Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 פברואר 2018, 21:18

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 33 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: בקרוב אנחנו מעלים אתר שיספק שירותים מיוחדים לWOW
הודעהפורסם: 05 מאי 2014, 18:44

טירון

טירון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
קלאס: Druid

שלום לכולם חברי הגמדיה!
אני כבר שנים נמצא פה מתחת לרדאר (עוד שהתחלתם קצת בגיימר)
אני וחבריי שמשחקים במשחק הזה שנים על שנים וצברנו ניסיון גם בשוק,
עומדים לפתוח אתר חדש שיציע שירותים חדשים שישפרו לכם את חויית המשחק.
אנחנו בתהליכי בנייה מתקדמים ונשמח להתעניינות שלכם בשאלות וכו'!
חג שמח
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: בקרוב אנחנו מעלים אתר שיספק שירותים מיוחדים לWOW
הודעהפורסם: 05 מאי 2014, 19:16

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 33 פעמים
שרת: Argent Dawn RP
קלאס: Mage

אילו סוגים של שירותים? והאם הם יהיו חוקיים (במסגרת החוקים של בליזארד)?

----------------------------------------------------------------------------------------

"A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to."

- Gandalf the Grey
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מאי 2014, 20:06

טירון

טירון

רובם המוחלט לא.
מדובר בשירותי עליית רמות, הונור, מאונטים וכדומה, במחירים ממש נמוכים ונוחים וכמובן נגישים לישראלים!
אנחנו גם נמכור גולד בשרתים בהם הקהילה הישראלית תוססת.
להלן Stormscale, The Maelstrom וכו'.
החלטנו שחשוב להביא גם את התחום הזה לישראל, בין 30-40% מהשחקנים משתמשים בשירותים האלו או ישתמשו,
ואין שום סיכוי ממשי לאקאונט.
זה בערך כמו לסמס בנהיגה או לנגן בין 2 ל4 בצהריים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2014, 06:59

סמל אישי של המשתמש

שומר הדם

שומר הדם
קיבל לייק: 33 פעמים
שרת: Argent Dawn RP
קלאס: Mage

אז צר לי, אני אישית תמיד הייתי נגד הדברים האלו ואמשיך להיות. אני לא אשתמש בשירותיכם.

שיהיה בהצלחה, בכל מקרה.

----------------------------------------------------------------------------------------

"A wizard is never late, nor is he early, he arrives precisely when he means to."

- Gandalf the Grey
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2014, 12:03

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 14 פעמים
קיבל לייק: 97 פעמים
הדמות הראשית: Necrocake
שרת: Stormreaver PvP
קלאס: Death Knight

WoWPlus כתב:
החלטנו שחשוב להביא גם את התחום הזה לישראל, בין 30-40% מהשחקנים משתמשים בשירותים האלו או ישתמשו,

מעניין אותי מאיפה הבאת את המספרים האלו?

WoWPlus כתב:

זה פשוט לא נכון ואל תיתן לאנשים להאמין בזה בליזארד משתפרים כל הזמן בגילוי של שחקנים שמשתמשים בשירותים לא חוקיים. רק לפני חודש היה גל ענק שהדיח אלפי חשבונות שהשתמשו בבוטים ב-PVP ולפני חצי שנה הדיחו כמה מאות של חשבונות שהיו חלק מרשת של סחר בזהב במשחק.

WoWPlus כתב:
זה בערך כמו לסמס בנהיגה

בטוח מאוד. ממליץ לכל הילדים בני ה-17 שהוציאו רישיון אולי ככה יהיו פחות נהגים על הכביש ואני לא אתקע בפקקים בדרך חזרה מהעבודה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2014, 15:24

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 28 פעמים
קיבל לייק: 167 פעמים
הדמות הראשית: Mindgasm
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest

קצת עצוב לי לראות שאתה חושב שסמסים בנהיגה הם דבר לגיטימי, אבל אני מניח שזה גם בדיוק אותם אנשים שחושבים שקניית שירותים כאלו הם דבר תקין.

ואני חשבתי שהרפואה המודרנית עצרה את הברירה הטבעית.

"Amat Victoria Curam - Victory loves preparation"
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2014, 16:33

טירון

טירון

Beefycake כתב:
WoWPlus כתב:

מעניין אותי מאיפה הבאת את המספרים האלו?

WoWPlus כתב:

זה פשוט לא נכון ואל תיתן לאנשים להאמין בזה בליזארד משתפרים כל הזמן בגילוי של שחקנים שמשתמשים בשירותים לא חוקיים. רק לפני חודש היה גל ענק שהדיח אלפי חשבונות שהשתמשו בבוטים ב-PVP ולפני חצי שנה הדיחו כמה מאות של חשבונות שהיו חלק מרשת של סחר בזהב במשחק.

WoWPlus כתב:
זה בערך כמו לסמס בנהיגה

בטוח מאוד. ממליץ לכל הילדים בני ה-17 שהוציאו רישיון אולי ככה יהיו פחות נהגים על הכביש ואני לא אתקע בפקקים בדרך חזרה מהעבודה.

שלום לך,
תודה על התגובה.
אני אתחיל בלהציג בפנייך את העובדה שאנחנו מתעסקים בתחום הזה כבר שנים, ואני לא אעמיד אקאונט של אף אחד בסכנה ממשית. הנתון הזה הבאתי ממאמר של אחד מהבעלים של OWNEDCORE אם אתה מכיר. ולא יודע איפה קראת את הגל הענק שהדיחו אלפי חשבונות, זאת פנטזיה של בליזארד. זה שהם משתפרים בגילוי ואיתור זה נכון לחלוטין. אבל מנגד עולם הבוטים כיום הוא בטוח ב100% אם אתה בקיא בתפעול הבוט.
מכיוון שאנחנו שחקנים ולא סוחרים סינים שמתמשים באקאונטים גנובים ובשיטות זדוניות, לא קיים הסיכוי שאחד מהצדדים יקבל באן על סחר בגולד.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2014, 16:34

טירון

טירון

אגב, לכל האנשים שמנפנים בדוגמא על אסמס בנהיגה, הצגתי את הדוגמא הזה כדי להדגים את ה***אכיפה**** שלו.
לא את רמת החשיבות והסיכון היומיומי של נהיגה כזאת.
אז בואו לא נרד לפאן מתחכם ומתנשא, במיוחד לאור העובדה שאני נשבע שלעולם לא סימסתי בזמן נהיגה :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2014, 22:07

לגיונר

לגיונר

Praise is due where praise is due. אתה מתבטא יפה ונותן תשובות יפות אשמח לשמוע עוד כשהאתר שלך יהיה מוכן.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מאי 2014, 22:37

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

WoWPlus,

כשמעלים תוכן והצעות בעייתיים כמו אלה שאתה העלית, המינימום שנדרש לעשות זה לברר אם התוכן הזה לגיטימי באתר בו אתה מעלה אותו. יש שתי דרכים לעשות זאת:
1. קריאת תקנון האתר/חוקי הפורום, שמופיעים כדביק בכל פורום באתר הגמדיה.
2. יצירת קשר עם בעלי/מנהלי האתר בה"פ או במייל.

למרבה הצער, לא עשית אף אחד משני הצעדים האלה, אחרת היית יודע שמה שאתה מתכוון לפרסם פה אסור והיית חוסך ממני את התגובה הזו.
אני מצטט מתקנון האתר:
ציטוט:
עשרת הדברות של אתר הגמדיה:

1. פרסום ומכירה של חשבונות או זהב אסורים באתר זה. מכירת חשבונות או זהב אסורה עפ"י חוקי המשחק ושחקנים רבים נפגעים לעיתים תכופות מפעולות אלה. זה כולל גם שיתוף חשבונות, האסור על פי בליזארד.
...
5. אין לפרסם אתרים או כל דבר אחר למטרת רווח אישי, אלא בתיאום מראש ולאחר אישור.
...

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מאי 2014, 07:05

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman

ננעל...???

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מאי 2014, 08:42

צוות האתר

צוות האתר

למה לנעול? אולי יהיה למישהו משהו מעניין לומר... אני לא אוהב לסתום פיות.
הבהרתי את המצב. אם ייעשה ניסיון לפרסום תוכן אסור, אני אנעל/אמחק/אחסום בהתאם לנסיבות.

אגב, בנימה אישית אומר שמה שקצת עצוב לי זה שפותח הדיון כתב שהוא נמצא פה "כבר שנים", עוד כאשר הקמת אתר הגמדיה פורסמה בפורום בגיימר, ז"ל (שם גם אני התוודעתי לאתר, אגב). אבל הפעם הראשונה בשנים האלה בה הוא כותב באתר, היא כשהוא רוצה להשיג רווח כלכלי.
לך תבנה קהילה...

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מאי 2014, 09:31

טירון

טירון

אנימור כבוד לי שהגבת פה!
מאוד מעריך את עבודתך לאורך השנים.. אני אתחיל בזה שתאמת, האתר עוד לא באוויר בכלל ואין לי מה לפרסם.
מה שכן רציתי לראות את ההיענות על הרעיון, "חזון" או איך שלא תקראו לזה.
כי אני יודע "זה לא חוקי", בלה בלה "סכנה לאקונט" בלה בלה "הורס את הכלכלה" בלה בלה.

אתם נשמעים בדיוק כמו אנשים שלא נחשפו לזה, ומסתפקים ממה ששמענו מהצד.
בליזארד היא חברה צמאה לכסף שפאקינג מוכרת שירותים מגוחכים תמורת כסף - והיא משתפת פעולה עם הסחר בגולד, כי זה מניב לה מליונים נוספים כל חודש.
בליזארד שמה את המשאבים שלה נגד הסוחרים הסינים - אותם סוחרים שלפני שבועיים השתמשו בHEARTBLEED (אירוע גניבת כרטיסי האשראי) וקנו אלפי אקאונטים מכרטיסים גנובים תוך כדי שהשתמשו ב90 BOOST ונכנסו לBT ועשו כל יום 600K גולד. (עם בוטים גנובים אגב)

אני בחור נחמד מישראל יוצא צבא ששירת באגוז, ובאתי להכניס לתודעה את הישראלית שזה בסדר להשתמש בשירותים האלו, (בואו לא נתייפיף על החוק, לרובכם פה יש שאריות של מריחואנה בשתן,
ואל תטיפו לי שזה הורס את כלכלת המשחק. ההפך, זה מפריח את הכלכלה.)

אז מה שאני באתי לעשות בפורום זה לא לפרסם את האתר שלי שעוד לא מוכן בכלל, אלה לעשות לכם היכרות עם הדבר הזה ממקום אחר.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מאי 2014, 16:42

צוות האתר

צוות האתר

אני אומר לך למה אני באופן אישי מתנגד לשירותי power leveling או קניית זהב:

1. השירותים האלה הולכים בד בבד עם שימוש בבוטים, ובוטים הורסים את המשחק:
- הבוטים תופסים מקומות של שחקנים אמיתיים ב-BG, מסתובבים שם מבלי באמת לעשות משהו מועיל, הורסים לחברי הקבוצה שלהם את הסיכוי לנצח ב-BG.
- הבוטים מפוזרים בעולם, כורים משאבים. הבעיה היא שאת אותם משאבים רוצים לכרות שחקנים אמיתיים. השחקנים האמיתיים מבזבזים זמן רב כשהם מחכים ל-spawn של משאבים שהבוטים כורים באותו אזור יחד איתם.
- הבוטים הורסים את המסחר משום שהם מעלים את היצע פריטי מקצועות האיסוף ב-AH. כשהיצע עולה, המחיר יורד. משמעות הדבר היא שלשחקנים אמיתיים קשה יותר להרוויח גולד ע"י מכירת משאבי איסוף ב-AH. כלומר, הזמן של השחקנים האמיתיים הופך להיות זול יותר, פחות ערך, משום ש"שעת עבודה" שלהם באיסוף שווה הרבה פחות ממה שהיא באמת צריכה להיות.

2. שירותי העלאת רמות הורסים גם הם את המשחק, משום שהם מביאים למצב בו יש הרבה שחקנים ברמה מקסימלית, שאין להם באמת מושג איך לשחק בדמות שלהם. הם לא מכירים את היכולות, הסקילים, הרוטציות, הטקטיקות, הם לא באמת התנסו בזה. אחר כך שחקנים כאלה נכנסים יחד עם שחקנים אחרים לדאנג'נים, לריידים או ל-BG, מתרוצצים שם כמו תרנגולות ללא ראש, מעצבנים את כולם והורסים את חוויית המשחק.
אני לא אומר שבלי זה כל השחקנים ברמת end game יידעו מה הם עושים. אבל אני בהחלט אומר שזה מגדיל את מספר השחקנים שאין להם מושג איך לשחק.

3. הצפת השוק בזהב הורסת את המסחר, משום שהיא מורידה את ערך הזהב: כשיש הרבה זהב להרבה אנשים, ערך הזהב יורד. זה אומר ששחקנים אמיתיים שבאמת עבדו קשה בשביל להשיג זהב, מוצאים עצמם עובדים הרבה כדי להשיג מעט. בשילוב עם הבוטים שכורים מחצבים מסוגים שונים, המסחר כולו מתעוות - חלק מהמוצרים זול מאוד, חלקם יקר מדי.

4. אתם יכולים לפזר כמה הבטחות שתרצו, אבל בסופו של דבר הסיכון נופל על הלקוחות שמתפתים לרכוש את השירותים האלה מכם. הם אלה שמסתכנים בחסימת החשבון שלהם, הם אלה שמסתכנים בכך שפרטיהם האישיים יגיעו למקומות מפוקפקים ואולי אף ייעשה בהם שימוש.

5. השוואה שלך למריחואנה אינה רלוונטית: הדברים שאתה רוצה לעשות הורסים את קהילת המשחק, מעוותים אותה, מקלקלים את החוויה למיליוני שחקנים. אפשר להתווכח אם למריחואנה השפעה שלילית על החברה, אולם הויכוח יהיה עקר, משום שכל מסקנה אליה נגיע בקשר למריחואנה אינה משליכה דבר וחצי דבר לגבי קניית זהב או PL ב-WOW.
זה שאנשים רבים מוכנים אולי לקבל עבירה מסוימת על החוק, לא אומר שנכון יהיה לקבל עבירה אחרת על החוק, אין קשר בין הדברים. זה כמו שתגיד: אנשים עוברים על החוק בכך שהם נוסעים מעל המהירות המותרת, מכאן נובע שמותר לעבור על החוק בדרך של פריצה לבתים וגניבת תכולתם.

6.
ציטוט:
אז מה שאני באתי לעשות בפורום זה לא לפרסם את האתר שלי שעוד לא מוכן בכלל, אלה לעשות לכם היכרות עם הדבר הזה ממקום אחר.
אל תעליב את האינטיליגנציה שלי, אוקיי?

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מאי 2014, 16:52

טירון

טירון

נתחיל בזה שההערה שלך על Powerleveling לא רלוונטית יותר, מכיוון שהחברה שאתה כל כך אוהב מתחילה למכור את הדבר העלוב הזה במחיר מופקע לכלל לקוחותיה בכדי לעשות עוד כמה מליונים מהצד.

ושוב, עם כל ההטחות שלך על עולם הבוטינג, רוב הדברים שאמרת נוגעים רק בתעשייה הסינית.
בוא אני אגיד לך חד וחלק, הבוט שאני שם בPVP הוא תמיד יהיה בין המקומות הראשונים בKB, שלא נדבר על CAPPING. אתה מוזמן לנסות, ואני מבטיח שהבוט שלי יותר מועיל מרוב השחקנים בBG.

כמה דברים שאתה טוען על הבוטינג כן נכונים באופן חלקי, אבל אתה יורד לרזולוציות שהם לדעתי נמוכות מדי בכדי להאשים בצורה כזאת. לא חסרים אנשים שהם לא בוטים שעושים פארמינג על MINING HERB. מה, אבל זה פחות מעצבן אותך כי הם מתנוונים על המסך במקום שבוט יעשה את ?

שוב, ידידי, אל תשווה אותי לתעשייה של הסינים והEXPLOITS. אני ישראלי כמוכם, אני נהנה מהמשחק כמוכם.
ותאמין לי שאם חס ושלום לקוח שלי יקבל באן, אני לא יגיד לו שלום ולהתראות ואמשיך בדרכי, אני לא ישן טוב בלילה עד שאני יחזיר לו אקאונט לא פחות טוב ממה שהיה לו.

יכולתי לפתוח את האתר לקהילה הבינלאומית, אבל זהו שלא, האתר שלי יהיה באווירה ביתית ומזמינה לשחקנים הישראלים, והחזון שלי שאנשים ישתמשו בשירות שמחים, ויהנו מזה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מאי 2014, 22:17

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty

יש לי כמה בעיות עם הכתיבה פה ואני אפרט אותן כמיטב יכולתי.

1. בוא נתחיל בלדבר על בוטינג.
יש שני סוגים של בוטינג ככל הידוע לי שאנחנו מדברים על פארמינג של זהב, הראשון זה בוטינג שחופר מקורות כלומר, איסוף צמחים, דגים, מחצבים, עורות, בדים וכדומה. יש כאלו שמשלבים את הבוטינג הזה עם בוטים של עיבוד חומרים ויצירה של דברים כמו gems, חומרי אינצ'נטינג, דיו וכן הלאה.
כמו שאושרי אמר, בוטים מהסוג הזה יושבים באיזורים שעות על גבי שעות בלי שיש מאחוריהם בני אדם והם פשוט אוספים חומרים ששחקנים אחרים צריכים להתחרות איתם.
הבעיה בזה היא שבסופו של יום, בן אדם אחד נמצא ליד המחשב ומנסה להשיג חומרים והוא צריך להתחרות בסוג של רוח רפאים, אדם אחר שאינו נמצא כלל ליד המחשב ושסביר להניח שאוסף מקורות מעוד 10 איזורים אחרים.
במקרים האלו החומרים האלו מגיעים לAH ומה שקורה זה שבגלל כמות הבוטינג הגבוהה, הערך שלהם יורד (היצע עולה, ביקוש נשאר קבוע= ערך יורד) ככה שבן אדם שבילה עכשיו שעתיים בלחפש מינרלים ונלחם בשיניים שלו להשיג את המינרלים האלו הרוויח פחות זהב ממה שהיה מקבל על המאמץ שלו אם הבוטים האלו לא היו שם. וגם אם היו שם שחקנים אחרים, כמות המינרלים/צמחים/וואטאבר הייתה נמוכה יותר בAH ואז הערך של כל מינרל/צמח היה עולה בהתאם. מה שקורה זה שאנשים מבינים שלחפש מקורות ככה זה לא משתלם והם מפסיקים לנסות להשיג ככה כסף. ואז הכלכלה של השרת מתחילה להיות תלויה בבוטים האלו, כי אם הם לא יעבדו מי יביא את המינרלים? אף אחד אחר לא מוכן לעשות את זה כיז ה לא רווחי יותר. זה מוציא מאיזון את הכלכלה ופוגע בהרבה מאוד אנשים במשחק עצמו.
2. הבוטינג מהסוג השני הוא בוטינג שלא מפריע לאף אחד על פני השטח. בסוג הזה נכנסים לאינסטנס ומנקים אותו תוך כדי שאוספים את כל הלוט מהמובים+דברים שיש באינסטנס. דוגמא מצויינת לכך היה ההייפ האדיר שהיה בזמנו סביב Botanica (שם אירוני משהו) שם היו המון בוטים.
היה פוסט שלם שמסביר למה לעשות שם בוטינג מאוד משתלם והמספרים דיברו על אנשים שעושים משהו כמו 3 מליון זהב ביום. (כולם בוטרים). אז למה זה מפריע? הרי בתוך אינסטנס אי אפשר לקחת מינרלים/צמחים מאנשים אחרים, המובים שם הם מובים רק של הבוטרים ובעצם בגדול אין הפרעה ישירה לאוכלוסיה של השחקנים.
הבעיה היא שהאינסטנס הזה מייצר כסף מכלום. אם בעולם פתוח יש נניח 10 מחצבים של טיטאניום שעושים ספון כל 10 דקות אז בשעה יכנסו לשרת הזה אך ורק 60 מחצבים במקסימום. הבעיה באינסטנסים היא שכל פעם שמישהו נכנס לאינסטנס כל המובים והצמחים עושים ספון שם אוטומטית. ואז באינסטנס כמו בוטניקה, עוקפים את העניין הזה. אם אתה מכניס עכשיו 100 דמויות לבוטאניקה ועושה שם פארמינג כל היום, כל הנפילות הם דברים שבגדול נכנסו לשרת שוב בגלל אותה רוח רפאים. שחקן שלא באמת קיים שפשוט מכין דברים יש מאין.
אז כל יום אנחנו מכניסים נניח 3 מליון זהב לשרת. בשרת ממוצע יש כ5000-10000 שחקנים, בואו ניקח מספר ממוצע של 8000. אם לשחקן ממוצע יש בין 20 אלף ל100 אלף זהב, בואו ניקח מספר ביניים שרירותי נניח 30 אלף.
8000X30000=240,000,000 כלומר על כל השרת יש 400 מליון זהב שמתחלק בין האנשים. זה נשמע כמו המון זהב.
אבל אם כל יום מישהו מוסיף להון שלו 3 מליון זהב, בתוך 3 חודשים בלבד, לשחקן אחד יהיה יותר כסף מכל השרת ביחד. זה מוריד את הערך של הזהב, זה נותן פתח רציני מאוד לבעיה וקוראים לזה אינפלציה.
איפלציה זה לא דבר טוב בחיים האמיתיים וזה גם לא דבר טוב בוואו.
כשהערך של הזהב יורד, המחירים עולים משמעותית, אז צריך יותר זהב, אז אנשים מבינים שהם לא מצליחים להרוויח מספיק זהב ומה הם יעשו? נכון, יקנו עוד זהב... אז מכניסים עוד זהב לשרת, המחירים עולים שוב, קונים עוד זהב וכן הלאה. האינפלציה הזו תמשיך ותמשיך ותמשיך בלי סוף.
מי מרוויח מזה? הבוטים. מי מפסיד מזה? כל מי שלא עושה בוטינג.
הכנסה של כסף סתם למשחק זה לא טוב.

2. אין שום קשר לזה שהסינים עושים את זה. אני שמח שאתה ישראלי יוצא צבא ובעל עבר עשיר ביחידה מובחרת. זה נפלא לשמוע שיש חיילים שמשחקים וואו באהבה גדולה. אבל זה לא משנה לי אם בחור סיני דוחף 3 מליון זהב כל יום לכלכלה של השרת או בחור ישראלי/פיליפיני/מלזי/הונגרי/אפריקאי וכדומה.
הכלכלה תפגע באותה צורה בלי קשר לגזע/מין של מי שמתעסק איתה.
בעבר הסינים הפארמרים היו יושבים ומשחקים את המשחק יום ולילה, היו מכריחים אסירים לשחק בזה כדי למכור את מה שהם היו מרוויחים. כשהם הבינו שהם לא מסוגלים לעמוד בדרישות של המעבידים שלהם הם התחילו לעשות דברים מלוכלכים כמו לגנוב חשבונות, לפרוץ לחשבונות, לעשות פישינג מאסיבי ולהשתמש בבוטים. זה לא חדש, זה מימי הונילה ככה.
בתור מישהו שהחשבון שלו נפרץ אי שם ב2009, אני יכול להגיד שזו הייתה הרגשה מחורבנת ואני לא מאחל אותה לאף שחקן.

3. בתור מישהו שהיה משחק המון BG בלילות, אין דבר מבאס יותר מלהכנס לBG שיש בו מתוך 20 שחקנים 19 בוטים.
כן, הם מקבלים הרבה KB אבל זה לא משנה את העובדה שהBG מעפן.
האם עדיף מצב שאתה נכנס לBG מעפן מאשר לא נכנס בכלל כי אין מספיק שחקנים מחוברים? לא יודע לענות על זה במאה אחוז כרגע, אבל אני יכול להגיד לך שיש לי כמה סרטונים שצילמתי את עצמי משחק כשאני השחקן היחיד במשחק.
בנוסף לזה, חשוב להדגיש, להשיג הונור כיום זה לא לוקח הרבה זמן בכלל וזה שווה לתת לשחקן ללמוד לשחק מול יריבים ולא לתת לו פשוט דמות מצויידת.

4. השירות של לעלות לרמה 90 רלוונטי רק לעכשיו. בהרחבה הבאה הוא לא יעודכן לרמה 100 וישאר ברמה 90.
אחת הבעיות הגדולות בבליזארד והם מודעים לזה, היא לקבל חזרה שחקנים שצריכים פתאום לעלות מרמה 1. הם רצו לקצר תהליכים עבור אנשים שכבר עשו את זה בעבר ולא מחפשים את החווייה של עליית רמות.
זה כמו שלצורך העניין RAF היה קטע שאנשים היו עושים כדי לזרז תהליכים ואין לי בעיה איתו. אני חושב שזה מיותר כי עליית רמות גם ככה קלה היום אבל נו שוין זה לא בידיים שלי.
דווקא עם PL אין לי כלכך בעיה. מי שלא רוצה לעלות רמות בבקשה, שיתן את הפרטי חשבון שלו ויסתכן בזה שיגנבו לו את החשבון, אבל בסופו של דבר לבריאות שיהיה, הוא לא מזיק לאף אחד.
אגב, סתם קורייוז מעניין, הרבה אנשים שקנו בעבר PL היו אותם אנשים שנפרץ להם אחר כך החשבון על ידי אלו שהעלו עבורם דמויות.

5. אתה לא יכול להבטיח חשבון שטוב באותה מידה כמו החשבון שהשחקן איבד.
היה לי בחור בגילדה שנתפס על איזה עבירה שקשורה לקניה של זהב וכותרות של PVP והוא קיבל באן לצמיתות על החשבון שלו.
הוא הפסיד מאונטים מZG שאי אפשר להשיג יותר, הפסיד כותרות מTBC שאי אפשר להשיג יותר, הפסיד כותרות PVP מהונילה שלא ניתן להשיג יותר, הפסיד 15 אלף נקודות אצ'יבמנטים שלקח המון זמן להשיג ואת כל הדמויות שלו עם שלל הטראנסמוג גיר שהוא השקיע זמן לאסוף.
את רוב הדברים אפשר להחליף, אבל זה לוקח המון זמן. אני לא יודע איך אתה מתכוון להתחייב להחזיר למישהו חשבון טוב באותה רמה.

6. בישראל היו בעבר כ10 אלף שחקני WOW. עם השנים המספר הזה ירד בדיוק כמו ששאר שחקני העולם פרשו מהמשחק. כיום ההערכה עומדת על כ4000-6000 שחקנים.
אתה מדבר על 30% שישתמשו בשירותים כאלו, אני חושב שזה מספר אופטימי מאוד לישראל ואני אסביר למה.
ישראל מאז ומעולם הייתה מקום קשה למשחקים שצריך לשלם עליהם דמי מנוי.
ישראלים מחפשים את הפיראטי בכל דבר וגם בוואו. זה לא ממש מובנה באופי של ישראלים לשלם על כאלו דברים ואני חושש שלא תראו את אותו מספר שרואים במקומות בהם זה נהוג, למשל נורווגיה/שבדיה שם נהוג לקנות דברים כמו זהב בצורה הרבה יותר חופשית.
לצורך העניין, בתור מישהו שמכיר רבים בקהילה הישראלית, אני יכול לספור על יד אחת כמה אנשים קנו זהב מאתרים שמוכרים זהב. ואני שיחקתי במשך 9 שנים עם מאות ישראלים. ובאמת רק חופן שלהם קנו זהב.
לעומת זאת, שחקנים מפינלנד, שבדיה, נורווגיה וכדומה... אני צריך כמה וכמה ידיים כדי לספור כמה אני מכיר שהתעסקו בזה, וכמות השחקנים מחו"ל שאני מכיר טוב לא מתקרבת לכמות הישראלים שאני מכיר.
קחו בחשבון שיכול להיות שחלק מהישראלים שאני מכיר ששיחקו לא סיפרו לי שהם קונים זהב מתוך אי אלו עקרונות אבל זה הרושם שאני מקבל. ישראלים לא אוהבים לשלם עבור משהו שהם יכולים לקבל בחינם.

6. תחום ההשוואה לסמים קלים/ עבירות קלות.
אני מסכים שאף אחד מאיתנו לא צדיק אבל אני לא אדבר על סמים. אתה מוזמן לאסוף כמה שתן שתרצה ממני, אתה לא תראה שום סם בהיה במערכת שלי בשנים האחרונות פרט למספר תרופות שניתנו לי על ידי רופאים במרשם עקב בעיות אלו או אחרות. ואני נהג מצויין שלא עושה עבירות תנועה.
אני כן מוריד המון דברים באינטרנט בצורה פיראטית. ולכן אני לא אתייפייף. הסיבה שאני נגד שירותי זהב וכדומה בWOW היא לא כי אני פוחד שבליזארד לא מקבלים מספיק כסף, אני בטוח שאקטיוויז'ן ובליזארד לא יפשטו רגל בקרוב ואני משוכנע שהם גם לא ירעבו ללחם. אבל השירותים הללו פוגעים בציבור השחקנים. האנשים שמשלמים כסף עבור המשחק ומצפים להנות ממנו. זו אולי פגיעה מינורית בעיניך, אבל בעיני זה משנה את חוויית המשחק בצורה משמעותית ואני לא בעדה.

7. לגבי עניין האכיפה.. בוא לא נדבר על סמסים בזמן נהיגה שזה מסוכן לנהג ולסובבים אותו. בוא נדבר על חנייה במקום של נכים.
יש סיכוי מאוד גבוה כשאתה חונה בחניית נכים שלא תקבל דוח.. יותר מזה, יש סיכוי מאוד גבוה שהנכה שלו שייכת החנייה בכלל לא ירגיש שהיית שם.. אתה שם לעשר דקות רבע שעה והולך... מי נפגע מזה?
האם זה בסדר לחנות שם?
או בוא ניקח דוגמא אחרת...
האם אתה משליך עטיפה של ארטיק באמצע הרחוב או לפח האשפה?
האם אתה זורק בדל סיגריה מחלון של מכונית או שאתה שומר אותו בפנים עד שאתה מגיע לפח?
הרי הסיכוי שיעבור פקח ויגיד לך "הלו אדוני, מקומו של הזבל בפח" ויתן לך רפורט על טינוף הרחוב הוא נמוך עד אפסי... ובכל זאת, לא שמעת אף פעם אנשים שאומרים שהרחובות בחו"ל נקיים יותר?
עכשיו בוא נשאל את השאלה הבאה... האם הרחובות בחו"ל נקיים יותר כי יש יותר מנקי רחובות? או אולי הקנסות למלכלכים כל כך מרתיעים שאנשים פשוט פוחדים ללכלך?
או שאולי.. רק אולי... בחו"ל מגדלים אנשים לחשוב על קצת יותר מעצמם בתוך הרגע ומחנכים את הילדים שלהם לעשות את הדבר הנכון גם בלי שיש שוטר ליד.

זו דעתי על העניין פחות או יותר.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 מאי 2014, 21:43

לגיונר

לגיונר

יש לי מה להגיד אבל אין לי כוח להתחרות בסיבולת הכתיבה של סלום... :(
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2014, 12:38

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
קיבל לייק: 21 פעמים
הדמות הראשית: MarHardon
שרת: Ahn'Qiraj PvP Recommended
קלאס: Warrior

אני בדרך כלל לא טורח לכתוב או להגיב, אבל במקרה הזה אני מסכים ב - 100% עם קינגה.

תופעת הבוטים, מכל סוג ומין, היא תופעה שלילית ולא רצויה.
היא פוגעת הן במשחק והן בשחקנים וחבל לי שאנשים לוקחים בזה חלק.
בכל מקרה, עצם העובדה שאתה מצטייר כאדם אינטיליגנטי, וטורח להראות לנו כמה אתה אחראי ובעל יכולות רק גורמת לי לחוש כלפיך יותר בוז.
מתאר את עצמך כמוכר שירותים למען הקהילה כשבעצם אתה פוגע בה - זה מעליב את האינטילגנציה שלי.

מקווה שהאתר שלך / שלכם לא יצלח.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2014, 18:59

שומר הדם

שומר הדם
קיבל לייק: 5 פעמים
הדמות הראשית: Dukim

ציטוט:
מי מרוויח מזה? הבוטים. מי מפסיד מזה? כל מי שלא עושה בוטינג.

אני חושב שאתה לא צודק בעליל
בלי הבוטים הכל היה פי 4 יותר יקר ויותר נדיר ויותר קשר לעשות גולד הGems / Flasks היו נמכרים במחירים
מטורפים כמו תחילת הרחבה שאין בוטים כי לוקח כמה חודשים להתאים אותם להרחבה
הכל היית צריך לאסוף בעצמך ולא היה לך AH מפוצץ במצרכים.

****נערך על ידי NEBI***
אני מצטט מן תקנון האתר" 3. חל איסור מוחלט לקלל, להעליב או להעלות הודעות גזעניות בגמדיה. הודעות כאלה תמחקנה מיידית וצעדים יינקטו כנגד המשתמש הפוגע."

לא מתאים אחי. אימרות כאלה לא מקובלות באתר, ואתה יודע את זה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 11 מאי 2014, 19:19

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf