Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 15 דצמבר 2017, 21:52

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

חוקי הפורום

1. איך מצטרפים לגילדה.

2. קוד ההתנהגות בגילדה:
  • יש לנהוג בנימוס ובכבוד הדדי.
  • אין להשתמש ב"היבריש" בצ'אט הגילדה.
  • אין לבזות את שם הגילדה בשרת בכל צורה שהיא.

3. Animor's hebChat - אדאון שמאפשר כתיבה בעברית בצ'אט המשחק.

4. שרת ה-Teamspeak של הגילדה (הקליקו על הבאנר להתחברות אוטומטית):

תמונה

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 74 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מבט לעתיד
הודעהפורסם: 05 מרץ 2015, 22:25

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 42 פעמים
הדמות הראשית: Soliven
שרת: Kazzak PvP
קלאס: Warlock

לא כל כך נעים לראות גן סגור :-( אבל האם הוא באמת סגור או שרק שינו לו את השם?!!

בנוגע לשמה הטוב של גפילדה, לדעתי איחרתם את המועד (מבחינתכם לפחות) , כי על מנת לשמור על טעמו הטוב של משהו , יש לסגור אותו לפני שהוא נהרס ולכן צר לי לאכזב ולהגיד שגפילדה היא כבר לא אותה גילדה כבר הרבה מאוד זמן, בואו נגיד שזה בערך מאמצע MOP , משם החלה הירידה(התרסקות), אז אם אז הייתם אומרים בואו נסגור את הגילדה על מנת לשמור על שמה הטוב הייתי מבין, אבל היום אני לא כל כך רואה איך זה בכלל שייך, הרי הגילדה רק התעוררה לפני כמספר חודשים בודדים מתרדמת ארוכה מאוד שבה כמעט אף אחד לא היה מחובר.

אז יצאה הרחבה חדשה , אנשים חזרו לשחק , אוטומטית הם גם חזרו חזרה לגילדה ולTS ופתאום לדורון נמאס להיות ה-GM אז הוא מחליט לפרק את הכל , בטאחלס אני לא באמת חושב שלדורון יש את הכוח לפרק פה את הכל, הוא בסה"כ יכול למחוק את הגילדה וה"הכל" יעבור להיות תחת שם אחר :-).

לדעתי דורון יכל להמשיך להיות ה-GM בדיוק כמו ששלומי היה ה-GM תקופה מאוד ארוכה ואני מתכוון כ- offline GM , בטאחלס אתה לא מתחבר כבר הרבה מאוד זמן לא ל-TS ולא למשחק וזה גם לא כל כך משנה למה, שורה תחתונה ה"הכל" המשיך לעבוד ולעשות חיים גם כשלא היית מחובר.

אז כן היה קטע של נינג'ה האם בגלל זה צריך לעשות כזה רעש? ממש לא , גפילדה ספגה ושרדה דברים קשים הרבה יותר ויכלה להמשיך להיות המרכז הישראלי ב-WOW.
עד כמה שידוע לי ה"הכל" כבר עברו לגילדה חדשה והם עושים ריידים וממשיכים בדיוק מאותה נקודה רק תחת שם אחר אז יאללה בואו לפחות נשמע קריאת בהצלחה אמיתית ולא צינית לגילדה החדשה.

אז אני אתחיל בכך שאומר שאני בהחלט מאמין שתמיד חייב להיות ב-WOW מקום שתמיד יהיה שמור לישראלים , מקום אליו יוכלו להגיע ישראלים ולדבר ולחלוק את המשחק המדהים הזה אחד עם השני
אני שמח שהגילדה הישראלית אינה נופלת וקמה בזכות בן אדם אחד (למרות שיש כאלה שחושבים כך), אלה בזכות כל הקהילה ומתעצבת (מלשון עיצוב) בזכות כל הקהילה.

אני מאחל הצלחה רבה לגילדה החדשה ובמיוחד להנהלה שלה , אישית אני חושב שאלו שכרגע מחזיקים בשרביט הם האנשים הראויים ביותר (מאז ומעולם) לנהל את המרכז הישראלי ב-WOW.
שיהיה בהצלחה חברים.
שום דבר לא נגמר הכל ממשיך כרגיל זה בסה"כ כמו המשפט-> Same Same New Name

phpBB [video]

תמונה

נערך לאחרונה על ידי shaharazu בתאריך 06 מרץ 2015, 10:07, נערך פעם אחת בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 06:52

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid

shaharazu כתב:
בנוגע לשמה הטוב של גפילדה, לדעתי איחרתם את המועד (מבחינתכם לפחות) , כי על מנת לשמור על טעמו הטוב של משהו , יש לסגור אותו לפני שהוא נהרס ולכן צר לי לאכזב ולהגיד שגפילדה היא כבר לא אותה גילדה כבר הרבה מאוד זמן, בואו נגיד שזה בערך מאמצע MOP , משם החלה הירידה(התרסקות), אז אם אז הייתם אומרים בואו נסגור את הגילדה על מנת לשמור על שמה הטוב הייתי מבין, אבל היום אני לא כל כך רואה איך זה בכלל שייך, הרי הגילדה רק התעוררה לפני כמספר חודשים בודדים מתרדמת ארוכה מאוד שבה כמעט אף אחד לא היה מחובר.

שם טוב לא נהרס כשאין פעילות. הוא נהרס כשהפועלים מקלקלים אותו. בסוף MOP באמת הייתה ירידה משמעותית בכמות האנשים המחוברים, אבל הירידה הזו לא הביאה אנשים להגיד דברים כמו "גפילטע מלאה בנינג'ות".

shaharazu כתב:
אז יצאה הרחבה חדשה , אנשים חזרו לשחק , אוטומטית הם גם חזרו חזרה לגילדה ולTS ופתאום לדורון נמאס להיות ה-GM אז הוא מחליט לפרק את הכל , בטאחלס אני לא באמת חושב שלדורון יש את הכוח לפרק פה את הכל, הוא בסה"כ יכול למחוק את הגילדה וה"הכל" יעבור להיות תחת שם אחר .

פתאום נמאס לדורון להיות הGM? נמאס לו?
מה אתה יודע בכלל על הסיבות לדעיכה החוזרת?
נמאס לדורון אז הוא החליט שהדבר הנכון לפרק את הגילדה? אתה לא מבין שום דבר במה שקורה ואתה יוצא באמרות מטופשות מאין כמוהן.
לא נמאס להיות GM, נמאס מחוסר שיתוף פעולה, נמאס שכל פעם שמנסים לעשות משהו לרומם אף אחד לא מגיב. אחרי מספר גדול של נסיונות לארועים, תחרויות וכדומה שאנשים פשוט אכזבו, מאבדים את המוטיבציה.
זה היה בתקופה של אושרי, זה היה בתקופה של לאקרי, זה היה בתקופה שלי וזה היה גם בתקופה של דורון. אנשים לא מגיבים, לא משתתפים, לא מנסים ורק מותחים ביקורת.
מבטיחים שיגיעו, מבטיחים לקחת חלק, מבטיחים לעזור אבל בסופו של דבר בדיוק צץ משהו, בדיוק קרה משהו ואי אפשר להגיע.
אתה המאסטר בכל מה שקשור בזה.
גילדה מעולם לא שרדה בגלל שהGM שלה היה עילוי בניהול. גילדה שורדת כשהאנשים בגילדה רוצים להיות חלק מקבוצה.

shaharazu כתב:
לדעתי דורון יכל להמשיך להיות ה-GM בדיוק כמו ששלומי היה ה-GM תקופה מאוד ארוכה ואני מתכוון כ- offline GM , בטאחלס אתה לא מתחבר כבר הרבה מאוד זמן לא ל-TS ולא למשחק וזה גם לא כל כך משנה למה, שורה תחתונה ה"הכל" המשיך לעבוד ולעשות חיים גם כשלא הייתי מחובר.

כן, זו הייתה אופציה. אבל GM ישנוני לא תורם לגילדה.
הדבר העדיף ביותר במצב כזה הוא להעביר את המושכות לאדם אחר.
זה מה שניסיתי לעשות במשך חודשים עד שהעברתי את המושכות לבר, מורן ולך בין היתר כי הראתם רצון עז להרים את הגילדה ואני לא רציתי להיות מכשול.
למען האמת מהיום בו לקחתי על עצמי את הניהול של הגילדה רציתי ליצור מאזן של אופיסרים שמתחזקים את הגילדה מא' עד ת' כך שלGM יש סך הכל עבודה פשוטה של לנהל כמה אנשים שכל אחד אחראי על משהו.
זה לא עבד כי לא הייתה הענות מצד אנשים, אף אחד לא רצה אחריות, כולם רצו שהכל יתקתק ואף אחד לא רצה לארגן שום דבר.
אז אחרי העברת המושכות אליכם הגילדה נכנסה לתרדמת. אז אל תבוא ותרצה לאנשים שפתאום החליטו שהם עוזבים הכל. כי בהינתן האחריות המינימלית לאנשים מהסוג שלך, הסוג המדבר, כל מה שנשאר אחר כך זה תל חורבות.
shaharazu כתב:
אז כן היה קטע של נינג'ה האם בגלל זה צריך לעשות כזה רעש? ממש לא , גפילדה ספגה ושרדה דברים קשים הרבה יותר ויכלה להמשיך להיות המרכז הישראלי ב-WOW.
עד כמה שידוע לי ה"הכל" כבר עברו לגילדה חדשה והם עושים ריידים וממשיכים בדיוק מאותה נקודה רק תחת שם אחר אז יאללה בואו לפחות נשמע קריאת בהצלחה אמיתית ולא צינית לגילדה החדשה.

שוב, דיבורים וקשקושים. הגילדה עברה דברים קשים יותר...
הפירוק לא מגיע בגלל שעשו נינג'ה. אם זה מה שאתה חושב אז אתה צריך לקחת שיעור או שניים בהבנת הנקרא.
הפירוק מגיע כי לא הייתה שום תמיכה פנימית, שום רצון או נסיון להרים את הכפפה ולעזור בניהול.
הפירוק מגיע כי אחרי נסיונות עיקשים לרומם והחזיר עטרה ליושנה, להזמין אנשים מחדש, להחזיר את פעילויות, תחרויות וכל זה, מגיעים אנשים שלא אכפת להם מכלום ועושים מה שהם רוצים. זה בלתי נסבל, זה יריקה בפנים.
כל אותם אנשים שקמים עכשיו "להציל" את הקהילה הישראלית מדעיכה... איפה הייתם לפני כמה שבועות כשדורון חיפש עזרה?

shaharazu כתב:
אז אני אתחיל בכך שאומר שאני בהחלט מאמין שתמיד חייב להיות ב-WOW מקום שתמיד יהיה שמור לישראלים , מקום אליו יוכלו להגיע ישראלים ולדבר ולחלוק את המשחק המדהים הזה אחד עם השני
אני שמח שהגילדה הישראלית אינה נופלת וקמה בזכות בן אדם אחד (למרות שיש כאלה שחושבים כך), אלה בזכות כל הקהילה ומתעצבת (מלשון עיצוב) בזכות כל הקהילה.

אני מאחל הצלחה רבה לגילדה החדשה ובמיוחד להנהלה שלה , אישית אני חושב שאלו שכרגע מחזיקים בשרביט הם האנשים הראויים ביותר (מאז ומעולם) לנהל את המרכז הישראלי ב-WOW.

גילדה ישראלית זו זכות ולא חובה.
לא חייב להיות מקום לישראלים או לפולנים או לספרדים במשחק.
כשהגילדה קמה הרעיון היה לנסות ליצור בית כזה לישראלים. זה עבד מעולה תקופה ארוכה ודעך עם הזמן מהרבה סיבות. כל מסע מגיע לסיום מתישהו. אז המסע של גפילטעפיש הגיע לסיומו.
רבים מהשחקים בגפילטע הגיעו מגילדות ישראליות קודמות שהצליחו לתקופה ואחר כך התפרקו. הם מצאו בית בגפילטע ועכשיו הם ממשיכים הלאה.
אז בהצלחה. שם חדש התחלה חדשה סיפור חדש. לא צריך להפוך את זה לדרמה יומית.

אין לי מושג מי מנהלים את ה"מרכז הישראלי בWOW" אבל אני יכול להגיד שההודעה שלך כל כך הרגיזה אותי ב4 לפנות בוקר ששקלתי שעה וחצי איך להגיב לה.
אז הנה התגובה שלי.
מאז שהגעת לגפילטעפיש הדבר שהכי בלטת בו היה תוכניות רחוקות טווח.
קבוצות ריידים, שינויים, רצון לעזור לגמדיה, לקדם את הקהילה הישראלית.
אבל בפועל, הדבר היחיד שתרמת היה מילים. מילים ועוד מילים.
כל פרוייקט שהתחלת, למרות שקיבלת גיבוי מלא מהצדדים הנכונים תמיד נגמר בזה שקמת ונטשת באמצע ונעלמת לפתע.
זה היה ככה בקבוצת ריידים שהקמת.
זה היה ככה כשרצית לעזור לגמדיה.
זה היה ככה כשאתה בר ומורן קיבלתם את המושכות ממני אישית לגילדה.
ואחרי שנעלמת... איכשהו תמיד מגלים פרוייקט אחר שלך. שקם במפתיע באותה תקופה שהתחלת לקחת אחריות ולהגדיל ראש.
אז לשמוע ממך ביקורת על התנהלות של מישהו שבאמת בא ולקח את המושכות לידיים שלו, טרח ועשה, פרסם ודאג... אין צביעות גדולה מזו.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 09:54

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר

ציטוט:
שם טוב לא נהרס כשאין פעילות. הוא נהרס כשהפועלים מקלקלים אותו. בסוף MOP באמת הייתה ירידה משמעותית בכמות האנשים המחוברים, אבל הירידה הזו לא הביאה אנשים להגיד דברים כמו "גפילטע מלאה בנינג'ות".
.

:) אתה בכלל לא נמצא לא במשחק ולא ב-TS אז אני אגלה לך שאנשים נסחפו פה , היה בס"ה מקרה אחד נקודה זה הכל.

.
ציטוט:
נמאס מחוסר שיתוף פעולה, נמאס שכל פעם שמנסים לעשות משהו לרומם אף אחד לא מגיב. אחרי מספר גדול של נסיונות לארועים, תחרויות וכדומה שאנשים פשוט אכזבו, מאבדים את המוטיבציה.
זה היה בתקופה של אושרי, זה היה בתקופה של לאקרי, זה היה בתקופה שלי וזה היה גם בתקופה של דורון.
אנשים לא מגיבים, לא משתתפים, לא מנסים ורק מותחים ביקורת.
מבטיחים שיגיעו, מבטיחים לקחת חלק, מבטיחים לעזור אבל בסופו של דבר בדיוק צץ משהו, בדיוק קרה משהו ואי אפשר להגיע.

אולי אתם עושים דברים לא מעניינים?
עדיין לא הייתה פה תחרות אחת מעניינת (אני מדבר בשם עצמי) ששווה השתתפות ואם הייתה אז אני בטוח שאנשים היו לוקחים בה חלק. בדיוק כמו בארועי העל-האש שעשיתם, החברה חשבו שזה כיף אז הם השקיעו ובאו גם יחסית מרחוק, מהתמונות זה באמת נראה שהיה כיף, אז אולי הדברים שעשיתם לא היה מעניינים וכנראה אני לא היחיד שחושב ככה.
אז למה להאשים את הקבוצה כשהיא לא רוצה להשתתף באירועים לא מעניינים?
אני יכול להגיד לך שכל מה שאני הקמתי בגילד תמיד זכה להענות מצד כמות יפה של אנשים - אם זה ריידים, ריצות אציבמנטים, תוכן ישן , כל מה שבאמת רציתי לעשות ביחד עם ישראלים צלח, אולי זה בגלל שאני עושה את הכל בגובה העיניים ולא זורק לאנשים כדור ממגל השן ואומר להם תשחקו ואחר כך כועס כשאני רואה שהם לא משחקים? אולי.

ציטוט:
כן, זו הייתה אופציה. אבל GM ישנוני לא תורם לגילדה.
הדבר העדיף ביותר במצב כזה הוא להעביר את המושכות לאדם אחר.
זה מה שניסיתי לעשות במשך חודשים עד שהעברתי את המושכות לבר, מורן ולך בין היתר כי הראתם רצון עז להרים את הגילדה ואני לא רציתי להיות מכשול.

תיקון טעות- לא העברת אלינו את ה-GM :lol: אתה העברת רק לבר בתקווה טיפשית שזה לא יגיע אלי ולכן כן הייתה מכשול שנאלצנו להתגבר עליו.

ציטוט:
אז אחרי העברת המושכות אליכם הגילדה נכנסה לתרדמת. אז אל תבוא ותרצה לאנשים שפתאום החליטו שהם עוזבים הכל. כי בהינתן האחריות המינימלית לאנשים מהסוג שלך, הסוג המדבר, כל מה שנשאר אחר כך זה תל חורבות.

הגילדה הייתה חורבה מהרגע שבו אתה "שלומי" קיבלת את המושכות ובכל רגע שהיה GM אחר הייתה תמיד יותר פעילות ממה שהיה אצלך.
אין פה תחרות על מתי היה יותר או פחות רדום אלה רק אל תצייר את זה שאתה העברת גילדה שתפקדה ואנחנו אחרבנו אותה, מה שקרה זה שאתה הייתה ה-GM בזמן שהגילדה קרסה לגמרי וזה הגיע למצב שאנשים עזבו את השרת העבירו דמויות כי הם לא רצו לשמוע על גפילדה ואל חבריה יותר, פשוט ברחו מפה (וזה היה בזמנך) הזמן שבו אתה אישרת לאנשים לדפוק אחד את השני בתוך הגילדה , אתה אפשרת לגילדה להגיע למצב שבו היא מפוצלת ואנשים רבים ונפגעים מאנשים אחרים ב-TS ואתה לא עשית כלום או שלפחות לא הייתה שום הצלחה בניסיונות שלך ולכן הגילדה התפרקה במשמרת שלך ולא במשמרת של שום גילד מאסטר אחר. ובתקופה שלי של בר ושל מורן ביצענו קיבוץ גלויות , אנשים חזרו לפה ואני לא מדבר על מצב כמו בתקופה של דורון (הרחבה חדשה שבעצמה דוחפת אנשים לחזור למשחק , אלה אני מדבר על מצב של סוף הרחבה , מצב שבו אנשים כמו דוד לא מתחברים למשחק וזה היה הזמן שבו אני ובר (ועידן ביפי) "יצאנו לרחובות" והצלחנו להרים קבוצת שעשת את SOO.
אתה זה שהמצאת את האפשרות הזאת ששחקן יכול להיות גם רייד לידר\אופיסר\ריידר וכו וכו בגילדה אחרת! בזמן שהוא מכהן כ-offline GM של גפילדה ואז אתה מדבר על הקור שעזב ועל זה שלא משחקים איתך וזה פשוט גורם לי כרגע לצחוק :lol: .

ציטוט:
שוב, דיבורים וקשקושים. הגילדה עברה דברים קשים יותר...
הפירוק לא מגיע בגלל שעשו נינג'ה. אם זה מה שאתה חושב אז אתה צריך לקחת שיעור או שניים בהבנת הנקרא.
הפירוק מגיע כי לא הייתה שום תמיכה פנימית, שום רצון או נסיון להרים את הכפפה ולעזור בניהול.
הפירוק מגיע כי אחרי נסיונות עיקשים לרומם והחזיר עטרה ליושנה, להזמין אנשים מחדש, להחזיר את פעילויות, תחרויות וכל זה, מגיעים אנשים שלא אכפת להם מכלום ועושים מה שהם רוצים. זה בלתי נסבל, זה יריקה בפנים.
כל אותם אנשים שקמים עכשיו "להציל" את הקהילה הישראלית מדעיכה... איפה הייתם לפני כמה שבועות כשדורון חיפש עזרה?

עוד הפעם? תפסיק להתלונן שאנשים לא רוצים לשחק איתך או אם חבריך! כנראה שלא כיף לשחק איתכם או שאתם פשוט משעממים.
אותם אנשים שעולים עכשיו לתרום ולקדם אלה אותם אנשים שתמיד היו ותמיד יהיו הראשונים לעזור באמת ולקחת חלק ולכן תמיד אני ארצה שהם יהיו המובילים ורק לידיעתך אלה אותם שחקנים שאתה וחבריך מ"מגל השן" נהגתם לזלזל בהם ולצחוק עליהם (לשמחתי יצא לי לקרוא מספר פעמים את פורום האופיסרים בגמדיה ולכן אני יודע זאת).

ציטוט:
אין לי מושג מי מנהלים את ה"מרכז הישראלי בWOW" אבל אני יכול להגיד שההודעה שלך כל כך הרגיזה אותי ב4 לפנות בוקר ששקלתי שעה וחצי איך להגיב לה.
אז הנה התגובה שלי.
מאז שהגעת לגפילטעפיש הדבר שהכי בלטת בו היה תוכניות רחוקות טווח.
קבוצות ריידים, שינויים, רצון לעזור לגמדיה, לקדם את הקהילה הישראלית.
אבל בפועל, הדבר היחיד שתרמת היה מילים. מילים ועוד מילים.
כל פרוייקט שהתחלת, למרות שקיבלת גיבוי מלא מהצדדים הנכונים תמיד נגמר בזה שקמת ונטשת באמצע ונעלמת לפתע.
זה היה ככה בקבוצת ריידים שהקמת.
זה היה ככה כשרצית לעזור לגמדיה.
ואחרי שנעלמת... איכשהו תמיד מגלים פרוייקט אחר שלך. שקם במפתיע באותה תקופה שהתחלת לקחת אחריות ולהגדיל ראש.
אז לשמוע ממך ביקורת על התנהלות של מישהו שבאמת בא ולקח את המושכות לידיים שלו, טרח ועשה, פרסם ודאג... אין צביעות גדולה מזו.

אוקי בוא נתחיל:

תראה שלומי אני יודע שאתה לא מחבב אותי בלשון המעטה, גם אתה גם דותן, בטאחלס אתה יודע, כל אלה ב"מגדל השן" לא אוהבים אותי, אבל אם להגיד את האמת כל מי שנמצא במגדל שלכם הוא בהחלט בחור אינטיליגנטי עם ראש על הכתפיים ולכן זה מוזר לי המסקנות שאתם מגיעים אליהם ואני לא מבין איך אתם לא מבינים את מעשי כל פעם מחדש ולכן הסביר אותם כאן על מנת להקל עליכם את המחשבה.

אם נוציא את עיניין רכישת הגמדיה מהשיחה כרגע , תסתכלו טוב באילו מקרים אני תמיד מופיע,

אני תמיד מגיע כשהגילדה נמצאת בפירוק.

את הקבוצה הראשונה שלי הקמתי לאחר שחזרתי למחשק מתקופה ארוכה בחול שבה הקבוצה השניה של הריידים בה אני הייתי ריידר פשוט נהרסה כליל והשאירה אחריה הרבה אנשים כועסים ומלאים בריגשות אשם כלפי ההנהלה של הקבוצה הראשונה שדאגו לקחת את השחקנים החזקים מהקבוצה השניה (כמו בסיפור עם ביפי) על מנת לחזק את הקבוצה הראשונה ולפרק את הקבוצה השניה , דבר שאינו מתאים לגילדה חברתית.
ולכן כשאני חזרתי וראיתי את התסכול ואת הניסיונות המרובים של לאקרי לשקם את הקבוצה השניה אז החלטתי שאני ומורן נרים קבוצת ריידים שניה שתתאים לשחקנים שנשארו ובשורה התחתונה הקבוצה הזאת רצה לא מעט זמן ואנשים(הריידים בקבוצה) עד היום זוכרים אותי לטובה בעקבות אותה קבוצה שאני ומורן הקמנו.

ציטוט:

מעולם לא מסרת לי כלום , מה שבאמת היה זה שנתת לבר את הGM והזהרת אותו שבמקרה לא יתן לי אותו , מה שאתה לא מבין זה שאני בכלל לא רוצה להיות ה-GM של גפילדה אבל שיהיה.
בכל מקרה גם בתקופה הזאת הגילדה הייתה במשבר ולא היה כאן כלום ולכן שוב החלטתי לקחת על עצמי לעודד את החברים ולנסות להרים שוב קבוצה - ונחש מה שוב הצלחנו (אני בר וביפי) להרים קבוצה שרצה תקופה מסויימת.

וגם עכשיו בתקופה הזאת שהחלו כעסים בגילדה על אנשים שמקבלים בוסט ובורחים והתחלנו לראות ניצוצות של קרע החלטתי שוב לנסות ולאחד את הגילדה ולהרים קבוצה ולשמחתי שוב החלה לרוץ פה קבוצה במתכונת שונה אם כוונות רציניות יותר.

מה שאתה מפספס פה שלומי וחבריך זה שאני מגיע רק כשיש צרות והחברה פה צריכים איזה שהוא דירבון.
אני לא מעוניין להיות ה-GM ולא הרייד לידר, הלוואי ויכולתי להיות ריידר פשוט בקבוצה ישראלית ולא לעשות כלום מעבר לזה, אחרי הכל יש לי משפחה עבודה והרבה לימודים ואין לי זמן לשלב בין הדברים ולכן הדרך שלי לעזור היא על ידי דיבור ועל ידי זריקת מוטיבציה ולהראות שזה אפשרי ולכן מיד לאחר שהצלחתי אני ישר נעלם ומשאיר למי שאני מאמין שראוי את המושכות.
כמו שקרה בקבוצה שלי שהעברתי את המושכות לביפי.
כמו שקרה שדחפתי את מורן ובר לתפקד כקונסול GM לאחר שהופעל עליך לחץ ושיחררת לנו את ה-GM.
כמו שקרה עכשיו אם הקבוצה שהרמתי ומיד כשראיתי שיש הזדמנות (לאחר שיצרתי איחוד כששוב אנשים אמרו שאין לנו מספיק אנשים) העברתי את השליטה לזזון.
וכמו שקרה עכשיו כשאתם ודורון החלטתם לסגור את הגילדה אז שוב כיוונתי טיפה הפעם שמי שצריך לנהל ינהל.

אין לך מה לכעוס עלי כי טחלאס אני לא מכיר אותך ואתה לא מכיר אותי, אני לא עושה לך שום דבר על מנת לפגוע בך וטאחלס אתה לא באמת מעניין אותי אז אין לי שום טעם לריב איתך , כל הדינמיקה ביניינו תמיד בידרה אותי וגרמה לי לגלגל עיניים.

לשאר האנשים שהמשיכו לקרוא את הטקסט הגדול הזה אני מבקש את סליחתכם אבל באמת שפו שנשארתם והמשכתם לקרוא.

תמונה

נערך לאחרונה על ידי shaharazu בתאריך 06 מרץ 2015, 10:20, נערך 4 פעמים בסך הכל.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 10:09

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 91 פעמים
קיבל לייק: 14 פעמים
הדמות הראשית: elistara
שרת: Twisting Nether PvP
קלאס: Paladin

שחר לי תמיד הייתה סבלנות לקרוא כל תגובה שלך (like).
בכל מקרה, אמרנו תודה על אי החזרת הגילדה למקורות שרצו אותה והמשכנו בדרכינו.
מי שמעוניין מוזמן לביית חם וחדש וידע למצוא אותו בכל חבר.
שבת שלום

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 10:43

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 14 פעמים
קיבל לייק: 97 פעמים
הדמות הראשית: Necrocake
שרת: Stormreaver PvP
קלאס: Death Knight

תעכלס* יש לי המון המון מה להגיד לשחר ול"שלומי" אז בבקשה אל תנעלו את הדיון לפני שאני חוזר הבייתה בצהריים.

תודה :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 12:39

חבר זהב

חבר זהב
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
קלאס: Priest

חבר'ה ושחר וביפי, אני מבקש לא להפוך את הדיון לדיון התנגחות, גם לי יש הרבה דברים לומר על התקופה שלי עכשיו בגפילטע והניסיון שעשינו, אני לא זוכר ששחר בא בשיא הפעילות שלנו וראה את התחרויות בהם השקעתי את כל כולי ואת ההענות שהיתה והיתה הענות לא מבוטלת לפעילויות שיצרתי אבל אני אעצור כאן כי להתנגח ולהעביר ביקורת זה הכי קל בעולם, לעשות ולא רק לדבר זה כבר משהו אחר.

שחר, כל מה שכתבת לגבי פועלך בגילדה הסתכם רק בקבוצת הריידים, גילדה זה יותר מקבוצת ריידים לידיעתך וזה מה שניסינו לעשות בגפילטע, הבעיה היא שאנשים לא היו שותפים לחזון וכל מה שמעניין אותם זה ריידים ולא הביחד, בשביל זה לא צריך גילדה על טהרת הישראלים, יש מספיק גויים שאפשר לעשות איתם ריידים.

ביפי, אבקש שבתגובתך המתכוננת תמנע מציניות מוגזמת וזריקת חיצים כי זה לא יתרום כלום.

לסיכום, אתמול בשעה 00:00 פורקה גפילטעפיש, בהמשך אני אעלה פוסט סיכום עם תמונות שצלמתי כדי שלא תחשבו שהשארתי אותה לעצמי או משהו.

בהצלחה לכל מי שממשיך לשחק במשחק ושותף להקמתה של גילדה חדשה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 12:45

לגיונר

לגיונר

אז לא משנה, וויתרתי.

מאחל לכולם אושר ועושר חוץ מלדימה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 12:58

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 94 פעמים
קיבל לייק: 128 פעמים
הדמות הראשית: lotarf

ביפי, מספיק עם הטיזינג. לא בריא לשמור בפנים.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 13:04

צוות האתר

צוות האתר
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor

שחר,

אתה מציג את הדברים בצורה שהיא פשוט לא נכונה. ממש עיוות של המציאות. אני אתמקד בשלוש נקודות בדבריך שחרו לי ביותר.

1. הפעילויות שמנהלי הגילדה ניסו לארגן לא הצליחו בגלל שהם אנשים משעממים שלא כיף לשחק איתם? בגלל שהם יוזמים דברים משעממים? באמת כתבת את זה ברצינות?
הפעילויות לא הצליחו מסיבה אחרת לחלוטין - הקהילה רדומה ביותר, אפילו גוססת, ונגועה באגוצנטריות ואינטרסנטיות מחרידה. אדם יחיד אינו מסוגל בכוחות עצמו להחזיק גילדה פעילה ופורחת, הוא חייב שיתוף פעולה של חברי הגילדה, סיוע מצדם, התגייסות, נכונות להצטרף, לקדם, לתמוך. וכל זה כמובן צריך להתבצע לאורך זמן. זה כמעט ולא קיים עוד, למרבה הצער. אנשים הפכו לאינטרסנטים מושבעים - טובת הכלל פחות מעניינת אותם, אלא בעיקר טובתם האישית. זו הסיבה ששחקנים נטשו קבוצות ריידים שלא התקדמו מספיק מהר עבורם, בגלל זה הם לא נקפו אצבע בניסיון לקדם ולעזור - פחות אכפת להם מבעבר והם אינם מרחיקי ראות.
כן, יש מתי מעט בעלי מוטיבציה ורצון לעזור ולקדם את הגילדה והקהילה, כמו למשל מאור, נבי, ארך אפיים. אבל נסיבות חיצוניות לא אפשרו להם להתחייב ולהיות זמינים עבור הקהילה והגילדה. לא סתם שלושת אלה שציינתי הם גם משתמשי זהב באתר הגמדיה (כלומר, משתמשים שתרמו כסף עבור תחזוקה ואחסון של האתר), זה ממש לא מקרי. זה עניין של אופי - אלה אנשים שמכירים בערכה של קהילה ומוכנים אף להקריב משהו מעצמם כדי לקדמה. בין אם זה כסף, זמן, או פרוגרס אישי במשחק.
דורון, למשל, ניסה לקדם מגוון פעילויות מעניינות. תחרויות פשוטות ותחרויות מורכבות, יוזמות שמצריכות מאמץ מצד שחקנים ויוזמות שכמעט ולא מצריכות מאמץ והשקעה. רובן ככולן נכשלו בסופו של דבר ולא הייתה להן היענות מצד חברי הגילדה. אפילו המושג "חברי גילדה" בעייתי, משום שנראה שמדובר יותר באוסף של אינדיבדואלים ולא באמת בחברים שרואים בגילדה בית וירטואלי שיש לתחזק ולשמור עליו בצוותא. זה לא התחיל אצל דורון, כמובן, זה כך כבר תקופה ארוכה.

2. הדבר השני שחרה לי בדבריך הוא האופן בו אתה מציג עצמך כמעין משיח שמגיע להציל את הגילדה או הקהילה כאשר המצב קשה או כשיש צרות. גם זה עיוות מוחלט של המציאות. זו חוכמה קטנה מאוד לארגן קבוצת ריידים חדשה למשך מספר שבועות קצרים ואז להיעלם כאשר מתחילות הצרות והבעיות. האתגר האמיתי אינו להתחיל דברים אלא לתחזק ולשמר אותם לאורך זמן. להתמודד עם הקשיים שמגיעים תמיד לאחד שהאופוריה של תחילת הדרך דועכת.
עד היום, בכל המקרים בהם יצא לי לראות מעורבות שלך בפעילויות או יוזמות - לא נשארת לאורך זמן בשום פעילות שהיית ממארגניה או מוביליה. כתבת פוסטים יפים, הפחת תקוות, הבטחת הבטחות, אבל ב-money time נעלמת. כשהיה צריך באמת דמות של מנהיג שמסוגל לפתור בעיות ולגבש סביבו אנשים - כבר לא היית שם. יכול להיות שהיו לך סיבות טובות, כגון עבודה, לימודים, משפחה וכו'. וזה בסדר גמור, כמובן. אבל מה שלא בסדר הוא מצג השווא שלך של עצמך כמעין מושיע של הקהילה או הגילדה, באטמן שמגיע בעיתות מצוקה, כאשר האמת שונה לחלוטין.

3. הנקודה השלישית והאחרונה היא הזלזול שלך בלקרי, שלומי ודורון שהובילו את הגילדה חודשים ארוכים. כמובן שהם לא חפים מטעויות, כולנו טועים. יש לי ביקורת כלפי שלושתם. אבל הם היו שם, היה אכפת להם, הם ניסו בדרכים שונות להיטיב עם הקהילה, לקדם אותה, להפוך את הגילדה לבית חם לשחקני WoW. והכי חשוב - הם היו זמינים.

אין לי מושג מי הקים את הגילדה החדשה ומי עומד בראשה. אני באמת ובתמים מאחל להם בהצלחה, משום שאני מאמין שהקהילה הישראלית צריכה גילדה ישראלית חברתית. זה נכון במיוחד אם ארך אפיים מעורב בכך, שכן אני מעריך מאוד את האיש.
אבל אני יודע בוודאות דבר אחד - התקופה הגרועה ביותר של גפילטעפיש הייתה תקופת ההנהגה המשולשת לאחר פרישתו של שלומי. אי אפשר אפילו לקרוא לזה הנהגה ברצינות, משום שהבלחה מדי פעם אינה נחשבת להנהגת או הובלת גילדה. אני זוכר ניסיונות נואשים ליצור קשר עם הנהלת הגילדה, שלא צלחו. אני זוכר פוסטים של שחקנים חדשים, שמנסים למצוא מישהו שיזמין אותם, ואף אחד אפילו לא עונה להם בפורום, ובטח שלא במשחק. אני זוכר מנהיג גילדה שכתב פוסט בתחילת הדרך ואז נעלם למשך תקופה ארוכה מאוד מהפורום של הגילדה שלו. ההנהגה המשולשת הזו הותירה אחריה אדמה חרוכה. זה נס שדורון בכלל הצליח להחיות את הגילדה מהמצב בו היא הייתה, ואף להחזיקה בחיים למשך כמה חודשים.

יש בדיון הזה הרבה דם רע והרבה ביקורת כלפי הנפשות הפועלות. חלק מהביקורת מוצדקת וחלקה פחות מוצדקת (כמו שכתבתי, לי אישית יש ביקורת כלפי כל מנהיגי הגילדה לדורותיהם, כולל אני עצמי). אבל התגובה שלך הגדישה את הסאה משום שהיא חרגה מביקורת עניינית - היא ציירה מחדש את העובדות באופן שפשוט אינו עולה בקנה אחד עם המציאות.
אני לא טוען שאתה משקר. אני מניח שכך אתה באמת רואה את הדברים. אבל בתור צופה מהצד שכואב לו על הידרדרות הקהילה והגילדה, אני מאמין שחשוב להעמיד דברים על דיוקם.
אגב, ההערה הזו מכוונת במידה מסוימת גם כלפי דורון וביפי. שכן למרות שאני דוגל בדיונים ענייניים ולא אוהב לגלוש להתנגחויות אישיות, ישנם דברים שמבחינתי לא נכון להותיר ללא תגובה ראויה.

First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 13:23

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

לא רק שפגעתי בדיוק בנקודות הנכונות, גם זה מטריד אותך הרבה יותר ממה שאתה מנסה להראות.
העובדה שערכת את ההודעה כל כך הרבה פעמים ועדיין יש בה כל כך הרבה שגיאות מוכיחה רק כמה באמת מה שכתבתי נוגע בול באמת.
אבל זה ארוך מדי כדי שאני אקח ציטוטים כל פעם אז אני אענה פשוט לכל ההודעה ככלל, מקווה שתוכל לעקוב אחרי מה שאני אומר.

1. אני לא חושב שהיה GM בגילדה שמישהו בא אליו, הציע לו רעיון לעשות ארוע והוא נתקל בסירוב.
בטח לא בתקופה שלי. כל רעיון שעלה התקבל בידיים פתוחות ונסיון דחיפה מצידי תוך כדי שימוש באמצעי הגילדה כדי לספק את הדרך הטובה ביותר למימוש הארוע. אם זה פרסים לארועים ותחרויות או עזרה בכתב או כל דבר כזה.
וזו הנקודה שאתה מפספס...
אני לא כועס על הקהילה שהיא לא באה להשתתף בארועים שמארגנים.
אני כועס על כך שאנשים אומרים שלא מנסים להרים כלום בגילדה ותולים את האשמה בGM שלה.
למרות שהGM מנסה ומנסה וכל פעם מתאכזב.
אתה מדבר על ההצלחות שלך בארועים שהרמת... ברייד, אצ'יבמנט ראן.. כל הכבוד.
רוצה לדבר על הצלחות וארועים שאנשים אחרים הרימו והצליחו בצורה מטורפת?
על רעיונות שלי שיצאו לפועל, רעיונות של לאקרי, של אושרי, של דותן, של נבי, של דורון?

2. אתה מדבר על זה שאני הקמתי את המושג רייד לידר/אופיסר בגילדה אחת וGM בגילדה אחרת...
אתה לא מכיר בכלל את הסיפור שהיה שם. אף אחד לא רצה להגיע למצב שיש GM שמשחק במיין בגילדה אחרת ואני זה שהתנגד לזה יותר מכל אחד אחר. אבל אף אחד לא קם לקחת את המושכות והגילדה הייתה על סף פיצוץ. אז הסכמתי לקחת את זה על עצמי וסיבכתי לעצמי את החיים עם זה.

3. בוא אני אתקן אותך. מעולם לא הייתי מכשול עבור בר ומורן בניהול הגילדה. אף אחד לא ניסה לשכנע אותי להעביר את המושכות. אני חיפשתי חודשים, עוד מתחילת התקופה של TOT מישהו שיבוא ויקח את זה על עצמו ולא היה אף אחד שהיה מוכן לעשות את זה.
כששמעתי שיש מישהו שרוצה לקחת את זה על עצמו (בר) דיברנו והסכמנו והעברתי לו את הגילדה בלי שום גינונים או טקסים יותר מדי.
שלחתי לו אזהרה לגביך בהחלט. כשהוא אמר לי שהוא רוצה להכניס את מורן ואותך בתור אופיסרים שיעזרו לו אמרתי לו חד וחלק שאתה לא אדם אמין שאפשר לסמוך עליו. רגע אחד אתה פה וברגע אחרי אתה נעלם לשלושה חודשים בלי לומר מילה. אז המלצתי לו לשקול את העניין. לא אסרתי עליו לא ניסיתי לחבל בשום דבר. אמרתי לו את זה חד וחלק כי הוא לא הכיר אותך ואת הנטייה שלך לעוף בסימן הראשון של כשלון. (נגיע לזה, אל תדאג)

4. לא ציירתי תמונה שאני העברתי גילדה שתפקדה מאה אחוז והגילדה נכנסה לתרדמת.
כשקיבלתי את הגילדה היא הייתה על סף קריעה וזה היה בסוף Cataclysm. בתחילת MOP הגילדה היתה מפוצצת באנשים. היו 2 קבוצות ריידים פעילות, היה PVP היו תחרויות היה ארועים לכל חג, היה פורום פעיל של אופיסרים והיו TS מפוצץ באנשים. אז לבוא ולהגיד שהתקופה שלי היתה התקופה הכי חסרת פעילות זה פשוט לא נכון.
מה שכן, כשהעברתי את הגילדה זה היה באמונה שהנה אנשים חדורי מוטיבציה ירימו את הגילדה לאותו גובה שהיא הייתה בעבר. זה לא קרה.

5. מעולם, בכל שהותי בגפילטעפיש לא התבכיינתי שאנשים לא רוצים לשחק איתי. תמיד אמרתי שאני כאן כדי לעזור, להשלים חוסרים אם יש לי אופציה לעזור, לדבר, לתקשר ולייעץ. השתמשת בביטוי מגדל השן איזה 10 פעמים בהודעה שלך... אז אני שמח שלמדת ביטוי חדש ואני שמח שהצלחת לכתוב אותו נכון איזה פעמיים מתוך העשר ואפילו בהקשר נכון.
אתה בנקודה הזו צודק במקום מסויים. אני לא שחקן ברמה של השחקן הממוצע ששיחק בגפילטעפיש.
ולכן לא תמיד הייתה לי סבלנות לעשות כל דבר עם כל אחד. אני מודה.
אבל העובדות בשטח מדברות בעד עצמן. כמות האנשים שפנו אליי בצ'ט בגילדה מאז שאני שם וקיבלו עזרה הינה אסטרונומית.
הייתי יושב עם אנשים כמו מורן, קטי, שי ועוד ומסביר להם צעד צעד איך לשפר את עצמם במשחק. רק שלשום התחברתי וניהלתי שיחה עם מישהו מהגילדה במשך 40 דקות פחות או יותר כי הוא פנה אליי ושאל אותי שאלה ולא הסכמתי לענות לו חצי תשובה.
בשום מדריך שהעלתי לאתר ושאלו אותי משהו לא התעלמתי או הגבתי בצורה מתנשאת. תמיד דיברתי עם אנשים בגובה העיניים, תמיד ניסיתי להעביר להם הרגשה שהם מסוגלים לעשות מה שאני עושה.
אז לבוא ולהגיד שאני נועל את עצמי במגדל השן זה רחוק מהמציאות.

6. אני לא חושב שאתה מבין למה אנשים כמוני, דותן, אושרי ועוד רבים אחרים לא מחבבים אותך...
זה כי אתה לא אמין. אתה באמת בא בזמנים שהגילדה בצרות בזה אין ספק, אבל אתה מצייר את זה כאילו אתה מגיע רכוב על חמור לבן להציל את המצב ואחרי שאדון שחר בן דוד הגיע ותחיית המתים קרתה הוא עוזב ומשאיר לנו להמשיך עד הפעם הבאה שיהיו צרות.
זה רחוק מהמציאות שנות אור.
אתה לא המשיח שבא להציל את היום או המצב. אתה בדיוק ההפך.
אתה מגיע לאנשים שצריכים עזרה, אבל במקום לתת 100% מעצמך ולהתחייב לתקופה רצינית של זמן, אתה נותן 30% מפיח בהם תקוות ואז עוזב אותם להסתדר לבד לפני שמשהו באמת התחיל לזוז.
זה כמו האנשים שמגיעים לאמץ כלב מצער בעליי חיים. מחזיקים אותו שבועיים שלושה, מבינים שיש להם משהו אחר יותר חשוב על הראש אז הם מחזירים אותו למכלאה.

מה שאתה מפספס פה שחר, זה שעל מנת לתחזק משהו כמו גילדה שתרוץ ותעבוד כמו שצריך דרושים אנשים שיהיו שם כל הזמן ולא יופיעו רק כשיש צרות. לא צריך אנשים שידברו צריך אנשים שיעשו.
ואתה אדם שבנוי מ60% דיבורים, 30% תירוצים ו10% מעשים.

עכשיו לגבי האם יש לי או אין לי מה לכעוס עליך.
אתה אומר שאתה מאחל הצלחה בדרך החדשה של האנשים שהחליטו לשחק ביחד. כל זה נהדר והיית יכול לסכם את זה בהודעה שאומרת
"חבל לי שזה הגיע למצב הזה, אבל זה לא הסוף של הקהילה הישראלית."
במקום זה לבוא להגיד להציג הודעה בנימה מזלזלת כלכך כלפיי דורון כאילו הוא לא עשה מספיק, כאילו הוא מיהר לסגור את השלטר, כאילו זה אשמתו, כאילו זה אשמתי...
וכל זה מגיע מבן אדם שלא מסוגל לכתוב נכון את השם של הגילדה גפילטעפיש למרות שהוא כתוב בנושא של הפוסט.
אז זה מכעיס אותי.
אני כועס כי כשהכרתי אותך עשית רושם מצויין של אדם שאפשר לסמוך עליו ומאוד מהר התבדיתי (מלשון בדייה) ונחרדתי לגלות שאתה משענת קנה רצוץ. יכול להיות שבחיים האמיתיים אתה שונה לגמרי... אבל מההכרות שלי ושל רבים אחרים בגילדה אתה פשוט לא אדם אמין.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 13:44

חבר זהב

חבר זהב

אנימור, לא אמרתי להם לא להגיב, בקשתי שזה יהיה ענייני כמו שאתה רשמת כעת כי אני יודע שיש אנשים שכל מה שהם מחפשים זה רק לירות חיצי רעל וזה פשוט לא מקדם את הדיון למקום ראוי.

אני יכול להמשיך לכתוב שכמוך, גם אני רואה את ניסיון ההנהגה המשולש שקדם לי כרגע הכי מביך בהיסטוריה של גפילטע וככזה שגרם לי לרצות לקחת את המושכות למרות שלפני זה אני הייתי אחד מאלו שהעבירו ביקורות נוקבות, עד כדי כך היה זה ניסיון הנהגה משובש ונעדר שהוא גרם לי, בתקופה בה הייתי הכי סקפטי לדעתי, לקחת את המושכות ולנסות לעשות משהו שהוא יותר מדיבורים.

אני רוצה להזכיר לכם, כי כנראה שהזכרון של כולנו קצר ביותר, שהיו תחרויות ופעילויות נהדרות אותן הרמתי כמעט בעצמי, מזמני ומכספי, לא רק לחברי גפילטע אלא לחברי הקהילה כולה.
בחלקן היתה הענות נהדרת (בעיקר בתחרויות שלא דרשו מהמשתתפים יותר מידי מאמץ עבור הפרסים שהם קבלו) ובחלקן פחות כי התחרות היתה כבר קצת יותר מסובכת ונדרש מאמץ מהמשתתפים אז הרוב החליטו להשאר בצד.

היתה לנו תחרות עליית רמות בתחילת ההרחבה, היתה הענות נהדרת, היו פרסים נהדרים (חלקם מהגולד האישי שלי כיוון שהגילד בנק היה כמעט מרוקן כשקבלתי את הגילדה), היתה לנו תחרות battle pet משעשעת ואף מאתגרת שאני אישית ממש נהניתי לקחת בה חלק וגם בה הפרסים היו ברובם מהאוסף הפרטי שלי ומהגולד שלי.
היתה גם תחרות מצא את המטמון בה התרוצצו חברי הגילדה בניסיון למצוא את הדמות שלי והראשון שרקד איתה זכה בפרס כספי והיו תחרות נוספות שפחות זכו להענות והיו ניסיונות להניע את הקהילה בגמדיה עם תחרות מדריכים ובה פרס של 30 ימי משחק (שוב מכספי האישי) לזוכה אך רק צדיק אחד הגיש מדריך כי את השאר כמו שאומרים, לא מעניינת טובת הכלל אלא טובתם האישית.

גם בנוגע לקהילה ולפורומים בגמדיה אני מאמין כי פועלי עולה על פועלם של רוב המגיבים והמקטרים לפוסט זה, פתחתי פורום חדש שנועד לדבר על משחקים אחרים בו נוכל להמליץ על משחקים נוספים בהם אנו משחקים אבל את מספר המגיבים לפורום זה אפשר לספור על יד אחת כי כנראה שלדבר אחד עם השני זה כבר פאסה.
כמו כן, פתחתי דיונים חדשים כגון דיון חדשות שבועי על WOW, היסטוריה של WOW באמצעות סרטוני LORE מיוטיוב אך גם כאן אנשים לא היו מעוניינים ולא הגיבו למרות שאני יודע שיש כאן אנשים שהם אלופים ב-LORE של המשחק.

בעבר היו בקהילה אנשים שהיו עושים, היינו כותבים סיפורים משעשעים על הדמויות שלנו ומפרסמים אותם, היינו נכנסים לדיונים על שינויים במשחק וחווים את דעתנו, היינו מפרסמים מדריכים לקלאסים, לאדאונים ולכל דבר שזז, היתה תחושה של ביחד וגם אם לא היית חבר בגפילטעפיש היית רוצה לבוא למפגשים שלנו ואכן אנשים שלא קשורים היו מגיעים.
היום לצערי, לחלק מאותם אנשים אין זמן לעסוק במה שעסקו לפני ולקדם את הקהילה, לחלק מהאנשים כנראה נמאס והם לקחו צעד אחורה למרות שבקשתי מהם הרבה פעמים לעזור במעט אבל גם זה לא קרה ובעצם מי שנשארו כרגע סוג של "פעילים" בקהילה הם אלו שמדברים הרבה ועושים מעט, מעט מאוד עבור הקהילה.

אני לא אומר שאני מושלם ושהעבודה שעשיתי בגפילטע היא מצויינת, אבל לפחות עשיתי, עם תשוקה, עם אמונה שאפשר לעשות שינוי ושיהיו איתי אנשים שיעזרו לעשות את השינוי וכל מה שהם צריכים זה מישהו שקצת יוביל בהתחלה אך לצערי אף אחד לא העז לצעוד קדימה ולהציע את עצמו מלבד יובל שהסכים להנהיג את קבוצת הריידים.

שחר, גם אני לא מכיר אותך כל כך טוב אך לצערי את הדיבורים שלך יצא לי להכיר, אני לא מבין איך אתה יכול להעביר ביקורת על תקופתי בגילדה כשכלל לא היית שם? לא ניסית לתת כתף מלבד לפרסם את האתר שלך בגמדיה לא עשית הרבה ועכשיו אחרי שכביכול "חזרת" למספר ימים לגילדה לפני שהחלטנו לפרק אותה פתאום את המושיע? אתה מזכיר לי אסטרטגיית מכירה שהייתי משתמש בה בבנק כשהייתי מוכר הלוואות, אסטרטגיית "הקורבן", כולנו קורבנות ואתה המושיע, אז תעשה לי טובה, שיטות המכירה שלך לא ממש עובדות...

אין לי עניין להכנס למאבקים או לקלקל יחסים עם אנשים שאת חלקם אני מכבד כמו מורן שאני יודע שמאוד התאכזבה מסגירת הגילדה וארך אפיים, דימה, איל.
דברי אינם מכוונים כחיצים אלא פשוט מביעים סוג של אכזבה מציפייה אישית שכנראה היתה גבוהה מידי אולי אפילו גבוהה מידי ממני.

שוב, אני באמת רוצה לאחל הצלחה לכל מי שלוקח חלק בגילדה החדשה ובכלל ממשיך לשחק במשחק, תהנו.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 13:57

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר

אתה צודק בזה שאני בהחלט מדבר מנקודת המבט שלי וככה אני בהחלט רואה את הדברים וכאחד שהיה הרבה יותר מעורב ממך גם במשחק גם בגילד וגם בשיחות עם אנשים שהם באמת חלק פעיל מהגילד ולא אלה שפעם שחקו והיום רק מתעדכנים מעת לעת בנעשה וגם זה רק מפי צד אחד ולא מכל הצדדים אני יכול להגיד לך שמה שאתה רשמת הוא עיוות של המציאות, אך כמו שאמרתי אני מבין שזה מגיע בעקבות מסרים לא נכונים שנימסרים אליך ועקב חוסר הכרות במציאות של השנים האחרונות בפעילות הגילד.

ציטוט:
1. הפעילויות שמנהלי הגילדה ניסו לארגן לא הצליחו בגלל שהם אנשים משעממים שלא כיף לשחק איתם? בגלל שהם יוזמים דברים משעממים? באמת כתבת את זה ברצינות?
הפעילויות לא הצליחו מסיבה אחרת לחלוטין - הקהילה רדומה ביותר, אפילו גוססת, ונגועה באגוצנטריות ואינטרסנטיות מחרידה. אדם יחיד אינו מסוגל בכוחות עצמו להחזיק גילדה פעילה ופורחת, הוא חייב שיתוף פעולה של חברי הגילדה, סיוע מצדם, התגייסות, נכונות להצטרף, לקדם, לתמוך.

אמרתי את דעתי מה לא בסדר פה? לדעתי התחרויות והפעילויות שמנהלי הגילד ניסו לעשות הם משעממים ובעקבות חוסר ההענות של שאר חברי הגילדה אני יכול להסיק מכך שגם הם חושבים כך.
וזה לא משנה איך תעטוף את זה בכמה עבודה קשה כל אחד מכם עבד על מנת להרים את אותה פעילות.

ציטוט:
אנשים הפכו לאינטרסנטים מושבעים - טובת הכלל פחות מעניינת אותם, אלא בעיקר טובתם האישית. זו הסיבה ששחקנים נטשו קבוצות ריידים שלא התקדמו מספיק מהר עבורם, בגלל זה הם לא נקפו אצבע בניסיון לקדם ולעזור - פחות אכפת להם מבעבר והם אינם מרחיקי ראות.

עד סוף תקופתו של לקרי הייתה פה אווירה שאומרת שהגילדה קודמת לכל שחקן ולכל גילדה אחרת והאווירה פה הייתה מדהימה , היה כיף להתחבר ולשחק אך בתום תקופתו של לקרי החלה ההדרדרות ואנשים החלו לסבול פה ולהפגע מהתנהלות ההנהלה והריידים, שחקנים יצאו מתוסכלים ונפגעים (אין פה מקום להאנשים בן אדם אחד במה שקה) אז אין להאשים היום שחקנים שמרגישים שהגילדה היא לא בראש סדר העדיפות שלהם (בכל הנוגע לסדרי עדיפות במשחק)

ציטוט:
2. הדבר השני שחרה לי בדבריך הוא האופן בו אתה מציג עצמך כמעין משיח שמגיע להציל את הגילדה או הקהילה כאשר המצב קשה או כשיש צרות. גם זה עיוות מוחלט של המציאות.

לא הבנת אותי נכון או שאולי לא הסברתי את עצמי טוב בכל מקרה בוא הנסח שוב על מנת שתבין.
הכוונה , שאני מגיע וצץ ברגעים שהגילדה בבעיה היא שאינני רוצה באמת לקחת חלק פעיל בהנהגה או בניהול מישום שגם לי יש דברים שחשובים לי יותר מלדאוג לגפילדה אבל מיכוון שכולם עסוקים ולא יכולים לתמוך בגילדה אז כל אחד נותן מה שהוא יכול, ארך נותן כסף, מצויין, אני מדרבן ומשקיע מזמני על מנת לתת תקווה וכיוון, זה גם מצויין , לא באטמן ולא סופרמן ודרך הגב לזרוק מספר שקלים על האתר או הTS זה משהו שכל אחד יכול לעשות ויפה שיש אנשים שעושים זאת אך לשבת ולהשקיע זמן בשיחה ועידוד וקידום אנשים זה הרבה יותר משמעותי כמו שלאונרדו דקפריו אמר בסרט "the wolf of wall street "money makes you a better person, אני מקווה שעכשיו הבנתם את כוונתי ואם לא אז זה כבר לא ביידים שלי כי יותר ברור מזה אני כבר לא יודע להיות.

ציטוט:
3. הנקודה השלישית והאחרונה היא הזלזול שלך בלקרי, שלומי ודורון שהובילו את הגילדה חודשים ארוכים. כמובן שהם לא חפים מטעויות, כולנו טועים. יש לי ביקורת כלפי שלושתם. אבל הם היו שם, היה אכפת להם, הם ניסו בדרכים שונות להיטיב עם הקהילה, לקדם אותה, להפוך את הגילדה לבית חם לשחקני WoW. והכי חשוב - הם היו זמינים.

אני ממש לא מזלזל בלקרי או בדורון לדעתי הם אחלה של אנשים ומבחינת GM לדעתי לקרי עשה אחלה של עבודה.
בנוגע לדורון כבן אדם אנני מכיר אותו יותר מידי חוץ מזה שהוא נשמע סבבה וחברותי אך מבחינת GM אנני ממש יודע איך הוא היה אלה רק ממה שחוויתי בתקופה האחרונה וממה שאנשים סיפרו לי עליו ומכיוון שבתקופה האחרונה אני יודע שיש לו לחץ בלימודים אני לא אקח זאת כדוגמא ולא התייחס למה שאנשים סיפרו לי עליו כי אני לא מכיר את העובדות.
שורה תחתונה הוא כן הצליח להעיר את הגילדה מתרדמת ארוכה וברור לי פה שני דברים.
1) חלק נכבד מהמוטיבציה שלו הייתה הריב שלו עם בר.
2)הוא רכב בצורה חכמה ונכונה על יציאת ההרחבה , הוא הכין קרקע למי שחזר וזה יפה מאוד.

אני לגמרי עומד מאחורי דברי ובמציאות שאני מסביר מי שרואה פה מציאות שגויה היא אתה אנימור, אתה שלומי, דותן וכל האלה של פעם שכבר לא יודעים מה באמת קורה וסתם מנהלים פורום.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 14:24

חבר זהב

חבר זהב

שחר, עושה רושם שאתה הוא זה שמניח לשמועות ומה שאנשים אמרו או לא אמרו עלי או על אחרים להנחות אותך.

אני יודע דבר אחד, רובכם מדברים ולא עושים, ולא, להפיח תקווה בעוד דיבורים כמו שאתה מתיימר לעשות ואז לא לעשות שום דבר שמצדיק את התקווה שהפחת זה לא ממש נקרא לעשות משהו או לעזור.

אני חושב שאנחנו יותר מידי שקועים בעצמנו וחושבים שאנחנו הכי צודקים, לכן לדעתי לא היה מנוס מסגירתה של גפילטע.

עכשיו יש לך הזדמנות להנהיג גילדה חדשה או "להפיח" תקווה באנשים בגילדה אחרת וללמוד שהדברים לא כאלו פשוטים ושגילדה זו לא רק קבוצת ריידים שהורידה בוס וקהילה זה לא רק אוסף אנשים שמתחברים לכמה שעות בשביל רייד ואז מתנתקים.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 14:29

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 91 פעמים
קיבל לייק: 14 פעמים
הדמות הראשית: elistara
שרת: Twisting Nether PvP

אני לא מתכוונת למה גרם לזה ש3 אנשים שרצו לנהל גילדה לא הצליחו (כן אני הייתי בינייהם)
אני כן אומרת פה שזה לא רלוונטי, הגילדה החדשה מנוהלת ע"י כל מי שנמצא בה.
לכל אחד יכולות להיות טענות לגבי אנשים אחרים מבחינת ניהול , מבחינת ביצוע מבחינת הכל!
דעתי האישית והשמעתי אותה בכל מקום שאנשים אשר שיחקו בעבר וניהלו בעבר לא היו צריכים להתערב.
כיום יש גילדה חדשה מי שמעוניין להיכנס מוזמן לפנות לכל מי שנמצא בה.

שבת שלום

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 15:15

לגיונר

לגיונר

ובכן, כל גילדה שבה מורן נמצאת היא גילדה שאני רוצה להיות בה אז... איפה נרשמים?

סתם לא, ברצינות, אני חייב להגיד שמאז שעשיתי פסיכומטרי לפני הצבא לא ראיתי את הביטוי 'מגדל השן' אז ח"ח לך, שחר, על כך שאתה מרענן את זכרוני ואת זכרונם של כל הבאים לפורום זה.

אתה יודע, שחר... אני מאוד אוהב אותך - באמת! ברמה האישית אני מאוד מעריך אותך אבל אתה ממש מפיל את עצמך... קודם כל אתה מגיע לדיון בבמה הזאת בפורום הזה איפה שכל חבורת מגדל השן היא נגדייך, מן הסתם, וישבו דקות ארוכות להלחם נגד כל מה שיש לך להגיד גם אם יש בו חצי אמת.

אתה לא עשיתי שום דבר מדהים מעולם עבור הגילדה. להרים פרוייקטים שנועדו להכשל זה לא הישג. זה התחלה... לעשות 30% זה לא הישג. אני גם חטאתי וניסיתי להקים בזמנו באמצע SoO פעילות ריידים כלשהי ההבדל הוא שאני הבהרתי חד משמעית מלכתחילה שאני לא נשאר להרבה זמן ואני באתי רק לעשות 30%, אני חייב להגיד שאני מסכים לחלוטין עם הטיעון של slome על הכלב מהמכלאה... לא עשיתי הרבה אבל מה שכן עשיתי היה לעורר את בר שזה היה דבר חיובי בפני עצמו כי לבר אז היה יותר זמן פנוי ובסופו של דבר כל האנרגיה שלו הופנה לפרוייקט אחר, בשרת אחר, בגילדה אחרת וזה רק בגלל ההנהלה הרקובה (לנקוב בשמות: דורון ודותן) שיש באתר הזה וכמה חמורים בצד השני.

אני סוטה מהנושא - שחר! זה קצת חשוד שאתה כל הזמן מגיע כשדברים מתחילים להתפרק, יש פה באמת סוג של תבנית פסיכולוגית ואם הייתי מומחה בתחום שאני לא מתיימר להיות אז אולי הייתי אומר לך מה המשמעות של ההתנהגות הזאת ואיך אפשר למנוע אותה אבל העובדה היא שכפי שנאמר אתה משאיר אחרייך בעיקר אדמה חרוכה ורצוי שלא תספר לכולם על ההישגים שלך כי מה שדורון עשה פה לאחרונה למרות שכל המוטיבציה שלו מלכתחילה הייתה פסולה ומגעילה זה פי- 10 ממה שאתה חשבת לעשות.

דבר נוסף לטעון שהפעילויות שעשו הן 'לא כיפיות' או ש-'אף אחד לא רוצה לשחק עם שלומי' זה פשוט ילדותי ועלוב אז רצוי לשמור את הטיעון הזה למקום אחר.

להגנתו של שחר אני חייב להגיד שאני אוהב סה"כ את הרצון הטוב שלו ואני חושב שהלב שלך במקום הנכון אבל עדיף למקד את האנרגיה שלך ושל מורן (חולה עלייך) בגילדה החדשה שבע"ה תתפרק עוד חודשיים ולא רק עוד חודש כמו שרוב רואי השחורות המגעילים פה חושבים...

ומילה אחרונה לכולם! עזבו אותכם מישראלים. קהילה זה טוב. כמו ב-FXP, יש שם פורום ובאים לשם ילדים ושואלים שאלות ועונים להם מוצלחים יותר אבל מניסיון מוכח זה לא עובד כגילדה לטווח הארוך ואתם סתם עושים את זה מטעמי נוחות וחוסר רצון להתאים את עצמכם לאנשים שונים קצת... אירופאים הם ממש סבבה למרות שהם אנטישמים כולם ואתם יכולים גם לשפר את האנגלית שלכם שזה יתרון אדיר!
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 15:59

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 28 פעמים
קיבל לייק: 167 פעמים
הדמות הראשית: Mindgasm

תמונה

הפוסטים של כולכם עושים אותי עצוב.

אני לא חושב שכדאי להמשיך בדיון הזה, יותר מידי אנשים לא אוהבים כאן אחד את השני ככה שלא באמת משנה מה ייכתב שום דעה לא תשתנה.

אני רק רוצה לציין שנהניתי מאוד ב4 שנים שלי בGefiltefish, היה כאן ממש כיף בזמנו. אני אפילו זוכר שרק עברתי לכאן מSilvermoon שחר בדיוק טס לאיזו חופשה והתכנסנו כולנו בOutland ועשינו Group Photos, ואז אפילו לא הייתה מצלמת סלפי!
היו אחלה של אנשים בקבוצות ריידים, תודה גדולה לאיתי ואיגור שנתנו לי להכנס עוד עם ההאנטר העלוב שלי לDS, שמח שהוכחתי להם שאני עושה dps pew pew lazor beams אח"כ עם הRogue. לכל החברה ששיחקתי איתם לאורך השנים פה בקבוצות, הרשימה ארוכה מידי (באמת התחלתי לכתוב ואז הייתי כזה WTF אני עוד לא בחצי). אז ככה בקטנה: תודה לשלומי שעזר לי ללמוד לשחק Shadow כמו ממזר, וגרם לקלאס השנוא עליי להפוך לאהוב עליי. תודה לכל מי שהרים פה דברים גם שהיה ריק ולא היינו פה בכלל.
תודה לכל מי שניסה ונתן את כולו להרים את הגילדה מחדש, ולא מדבר רק אל דורון או שלומי אלא גם לבר ומורן גם אם הניסיון לא נחל הצלחה וגם אם לא הסכמתי עם הדרך שבחרתם בה עדיין לא הייתה לי זכות להתלונן כי לפחות ניסיתם, אז אחלה לכם!

לסיום סיומת, תודה לכל מי שסבל את ההטרלות ואת ההתנהגות זבל שלי לפעמים (זה כיף, וזו זכותי המלאה. אז TROLOLOLOLOL), ותודה לכל הקהילה הנהדרת של פעם ושל עכשיו!

kthxbai.

אני חושב שכדאי לנעול פה את הדיון.

"Amat Victoria Curam - Victory loves preparation"
תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 16:15

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר

היי ביפי טוב שבאת :-)

[/quote
אתה יודע, שחר... אני מאוד אוהב אותך - באמת! ברמה האישית אני מאוד מעריך אותך אבל אתה ממש מפיל את עצמך... קודם כל אתה מגיע לדיון בבמה הזאת בפורום הזה איפה שכל חבורת מגדל השן היא נגדייך, מן הסתם, וישבו דקות ארוכות להלחם נגד כל מה שיש לך להגיד גם אם יש בו חצי אמת.
[/quote]

מעולם לא הייתה לי בעיה להגיד לחבורה הזאת מה שאני חושב בפנים אני גם לא מחפש להיות צודק בעינייהם אני יודע שאני צודק וזה שהם חוקרים את הכתב שלי ומגיבים עליו זה רק משמח אותי , אני אישית לגמרי נהנתי מהדיון.

ציטוט:
אתה לא עשיתי שום דבר מדהים מעולם עבור הגילדה. להרים פרוייקטים שנועדו להכשל זה לא הישג. זה התחלה... לעשות 30% זה לא הישג. אני גם חטאתי וניסיתי להקים בזמנו באמצע SoO פעילות ריידים כלשהי ההבדל הוא שאני הבהרתי חד משמעית מלכתחילה שאני לא נשאר להרבה זמן ואני באתי רק לעשות 30%, אני

מעולם לא ניסיתי לעשות שום דבר מדהים בשביל הגילדה, בסה"כ רציתי להנות מהמשחק עם ישראלים נוספים מה לעשות שלפעמים המציאות דוחקת אותך למקומות כאלה , אז נתתי כמה שיכולתי.
דווקא חשבתי שאתה תזכור שאמרתי לך בזמנו (שהתחלנו לדבר על להריץ קבוצה ב-SOO) מספר רב של פעמים שאני אשמח לעזור להקים את הקבוצה בתנאי שאני לא יהיה הרייד לידר, אני אישית אמרתי לך שאני מוכן להקים את הקבוצה ולהשאיר אותה לך כ-RL ואתה דווקא שמחת.
מוזר שאתה לא זוכר.

ציטוט:
דבר נוסף לטעון שהפעילויות שעשו הן 'לא כיפיות' או ש-'אף אחד לא רוצה לשחק עם שלומי' זה פשוט ילדותי ועלוב אז רצוי לשמור את הטיעון הזה למקום אחר.

סליחה, לדעתי הפעילויות היו בהחלט לא כפיות, ויותר מזה משעממות ולכן לא לקחתי בהן חלק(ועוד הרבה אנשים), אני לא מבין למה אני צריך לחזור על אותם דברים כל הזמן עוד הפעם ועוד הפעם.
אתם כולכם אומרים את אותם דברים.
תשבו ביחד תחשבו על הדברים תרשמו את הכל פעם אחת אני הענה ונסגור את הסיפור, כל אחד פה חוזר בדיוק על מה שהשני אומר אחרי שכבר עניתי על הדברים, תיהיו מקוריים או שלפחות תענו בהמשך לתגובה שלי , אבל להגיד את אותו הדבר שוב ושוב פפפ.

ציטוט:

ומילה אחרונה לכולם! עזבו אותכם מישראלים.

מזל שאתה חושב ככה ,כי בפעם האחרונה שחשבת אחרת שרפת גילדה שלמה :-).

ביפי ציפיתי שתיהיה מקורי, באמת חבל שלא שמרת את התגובה הזאת לעצמך

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 16:25

חבר זהב

חבר זהב

שחר, עם כל הכבוד לך (ומתחיל להגמר לי קצת הכבוד אליך), אתה לא היית בגילדה כשהתחלנו עם הפעילויות ותהחרויות שלנו, אתה בחרת לעזור לחבר'ה אחרים בגילדה אחרת, לצ'פר אותם באתר ולעזור עם הריידים וכל מה שהיו צריכים אז איך בדיוק אתה אומר שמה שהיה כאן לא היה כיף? ניסית? השתתפת באחת התחרויות? היתה לך בכלל דמות בגילדה? לא למיטב זכרוני.

אם היית מתרגם קצת מהדיבור שלך למעשים עבור גפילטע אולי היו זוכרים אותך ואת מעשייך כיותר מאשר אנקדוטה קומית חולפת.

שאלה קטנה לי אליך, בתור אדם שהצהיר על עצמו כמושיע האנושות, אם לדעתך התחרויות והפעילויות היו משעממות, למה לא צעדת קדימה אז ואמרת משהו בנושא? למה לא פעלת והצעת דברים ורעיונות חלופיים? איפה היית? אאהההה אני זוכר, הלשון שלך היתה עמוק בתחת של החבר'ה מקייפוסיס וההתעסקות עם האתר שלך אז למה אתה ממשיך לשחק אותה יקיר הקהילה? לומר שהיה משעמם ולא כיף בדיעבד מבלי לנסות להציע דברים שלדעתך יהיו כיפיים כאשר זה היה עוד רלוונטי זה כמו לומר שביפי הוא קליל השלמות והיופי, מעט מידי, מאוחר מידי, מעוות מידי...
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 16:46

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר

metalhorn כתב:
שחר, עם כל הכבוד לך (ומתחיל להגמר לי קצת הכבוד אליך), אתה לא היית בגילדה כשהתחלנו עם הפעילויות ותהחרויות שלנו, אתה בחרת לעזור לחבר'ה אחרים בגילדה אחרת, לצ'פר אותם באתר ולעזור עם הריידים וכל מה שהיו צריכים אז איך בדיוק אתה אומר שמה שהיה כאן לא היה כיף? ניסית? השתתפת באחת התחרויות? היתה לך בכלל דמות בגילדה? לא למיטב זכרוני.

אם היית מתרגם קצת מהדיבור שלך למעשים עבור גפילטע אולי היו זוכרים אותך ואת מעשייך כיותר מאשר אנקדוטה קומית חולפת.

שאלה קטנה לי אליך, בתור אדם שהצהיר על עצמו כמושיע האנושות, אם לדעתך התחרויות והפעילויות היו משעממות, למה לא צעדת קדימה אז ואמרת משהו בנושא? למה לא פעלת והצעת דברים ורעיונות חלופיים? איפה היית? אאהההה אני זוכר, הלשון שלך היתה עמוק בתחת של החבר'ה מקייפוסיס וההתעסקות עם האתר שלך אז למה אתה ממשיך לשחק אותה יקיר הקהילה? לומר שהיה משעמם ולא כיף בדיעבד מבלי לנסות להציע דברים שלדעתך יהיו כיפיים כאשר זה היה עוד רלוונטי זה כמו לומר שביפי הוא קליל השלמות והיופי, מעט מידי, מאוחר מידי, מעוות מידי...

כרגיל שוב עוד אחד מכם גורם לי לחזור שוב על אותם דברים אז הנה בבקשה.

אתה כנראה כל כך תקוע בעצמך שחשבת שדיברתי על התקופה שלך, מה שאתה עשית לא עיניין ולא מעניין אותי, בתקופה שלך אני לא שיחקתי וגם רשמתי את זה באחת מהפסקאות הקודמות ולכן בכלל לא הבעתי דעה לגבי מה שאתה עשית ולא עשית.
אבל הבעיה היא שאנימור הבעלים שלך אמר לך תקוף ואין לך מושג על מה אבל כמו כלב טוב אתה נובח, אז תנבח כפרה תנבח.

ואני ממש לא עשיתי את עצמי מציל האנושות אלה אתם אלה שממשיכים להתעקש לקרוא לי ככה אז שיבושם לכם , אני הסברתי את עצמי כבר הרבה יותר מפעם אחת ואתם רק גורמים לי לחזור על עצמי אז תגלול למעלה תקרא מה שכתבתי לחברים שלך , תשב תחשוב ותדבר כשיהיה לך מה להגיד ולא כי אנימור אמר לך :-)

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 06 מרץ 2015, 17:00

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 11 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Yussifer

טוב אז...עצוב לשמוע את כל מה שנאמר פה ובמיוחד עצוב שפורקה הגילדה.
אני לא מתכוון להגיב פה יותר מידיי או משהו כזה אבל.....נכון שלא הייתי פעיל יותר מידי לאחרונה [ זה מפאת הזמן שאין לי והחלטה שלי לשחק יותר פי.וי.פי מאשר פי.וי.אי ] אבל יש דבר אחד שכן הייתי רוצה לומר [ בלי קשר לזה שאני אוהב אותך דורון כפרה עליך שימדורה עליק ! חחח ] לא נראה לי שהיה צריך לסגור את הגילדה בגלל ריידים....הגילדה הזו היא חברתית ולא הארדקור או משהו. אני תמיד ראיתי את הגילדה [ ואני נמצא בה מהפתיחה כמו שכולם יודעים ] כמקום שאפשר להפגש בו עם כולם ולצאת לריידים אם אפשר...או לבאטל גראונדס או פשוט לעשות קווסטים יחד כי זה כיף.

אבל מכבד את ההחלטה וסומך על השיקולים שנעשו !

עכשיו ממתין לכותרת של נושא חדש שבטח יפתח פה בקרוב :" לאן ממשיכים מכאן ? " :-)

תמונה

What does not kill you makes you YUSS !
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 74 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה