Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 16 דצמבר 2017, 01:42

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 50 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Re: חוויותיי מWOD עד כה...
הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 17:21

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 19 פעמים
קיבל לייק: 12 פעמים
הדמות הראשית: sholet
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Hunter

תחברתי בבוקר בסביבות 9 היה חלק
לא יצאתי מהמשחק עד 4
ניסיתי להכנס עכשיו מקום 3015

תמונה

Battle Tag -Deadpool#24538
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: חוויותיי מWOD עד כה...
הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 19:48

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

התחברתי בגלל מאור והתאכזבתי.
בליזארד פשוט לא מתפקדים.
תורים בלתי נגמרים וקוואקים בכניסה פשוט מטורף...עברו כבר מספר ימים מההשקה היה אפשר לצפות מחברה גדולה שמכבדת את לקוחותיה שתתקן את זה כבר.

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: שרשור חוויות מ WOD
הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 20:21

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen

לאחר שראיתי שנפתחו מספר דיונים בנושא, החלטתי לאחד את כולם לאחד.
כולם מוזמנים לרשום את חוויותיהם מההרחבה עד כה. (כן, גם את הניתוקים, הלאגים וההמתנה בכניסה)

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: שרשור חוויות מ WOD
הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 20:43

סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 2 פעמים
הדמות הראשית: Darksohoo
קלאס: Paladin

אכזבה טוטאלית,
מאז שיצאה ההרחבה החדשה שיחקתי בערך שעתיים , עובד כל היום מגיע בערב ותור של חצי שעה +
מחכה מחכה מחכה ,נכנס למשחק ואז מתנתק או נתקע במסך הטעינה,
דיכאון
נחכה איזה שבוע שבועיים עד שאני יתחבר שוב

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 21:05

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

ברור שנהנת לעשות קאסטינג בתנועה, חלק מהכיף זה לזוז ולקפוץ תוך כדי אבל חייבים לייצר איזון כלשהו במשחק ובגלל זה בליזארד חזרו בעצמם על עניין התנועה בזמן קאסטינג.
הם כן נותנים לכל הקלאסים אופציה לעשות משהו בזמן תנועה כדי שתוכל בכל זאת לעשות משהו, גם אם הוא לא מדהים, כדי שבכל זאת לא תרוץ בלי לעשות כלום.
אני סתם אתן דוגמה, אבל בזמנו בקרבות עם הרבה תנועה הייתי בוחר במיוחד טאלנטים כמו Divine star או FDCL וכשהייתי יודע שאמורה להגיע תנועה הייתי משתמש בפרוקים או בDS שיש לו פשוט קולדאון נמוך בהרבה מHalo ומאפשר לי לעשות משהו בזמן תנועה.
אתה צודק, משחקיות שמערבבת בתוכה תנועה כל הזמן היא משחקיות כיפית.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: נו אז איך wod?
הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 21:08

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
קלאס: Druid

picpc כתב:
קינגה אמרת שזה לא כמו וונילה...אבל אבל אבל...זה בדיוק כמו ונילה השרתים פשוט התפגרו בדיוק כמו לפני 10 שנים:). יצא לי לשחק משהו כמו שעתיים סך הכל מאז שההרחבה יצאה אבל היא מעולה בכל זאת רק שיפתרו את כל הבעיות כבר *sigh אני מת לצלול פנימה כבר!

אני בכנות חושב שההשקה הזו היא הגרועה בהשקות של בליזארד.
וזה ממישהו שכן הצליח לשחק לא מעט וכן הצליח לעלות ל100 וכן היה לו את הזמן לעמוד בלאגים וכל זה.
עם כל זה, בלי ספק, זו השקה ביזיונית ואני מצפה לתגובה הולמת מבליזארד על המחדל הזה.

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 21:30

לגיונר

לגיונר
עשה לייק: 14 פעמים
קיבל לייק: 97 פעמים
הדמות הראשית: Necrocake
שרת: Stormreaver PvP
קלאס: Death Knight

רוצה גם לחלוק את החוויות שלי עד עכשיו מההרחבה:

אז התחלתי בחמישי ב-1 בבוקר הייתי להוט לשחק וביטלתי את התוכניות שלי ליום ה' ו-ו' בשביל למקסם את שעות המשחק שלי. הבטחתי לחבר שאני אעלה רמות איתו ובהתחלה היה קשה להכנס ל-Draenor והיה לאג מטורף ב-Blasted Lands.

אז אני עומד ליד Khadgar ומנסה להכנס - בלתי אפשרי, בשלב מסויים אני מקבל DC וחוזר ל-Shrine איפה שהיה ה-Hearthstone שלי, היו לאגים לא נורמליים בשריין ולקח לי 10 דקות לצאת משם ולהתרחק מספיק בשביל להטיל את הפורטל של ה-DK שלי בשביל להגיע רחוק מאנשים. הגעתי ל-Eastern Plaguelands והדרך היחידה שהייתה לי להגיע חזרה ל-Blasted Lands הייתה לעוף לשם 'ידנית' וכך עשיתי במשך 10 דקות ב-1 וחצי בבוקר. הגעתי לשם ובסופו של דבר הצלחתי להכנס ביחד עם החבר שלי.

האיזור הראשון של Tanaan Jungle היה ממש ממש טוב וה-Cutscenes היו ברמה אחרת. סיימנו את האיזור עם חיוך על הפנים ב-10 דקות כי היינו מאומנים מהבטא ואז הגעתי לאיזור הראשון ל-Frostfire Ridge.
פה בעצם נגמר הערב שלי. אני לנצח אזכור את כל השיטות והדרכים בהם ניסינו לסמן עצים ולהרוג מובים בזמן שאנחנו מתחרים בלאגים בלתי-אנושיים, מקללים את האימ-אימא של בליזארד ונאבקים גם עם כמות בלתי נתפסת של אנשים שמתחרים איתנו. ב-4 וחצי בבוקר הצלחנו לסמן 4 מתוך 6 עצים לכריתה ולהרוג 2 מתוך 8 מובים - אסון. הלכתי לישון.

יום שני היו עדיין לאגים מטורפים. קמנו ב-8 בבוקר ונראה כאילו רוב האנשים הצליחו להתקדם מהקווסטים הראשונים והמשיכו באיזור. המשכנו מאוד לאט עד שהגענו למצודה של ה-Ogres, בליידספייר או משהו כזה אם אני לא טועה. שם כבר היה לא אפשרי לאסוף חפצים ולהרוג מובים ואחרי עוד שעתיים וויתרנו.
אני והחבר נפרדנו בגלל שלא רק שהיו לאגים גם היינו צריכים לאסוף כמות כפולה של חפצים לקווסטים מסויימים וזה נהיה כבר מגוחך. הוא הלך לעבודה ואני חיפשתי קווסטים צדדים באיזור שאני אוכל להתקדם לרמה 92 ולעוף מהאיזור.

אני ממשיך לעשות קווסטים ואז פונה אליי חבר נוסף, הוא שילם לעבור לשרת עם אוכלוסייה מאוד מאוד מצומצמת, הוא נותן לי Invite ואז הדבר הכי מופלא בעולם קורה - אין לאגים! זה ברצינות היה מדהים! היה לי כזה חיוך דבילי מרוח על הפנים יכולתי סוף סוף לרוץ בעלילה! מה קרה בסוף? גם השרת שלו היה מפוצץ! Blizzard נתנו לאנשים Free Character Migration לשרת שלו וגם בשרת החדש שלו נהיה קיו - פשוט מגוחך! בזמן הזה החבר הראשון הוקפץ לעבודה ושם הוא החליט שאין לו אלוהים ואין לו ערך לכסף והוא גם העביר את הדמות אבל הפעם לשרת צרפתי עוד יותר מת!

עוד הפעם אותה הרגשה מדהימה של חוסר בלאג! השלמתי ככה את האיזור ואז עברתי לאיזור הבא. מהשלב הזה ה-Leveling היה הרבה יותר חלק. הרבה מהחברים שלי האירופאים והישראלים עברו לכל מיני שרתים שונים בשביל להמנע מלאגים וככה יכולתי להצטרף לקבוצות איתם ולשחק חלק. הגעתי לרמה 100 ביום שישי בערב והשאר היסטוריה...

אם נתעלם מהחוויה הנוראית שכתובה למעלה אני חייב להגיד שזו הייתה חוויית ה-Leveling הכי טובה שלי אי-פעם בוואו בלי להגזים. אני משחק מ-2005 וחוץ מבחצי רמה האחרונה אני חייב להגיד שממש נהניתי והזמן טס לי מה-Leveling וזה בניגוד למי שזוכר מהעליית רמות ב-MoP בה מי שישב איתי ב-TS אולי זוכר שהתבכיינתי וסבלתי ללא הפסקה מהקווסטים ב-Dread Wastes.

ה-Rares, האוצרות, ה-Bonus Objectives, ה-Cut Scenes, ה-Garrison (כשהוא עבד) והאיזור שהיו מדהימים וויזואלית וברמת הקווסטים שבהם עשו לי את הימים האחרונים למדהימים ובלתי נשכחים.
התחלה זוועתית אבל כרגע אני משחק בלי לאגים בכלל ובלי לעבור לשרתים אחרים ויש לי גם שיטות לעבור את ה-Queue ובגלל זה אני ממש ממש נהנה וכרגע אוסף גיר מקראפטינג, מ-Heroics ומה-Garrison (כשהוא עובד) בתור הכנה לריידים עוד כמה שבועות.

בהצלחה לכולם ואני מקווה שתהנו מההרחבה כמו שאני נהניתי ממנה עד כה. :party:
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 16 נובמבר 2014, 23:15

סמל אישי של המשתמש

חבר זהב

חבר זהב
עשה לייק: 19 פעמים
קיבל לייק: 12 פעמים
הדמות הראשית: sholet
קלאס: Hunter

Sent from my iPad using Tapatalk HD

קבצים מצורפים:
ImageUploadedByTapatalkHD1416172507.825656.jpg
ImageUploadedByTapatalkHD1416172507.825656.jpg [ 60.42 KiB | נצפה 504 פעמים ]

תמונה

Battle Tag -Deadpool#24538
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2014, 07:23

סמל אישי של המשתמש

אביר

אביר
עשה לייק: 48 פעמים
קיבל לייק: 83 פעמים
הדמות הראשית: Paladman
קלאס: Paladin

לרגע אני לא בא בטענה שאתה מתבכיין.. אלא אני מנסה להציג בפניך את הדברים באור שונה...

תמונה
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... man/simple
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... ron/simple
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 17 נובמבר 2014, 16:15

סמל אישי של המשתמש

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 1 פעמים
הדמות הראשית: shadowquest
שרת: Burning Legion PvP
קלאס: Rogue

באמת שהתורים לשרתים זה דבר נורא- לי עוד היה מזל ביום השני לwod, תור רק של רבע שעה... כמובן שזה לא היה שווה את זה בשביל כל הלאגים במשחק,אפילו בoutland!

phpBB [video]

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 50 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה