Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 אוקטובר 2017, 01:27

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 28 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 16:07 

אלה הם דרישות המערכת המינימליות והמומלצות מפי WOWWIKI

http://up355.siz.co.il/up3/jmkt20kzyymd.jpg

כמו שאנו רואים פה כרטיס המסך שלך הוא כרטיס שיצא בשנת 2008 וכרטיס המסך המומלץ של בליזרד יצא בשנת 2006 מה שאומר שהכרטיס שלך תאורתית צריך לעבוד טוב.

אבל אני יגיד לך תאמת אני לא הייתי משתמש בכרטיס כזה ישן וכן הייתי משדרג את עצמי למשהו מתקדם יותר.

אבל לפני השידרוג אתה צריך לשאול את עצמך מספר שאלות.

1.האם רק כרטיס המסך עושה לך את הבעיות?
2. מה התקציב שיש לך להשקעה.

על מנת שהמשחק ירוץ לך ברמה שתוכל באמת להנות , לפי דעתי זה לא פחות מ(HIGH)
על מנת שתוכל להנות מכל הצבעים והקסמים והאפקטים כמו שצריך.
הרי לא סתם בליז שמים לייזרים ויהלומים על דרקונים ומשפרים את הוויזואליות של הקסמים שלנו :-)

אז מה שאתה צריך לבדוק או אולי תעלה לפה ונוכל לעזור לך , זה לבדוק כמה זיכרון יש לך במחשב ובאיזה מעבד אתה משתמש.

בעקרון אם הבעיה היא רק בכרטיס המסך אני הייתי ממליץ על הכרטיס הזה:
Geforce

הוא יחסית זול ויספיק לך לעוד הרחבה או שנים של WOW

לי יש את
Readeon

הוא יותר ישן מה-Geforce אבל עושה את העבודה באמת כמו שצריך בדוק!!!

אם תעלה לפה מפרט של המחשב יהיה נוח יותר ויעלי יותר לעזור לך

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 נובמבר 2012, 16:36 

שלום לכולם שמי שחר וזהו המדריך שלי ל-Warlock Affliction המדריך מעודכן לפא'ץ 5.1

Warlock_T8_by_Giova22.jpg

אוקי אז נתחיל

סטטים

intelect

hit cap=15%

mastery-כל אחוז אחד שיש לנו ב-Mastery מגדיל לנו את הזק של Agony, Corruption and Unstable Affliction ב-1%

Hast Cap=4717

דבר ראשון להגיע ל-HIT CPA
לאחר מכן יש להגיע ל-HAST CAP 4717
ולאחר מכן כמה שיותר מסטרי יותר טוב

עץ הכישרונות:

Capture.PNG

שורה ראשונה עוסקת בריפואי
Dark Regeneration מרפא 30% מהמקסימום חיים שלנו ושל החיה ובמשך 12 שניות אנחנו מקבלים יותר ריפוי מהריפואים- מתאים לקרבות בהם אנחנו יודעים שיכול להיות מצב שניהיה חייבים להרים במכה את החיים שלנו
Soul Leech יכולות ההתקפה שלנו מרפאות אותנו על בסיס קבוע – מתאים לקרבות בהם אנחנו כל הזמן מקבלים נזק לאורך כל הקרב או בחלקים נרחווים ממנו
Harvest Life מחליף את סקיל שאיבת החיים שלנו , סקיל זה שואב את החיים מעד 20 מטרות במקבלי ומעביר אותם אלינו

חשוב להבין מה כל כישרון נותן לנו, ואיך אנחנו יכולים לנצל אותו בכל קרב בצורה הטובה ביותר למעננו , ברוב הקרבות אני אקח את Dark Regeneration אבל יש קרבות שבהם אני העדיף את Soul Leech

שורה שניה CC
Howl of Terror גורם לחמש מטרות להיות בפיר אינסטנט
Mortal Coil גורם למטרה אחת להיות בפייר ומעלה לנו 15% חיים מתאים לDCD
Shadowfury נותן מכה בריצפה שמשתקת לכמה שניות את כל מי שקיבל אותה מתאים לקרבות מסויימים
ברוב הקרבות אני אקח את הכישרון Mortal Coil בגלל תוספת החיים שמקבלים שם, אבל יש בוסים שאני העדיף לקחת את הכישרון Shadowfury למשל Tsulong או Feng בגלל האדים שיש לעצור

שורה שלישית ספיגת נזק טובה יותר
Soul Link כל הנזק והריפואי שהשחקן והחיה מקבלים מתחלק בניהם
Sacrificial pact החיה מקריבה חצי מהחיים שלה כדי ליצור מגן סביב השחקן
Dark Bargain במהלך 8 שניות לא נקבל שום נזק אבל לאחר מכן חצי מהזק שקיבלנו יהפוך להיות דוט ויפגע בנו סקיל זה נמצא בעדיפות אצלי

שורה רביעית משולב
Blood fear עושה פייר באינסטנט למטרה
Burning rush מגדיל את מהירות הריצה ב50% אבל מוריד לנו 4% חיים כל שניה
Unbound Will דומה ל- every man for himself רק שבנוסף למש every man for himself עושה היכולת הזאת גם מורידה באפים.
כרגע חוץ משני הטלפורטים שלנו אין לנו איזה שהוא ספרינט וקיימים קרבות שריצה מהירה היא מצרך חשוב לכן כמעט תמיד אני יקח אותו.
בקרבות מסויימים אני מאמין שיהיה צורך ב- Unbound Will אבל אין לי דוגמא כרגע (בטח לקינגה יש)

שורה חמישית נזק
Grimoire Of Supremacy מחליף את החיה שלנו לחיה חזקה יותר
Grimoire Of Service מזמן חיה נוספת ל20 שניות
Grimoire Of Sacrifice מקריב את החיה שלנו והשחקן מקבל באפ שמחזק אותו מאוד
בגדול לרוב הקרבות אני ימליץ על Grimoire Of Sacrifice , יהיו מספר קרבות שאני אשקול להחליף אותו - Grimoire Of Service ואני אסביר מדוע
הכשרון הימני מביא לנו באף שמחזק בעיקר את ה-MG (פילר) שלנו ולכן קרבות מרובי אדיים או בוסים שבהם אני אמצע שאני לא משתמש מספיק ב-MG אני אשקול להחליף את הכישרון ואני העדיף לקחת את הכישרון האמצעי

שורה שישית נזק
Archimondes Vengeance גורם לכל אויב שתוקף אותנו לסבול 25 אחוז מהנזק שהוא גורם לנו
Kiljaedens Cunning ניתן להתקיף תוך כדי ריצה
Mannoroths Fury מרחיב את אזור ה-AOE שלנו
חשוב להבין מה כל כישרון עושה ולפי הבוס להחליט.
אני אתן דוגמאות
אלגון ב-MV אני לוקח את Mannoroths Fury
הבוס הראשון ב-HOF אני לוקח את Kiljaedens Cunning , האמת אני כמעט העדיף תמיד לקחת את הטאלנט הזה , בגלל שהוא מאפשר לי לעשות casting תוך כדי ריצה תמיד לא רק בזמן הלחיצה עליו מה שמוסיף לנו הרבה נזק על הבוס כשאנחנו מאבדים תוך כדי תנועה.

גליפים
Glyph of soul shards -בעזרתו אנחנו יכולים להחזיק עד 4 soul shards
בגדול יש להתאים את הגליף לקרב , יש כאלה שיעלו לנו את הנזק ויש כאלה שישפרו את השרידות שלנו.

שיפור DPS
Glyph of Dark Soul -מחליש ב-10% את היכולת של Dark soul:misery ומצד שני נותן לנו יכולת פסיבית שמזכה אותנו ב 10% מהסטטים ש- Dark soul: misery נותן לנו (3% hast) לאורך כל הקרב חוץ מהזמן בו Dark soul: misery נמצא ב-CD.
מתי הכי טוב להשתמש בגליפ זה?
בקרבות שאנחנו ממתינים עם פתיחת ה-CD מכל סיבה שהיא למשל אם הבוס נעלם בדיוק כשהסקיל יוצא מ-CD או שהוא תוקף את כולם וצריכים לרוץ , או שבכלל עדיף לחכות 30 שניות ואז פותחים BL ברגע שאנחנו ממתינים עם פתיחת ה-CD יותר מה-20 שניות אז עדיף לנו להשתמש בגליף , אם אנחנו לא ממתינים ויכולים להשתמש ב-CD מיד או קצת אחרי סיום ה-CD אז עדיף שלא להשתמש בגליף.
יש לציין שכשיש פייסים שבהם הבוס מקבל אקסטרה נזק או במקרים של BL אז עדיף (למרות הגליף) להשתמש ב-CD
Glyph of Soul Swap שימוש בגליף זה נותן לנו את האפשרות של Copy Past למחלות שלנו למטרה אחרת, ויוצר CD ל- Soul Swap סקיל. שווה לבדוק לפני כל בוס אולי עדיף לשם גליף אחר במקומו, למשל בבוסים בהם הקרב כולו הוא ST למשל כמו אולטרקסיון מ-DS שבו בכלל אין שימוש בהעברת מחלות בין מטרות.
Glyph of Everlasting Affliction – מגדיל את הזמן של המחלות Agony and Corruption ב-50% אבל מחליש אותם ב20%. בקרבות בהם יש בוס אחד או שנים לא להשתמש בגליף זה!!. בקרבות שיש יותר מ-4 מטרות אז כן שווה אם אתם רואים שהמולטי דוטינג ניהיה קשה לכם. למרות שבכל הקרבות של המולטידונינג שאני מכיר כדוגמת הספינה ב-DS או הבוס הרביעי ב-HOF וכו. תמיד בחלק השני של הקרב זה הופך להיות ST אז אולי עדיף לשפר את יכולת המולטידוניג ולא ללכת בכלל על האפשרות הזאת. אם עדיין אתם מוצאים את זה קשה תנסו להשתמש בגליף ויש סיכוי טוב שזה יעלה לכם את הנזק באותם פייסים.

גליפים נוספים שווים בדיקה לפני כניסה לקרב הם:
Glyph of Demonic circle מקצר ב-4 שניות את ה-CD של Demonic circle
Glyph of healthstone –הופך את Healthstone ל-HOT שמעלה פי 2 יותר חיים מברגיל.
Glyph of Siphon Life - גורם ל-Corruption לרפות את השחקן ב-20% מהנזק שנגרם למטרה.
Glyph of soulstone – גורם למטרה שאתם מרים שתחזור לחיים עם Full HP

דוטיים
הדוטים שלנו השתנו המון בהשווה להרחבות קודמות. ב-CATA היה אלינו לתזמן את הקליפינג כ-2 שניות לפני סוף הדוט, היום בליזרד עשתה איתנו חסד ואנחנו יכולים לחדש דוטים לאחר שהם סימו 50% מהזמן שלהם על המטרה ועדיין לא נאבד שום נזק, זה קורה בצורה הבאה , נגיד וה-AGONY שלנו מחזיק כ-10 שניות על המטרה , אנחנו יכולים לחדש אותו כשהוא מגיע ל-5 שניות ומה שנראה זה שלאחר החידוש נקבל AGONY של 15 שניות.
דבר נוסף
הדוטים שלנו עדיין עובדים כscreen shoot לפי הסטטים שהיו לנו ברגע שהנחנו אותם על המטרה , זאת אומרת שאם אנחנו מקבלים BL אז כדי שהדוטים שלנו יעשו יותר נזק עלינו לחדש אותם, אם קיבלנו פרוק חזק עלינו לחדש אותם וכ"ו

רוטציה:
נשתמש ב- Soulburn and soul Swap כדי להניח את שלושת המחלות שלנו על המטרה Corruption , Unstable Affliction , Agony

קרב ST
כמו תמיד ה-warlockים נלחמים לפי סדר עדיפות.
1. Curse of the Elements אלה אם יש כבר מישהו שמשתמש בbuff דומה. למשל רוגים עם ה- master poison
2. haunt -נותן מכת נזק ומגדיל את הנזק של כל הסקילים שלנו על המטרה ב-25% , עדיף להשתמש בו רק ברגעים הבאים:
• בתחילת הקרב אנחנו שותים שיקוי של אינטלקט ומשתמשים בסקיל DS יש לדאוג ש- HUNT יהיה על המטרה לאורך כל הזמן ש- DS נמצא עלינו
• כשבמהלך הקרב אנחנו משתמשים ב- DS
• כשיש לנו פרוקים של טרינקטים ואינצנטים
3. Agony -לשמור תמיד על המטרה ולא לתת לו ליפול (אם הוא יפול אתם תאבדו מלא נזק)
4. Corruption תמיד על המטרה
5. Unstable Affliction תמיד על המטרה
6. Malefic grasp כ-Filler
7. כשהמטרה יורדת מ-20% אז מחליפים את Malefic grasp ב Drain Soul

נגד 2-3 מטרות:
נשתמש ב- Soulburn and soul Swap כדי להדביק את כל המטרות במחלות שלנו , אם לא משתמשים ב-DS לא צריך להשתמש בHUNT, אלה אם יש פרוק ויש מספיק SS (תעשו את השיקול שלכם). תדאגו לחדש את המחלות כל הזמן ובזמן הפנוי תשתמשו ב-MG
4+מטרות
Soulburn and seed of corruption על מטרה אחת+ Seed of corruption רגיל.
להניח את כל המחלות על המטרה בעצרת Soulburn and soul Swap ולהתחיל לעבור בין מטרה למטרה ולירות עליהם seed of corruption .
אם יש לכם מספיק SS שווה להשתמש Soulburn and soul Swap על המטרות על מנת להגדיל את הנזק

מה לעשות אם נגזר עלינו לזוז תוך כדי DPS
1. יש להשתמש ב- fel flame על מנת לחדש את הדוטים שלנו , זהו סקיל יקר מאוד (15K מאנה) לכן לא להשתמש בו סתם.
2. לחדש מאנה בעזרת LIFE TAB
3. Kiljaedens Cunning

יש לשם לב
בעבר haunt היה דוט בפני עצמו. שימו לב שהיום הוא עושה נזק רק ברגע הפגיע ולא לאחר מכן, לאחר מכן הוא מתפקד כבאף שמחזק לנו את הדוטים.

מאקרו חשוב חשוב
Soulburn and soul Swap

/cast Soulburn
/cast Soul Swap

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מצנחים בwow
פורסם: 01 פברואר 2013, 00:56 

איך אני יכול להשיג מצנחים? אני ראיתי הרבה סרטונים ביוטיוב, וגם ב bg אחד, איזה בנאדם קפץ מעל החומה ונכנס למבצר שלנו , בקיצור איך אני משיג לעצמי אחד .
ועוד נושא לא קשור , איזה דרקון הכי קל להשיג מכולם בהורד ? למה כל מה שאני רוצה קשה מאוד, אז מצדי שיהיה את הדרקון הכי קל להשיג והכי פשוט, ואם אפשר אליו גם מדריך בבקשה.

1) בנוגע לבחור שקפץ מעל החומה בעזרת בBG
אם אני לא טועה הייתה ב-Isle Of Conquest BG והמצנח נפתח לאחר שאתה קופץ מספינת האוויר.

2) איך משיגים מצנח משלך שתוכל להשתמש בו מתי שאתה רוצה?
אתה צריך להיות engineer וכשתגיע לרמה 380 אם אני לא טועה אז תוכל לעשות אינגנט לגלימה שלך כנס ללינק

3)איזה דרקון הכי קל להשיג?
לפי דעתי הכי קל זה את ה- Bronze drake
כנס ל- caverns of time תסיים את המקום בפחות מ20 דקות ויש לך את הדרקון, אתה יכול להכנס אם עוד 4 אנשים או לעשות את זה לבד.

בהצלחה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחוץ לארץ
פורסם: 23 פברואר 2013, 15:02 

בבקשה
חוץ לארץ=Outlands
phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 אפריל 2013, 16:34 

שלום לכולם
הכנתי סרטון מלא בעברית שמסביר בדיוק מה צריך לעשות על מנת להוריד את הבוס האחרון בשרשרת המשימות

macroים שימושיים:

Enslave Demon

/target Pit Lord
/cast Enslave Demon

מוריד את הדי באפים מאיתנו

/cast [@player] Fel Flame Breath

הורג את ה-IMPS

/target Wild Imp
/petattack
/cast Fel Flame Breath
/targetlasttarget
/petattack

חשוב לי לציין שקיימת יכולת לשד שלנו שמרפא אותנו בכ-200K ואת זה לא הראתי בסרטון
ליכולת קוראים Demonic Siphon

http://www.youtube.com/watch?v=JgYa_S_zwzU&feature=youtu.be

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מנוי
פורסם: 30 מאי 2013, 11:03 

בוודאי.
אבל לטעמי האישי זה לא שווה את זה :-).
הרבה יותר כיף להסתובב עם חיות שהשגת בכוחות עצמך מאשר אם חיה שקנית, אבל זה רק אני.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 מאי 2013, 18:24 

תיצור חשבון
ואז דבר איתנו

הסיבה שכתבתי את זה היא:
כשאתה פותח חשבון ב- WOW
אתה נדרש לרכוש את אחד מהמשחקים של בליזארד או להשאר בגרסה החינמית.
כשתחליט שאתה מעוניין לשלם על המשחק אתה תכנס ל-
http://up372.siz.co.il/up1/ghnzimgzjmvf.png

לאחר מכן אתה תראה עמוד שדומה מאוד לעמוד שאתה רואה בתמונה (פשוט אני כבר רכשתי את המשחק

http://up375.siz.co.il/up1/mmdoedzzi3y1.png

תלחץ על המשחק אותו אתה רוצה לקנות במקרה הזה WOW
אתה תגיע לעמוד דומה לזה (אני פשוט כבר רכשתי את המשחק)

http://up377.siz.co.il/up3/2myzmy1k3qzt.png

ושם יופיעו לך מספר הצעות רכישה , כשאחת מהם היא הגירסא לאספנים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 מאי 2013, 19:51 

תלחץ פה ואתה תבין

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Heirlooms בין שרתים?
פורסם: 31 מאי 2013, 14:21 

בהמשך לדבריו של animor, הגילדה באמת במצב של גסיסה וצריכה אנגיה חדשה שתדחוף אותה קדימה.
אז אם אתה מעוניין לעשות צעד אתה יותר ממוזמן.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 מאי 2013, 11:19 

חחחח נרדי איזה חמוד אתה.
אתה יודע מה נרדי יאללה אני איתך בו נתחיל לעשות דברים ביחד.
יש לי את morffix ואת soliven שהם באותו שרת כמו שלך.
אם אני לא ב-TS אתה יכול לדבר איתי בסקייפ , תחפש shaharazu ותודיע לי שאתה מחובר ונעבור ל-TS.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: עזרה עם הglyphs
פורסם: 11 יוני 2013, 14:45 

איןבעדמה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: גילד חדש בMAELSTROM
פורסם: 11 יוני 2013, 17:53 

זהו לא סוד שלכל אחד מאיתנו יש שחקן ראשי אחד וכמה אלטים, יש גם כאלה עם הרבה יותר מזה (מורן) :clown: .

מה שאני רוצה להגיד פה זה משהו שאני די בטוח שכולכם כבר יודעים ומרגישים.
אני לא חושב שקיימות הרבה גילדות ב-WOW (אם בכלל) שיכולות לתת לכם את אותה חוויה חברתית כמו שיש בגפילדה.
יכול להיות שאני טועה, ואתם חושבים אחרת. אבל אני באמת מאמין בזה שבשום גילדה אני! לא יהנה כמו שאני נהנה עם ישראלים.

לנו יש את הבדיחות שלנו ואת הטרוליות שלנו ואת הריבים שלנו ואני אישית מאוד אוהב את זה ואני גם הוסיף שזה מאוד חסר לי.
לפי דעתי אין צורך להכניס שחקנים שהם לא ישראלים לגילדה, מהסיבה הברורה שברגע שיש לנו שחקנים לא ישראלים בגילדה אז זה לא מנומס להתכתב בעברית, וזה לא מנומס לדבר בעברית כשהם ב-TS. וזה מוריד מהכיף.
כרגע הגילדה בתקופה לא טובה אבל אני באמת מאמין שאפשר לשפר את המצב גם אם מה שיש היום.
והדבר שלדעתי צריך לעשות הוא, אם אתם משחקים , תתחברו ל-TS.
לא משנה אם אתם משחקים על הדמות שנמצאת בגפידה או אם אתם על דמות משרת אחר, קודם כל תתחברו ל-TS.
ב-TS אפשר להכיר אנשים חדשים, לדבר, לצחוק, לשתף, תתחברו אפילו עם אתם משחקים SWTOR או GUILD WAR2 או פאקמן, זה לא משנה משנה מה אתם בדיוק עושים לדעתי פשוט תתחברו ומשם נוכל להמשיך.

זוהי הדעה שלי.
בנוסף אני רוצה לציין שאני הכרתי אחלה של אנשים דרך גפילדה, אנשים שנהיו חברים שלי בחיים האמיתיים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 14 יוני 2013, 22:59 

mogy6 כתב:
momi כתב:
כל הקטע במשחק זה להעצים את הדמות שלך ברור שאם אין לך כוח להתמיד ולהשקיע אל תחזור לשחק
חוץ מזה יש גילדות שעושות 1-2 ריידים בשבוע

הכוונה שלי זה לא לא להתמיד הכוונה שלי זה לא להיות דבוק ללוח זמנים
כלומר אני השחק מתי שאני הרגיש שבה לי לשחק

בשביל זה קיים LFR שם אתה יכול לעשות ריידים מתי שבא לך

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שרת של teamspeak 3
פורסם: 22 יוני 2013, 03:36 

זה לא שייך לכמה המחשב שלך חזק, השאלה היא מהי מהירות ה-UPLOAD שלך זה דבר ראשון.
דבר שני ה-IP שלך משתנה כמו ה-IP של כל לקוח רגיל ולכן באופן תאורתי אם עכשיו אני אנסה יש סיכוי שאני לא אגיע אליך.

מעבר לזה... זה נכון שלא על כל פיפס אתה צריך לפנות למנהל הפורום אבל אם בכוונתך להרים שרת TS (זמני או לא זמני זה לא משנה) ולעלות לשם את כל חברי הפורום מין הראוי שתדבר קודם עם מנהלי הפורום.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בקשר לגלידה
פורסם: 01 נובמבר 2013, 00:22 

1. כנס לחשבון שלך דרך האתר הזה
2. תלחץ על War of Warcraft mist of pandaria
3.בצד שמאל למטה תראה שכתוב charecter transfer

מכאן אתה מתחל את תהליך העברת הדמות לשרת אליו אתה רוצה להעביר את הדמות שלך.
מספר נקודות שאתה צריך לדעת.
אתה לא יכול להעביר דמות שיש לה פריטים ב-AH
אתה לא יכול להעביר דמות כשיש לה מייל
אתה לא יכול להעביר דמות כשאתה כרגע נמצא איתה במשחק
אתה לא יכול להעביר דמות כשהיא משוייכת לקבות ARENA
אתה לא יכול להעביר דמות עם אתה GM
אתה יכול להעביר רק 50K זהב
וכמובן זה עולה לך כסף 20E אם אני לא טועה

שיהיה בהצלחה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 15 נובמבר 2013, 20:54 

אני שמח שהיה רייד.
אני מאוד נהנתי לשחק שוב באווירה ישראלית :-).
מעבר לזה אני חושב שיש אחלה של פוטנציאל ואנשים פשוט צריכים לארגן את עצמם.
עד היום עדיין הכל היה באוויר ולא באמת ידענו מה יהיה , אם תיהיה קבוצה או שלא, והנה היום הקבוצה עמדה ולא רק שלא הזדקקה לסיוע של פאגים היה לנו רוטציה שזה מעולה.
מעבר לזה אני רוצה להגיד באמת כל הכבוד וח"ח לשחקנים כמו מורן שהעבירו את הדמות שלהם משרת אחר ומההורד שזה אומר תשלום כפול על מנת לבואו ולהיות חלק ממשהו שהוא עדיין לא בטוח אז באמת כל הכבוד.
בנוסף מילה טובה לביפי, אחי אחלה של ניהול הייתה רגוע דיברת לאנשים בכבוד אני ממש נהנתי.

אני חושב שכולם נהנו והייתה אווירה טובה.
אם מישהו לא סגור על טקטיקה של בוס מסויים או על איך לחזק את הבוס שלו או על בחירת אדונים וכו וכו וכו פשוט תוסיפו אותי ( soliven#2673 ) ואני אשתדל לעזור כמה שאני יכול.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: dps נמוך
פורסם: 17 נובמבר 2013, 20:09 

אופס כשהתחלתי לכתוב לא הייתה פה תגובה.
אני עובר לפורום של ה-WARLOCK בייי

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הקבוצה החדשה
פורסם: 08 דצמבר 2013, 17:52 

מה קורה אנשים

תראו תסרטון שניה :-)

https://vimeo.com/81328008

יאללה אנשים, יש קבוצה חדשה שהתחילה לעשות ריידים, עשינו כבר נורמל ועכשיו ירדנו ל-flex.
אנחנו מחפשים אנשים רציניים שמעוניינים לעזור לקבוצה להתקדם ולא רק לקדם את עצמם.
בנתיים אנחנו עושים flex על מנת לעזור לאנשים להשיג ציוד (זה משהו שאנשים צריכים לעשות לבד אבל ניחה).
בכל מקרה נשמח לצרף כל שחקן שמעוניין לעזור ומעוניין להיות חלק מהקבוצה, תשתדלו להגיע עם 540+ ilvl וניפגש בשמחות יאללה ביי.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Garrosh Hellscream Warlock POV
פורסם: 11 דצמבר 2013, 01:31 

this is how WE! do it

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הקבוצה החדשה
פורסם: 15 דצמבר 2013, 14:17 

עודכן ב-2013\12\19
טוב אנשים אתמול היה רייד והגיעו רק חמישה אנשים.
שני הטנקים מורן שולט ודורון.
את שני הבוסים הראשונים הורדנו ממש בקלות, אבל על Norushen נתקענו.
אם היו מגיעים עוד שחקנים מהגילדה אני מאמין שהינו מגיעים ל-Iron Juggernaut.

אם יום חמישי לא מתאים לכם, אז זה המקום להגיד את זה, אל תשבו בשקט , תרשמו! , כי אם היום הוא הבעיה , אז אפשר להחליף ליום שמתאים לכולם ואם תיהיה הגעה של אנשים נעשה את זה גם יומיים.

טוב, אז ככה....
כמו שרובכם יודעים בחודש וחצי האחרונים , אנחנו מנסים להרים קבוצה חדשה בגילד.
אני חייב להגיד שאני ממש שמח לראות, שיש הענות יפה ויש הרבה אנשים שמעוניינים לקחת חלק בקבוצה ושחשוב להם לשחק עם ישראלים.
אך למרות זאת בחודש האחרון הקבוצה לא ממש הצליחה לבנות את עצמה.
הייתה לנו בעיה אחת עיקרית, לא היה לנו סט סגור של טנקים.
היה לנו את דימאולה שכרגע עזב ועד עכשיו הוא היה הטנק הראשי שלנו ואליו הצמדנו או פאגים או טנק חלש לפלקס.
במהלך התקופה הזאת היו הרבה אנשים שנרשמו והגיעו בזמן לריידים אבל התאכזבו מהקבוצה ופשוט הפסיקו להגיע ולכן גם פלאקסים לא הצלחנו לסיים.
במהלך החודש האחרון אני payro ועמית myrtos העלנו את הדמויות שלנו DK ו - WARRIOR וכרגע אנחנו יכולים להחזיק נורמל לפחות ל-7 בוסים ראשונים.

מכיוון שהרבה אנשים הפסיקו להגיע אני רוצה רוצה לרשום בשרשור הזה את הסטאפ החדש של הקבוצה ולכן אני צריך מכם, ממי שמעוניין להצתרף לקבוצה לרשום בתגובות שהוא רוצה להצתרף.
עליכם לרשום על איזה spec אתם מעוניינים להגיע ותרשמו גם את השם הפרטי שלכם בבקשה שאני ידע מי אתם.

ימים של ריידים:
יום רביעי בשעה 20-12
יום X משעה 20-12 (צריך לברר עם החברים בקבוצה מה נוח להם)

ה-setup שלנו כרגע הוא:

טנקים
שחר-Payro DK
עמית-myrtos-WARRIOR

הילרים
מורן-pandabu-prist
דימה-chily-shamy

DPS
דורון-effectiv-paladin

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הקבוצה החדשה
פורסם: 22 דצמבר 2013, 02:54 

אנשים יקרים!!
אני שמח לבשר שאפילו אם הגעה חלקית של חברי הקבוצה, הצלחנו להרוג את Malkorok.

אנחנו ננסה להרים רייד נוסף ביום שלישי אם יהיו מספיק אנשים, כשאנחנו ממשיכים את השמירה.
וכמובן ביום חמישי הקרוב בשעה 20 בערב להיות מוכנים אנחנו מתחילים ריסט נקי מהתחלה, אני מקווה שיהו כמה שפחות פאגים ושהקבוצה תיהיה מלאה בישראלים.

אני חייב לציין שהיה ממש כיף בריצה האחרונה היו מלא צחוקים והקבוצה ממש מתגבשת.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הקבוצה החדשה
פורסם: 29 דצמבר 2013, 22:07 

פשששש נו ומה תגידו על זה?
הקבוצה החדשה הגיע לגרוש.
יום שני הוא נופל.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 אוקטובר 2014, 03:03 

היי אנשים הכנתי סרטון לקלאס שאני הכי אוהב במשחק warlocks כמובן :-), אתם מוזמנים להציץ
warlock changes

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 נובמבר 2014, 13:07 

הפוסט פורסם לראשונה באתר il-Gamer.com

phpBB [video]

קרדיטים:

הגמדיה
Bloodlust
Preach Gaming
boogie2988
Force Strategy Gaming