Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 15 דצמבר 2017, 20:01

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

חוקי הפורום

1. איך מצטרפים לגילדה.

2. קוד ההתנהגות בגילדה:
  • יש לנהוג בנימוס ובכבוד הדדי.
  • אין להשתמש ב"היבריש" בצ'אט הגילדה.
  • אין לבזות את שם הגילדה בשרת בכל צורה שהיא.

3. Animor's hebChat - אדאון שמאפשר כתיבה בעברית בצ'אט המשחק.

4. שרת ה-Teamspeak של הגילדה (הקליקו על הבאנר להתחברות אוטומטית):

תמונה

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 74 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: גפילטעפיש, מבט לעתיד
הודעהפורסם: 27 פברואר 2015, 23:43

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest

שלום לכולם,

בחודשיים האחרונים קרו מספר דברים בגילדה אשר הביאו אותנו לשקול את המשך דרכנו כגילדת גפילטעפיש.

לצערי, מספר גדול של ריידרים החליטו לעזוב לגילדות אחרות לאחר שזכו להצטייד במיטב החפצים שיכלנו להציע להם כיוון שרצו להתנסות בריידים ברמת מית'יק, באופן כללי זהו צעד מובן, אם מנתקים ממנו את הרגש, אבל בנימה האישית אני התאכזבתי קשות כיוון שמדובר באנשים וותיקים מאוד שאת עזרתם היינו צריכים כדי לתחזק את קבוצת הריידים.
ללא בסיס הריידרים שלנו היה זה מאוד קשה להחזיק קבוצת ריידים מתפקדת ברמה סבירה וזאת למרות השקעתו הרבה של יובל הרייד לידר שלו אני רוצה להודות על שלקח על עצמו את האתגר להוביל את קבוצת הריידים.
כמו כן, לאחר המעבר של מספר אנשים לגילדות שונות החלו אותם אנשים להשפיע לרעה על שחקנים שנשארו בגילדה מה שלא עזר לנו לבנות מחדש את קבוצת הריידים.
עקב הדברים הנ"ל בשבועות האחרונים לא מתקיימים ריידים רשמיים של הגילדה ובעצם קבוצת הריידים פורקה רשמית.

בנוסף, אתמול החליטו 3 חברים בגילדה אשר שמם יישמר במערכת אלא אם כן יחליטו להגיב לפוסט, להוציא לגילדה שם רע בשרת וארגנו רייד עם פאגים שמטרתו היה לעשות נינג'ה לוט בכוונת תחילה לאנשים אחרים ואכן כך היה.
זוהי התנהגות מטופשת ולמרות בקשה לא לעשות כך הם החליטו שבגלל שלטענתם כולם עושים את זה אז למה לא הם והחליטו להמשיך עם הרייד. טפשות, טמטום, ילדותיות ואין ספור תאורים לא מחמיאים אינם מספיקים כדי לתאר אכזבתי מאותם אנשים.

לצערי, ואני אומר זאת עם לב כבד כי באמת האמנתי שניתן לחזור לימי העבר אחרת לא הייתי לוקח על עצמי את ניהול הגילדה, כל שאנשים מעוניינים כיום הוא שיעשו בשבילם אך כאשר הם מתבקשים לסייע אין עונה ואף אחד לא מוכן לקחת צעד קדימה ולתת כתף, לא מבחינת הגילדה ולא מבחינת הקהילה ועל כך יעידו אין ספור הדיונים החדשים שנתפחו בגמדיה בכדי לייצר עבורכם תוכן אך זכו להתייחסות מועטה מאוד מצד האנשים בפורום.

על כן, לאחר התייעצות עם מספר אנשים עליהם אני סומך ומכבד, החלטתי שאם בימים הקרובים לא נמצא מועמד ראוי או צוות מועמדים אשר יירשו את ניהול הגילדה, אנו נפרק את הגילדה וזאת במטרה לשמר את שמה הטוב.

אני באמת כותב זאת בלב כבד אבל אולי הגיעה העת לתת לגפילטעפיש להעלם בין דפי ההיסטוריה ולהתחיל לכתוב סיפור חדש...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מבט לעתיד
הודעהפורסם: 28 פברואר 2015, 07:32

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

אני לא חושב שיש מישהו שלא מבין כמה עשית בשביל הגילדה.
הפתעת אותי מאוד כשלקחת את המושכות לעצמך והוכחת שאתה מסוגל לעשות המון כשאתה מחליט לעשות משהו.
לצערי הרב כמו שלמדתי על בשרי וכמו שקודמיי ראו גם כן, בלי שיתוף פעולה מצד האנשים בגילדה, לא ניתן לעשות הרבה.
לקחת את הגילדה ממצב של סף מוות ונתת לה לפרוח למספר חודשים לא מבוטל בעזרת תחרויות, הפעלות וכדומה.
אז השלב הראשון בתוכנית היה להחזיר את הגילדה לחיים ולפעילות ואת זה עשית בלי ספק.
אבל הבעיה היא לא השלב הראשון אלא השלב השני.. לתחזק ולשמר את המומנטום. וכמו בהרבה דברים בחיים, כשנכנסת השגרה ההתלהבות שוקעת ואנשים הרבה פעמים קמים ועוזבים.
צר לי שהגענו למצב בו הגילדה גוועת אבל לפעמים צריך לדעת גם מתי לשחרר ולהמשיך הלאה.
היו שנים טובות לגילדה. זה מה שחשוב וזה מה שצריך לקחת איתנו הלאה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 28 פברואר 2015, 09:26

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
קלאס: Paladin

דורון, אני מסכים עם דבריו של קינגה ושותף להערכה כלפיך.
לקחת גילדה גוססת, לאחר תקופה ממושכת של הנהגה נעדרת, והפחת בה רוח חיים. לתקופה מסוימת החזרת עטרה ליושנה באמצעות רצון עז, התלהבות ויכולת ביצוע מרשימה. אבל כמובן שגילדה אינה יכולה להיות מבוססת על שניים-שלושה שחקנים בלבד בעלי מוטיבציה ורצון להוביל. יש צורך בגרעין קשה ונאמן שיהיה פעיל במשחק, ייקח על עצמו תפקידים ויסייע להנהגה לאורך זמן, גם אם דבר מעכב לעתים את התפתחותו האישית המשחק. בהיעדר מעגל כזה של שחקנים לא ניתן לקיים ולשמר גילדה איתנה ובריאה.

בתור מי שהקים את הגילדה והוביל אותה תקופה לא מבוטלת, אני מכיר היטב את הקשיים ואת האתגרים הרבים. אמנם איני פעיל במשחק, אולם מהתרשמותי מפועלך עד לאחרונה, נראה שעשית עבודה טובה מאוד והיית GL ראוי ביותר. לתקופה מסוימת חשתי גאווה על כך שהגילדה זכתה למנהיג רציני, יצירתי ומשקיען, שהצליח להשיבה לחיים ולו לכמה חודשים. על כך אני מודה לך.

אולי הקריאה שלך כאן תעורר באדם מוכשר, רציני ובעל אורך רוח את הרצון לקחת מידיך את המושכות. איני יודע אם יש מישהו כזה ואיני יודע אם הדבר אפשרי בנסיבות הנוכחיות - שכן אם דבר לא ישתנה בליבת הגילדה, אני חושש שסופו של מהלך כזה יהיה זהה למה שמתרחש כיום.
ישנם מצבים בהם הדבר הנכון לעשותו הוא לשחרר ולהפסיק להיאחז בכוח ברסיסים. על אחת כמה וכמה כאשר הרסיסים פוצעים ומביישים את העבר ואת השם הטוב של המבנה המפואר שהיה קיים קודם לכן. לפעמים נסיבות שאינן תלויות בנו מאלצות אותנו לשנות כיוון ולהמשיך הלאה בדרך חדשה, עד כמה שהדבר מצער.

דורון, תודה רבה מקרב לב ובהצלחה!

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2015, 09:16

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: gabs
שרת: Kilrogg Normal
קלאס: Mage

שלום
אני אף פעם לא הייתי מעורב בקהילה הישראלית בwow
בגלל היותי הונגרי במקור לפני שנים רבות הייתי מעורב במצב מאוד דומה עם הקהילה ההונגרית כך שאני מבין את הצער, תחושת נבגדות והתסכול.
זאת אחת הסיבות שלא רציתי להיות מעורב ישירות בקהילה כאן כי פשוט אין כמות מספקת של אנשים שאתה יכול לסמוך עליהם זה קורא בכל הקהילות הקטנות.
הרמת גילדה מהאפר זה כבר הישג כך שלא משנה לאיפה תלך אתה תצליח
אין לך סיבה להיות עצוב האנשים שאתה מדבר עליהם לא שווים התיחסות

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2015, 15:56

סייר

סייר
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 5 פעמים
הדמות הראשית: Davidzeri
שרת: Ravenholdt RP-PVP

שלום חברים

ראשית רוצה אני לציין ומבלי לדעת על האנשים המעורבים ברייד הנינגה ומי הם שהיה צורך להעיף אותם מייד מהגילדה ללא כל שיכות לוותק וחבר של מי אתה שמעתי מספר פעמים בעבר אנשים מדברים בלשון לוטינג נינגה ותמיד הערתי והתנגדתי לזה בכל לשון אותם אנשים אולי גורמים לנזק לגילדה אבל ללא ספק גם הדמות שלהם תינזק

לעיניין ההשקעה של דורון בנסיון הרמת הגילדה בחזרה לקדמותה אין לי ספק שנעשה מאמץ מעל ומעבר להחיות את הגילדה
ולהעניק לשחקנים הישראלים בית חם אבל חלק מאותם שחקנים שידעו לחזור בתחילת ההרחבה כדי לקבל עזרה ותמיכה מהאנשים כאן שכחו במהרה את המהות של שיכות לגילדה ברגע שנפל להם מעט ציוד ורצו לספר לחברה בחוץ

לי כל החוויה במשחק נובעת ברובה מלשחק עם חברה ישראלים לדבר בשפה העברית ולחוות את ההווי הישראלי צר לי שהדברים הגיעו לכדי כך שצריך לפרק את הגילדה .

חושב אני שעדיין ישנם חברים רבים שמעדיפים את הגילדה במתוכנתה הנוכחית על פני גילדה זרה כך לפחות אני מרגיש
ריידים ניתן לעשות עם פאגים ועדיין לא לפרק את הבית ומי שלא טוב לו בבית שילך לו ויעזוב אותנו לנפשנו

מקווה שיהיה מי שירים את הכפפה לשמור על הגילדה ועל הצביון הישראלי שלה ואולי הגיע הזמן להתיחס בפחות סבלנות לאנשים שהורסים את הבית מבפנים

דוד זריקר

תמונה
Armory
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2015, 20:17

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf

ראשית, אני מבקש להודות לדורון, שבניגוד לכל הסיכויים הפיח רוח חיים חדשה בגילדה.
עם זאת, די הופתעתי מהאמירה שבשבועות האחרונים אין ריידים רשמיים של הגילדה, מהסיבה הפשוטה שהיו גם היו, כולל רישום בלוח השנה של הגילדה.
נכון, זה רחוק מאוד מהימים בהם היו שתי קבוצות ריידרים פעילות. ונכון הפרוגרס איטי עד לא קיים. עם זאת, לטעמי מתגבשת קבוצה שבעתיד הנראה לעין תראה שיפור ניכר ותספק שעות רבות של הנאה.
אני בספק אם סגירה של הגילדה תשרת את הקהילה הישראלית. אם תהיה דעיכה והקהילה תגווע ותצטרך המתת חסד זה דבר אחד, אבל אנחנו לא שם!
לצערי, אני לא יכול לקחת חלק פעיל בהנהגת הגילדה (אדם צריך לדעת את מגבלותיו) אולם אשמח לסייע בכל דרך.
לסיום, אבקש שוב להודות לדורון על התרומה הרבה בעת האחרונה.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 03 מרץ 2015, 20:29

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 91 פעמים
קיבל לייק: 14 פעמים
הדמות הראשית: elistara
שרת: Twisting Nether PvP

דורון ראשית תודה שהרמת את הגילדה ועשית זאת בהצלחה :)
שנית, אני עדיין חושבת שהגילדה צריכה להישאר חייה ונושמת כל עוד יש אנשים ישראלים שמשחקים במשחק וזה לא רלוונטי אם בעייני אנשים הגילדה מתה. עדיין ישנם אנשים אשר מתחברים בתוך הגילדה בין אם מדובר על שחקן ראשי או אלטים למנייהם. הגילדה עדיין מקימת ריידים עם קבוצה קטנה אומנם אך קיימת.
אני לא מסכימה עם דעותייך לגבי סיגרת הגילדה ומחיקתה לאבדון (גם דיעה של אושרי , דימה , שלומי, ודותן) מצד שני יש עוד אנשים כמוני כמו דוד , כמו יגל , כמו רבים אחרים שחשובים שזהו צד שגוי.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 09:44

חבר זהב

חבר זהב

מורן, כפי שהגילדה נראית כרגע, שזה בעיקר אלטים של אנשים שלא ממש משקיעים בגילדה ומנסים לקדמה ובהעדר בסיס הנהגה המורכב מקבוצת אנשים בעלי אינטרסים ותשוקה דומים גם אם הדבר אומר הקרבה מסויימת מבחינתם, כל מה שהגילדה עושה כרגע זה להיות מחוברת למכונת הנשמה והקו במכשיר כבר כמעט ישר והצפצוף קרב ובא.

אנו מודעים לכך שעדיין יש אנשים שרוצים לשחק במסגרת גילדה ישראלית והם יכולים לעשות זאת בכל אחת מהגילדות הישראליות הקיימות ואף לפתוח גילדה ישראלית חדשה לאחר שנסגור את גפילטעפיש ואפילו ניתן לה מקום בגמדיה עם פורום משלה ונקדם אותה אבל כרגע איננו רואים טעם להשאיר את גפילטע מחוברת למכונה ולתת לאנשים להוציא לה ולקהילה הישראלית שם רע, לא תחת הדגל של גפילטע בכל מקרה.

אני יודע שלרובכם קשה להבין אבל היו ויש כאן אנשים שרק השם גפילטעפיש חשוב ויקר לליבם, מאושרי שהקים את הגילדה והקדיש שנים לקידומה, שלומי שהוא אחד השחקנים והאנשים המוכשרים שאני מכיר אשר תרם רבות לגפילטע בפרט ולקהילה בכלל, דותן שהיה עוגן בגילדה מבחינת ארגון דברים ומקצועיות ועוד עשרות אנשים שהובילו את הגילדה למקום הנהדר שבו היא היתה וכרגע נחמץ הלב לראות שאין "דור" המשך שמוכן להשקיע ובעיקר להקריב כפי שאנו עשינו.

בכל מקרה, זהו וויכוח אשר יכול להמשך שנים אבל כפי שההיסטוריה מוכיחה, לדבר ולדבר לא עולה כלום אבל לעשות עולה לעיתים בתסכול ואכזבה לצד רגעים טובים ומלהיבים, אני מקווה שהאנשים שעוד משחקים ורוצים לשחק בסביבה ישראלית ימצאו יותר רגעים טובים מאשר אכזבות אך הם ייאלצו לעשות זאת תחת דגל של גילדה אחרת כי גפילטע הרוויחה ביושר את פרישתה וצלילתה למעמקים של ספרי ההיסטוריה שם היא תשאר עטופה בהילה שאופפת אותה כגילדה הישראלית המצליחה ביותר.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 12:17

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman

אז זהו? הוחלט סופית..?

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 12:42

חבר זהב

חבר זהב

כן נירו, החל ממחר אני אתחיל להסיר גם אנשים פעילים מהגילדה כדי שיוכלו לחפש לעצמם גילדה חדשה או לפתוח גילדה חדשה ואז אלחץ על כפתור הפירוק/פקודת הפירוק וגפילטעפיש תכנס לספרי ההיסטוריה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: גפילטעפיש, מבט לעתיד
הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 13:50

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר

יום עצוב.
אני מצפה לתמונה של אחד מהדמויות שלך שמראה שאתה האחרון שנשאר בגילדה.
Last man standing

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 14:04

חבר זהב

חבר זהב

ואני מצפה להמתין קצת לפני שעושים פעולה שלא ניתן לחזור ממנה. מה הלחץ? למה החיפזון? תן לעוד שבוע לעבור, נדע שכל או מרבית החברים ראו את ההודעה ואולי יימצא מי שמוכן לקבל עליו אחריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 16:08

חבר זהב

חבר זהב

אז ככה, הפוסט הזה גרם למספר אנשים לבחון את האפשרויות העתידיות שלנו. מצד אחד, נשמח להמשיך ולחיות בבית ישראלי, מצד שני, ברור לנו החשש של "האבות המייסדים" המעדיפים שהגילדה תיסגר כשהיא משאירה טעם טוב מאשר תתפגר ותסריח מניהול לא טוב ומעשים מגונים בפאגים מזדמנים.
הפתרון שהעלינו הוא בהעברת הגילדה לידי הנהגה חדשה בכפוף לשינוי שמה לשם חדש. בכך גם ישמר שמה הטוב של גפילטה פיש, וגם ייחסך זמן רב הכרוך בהעלאת גילדה חדשה.
אשמח לקבל התייחסויות בנושא בטרם טקס המתת החסד והצילום הממלכתי המתוכננים להבנתי למחר.
נירו: לא למותר לציין שנשמח אם תאחל לנו הצלחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 16:51

חבר זהב

חבר זהב

ארך אפיים, לפי כמות הצפיות בפוסט רוב החברים שמשתמשים בגמדיה ראו את הפוסט (לצערי רוב רובם של האנשים כלל לא טורחים להכנס לפורום הרשמי של הגילדה ומכאן גם נובעת הבעיה).

החלטתנו לפירוק הגילדה היא מוחלטת ולא ניתנת לשינוי, תאמינו לי שזה כואב לנו יותר משזה כואב לכם אבל צריכים לכתוב סוף פסוק ולתת לזה לשקוע.

אני דווקא חושב שאם תקימו גילדה חדשה מאפס אזי אנשים יראו מה זה לעשות זאת, איך הגילדה עולה ברמות וצוברת מוניטין, ירגישו חלק מזה, חלק מהרייד הראשון, מהבוס הראשון שתהרגו כגילדה חדשה, אנשים יראו שצריך קצת להשקיע כדי לקצור פירות אבל כשמגיעה העת לקצור אותם הם הדבר הכי מתוק שטעמת.

לסיכום, מחר תבוצע עבודת הפירוק ואני באמת מאחל לכל מי שהיה חלק מהגילדה הרבה בהצלחה ובייחוד לאלו שהולכים להקים גילדה חדשה ולתת כתף בקידומה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 18:05

חבר זהב

חבר זהב

אתה הגילד מאסטר דורון ואתה יכול לקבל כל החלטה שתרצה. מאחר ואתה מדבר ברבים, אשמח לדעת מי השותפים להחלטה (או נושאי הארון אם תרצה), ובזאת אני מבטיח שסיימתי עם הפוסט הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 18:13

חבר זהב

חבר זהב

ארך אפיים, אני לא חושב שזה סוד שהתעייצתי עם אושרי ושלומי בנושא ואני לא מתיימר לקחת החלטות כאלו ללא ייעוץ למרות שבסופו של דבר אני הגילד מאסטר, אני עדיין רוכש כבוד לאנשים שהתניעו את הגילדה הזו ואשר אפילו כאשר אין להם אפשרות לשחק אכפת להם ממנה יותר ממה שאכפת לאנשים שכן משחקים כרגע.

אז לשאלתך אלו הם הרבים אליהם אני מתייחס.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 04 מרץ 2015, 20:54

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר

ארך אפיים, אתה צודק.
אני מאחל לך, ולכל שחקני wow בהצלחה. ללא ספק זה אחד המשחקים שיותר נהניתי מהם, ועל כך יעידו השעות שהייתי מחובר.
מבחינת המשך הגילדה, אני אמביוולנטי. אם תחליטו לסגור אותה, או שתחליטו לתת לה להמשיך, ככה או ככה היא תיזכר לטובה אצל המון אנשים.
אני לא מאמין ב״שמירה על שמה הטוב״, ואני גם בספק אם אני אשמע על כך אם זה לא יהיה כתוב פה, כי בוא מודה באמת - לא תתפרסם כתבה על כך באתר זה או אחר, או באיזה עיתון, או תשדיר בחירות (שזה דבר מאוד משעשע)

כך או כך,
שיהיה בהצלחה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2015, 16:16

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 14 פעמים
קיבל לייק: 97 פעמים
הדמות הראשית: Necrocake
שרת: Stormreaver PvP
קלאס: Death Knight

RIP in pepperonis m8, I cri evertim.

מי בא איתי לגילד וורס 2? נפתח גילדה חדשה בשם שפמנון ודורון יוכל גם שם להיות הגילד מאסטר!
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2015, 17:11

חבר זהב

חבר זהב

שלום כבודו, חשבתי שעברת לשחק טאקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 05 מרץ 2015, 17:39

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 19 פעמים
קיבל לייק: 12 פעמים
הדמות הראשית: sholet
קלאס: Hunter

ממש עצוב לי לראות את זה קורה.. אני חבר בגילדה הזאת מהרגע שהצטרפתי לwow
דורון הצליח להרים אותה מהקרשים ולהעלות אותה שוב על המפה, לגרום לכל הישראלים להפגש ביחד פעמיים בשבוע
לכיף צחוקים עצבים ומה לא.
ממש נהניתי מהריידים השבועיים וחיכיתי להם בקוצר רוח.
לא האמנתי שהגילדה תסגר, הגילדה הזאת זה הבית, זה ארץ ישראל קטנה בתוך המשחק העצום הזה.
באמת שהיו לי הרבה חוויות טובות כשההרחבה החדשה יצאה והגילדה הייתה במומנטום אדיר כשוכלם רצו לעשות ריידים ביחד והגענו למצבים שלא היה מקום להכניס עוד אנשים לרייד..
ובחודשיים האחרונים כאילו הכול נגמר...
חבל לי ועצוב לי...

תמונה

Battle Tag -Deadpool#24538
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 74 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה