Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 18 אוקטובר 2017, 04:14

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
נושא ההודעה: Warlock - המדריך השלם לאש ירוקה
הודעהפורסם: 09 אפריל 2013, 23:34

שומר האבן

שומר האבן
עשה לייק: 1 פעמים
קיבל לייק: 18 פעמים
הדמות הראשית: Vaildor
שרת: Stormscale PvP
קלאס: Warlock

שלום לכולם, שמי נועם וזה המדריך שלי לשרשרת הקווסטים ההופכת את כל קסמי האש שלנו לאש ירוקה.
הקווסט הארוך הזה הוא לוורלוקים בלבד, ולא ניתן לעשות אותם בקבוצה אלא לבד.
מתחילים.

על מנת להתחיל את הקווסטים עליכם לעשות פארם ליצורי rare שמפוזרים ב Isle of Thunder
עד שתקבלו ספר שנקרא Sealed Tome of the Lost Legion
רק וורלוקים רואים ויכולים לקבל את הספר הזה, הדרופ רייט שלו מאוד נמוך כך שיש כאלה שאולי יעדיפו לקנות את זה מה AH,
בשרת שלי (Stormscale) ניתן לקנות את זה בסביבות 17 אלף גולד.
כך או כך ברגע שהשגתם את הספר הוא יהיה נעול וכדי לפתוח אותו תצטרכו שיהיה לכם Healthstone באינבנטורי
ואז קליק על הספר יפתח אותו ואז הוא כבר יהיה soulbound. מהרגע שפתחתם אותו הקווסט יתחיל.

הספר כתוב בשפה שלא מובנת לכם והקווסט הראשון מורכב משני חלקים.
1. לגלות באיזו שפה הספר רשום
2. לגלות את המשמעות שלו
לשם כך תצטרכו לדבר עם הדמונים שלכם, לכל אחד יש משפטים קבועים חלק יעזרו וחלק לא
אם בא לכם אתם מוזמנים לנסות את כולם, אני אוהב את המשפטים של ה-Shivarra
"?<What do YOU want, you miserable excuse for a <race"
או ה-Succubus
"What? You just want me to look at some dirty old tome? Ugh, how disappointing." די מזכירה לי את החברה שלי..
בכל מקרה ה Observer הכי טוב כי הוא יתן לכם את שתי התשובות.

עתה, יש לגשת ל Warlock Trainer בעיר הראשית, הוא יפנה אתכם לאיזה ספר שנמצא לידו לקרוא את זה ולקרוא את זה, ואז ישלח אתכם לOutland
לחפש 4 חלקים של soulstone:
Hellfire Fragment: The Legion Front
Netherstorm Fragment: Ruins of Fahralon
Blade's Edge Fragment: eastern-most point, by the bridge to Netherstorm
Shadowmoon Fragment: Altar of Gul'dan
השמות מרמזים היכן הם נמצאים. השטח של החיפוש די גדול וככל שתתקרבו למקום המדויק יופיע לכם על המסך
Cold > Warm > Hot מי שזוכר את המשחק "חם-קר" שהיינו קטנים, אותו עקרון.
כדי שזה יהיה יותר קל אני ממליץ להשתמש באדאון שנקרא TomTom, ניתן להוריד אותו מ Curse,
מה שהוא עושה ניתן להכניס לו נקודות ציון על המפה והוא גם יסמן לכם בנקודה ירוקה היכן הם נמצאים וגם יראה לכם חץ שיכוון אתכם לשם.
הכניסו את זה למקרו כמו שזה כתוב
קוד:
/way Blade's Edge Mountains 77.54 31.41 Soulstone Fragement
/way Netherstorm 53.50 21.05 Soulstone Fragment
/way Hellfire Peninsula 61.91 37.31 Soulstone Fragment
/way Shadowmoon Valley 42.89 44.91 Soulstone Fragment

*קרדיט לFuxieDK מwowhead

לאחר שהשגתם את כל חלקי האבנים תישלחו לכניסה של Black Temple
ויש להקליק על הדלת. זה נראה כך
תמונה
לאחר שלחצתם על הדלת תיכנסו ל que לסנריו יחיד ואז תיכנסו לטמפל
שם תעשו שרשרת של קווסטים

חלק ראשון:
כאן תצטרכו להמשיך ישר ולהגיע לשער בסוף הרחבה, שם מסתובבים שומרים. אסור לתקוף אותם או להיכנס לטווח הראיה שלהם שמסומן במעגל אדום מקווקו. בצד תוכלו לראות עובדים, אם אתם מתקרבים אליהם הם לא תוקפים
אבל יזעיקו את השומרים וזה יאפשר לכם להתחמק מהם ולהתקדם. לאחר שהגעתם תמשיכו לשלב השני

חלק שני:
המשיכו ישר במדרגות ברחבה במרכז יש מגילה מונחת על הרצפה, לחצו עליה ואז יגיע יצור בשם Akama

חלק שלישי:
לעקוב אחרי Akama עד שהוא מוביל אתכם למקום שנקרא Shrine of Lost Souls

חלק רביעי:
תצטרכו להגיע למקור של הרוחות. עכשיו שימו לב. אסור לכם סתם ככה לרוץ במסדרון הזה מכיוון שיש שם מלא מלכודות שאם תדרכו עליהם יצאו רוחות שיתקפו אתכם והם עושות המון נזק.
כדי לעבור שם בשלום תצטרכו להשתמש ב Eye of Kilrogg עד לנקודה הזו אף פעם לא השתמשתי בקסם הזה חח
בעזרת העין תוכלו לראות את המלכודות ואת המעבר שיש לעבור כדי להימנע מהם. זה נראה כך:
תמונה

שלב חמישי:
לאחר שתסתיים הסצינה יופיע שם בוס שיש להרוג, הוא לא קשה כל כך למרות שיש לו 12 מיליון חיים
קל מאוד להתחמק מההתקפות שלו, בנוסף הוא יזמן רוחות שיתקפו אתכם, ניתן לעשות עליהם AOE די בקלות
לאחר שחיסלתם אותו קחו את האבן ממנו

שלב שישי:
חיזרו חזרה ל Akama באותה הדרך שנכנסתם, הפעם כבר אין רוחות ומלכודות, יש דמונים ואימפים שיש להרוג בדרך, הם לא חזקים כל כך

שלב שביעי:
הוא ישלח אתכם לאיזור במגדל שנקרא Den of Mortal delights ויש לכם 8 דקות לאסוף מה שאתם יכולים.
לי לקח זמן עד שבכלל הבנתי איפה זה נמצא אז לא ברור לי מה בדיוק אפשר לקבל
לא קריטי כל כך המשיכו למעלה במדרגות הלחמו במה שנקרא בדרכם עד שתגיעו למקום שנקרא Temple Summit ושם גם מחכה לכם הקרב האחרון נגד הבוס Kanrethad

שלב שמיני:
להרוג את הבוס.

לבוס יש יכולות רבות שמכילות בערך את כל קסמי התקיפה של הוורלוק מכל הספקים בגרסה מחוזקת.
והוא מזמן דמונים שיתקפו אתכם. הקרב הזה הוא קרב יחסית קשה, ויעמיד את היכולת שלכם במבחן. לי לקח כ 100 נסיונות עד שהצלחתי להרוג אותו. אני ממליץ להכין בצד כמה כדורי אקמול וטיפות הרגעה למקרה הצורך :)

הבוס:
<Kanrethad Ebonlocke <Leader of the Black Harvest
בעל כמות חיים של 31.4 מיליון
כמו שאמרתי קודם יש לו יכולות רבות ואני אפרט עליהם.
לבוס יש 3 דוטים עיקריים שהוא יזרוק עליכם כל הזמן ויש לעשות להם דיספל בהקדם האפשרי.
Excruciating Agony . דומה ל Agony של אפליקשן, מתחיל עם נזק נמוך וכל שתי שניות יגדל ב 15% וזה צובר סטאקים
Seed of Terrible Destruction : בנוסף לנזק שהוא עושה תוך 15 שניות הוא יתפוצץ ויגרום לאחד משלושה אפקטים שונים
Annoying Imp: האפקט הזה יגרום לאימפ לשבת לכם על הכתף, הוא לא עושה נזק אבל כל כמה שניות הוא יגרום לכם לעצור במקום אם אתם בתנועה או יעשה לכם interrupt לקסמים שתעשו.
Void Zone: יצור מעגל על הרצפה בגודל 10 יארד, יעיף אתכם 20 יארד אחורה ואם תדרכו עליו הוא ישאב אתכם פנימה, יגרום לנזק וגם קשה מאוד לצאת ממנו ואסור להישאר במקום אחד יותר מידי זמן.
Backfire: באף שיגדיל את הנזק שתעשו ב25% fire או shadow למשך 20 שניות.
Curse of Ultimate Doom : זה הדיבאף הנוראי מכולם, הוא לא עושה נזק בזמן שהוא עליכם אבל אם לא תהרגו את הבוס תוך 7 דקות מהרגע שהוא שם עליכם את הדיבאף תקבלו נזק של 500 מיליון נזק. כן כן 500 מיליון. לא ניתן לעשות לו דיספל, לא ניתן לעשות לו interrupt.זה בעצם שלב ה enrage לכן יש לעשות הכל כדי להוריד אותו בזמן הזה.
ניתן להשתמש ב Purification Potion זה יסיר את הדיבאף אבל אחרי כמה שניות הוא ישים אותו שוב. אבל אז שוב יהיה לזה זמן מחודש של 7 דקות, כך שאם אתם רואים שאתם לא מספיקים להוריד אותו בתוך 7 דקות והולך להיגמר הזמן כדאי להשתמש בשיקוי כדי לאפס את הזמן ואז להרוויח זמן כפול.

בנוסף לאלה יש לו גם קסמי תקיפה כמו Rain of Fire, Soul Fire, Chaos Bolt
הChaos Bolt שלו מאוד מסוכן, הוא מוריד 450 אלף נזק שאם הוא עושה אותו עליכם יש להשתמש בכל הCD כדי לספוג את הנזק או שהוא יוריד אתכם במכה אחת.

Cataclysm : הבוס ירוץ למרכז הרחבה ויתחיל לעשות את הקאסט. אם לא תעצרו אותו הוא יעשה נזק של מיליון וזה מוות מיידי שלא ניתן להימנע ממנו.

בנוסף ליכולות האלה הבוס יזמן שדים כל כמה דקות במהלך הקרב.
Pit Lord
זה יצור עם 20 מיליון חיים שאתם חייבים לעשות לו Enslave Demon ולגרום לכך שהוא ילחם בשבילכם. ליצור יש 4 יכולות:
Charge : דומה לCharge של הלוחם, עושה נזק וסטאן למשך 6 שניות.
היכולת הזו היא הדרך היחידה מלעצור את הבוס לעשות Cataclysm ורצוי לשמור את היכולת הזו אך ורק למטרה זו כי יש לה קולדאון יחסית ארוך.
Cleave : התקפת melee רגילה שהבוס עושה אוטומטית
Demonic Siphon : היכולת הזו תרפא אתכם ב 200 אלף חיים על חשבון החיים של הבוס. יש להשתמש בה תמיד כשיש להם קרוב לחצי מהחיים.
Fel Flame Breath : זו יכולת channeling שגם עושה נזק וגם עושה דיספל. ניתן לעשות אותה על מטרת אוייב או על מטרה ידידותית. יש להשתמש ביכולת הזו על עצמכם.
תמיד צריך לעמוד בצורה כזו שהבוס יעמוד בינכם לבין היצור <אתם - בוס - Pit Lord> בעזרת היכולת הזו הPit Lord יסיר מכם את כל הדוטים למעט Curse of Ultimate Doom, וגם יעשה נזק לבוס תוך כדי. שתי ציפורים במכה אחת.

60 Fel Imps
לכל Fel Imp יש יכולת של Fel Bolt שעושה 2000 נזק כל 1.5 שניות. כך שאם לא מורידים אותם במהירות
תקבלו נזק של עד 120 אלף חיים כל 1.5 שניות שזה די אכזרי.

3 Felhunters
כל felhunter עושה נזק melee והדבר המסוכן ביותר זה שהם מספימים אתכם ב Devour Magic . הדבר הכי מסוכן בקסם הזה הוא שזה מבטל את השליטה שלכם ב Pit Lord ואתם לא רוצים שגם הוא, גם הfelhunterים וגם הבוס יתקפו אתכם בו זמנית. אני אסביר איך להימנע מזה בהמשך.

1 Doom Lord
דומה לdoom guard שמזמנים, עושה נזק של 50 אלף כל 2 שניות, קל מאוד להתמודד עם האד הזה
או שעושים לו Banish או שגורמים לכך שהוא יתקוף את ה Pit Lord ולא אתכם. אני אסביר איך

ואז הבוס ימשיך לזמן את אלה לפי סדר באופן מחזורי

הכנות לקרב:
יש טלנטים וגליפים ספציפים שטובים וכדאי להשתמש בהם לקרב הזה, אני ארשום את כולם ואסביר מדוע.

טלנטים:
Soul Leech : הטלנט הזה קיבל שיפור בגרסה 5.2 שבמקום לרפא אתכם ב10% מהנזק שעשיתם עם קסמי התקיפה Incinerate, Chaos Bolt ו- Fel Flame הוא יתן לכם מגן השווה ל 10% מהנזק שעשיתם למשך 15 שניות שיצבור סטקים ויגדל ככל שתמשיכו לעשות נזק. אני בדקתי את זה על דחליל והגעתי לכמות של כמעט 500 אלף damage absorb שזה המון ויפחית את הנזק שתקבלו במהלך הקרב.
Shadowfury : מאוד עוזר. לעשות סטאן לאדים כדי להפחית נזק ולהקטין את הסיכוי שיעשו לכם interrupt.
Sacrificial Pact : מאוד חשוב. הטלנט הזה יפחית מכם 25% חיים אבל יתן לכם מגן השווה ל 400% ממה שירד מכם, במילים אחרות יתן לכם מגן השווה לכמות החיים הכוללת שלכם.
Unbound Will : מאוד חשוב. במהלך הקרב הבוס יפזר עלכם דוטים רבים שבעזרת הטלנט הזה ניתן להסיר אותם לגמרי, מומלץ להשתמש בזה אם אין לכם אפשרות להשתמש ביכולת Fel Flame Breath של ה Pit Lord.
Grimoire of Sacrifice : זה טלנט שחובה להשתמש בו, מכיוון שאתם תשתמשו ב Pit Lord לאורך כל הקרב אין לכם שימוש בדמון משלכם. כך שעדיף להקריב את ה Voidwalker
בשביל הבאף שנותן לכם 30% חיים, או להקריב את ה Imp ולקבל את הסקיל שעושה דיספל למרות שאין בזה שימוש כל כך. יש לכם גם את ה Unbound Will וגם את ה Fel Flame Breath של ה Pit Lord
כך שעדיף לנצל את התוספת של החיים שמקבלים מהVoidwalker.
Kiljaedens Cunning : גם בטלנט הזה אין מקום לשינויים, הקרב מכיל הרבה מאוד תזוזה ואי אפשר שלא לעשות קסמים תוך כדי תנועה.

גליפים:
Glyph of Siphon Life : המטרה שלכם זה לשמור על Immolate פעיל כל הזמן ובעזרת הגליף הזה תקבלו ריפוי של 10% מהנזק של כל טיק של Immolate.
Glyph of Dark Soul : הגליף הזה יתן לכם 3% קריט קבוע כשאתם לא משתמשים בDark Soul ובעת השימוש יתן 27% במקום 30% (10% פחות)
זה טוב כי אחד הphase בקרב הזה הוא שהבוס יזמן 3 Felhunters שזה החלק הקשה ביותר לכן כדאי לשמור את הDark Soul לחלק הזה.
Glyph of Conflagrate : מאוד חשוב. מאפשר לכם להפחית 50% מהמהירות של המטרה גם מבלי שתצטרכו לעשות עליה Immolate לפני.
גליפים נוספים שניתן להשתמש בהם:
Glyph of Healthstone או Glyph of Ember Tap אלה מרפאים אתכם בכמות יותר גדולה אבל בתור (HoT (healing per second ולפעמים תצטרכו לרפא את עצמכם מיידית כך שאני לא הייתי ממליץ להשתמש בהם

גליפים משניים:
Glyph of Enslave Demon : הגליף הזה הוא קריטי לקרב כי הוא מקצר את הזמן של Enslave Demon בחצי. כשה Pit Lord יוצא יש לכם כמה שניות עד שהוא ישתמש ב Charge עליכם. בעזרת הגליף תוכלו להשתלט עליו לפני שהוא מסתער.
Glyph of Gateway Attunement : מאפשר לכם לקפוץ בין הgateway מבלי שתצטרכו להקליק עליו וחוסך בזמן

לפני שאתם מתחילים את הקרב שימו Gateway יחסית קרוב לבאר ששם החשיבות של ה Gateway האלה
היא שהיא מאפסת אגרו כך שאם ה Pit Lord תוקף את הבוס ואתם קופצים דרך השערים זה יאפס לכם את האגרו עם הבוס ומה שיגרום לו להתרכז יותר ב Pit Lord ואז אין חשש שהוא יזרוק עליכם Chaos Bolt

כדי להתחיל את הקרב יש ללחוץ על הבאר הירוקה, זה יפתח את הפורטל והבוס יצא ממנו
יחפור קצת ואז כשהקרב מתחיל יש לכם 5 שניות לתקוף אותו מבלי שהוא יעשה כלום ואז מיד הוא יתחיל לזמן את ה Pit Lord. זה Channeling של 10 שניות שבזמן הזה יש לכם עוד זמן לכסח אותו אבל מיד שה Pit Lord יוצא עזבו הכל ומיד התחילו לעשות עליו Enslave Demon. מומלץ להכין מאקרו של זה כדי לחסוך לכם כמה שניות.
בזמן הזה שאתם מתחילים לתקוף את הבוס כדי להשתמש בשיקוי Potion of the Jade Serpent כדי שיתן לכם ברסט לנזק.

מכשהשלמתם את ההשתלטות ישר הורו לו לתקוף את הבוס וקפצו בGateway הקרוב אליכם כדי לאפס את האגרו עם הבוס. אם הבוס שם עליכם דוטים דספלו אותם עם הסקיל של הPit Lord. בפעם הראשונה כשהבוס ינסה לשים עליכם את ה Ultimate Doom תוכלו להשתמש בCharge כדי לעשות לו interrupt כי בפעם הראשונה הוא עדיין לא יעשה Cataclysm ואז אין חשש.

כמה שניות לאחר שהבוס היה במרכז הרחבה הוא ירוץ אל השער כדי לזמן את ה Fel Imp
במהלך הצ'נלינג הזה מקמו את הPit Lord מול הפורטל ועמדו מולו לכיוון הפורטל. כבר במהלך הצ'נלינג האימפים מתחילים לצאת ומיד יתקפו אותם. זרקו כבר 2-3 Rain of Fire על השער, ואך שאתם רואים את האימפים השתמשו ב Fire and Brimstone + Immolate אז עוד Rain of Fire כדי שיעשה 50% נזק יותר
לאחר שעשיתם את זה השתמשו ביכולת Fel Flame Breath כך שידספל אתכם אם צריך ויעשה נזק AoE לכל האימפים. אחרי זה אפשר להשתמש ב Fire and Brimstone + Incinerate ואז כשה Fel Flame Breath מסיים קולדאון להשתמש בו שוב ושוב לזרוק Rain of Fire זה כבר אמור לחסל את כל האימפים.
הורו ל Pit Lord לתקוף את הבוס וקיפצו דרך ה Gateway כדי לאפס אגרו איתו.
כעת הבוס ירוץ למרכז הרחבה ויתחיל לעשות Cataclysm עמדו לידו כך שהוא יהיה בינכם לבין הPit Lord
הכינו Chaos Bolt ולחצו על Charge במקביל. ה Pit Lord יעשה לו interrupt ויעשה לו סטאן למשך 5 שניות שבזמן הזה הבוס יקבל 100% נזק כך שתספיקו לזרוק עליו לפחות שני Chaos Bolt

מאז שהוא מתעורר אתם צריכים להתכונן לכך שהוא יזמן את ה Felhunters הורו לPit Lord ללכת למקום רחוק בין העמודים כדי שיהיה רחוק מכם ומחוץ לשדה הראיה של ה Felhunters כדי שלא ידספלו את ה Enslave
ובכך ה Pit Lord לא יתקוף אתכם.
רצוי מאוד לשמור לפחות 3 Burning Embers ולפחות מטען אחד של Conflagrate תצטרכו אותם נגד ה Felhunters
רגע לפני שהבוס מסיים את הצ'נלינג השתמשו ביכולת Soulshatter
והיו יחסית קרובים אל הבוס כדי שזה יוריד מכם את האגרו שלו ולא תהיו מודאגים מזה שהוא יזרוק עליכם Chaos Bolt בזמן שאתם נלחמים ב Felhunters ואז הוא ילך לתקוף את ה Pit Lord ולא אתכם.
אם לא השתמשתם עדיין ב Dark Soul זה הזמן
כשה Felhunter הראשון יוצא זרקו עליו Conflagrate כדי להאט את המהירות שלו ואז גם Havoc
כשה Felhunter השני יוצא זרקו עליו Chaos Bolt כדי שיפגע בשניהם, בינתיים הראשון שזרקתם עליו את ה Conflagrate יהיה לו ממש קצת חיים, זרקו עליו Incinerate אם הוא מתחת ל 20% חיים השתמשו ב Shadowburn כדי להוריד אותו, אותו דבר לשני ואז ישאר Felhunter שלישי שאותו יהיה קל להוריד
Chaos Bolt > Conflagrate > Incinerate > Shadowburn
לאחר שסיימתם להוריד אותם רוצו מיד לבוס והורו ל Pit Lord לחזור לתקוף אותו
כי כמה שניות אחרי זה הבוס ירוץ למרכז הרחבה לעשות Cataclysm לכן היו מוכנים לעשות לו Charge

אחרי שאתם מכסחים את הבוס הוא ירוץ לפורטל לזמן את ה Doom Lord זה השלב היותר קל של הקרב
בזמן שהבוס עושה צ'נלינג לזמן את ה Doom Lord שחררו את ה Pit Lord עלידי dismiss והשתלטו עליו מחדש
מכיוון שלהשתלטות עובדת ל 5 דקות ואתם לא רוצים שזה יקרה באמצע הקרב.
איך שה Doon Lord יוצא הורו ל Pit Lord לתקוף אותו וקפצו דרך הGateway כדי לאפס אגרו עם ה Doom Lord ואז הוא יתקוף את ה Pit Lord. לאחר מכן הורו ל Pit Lord לתקוף את הבוס.
ואז שוב יגיע קאסט של Cataclysm שימוש ב Charge כדי לעשות לו interrupt
ואז הבוס יחזור לזמן את ה Fel Imp, אחרי זה Felhunters, אחרי זה Doom Lord וכך הקרב ימשך עד שתהרגו אותו

כשלבוס יש פחות מ 20% חיים זה הזמן לזמן את ה Doomguard שלכם כדי שיתקוף אותו עם 20% יותר נזק
זהו. כמו שאמרתי זה קרב מאוד אינטנסיבי, צריך לשים לב להרבה דברים, להשתמש בהרבה יכולות
כשהבוס מת הוא ירחף באוויר, יגיע ה NPC שמסיים את הקווסט, תצטרכו לשלם לו 500 גולד כדי שיתן לכם את הסקיל המיוחל שמאפשר לכם לקבל את האש הירוקה ואז לחצו על הבוס כדי לשאוב ממנו את הכוח ואז האש הירוקה תעבור אליכם :)

הנה סרטון של משתמש בשם Ackthal מ icy-veins שמסביר בצורה יפה את כל מהלך הקרב האחרון
יש לו קול רובוטי מעצבן, אבל זה הסרטון הטוב ביותר מכל מה שיצא לי לראות והוא הכי עזר לי להרוג את הבוס
phpBB [video]

תהנו ובהצלחה :yes:

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: Warlock - המדריך השלם לאש ירוקה
הודעהפורסם: 10 אפריל 2013, 12:21

גראנט

גראנט
עשה לייק: 28 פעמים
קיבל לייק: 11 פעמים
הדמות הראשית: Ørtoorisk
שרת: Outland PvP

מדריך מרשים מאוד! אני אישית עוד לא הצלחתי להוריד את הבוס לפחות מ30%, אבל אני מניח שמחר או מחרתיים אני כבר אצליח להשיג את הgreen fire :)
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2013, 16:39

סמל אישי של המשתמש

סייר

סייר
קיבל לייק: 0 פעמים
הדמות הראשית: Wargkill
שרת: The Maelstrom PvP

כל הכבוד לך שרשמת מדריך כזה ארוך מאיך לקבל את הספר ועד לאש הירוקה!

יש לי רק שני דברים להוסיף:

-בקשר לשימוש שלך ביכולת של הpit lord לדיספול עצמי, לדעתי עדיף להקריב את ה-imp ולהשתמש ביכולת שלו לדיספול משתי סיבות, הראשונה היא שהבוס ישים מדי פעם buff על עצמו שנקרא Aura of Omnipotence שייתן לבוס עוד 50% יותר נזק ויגרום לך לעשות לו 15% פחות נזק שזה משמעותי אם יש לך גיר גבולי ולכן אתה רוצה שהpit lord יוריד לו את הbuff הזה. הסיבה השנייה היא ששימוש ב Unbound Will יכול להיות מסוכן במקרים רבים ויש לו CD של דקה, לעומת הדיספול שאתה מקבל מה imp שיש לו CD של 10 שניות (לא שהם באים אחד על חשבון השני). שילוב של דיספול עצמי מהיכולת שקיבלת מה imp ובמידה וצריך גם עם Unbound Will , בשילוב דיספול של הבוס עם ה pit lord יעשה את העבודה.

-דבר נוסף בקשר למיקום של הפורטל והשימוש בpit lord כטנק.
לדעתי עדיף למקם את הפורטל במקום שייצור line of sight מהבוס בגלל שכשאתה שם אותו במרכז החדר (כמו בסירטון) אתה לוקח בחשבון שלא תעשה טעויות בכלל ותמיד תספיק להוריד את האגרו שלך מהבוס לפני שהוא עושה קאסט ל chaos bolt, וזה משהו שיכול לגרום לוויפים מיותרים, כמו שכמעט קרה לבחור בסירטון 2:50 (הוא השתמש ב Sacrificial Pact כדי לשרוד, ובמידה ולא היה לו אף קולדאון זמין באותו רגע הוא היה הופך לקציצה). ה pit lord הוא אחלה טנק פשוט לא נראה לי שכדאי להסתמך עליו במשהו שיכול להורג אותך במכה אחת, וזה גם נותן לך את האופציה להשתמש בקולדאונים שלך בצורה חופשית מבלי לשמור אותם ל chaos bolt.

בכל מקרה זאת רק דעתי וכמובן שאפשר להרוג אותו בדרך הזאת ובשיטות שונות נוספות, פשוט לדעתי בדרך הזאת יש פחות מקום לטעויות, ויהיה יותר קל לאנשים עם דמות שהיא undergeared להרוג אותו.

אין ספק שזה קרב טוב שמשלב כמעט את כל היכולות שיש לנו, בהצלחה למי שמנסה :gl:
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 10 אפריל 2013, 19:03

שומר האבן

שומר האבן
קיבל לייק: 18 פעמים
הדמות הראשית: Vaildor
שרת: Stormscale PvP

אני ציינתי במדריך שניתן להקריב את הImp כדי לקבל את הקסם של הדיספל, ניסיתי את זה ועם הסקיל של ה Voidwalker יותר הסתדרתי כי הוא שילוב שלו + Sacrificial Pact + Unending Resolve יספק הגנה טוב נגד ה Chaos Bolt של הבוס. פשוט צריך להקפיד לעשות את הנשיפה של הPit Lord בכל קולדאון זה יספיק

אכן ראיתי סרטונים של אנשים שמיקמו את ה Demonic Gateway כך שזה ימקם אותך מחוץ לטווח שלו ואז הChaos Bolt שלו לא יפגע בך אבל זה קצת יותר מסוכן. עדיף למקם אותם קרוב ולתת ל Pit Lord לתקוף אותו ואז הוא לא יעשה את זה בכלל

תמונה
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 01 מאי 2013, 20:18

סמל אישי של המשתמש

מנהל גלובאלי

מנהל גלובאלי
עשה לייק: 332 פעמים
קיבל לייק: 112 פעמים
הדמות הראשית: Shamshamen
שרת: The Maelstrom PvP

מדריך מעולה תודה רבה רבה! וכל הכבוד על ההשקעה! רק הערה קטנטנה, לגבי הSacrificial Pact זה מוריד 25% חיים משד שלך המזומן ולא ממך. לפי מה שרשום בטאלנט. =]

...If you are going through hell, keep going
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08 נובמבר 2013, 05:58

טירון

טירון
עשה לייק: 0 פעמים
קיבל לייק: 0 פעמים
קלאס: Druid

אני ספאמר ואני חסום.

נערך לאחרונה על ידי Animor בתאריך 08 נובמבר 2013, 10:09, נערך 2 פעמים בסך הכל.
spam
חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה