Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 17 אוקטובר 2017, 00:06

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: תחרות כתיבת מדריכים - 30 ימי משחק מתנת אתר הגמדיה!
הודעהפורסם: 16 ינואר 2015, 17:36

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest

שלום לכולם,

כפי שחלקכם יודעים, באתר הגמדיה קיים מאגר מידע מקיף של מדריכים בנושאים שונים ובעיקר לקלאסים השונים במשחק.

כבכל הרחבה חדשה, יש צורך לעדכן את המדריכים כך שיהיו רלוונטיים לשינויים שבוצעו וכאן אתם נכנסים לתמונה.
כרגע אנו נתרכז במדריכים לקלאסים השונים ובכדי לתגמל אתכם עבור עבודתכם על המדריכים, החלטנו לצאת בתחרות כתיבת מדריכים בה הזוכה המאושר יזכה בכרטיס זמן משחק של 30 יום מתנת אתר הגמדיה.

חוקי התחרות מאוד פשוטים והם כדלקמן:

1. בכדי להשתתף בתחרות עליכם להיות משתמשים רשומים בגמדיה.
2. את המדריך יש להגיש לפורום "הגשות" ולתקנו לפי הדגשים שינתנו לכם על ידי הנהלת האתר.
3. רק כאשר המדריך יעבור לפורום "מדריכים" לאחר תיקון הדגשים, יוכנס שמו של המשתמש לתחרות.
4. על המדריך להיות בפורמט כתוב (לא ווידאו) אם כי ניתן להוסיף ווידאו אם אתם רוצים.
5. על המדריך לכלול התייחסות ל-TIERS השונים של הטאלנטים, גליפים, רוטציות והתייחסות אישית של הכותב מניסיונו האישי אם ישנו, תמונות רלוונטיות של ה-TIERS, הטאלנטים והגליפים וקישורי tooltip ליכולות/קסמים כפי שמופיע בדוגמא הבאה.
6. מומלץ להשען על המדריכים באתר ICY-VEINS ולשאוב מהם השראה שכן הפורמט שלהם מצויין, כמו כן, ניתן להתרשם מהמדריכים החדשים שהעלנו לאתר של שאדו פריסט ודיסק פריסט כנקודת השוואה גם כן.
7. כל משתמש רשאי להגיש כמה מדריכים שירצה, כל מדריך שיתקבל ויכנס לאוסף המדריכים שלנו יעלה את סיכוייו לזכות בפרס.
8. מינימום המדריכים שאנו צריכים כדי להוציא לפועל את התחרות הינו 5, מתחת לכך לא נוכל להוציא לפועל את התחרות אך מעבר לכך זה רצוי ומבורך.

כיצד ומתי תתקיים ההגרלה?
1. כל מדריך שיתקבל לאוסף המדריכים שלנו, יזכה את כותבו בכרטיס אחד (ממוספר) להגרלה, כך שאם משתמש הגיש 4 מדריכים וכולם התקבלו הוא יקבל 4 כרטיסים להגרלה.
2. ההגרלה תערך בצורה של גלגול רנדומאלי של מספרים בתוך המשחק על ידי הדמות המרכזית שלי HOLYSILVER בצוותא עם אחד ממנהלי הגמדיה שינכח בקבוצה על מנת לוודא שהכל מתנהל קשורה.
3. ההגרלה תערך בתאריך 05.02 ובכפוף לכמות המשתתפים המינימאלית כך שיש לכם שלושה שבועות לכתוב את המדריך והתיקונים.

בכדי למנוע כפילויות במדריכים, אנא הגיבו לפוסט זה עם הקלאס והספק עליו אתם רוצים לכתוב את המדריך.
המדריכים המעודכנים שכבר קיימים בגמדיה ואין צורך לכתוב הם:
מדריך shadow priest
מדריך disc priest

אז יאללה חברים, 30 ימי משחק יכולים להיות שלכם! רוצו והגישו מדריכים!
בהצלחה לכולם!
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תחרות כתיבת מדריכים - 30 ימי משחק מתנת אתר הגמדיה!
הודעהפורסם: 06 פברואר 2015, 13:15

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
קלאס: Priest

שלום לכולם,

לצערי אנו נאלצים לבטל את התחרות בשל חוסר הענות, רק צדיק אחד בסדום העונה לשם Saranthir הגיש מדריך להאנטר.

אני חייב לשתף אתכם שאצלי קיימת אכזבה עצומה בכל הנוגע למעורבות של הקהילה בגמדיה באופן כללי ובגפילטעפיש בפרט, כולם מצפים שיעשו בשבילם אך אף אחד לא מעוניין לתרום מזמנו ומהידע שלו וזה מה שמוביל את הקהילה ואת הגילדה למטה.

אני לא אתחיל כרגע לספר כמה טוב היה בעבר ואיזו קהילה מפוארת היתה כאן, רק אציין שכרגע הקהילה עייפה מאוד על סף מוות קליני, אנשים צריכים להתעורר כפי שאני התעוררתי ולנסות להביא לשינוי, לבד מאוד קשה לעשות זאת ואני אט אט כורע תחת העומס, אז אם יש מישהו שעוד מאמין ברעיון של הקהילה שלנו ויכול לגבות את מילותיו במעשים, אנא צרו עימי קשר ואולי נצליח לחזור לתלם.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: תחרות כתיבת מדריכים - 30 ימי משחק מתנת אתר הגמדיה!
הודעהפורסם: 06 פברואר 2015, 16:24

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

מצער מאוד.

אני בהחלט מצטרף לדבריו של metalhorn. לצערי, איני פעיל כיום בעצמי במשחק כך שאני לא יכול לתרום מבחינת תכנים.
אבל אין ספק שקהילת WoW הישראלית במצב לא משהו, גם אני קורא למי שרוצה לסייע לקחת צעד קדימה.

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה