לא אכפת לי גם לקחת 5 צעדים אחורה, הבעיה היא שאף אחד לא קם בכלל, הרבה מה"שחקנים הוותיקים" (לא כולם! חייב לציין) שלא פרשו מהמשחק עדיין כבר הכניסו לעצמם לראש כ"כ חזק שהעניין גמור ומת ואי אפשר להרים כלום, ותאמין לי ניהלתי דיון עם הרבה מהם ואף אחד לא חשב לרגע לקחת לעצמו את המושכות אלא היה עסוק רק בלהעביר ביקורת, מספיק שחצי מהם היו יוצאים מהקיבוע שלהם ומצטרפים לרעיון ה"מטופש" שלנו אז, הדברים היו נראים אחרת, כי יש ובהרחבה הבא יהיו עוד הרבה שחקנים, חדשים וחוזרים, שיכולים בכיף להצטרף לפרוייקט, אם רק הוא יהיה טיפה יותר רציני מכמה הודעות שדביל כמוני רושם בפורום הזה.

אם הגילדה היתה מצליחה לבד הרבה מהשחקנים שעסוקים בלדבר היו מצטרפים בלי להסס, הם רק לא מבינים שעכשיו צריך קצת רצינות והתאגדות בשביל להרים אותה, שזה אומר גם לנקוט בפעולה, נכון, אני לא האיש הכי מתאים לתפקיד, אבל גם אז וגם עכשיו, אני אחד היחידים שעוד חושב לעשות משהו בנידון, כי בתכלס, היה לי ממש כיף בגפילטע, וחבל לוותר על העניין הזה ולהשאיר אותו בגדר "זכרון נעים", כאשר עדיין ניתן להרים אותו בצורה פרקטית.

וניגש לעניין,
דרושים/ות שחקנים/יות ישראלים/יות למשרה ניהולית בפרוייקט חדש בגילדה הישראלית של world of warcraft.
דרישות העבודה:
אזרחות ישראלית ו/או תושבות קבע, מוסר עבודה, ניסיון מצטבר של לפחות שנה בworld of warcraft, תינתן עדיפות לבעלי ניסיון של 3 שנים או יותר.
אפשרויות קידום לofficer, GM על בסיס רצון לתרום, לקיחת אחריות, ורמת הפעילות השוטפת.
המשרה מיועדת לרציניים בלבד,
ניתן ליצור איתי קשר בפורום הזה, בטלפון 052-6270919 במייל Bar.Abergel@gmail.com או בTS בתיאום מראש.

בר אברגל,
משאבי אנוש
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2014, 13:15

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 7 פעמים
הדמות הראשית: Lyhoof
קלאס: Hunter

heyo, פוסט מבולגן להלן, זורק מחשבות על המקלדת:
הקפאתי את המשתמש שלי לפני שנה ונעלמתי מהנוף הפורומי, אבל נשארתי lurker ואני מתעדכן כל הזמן בנושאים שנפתחים פה (וכמובן בחדשות של MMO-C). בשנה האחרונה צפיתי מהצד איך הגילדה התאדתה, אם אני לא טועה קצת אחרי שיצא 5.2, ולמרות שזה חבל אני חושב שכמו שאחרים הציעו, אם יש פה חברה שמעוניינים להקים גילדה ישראלית חדשה צריך לשנות משהו.
זה באמת נראה לא טוב שכבר למעלה משנה יש גילדה גוססת שמנסים לשקם, ברגע שאנשים רואים שהם נמצאים בגילדה מתה הם פשוט עוזבים.

אם רוצים למשוך שחקנים חזרה ל-vision הזה של קהילה ישראלית מאוחדת, צריך דם חדש, אנשים כריזמטיים, הגדרה ברורה של איך הגילדה הולכת לתפקד ומה המטרה שלה. לשנות שרת ופוסיבלי faction, שם וכו' כמו שהציעו זה לדעתי חובה. אנשים לא יחזרו לגילדה קיימת גוססת, חייבים לפחות בוסט ראשוני של מאסה כלשהי של אנשים שיתנו לגילדה חיים ויראו פעילות.
עולה גם שאלה של איך להגיע לישראלים שמשחקים, אני מאמין שרוב מי שמשחק בכלל לא גולש בגמדיה. בעיה.

אני חושב שלמודל החדש של ריידים בהרחבה הקרובה יש יתרונות וחסרונות בהקשר של גילדה ישראלית -
מצד אחד העובדה שנורמל מוד (מה שבהרחבה הבאה יקרה Heroic mode) הוא גמיש בכמות השחקנים, תורם לזה שיהיה אפשר לעשות פרוגרס בריידים עם כמות גדולה יחסית של שחקנים מהגילדה בלי ריבים על מקום, באווירה נינוחה יחסית, ולהכניס פחות או יותר כל שחקן שירצה ושיעמוד בתנאים מינימליים של ריידינג. זה משהו מעולה לדעתי בבניית קבוצה מאוחדת של שחקנים בלי שזה נותן הרגשה לחדשים שאין להם מקום או אפשרות להצטרף לותיקים.
מצד שני, אני זוכר שגם בזמנו במוסד וגם לפי מה שהבנתי שקרה בגפילטע, חלק לא קטן מהסיבה לנפילת הגילדות היא ששחקנים רבים מה-core של הגילדה חיפשו לעשות ריידים בצורה יותר מקצועית ועזבו לגילדות/שרתים אחרים, ובהרחבה הקרובה כש-Mythic זה מוד שנעול על 20 שחקנים, זה יהיה מאוד, מאוד קשה למנף קבוצה חזקה ויציבה של ישראלים שיוכלו להתקדם בתוכן.
I will go as far as sayin' שאני חושב שזו לא אופציה בכלל. כשריידים הצריכו רק 10 אנשים היה קשה להחזיק קבוצה חזקה למשך יותר מטיר שלם, אז 20? כן, לא נראה לי.

יש פה בעיה, בגלל זה אני אומר שצריך להגדיר מראש למה הגילדה שואפת. אולי להצהיר מראש שהגילדה שואפת בעיקר לרכז ישראלים בשביל הכיף של לשחק ביחד, אבל לא להפריח אשליות על גילדת ריידים ישראלית מצליחה. אני מאמין שהרבה מאוד שחקנים ישמחו לקחת חלק בגילדה ישראלית אפילו רק עם אלט/ים שלהם, ושיש הרבה ישראלים שמשחקים בצורה קאז'ואלית (אני בעצמי, גם כשאני אחזור לשחק בקרוב, אני מאמין שאת רוב ההרחבה אם לא כולה אני אשחק בק'אזואליות ובלי כוונה להתקדם הרבה אם בכלל ב-Mythic) שלא אכפת להם מ-Mythic Raiding ורק רוצים סביבה טובה ופעילה לשחק בה, עם אפשרות לארגן קבוצות לכל מיני דברים שונים.

אם תקום יוזמה של גילדה חדשה, אני אשמח מאוד להצטרף עם אחת הדמויות שלי, אחרי הכל כשאני חושב על כל השנים ששיחקתי WOW הרבה מהזכרונות הטובים ביותר שיש לי הם בזכות הקהילה הישראלית. הריצות לריידים ישנים בשביל אצ'יבמנטים/טרנסמוג, ה-TS הפעיל, קבוצות לדאנג'נים ו-BG'S ופשוט הנוחיות של לתקשר ולצחוק עם ישראלים..
אז אממ, כן, עדכנו אם יש משהו חדש.

peace
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2014, 15:14

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: MarHardon
שרת: Ahn'Qiraj PvP Recommended

לדעתי הבעיה נובעת מכך שע"מ שגילדה תהווה בית יציב והמשכי לחברים שבה, צריך להיות לה בסיס, גזע, שיחזיק את הענפים הפחות יציבים.
מה זה בסיס? בעיניי ? אנשים שמשחקים, ומתכוונים להמשיך לשחק בוואו גם בעתיד, אנשים בעלי ידע מעמיק, יחסית, על המשחק, ומכוונים להצליח בו, ולא רק לחוות אותו.
למה? כי אין מה לעשות... כשאתה שואף למשהו, למטרות מאתגרות במשחק הזה, יוצא שאתה מבלה בו יותר זמן, והוא משחק חלק גדול יותר בחיים שלך:
- ריידרים שעושים ריידים מאורגנים 2-5 פעמים בשבוע עם רוסטר קבוע - לא משנה אם נורמל או הירואיק כרגע.
- שחקני פי וי פי רציניים, שמארגנים RBGs לרוסטר קבוע שמכוון גבוה.
- Achievement hunters
- RPers כבדים
- וכו'.

גפילטע, לפחות ברוב הזמן שהיא הייתה קיימת, הציעה דבר אחד עיקרי:
- פלטפורמה סוציאלית לישראלים בלבד

זה לא מספיק.

השחקנים עם הפוטנציאל להיות הבסיס רוצים יותר מפלטפורמה סוציאלית.
הם רוצים הירואיק kills, הם רוצים אנשים עם שאיפות דומות לשלהם במשחק.
ואת זה היה קשה למצוא בגפילטע.

בפשטות: זה לא מספק להיות שחקן מוכשר, עם סקילז וידע מעמיק על המשחק, ותשוקה לזה, לשחק בצורה מאוד אקטיבית ולהשקיע מהזמן שלך בו - ואז לא לממש את הפוטנציאל הזה כי לכל השאר זה לא מזיז והם סתם רוצים לעשות תוכן קל ולהריץ דחקות ב טים ספיק.

אני, והרבה כמוני, היו הולכים לחפש גילדה עם אנשים יותר דומים לנו, מבחינתם המטרות המשחק, במקום להישאר ולהרגיש לא מסופקים.

הפיתרון בעיניי, הוא להקים גילדה ישראלית שתשים לה לדגש להגיע להישגים כלשהם במשחק: לבנות רוסטר סביב לזה, שיהווה את הבסיס ומשם למשוך עוד אנשים שיהוו את הפן הסוציאלי בגילדה.
אותם אנשים, יקבלו הזדמנויות להיות חלק מהבסיס ככל שהזמן יחלוף.
אי אפשר לנהל גילד רציני כשלאף אחד אין ידע מעמיק על המשחק וסתם כולם יושבים להם בפאגס, random dungeons, או בסטורמווינד ומתחברים לחצי שעה ביומיים.
הפיתרון הזה כבר לא כ"כ בר השגה בעיני, להרבה שחקנים כבר יש בית חם בגילדות אחרות.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27 אוגוסט 2014, 16:13

גראנט

גראנט

תראו שניכם צודקים במובן מסויים,
נכון שהבסיס של הגילדה הוא חברותי וקיהלתי, על זה אין ספק
אבל האם אי אפשר לעשות ריידים? על זה אני חולק, (בטוח שזה נכון גם לPVP אך מפני שאני לא מתעסק בזה אני לא יכול להרחיב)
גם ב5.4 כשהמספרים היו ברצפה לקחנו קבוצה של 10 ישראלים (אמנם 2 מהם לא היו בגפילטע עם המיין ולכן אין את האצ'יבמנט) וסיימנו את SoO על נורמל, עם רוסטר מלא של דוברי עברית חברי הקהילה הזאת, זה בעיניי הישג משמעותי בפני עצמו.
הרבה מהישראלים הם כן ריידרים טובים, באותו הזמן שעשינו את SoO היו לפחות 5 אנשים שאני יודע עליהם שעזבו את גפילטע עם המיין והלכו לגילדה אחרת (בשביל התקדמות בHC), אך באו לעיתים לייעץ לנו בTS, ואני בטוח שיש עוד הרבה כמותם, עכשיו תתארו לכם עם חלק מהשחקנים האלה יבואו ויצטרפו, בדוק שאפשר להקים קבוצה, זה הכל עניין של אם הם יבחרו לעזוב את "הבית החם" שלהם בגילדות הקיימות או אם הם לא פרשו מהמשחק בזמן שעבר מאז, לגבי המספרים נחיה ונראה, אבל לישראלים יש בעקרון יכולת משחק מאוד גבוהה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה