Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 19 אוקטובר 2017, 03:36

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 19 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: האם כדאי לעבור?
פורסם: 08 ינואר 2014, 12:52 

שלום אני עידן, לא בין מנהלי הגילדה.
זהו.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 05 אפריל 2014, 13:13 

כל אחד יכול לשים לינק מ-mmo-champ אבל צריך כריזמה וגדולה בשביל לתת הסבר מקיף על כל מה שנכתב בשפת הקודש.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 מאי 2014, 18:04 

אכן תודה רבה למנהיגי הגילדה הנוכחיים שלימדו את כולם שמילים כמו חול ואין מה לאכול, אלו שכתבו ואחראים על הפוסט הזה:

http://gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=66&t=3921

כל כך כל כך הרבה רעש ואחרי שבועיים ויתרתם ונעלמתם. עבודה יפה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 מאי 2014, 15:24 

אושרי לצערי מאור צודק. הגילדה בתהליכי גסיסה סופיים . המנהלים לא עונים להודעות ולא מחוברים בכלל במשחק ולי אין מספיק הרשאות כדי למנות מנהלים חדשים. צר לי ניסיתי הכל.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: חברים יקרים!
פורסם: 02 יוני 2014, 10:55 

לאחרונה כפי שכולם בטח שמו לב,
יש ירידה קלה במצב הגילדה... בעיקר בכמות המשתמשים המחוברים בו זמנית, והאופיסרים שנמצאים, דבר שהקשה על אנשים שרצו להיכנס לגילדה.
בכדי לתת מענה ראשוני, פתחנו לדירוג: ריידר אפשרות לצרף אנשים לגילדה.
זהו שלב ראשוני בדרך לשדרוג הגילדה וחזרתה לחיים....
מקווה שזה יצלח =]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Tanking -Soo HC -spoils of pandaria
פורסם: 13 יוני 2014, 13:18 

כעקרון אמורים להיות לכם 5 אנשים בכל צד: הילר, טנק ו-3 DPSים. יש שלוש דרכים לפנות לקרב הזה ולכל אחת מהן יש את היתרונות והחסרונות שלה. אני אמנה את הדרכים מהגרועה לטובה לדעתי ואת היתרונות והחסרונות שלהן.

אז הדרך הראשונה היא להרוג הכל חוץ מ-Large אחד. (אני אתייחס למובים כ-Small, Medium ו- Large) מה שזה עושה בעצם זה למקסם את ה-DPS של הקבוצה ועקרונית אמור לקצר את הקרב. אפשר לטעון שדיי קשה להתמודד עם ה-Largeים במיוחד בצד של המוגו כי הם עושים המון נזק לקבוצה אז לחתוך אחד כזה יכול להיות רעיון טוב. הבעיות הן 1: יהיו לכם מיליון ספארקים, מקסימום ספארקים, מה שיכול להיות בעייתי אם אין לכם את הבאפ של ההילרים. אם אין לכם אותו דרך טובה להתמודד עם כמות גדולה של ספארקים היא לקחת את כל המובים למרכז החדר איפה שהספארקים נוצרים בשביל להרוג אותם ביעילות מ-Cleaves על הקטנים והבינוניים שאתם פותחים ואז זה יוצר בעייה נוספת שהיא שקטנים ובינוניים מתים דיי מהר יחסית והטנק שלכם ירקוד המון ברחבי החדר ויהיו לו בעיות עם Aggro כי הוא רץ כמו תרנגולת חסרת ראש בחדר ואוסף המון מובים ומושך אותם למרכז החדר.
בגדול השיטה הזאת מומלצת לקבוצות עם DPS נמוך שלא עומדים בזמן של ה-Enrage כי ככה אפשר למקסם DPS ולעשות AOE כל הקרב ומצד שני זו השיטה הכי קשה לטנקים.

הדרך השנייה היא להרוג את שני ה-Largeים, את כל הבינוניים ו-4 קטנים. (יכול להיות שזה לא בדיוק כל הבינוניים אני לא 100% בטוח אבל העקרון הוא שאתם בקושי פותחים קטנים) מה שזה עושה זה למזער את כמות הספארקים למינימום אפשרי ככה שגם אם אין לכם את הבאפ של ההילינג מספיק שריינג' אחד מתמודד איתם ומדי פעם קורא לעזרה ואתם מסודרים. מאידך זה ממקסם את הנזק שהקבוצה שלכם לוקחת במיוחד בצד של המוגו כי אתם תתמודדו עם המון Anima Golems שהם דיי קשים ב-10 אנשים. מבחינת ה-DPS שהקבוצה שלכם מוציאה הוא יהיה נמוך יותר אבל זה טיפה מתאזן עם העובדה שאתם לא צריכים להתמודד עם ספארקים כמעט.
השיטה הזאת מומלצת לקבוצות עם טנקים לא טובים מכיוון שכמות המובים שהם צריכים להתמודד איתם היא מאוד קטנה והם גם לא צריכים להריץ אותם ברחבי החדר בנוסף לעובדה שהם לא צריכים לדאוג לפתוח קופסאות כל הזמן ולהחזיק אגרו על המון מובים ומצד שני זו כנראה גם השיטה הכי קשה להילרים.

השיטה האחרונה והאהובה עליי היא באמצע ולפיה אתם תפתחו 2 Largeים, את כל הקטנים או כמעט את כולם ו-2-3 בינוניים. תהיה לכם כמות בינונית של ספארקים וכנראה שאם לא יהיה לכם את הבאפ של ההילינג אז ה-DPSים שלכם יצטרכו להיות מוכנים לרוץ למרכז החדר ולהרוג אותם או פשוט לשנות מטרה בזריז אם הם ריינג'ים. אתם בקושי תתמודדו עם בינוניים ככה שיכולות כמו של ה-Anima Golem ושל ה-Wind-משהו בצד של ה-Klaxxi שעושה טורנדואים בחדר לא יפריעו לכם יותר מדי אבל מצד שני יהיו לכם הרבה יותר Kunchongs ו-Urns שתצטרכו להיות ערים להם.
זאת שיטה מאוזנת והייתי ממליץ עלייה לקבוצה שרק מתחילה עם הקרב אלא אם הם מודעים לחולשות ספציפיות בקבוצה שלהם.

זהו אז רק לחדד ספציפית על מה ששאלת על ספארקים: אם יש לכם את הבאפ של ההילינג אז ההילרים שלכם צריכים לדאוג שהספארקים תמיד נמצאים בינם לבין המטרה שלהם כל כמה שניות הם ישגרו גל כזה לכיוון מטרת ההילינג שלהם שיעשה המון נזק לספארקים ויכול אפילו להרוג אותם בלי עזרה חיצונית כמעט. מצד שני אם אין לכם את הבאפ אז או שאתם נותנים ל-Range אחד להיות אחראי 100% על הספארקים והוא צריך גם להיות אחראי על לקרוא לעזרה במידת הצורך אם הרבה ספארקים נוצרים ביחד והוא לא מתמודד או שאתם תצטרכו לגרור מובים למרכז החדר איפה שהספארקים נוצרים וככה יהיה יותר קל לכל ה-DPSים להוריד אותם עם AOE. זה הכל עניין של איזו שיטה אתם בוחרים ואיזה באפים קיבלתם מהפנדות. בהצלחה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Molten wow
פורסם: 21 אוקטובר 2014, 20:22 

70 שקל זה פחות ממה שמשלמים כשיוצאים עם חברים לבירה.
פעם בחודש לשבת על 70 שקל זה לא סוף העולם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Molten wow
פורסם: 21 אוקטובר 2014, 21:24 

זה יקר רק אם אתה עדיין מקבל דמי כיס. וגם אז לא.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 נובמבר 2014, 13:07 

הפוסט פורסם לראשונה באתר il-Gamer.com

phpBB [video]

קרדיטים:

הגמדיה
Bloodlust
Preach Gaming
boogie2988
Force Strategy Gaming

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: מדריך ל-Simcraft
פורסם: 02 דצמבר 2014, 22:36 

פורסם לראשונה באתר il-Gamer.com

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: תעופה בderaenor
פורסם: 10 דצמבר 2014, 23:33 

אולי הוא מתכוון ל-theme של אתר הגמדיה.
אני מתכוון להחליף באמת ל-WOD, אבל בגלל עומס כבד במגוון תחומי החיים, לא הספקתי עד עכשיו. בקרוב...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: תעופה בderaenor
פורסם: 17 דצמבר 2014, 08:38 

uric17 כתב:
אחד מהעובדים כתב לי עכשיו שלעוף ב draenor יהיה אפשרי ב patch 6.1 אלה שלא אוהבים את זה תיתמודדו אני מתרגש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מסתבר שאתה תצטרך להתמודד! אני מתרגש!!!!!!!1111אחדאחד

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: תעופה בderaenor
פורסם: 07 דצמבר 2014, 14:35 

למה אני לא יכול לעוף בבderaenor כלומר מה הקטע זה ממש לא כיף לטייל בבderaenor אם אי אפשר לעוף אם החייות התעופה שלי.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Kyphosis Vs Brackenspore Mythic
פורסם: 21 ינואר 2015, 00:08 

phpBB [video]

צפייה מהנה!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 25 מרץ 2015, 16:53 

Miro כתב:
מצער מאוד שלא יהיה בית לחזור אליו בעתיד.

פתחנו גילדה חדשה homeland אתה מוזמן תמיד !
כמובן כל ישראלי מוזמן

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 25 מרץ 2015, 19:05 

בקרוב ייפתח פורום משנה לגילדה החדשה ששמה כפי שצויין homeland

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: תקנון גילדת Homeland
פורסם: 30 מרץ 2015, 17:59 

- גילדת Homeland הינה גילדה חברתית לחברי הקהילה הישראלים באשר הם וכולם ברוכים להצטרף.

- חברי הגילדה מחויבים לשמור על לשון נקייה ולכבד איש את רעהו לשמור על שמה הטוב במשחק ולהביא גאווה
לחברים.

- שחקן לא ינסה לגנוב חפצים משחקנים אחרים ולא משנה באיזה הרכב הוא משחק !

- חברים אשר לא יכבדו את תקנון הגילדה ייקראו לסדר, ולאחר מכן אף יורחקו מהגילדה.

- כמו כן, הגילדה שואפת לעשות ריידים ולהרכיב קבוצה אשר תתקדם בריידים העדכניים. ייתכן ונגייס גם שחקנים
זרים כדי להגדיל את מאגר השחקנים

הרשמה לריידים
- כל הריידים יופיעו בלוח השנה של המשחק וחבר אשר מעוניין להצטרף חייב להירשם כדי שיילקח בחשבון
נרשמת ?
- בדוק שאתה מסוגל להגיע לפחות 15 דקות לפני תחילת הזימון לרייד , וכי אתה מכיר את הבוסים אליהם אנו
הולכים
- יש לך את כל הדרוש לרייד של שעתיים לפחות , "פלאסקים"-"פושנים" -ואוכל המתאים לשחקן שלך
- התקן את כל עזרי המשחק הדרושים כגון דדלי בוס מוד וכדומה וכמובן את תוכנת הצ'אט בה אנו משתמשים
- הריידים מתוכננים לשעתיים לפחות, נרשמת ? כלומר אתה מסוגל להישאר למשך כל הרייד !
- חסר לך משהו עבור הרייד ? פנה לאחד מהאופיסרים או הרייד לידר כדי לראות כיצד ניתן לפתור את בעייתך
- אל תשאיר את פתרון בעיותך לזמן הרייד !! עשה זאת לפני זמן הרייד ללא הפרעה לתחילת הרייד.
רייד לידר
- הרייד לידר הינו הסמכות העליונה ברייד והוא אשר יבחר את האנשים עימם הוא הולך לרייד והוא יקבע את מהלך
הרייד
ציוד
חלוקת הציוד תעשה ע"פ הגרלה של המשחק אך שמורה לרייד לידר הזכות לתת עדיפות לקבלת הציוד לשחקני
מפתח של הקבוצה . כמובן ששמורה הזכות והכבוד לחברים אשר יותרו על ציוד לטובת חברים הזקוקים לו יותר
שחקן לא יבצע הגרלה על ציוד שאינו מיועד ספציפית לקלאס שלו למעט חריגים באישור הרייד לידר

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שוקל לחזור למשחק
פורסם: 18 אפריל 2015, 12:23 

יש מספר שרתים עם ריכוז של שחקנים ישראלים. השאלה העיקרית היא באיזה צד תרצה לשחק ומה השאיפות שלך. בצד של ההורד יש גילדה בקאזאק שמתמקדת ברמה גבוהה של תוכן pve והיא ידידותית למדי לחברי הגילדה הקאזואלים. יש גילדה נוספת בThe maelstrom שמבצעת תכני pve בצורה יפה אם כי מחייבת פחות. בצד של האלייאנס יש גילדה ישראלית גם כן הThe maelstrom שכרגע עושה צעדים ראשונים ברייד האחרון ברמת הירואיק. יש מספר שחקנים המעלים שם דמויות וכן ריצות של תכנים ישנים. תעדכן איזה דברים מעניינים אותך ואני בטוח שהאנשים המתאימים יישמחו ליצור איתך קשר. בהצלחה.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 יולי 2016, 23:19 

אהלן חברים
לא התחברתי לאתר כמעט שנה, לא הצלחתי לשחזר את הסיסמא אפילו חשבתי שנחסמתי ואז נזכרתי באיזה מייל השתמשתי בהרשמה אז חזרתי :)

הכנתי מדריך וידאו לדסטראקשן וורלוק להרחבה הבאה, נכון לגרסת הבטא.

phpBB [video]

תהנו :cool:
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 19 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: