Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 פברואר 2018, 05:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Priest - מדריך ל-Disc מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 11 דצמבר 2014, 16:10
 
חבר זהב

חבר זהב
הצטרף: 02 ספטמבר 2010, 21:00
הודעות: 665
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest
מנותק

שלום לכולם,

אני דורון וזהו המדריך שלי ל- DISC PRIEST עבור פאץ' 6.0.3 להרחבה של WOD.

מדריך זה לוקח בחשבון הבנה קודמת ובסיסית של הקלאס ואינו בא לפרט על היכולות הבסיסיות של הפריסט.
המדריך מתבסס על מדריכים שונים מאתרים נבחרים כגון howtopriest, elitist jerks ו- icy veins ועל הניסיון האישי שלי.

תמונה


כידוע לכם, בהרחבה זו בחרו בבליזארד מצד אחד לצמצמם בכמות הסקילים והטאלנטים אך מצד שני לאפשר יותר חופש בחירה בין הטאלנטים הקיימים.

תחילה, נעבור על ה-TIERS השונים של הטאלנטים, נסביר אותם ונציע כיצד להשתמש בהם.

Tier 1 Talents - self defensive talents

Desperate Prayer - ריפוי עצמי מיידי המרפא 22% מנקודות החיים המקסימליות שלנו, CD של 2 דקות.

Spectral Guise - מאפשר לנו להכנס למצב של stealth אך להמשיך לתקוף או לרפא, נמשך 6 שניות או עד שנפגעים מ-3 התקפות של האויב.

Angelic Bulwark - יכולת פאסיבית המעניקה לנו shield שסופג 15% נזק מסך נקודות החיים שלנו, נמשך עד 20 שניות או עד אשר ספג את כל הנזק, יש CD פנימי של 90 שניות.

מבחינת ה-TIER הזה, הטאלנט המומלץ הוא Desperate Prayer כיוון שאנו יכולים לתזמן אותו לפי דרישה וכמות הריפוי שלו עדיפה בעוד Angelic Bulwark הוא פאסיבי ללא יכולת תזמון.
Spectral Guise הוא הטאלנט הנחות שבחבורה אך יכול להלקח בחשבון ככלי לביצוע ריסט לקרבות או להוריד מכם יכולות כמו fixates.

Tier 2 Talents- improving mobility

Body and Soul - מגביר את מהירות התזוזה ב-60% למשך 4 שניות של המטרה עליה הוטלו Power Word Shield ו/או Leap of Faith .

Angelic Feather - מאפשר להניח 3 נוצות על הקרקע, כאשר נעבור על הנוצה נקבל באף מהירות של 60% למשך 6 שניות, ניתן לקחת נוצה אחת ל-10 שניות.

Phantasm - גורם ל- Fade להסיר מעליכם את כל ה-debuffes המשפיעים על התזוזה שלכם ובנוסף אינו מאפשר להטיל עליכם יכולות שמאטות אתכם למשך 5 שניות.

ב-TIER זה, כמו בקודם, נבחר בטאלנט בו אנו יכולים לשלוט ולתזמן הלא הוא Body and Soul , יש לשים לב כי על המטרה שלכם אין debuff של Weakened Soul אחרת הם לא יקבלו את הבונוס של המהירות.

Tier 3 Talents- regen tools

Surge of Light - טאלנט פאסיבי הגורם ליכולות הריפוי + Smite לקבל סיכוי של 8% לגרום לכך שה- Flash Heal הבא שלנו יוטל מיידית ולא יעלה לנו מאנה. מקסימום של 2 צ'ארג'ים בכל זמן נתון.

Mindbender - גרסא משופרת של Shadowfiend אותה הוא מחליף, כל מכה שלו מחזירה לנו 0.75% מאנה וגורמת נזק למטרה אותה הוא תוקף.

Power Word Solace - לחש המחליף את Holy Fire , לחש מיידי שלא עולה מאנה ומחזיר לנו 2% מאנה כל פעם שהוא מוטל על מטרה, CD של 10 שניות.

ב-TIER הזה הבחירה שלנו תלויה בנוחות שלנו עם החזרת המאנה שלנו, Mindbender הוא בחירה מצויינת שמחזירה כמות נכבדה של מאנה אך עם CD של דקה, במידה ואתם מרגישים די בנוח עם המאנה שלכם ומסוגלים לתזמן קאסט אזי הבחירה המושכלת היא Power Word Solace .
Surge of Light אינו משחק תפקיד שכן בלתי אפשרי לתזמן את הסיכוי הקיים וגם כך יש לנו יכולות אחרות שעדיפות על Flash Heal .

מניסיוני האישי, כרגע אני עם 1200 ספיריט והמאנה מחזיקה מעמד יפה לכן הבחירה ב- Power Word Solace היא המתאימה ביותר.

Tier 4 Talents- crowd control

Void Tendrils - תוקע עד 5 מטרות במקום, הריגת הזרועות מבטלת את האפקט, המטרות צריכות להיות ברדיוס של 8 יארד מהמטרה המקורית.

Psychic Scream - גורם לעד 5 מטרות לברוח ולקבל אפקט של ערפול חושים, המטרות צריכות להיות ברדיוס של 8 יארד מהמטרה המקורית, לכל נזק על המטרות יש סיכוי להוריד את האפקט.

Dominate Mind - משתלט על מוחו של האוייב למשך 30 שניות.

היכולות ב-TIER זה לא רלוונטיות לסביבת ריידים וקרבות בוסים ולכן כל מה שתבחרו תופס כיוון שקרוב לוודאי שתשמשו בהן רק בניקוי trash או קווסטים.

Tier 5 Talents - output increasing tools

Twist of Fate - מגביר באופן פאסיבי את הריפויים ו/או הנזק שלנו ב-15% ל-10 שניות לאחר שריפאנו מטרה שהיתה מתחת ל-35% חיים.

Power Infusion - מגביר את ה-haste ב-25% ומוריד את מחיר המאנה של כל הלחשים שלנו ב-20% למשך 20 שניות, CD של 2 דקות.

Spirit Shell - גורם ל- Heal , Flash Heal ו- Prayer of Healing ליצור מגן על המטרות אשר סופג נזק, המגן נשאר 15 שניות או עד שמתפוצץ, הטאלנט עצמו פעיל ל-10 שניות במהלכן ניתן ליצור את המגנים על המטרות.

ב-TIER זה, היכולת המועדפת על רבים היא Power Infusion בגלל השילוב של באף ל-haste והוזלת השימוש במאנה.
Twist of Fate מומלץ בקרבות עם נזק כבד בהם חברי הרייד נמצאים מתחת ל-35% חיים לתקופות ממושכות.
Spirit Shell - איבד מקסמו וכרגע נמצא בעדיפות אחרונה לקרבות בודדים בלבד בעיקר בגלל קיצור משך הזמן שלו והתנועה המרובה שיש במרבית הקרבות אם כי אני אישית עדיין משתמש בו בקרבות בהן הרייד מקובץ וניתן לתזמן את המגנים לפני הנזק שעתיד לבוא.

Tier 6 Talents- aoe heal

Cascade - ריפוי שרשרת, כמות הריפוי עולה ככל שהמטרה הראשונית רחוקה יותר מהפריסט, לאחר הריפוי הראשון יתפצל הכדור לשתיים ויקפוץ לשתי מטרות ואז לעוד שתיים ועוד שתיים עד ארבע קפיצות, לעולם לא ירפא מטרה שכבר ריפא לפני.

Divine Star - כדור אנרגיה שיוצא מחזית הפריסט ומטייל בקו ישר לאורך 24 יארד, מרפא את כל המטרות שנמצאות בדרכו גם בהלוך וגם בחזור.

Halo - טבעת אנרגיה היוצאת מהפריסט ומתרחבת עד 25 יארד לכל הצדדים, כל מי שנמצא בטווח הטבעת מקבל ריפוי כאשר ככל שהמטרה רחוקה יותר מהפריסט כך עולה פוטנציאל הריפוי.

ב-TIER זה הבחירה המועדפת הוא Cascade בעיקר בגלל אופי הקרבות שדורשים לרוב פיצול של האנשים ברייד.
במקרים בהם יש צורך לשלוט בקבוצות קטנות יותר של מטרות אזי Halo עדיף.
Divine Star הוא הכבשה השחורה של ה-TIER ואין מה לבחור בו כיוון שעוצמת הריפוי שלו נחותה מזו של Prayer of Healing .

Tier 7 Talents - improved healing

Clarity of Will - מגן נוסף שסופג כמות נזק גדולה אותו ניתן להטיל על המטרה, לוקח 2.33 שניות להטילו והוא ללא CD וגם לא משאיר Weakened Soul על המטרה.

Words of Mending - יכולת פאסיבית הגורמת לריפויים ולמגנים שלנו ליצור עלינו buff באותו השם שמצטבר עד 10 פעמים, כאשר נגיע ל-10, המטרה הבאה שנרפא תקבל מאיתנו במתנה גם Prayer of Mending ללא עלות.

Saving Grace - ריפוי ענקי, מהיר ויקר מבחינת מאנה המשאיר debuff של מינוס 10% לריפויים ולמגינים שנטיל על אותה מטרה למשך 8 שניות, נצבר עד 10 פעמים על אותה מטרה כך שבעצם אנו מצד אחד מעניקים ריפוי ענקי אך במחיר כבד מאוד של הורדת הפוטנציה של הריפויים העתידיים על אותה מטרה.

ב-TIER זה, יש להבדיל בין תפקידנו ברייד, אם קבלנו תפקיד של ריפוי מטרה בודדת כמו טנקים אזי הבחירה הכי טובה היא Clarity of Will , זהו טאלנט מדהים המאפשר לכסות את הטנקים ומטרות אחרות שצפויות לקחת נזק כבד במגנים נוספים אשר מניסיוני האישי יכולים לספוג מעבר ל-100,000 נזק, לדעתי נראה נרף בקרוב לטאלנט זה.
אם קבלנו תפקיד של ריפוי קבוצתי, נבחר ב- Words of Mending .
Saving Grace פשוט לא שווה התייחסות וננסה לשכוח מכך שהוא בכלל קיים.

במידה ועקבתם אחר המלצות מדריך זה, כך אמור להראות עמוד הטאלנטים שלכם:

תמונה

כפי שאמרתי מקודם, כל קרב הוא שונה ויכול להוביל לבחירה בטאלנט אחד או יותר שונים ממה שרואים בצילום זה, אלו הם רק קווים מנחים.

Glyphs

לא היה שינוי מהותי בגליפים ואלו שנוספו לנו לא ממש משחקים תפקיד כך שאני אתעכב רק על הגליפים הכי רלוונטיים עבורנו.
כמו תמיד, הגליפים נותרו תלויי קרב ורצוי להחליף אותם בין קרב לקרב בכדי למקסם יכולות רלוונטיות.

אחד הגליפים החשובים לנו ביותר הוא Glyph of Penance שמגדיל את המאנה שצורך מאתנו Penance אך מאפשר לנו להטיל אותו גם כאשר אנו בתזוזה, כיוון שברוב הקרבות יש תזוזה מרובה זהו גליף נהדר וכמעט תמיד נמצא אצלנו בשימוש.
גליף נוסף אשר בהרחבה זו הפך להיות בעל חשיבות מהמעלה הראשונה בגלל השימוש המוגבר במגנים שלנו הוא Glyph of Weakened Soul אשר מקצר ב-2 שניות את משך ה-debuff של Weakened Soul על מטרות עליהן שמנו מגנים.
הגליף השלישי שישלים לנו את תמונת שלושת המייג'ור גליפים המומלצים הוא Glyph of Holy Fire אשר מגדיל את הטווח של Holy Fire , Smite ו- Power Word Solace ב-10 יארד, הדבר מאוד חשוב בכדי לשמור על סטאקים של Evangelism ולשמור על טווח ריפוי מקסימלי.

אם עקבתם אחר המלצות מדריך זה לגבי המייג'ור גליפים, מסך הגליפים שלכם אמור להראות כך:

תמונה

שוב, זוהי רק המלצה והגליפים יכולים להשתנות לפי קרב אך לרוב זוהי הבחירה המושכלת.

Atonement healing

בהרחבה זו בחרו בבליזארד לשלול מאיתנו את הרלוונטיות של Atonement healing
והורידו משמעותית את כמות הריפוי שהלחשים האופנסיביים שלנו מייצרים ובמקביל שללו מהם את היכולת לבצע smart heals כך שגם קבלנו פוטנציאל ריפוי נמוך יותר וגם הריפוי עצמו יכול להגיע למטרה שהיא לא המטרה עם החיים הנמוכים ביותר אלא למטרה שחסרים לה מעט חיים.
במילים אחרות, Atonement healing די מת בהרחבה הזו ועדיף לנו להתמקד בתפקיד העיקרי שלנו שהוא מניעת/ספיגת נזק באמצעות מגנים.

למרות הנאמר, חשוב מאוד לייצר נזק על המטרה כדי להגיע ל-5 סטאקים של Evangelism ולשחרר Archangel במקרים בהם צפוי נזק כבד לרייד/טנקים.

stats priority

בעקבות השינויים בהרחבה שונו גם משקלות הסטאטים וסדר החשיבות שלהם, להן הסדר המומלץ: spirit>mastery>haste>crit>multistrike>versitility

spirit - עד שנרגיש נוח עם ניהול המאנה שלנו.

mastery - כל יכולות הספיגה שלנו עושות סקייל עם mastery שמגדיל בעיקר את פוטנציאל המגנים שלנו, כיוון שעלינו להתמקד יותר במניעת/ספיגת נזק ולא בריפוי ישיר, סטאט זה מקבל עדיפות.

haste - כיוון שאנו תלויים יותר ביכולות הספיגה ופחות בריפויים ישירים ה-haste פחות חשוב לנו מהסטטים הקודמים ברשימה אם כי יותר ממנו זה תמיד טוב.

crit - אותו כנ"ל כמו haste ובעיקר בשל העובדה ש- Atonement healing כבר לא משחק תפקיד מרכזי אם כי יש לנסות לשמור על כמות סבירה בשביל פוטנציאל המגנים שלנו.

multistrike - מיותר לחלוטין מבחינתנו ואין להתמקד בו.

versitility - כנ"ל כמו multistrike.

אבני חן - GEMS

לפי הסטאטים בהם בחרנו להתמקד, כרגע מומלץ לשים אבני חן פשוטות של +35 פשוט בגלל העובדה שהן זולות משמעותית מאבנים של +50 אך תמיד יש לשאוף לשים אבני חן שמעניקות כמות סטאטים יותר גבוהה.

Healing Rotation and Priority

בכדי להמליץ על דרך פעולה נכונה בעת ריפוי, נחלק את ההמלצות לשתי צורות ריפוי, single target healing ו-aoe healing.
כמו כן, בתוך כל צורת ריפוי נחלק את הנזק המתקבל ברייד לנמוך, בינוני וגבוה.

single target healing - הדיסק פריסט יכול להיות הילר מצויין למטרה בודדת עם שילוב היכולות של המגנים ומניעת הנזק מהמטרה וכן בריפוי הישיר על המטרה.

בנזק נמוך על המטרה
-נבנה ונשמר סטאקים של Evangelism ותוך כדי נרפא באמצעות Atonement
-נטיל PW: Shield לפי הצורך
-נטיל Clarity of Will לפי הצורך

בנזק בינוני על המטרה
-Heal או Penance, מומלץ להשתמש ב-Penance רק אם ה-overheal יהיה מינימאלי
-נבנה ונשמר סטאקים של Evangelism ותוך כדי נרפא באמצעות Atonement
-נטיל Clarity of Will ונמשיך לשמר אותו ולמקסם אותו (משך הזמן שלו הוא 20 שניות כך שיש מספיק זמן)
-נטיל PW: Shield ונמשיך לחדש אותו בכל פעם שה-debuff של Weakened Soul מסתיים
-PoM על המטרה שצפוייה לקבל את רוב הנזק ולהמשיך לחדש אותה על המטרה כאשר היא יוצאת מ-CD
-Empowered Archangel + Flesh Heal במקרה קיצון

בנזק כבד על המטרה
-Empowered Archangel במידה וזמין
-Flesh Heal או Penance
-נבנה ונשמר סטאקים של Evangelism רק במקרה ש-Empowered Archangel לא פועל כרגע ומטרת הריפוי שלנו נמצאת בטווח של הבוס כדי שה-Holy Fire יהיה אפקטיבי, במקרה שהוא פועל אזי נתמקד במטרה שלנו עם ריפויים ישירים כגון Flesh Heal ו-Penance
-נטיל PW: Shield ונמשיך לחדש אותו בכל פעם שה-debuff של Weakened Soul מסתיים
-Clarity of Will על המטרה לפני שמושכים את הבוס ובכל מקרה בו יש לכם 2.33 שניות לעמוד במקום
-Pain Suppression במידה והמטרה עדיין עם חיים נמוכים וצפויה לקבל נזק משמעותי ב-8 השניות הקרובות

Aoe healing - ריפוי קבוצתי תמיד היה אחד הדברים הקשים עבור הדיסק פריסט, אין לנו ממש יכולות של Aoe אבל אנו מסתדרים עם מה שיש ועדיין יכולים להגיע לתוצאה מרשימה באמצעות ניהול נכון של המגנים שלנו.

בנזק נמוך על הקבוצה
-נבנה ונשמר סטאקים של Evangelism ותוך כדי נרפא באמצעות Atonement
-נטיל PW: Shield כממלא זמן מת
-PoM בכל CD בהנחה שיהיה מספיק נזק מתמשך שיגרום לה לקפוץ ממטרה למטרה
-Prayer of Healing לפי קבוצות בהנחה שכל פעם זה ירפא 3 מטרות ומעלה ושה-overheal יהיה מינימאלי
-Smite כאשר הנזק נמוך מידי לכל השאר
-טאלנט של רמה 90 (בהתאם למה שבחרתם) אם ממש צריך ריפוי לכל חברי הרייד

בנזק בינוני על הקבוצה
-נבנה ונשמר סטאקים של Evangelism ותוך כדי נרפא באמצעות Atonement
-נטיל PW: Shield ללא הגבלה אך בשביל לנהל נכון את המאנה נתמקד בעיקר במטרות מועדות לספיגת נזק מוגבר ( חברים שבדרך כלל אנו כבר יודעים שלא ממש אוהבים לזוז מהאש או שקבלו משימה ספציפית כמו ספיגת יכולת מסויימת של הבוס )
-Clarity of Will לפי הצורך
-PoM בכל CD בהנחה שיהיה מספיק נזק מתמשך שיגרום לה לקפוץ ממטרה למטרה
-Prayer of Healing לפי קבוצות בהנחה שכל פעם זה ירפא 3 מטרות ומעלה ושה-overheal יהיה מינימאלי
-Spirit Shell אם בחרתם בטאלנט זה, אם לא אז Power Infusion בשילוב עם Prayer of Healing

בנזק כבד על הקבוצה
-Empowered Archangel במידה וזמין
-נבנה ונשמר סטאקים של Evangelism רק במקרה ש-Empowered Archangel לא פועל כרגע
-נטיל PW: Shield ללא הגבלה על כל חברי הקבוצה
-Clarity of Will ללא הגבלה על כל חברי הקבוצה מיד לאחר שסיימנו להטיל על כולם PW: Shield
-PoM בכל CD בהנחה שיהיה מספיק נזק מתמשך שיגרום לה לקפוץ ממטרה למטרה
-Prayer of Healing לפי קבוצות בהנחה שכל פעם זה ירפא 3 מטרות ומעלה ושה-overheal יהיה מינימאלי
-טאלנט של רמה 90 (בהתאם למה שבחרתם) בכל CD
-PW: Barrier במקרה הצורך

כפי שאמרתי בהתחלה, הדיסק פריסט אינו ההילר האידיאלי לריפוי קבוצתי אך במקרה שנדרש לכך עלינו לעשות זאת בחוכמה באמצעות מניעת/ספיגת נזק עתידי, לכן, שימו לב טוב טוב לטיימרים על יכולותיו של הבוס והכינו מראש את הקבוצה עם המגנים והיכולות המתאימות.

אני מקווה שמדריך זה עזר לכם מעט ואשתדל להשאירו עדכני ככל שיצאו עוד פאצ'ים, תודה על הקריאה.


נערך לאחרונה על ידי metalhorn בתאריך 14 דצמבר 2014, 09:52, נערך 9 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך ל- disc priest מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 11 דצמבר 2014, 17:09
 
סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
הצטרף: 11 יולי 2011, 09:23
הודעות: 802
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin
מנותק

בתור אחד שלא מבין הפריטים בכלל - אחלה מדריך (:

ולסיום בננה


תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך ל- disc priest מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 13 דצמבר 2014, 23:48
 
צוות האתר

צוות האתר
הצטרף: 08 אוגוסט 2010, 10:09
הודעות: 5040
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin
מנותק

סחתין על המדריך!

כמה דברים שקצת חסרו לי במדריך:
- תמונה של הבילד שאתה ממליץ עליו שתסכם את ההסברים שנתת. כלומר, המחשה גראפית של הדברים.
- כנ"ל לגבי הגליפים. אפילו אם אין טעם להתעכב עליהם, עדיין יועיל לדעתי להדביק תמונה של המומלצים בעיניך.
- הסבר על הרוטציה/סדר הפעולות ברייד - מה תכל'ס צריך לעשות כדי למקסם את הריפוי. לא צריך להסביר את הדברים הבסיסיים שמצופה משחקן לדעת, אבל לדעתי כדאי שכן יהיה תמצות של מה עושים במהלך קרב.


First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך ל- disc priest מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 14 דצמבר 2014, 00:15
 
חבר זהב

חבר זהב
הצטרף: 02 ספטמבר 2010, 21:00
הודעות: 665
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest
מנותק

היי אושרי,

תמונות לגבי הטאלנטים אני אוסיף זו לא בעיה.

לגבי הגליפים אני לא רואה טעם כי ממזמן כבר אין כל כך גליפים מומלצים, זה משתנה לפי קרב, לפעמים אתה צריך penance בתזוזה אז אתה תשתמש בגליף הזה ובקרבות בהם אתה סטאטי תעדיף גליף אחר שימקסם לך יכולת אחרת ולעבור על כל גליף וגליף זה פשוט לא יתרום כלום.
אני אנסה לחפש מדריך שמפרט כל קרב וקרב מהרייד החדש ואיזה גליפים מומלצים לכל קרב אך אני בספק שכבר יצא מדריך כזה.

לגבי הסבר על רוטציה וסדר פעולות, זה דבר די בסיסי שכל פריסט מתחיל אמור להכיר אך אני אוסיף גם התייחסות לזה בקווים מנחים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך ל- disc priest מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 14 דצמבר 2014, 02:22
 
חבר זהב

חבר זהב
הצטרף: 02 ספטמבר 2010, 21:00
הודעות: 665
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest
מנותק

המדריך עודכן בהתאם להמלצותיכם.

-נוספה תמונה של הבילד המומלץ.
-נוסף הסבר קצר על הגליפים המומלצים ותמונה שלהם.
-נוסף הסבר ממוקד ( שבסופו של דבר הפך להסבר די ארוך ) על הרוטציה המומלצת בהתאם לתפקיד שיועד לנו ברייד.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך ל- disc priest מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 14 דצמבר 2014, 12:40
 
צוות האתר

צוות האתר
הצטרף: 08 אוגוסט 2010, 10:09
הודעות: 5040
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin
מנותק

:clap: :yes:
המדריך מועבר למאגר המדריכים, אפשר למצוא אותו או בפורום המתאים או אם מקליקים על הכפתור PVE למעלה.


First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: Priest - מדריך ל-Disc מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 14 דצמבר 2014, 19:44
 
סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
הצטרף: 11 יולי 2011, 19:04
הודעות: 619
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen
שרת: The Maelstrom PvP
מנותק

דורון מדריך מעולה תודה רבה!
שאלה קטנה ומצטער על הבורות.... בהרחבה הקודמת ב twist of fate היית מקבל את התוספת גם כשהיית עושה נזק על מטרה מתחת ל 35%, לא רק בעת ריפוי.
זה עדיין תקף?


...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: Priest - מדריך ל-Disc מעודכן לפאץ' 6.0.3
הודעהפורסם: 14 דצמבר 2014, 19:54
 
חבר זהב

חבר זהב
הצטרף: 02 ספטמבר 2010, 21:00
הודעות: 665
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest
מנותק

היי נבי,

נכון להיום הבונוס שמעניק twist of fate מופעל רק כאשר אתה מרפא מטרה מתחת ל-35% חיים ואין משמעות לאם אתה עושה נזק על מטרות נמוכות, בכל מקרה, זהו טאלנט חסר תועלת בהשוואה לטאלנטים האחרים באותו ה-TIER, על אף ש-SS איבד מקסמו עדיין אנשים מעדיפים לקחת אותו או PI על חשבון twist of fate.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 8 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד


אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: