Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 19 פברואר 2018, 07:57

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Hunter - מדריך ל-Survival
הודעהפורסם: 21 ינואר 2015, 16:06
 
סמל אישי של המשתמש

לגיונר

לגיונר
הצטרף: 04 אוקטובר 2010, 22:34
הודעות: 231
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 4 פעמים
הדמות הראשית: Hazzak
שרת: Chamber of Aspects Normal
קלאס: Warrior
מנותק

תמונה


שלום וברוכים הבאים למדריך לSurvival Hunter.
אני משחק WOW כבר 8 שנים ורק לאחרונה חזרתי להאנטר בגלל חוסר של הגילדה שלי. אני לא סופר האנטר שיודע הכל על דקויות המקצוע אבל אני בטוח שהידע שאני יכול לשתף יעזור לאנשים שנכנסים לסצנת הריידים ומעוניינים לשפר או להבין את הקלס טוב יותר.
אז נתחיל! למה דווקא Survival? בעקבות שינויים שבוצעו לאחרונה, Survival יוציא יותר DPS מMarksmanship או Beast Mastery ברוב המקרים. לכן אנו נתרכז בספק הזה.
האנטר נמצא במקום די טוב כרגע היכולת שלנו לנוע ולעשות DPS בו זמנית מקנה לנו יתרון שאין לRanged אחרים. יכולות כמו Deterrence , Misdirection , Aspect of the Fox ועוד, מקנות לנו Utility מדהים כמעט בכל קרב.
למרות היכולת שלנו להוציא יותר נזק משני הספקים האחרים בממוצע, הבעיה של Survival היא הRNG. הProcs שלנו יקנו לנו נזק מרשים אבל לפעמים תתקלו במצבים שלא תראו את הכפתורים שלכם דולקים באינדיקציה שהגיע הזמן להביא את הכאב האמיתי :| . בעיה נוספת היא חוסר בCD בנוי כמו Rapid Fire של Marksmanship או Bestial Wrath של Beast Mastery כל מה שיש לנו זה טרינקטים ושיקויים. מה זה אומר? Survival זה הרבה יותר בעניין של Sustian ופחות בInitial Burst. וכמובן שאין לנו Killshot אז אנחנו עושים אותו נזק לאורך כל הקרב ולא נהנים משלב הExecution כמו Marksmanship.

חלק א' - סטאטים

נכון להיום חשיבות הסטאטים היא כזאת:
1. Agility המקור הראשי שלנו לAttack Power ונזק ליכולות שלנו.
2. Multistrike מקנה ליכולות שלנו סיכוי לבצע את הנזק שלהם שוב פעמיים בעוצמה של 30%. בתור Survival אנחנו נקבל בונוס של 5% Multistrike מ Lightning Reflexes והנזק שלנו מMultistrike יהנה מ20% תוספת נזק בגלל הפאסיב שלנו Survivalist
3. Critical Strike הסטאט המוכר והטוב מקנה ליכולות שלנו סיכוי לבצע נזק נוסף.
4. Versatility תוספת קטנה לנזק ומפחית את הנזק שאנחנו מקבלים. הרבה אנשים נותים לדרג את הסטאט הזה אחרון בגלל חוסר הבנה שלו, אומנם זה לא סטאט שנראה מרשים במיוחד או יעיל לDPS על הנייר אבל בשטח הסטאט הזה מצוין לריידים ומקנה לא מעט נזק. בעקבות השינויים להילרים והיכולות של בוסים בריידים העכשוויים היכולת לצמצם את הנזק שאנו מקבלים ממש חשובה, אבל זה דיון ליום אחר.
5. Mastery הסטאס הזה מקנה לנו תוספת לMagic Damage שאנו מבצעים. למרות שאחוז גדול מהנזק שלנו הוא Magic Damage הסטאס הזה פחות טוב מהאחרים חוץ ממקרים מאוד מסוימים.
6. Haste נותן לנו הרבה דברים, Casting מהיר יותר, יותר "טיקים" של הDoTs שלנו, מוריד לנו מהזמן של הGlobal Cooldown ומשפר לנו את היכולת לצבור Focus חזרה מהר יותר. למרות כל הדברים האלה זה עדיין הסטאט בעל החשיבות הנמוכה ביותר.

חלק ב' - טאלנטים

TIER 1 הטייר הראשון שלנו מכיל שיפורים ליכולת הDisengage שלנו.
תמונה

Crouching Tiger, Hidden Chimera
מוריד את הCD של Disengage ב10 שניות ושל Deterrance בדקה שלמה. לרוב נבחר בטאלנט הזה בשביל ריידים. היכולת לשנות מיקום עם Disengage מעולה! כמה שיותר, יותר טוב במקרה הזה. הפחתת הCD של Deterrence חשובה ממש בקרבות כמו Mythic Kargath או Imperator Mar'gok אם אתם בתפקיד נישול ה Arcane Wrath .
-
Narrow Escape לוכד מטרות קרובות אליכם שאתם משתמשים ב Disengage . אני לא ירחיב על הטאלנט הזה כי הוא לא ממש מוצא שימוש בריידים ונועד בעיקר לPVP.
-
Posthaste נותן לנו 60% תוספת מהירות אחרי שאנו נותחים מה Disengage הטאלנט הזה נחמד סה"כ אבל אנחנו נועד למקרים מסוימים בלבד. נרוויח הרבה יותר מ Crouching Tiger, Hidden Chimera , היכולת לבצע Deterrence או Disengage יותר פעמים בקרב פשוט חזק יותר. אם זאת הטאלנט מוצא שימוש בקרבות כמו Brackenspore אם אתם בתפקיד Flamethrower למשל.

TIER 2 הטייר השני שלנו מתרכז בCrowd Control
תמונה

Intimidation
גורם לPet שלכם לבצע Stun על המטרה שלו, הטאלנט הזה מוצא שימוש בקרבות שבהם ניצן לבמצע Stun על ADD ובכך לעצור את הCast שלו, כמו אינטראפט נוסף באופן מסוים. הטאלנט הזה לא מוצא הרבה שימוש וכמובן דורש מכם שליטה טובה על הPet ורלוונטי רק כאשר אתם לא בוחרים בטאלנט Lone Wolf .
-
Wyvern Sting
ירייה שמרדימה את המטרה שלכם ל30 שניות. מחוץ לCC של טראש הטאלנט הזה זהה בשימוש שלו ל Intimidation אבל כרוך בCast ומוריד את הצורך בPet.
-
Binding Shot
יורה חץ לאיזור מוגדר, אויבים שיעברו באיזור יקבלו Stun ל5 שניות. הירייה הזאת מתנהגת כמו מלכודות בשימוש ב Trap Launcher מבחינת כיוון היכולת. היכולת הזאת ממש טובה בסיטואציות כמו לקבע את הAdds בתוך אזורי הSilence נגד Ko'ragh.

TIER 3
הטייר הזה מתמקד בשרידות
תמונה

Sirit Bond
בזמן שיש לכם Pet פעיל, אתם והPet מתרפאים 2% מהHP שלכם כל 2 שניות. עובד רק כאשר יש לכם Pet פעיל כמובן. נשמע לא רע אבל רוב הזמן סתם עושה Overhealing וכמות הריפוי לא ממש משמעותית סה"כ.
-
Iron Hawk
מפחית את כל הנזק שאתם מקבלים ב10%. טאלנט מצוין ההילרים יאהבו אתכם טיפה יותר :eyes:
-
Exhiliration
מרפא 22% מהחיים שלכם ו100% לPet. יושב על CD של 2 דקות. נחמד בסיטואציות מסוימות. לרוב זה יציל אתכם מטעות שעשיתם (פעם בשתי דקות) אבל השאיפה שלנו זה לא לעשות טעויות שמסכנות אותנו מלכתחילה.

TIER 4 בטייר הזה אנחנו כבר מתחילים להסתכל על יכולות לשיפור הנזק שלנו
תמונה

Thrill of the Hunt
על כל 10 Focus שאנחנו מבזבזים יש לנו סיכוי של 6% לקבל Thrill of the Hunt . מה זה עושה? שלושת ה Multi-Shot או Arcane Shot שלנו יעלו 20 Focus פחות מה שמקנה לנו יכולת להשתמש בהם הרבה יותר.
-
Dire Beast מזמן חיה אקראית להלחם בעבורנו ל15 שניות ונותנת לנו קצת Focus כל פעם שהיא תוקפת. בעבר היה יותר מקום לטאלנט הזה אבל זה לא מספק את הסחורה כמו Thrill of the Hunt .
-
Steady Focus
כאשר נשתמש ב Cobra Shot פעמיים ברצף או ב Focusing Shot נזקה לתוספת של 50% צבירת FOCUS ל10 שניות. הטאלנט הזה ממש בעקבותיו של Thrill of the Hunt . תבחרו ב Steady Focus אם אתם מרגישים שאתם לא מקבלים מספיק Procs של Thrill of the Hunt תבחרו בטאלנט הזה.

TIER 5 הטייר הזה יקנה לנו נזק. אני לא ירחיב פה הרבה כי הבחירה פה די ברורה לצערי.
תמונה

A Murder of Crows
מזמן להקת עורבים לתקוף את האויב שלכם ל15 שניות, אם האויב מת הCD מקבל ריסט. יש לזה דקה CD ופשוט היכולת הכי חזקה (ומגניבה) בטייר הזה.
-
Stampede
מזמן את כל החיות שלכם (5) לתקוף את האויב ל20 שניות (החיות מבצעות 25% מהנזק באיזורי PVP) נראה מגניב אבל זהו סה"כ.
-
Blink Stikes
הPet יעשה 50% יותר נזק וישתגר מאחורי המטרה שלו. אני חושב שזה הטאלנט הכי חלש בטייר הזה.

TIER 6 ניחשתם נכון, עוד נזק!
תמונה

Barrage צ'אנל של 3 שניות. בזמן הזה אתם תפגעו בכל מה שמולכם ובטווח (ראו הוזהרתם, היכולת הזאת עושה נינג'ה פול כמעט טוב כמו Starfall או Halo ) ברמת העקרון כל עוד יש יותר ממטרה אחת זה הטאלנט המנצח. הבעיה היחידה היא מחיר הFocus, מדובר ב60 Focus. זה המון ולכן דורש תרגול ותכנון.
-
Powershot לא חושב שאי פעם אפילו ניסיתי את הטאלנט הזה, אולי הוא מוצא שימוש בPVP.
-
Glaive Toss
חולה על היכולת הזאת, נראה טוב מרגיש טוב וזול. ממש טוב בקרבות כמו Butcher שיש מטרה אחת ובקרבות אחרים שדורשים הרבה תזוזה ולכן לא נבחר Focusing shot . נופל מאחורי Barrage בעיקר בקרבות עם ריבוי מטרות.

TIER7 הGame changers אני קורא להם.
תמונה

Lone Wolf
כל עוד אין לכם Pet ה Black Arrow , Cobra Shot , Arcane Shot וה Explosive Shot שלכם יבצעו 30% יותר נזק ובנוסף תוכלו לבחור אחד מהבאפים שחיות מקנות לכם בד"כ.
-
Focusing shot
שניות Cast, מקנה 50 Focus. הבעיה היחדיה שאי אpשר לזוז בזמן הזה לכן בקרבות שאנחנו מתרוצצים הרבה אולי עדיף לוותר על הטאלנט הזה.
-
Exotic Munisions
היו לי תקוות רבות לטאלנט הזה אבל הוא פשוט לא חזק כמו השניים האחרים ברוב המקרים ומצריך מלא Mastery כדי להיות אפקטיבי. הבעיה היחידה שרוב הציוד בHigh Maul לא מכילMastery בכלל.

סיכום:
TIER 1 נעדיף את Crouching Tiger, Hidden Chimera ברוב המקרים אלה אם כן אנחנו מבצעים תפקידים כמו Flamethrower בBrackenspore שם נעדיף לבחור Posthaste .
-
TIER 2 יותר בחירה אישית של מה אתם מעדיפים בעניי, אין פה השפעה על הDPS שלכם. מה שכן ממליץ בחום על Binding Shot בקרבות שדורשות שליטה על Adds.
-
TIER 3. נעדיף Iron Hawk אבל כמובן שאין פה השפעה על הDPS ונבחר את מה שאנו מרגישים בנוח איתו.
-
TIER 4
נבחר את Thrill of the Hunt אבל יש מקום גם ל Steady Focus אם אנחנו לא מרגישים שאנו ממצאים אצ הפוטנציאל של Thrill of the Hunt .
-
TIER 5 נבחר A Murder of Crows פשוט חזק יותר מהבחירות האחרות שעומדים לרשותנו.
-
TIER 6 נבחר Barrage שיש יותר ממטרה אחת. פחות או יותר כל קרב בHigh Maul חוץ מButcher. או אם אנחנו מרגישים לא בנוח עם הרוטציה בגלל המחיר של היכולת. אחרת נבחר ב Glaive Toss .
-
TIER 7 נבחר Focusing Shot שיקנה לנו כמויות פוקוס On Demand לכל יכולת באשר היא. בקרבות שדורשות הרבה תזוזה או אם אנחנו נותים לעשות Cap לפוקוס עדיף Lone Wolf .
-
Spec לPet שלנו נעדיף Ferocity.

חלק ג' - גליפים

גליפים זה יותר העדפה אישית אבל יש כמה שטיפה יותר מועילים מהשאר.

Major
Glyph of animal Bond כמובן רק אם יש לכם Pet פעיל. מחזק את הריםוי עליך ועל הPet שלך ב10%.
Glyph of Deterrence טוב בכל מצב, אולי הגליף היחיד שחייב.
Glyph of Liberation זה נחמד לקבל 4% HP כל פעם שנבצע Disengage .
Glyph of mending ריפוי החיה שלנו טיפה יותר טוב אבל כמובן יעיל רק שיש לנו חיה.
Glyph of Disengage שאין לנו חיה הגליף הזה נחמד אבל יש צורך להתרגל למרחק המוגבר ולא עובד ביחד עם Glyph of Liberation .
Glyph of Pathfinding זה ממש נחמד בשילוב של Glyph of Aspect of the Cheetah ומקרו שמפעיל את Aspect of the Cheetah מיד לאחר Disengage עוזר להגיע ממקום למקום מהר יותר.

Minor
Glyph of Aspect of the Cheetah עדיף לעבד את הבאפ מאשר לקבל את הDebuff משכיל שכרוך בו.
Glyph of Aspect of the Pack נחמד לפעמים אבל עשוי להטריל את הקבוצה בשימוש לא נכון.
Glyph of Revive Pet שיפור קטן לרגעים האלה שצריך להחיות את החיה שלנו.
Glyph of Lesse Proportion מקטין את החיה שלנו פיזית, מקל קצת על הצפיפות בMeelee.

חלק ד' - Gems enchants Etc.


Multistrike זהו שם המשחק, אין פה יותר מדי מה להרחיב.
ג'מס Greather Multistrike Taladite או Multistrike Taladite
שרשרת Gift of multistrike או Breath of Multistrike
גלימה Gift of multistrike או Breath of Multistrike
טבעות Gift of multistrike או Breath of Multistrike
נשק [wowitem=109120]Oglethorpe's Missile Splitter[/wowitem]
אוכל Calamari Crepes נעדיף להביא אוכל משלנו שנותן Multistrike כי יש מצבים שבהם הSavage Feast יתן לנו Crit או סטאט אחר (תלוי בסטאט הגבוהה ביותר שלנו, רוב הציוד בHigh Mault יתן לנו Crit או Haste).
פלאסק כמובן ש Greater Draenic Agility Flask או Draenic Agility Flask
שיקויים הבחירה הטבעית תהיה Draenic Agility Potion נשתמש בשיקוי שניה או שניים לפני שמושכים את הבוס ושוב בנקודת ה Blood Lust או זמן אחר שצריך Burst.
שונות Tome of Clear Mind תקנו Stack של 200. זה גרושים! אל תתביישו לשנות טאלנטים וגליפים, כל קרב דורש משהו מעט שונה.


חלק ה' - רוטציה


1. Black Arrow מקנה לנו סיכוי לקבל Proc של Lock and Load נעדיף להשתמש ב Black Arrow על מטרות עם הרבה HP שנקבל את מלוא הUp Time שלו.

2. Explosive Shot במיוחד אם יש לנו Lock and Load שמקנה לנו את האפשרות להשתמש ביכולת פעמיים בחינם!

3. A Muder of Crows מתי שאנו יכולים, בהעדפה על מטרות עם מעט HP או קרובות למות על מנת להנות מהריסט על היכולת.

4. Barrage כמה שיותר, נעדיף תמיד לנסות למקם את עצמינו בצורה כזאת שנפגע בכמה שיותר מטרות. / Glaive Toss ממש קל להשחיל את היכולת ברוטציה בגללשהיא זולה.

5. Arcane Shot אם ה Serpent Sting הולך להגמר או כאשר יש לנו Focus מיותר.

6. Cobra Shot אם אנחנו מתחת ל70 Focus ואין משהו חשוב יותר / Focusing Shot מתי שאנחנו מתחת ל30 Focus או שמספר יכולות הולכות לרדת מCD ואנחנו צריכים כמות גדולה של Focus להוציא אותם בהקדם.

בAOE השינויים היחידים הם שימוש גם ב Explosive Trap כמה שיותר ושנשתמש ב Multi-Shot במקום Arcane Shot .


------------------------------------------------------------------------------------------------
כמה דברים שאני רוצה לציין. רק לאחרונה חזרתי להאנטר והקלאס שונה מאוד ממה שהיה בTBC. שיחקתי טנק בשתי ההרחבות האחרונות ועברתי להאנטר רק לפני כחודש. המדריך מבוסס על הנסיון שלי עם ההאנטר ומהמקורות שאני קורא בהם כמו Noxxic ו Icy Veins.
כל טענה בקשה או תיקון יתקבלו בברכה!
בהצלחה ברייד!


תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך לSurvival Hunter
הודעהפורסם: 21 ינואר 2015, 19:06
 
סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
הצטרף: 08 אוגוסט 2010, 01:25
הודעות: 1910
עשה לייק: 10 פעמים
קיבל לייק: 206 פעמים
הדמות הראשית: Treenighty
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Druid
מנותק

תיקון קטן,
הסיבה שמדרגים את versatility נמך עבור כל הקלאסים פחות או יותר היא שכדי לקבל באמת תוספת נורמלים לנזק צריך כמויות מפלצתיות שלו.
וסטאטים אחרים פשוט יותר שווים בכמות שאפשר להשיג.


תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך לSurvival Hunter
הודעהפורסם: 21 ינואר 2015, 22:13
 
צוות האתר

צוות האתר
הצטרף: 08 אוגוסט 2010, 10:09
הודעות: 5040
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin
מנותק

:yes: כל הכבוד על ההשקעה!


First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך לSurvival Hunter
הודעהפורסם: 22 ינואר 2015, 10:38
 
סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
הצטרף: 11 יולי 2011, 19:04
הודעות: 619
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen
שרת: The Maelstrom PvP
מנותק

תודה רבה על המדריך!
תמיד רציתי האנטר... באסה שאין לי סבלנות/זמן לפתוח אחד חדש עכשיו


...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך לSurvival Hunter
הודעהפורסם: 22 ינואר 2015, 10:58
 
חבר זהב

חבר זהב
הצטרף: 02 ספטמבר 2010, 21:00
הודעות: 665
עשה לייק: 8 פעמים
קיבל לייק: 120 פעמים
הדמות הראשית: holysilver
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Priest
מנותק

תודה רבה על המדריך, ניכר כי השקעת בו ויצא לך אחלה מדריך.

אני מקווה שעוד חברים בקהילה יקחו דוגמא ממך ויכתבו מדריכים על הקלאסים שלהם וכך יתרמו קצת לקהילה.
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
נושא ההודעה: Re: מדריך לSurvival Hunter
הודעהפורסם: 22 ינואר 2015, 11:23
 
צוות האתר

צוות האתר
הצטרף: 08 אוגוסט 2010, 10:09
הודעות: 5040
עשה לייק: 284 פעמים
קיבל לייק: 235 פעמים
הדמות הראשית: Animor
שרת: The Maelstrom PvP
קלאס: Paladin
מנותק

^^ וגם ישתתפו בתחרות ואולי יזכו ב-game card :)


First they came
חזור למעלה
 פרופיל אישי  
 
הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד


אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל:  
 cron