Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 25 יוני 2017, 19:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

חוקי הפורום

1. איך מצטרפים לגילדה.

2. קוד ההתנהגות בגילדה:
  • יש לנהוג בנימוס ובכבוד הדדי.
  • אין להשתמש ב"היבריש" בצ'אט הגילדה.
  • אין לבזות את שם הגילדה בשרת בכל צורה שהיא.

3. Animor's hebChat - אדאון שמאפשר כתיבה בעברית בצ'אט המשחק.

4. שרת ה-Teamspeak של הגילדה (הקליקו על הבאנר להתחברות אוטומטית):

תמונה

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 74 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מבט לעתיד
הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 17:04

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest

שחר, אני ממש ניסיתי להתאפק עם התיאורים שלי כלפיך, באמת שניסיתי לשמור על איפוק ולא השתמשתי במילים שמתארות אותך ככלב וכעבד כפי שאתה עשית לי כרגע.
אושרי לא מכוון את מעשיי, התייעצתי איתו ועם שלומי ועם דותן ועם איל ועם דימה ועם עוד אנשים שאותם אני מכבד (אם לרגע תהית אז אתה לא ביניהם), חלקם היו בעד וחלק נגד, בסוף החלטתי מה שהחלטתי.

אני חושב שהאיפוק שלי נגמר, כפרה תקרא לאחותך הצולעת ואם אין לך אחת אני אעשה לך אחת, עלי.

"מעולם לא ניסיתי לעשות שום דבר מדהים בשביל הגילדה, בסה"כ רציתי להנות מהמשחק עם ישראלים נוספים מה לעשות שלפעמים המציאות דוחקת אותך למקומות כאלה , אז נתתי כמה שיכולתי"
זה ציטוט שלך, רואה, אני יודע לקרוא, אם מעולם לא ניסית לעשות משהו יזום עבור הגילדה וכל מה שעשית זה לתת כמה שיכולת אבל רק כשדחקו אותך לקיר (שזה לא הרבה אבל בעיקר הרבה זיוני מוח) מה אתה עושה פה מעביר ביקורת כמו דגנרט בעל ניסיון בניהול גילדות ומשברים בינלאומיים עם דוקטורט מהרווארד? דגנרטים כמוך לא חסר לנו ובגללכם המדינה שלנו הולכת פקקט, כי אתם מדברים, מזיינים את המוח אך כשמגיעה השעה לתת כתף אתם בורחים עם הזנב בין הרגליים כי בדיוק צץ משהו ושכחתם את הגז דלוק.

חסוך ממני את ההערות שלך אם היו מכוונות כלפי או לא, למה לא ענית על שאלה ספציפית? לא משנה באיזו תקופה, רשמת שהפעילויות לא היו כפיות, למה לא צעדת קדימה ועשית מעשה? למה לא הצעת ועשית וארגנת והרמת ארועים שלדעתך היו יכולים להיות כיפיים ושוב, לא משנה לאיזו תקופה בגילדה אתה מתייחס.???
אני אומר לך למה, כי אתה מסוג האנשים שאוהבים להרבות, לא נשים, את השכל! אבל קטנים במעשים הגדולים כיוון שהם חוששים שכולם יראו איזה קטן יש להם, לא זרג, שכל!
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 17:27

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 21 פעמים
הדמות הראשית: MarHardon
שרת: Ahn'Qiraj PvP Recommended
קלאס: Warrior

בתור אחד שמבקר בפורום הזה מפעם לפעם, החלטתי להביע את דעתי בדיון היסטורי (והיסטרי) זה.

מעולם לא היה לי עניין רב לשחק בקהילה של ישראלים, ואסביר מדוע:
ישראלים, כמו כל עם אחר, הם אוסף של אינדיבידואלים, עם חיים שונים, סדר עדיפויות שונה, ומטרות שונות.
וזה נכון בהחלט גם כשמחליפים את הדרכון הישראלי בדרכון אזרות'י (Azeroth).
כשאני משחק במשחק, ע"מ באמת להינות ממנו, אני רוצה לשחק עם אנשים בעליי מטרות דומות לשלי, רמת מחוייבות דומה, וסקיל דומה (למרות שעל הנקודה האחרונה קל מאוד לעבוד).
כשאני מוצא קבוצה כזו, קל מאוד להתלכד, קל יחסית לדברים לזרום, כולם עובדים יחד להשיג מטרה משותפת ועל הדרך הופכים לחברים טובים, משפחה ממש.
והתוצאה? שאחרי 10 שנים אני משחק במשחק הזה (מגיל 12 עד היום), היא עשרות חברים לכל החיים, שאת רובם אף פגשתי בחיים האמיתיים ומדבר איתם בוואטסאפ על בסיס יום יומי.
מאיפה אותם אנשים? אתם עלולים לתהות... ובכן, מכל רחבי אירופה, והעולם: גרמניה, רוסיה, בריטניה, סקנדינבייה, יוון, טורקיה, ואפילו שניים מלבנון.
כולם מדברים ביחד, כשווים, משקיעים במשחק, מכוונים לפרוגרס וצוחקים על הדרך.
כי כשכולנו משחקים וואו, אנחנו "אזרחים" של עולם אחר, אנחנו בוחרים עם מי לשחק על בסיס האופי שלו/ה, ועל הדברים הנ"ל ולא על בסיס הלאום שלו בחיים האמיתיים.
סתם דוגמא... להשוואה... קבוצת כדורגל מקצועית בפרימייר ליג (סתם זרקתי) בוחרת (במסגרת תקציב) אילו שחקנים לרכוש על בסיס היכולות שלהם, הפוטנציאל שלהם להשתלב במערך הקבוצה, פוטנציאל שיווקי וכו', ולא על בסיס הלאום של אותו שחקן (למרות שלפעמים מועדפים שחקנים מהבית ע"מ לקבל תמיכה גדולה יותר של אוהדים, אבל בגדול זה לא המצב).
אם לאום היה הגורם העיקרי המניע רכישת שחקנים, קבוצות היו נשארות ברמה חובבנית, שחקנים טובים היו הופכים מרירים מאיכות השחקנים שלצידם, שחקנים שמתאמנים ומשקיעים 6 ימים בשבוע על אימונים היו מתאכזבים מאלו שלא שומרים על עצמם ומתאמנים פעם בשבוע או פחות.

החשיבה הזו שצריך להיות בית "ישראלי" במקום ללא לאום שמלא באנשים שלא פחות טובים מכל אחד ואחד מאיתנו היא חשיבה ישנה ורגרסיבית בעיניי.
זה קודם כל.

למה לדבר ולכתוב באנגלית זה כזה רע? אתם לא יודעים? לא טובים בזה? גם אני לא הייתי.... גם הרבה אנשים אחרים מאירופה לא טובים בזה... לומדים על הדרך, כל עוד יודעים ברמה בסיסית, לא צוחקים עליכם בגילד אמיתי - מניסיון.
ודרך אגב, סוד קטן: אנגלית היא שפה בינלאומית, זה ישמש לכם ככלי בעולם האמיתי להרבה מאוד דברים , אז למה לא עדיף להתפדח בעולם הבידיוני הזה ואז לצאת לעולם האמיתי עם אנגלית שופרא ד'שופרא כמו שאומרים?

וזו לא התנשאות, למי שהתחיל לחשוב ככה.
בעיניי זו התנשאות (ואפילו גזענות?) לחשוב שלהישאר קרוב לבית עם יהודים ישראלים ולא להתערבב עם ה"גויים האנטישמים" זו באמת טענה לגיטימית.
ברור לי שהטענה הזו היא לא נפוצה בקרב רוב האנשים, אבל בהחלט זו רוח הדברים שעולה מחלק קטן של אנשים בפורום הזה, ולדעתי שווה התייחסות.

מסקנה: לאגד אנשים שונים לגמריי, עם מטרות ואג'נדות שונות תחת אותה גילדה זה מתכון לכישלון.
כשיש הרבה אנשים, והיו פעם, אז הכשל הזה לא ברור ב -100%, זאת מכיוון שיש מספיק אנשים לתמוך בכל מטרה.
נהיית קליקה של קז'ואלים, קליקה של ריידרים, וקליקה של PvPers, אבל כשמספרים מתחילים להדלדל אז נהיה ברור שלהיות ישראלים בלבד לא תופס באמת (לפחות לשחקנים הרציניים יותר - לסופר קז'ואלים זה אף פעם לא משנה יותר מדי).

לאחר שהדברים האלו נאמרו, אני יכול להתרכז קצת במיקרו:
למרות מה שנאמר למעלה, ניכר כי ישנם אנשים שהאג'נדה היחידה שלהם (והיא ראוייה להערכה), היא פשוט לתרום לקהילה.
במיוחד לאנשים כדוגמת קינגה, ובמידה פחותה יותר, לקרי ואנימור(שעלולים להתנער מחלק מהמסרים שהעליתי - אבל זה צפוי, מעריך אותם בכל זאת).
הבנאדם שחקן תותח, אינטיליגנטי ורהוט, ואם זה לא מספיק, מסתבר שהוא גם נחמד.
אכפת לו; אכפת לו מהקהילה ומשחקנים אחרים, גם אם הם שחקנים גרועים, או קז'ואלים.
הוא עזר לבנות להם בית, לתחזק אותו, לייעץ, לתמוך.
אני מסתכל על עצמי, ואני לא רוצה ולא מסוגל לעשות זאת... אני לא אוהב לשחק עם ילדים, או ערסים, או אנשים בוטים, ולמרות שאני אוהב lore, ויודע המון על הסיפור, ועל וואו... אני מרגיש שלכתוב על זה כאן, או לנסות "לחנך" את הקהילה לגביי הדברים האלה זה בזבוז מוחלט של זמן... למה? כי לרוב האנשים פשוט לא אכפת - אני מעדיף להשקיע מזמני בפורומים שאליהם הולכים אנשים שכן אכפת להם (mmo champion, הגילד שלי וכו').
קינגה, איכשהו... מגלה גדלות נפש שאין בי... ופשוט עושה (עשה?) שירות.
אז באמת, שאפו.

אני חושב שרובכם, על בסיס מה שקראתי בפורומים, אנשים אינטילגנטים, שאכפת להם.
המלצתי לאלו שממשיכים לשחק - מיצאו גילדה שמתאימה לכם, כל גילדה, ותנו לזה צ'אנס.

גילדה ישראלית יכולה בהחלט לקום, וגם יש אחת או שתיים, אבל הפעם, נסו לתת לה מטרה מוגדרת.
גילדה שמתרכזת בתוכן קז'ואלי היא הכי סבירה, יהיו פחות אנשים, אבל הרבה הרבה פחות דרמה.
בנוסף, כשיש מספיק אנשים שבאמת מחוייבים לאספקט מסויים (PvE/PVP) כמו Kyphosis, לדוגמא, אז קל יותר לתחזק אותה - כולם שם בשביל פרוגרס אחרי הכל.

אנימור - אתה פשוט אדם טוב.
ביפי - אני לא מכיר אותך אישית... אבל תמיד עשית עליי רושם טוב.
דורון - אתה חמודי.
אלפה - אני אוהב טרולים.
מורן - שמעי... שבת שלום שיהיה לך.
שחר... אני לא מכיר אותך, אבל ההתרשמות שלי ממך (לאורך 4 שנים בפורום הזה) היא שאתה משתמש אקראי לגמריי פה, ותכלס, אתה קצת מניאק :)
הייתי עובד על שיפור יכולות הניסוח שלי, באנגלית ובעברית.

על השאר דיברתי.

peace

נערך לאחרונה על ידי Falu בתאריך 06 מרץ 2015, 18:10, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 17:38

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 14 פעמים
קיבל לייק: 97 פעמים
הדמות הראשית: Necrocake
שרת: Stormreaver PvP
קלאס: Death Knight

חחחחח דורון אתה חמודי!

פוסט מדהים, נקודות מנוסחות להפליא - באמת! תודה.

חייב לציין אבל שזה לא הסוף של הגמדיה רק של גפילדה, אז תמשיך לקפוץ מדי פעם, צחוקים פה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 17:48

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 234 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

shaharazu כתב:
אבל הבעיה היא שאנימור הבעלים שלך אמר לך תקוף ואין לך מושג על מה אבל כמו כלב טוב אתה נובח, אז תנבח כפרה תנבח.

חבל שאתה יורד לכאלה רמות. אני אבהיר שתי נקודות:

1. התגובה הקודמת שלי אליך לא נבעה משנאה כלפיך, חלילה, או החלטה "להיכנס" בך, אלא פשוט משום שאתה מעוות ומסלף את המציאות באופן שאי אפשר מבחינתי לעבור עליו בשתיקה.

2. המשפט שאותו ציטתי למעלה הוא עוד דוגמה לעיוות המציאות שנראה שהפך אצלך לטבע שני. אז רק כדי לסבר את האוזן: דורון אכן התייעץ איתי ואמרתי לו שבנסיבות הנוכחיות, כפי שתוארו בפניי, אני מסכים איתו שהגיע הזמן לשים סוף לגילדה. לאחר מכן קראתי על ההצעה לשנות את שם הגילדה מבלי לפרק אותה, כך שהיא תוכל להוות מקום לניסיון נוסף מבלי לבייש את עבר הגילדה בכל מיני נינג'ה לוט ושאר מעשים לא ראויים.
באופן אישי תמכתי ברעיון הזה וביקשתי מדורון לשקול אותו בחיוב. דורון הקשיב לי, אבל החליט לבסוף אחרת.

ולמה אני מספר את זה? משום שחורה לי שאתה מתייחס לדורון כאל כלי שרת שלי. שאתה מייחס לי איזה מסע רדיפה נגדך. דורון מחליט את ההחלטות שלו בעצמו, ולמרות שהוא התייעץ עמי ספציפית בעניין הזה, הוא קיבל דבר אחד מהמלצותיי ולא קיבל דבר אחר. אני מגיב לך מסיבותיי שלי (הבהרתי לעיל) ודורון מגיב לך מסיבותיו שלו. כך גם שלומי, ביפי וכל אחד אחר שמשתתף בדיון הזה. אם חלק מאלה שמגיבים לך חוזרים אחד על דברי השני, זה לא בגלל שכולנו מתואמים מראש, אלא בגלל שאותם קשקושים, חצאי אמיתות וסילוף העובדות שאתה כותב כאן מפריעים וצורמים ליותר מאדם אחד.
אני ממש לא שונא אותך, שחר, ובטח שלא מארגן נגדך לינץ' וירטואלי מ"מגדל השן" שלי יחד עם דורון, ביפי ושלומי.

Falu,

יכול להיות שאתה צודק ושכל מיזם גפילטעפיש היה מועד מראש לכישלון. אני באופן אישי חושב אחרת, אבל שתי הדעות לגיטימיות. הבעיה היחידה שלי עם העמדה שלך, היא שעולה מדבריך שלא ניסית לשחק בגילדה ישראלית, כך שהיא מבוססת על הנחות ולא על ניסיון אישי. אני, מצד שני, שיחקתי במספר גילדות אירופאיות לפני שהקמתי את גפילטעפיש. נהניתי מאוד והיה לי טוב שם. אבל משהו קטן תמיד היה חסר, ועד ששיחקתי עם ישראלים לא ידעתי לשים עליו בדיוק את האצבע.
אז רק נקודה למחשבה: יכול להיות שאם היית משחק בגילדה ישראלית, עם שיחות הזויות ב-TS באמצע הלילה על הצבא, לימודים, טיול למזרח, עבודה, פוליטיקה, בחורות ומה לא, עם ריידים בעברית, עם PVP או עליית רמות עם חברים שאחר כך מדברים איתך בטלפון או נפגשים איתך לאיזו בירה/פיצה/המבורגר, היית חושב אחרת. אולי היית מבין מדוע יש ישראלים שכן רוצים לשחק אחד בחברת השני, גם אם הדבר עלול להגיע לעתים על חשבון רייטינג ב-PvP או עוד כמה Xים על חגורת ה-PvE שלהם.
או במלים יותר עממיות: אולי אתה פשוט לא יודע מה הפסדת...

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 18:04

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן

Animor כתב:
shaharazu כתב:
אבל הבעיה היא שאנימור הבעלים שלך אמר לך תקוף ואין לך מושג על מה אבל כמו כלב טוב אתה נובח, אז תנבח כפרה תנבח.

חבל שאתה יורד לכאלה רמות. אני אבהיר שתי נקודות:

1. התגובה הקודמת שלי אליך לא נבעה משנאה כלפיך, חלילה, או החלטה "להיכנס" בך, אלא פשוט משום שאתה מעוות ומסלף את המציאות באופן שאי אפשר מבחינתי לעבור עליו בשתיקה.

2. המשפט שאותו ציטתי למעלה הוא עוד דוגמה לעיוות המציאות שנראה שהפך אצלך לטבע שני. אז רק כדי לסבר את האוזן: דורון אכן התייעץ איתי ואמרתי לו שבנסיבות הנוכחיות, כפי שתוארו בפניי, אני מסכים איתו שהגיע הזמן לשים סוף לגילדה. לאחר מכן קראתי על ההצעה לשנות את שם הגילדה מבלי לפרק אותה, כך שהיא תוכל להוות מקום לניסיון נוסף מבלי לבייש את עבר הגילדה בכל מיני נינג'ה לוט ושאר מעשים לא ראויים.
באופן אישי תמכתי ברעיון הזה וביקשתי מדורון לשקול אותו בחיוב. דורון הקשיב לי, אבל החליט לבסוף אחרת.

ולמה אני מספר את זה? משום שחורה לי שאתה מתייחס לדורון כאל כלי שרת שלי. שאתה מייחס לי איזה מסע רדיפה נגדך. דורון מחליט את ההחלטות שלו בעצמו, ולמרות שהוא התייעץ עמי ספציפית בעניין הזה, הוא קיבל דבר אחד מהמלצותיי ולא קיבל דבר אחר. אני מגיב לך מסיבותיי שלי (הבהרתי לעיל) ודורון מגיב לך מסיבותיו שלו. כך גם שלומי, ביפי וכל אחד אחר שמשתתף בדיון הזה. אם חלק מאלה שמגיבים לך חוזרים אחד על דברי השני, זה לא בגלל שכולנו מתואמים מראש, אלא בגלל שאותן קשקושים, חצאי אמיתות וסילוף העובדות שאתה כותב כאן מפריעים וצורמים ליותר מאדם אחד.
אני ממש לא שונא אותך, שחר, ובטח שלא מארגן נגדך לינץ' וירטואלי מ"מגדל השן" שלי יחד עם דורון, ביפי ושלומי.

Falu,

יכול להיות שאתה צודק ושכל מיזם גפילטעפיש היה מועד מראש לכישלון. אני באופן אישי חושב אחרת, אבל שתי הדעות לגיטימיות. הבעיה היחידה שלי עם העמדה שלך, היא שעולה מדבריך שלא ניסית לשחק בגילדה ישראלית, כך שהיא מבוססת על הנחות ולא על ניסיון אישי. אני, מצד שני, שיחקתי במספר גילדות אירופאיות לפני שהקמתי את גפילטעפיש. נהניתי מאוד והיה לי טוב שם. אבל משהו קטן תמיד היה חסר, ועד ששיחקתי עם ישראלים לא ידעתי לשים עליו בדיוק את האצבע.
אז רק נקודה למחשבה: יכול להיות שאם היית משחק בגילדה ישראלית, עם שיחות הזויות ב-TS באמצע הלילה על הצבא, לימודים, טיול למזרח, עבודה, פוליטיקה, בחורות ומה לא, עם ריידים בעברית, עם PVP או עליית רמות עם חברים שאחר כך מדברים איתך בטלפון או נפגשים איתך לאיזו בירה/פיצה/המבורגר, היית חושב אחרת. אולי היית מבין מדוע יש ישראלים שכן רוצים לשחק אחד בחברת השני, גם אם הדבר עלול להגיע לעתים על חשבון רייטינג ב-PvP או עוד כמה Xים על חגורת ה-PvE שלהם.
או במלים יותר עממיות: אולי אתה פשוט לא יודע מה הפסדת...

שמע אנימור, אני בהחלט מקבל ומכבד את דעתך.
ארחיב קצת יותר לגביי הטענה שלי, ועל עצמי בהקשר של גילדה ישראלית.

א. בתור מי ששירת בצבא, יצא לטיול אחרי השירות, ניגש לבחינות הפסיכומטרי, ובעל דעות מוצקות ביחס לפוליטיקה הישראלית, אני מבין לגמריי את ה - appeal, אבל... יש לי פה, בישראל, הרבה אאוטלטים לדבר על אותם הדברים... הריי, כולם מסביבי, פה בארץ - ישראלים.
בין אם זה עם חברים, משפחה או אפילו עמיתים, השיחות האלה לא זרות לי.
אני פשוט חושב שוואו יכול להציע משהו שונה, משהו חדש, משהו מרחיב אופקים - ולמרות שיש לי אמפתיה והבנה לרצון הזה של בילבו להישאר בפלך (בבית) איפה שהכל טוב ומוכר, אני עדיין חושב שלצאת למסע הזה עם גנדלף והגמדים היה אחד מהדברים הטובים ביותר שקרו לו בחייו, אם אתה מבין את כוונתי...

ב. הייתי בגפילטע על מספר אלטים, בכמה הזדמנויות, גם פעם אחת עם חבר קרוב - בסופו של דבר החלטנו להעביר את האלטים הללו לסרבר של המיין.
ב - TS לא הייתי שותף יותר מדי, בין 6 ל - 10 פעמים שהתחברתי.

שוב, אני מבין, פשוט חושב שמי שלא מנסה גם לצאת קצת החוצה מחיק הבית - מפסיד משהו.

זו רק דעה סך הכל, לא בא בתלונות לאף אחד :)

נערך לאחרונה על ידי Falu בתאריך 07 מרץ 2015, 12:03, נערך פעם אחת בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 19:05

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman

וואו... דיון ארוך.
חברים, כמו ששאנן סטריט אומר: קחו הכל בקלות...
תודה על תקופה טובה ויפה.

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 19:28

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 9 פעמים
קיבל לייק: 50 פעמים
הדמות הראשית: Sundance

יש מצב שהתחפשת לקוסם בפורים הזה? בהוקוס פוקוס אחד הצלחת לצייר היסטוריה אחרת...

מאיפה להתחיל?
מזה שבתקופה שהייתי אופיסר בגילדה גילינו במקרה שניסית "לגנוב" שחקנים מגפילטע, מאחורי הגב שלנו כמובן, ולשכנע אותם לעבור לקזאק או לאיזה גילדה אחרת בשרת?
מזה שהיית מוד בטימספיק, זגזגת בין הגילדה שלך (או קייפוזיס) לגפילטע, ואז בשיא חוצפתך (שוב, אחרי שניסית להעביר שחקנים אליך) באת אלי לבקש את המוד בטענה ש"פעם היה לך פה מוד"?
אולי מזה שכל הזמן אתה מנסה לקדם את האתר הקקיוני שלך על חשבון הגמדיה? בכל סיקור ומדריך שעשית טרחת לציין בצורה טרחנית למדי "פורסם לראשונה באתר il-gamer"? מי ישמע על איזה נתח קהל אתה מתחרה פה...
אולי מזה שניסית "לקנות" את הגמדיה? אה, ביקשת לשים את זה בצד. אז נכבד את הבקשה שלך.

כמה ארס ורעל אתה מנסה לזרוע עם הפוסטים שלך... המציאות שאתה מצייר היא עיוות הזייתי של מה שקרה בפועל. שים לב שכל השבחים לפועלך מגיעים מבן אדם אחד - ממך. די לטפוח לעצמך על השכם. לא עשית כזה הרבה כמו שאתה חושב. היו פה לפניך ויהיו גם אחריך.
אני אוסיף עוד ביטוי, שכולנו נשכיל מהנושא הנעלה הזה: "אין הנחתום מעיד על עיסתו". מי שבאמת דוגל בעשייה, לא צריך לפרט ולהצדיק את המעשים שלו.

אתה צודק, אני אכן לא מחבב אותך בלשון המעטה, וזה כי יש לי בעיה חמורה עם אנשים חסרי אמון וחסרי נאמנות, שאי אפשר לסמוך עליהם והמילה שלהם שווה כקליפת השום. לצערי הרב, הוכחת לי בכל הדוגמאות למעלה שאתה אחד כזה.
דוגמא נוספת היא Beefycake שמחפש כל הזמן איפה להזכיר אותי. כנראה אני סוג של איידול שהוא מתקשה לשכוח.
כן כן, אותו אחד שבזמן Firelands גנב לג'נדרי לגילדה. עשה ריידים עם עוד 9 חברים ריידרים ישראלים בגפילטעפיש, הוחלט שהוא יהיה זה שיקבל את הלג'נדרי שקבוצת הריידים אוספת, ומאחורי הגב שלנו, כמו פחדן אמיתי, הלך לחפש לו גילדה אחרת. ואגב, שיקר באפליקציות לגילדות הבאות שלו לאחר שהעפנו אותו, רק כי לא היה לו נוח לומר את האמת. ובסוף? חזר לגילדה על ארבע.

כמובן שרוב האנשים פה בכלל לא יודעים את הדברים האלה. אני בד"כ משתדל לשמור מרחק מאנשים שאני לא אוהב, לא מחפש לריב עם אף אחד.
אבל אולי הגיע הזמן שכן ידעו, אדון אליהו הנביפיקייק, צדיק הדור, מתחסד מדופלם ועבד של הקהילה. זה שדקר את חברים שלו בגב בשביל עוד קצת פרוגרס וגיר.
מסוג האנשים שבושה היא לא הצד החזק שלו. אבל כמו פוליטיקאי טוב, יודע להסוות את מה שלא טוב ולסבן את העולם. אתה רקוב מהשורש והערכים שלך רקובים. אתה בן אדם מגעיל וצבוע, ולא סתם שברת שיא בTS בכמות האנשים ששמו עליך מיוט, כי רובם פשוט הבינו מי אתה באמת. (עד כאן Ad hominem).

לגבי שחר, תעשה מה שאתה רוצה עם הגילדה החדשה אבל לא חכם לבוא ללכלך ולטנף פה על אנשים, תוך כדי שאתה מערב אותי בעניין. אתה יורה לעצמך ברגל, כי יש מגילה שלמה של דברים לומר עליך. ורובם לא חיוביים.
אם חיפשת, אז דעתי היא שאתה בן אדם אינטרסנט, עם יחס גדול מדי של דיבורים אל מול מעשים, ומה שמניע אותך זה אינטרסים אישיים וכוח. לא נקפת אצבע כדי באמת לעזור או לנסות לשנות דברים בגילדה. כל הכבוד שהרצת קבוצת ריידים תקופה מסויימת. באמת אני זוקף את זה לזכותך, אבל זה לא מספיק, ולשחק על זה זה פשוט מגוחך.

ובגלל ששמי הוזכר פה כבר פעמיים, למרות שכבר זמן רב אני לא מעורב בענייני הקהילה והגילדה: אני רציתי שגפילטע תפורק כבר לפני שנה בערך. דעתי היא שהצביון שלה אבד כבר מזמן.
אני באמת מאמין שאין הרבה אנשים שחלקו את החזון של גילדה ישראלית כמו שהיה לנו בזמנו.
וזה לגיטימי לגמרי. בסופו של הדבר זה רק משחק ואנשים רוצים להינות ולא להתעסק בחרא.
נוסף על כך, היעדר core שחושב באותה צורה ומוכן לתרום לגילדה ולריידים. תחברו את שני אלה יחד ומאוד קשה להחזיק גילדה בחיים לאורך זמן.
אני כבר לא מדבר על ערכים בסיסיים של כבוד ויושרה, שנראה שמספר אנשים פה עדיין לא קיבלו אותם. הנינג'ה לוט מבחינתי היה הקש ששבר את גב הגמל ושפל המדרגה, ובעקבות זאת ביקשתי מדורון שיסגור את הגילדה. הוא הסכים איתי.
יכול להיות שהיה מקום רק להחליף שם. בכל מקרה, מי שלקח חלק בפרוייקט הזה שנקרא "גפילטעפיש" יבין את הסנטימנטים שעוד נשארו לי מהתקופה ההיא ולמה לכלוך שם הגילדה הפריע לי.

עכשיו לגבי הגילדה החדשה,
במקום לעשות דרמות ולקשקש בשכל על מה היה טוב ומה לא, קחו את ההזדמנות הזאת בידיים ותוכיחו שאתם יודעים וראויים לנהל גילדה ישראלית משגשגת. שוב פעם, האנשים שחזקים בדיבורים בדרך כלל פחות חזקים במעשים.
הנה, תוכיחו לכולם פה שאתה ומורן וכל הלידרים החדשים יכולים להיות אחלה גילד לידרס, ומצליחים להרים גילדה שלא תיפול מגפילטעפיש בשום פרמטר. באמת שאני מאחל לכם הצלחה מכל הלב.

לסיכום, אני אשמח אם תשחררו את השם שלי מכל מה שקשור בהנהלה של גפילטע או של הגמדיה. אני כבר בערך שנתיים לא משחק WOW והדבר היחיד שאני עושה זה להיות אדמין בTS שמדי פעם מחליף את שמות הקלאסים רוג ופלאדין ל"שודד בנקים עם אקדח תפו"א" ו-"מוריד צ'ייסרים במעלית" וכו'.

צאו ותחגגו ושיהיה פורים שמח לכולם. בסוף מדובר במשחק (שאבד עליו הקלח לטעמי).
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 19:43

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf

falu קראת לי גמד?

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

נערך לאחרונה על ידי ארך אפיים בתאריך 06 מרץ 2015, 21:04, נערך פעם אחת בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 20:04

לגיונר

לגיונר

נו אבל אתה אומר בעצמך שביקשת מדורון לסגור את הגילדה והוא הסכים אותך. אתה מעורב או לא מעורב?

למה אתה מרחיק את עצמך מהסיפור? אתה תמיד שם. אני בטוח שבימים האחרונים הפורום אופיסרים פה באתר מלא בתיאורים הציוריים שלך למה שמתרחש - אני מכיר אותך מספיק טוב והייתה לי גישה לפורום הזה למספיק זמן כדאי להיות בטוח בכך.

כן, אתה סוג של איידול בעיניי כי אתה בן אדם שאני מחזיק כדוגמא לבן אדם שההתנהגות שלו בכל הרמות היא ילדותית, נקמנית ולמען האמת מגעילה שלא לדבר גם על חוש ההומור שלך אז כן אני לוקח כל הזדמנות שיש לי בשביל להטיח את זה בפנים שלך כי זה הצדק שלי וזה גם משעשע אתה חייב להודות. והיי! אני יכול גם להעלות דוגמאות או להסביר את הסיטואציה שהעלת באופן אחר, מהצד שלי, שיגרום לי אולי להראות אחרת אבל היי, שבת - צריך לנוח וגם מדובר על היסטוריה.

'כמה ארס ורעל אתה מנסה לזרוע עם הפוסטים שלך...' כתבת לשחר - את מי אתה משרת פה בעצם ומה התוצאה של התגובה שלך? להגיד את האמת שלך? מבחינת שחר הוא אמר את האמת שלו ואתה עכשיו את שלך, תן לאנשים לבטא את עצמם. אני דווקא מסכים עם שחר במידה מסויימת לגבי העניין עם הכלב על רצועה שהוא הטיח בדורון. זה מוקצן וביטוי מגעיל ודורון הוא בטח לא כלב אלא חמודי העניין הוא ששחר טעה ב'מחזיק הרצועה' ניכר לי כבר זמן רב שאתה זה ש'מושך בחוטים' ומכוון את דורון. בקיצור, תחזור לליג אוף לג'נדס ואני אחזור לשלי, גבר.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 20:29

חבר זהב

חבר זהב

ביפי, תעשה טובה לכולנו, תתגייס לדאעש או איך שלא כותבים את השם שלהם, אני חושב שחסרים להם שם קומיקאים או סתם מתרוממים לזרוק מגגות.

אף אחד לא מחזיק אותי בחגורה, אף אחד לא אומר לי מה לעשות, כל מה שעשיתי ומנסה לעשות היה אך ורק לטובת הגילדה והקהילה כפי שאני ראיתי לנכון ויש אנשים שדעתם אכן חשובה לי ולעצתם אני אקשיב בניגוד לאנשים כמוך שכל מה שארצה להקשיב בהקשרם זה לנשימה האחרונה שלהם... אז זדיין לי מהפנים לפני שאני אשחרר את הישראלי המכוער שלי בתוך הפנים שלך.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 21:02

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 9 פעמים
קיבל לייק: 50 פעמים
הדמות הראשית: Sundance

אתה שואל מה אני משרת פה? נוכח זה שהיה לכם חשוב מאוד לציין את השם שלי, אני משרת פה את הדעה שלי ומציג בפניכם אותה - אם אתם אוהבים ואם לא.
כל מי שרוצה יכול לבטא את דעתו - הבעיה היא שהאמת היא לא סובייקטיבית.

אני מרחיק את עצמי מהסיפור, כי לבוא ולומר שאני זה שסגר את הגילדה זה שטויות ובריחה מאחריות. הבקשה שלי מדורון הייתה בגדר המלצה בלבד. ודורון ענה לי שהוא חשב על זה כבר זמן מה, אז עוד פעם הספקולציות ההזויות המאפיינות שקרן פתולוגי כמוך לא עולות בקנה אחד עם המציאות.
לא התערבתי לשנייה במה שקרה בגילדה מעבר לשאלות טריוויאליות מדי פעם של איך הגילדה מתקדמת - וגם זה הופנה לעבר החברים בTS.
לרגע לא הייתה לי החוצפה ולא העזתי לומר לדורון איך לנהל את הגילדה ומה לעשות. הדבר היחיד שעשיתי זה לתרום את המעט PETS שנשארו לי לגילדה עבור תחרויות.
יותר מזה, בשיחות פרטיות אמרתי לאושרי, עוד לפני המהלך של החייאת הגילדה, שאני לא מת עליו ולא מאמין שהוא יחזיק הרבה זמן.

אתה מוזמן להמשיך להטיח בי את התסכול שלך ממני, אתה פחות מאוויר בשבילי ואני לא סופר אותך ואת הדעות שלך. רק כשבכל פעם שתנסה להתנגח בי על דפי הפורום ומול כולם, אני אתנגח בסבתא שלך. אם היית גבר היית מדבר איתי בפרטי ופותר בעיות אישיות עם מי שצריך, אבל אתה לא יותר מאשר סמרטוט עם עודף ציניות. הדרך היחידה שלך לפנות אלי היא הפחדנית ביותר - בעקיצות ובעקיפין. אז בכל פעם אתה תקבל תשובה הולמת. "גבר".
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 21:07

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
קיבל לייק: 42 פעמים
הדמות הראשית: Soliven
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warlock

ציטוט:
שחר, אני ממש ניסיתי להתאפק עם התיאורים שלי כלפיך, באמת שניסיתי לשמור על איפוק ולא השתמשתי במילים שמתארות אותך ככלב וכעבד כפי שאתה עשית לי כרגע.
אני חושב שהאיפוק שלי נגמר, כפרה תקרא לאחותך הצולעת ואם אין לך אחת אני אעשה לך אחת, עלי.

למה כפרה עליך אל תתאפק , תוציא הכל תנבח כמה שאתה רוצה, ב-TS אתה עושה קולות של פרה ,פה אתה יכול לעשות קולות של כלב , הכל בסדר אתה לא באמת מזיז לי עם הקללות שלך.
אני בסה"כ נתתי פה דימוי למה שקרה פה בדיון ובכלל לא עיניין אותי עם מי התיעצת כדי להגיע להחלטה של לסגור את הגילד , אני בסה"כ דיברתי על הציטוטים הבאים,

ציטוט:
חבר'ה ושחר וביפי, אני מבקש לא להפוך את הדיון לדיון התנגחות, גם לי יש הרבה דברים לומר על התקופה שלי עכשיו בגפילטע והניסיון שעשינו, אני לא זוכר ששחר בא בשיא הפעילות שלנו וראה את התחרויות בהם השקעתי את כל כולי ואת ההענות שהיתה והיתה הענות לא מבוטלת לפעילויות שיצרתי אבל אני אעצור כאן כי להתנגח ולהעביר ביקורת זה הכי קל בעולם, לעשות ולא רק לדבר זה כבר משהו אחר.

ואז בא אושרי ורשם

ציטוט:
ההערה הזו מכוונת במידה מסוימת גם כלפי דורון וביפי. שכן למרות שאני דוגל בדיונים ענייניים ולא אוהב לגלוש להתנגחויות אישיות, ישנם דברים שמבחינתי לא נכון להותיר ללא תגובה ראויה.

ופתאום יש לך על מה להתווכח ומה לומר,
אני אומר לך שוב דורון אין לי ריב איתך, מעולם לא היה לי, לא העברתי אליך שום ביקורת, אמרתי מספר פעמים שלא שיחקתי בתקופה שהייתה ה-GM.

ציטוט:
חסוך ממני את ההערות שלך אם היו מכוונות כלפי או לא, למה לא ענית על שאלה ספציפית? לא משנה באיזו תקופה, רשמת שהפעילויות לא היו כפיות, למה לא צעדת קדימה ועשית מעשה? למה לא הצעת ועשית וארגנת והרמת ארועים שלדעתך היו יכולים להיות כיפיים ושוב, לא משנה לאיזו תקופה בגילדה אתה מתייחס.???
אני אומר לך למה, כי אתה מסוג האנשים שאוהבים להרבות, לא נשים, את השכל! אבל קטנים במעשים הגדולים כיוון שהם חוששים שכולם יראו איזה קטן יש להם, לא זרג, שכל!

דווקא כן עשיתי, אך מיכיוון שאחד פה שואל אותי מה עשיתי והשני אומר לי :

ציטוט:
"אין הנחתום מעיד על עיסתו"

אז אני כבר לא יודע עם לפרט או לא :D אתם פשוט חבורה של @#$@

ל-Sundance

ציטוט:
מזה שבתקופה שהייתי אופיסר בגילדה גילינו במקרה שניסית "לגנוב" שחקנים מגפילטע, מאחורי הגב שלנו כמובן, ולשכנע אותם לעבור לקזאק או לאיזה גילדה אחרת בשרת?

מעולם לא היית אופיסר על מה אתה מדבר?
ומעולם לא ניסיתי לגנוב שחקנים מגפילדה , אני אוהב את ההורד אז פתחתי עם עוד כמה חברים גילדה בהורד כדי שנוכל לשחק ביחד כהורדים, מי ששאל למה הוא רואה אותנו משחקים בהורד הוסבר לו בדיוק מה אנחנו עושים חלק פתחו אלטים חלק לא.
לא היה שום רצון לגנוב שחקנים.

ציטוט:
אולי מזה שכל הזמן אתה מנסה לקדם את האתר הקקיוני שלך על חשבון הגמדיה? בכל סיקור ומדריך שעשית טרחת לציין בצורה טרחנית למדי "פורסם לראשונה באתר il-gamer"? מי ישמע על איזה נתח קהל אתה מתחרה פה...

כשאני מכין סרטונים שקשורים ל-WOW אני בהחלט מפרסם אותם גם כאן בגמדיה:
1)זה באישור של אושרי
2)אושרי מסר לי שזאת הדרך שהוא (כמנהל האתר) מאשר לי לפרסם את האתר שלי , על ידי רישום המשפט "פורסם לראשונה באתר il-gamer" וכמנהל האתר אני פועל לפי הכללים שלו.
3)בתחלאס אין כאן שום דבר מעניין חוץ מוויכוחים אז לפחות תשמחו שאני מכניס קצת תוכן לאתר הרקני שלכם.
מאז ששלומי יצא לפניסה אין כאן אף אחד שמוכן לשבת ולעשות משהו לטובת האתר הזה אפילו כשנותנים תשלום של חודש משחק על מדריך פשוט :lol: .

ציטוט:
כמה ארס ורעל אתה מנסה לזרוע עם הפוסטים שלך... המציאות שאתה מצייר היא עיוות הזייתי של מה שקרה בפועל. שים לב שכל השבחים לפועלך מגיעים מבן אדם אחד - ממך. די לטפוח לעצמך על השכם. לא עשית כזה הרבה כמו שאתה חושב. היו פה לפניך ויהיו גם אחריך.

1)לא פחות ממה שאתה רושם בפורום האופיסרים (כן כן גם אני ראיתי) לפחות אני אומר בפנים ולא מתחבא מאחורי האמת שלי.
2)לא טפחתי לי על השם , אתם שנים חושבים עלי דברים לא נכונים חשבתי אולי הגיע הזמן לפתוח את זה לא הייתה לי שום כוונה להסביר במה אני חושב שתרמתי.
3) ותאחלאס אחרון ,
דותן אין לי מושג מי אתה, אני לא מכיר אותך ואתה לא אותי אתה מצחיק אותי שבכלל השתדלת לרשום את התגובה הזאת שלך , אתה פשוטו ומשמעו לא יודע מי אני , מעולם לא דיברנו בטי אס מעולם לא התכתבנו, הקשר היחיד בינינו היו הלכלוכים שלך עלי בפורום של האופיסרים וגם אז כשקראתי את זה צחקתי, מזל טוב :clown: :clown: זוהי שיחתנו הראשונה :lol:

אבל ברצינות אני לא מבין איך כל אחד מכם (שלומי,אושרי ,דותן,דורון) בכלל חושב על להביא את דעתו על האופי שלי ועל מי שאני מבלי שתכירו אותי בכלל. את ביפי עוד אני מבין, העברנו שעות של שיחות ביחד בטי אס ובטלפון גם אני אוהב אותך ביפי כמה שזה ישמע מוזר :mrgreen: חחחח.

אבל אתם, אתם פשוט ליצנים, אתם יודעים מה, את אושרי אני יוציא מהתיאור הזה.

ותיקון טעות אחרון אני כבר לא זוכר מי כתב את זה, אני ממש לא חלק מההנהלה של הגילדה החדשה.

תמונה

נערך לאחרונה על ידי shaharazu בתאריך 06 מרץ 2015, 21:11, נערך 2 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 21:10

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf

במחשבה שנייה, אולי סגירת הגילדה הייתה מהלך חיובי.
הרבה פצעים נפתחו והמוגלה יוצאת. וגם אם קצת לא נעים והרבה מסריח, זה מהלך חיוני בדרך להבראה.
לי אישית קצת לא נעים עם הביטויים המוקצנים שרצים כאן, ואני בספק אם מישהו היה מעיז לומר אותם פנים מול פנים למישהו אחר.
בסופו של יום יש קהילה ישראלית ויש סוג של משפחתיות, ובחגים זה קצת צפוף מדי.
אז... אחרי החגים יסתדר הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 21:30

לגיונר

לגיונר

ארך אפיים כתב:
אני בספק אם מישהו היה מעיז לומר אותם פנים מול פנים למישהו אחר.

איך אתה מעז להגיד את זה? הרי ידוע לך שאני אלוף ישראל בקראטה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 21:41

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 28 פעמים
קיבל לייק: 167 פעמים
הדמות הראשית: Mindgasm

דיון תת רמה וכמות השמצות אחד כלפי השני בכמות כזו לא נראו מאז בחירות 2015... "די, ציפי!".

"Amat Victoria Curam - Victory loves preparation"
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 22:09

חבר זהב

חבר זהב

שחר, אני לא מבין איך ראית בתגובה שלי לאחר התגובה של אושרי צורה של התנגחות בך? כל הפוסטים שלי עד שאתה התחלת להכפיש ולקחת על עצמך את תפקיד המשיח היו עניינים וממוקדי מטרה.
אני חושב שאתה אוהב לעוות דברים ולנסות למכור אותם כפי שנוח לך, אתה יודע לעשות "צטט" יפה כמו שראינו אך גם את זה אתה מעוות למטרתך שעד עכשיו לא הבנתי מה היא מלבד להרבות בשכל ולנסות להראות לנו איזה גדול יש לך?

אגב, אחותך עושה חיקוי יותר טוב של פרה, היא ההשראה שלי (זו הרמה אליה אתה רוצה לרדת עם הדימויים שלך?), אנו יכולים להמשיך עם הדימויים האלו והשפה הזו או שאנו יכולים לחזור לדבר כמו בני אדם, הבחירה בידך.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 22:16

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 28 פעמים
קיבל לייק: 167 פעמים
הדמות הראשית: Mindgasm

תמונה

"Amat Victoria Curam - Victory loves preparation"
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 23:37

גראנט

גראנט
הדמות הראשית: Holyhottie
שרת: Kazzak PvP

מכיוון ששמי הוזכר פה 16 פעמים אני מרגיש מחוייב להגיב,

אז דבר ראשון, אני בטוח (ויודע) שכולכם אנשים אינטיליגנטים ולכולכם יש בסה"כ כוונות טובות.
ולכן אין צורך לפתוח בעוד מסע האשמות מיותר, היו מספיק כאלה (ומי כמוני יודע).

דבר שני, הקהילה הישראלית לא מתה, היא גם לא תמות, יש כרגע מאות שחקנים ישראלים בכמה וכמה גילדות, וכן ישנן גם 5 גילדות (אולי יותר) שהן על טהרת הלאום הישראלי, אחת מהן גם מתקדמת יפה בMythic, מי היה מאמין הא?

היה לי מעניין לקרוא את כל תוכן הדיון הזה, אני קצת מתגעגע האמת לכל הדרמה, אבל נוכחתי לדעת שאפשר גם אחרת, אני עדיין משחק עם ישראלים, ולא רבתי עם אף אחד על ענייני Warcraft כבר חצי שנה, שיא חדש האמת.

ולסיכום חשוב שתבינו דבר אחד, אתם יודעים מה משותף לכל הגילדות הישראליות כרגע? לרוב השחקנים הישראלים? כולם היו בשלב מסויים או משחקים עם מישהו שהיה בשלב מסויים חברים בגפילטע, הגילדה אכן ביצעה את עבודתה נאמנה בלאחד את הקהילה הישראלית, ועדיין עושה זאת גם לאחר "מותה", למרות שאנחנו בגילדות שונות בשרתים שונים רובנו מכירים אחד את השני, שיחקנו אחד עם השני, זה הנושא שאני חושב שאתם צריכים לדבר עליו, גפילטעפיש היא לא נקודה בזמן, היא אירוע היסטורי חשוב שהשפעותיו ניכרות עד היום.
אז תגלגלו את הסרט טיפה אחורה ותנסו שוב, בסופו של יום כולנו באים למשחק הזה בכדי להנות, כולנו גם היינו חברים בשלב כזה או אחר.

אז תעשו טובה, החלטתם לפרוש מהמשחק? מאחל לכם שתשיגו אחלה דירוג בLOL\DOTA :D .
החלטתם להמשיך לשחק WOW? ועם ישראלים? יש לכם מספיק גילדות ישראליות, רק תבחרו, גילדת Casual Raiding? יש, גילדת Semi-Hardcore Raiding? יש גם אחת כזאת, גילדת PVP? גם כזאת יש, וגם גילדות שמשלבות את כל זה + Social, לא משנה לאן תלכו, אני מבטיח לכם שאתם תכירו לפחות כמה שחקנים מכל גילדה.

רק תעשו טובה ותפסיקו לדבר על "להוציא לגפילטע שם רע", כי זה בדיוק מה שאתם עושים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2015, 11:49

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן

תודה ביפי.

ו... ארך... אני לא בטוח איך יצא שקראתי לך גמד, אבל כנראה שזה דבר חיובי :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 07 מרץ 2015, 12:32

חבר זהב

חבר זהב
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: gabs
שרת: Kilrogg Normal
קלאס: Mage

מלקרוא את הדייון אני מחזק את Falu
"החשיבה הזו שצריך להיות בית "ישראלי" במקום ללא לאום שמלא באנשים שלא פחות טובים מכל אחד ואחד מאיתנו היא חשיבה ישנה ורגרסיבית בעיניי.
זה קודם כל."

אני לא מבין את אלה שמתלוננים, שילכו ויפתחו גילד משלהם

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 74 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה