Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 16 דצמבר 2017, 20:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

חוקי הפורום

1. איך מצטרפים לגילדה.

2. קוד ההתנהגות בגילדה:
  • יש לנהוג בנימוס ובכבוד הדדי.
  • אין להשתמש ב"היבריש" בצ'אט הגילדה.
  • אין לבזות את שם הגילדה בשרת בכל צורה שהיא.

3. Animor's hebChat - אדאון שמאפשר כתיבה בעברית בצ'אט המשחק.

4. שרת ה-Teamspeak של הגילדה (הקליקו על הבאנר להתחברות אוטומטית):

תמונה

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 9 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: גפילטעפיש מחפשת אופיסרים נוספים.
הודעהפורסם: 28 נובמבר 2012, 02:46

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid

אנו מחפשים אופיסרים חדשים לגילדה, שיקחו חלק בהנהגה וקידום הגילדה. המועמדים המתאימים ייבחנו לתקופה מסוימת ואם יוכיחו עצמם יתמנו לאופיסרים מן המניין.

התפקידים הפתוחים כרגע הנם:
מוביל PvE - הגדרת התפקיד: מעקב ופיקוח אחר קבוצות הריידים הקיימות, ארגון ריצות LFR שבועיות, צ'אלנג' מודס ועוד. דרישות התפקיד: שייכות לאחת מקבוצות הריידים של הגילדה
ניסיון מעשי במגוון קלאסים - יתרון;
ניסיון קודם בהובלת ריידים - יתרון.

מוביל סוציאלי - הגדרת התפקיד: קשר עם כלל השחקנים בגילדה תוך דאגה לרווחתם, פיתרון סכסוכים בגילדה, אכיפת סדר בצ'אט הגילדה וב-TS, ארגון אירועים חברתיים (תחרויות, מפגשים, פעילויות משותפות אחרות) ועוד. דרישות התפקיד: רמת פעילות גבוהה יחסית הן במשחק, הן ב-TS והן בפורום של הגילדה,
יכולת ארגון אירועים,
נקיטת יוזמות.

כל המעוניין מוזמן למלא את טופס הגשת המועמדות הבא ולשלוח לי אותו כהודעה פרטית(מנוסח בלשון זכר אולם מיועד לשני המינים):

שם פרטי:
כמה זמן אתה משחק בגילדה:
האם יש לך דמות פעילה בשרת אחר או בגילדה אחרת:
מה רמת הפעילות שלך במשחק (בממוצע, מספר ימים בשבוע ומספר שעות ביום):
האם היית אופיסר בעבר בגילדה אחרת. אם כן, על מה היית אחראי:
באיזה תחום מהמפורטים לעיל תרצה לעסוק כאופיסר (מוביל PvE, סוציאלי) ומדוע אתה חושב שאתה מתאים לכך:
מדוע אתה מעוניין להתמנות לאופיסר בגילדה:
מהם היעדים שתציב לעצמך כאופיסר בגילדה ואיך אתה מתכנן להשיגם:
מידע נוסף שאתה מעוניין לספק:

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש מחפשת אופיסרים נוספים.
הודעהפורסם: 29 נובמבר 2012, 18:20

שומר הדם

שומר הדם
עשה לייק: 74 פעמים
קיבל לייק: 12 פעמים
הדמות הראשית: Temani
קלאס: Warrior

אם אפשר גם למנות מישהו שאתה ממש סומך עליו שיוכל להתעסק יותר עם הGbank.

tab 1 - general:
מלא בשטיות.. ונעול.
אם אפשר לפתוח אותה לdesposit
ולאפשר 1-10 withdraw for day/week
כאשר כולם יודעים ששם הוא זמין לכולם ונשאר לשבוע/חודש
פעם בשבוע/חודש הוא יש רענון, אותו אחראי עובר על הtab מוכר/מוחק את הנדרש.

כמו כן,
לעניות דעתי- כי באמת אין לי מושג מה המצב הפיננסי של הגילדה.
אפשר(וצריך) לתת 30-100G לשחקן לטובת תיקונים.

אני לא יודע מה קורה בשאר הtab -ים
והמבט החטוף שנתתי מראה שהם מסודרים בטירוף!!!
אבל הנקודות שנתתי הם לפשוטי העם, ולסחר היומיומי.

בתודה מראש,
TemaniH
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29 נובמבר 2012, 18:30

סמל אישי של המשתמש

מנהל ראשי

מנהל ראשי
עשה לייק: 17 פעמים
קיבל לייק: 33 פעמים
הדמות הראשית: bennahon
קלאס: Warlock

אני לא חושב שצריכים להביא לכל שחקן 30 או 100 גולד לתיקונים, מכיון שלא כל שחקן תורם לגילדה.
אני מאמין שרק ריידרים או קבוצת Rbg צריכים לקבל כסף לתיקונים. אבל זו רק דעתי ואני לא מתערב בענייניו המקצועים של שלומי.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2012, 19:31

שומר הדם

שומר הדם

כל שחקן תורם לגילדה ולו בגלל ה10% שמקבלים מהloot.
חוצמזה, גילדה (כמו להבדיל אלף אלפי הבדלות-מדינה) לא צריכה רק לחשוב מה היא מקבלת מכל שחקן.
אלא גם מה היא יכולה לתת...
הכל כמובן כתלות במצב הפיננסי של הגילדה.
אפשר להריץ פיילוטים או כל דבר אחר.

אני אומר את זה לאור זה שהייתי בPub guilds שעשו את זה,
אז חשבתי שאולי גם אנחנו יכולים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2012, 20:36

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

אין שום סיבה לתת תיקונים או כל דבר כזה ואני אסביר מאיפה זה מגיע.

תיקונים ניתנים לריידרים כשהם עושים ריידים עם הגילדה ובעקבות הריידים או יותר נכון, בעקבות הכשלונות בריידים הם מתים ומאבדים Durability בצורה כזו שמשפיעה ישירות על כמות הזהב שיש לשחקן.
כלומר אם בערב ריידים יש 20 ווייפים אז כמות הכסף שצריך לשלם מגיעה לכמה מאות זהב כל רייד וזה הופך להיות נטל כלכלי.

כששחקן לא עושה ריידים אין ממש סיבה שהוא ימות. בPVP לא מאבדים Durability על זה שאתה מת. אתה מאבד Durability כשאתה משתמש בקסמים/יכולות אבל הכמות שמאבדים היא זניחה.

כבר הסברתי בעבר כשניהול הגילדה עבר אליי מה הרציונל שאני משתמש בו כדי להשתמש בכסף שיש בבנק של הגילדה.
החלוקה של הכסף בגילדה הולכת על פי האנשים שמכניסים את הכסף הזה פנימה.
ריידרים מכניסים כסף לתוך הגילדה יותר מאשר שחקנים שלא עושים ריידים.
זה לא ה1000 זהב של הבוס הראשון שהורגים (למרות שזה גם חלק במשוואה) אלא החפצים שלא צריך שלהם עושים DE, ואת הBloodspirits מוכרים למשל.
או BOE למינהם שמוכרים והכסף הזה נכנס לגילד בנק.
לכן הכסף הזה אמור לחזור גם ואני מתעדף אותו לאנשים שהכניסו אותו לשם מלכתחילה.
הכסף שכיכול נכנס דרך Looting היה בעבר נכנס בכמות יחסית יפה, היה מדובר בתחילת ההרחבה באיזור ה12-15 אלף זהב בשבוע. כשהיום נכנסים פחות מ6000 זהב בשבוע דרך Looting וזה בגלל שפחות אנשים משחקים ממה שהיו בתחילת ההרחבה.
אז אם אני רוצה לחלק את זה בצורה שווה, בוא נגיד שיש 7000 זהב בשבוע שנכנס דרך לוטינג. 7 ימים בשבוע זה אומר 1000 זהב ביום, יש בערך 850 דמויות זה אומר משהו כמו 12 זהב תיקונים ביום לבן אדם.
זה סכום נמוך בשביל שיהיה משמעותי וכמו שאתה רואה גם אם היה נכנס 14 אלף זהב בצורה שבועית זה היה רק מכפיל את הסכום תיקונים היומי של אנשים ל25 זהב. שוב, סכום מיותר.

את הכסף אני מעדיף לחלק בצורה אחרת.
שרובו הולך חזרה לריידרים שמכניסים אותו וחלקו נשאר בבנק של הגילדה והוא חלק אינטגרלי מתחרויות שונות כמו למשל, תחרויות הטריוויה שהיו כמה פעמים בהן המנצח זכה ב1000 זהב, טורנירי פיויפי בהם הפרס הראשון היה 1000 זהב, תחרות עליית רמות שהפרסים בה היו גבוהים במיוחד והגיעו לסכום מצטבר של 110 אלף זהב. וכדומה.
הכסף הזה שהגיע לבנק דרך ריידרים חזר והיה פתוח לכל אחד שיוכל לזכות בו.

בנוסף לזה יש לציין שבגילדה אין ממש נכונות לעזור ולהכניס את הכסף הזה לגילד בנק.
אין קבוצה של RBG שעושה למשל 3 נצחונות שבועיים שמכניסים 1500 זהב, אין קבוצה שעושה Challange modes אפילו בלי לנסות להגיע למדליות, כדי להכניס את ה1500 זהב משם, ואפילו אין אנשים שעושים scenarios למרות שצריך רק 3 אנשים, וזה לוקח כרבע שעה גג לסיים סנריו כדי להכניס את ה3750 זהב שאפשר להכניס שבועית לגילדה.
זה כבר עוד 7000 זהב שיכולים היו להכנס לגילד בנק ולצאת לכולם כי לא צריך להיות ריידר בשביל לעשות את הדברים הנ"ל, אבל אף אחד לא עושה את זה.

עכשיו לגבי הטאבים.
הטאב הראשון היה פתוח בעבר לכל דיכפין וזה היה קטסטרופה, הזבל שאנשים שמים שם זה לא יאמן.
אני יודע שיש בן אדם איקס שמעלה עכשיו נניח JC ואומר לעצמו, וואו מישהו אולי ירצה להשתמש ב... 2 iron ore האלו שנשארו לי.. אבל בפועל זה סתם תופס מקום, סתם מציק וזה רק יוצר עבודה למי שמתעסק עם הגילד בנק, לנקות את הזבל הזה כשבפועל אף אחד לא לוקח שום דבר משם.
אז אני מעדיף שלא תהיה אפשרות להכניס שום דבר לגילד בנק בלי להעביר אותו דרך מי שמתעסק עם הגילד בנק שזה Syntex או אני.

אם יש הצעות לשיפור השיטה אני אשמח לשמוע אותן. אבל כרגע זו השיטה, עבדתי איתה בגילדה הקודמת ואני אמשיך לעבוד בה עד שאמצא משהו יותר טוב.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 30 נובמבר 2012, 20:47

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 9 פעמים
קיבל לייק: 50 פעמים
הדמות הראשית: Sundance
קלאס: Death Knight

*** "תצוגה מקדימה" לכל מה שרשמתי ופתאום ראיתי פוסט שלם של שלומי על כל העניין...
אני לא אמחק את כל מה שכתבתי, רק מקווה שזה יוסיף למה שהוא רשם ואולי יבהיר את הדברים עוד קצת

לגבי הטאב, היו מחשבות על זה, אבל לדעתי אף אחד לא השתכנע.
הטאב היה פתוח בעבר לחברי הגילדה, אבל היו מספר מקרים שאנשים חתכו מהגילדה ולקחו איתם אייטמים או אנשים שלקחו דברים שלא היו צריכים. כמובן שהיה גם ההפך, כשאנשים שמו זבל כגון דברים אפורים, ולמרות ההערות והבקשות שלנו לא לשים זבל בגילד בנק, כל פעם זה היה מישהו אחר.
אי אפשר לשלוט על מה שאנשים שמים או לוקחים.
בנוסף, אנשים לא ממש משתמשים בזה. אם מישהו צריך משהו ספציפי הוא בדרך כלל שואל בגילד צ'אט. אפשר להגיד שהטאב נסגר מ"חוסר עניין לציבור".

לגבי ה-guild repairs,
להגיד שכל שחקן תורם לגילדה בגלל הperk הפאסיבי הזה, זה כמו להגיד שהגילדה תורמת לכל השחקנים עם שאר ה500 perks שאתה מקבל כשאתה נמצא בתוכה: בונוס ל-gathering mats, בונוס ל-exp, בונוס ל-justice points, כמובן mass rezz ועוד המון דברים שלא צריך לציין.
רוב הכסף שנמצא בגילד בנק הושג ע"י מכירת epics שהשיגו הריידרים. בגלל שריידרים יכולים להגיע לסכום לא קטן של repairs בערב של וייפים ומכיוון שקבוצות הריידים מהוות פעילות קבועה בגילדה על בסיס שבועי, הוחלט לעזור להם ולשמר את הפעילות הזו, וכך ריידרים זוכים להטבה של guild repairs. לצורך העניין, מכיוון שמחיר הפלאסקים יקר כרגע, הגילדה לא מממנת יותר פלאסקים כפי שהיה נהוג בעבר.

ואם נשאיר את כל ההצדקות בצד ונלך מעט לנתונים,
בעבר הגילדה הרוויחה בממוצע באזור ה5000-6000 גולד בשבוע מהcash flow (הperk שמכניס לגילדה 10% מהגולד של ה-loot).
הגילדה קצת גדלה, ואני מעריך שהיום זה עומד על סביבות ה8000 גולד בשבוע (לא חושב שיש דרך לבדוק שבועות קודמים).
אם החלטנו לתת אפילו 50 גולד כ-guild repair לכל שחקן, ניקח 30 שחקנים ביום בממוצע (ללא הריידרים) = 1500 גולד ביום, 10,500 בשבוע. אלה סכומים מטורפים, ותוסיף לזה עוד 20 ריידרים שאין להם הגבלה על repairs.
כך יוצא שאתה שורף את הכסף של הגילדה מהר מאוד, ובמהירות כזו אחרי חודשיים-שלושה כבר לא יהיה כסף בגילדה.

מאז ומעולם העדפנו לבזבז את הכסף בגילד בנק על פעילויות בגילדה, כמו למשל שאלון הטריוויה. לא לשכוח שרק לפני קצת יותר מחודשיים חולקו פרסים בסכום כולל של 100,000 גולד לזוכים בתחרות עליות הרמות ל90.
מעבר לתחרות הסרטונים שעלתה לפני מספר ימים, אני יכול לומר שישנם לא מעט רעיונות לתחרויות חדשות בקרוב שישאו פרסים במשחק. שווה להמתין בסבלנות.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2012, 14:30

שומר הדם

שומר הדם

אחח,
אני חושב אחרת.

כרגע הtab ב הראשון גם ככה מלא בזבל אז לפחות תנו לשאר האנשים לשחק עם הזבל שם.

בכל מקרה כל עוד אין לי זמן לשחק, להכנס ולראות את הדברים. אני כנראה לא יכול לראות/להבין את התמונה.
אז תהנו!
וכשיהיה לי זמן, אני מקווה לחזור ולשפר. :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2012, 17:53

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

מה שאתה חושב מתבטל נוכח המציאות שהוכיחה שאם פותחים טאב לכל הגילדה, הוא נסתם בזבל די מהר והופך להיות חסר שימוש.

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 דצמבר 2012, 22:46

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 27 פעמים
קיבל לייק: 24 פעמים
הדמות הראשית: Synt
קלאס: Mage

Temanih,
תרד מהטאב הראשון , הוא משמש בדיוק את הצורך שלשמו הוא קיים.
הוא לא יהיה מלא עד אפס מקום , אך אין סיבה שיהיה טאב ריק. אומנם החפצים שם הם מההרחבה הקודמת ברובם , שחקנים מוצאים בהם שימוש.
אתה מוזמן להתנסות.
אם אתה מעוניין להפקיד משהו לבנק אתה מוזמן לתפוס אותי , אני מחובר רוב היום מהסלולר וכל ערב פיזית.

Synt

Malo mori quam foedari
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 9 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה