Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 16 דצמבר 2017, 05:25

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Priest - מדריך לShadow Priest מעודכן ל6.0
הודעהפורסם: 01 אוקטובר 2012, 03:56

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid

שלום כולם וברוכים הבאים למדריך החדש לשאדו פריסט שמותאם לWarlords of Draenor.
המון שינויים לקלאס כמו שרובכם שמתם לב, בעיקר מההרחבה הקודמת.
בעבר שאדו פריסטים היו קלאס מצויין בכל מה שקשור למולטידוטינג על שתי מטרות ומעלה אבל הנזק של מטרה אחת תמיד היה נמוך יותר מקלאסים אחרים.
הטאלנטים שלנו, למרות שהיו נפלאים לאורך ההרחבה MOP ולמרות שהיו רגעים בהם בחירה הייתה באמת דבר רלוונטי, בסופו של דבר נחו על כמה בחירות קטנות לאורך הדרך ובליזארד לא כל כך היו מרוצים מהעניין.
אז בליזארד החליטו לשנות את הקלאס שלנו ולתת לו מייקאובר מאוד משמעותי.
ההבדל העיקרי בין היום למה שהיה הוא שהטאלנטים של רמה 100 שלנו משנים את הצורת משחק שלנו לחלוטין.
אנחנו מדברים על 3 ספקים שונים בתוך שאדו שלכל אחד יש יתרונות וחסרונות ובעצם יש לנו עכשיו בחירה בתור פריסטים באיזה סטאטים נרצה להתמקד ואיזה סגנון משחק מתאים לנו יותר.

תמונה

בואו נתחיל לדבר על המאסטרי שלנו. בעבר המאסטרי שלנו נתן לנו סיכוי להכפיל את הנזק של הדוטים שלנו, כלומר, ככל שיש יותר מאסטרי יש יותר סיכוי שהדוטים שלנו יתנו שני טיקים במקום אחד.
זו נחלת העבר וכרגע עברנו למאסטרי שמגדיל באופן ישיר את הנזק שלנו על מטרה אחת. הקסמים mind blast, mind spike וגם
mind flay עושים יותר נזק ככל שיש לנו יותר מאסטרי. בנוסף כדי שמאסטרי יהיה טוב גם לקרבות עם הרבה מובים שלא נוח לעשות עליהם מולטידוט אז גם mind sear מקבל בונוס לנזק דרך מאסטרי.

בנוסף לזה שינו את הדרך בה דוטים עובדים לחלוטין וכדאי לשים על זה דגש ולהבין את זה כמה שיותר מהר.
דבר ראשון, אין יותר Breakpoints להייסט ודבר שני, אין יותר Snapshotting.
הסיבה לזה שאין יותר Breakpoints היא כי בלי Reforging, להגיע למדרגות הייסט יהיה סיוט ובליזארד זיהו את הבעיה בזמן. הסיבה לזה שאין יותר Snapshotting היא כי היכולת לעשות Snapshot כמו שצריך היא מה שהבדילה פריסטים מעולים מפריסטים גרועים. זה דרש הרבה יותר מדי סקיל ובליזארד החליטו לשנות את הskill gap. אין טעם להתווכח עם זה, אלא רק לזרום עם זה.
מה שקורה עכשיו זה שיש partial ticks שזה לא מעניין אותנו באמת, אנחנו לא מכוונים יותר למדרגות הייסט ולכן אני לא אסביר את העניין הזה בפירוט, אם יהיה עניין להסברים בתגובות אני אפתח את הנושא הזה.
דבר נוסף ששינו בדוטים זה שנתנו לכל הקלאסים את האופציה לחדש דוטים בצורה יותר נוחה.
בעבר, אם הייתם מחדשים דוט בכל זמן שהוא לא בטיק האחרון, זה היה איבוד DPS אלא אם יכלתם לעשות סוג של Snapshot. היום, אפשר לחדש כל DOT כשהוא מתחת ל30% וזה לא יהיה איבוד נזק בכלל.
כלומר, אם SWP מחזיק 18 שניות, אני יכול לחדש אותו כשנשארו לו פחות מ5.5 שניות (עיגלתי את המספר, בפועל זה 5.4 שניות) מבלי לאבד נזק. זה משמעותי כי זה נותן לנו אופציה לסיים קאסטים ולתכנן יותר טוב את הנזק שלנו לאורך קרבות ארוכים.

הכירו לנו סטאט חדש, Multistrike, הסטאט הזה נותן לנו סיכוי שכל התקפה שלנו תשגר עוד התקפה זהה שתעשה 33% נזק מהערך של ההתקפה המקורית. זה יכול לקרות עד פעמיים על אותה התקפה.
הכירו גם versatility אבל זה יותר סטאט של PVP ואני לא אדבר עליו פה. אני רק אגיד שהוא לא סטאט שמזיק בשום צורה, פשוט הוא גם לא נמצא גבוה בשום ספק שלנו אז אין טעם לדבר עליו לעומק. שוב, אם תהיה התעניינות נפתח אותו לדיון בתגובות.

אוקיי, אז בואו נדבר על הטאלנטים שלנו.

Tier 1 - defensive Cooldown

Desperate Prayer יחזיר לנו 22% מהחיים שלנו. cooldown של 2 דקות, צריך להפעיל אותו. מצויין בקרבות שאנחנו יודעים שמגיע נזק שאחריו אנחנו צריכים לרפא את עצמנו מהר.
Angelic Bulwark כשהתקפה מורידה אותנו מתחת ל30% מהחיים שלנו, נקבל מגן שווה ערך ל15% מהחיים שלנו למשך 20 שניות. זה קורה אוטומטי, לא דורש מאיתנו GCD ולא דורש מחשבה. קורה אחת ל90 שניות. מצויין לקרבות בהם יש נזק קבוע ואנחנו נדרשים לשים לב להמון דברים ככה שלהוריד מהראש את השימוש בDP יעזור לנו משמעותית.

Spectral Guise אופציה להכנס לסוג של Stealth להשאיר שיבוט מאחורנו שיחזיק 3 מכות, אחרי זה, הוא יעלם ויחשוף אותנו. הStealth ימשך 6 שניות או עד שהשיבוט שלנו יעלם כי הוא קיבל 3 מכות מכל דבר.
זה בלי ספק הטאלנט האהוב עליי מכמה סיבות.
1. הקולדאון שלו נמוך משמעותית מהשניים האחרים.
2. למרות שהוא לא מחזיר לנו חיים, הוא יוריד מאיתנו מטרה במידה ובוס או מפלצת החליטה להתמקד עלינו. למשל אם בוס מכוון עלינו יכולת ונשתמש בזה, הוא יפסיק להשתמש ביכולת לחלוטין. אותו דבר אם רודפת אחרינו איזה קרן או איזה משהו אחר.
3. במידה ואתם אוכלים wipe מאיזה בוס או חבורה של מובים, אפשר להשתמש בטאלנט הזה כדי להעלם ולהשאר בחיים.

Tier 2 - speed movemnt

Body and Soul כל פעם שנשתמש בPower Word: Shield או בLeap of Faith מהירות התנועה שלנו תגדל ב 60% למשך 4 שניות. מצויין לסיטואציות בהן אנחנו רוצים לזוז מהר לזמן קצר עם מינימום GCD.
Phantasm כל פעם שנשתמש בFade אז נאבד כל דיבאף שהאט אותנו ואי אפשר יהיה להאט את מהירות התזוזה שלנו ל5 שניות הבאות. נחמד מאוד לPVP, פחות פרקטי בPVE.

Angelic Feather יזמן נוצה לאיזור שלנו, מטרה ידידותית שתיגע בנוצה הזו תקבל בונוס של 60 אחוז למהירות שלה למשך 6 שניות. אפשר לזמן עד 3 נוצות במקביל ולוקח לכל נוצה 10 שניות להתחדש. זה מה שאני משתמש בו בצורה קבועה, המהירות תנועה המצטברת מגיעה ל60% למשך כ36 שניות. החסרון המשמעותי של הטאלנט הזה הוא העובדה שהוא דורש יחסית הרבה GCD בשביל להשתמש בו לאורך הרבה זמן. אבל מצד שני, מהירות תנועה כזו זה לא משהו שיש לכל קלאס.

Tier 3 DPS

Surge of Darkness יש לVampiric touch וגם לDevouring plague סיכוי של 10% לתת לנו Mind spike בלי צורך לעשות Cast, שעושה 50% יותר נזק. אנחנו יכולים לצבור 3 סטאקים של הבאף הזה (עד 3 כאלו רצופים). טאלנט מעולה בקרבות שיש בהן כמה מטרות ודורשים הרבה תנועה. מומלץ לצבור סטאקים לפני השלב של התנועה, ככה אפשר להמשיך לעשות נזק גם בתנועה למשך מעט זמן. כל הmind spikes שנשתמש בהם דרך הבאפ הזה לא ינקו את הדוטים שלנו מהמטרה.
mindbender מחליף את הShadowfiend שלנו, מחזק אותו ונותן לנו להשתמש בו פעם בדקה במקום פעם בשלוש דקות. מעולה בקרבות תנועה כבדים מאוד ואם יש שלבים בהם צריך Burst גדול לעיתים תכופות. עובד מצויין גם בקטע של נגעת נסעת, מזמנים אותו אחת לדקה והוא עושה נזק בלי שממש נצטרך לשלוט בו יותר מדי.

Insanity המועדף עליי כרגע רוב הזמן, מחליף את הMind flay שלנו בInsanity, עושה כפול נזק מMind flay. ההבדל המשמעותי בין מה שהוא עכשיו למה שהוא היה בMOP הוא שכל פעם שאנחנו מבזבזים Orbs אנחנו מקבלים על עצמנו את הבאף הזה שמחזיק עלינו כתלות בהייסט שלנו, ככל שיש לנו יותר הייסט, ככה הוא יחזיק פחות זמן! זה אומר שאם אנחנו צריכים להשתמש למשל בPsychic Horror אנחנו עדיין נקבל Insanity ולא נאבד המון נזק. יכול להיות יעיל גם בPVP.

Tier 4 - CC

השינויים בטיר הזה מגוחכים והפכו אותו לטיר חצי מיותר לטעמי... אני לא רואה טעם לדבר עליו יותר מדי יותר אז אני רק אזכיר את הקסמים שבו.

Void Tendrils מחזיק עד 5 מטרות במקום. נשבר כשעושים לזה נזק. היה פעם טאלנט נפלא, היום הוא דיי פח.
Psychic Scream מכניס עד 5 מטרות לfear. היה פעם Baseline בשביל פריסטים, היום זה טאלנט עם CD של 45 שניות במקום מה שהיה פעם 30... בעבר זה היה CD ארוך, בליזארד החליטו שצריך יותר CD כי פריסטים זה לא קלאס שצריך CC מסתבר, אנחנו לא רוצים שהם יהיו שימושיים בתכנים בהם אשכרה צריך לעשות CC. (כן, זה מרגיז אותי)
Dominate Mind שולט ביצור שאתם בוחרים. נחמד לסיטואציות בהן יש איזה MOB עם יכולת ממש חזקה שאתם יכולים לקחת. דיי חסר תועלת ברוב הסיטואציות כי זה מחייב אתכם לעמוד במקום ולעשות channeling מה שאומר שאם נופל עליכם איזה אש או כל דבר כזה, אתם חייבים לבטל את הקסם הזה ולזוז. בנוסף לזה אתם לא יכולים לעשות שום דבר אחר בזמן הCC הזה ככה שזה עובד CC כפול. גם עליכם וגם על המוב. טאלנט פח כבר מMOP.

Tier 5 DPS Bonus

power infusion נותן לנו בונוס של 25% להייסט למשך 20 שניות. מצויין לסיטואציות שאנחנו צריכים ברסט מהיר בזמנים קבועים. היום הוא לא טאלנט נפלא כמו בעבר, אבל הוא עדיין לא נורא ואיום.
Shadowy Insight לSW:PולMind spike יש סיכוי לרסט את הקולדאון של Mind blastולהפוך אותו לInstant. טאלנט נחמד מאוד בסיטואציות מסויימות, פחות שימושי כרגע בPVE אבל מעולה לPVP. אם רוצים להשתמש בו בPVE מומלץ לפחות כמה מטרות (2 ומעלה) אחרת הוא לא שווה את זה.

Twist of Fate כשעושים נזק למטרה מתחת ל35% אנחנו מקבלים בונוס של 15% לנזק.
נכון להיום זה הטאלנט שאנחנו צריכים לקחת לPVE כמעט בכל סיטואציה. אם יש הרבה מובים זה נכון שShadowy Insight יהיה נחמד, אבל הרבה מובים מתים מהר בדרך כלל וזה אומר שאפשר להחזיק את הבאף של TOF יותר זמן. זה בונוס ענק לנזק ואני ממליץ.

tier 6 AoE bonus -

הטיר הזה עבר שינוי גם כן, בעבר הוא היה מדהים בגלל שהקסמים האלו היו מרפאים ועושים נזק במקביל, כך שלמשל אם יש לכם 3 פריסטים בקבוצה והם כולם משתמשים בHalo בזמן, אתם יכולים הייתם להרים את כל הרייד כמעט ל100%. היום הקסמים האלו עושים רק נזק כשאתם בספק של שאדו. ולכן הם איבדו קצת מהערך המוסף שלהם לדעתי. עוד פגיעה בקלאס שלנו.

Cascade משגר שפריץ צללים על מטרה. השפריץ יתחלק ל2 כשהוא יפגע בה וה2 שפריצונים ילכו למטרות רחוקות יותר, וגם הן יתחלקו וכן הלאה. מתחלק 4 פעמים. קסם מעולה בסיטואציות בהן יש הרבה מובים שנמצאים במקומות מרוחקים אחד מהשני. קסם על הפנים אם זה לא המצב.
Divine Star שולח כדור צללים קדימה שעושה נזק בהלוך ואז בחזור. הוא מגיע עד 24 יארד . מצויין לסיטואציות בהן אנחנו חייבים להיות בסטאק על הבוס או בקרבות עם הרבה תנועה.
Halo גל של צללים שיוצא מאיתנו ומגיע עד 30 יארד. עושה נזק שמתגבר ככל שהמטרה רחוקה יותר כשהמקסימום מגיע מ25 יארד עד 30.
זה קסם מדהים שעושה המון נזק, אבל הCD שלו ארוך, הטווח שלו ארוך מאוד והוא עלול למשוך המון מפלצות מיותרות אם לא משתמשים בו נכון. חובה להשתמש באדאון Halo pro איתו או בrange check שיש בWeak auras כדי לנצל אותו כמו שצריך.

Tier 7 - Game Changers

- הטיר הזה בעצם מחליט על סגנון המשחק שלכם בתור שאדו פריסט, כל טאלנט פה ישפיע על הבחירות של הגליפים שלכם, האינצ'נטים, האבנים והציוד שלכם. לכל טאלנט יש סגנון משחק שונה וצריך לבחור בקפידה. בנוסף כדאי לדעת איזה מהם רלוונטיים כרגע ואיזה לא.

Clarity of Power הטאלנט הזה עושה שMind spike, Shadow word: Death וגם Mind Sear יעשו 40% יותר נזק למטרות שאין עליהן SWP או VT. בנוסף הוא מוריד את הCD של Mind blast ב3 שניות.
הטאלנט הזה הופך את הסגנון משחק שלנו להיות דומה לזה של Arcane Mage הרבה יותר מאשר Affliction warlock. הספק הזה מאוד חזק בקרבות בהם יש לנו רק מטרה אחת והדבר היחיד שדרוש לדעת בו זה איך לעשות Dot Weaving נכון. מומלץ מאוד לפריסטים מתחילים שלא שולטים עדיין טוב בMultidot tracking.
הטאלנטים שאנחנו נבחר עם בנייה של COP הם:
Insanity ו Twist of Fate ב90% מהזמן. לעיתים רחוקות מאוד יהיה שווה להחליף לPower Infusion.

Void Entropy מוסיף לנו דוט חדש שעולה 3 אורבים, הוא יעשה נזק למשך דקה כל 3 שניות. כל פעם שנשתמש בDevouring plague על מטרה שיש עליה Void Entropy זה ירענן את הדוט המקורי ל60 שניות.
על הנייר הטאלנט הזה מדהים, עוד דוט, מחזיק הרבה זמן, לא דורש יותר מדי, הרבה נזק. בפועל, הוא לא שווה כרגע יותר מדי והסבירות הגבוהה היא שהוא יקבל באף משמעותי בפאץ' הבא בדיוק כמו שInsanity קיבל בזמנו.

Auspicious Spirits כל פעם שאחד מהShadowy Appirations שלנו יגע במטרה, אנחנו נקבל shadow orb.
נכון להיום זה הטאלנט החזק ביותר של פריסטים ברמת ציוד גבוהה. זה ספק שבנוי על קריט מאוד גבוה ומתגמל במיוחד בקרבות בהם יש הרבה מטרות.
הוא הכי מזכיר את הסגנון משחק הישן של פריסטים לפני WOD, אבל צריך איתו crit בשביל שיהיה אפקטיבי. אחרת הוא פשוט לא יעיל כל כך.

Stat weights.
אני אתמקד מרגע זה רק בבניות של AS או COP כי הם קובעים את מה שאנחנו צריכים בעצם.
COP:
Intellect> Haste >Multistrike >Crit >Mastery >Versatility.
שימו לב!
באתרים כמו Noxxic יהיה כתוב שMastery נמצא גבוה מעל. זה לא נכון. הסימולציות לא משקרות. Haste הוא הפקטור הכי רציני שלנו כי הוא מחליט בדיוק כמה Mind spikes אנחנו מצליחים לדחוף בין Mind blast אחד לשני ועם Haste גבוה אנחנו יכולים להכניס יותר טיקים של insanity.
בנוסף ככל שהרמת ציוד שלכם תעלה, ככה הערך של מאסטרי ירד. מאוד חשוב לא ליפול למלכודת הזו ולעשות Stack למאסטרי.
אנחנו נרצה לשים איפה שאנחנו יכולים Haste.
גם באינצ'נטים שלנו, גם באוכל שאנחנו לוקחים לריידים.
וכמובן בכל חור של אבנים שיהיה לנו בציוד אנחנו נדחוף Greater Haste Taladite
הדבר היחיד שאנחנו לא ניקח כרגע בהייסט זה האינצ'נט לנשק שבמקרה הזה אנחנו נעדיף
Mark of the Thunderlord

AS:
Intellect> Crit >Haste >Multistrike >Versatility > Mastery.
לא מפתיע במיוחד, כבר אמרנו שקריט ישחק פה משקל רציני.
אנחנו ניקח אינצ'נטים של קריט, אוכל של קריט, נשים על כל הציוד שלנו אבנים מהסוג הזה: greater critical strike taladite
בקשר לאינצ'נט על הנשק אנחנו כמובן ניקח את Mark of the Thunderlord

רוטציות:
שני הספקים עובדים על פי רשימה של עדיפויות

COP:
מטרה אחת מעל 20%
אם יש לנו 4 אורבים אנחנו נשתמש בMB ונתחיל סדרה של Dot Weaving עד שנגיע ל0 Orbs.
אם יש לנו פחות מ3 אורבים:אנחנו נשתמש ב MB כל פעם שהוא יוצא מCD ובMiS כל עוד MB נמצא בCD.
אם יש לנו 3 אורבים: נשתמש בMB, אז נשתמש בMiS פעם אחת בלבד, ונתחיל Dot Weaving, אבל לפני שנשתמש בDP אנחנו נכניס עוד MB אחד כדי להגיע ל5 אורבים.

מטרה אחת מתחת ל20%:
לדחוף SW:D מתי שרק אפשר ולהמשיך ברוטציה ממקודם.

אם יש בין 2-3 מטרות:
שמים SWP וVT על שתי המטרות, משאירים את המטרה הראשית נקייה ומשתמשים ברוטציה של מטרה 1 שרשומה למעלה.

אם יש 4 מטרות ומעלה:
להשתמש בMB על CD, כל פעם שמגיעים ל3 אורבים להשתמש בDP, ולהשתמש בMind sear.

חשוב!!! :
מה זה Dot Weaving או Shadow Weaving
זה בעצם לשים על המטרה SWP, VT, DP ולהשתמש בInsanityy. להשתמש בMB בכל CD אפשרי.
אם אנחנו שמים על מטרה SWP+VT כשיש לנו 4 orbs ומשתמשים אז בMB ואז שמים DP ועושים Insanity , הבאף של Insanity יגמר בדיוק כשMind blast יצא מCD, אנחנו משתמשים בו שוב, שמים שוב DP על המטרה, ושוב יש לנו 2 Insanity. ברגע שנסיים עם זה, SWP וגם VT נופלים מהמטרה וMind spike יעשה למטרה יותר נזק שוב.
dot weaving זה משהו שצריך להתאמן עליו עד שהוא הופך למן משהו שעושים מתוך שינה. זה יגדיל את הנזק שלכם משמעותית אם תוכלו לעשות את זה כמו שצריך. ההבדלים היום בין פריסטים טובים למעולים זה בDot weaving בספק הזה....

AS:
על מטרה אחת:
שמרו SWP וVT על המטרה כל הזמן.
אם יש לכם 3 אורבים תשתמשו בDP.
אם אתם יכולים להשתמש בSW:D תשתמשו בו.
אם אתם יכולים להשתמש בMind Blast תשתמשו בו.
אם אין לכם MB מוכן, יש דוטים על המטרה, היא מעל 20% או SW:D בקולדאון, תשתמשו בMind flay.
הרעיון בספק הזה הוא לבזבז כמה שיותר אורבים וכל הזמן להיות מתחת ל3 כי אתם פחות שולטים בקצב שהם מגיעים.
לצורך העניין, עם מספיק קריט, אפשר להגיע למצב שDP נמצא על המטרה רוב הקרב.

בין 2-3 מטרות
תשמרו VT רק על מטרה אחת היא המטרה הראשית שלכם. על השאר זרקו פשוט SWP.
על המטרה הראשית להשתמש ברוטציה של מטרה אחת.

4 מטרות ומעלה:
זרקו SWP על עד 4 מטרות.
כל פעם שיש לכם 3 אורבים לזרוק DP.
אם אין לכם אורבים, לעשות Mind sear.

בשני הספקים:

Shadowfiend כשיש לכם Proc של Intellect.
Halo on cooldown.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Priest - מדריך לShadow Priest מעודכן ל5.0.5
הודעהפורסם: 01 אוקטובר 2012, 12:56

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 4 פעמים
קיבל לייק: 5 פעמים
הדמות הראשית: redro

תודה רבה שלומי !!
יש לי שאלה במצב שבו אני אני מתחיל לעשות צ'אנל ל MIND FLAY ואני מקבל פרוק של MB
האם אני צריך לחכות עד שאני מסיים את הצ'אנל ? או להשתמש ב MB ישר ?
ואותו דבר גם עם MIND SPIKE ?

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 אוקטובר 2012, 16:17

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

עם MB כן.
עם MSp לא. הסיבה לזה היא שMSp נצבר לשני סטאקים, אז לא יקרה כלום אם תחכה לסיים לעשות קאסטינג. לעומת זאת. MB לא נצבר, אם לא תוציא אותו ישר, יכול להיות שאתה תדרוס פרוק. ואז אתה מפסיד MB וזה לא טוב.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2012, 14:32

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

תודה רבה שלומי! כרגיל מדריך מעולה וברור!

רק שאלה שאני לא מבין לגבי void shift אמרת שהוא כמו ה LOH של הפלאדינים, אבל מה שהוא עושה זה בעצם להחליף בין החיים שלך לשל מטרה שבחרת... אז אם לא יש קצת חיים ואני זקוק לריפוי המהיר והמלא ונגיד ואני לא בפרטי, נגיד עושה דייליז, אני יכול להשתמש בו על עצמי? בלי מטרה נוספת? או שזה בלתי אפשרי?

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2012, 17:40

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

nebi כתב:
תודה רבה שלומי! כרגיל מדריך מעולה וברור!

רק שאלה שאני לא מבין לגבי void shift אמרת שהוא כמו ה LOH של הפלאדינים, אבל מה שהוא עושה זה בעצם להחליף בין החיים שלך לשל מטרה שבחרת... אז אם לא יש קצת חיים ואני זקוק לריפוי המהיר והמלא ונגיד ואני לא בפרטי, נגיד עושה דייליז, אני יכול להשתמש בו על עצמי? בלי מטרה נוספת? או שזה בלתי אפשרי?

בגדול עד לפני שבוע, היה אפשר לזמן את הShadow fiend שלך ולהחליף איתו חיים. כיוון שFiend מקבל חיים בחזרה מאוד מהר, אז אתה לא מרגיש את זה כמעט וזה עובד בדיוק כמו LOH. אבל הם שינו את זה ועכשיו אפשר להחליף חיים רק בין שחקנים.
אז זה כבר פחות יעיל בהקשר הזה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2012, 19:49

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 28 פעמים
קיבל לייק: 167 פעמים
הדמות הראשית: Mindgasm
קלאס: Priest

גם על הvoid tendrils זה לא עובד יותר.
בכלל אחרי שראיתי מה Rogues לדוגמא קיבלו, ועוד בנוסף ל4set שלהם אני מתחיל לחשוב שבליזארד לא מחבבים Shadowpriests

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

"Amat Victoria Curam - Victory loves preparation"
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 20 אוקטובר 2012, 21:10

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

בואו נסכם שכרגע זה קסם ממש ממש מעפן! יש לו CD ענק והוא לא כזה מועיל.... :/ אכזבו בליז... יכלו לעשות משהוא יותר מעניין לפריסט...

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2012, 00:41

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

היעילות שלו בריידים ובארינה שואפת ל0. תמיד יהיה צד מפסיד, ואין לו שום קשר לdps gain.
ה4set של הt14 מחזק את היכולת הכי חלשה מהtier, שגם עם הבאפים הקרובים יהיה בסה''כ contender to the crown. בנוסף זה סוג של מאלץ אותך לבחור את היכולת הזאת שזה די דפוק ומביס את המטרה של המערכת טאלנטים החדשה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2012, 03:00

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

אני לא מסכים.
לVoid shift יש ערך שאפשר להשתמש בו במקומות שהטנק של הקבוצה קרוב ללמות וצריך להציל אותו.
זה כפתור של oh shit לריידים. בארינה הוא קצת יותר בעייתי כי הוא פשוט יוצר מצב של "היי בואו תחליפו אליי עכשיו!!"
אבל למשל, אם אתה משחק עם מייג'/פלאדין והם נכנסו לבאבל/אייסבלוק, אתה יכול לעשות להם שיפט וזה לא אמור להוריד להם חיים. (אם אתה נמוך).
לא בדקתי את זה בלייב אבל בגדול זה כן אמור לעבוד.

לגבי SWI.
הפריסט השני אצלנו ניסה את זה והבעיה היחידה עם הקסם הזה היא התוספת שהוא מכניס לרוטציה שלנו.
הקסם עצמו עושה נזק סביר והוא מאוד צפוי בניגוד לFDCL שלא צפוי וMind bender שזמין אחד לדקה.
בשילוב עם הT14 בונוס זו יכולת מעניינת.
מה שחבל לי על היכולת הזו היא שהיא ממש מבאסת שהיא אוכלת את SWP.
אני חושב שהיה אפשר ואולי במקום לתת באף לSWI בצורה קבועה ולעשות שעם הבונוס של T14, אם משתמשים בSWI במקום לאכול את SWP זה מרפרש אותו.
זה יהפוך את היכולת הזו להרבה יותר נעימה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2012, 03:07

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

זה עדיין מכריח אותך לבחור טאלנט מסויים בשביל לנצל את הT14.
במקום לעשות איזשהו בונוס נגיד כמו 20% שMB ייתן לך 2 Shadow Orbs או להוסיף לך עוד 6 שניות לDP הם תקעו אותך עם טאלנט שיכול להיות שאתה בכלל לא רוצה.

בנוגע לVoid Shift, אם היו נותנים את האופציה נגיד שתוכל לעשות Cast על Enemy והוא מוריד אותך ל30% ועושה נזק ששווה ערך ל70% על המטרה זה היה טאלנט הרבה יותר יעיל לSpriest.

אני חושב שבליזארד לא השקיעו יותר מידי מחשבה בנוגע ליכולות של הפריסטים בכל הנוגע לShadow.
במיוחד אחרי שאתה רואה יכולות של קלאסים אחרים.

(שוב אני נותן לדוגמא את הROGUE, עוד 12 שניות לShadow Blades ב4set זה חתיכת דבר מטורף. שלא לדבר על Shadow Blades שלעצמו הוא יכולת מדהימה שהם קיבלו ברמה 87).

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 21 אוקטובר 2012, 03:57

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

אני לא חושב שיש טעם לקנא ביכולות שקלאסים קיבלו או לא קיבלו.
אני חושב שהטאלנטים שלנו בניגוד לטאלנטים של הרוג הרבה יותר מעניינים ויעילים הן לPVP והן לPVE.
אני חושב שHalo וגם Cascade שניהם טאלנטים מדהימים.
Twist of fate זה מעולה בקרבות כמו Elegon למשל,
Power infusion מעולה גם הוא.
ההגנות שלנו מעולות, מהירות תנועה טובה, פרוקים אם אנחנו רוצים לעשות דברים בתנועה.
אני חושב שסך הכל הקלאס שלנו מאוד ורסיטלי בהשוואה לקלאסים אחרים שהולכים לפעמים במצב שאין להם מה לבחור.
עם הדרואיד שלי למשל אני מרגיש שאין לי בחירה ושהכל משעמם ובנאלי עם הטלאנטים שלו.
עם המייג' אותו דבר.
אתה לא רואה Frost mage שמסתובב עם משהו שהוא לא Frost bomb.
הטאלנטים האחרונים אצלם מציקים אפילו כי Invocation שנותן לך בוסט עצום לנזק גם מכריח אותך להשתמש בEvocation כל 40 שניות וזה יכול להוציא אותך מדעתך, הrune על הרצפה אומר שאתה מוגבל למיקומים פחות או יותר, והמגן הזה לא פועל בצורה טובה מספיק בשביל להיות יעיל בריידים לדעתי בכל אופן.
אז לכל קלאס יש את הדברים היותר טובים והפחות טובים אצלו.
אני משתדל מאוד לא להסתכל בקנקן אלא במה שיש בו.

לגבי T14, אתה יכול לכתוב להם את זה כביקורת בעמוד של הפריסטים שאתה מרגיש שלוקחים לך את הורסיטאליות עם הבונוס הזה.
יכול להיות אבל שתתקל באנשים שרוצים Cookie cutters יותר.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 נובמבר 2012, 00:36

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב

סתם משהו שקראתי והבנתי, ב4set דווקא לא כזה נורא.
הוא לא בא לשים את SW:I מעל האופציות האחרות, אלא להשוות אליהן.
בגלל שהDOTs מקבלים עוד 3 שניות לDUARATION שלהם אז אפשר להשתמש בו פחות פעמים. אני עדיין חושב שאפשר לתת 4set בונוס יותר טוב (ובהרבה), אבל לפחות עכשיו אני מבין את ההגיון מאחורי זה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Priest - מדריך לShadow Priest מעודכן ל5.1
הודעהפורסם: 10 דצמבר 2012, 03:28

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

עודכן ל5.1
סידרתי בעיה שהייתה עם הגליפים שאף אחד לא אמר כלום עליה משום מה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2013, 09:11

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 7 פעמים
קיבל לייק: 10 פעמים
הדמות הראשית: Rayvee

ציטוט:
אם קיבלתם פרוק של mind spike דרך הטלנט FDCL, אתם משתמשים בו רק אם: אין לכם 3 אורבים, MB בCD וVT+SWP נמצאים על המטרה.

אני דווקא מקבל פרוק של mind spike, אם אחד, אז משתמש בו גם אם יש לי 3 orbs, שם DP ואז ונותן MB בחצי cast time בזכות הגליפ, ואם אני מקבל 2, הרי זה משובח MB הופך להיות תוך כדי תנועה לכמה שניות הבאות.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2013, 13:35

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

yotams4 כתב:
ציטוט:
אם קיבלתם פרוק של mind spike דרך הטלנט FDCL, אתם משתמשים בו רק אם: אין לכם 3 אורבים, MB בCD וVT+SWP נמצאים על המטרה.

אני דווקא מקבל פרוק של mind spike, אם אחד, אז משתמש בו גם אם יש לי 3 orbs, שם DP ואז ונותן MB בחצי cast time בזכות הגליפ, ואם אני מקבל 2, הרי זה משובח MB הופך להיות תוך כדי תנועה לכמה שניות הבאות.

אז אתה מאבד DPS.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2013, 14:29

שומר האבן

שומר האבן

Kingeh כתב:
yotams4 כתב:
ציטוט:

אז אתה מאבד DPS.

למה? למרות שהשעה מאוחרת ועוד לא אכלתי צהריים זה לא מסתדר לי בראש אשמח להסבר
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 02 ינואר 2013, 14:44

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

זה עניין של סדר עדיפות של יכולות.
mind spike נמצא במקום יותר נמוך מmind blast אז אתה לא רוצה להוציא אותו לפני, הקיצור זמן של mind blast לא נותן לנו באמת שום תוספת נזק. ואם הגעת למצב שיש לך פרוק של Mind spike, בנוסף לMB שנמצא מחוץ לCD וגם 3 אורבים, זה אומר שאתה צריך להוציא DP, לעשות MB ורק אחר כך לעשות mind spike.

בכלליות לא מומלץ להגיע למצב שיש לך 3 אורבים וMB יוצא מCD. להוציא MSP בסיטואציה הזו זה איבוד נזק.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 ינואר 2013, 01:47

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 29 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: WARPigeon
קלאס: Warrior

מדריך גדול תודה רבה. בגללך קינגה, אני פותח כהן. :mrgreen:
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Priest - מדריך לShadow Priest מעודכן ל5.2
הודעהפורסם: 13 מרץ 2013, 17:10

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי

המדריך עודכן לפאץ' 5.2
חלק מהשינויים בקצרה:

Power Infusion עכשיו עושה סטאק עם השפעות הייסט אחרות. בנוסף לזה הוא מעלה 5% מהנזק שלנו.

Shadow form קיבל באף של 5 אחוז לנזק ועכשיו מגדיל את הנזק שלנו ב25% כשאנחנו בshadowform.

Shadow word:pain קיבל נרף של אחוזים בודדים. (הוא קיבל באף של 25% ואז נרף של 25% ככה שהוא נשאר עם נרף)

Insanity עוצב מחדש כמו שחשבתי שיקרה, הוא הפך להיות אחד הטאלנטים החזקים שלנו.

בעקבות העיצוב מחדש של Insanity ו Power infusion, הייסט קיבל בחזרה את הכתר בתור הסטאט החזק ביותר שלנו ועלה בערך שלו ככה שהייסט מעכשיו תמיד טוב לנו.

עדכנתי גם את הGems שאני ממליץ לשימוש. מומלץ לבדוק אותם.

סביר להניח שיהיו עוד שינויים בפאץ' הזה, יכול להיות באף קטן לMind flay אבל זה הכל השערות.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Priest - מדריך לShadow Priest מעודכן ל5.2
הודעהפורסם: 13 מרץ 2013, 18:59

שומר האבן

שומר האבן

בגדול ניסית את הדמג' בריידים? מה אתה אומר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 26 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 0 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה