Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 22 אוגוסט 2017, 18:49

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 13 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Mogu'shan Vaults
פורסם: 04 אוקטובר 2012, 17:26 

אני אומר , קח יוזמה... :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 ספטמבר 2012, 23:34 

היי כולם,
אני מקווה שיש כאן מישהו שמשחק או שמע על LOL, בתיאור קצר, זהו משחק המבוסס על DotA, שהוא מוד למשחק האסטרטגיה וורקראפט 3, בו 2 קבוצות של 5 גיבורים צריכות להביס זו את זו במספר קרבות ולהשתמש בטקטיקות נגד האויב כדי להשמיד את הבסיס ולנצח.

אני כאן כדי לספר לכם על LoL Israel, האתר הקהילה הישראלי הראשון (והיחידי) למשחק. האתר נפתח במאי, ומאז אנחנו פועלים לקיום פעילויות, טורנירים, גיבושים ושאר ירקות לשאר חברי הקהילה.

מאז הקמתו האתר הגיע להישגים רבים - שיתופי פעולה מוצלחים עם קהילות אחרות, תמיכה מארגון הגיימינג התחרותי בישראל, וקיום אליפות ישראל במשחק עם פרסים בגובה אלפי שקלים. מעת לעת מתקיימים טורנירים עם פרסים שווים מאוד במשחק, ויש תוכניות רבות לעתיד. כמו כן, אנחנו מקיימים פעילויות לשחקנים חדשים או פחות טובים, ומאפשרים להם גם להרוויח ולזכות.

כתובת האתר- http://lolisrael.co.il, וכתובת הפייסבוק שלנו היא http://facebook.com/LOL.israel.

אז תודה רבה על הקריאה, ולLOLרים שביניכם, תיהנו!
:LOL:

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 אוקטובר 2012, 16:12 

יש לך קווסט בעיר שאתה מגיע אליו גם בלי שתרצה שפותח לך חלון ענק
עם 2 דגלים צד ימין אדום - הורד (ואתה נלקח לאורגרימר)
צד שמאל כחול - אליאנס (ואתה נלקח לסטורם ווינד)
קוראים לקווסט "בחר צד" אם אני זוכר נכון

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 14 אוקטובר 2012, 20:19 

הרבה תושיה וגם מעט הילרים הבעלי יכולת ב BG לאט לאט חוזר לי הכיף.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: המדריך לGlorious.
פורסם: 13 אוקטובר 2012, 07:25 

אז מה זה בכלל glorious?
זה אצ'יבמנט שדורש מכם לצוד כל אחד מהמובים הנדירים שיש בפנדריה.
כשאומרים כל אחד, הכוונה לממש כל אחד ואחד. וכמו שבטח שמתם לב בזמן שעליתם רמות יש המון.
אם אתם רוצים מספר מדוייק, יש 56.
חלק מכם יגידו "אני בכלל לא רואה את האצ'יבמנט הזה"
ובכן, הוא נמצא שם, פשוט הוא השלב השלישי בשרשרת של אצ'יבמנטיים.
הראשון מתחיל בA worthy opponent שדורש מכם להרוג מוב נדיר כלשהו.
אחר כך נפתח אצ'יבמנט שנקרא could we find more like that
שידרוש מכם להרוג אחד מכל משפחה של נדירים (נדבר על זה עוד שניה)
ובסוף יפתח לכם האצ'יבמנט להרוג את כולם.

אז אמרנו משפחות של נדירים.
מה זה אומר?
בליזארד בנו את הנדירים שיהיו מבוססים על המודלים החדשים שהם הכניסו למשחק.
יש שמונה משפחות. ולכל משפחה יש תכונות זהות כלומר, הם משתמשים באותן יכולות.
ההבדל בין המובים הנדירים יגיע ברמה שלהם, בכמות הנזק שהם עושים וכמובן בכמות הHP שלהם.

אז איזה משפחות יש לנו?

Hozen- קופים
יש לנו שלוש יכולות למשפחה הזו ויחסית קל להתמודד איתם.
Bananarang- הקוף יזרוק בומנרג שעשוי מבננה שיעשה נזק לכל מה שהוא פוגע. הוא גם חוזר, אז שימו לב שכשאתם רואים את הקוף מתחיל לזרוק משהו, פשוט לזוז לצד.
Toss filth - הוא זורק עליכם קקי פחות או יותר... זה מגדיל את הנזק שאתם מקבלים ועושה סטאק. כלומר ככל שאתם נלחמים בו יותר זמן, ככה תקבלו ממנו יותר נזק ותהיו מכוסים ביותר קקי.
Going bananas - הקוף משתגע, מתחיל לקפץ באוויר למשך 8 שניות, בכל מקום שהוא פוגע הוא יעשה המון נזק. זה מתחיל ב55% וככל שהקרב מתארך יש עליכם יותר קקי ואז אתם מקבלים יותר נזק, אפשר בקלות למות מהיכולת הזו אם לא נזהרים.

איך מתמודדים עם קופים? התשובה פשוטה. למרות שהם עושים המון נזק עם הקפיצה שלהם, הם לא עושים הרבה נזק בכלל בשאר הזמן. אם תתחמקו מהבננה שהם זורקים לא תהיה לכם בעיה איתם רוב הזמן.
כשהם משתמשים בgoing bananas אפשר לעשות להם Root/stun ולמנוע מהם לקפוץ. זה יוודא שאתם הורגים אותם בלי בעיה בלי קשר לרמה שלהם.

Jinyu- אנשי דגים.
המשפחה הזו היא משפחה של מכשפים פחות או יותר.
הם יהיו תמיד ליד מקורות מים וקל להתמודד איתם בסך הכל.
יש להם 3 יכולות גם כן.
water bolt זו ההתקפה הבסיסית שלהם, לא עושה הרבה נזק, אפשר לעשות לזה Interrupt אבל אין באמת טעם.
Torrent- ההתקפה הזו לעומת זו קטלנית. זה Channel של 6 שניות שעושה 28% נזק מהחיים שלכם כל שניה. במילים אחרות אם לא תעשו לזה interrupt אתם תמותו.
Rain dance- גם זו התקפה קטלנית. האיש דג הזה יזרוק הרבה בועות מים לאוויר וכשהן נוחתות הן עושות המון נזק.

איך להתמודד עם אנשי דג:
המובים עצמם חלשים מאוד, תנסו לעשות להם כמה שיותר נזק, תשמרו Interrupt בשביל Torrent זה קסם שאסור לתת להם להוציא כי הוא באמת עושה המון נזק.
כשהם עושים Rain dance אפשר לעשות להם Stun וזה יסגור את העניין, אבל גם יחסית קל להתחמק מזה. פשוט תזוזו כל הזמן ותסתכלו לאן הם יורים את הבועות שלהם ולא תהיה לכם בעיה עם זה.

Mantid- אנשי חרק.
כמו לקודמות גם להם יש 3 התקפות בסיסיות.
Tornado- הם מזמנים טורנדו מסביבכם שיעשה המון נזק אם תעמדו בו. לכן ברגע שיש לידכם טורנדו, מומלץ לזוז ממנו.
Windsong- זו יכולת שנותנת לחרק הזה עמידות בפני Kiting. אי אפשר להאט או לעשות לו Snare בכלל. הם יזוזו מהר יותר אבל בסך הכל היכולת הזו לא נוראית.
Blade flurry- זו יכולת קטלנית. התקפה פרונטלית חזקה מאוד, אם נשארים בה יותר משניה וחצי מתים.
לכן כשרואים אותו מתחיל לעשות אותה, צריך לזוז.
אפשר לעשות לו Stun כדי לעצור אותו.

איך מתמודדים עם החרקים:
בדרך כלל הם מוקפים בהמון מובים אחרים. תוודאו שיש לכם מרחב תנועה לפני שאתם תוקפים אותם.
אחרי שתקפתם אותם זוזו מהטורנדו למקום בטוח, אם יש לכם אפשרות לעשות סטאן כדי לעצור את הblade flurry שלהם תעשו את זה. אם לא, אז פשוט זוזו הצידה כמה שיותר מהר וחכו שזה יגמר.

Mogu Sorcerer- מכשפים.
הם המשפחה הקלה ביותר מבין כל הנדירים.
יש להם שלוש יכולות
dark bolt- זה התקפה עם הwand שלהם. עושה מעט מאוד נזק
shadowbolt עושה מעט נזק יחסית. אפשר לעשות לזה Interrupt.
Void cloud שמים ענן של זבל על הרצפה. קל מאוד לראות את זה כי זה זבל סגול. עושה הרבה נזק לרוחצים בזבל.

איך להתמודד איתם.
נורא פשוט. תהרגו אותם. אל תעמדו בענן הסגול זה הכל בערך.

mogu warrior- לוחמי מוגו.
בניגוד לאחיהם המכשפים, המובים האלו יותר קשים.
היכולות שלהם הם
summon quilen- הם יזמנו אריה שיבוא לעזור להם להלחם. אין להם הרבה HP אבל הם תמיד יזמנו אחד גם אם הרגתם את הקודם. הם לא עושים הרבה נזק. הסכנה איתם היא שהם עלולים לגרום לכם לDaze.
Titanic Strength- כל כמה שניות, הלוחם יצבור באף שמגדיל את הנזק שלו ב5% ככל שהקרב מתארך הם עושים יותר נזק, והם מרביצים יחסית חזק בהשוואה לשאר הנדירים.
devastating arc- ההתקפה הזו קטלנית מאוד. זה התקפה פרונטלית בטווח של 180 מעלות ממנו.
קל מאוד לראות שהוא משתמש בה, אם נתפסתם בה תתכוננו לקבל הרבה מאוד נזק.

איך מתמודדים איתם:
הם יחסית קשים ביחס לשאר הנדירים, אבל לא בשמיים, תשארו קרובים אליהם וכשהם משתמשים בArc פשוט תרוצו דרכם ותעמדו מאחוריהם.
אפשר להתעלם לחלוטין מהאריה שהם מזמנים. זה הכל עניין של להרוג אותם מהר לפני שהם מגיעים לכמות סטאקים מגוחכת שהם אשכרה יוכלו להרוג אותכם.

Pandaren- פנדות
אלו המובים הקשים ביותר לדעתי מבין הנדירים.
Spinning crane kick- הם מתחילים להסתובב ולבעוט בכל מה שמסביבם.
עושה המון נזק אם עומדים בזה. צריך לברוח מזה או לעשות להם סטאן. אם אין לכם סטאן, מומלץ שתזוזו מהר מהם.
Healing mists- הם ירפאו את עצמם וירפאו המון. אם לא עשיתם לזה interrupt תצפו לראות אותם עולים מ40-50% חיים ל100.
Chi burst- עושה טונות של נזק, בקלות יכול לעשות one shot אם זה מוב ברמה 91. הם עושים את זה על מטרות שנמצאות יותר מ15 יארד מהם. אפשר לעשות לזה Interrupt.

איך מתמודדים איתם.
אם אתם קלאס שאין לו interrupt אתם תהיו בבעיה עם המובים האלו כי הריפוי שלהם מאוד מציק.
להתחמק מהבעיטות זה לא בעיה כי יש להם משהו כמו איזה 2 שניות Cast time אז אפשר להתחיל לרוץ לפני. שימו לב שאיך שזה נגמר אתם חיבים להיות בטווח של 15 יארד מהם או שהם יזרקו עליכם את הChi burst שלהם מה שיעשה לכם מלא נזק.
בתור שאדו פריסט אלו היו המובים שהכי היה לי קשה לעשות להם סולו. כי אם אני מפשל עם הInterrupt או לא יוצאים לי פרוקים, הם פשוט היו מרפאים את עצמם ל100% וזה היה ממש מדכא.

Saurok- אנשי לטאה.
אלו נדירים קצת מציקים. הם לא נראים חזקים אבל מבין כל השאר, לאלו יש את הסיכוי הכי טוב לעשות לכם One shot אם אתם לא מוכנים.
vicious rend- הם שמים עליכם דוט שיעשה לכם נזק מבוסס על כמות הHP שלכם. ככל שתלחמו בהם יותר זמן, ככה הDOT הזה יעלה עד למצב שקשה ממש להשאר בחיים.
Vanish- כל כמה שניות הם יעלמו. זה מאפשר להם לפתוח עליכם עם ההתקפה המיוחדת שלהם
Smoked blade- ההתקפה הזו היא כמו אמבוש. עושה טונות של נזק. ואם לא תשתמשו בCD כדי לספוג אותה יש סיכוי טוב שתקבלו ממנה One shot.
Grapping hook- התקפה בסגנון Scorpion ממורטל קומבט. אם אתם יותר מ20 יארד מהם, הם ימשכו אתכם ישר אליהם.

איך מתמודדים איתם:
המובים האלו יכולים להיות מציקים מאוד. בגדול הם לא עושים יותר מדי כל עוד אתם מרביצים להם, אבל כשהם עושים ואניש, צריך ממש להזהר מההתקפה שלהם. גיליתי שאם אני בתנועה, הם הרבה פעמים מפספסים אותי, אז אחרי שהם נעלמים אני כל הזמן זז ולא עומד במקום וזה בדרך כלל בסדר. למרות שקרה לי כבר שאכלתי מהם מכה של 380 אלף.

yaungol- טאורנים שעירים יותר.
המובים האלו דיי פשוטים מאוד.
stomp- עושה המון נזק אם עומדים בזה, אבל האיזור שהם עושים את זה עליו מאוד קטן וקל מאוד לזוז מזה.
rushing charge- הם עושים Charge למי שנמצא 20 יארד מהם
bellowing rage- מגדיל את הנזק שלהם משמעותית, אבל מאט אותם. אפשר בקלות לעשות להם קייטינג כשהם משתמשים בזה.

איך מתמודדים איתם.
למען האמת לא צריך לחשוב יותר מדי, זוזו מההתקפה הגדולה שלהם מהר ובשאר הזמן תרביצו להם חזרה. הם לא עושים כזו כמות נזק שצריך להזהר מהם או משהו כזה.

אז אלו כל המשפחות. עכשיו איפה אנחנו מוצאים את המובים הנדירים.
ובכן אז טרחתי וסימנתי על המפות כדי שיהיה לכם קל לראות בדיוק איפה הם עושים Spawn.
Jade forest

http://imageshack.us/a/img854/4347/jaderare.png

Valley of the four winds

http://imageshack.us/a/img685/8751/valleyrares.jpg

Krasarang Wilds

http://imageshack.us/a/img689/9839/krasarangrares.jpg

Dread Wastes

http://imageshack.us/a/img834/8138/dreadrares.jpg

Townlong Stepps

http://imageshack.us/a/img688/6320/townlong.jpg

Kun-Lai summit

http://imageshack.us/a/img259/1016/18057345.jpg

Vale of Eternal Blossom

http://imageshack.us/a/img138/5286/valerares.jpg

זה לגבי המיקומים שלהם.
אני אמליץ מאוד להוריד את האדאון NPC-scan שיעזור לכם בזה שהוא יתריע וימצא לכם את הנדירים האלו כשאתם באיזור.
מה שכן, צריך לוודא שאתם מוחקים את הCache שלו אחרי שמצאתם נדירים אם אתם רוצים למצוא אותם שוב.
למשל נניח ועברתם באיזור ומצאתם נדיר שהוא כבר מת,
מבחינת האדאון, זה כאילו הוא מצא אותו והוא לא יתריע שוב על אותה דמות על הנדיר הזה.
לכן כדי לטפל בזה אתם צריכים להכנס לתקיית הWOW שלכם
יש תיקיה בשם Cache
אתם נכנסים לשם, יש תקיה נוספת בשם WDB.
נכנסים לזה ויש תיקיה נוספת בשם enGB.
תכנסו לתיקיה הזו, ותמחקו את הקובץ Creaturecache.wdb. חייבים לעשות את זה כשהמשחק סגור.
אחרי שמחקתם את זה, תכנסו מחדש למשחק וכל הנדירים שהאדאון מצא בעבר אופסו והוא מתחיל לחפש אותם מהתחלה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Felix Baumgartner
פורסם: 14 אוקטובר 2012, 22:50 

תמונה

ולמי שלא ראה או שמע - http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4291982,00.html

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 אוקטובר 2012, 02:25 

התארגנות מחדש לRBG

היי חברים,
עבר כבר חודש וחצי מאז שחרורה של mists of pandaria, ואני מאמין שרובכם כבר הצטיידו לתחומי עניין שמעניינים אותם יותר.
אבל בזמן האחרון אני מרגיש משהו שלא הרגשתי אף פעם בגילדה, הPVP נעלם כמעט סופית!
אני לא רואה שחקנים שעושים PVP חוץ ממני ועוד שניים שלושה בגילדה. וזה נורא מפריע לי!

ולכן אני רוצה לארגן ריצות RBG! להחזיר את האקשן והאדרנלין לגילדה!
נכון לעכשיו אחרי שהשגתם רובכם את הציוד PVE שלכם אני מאמין שלרובכם יש את הזמן להצטייד על ציוד PVP בהונור, ולי אין בעיה לעשות עם כל אחד ואחד ממכם קאפ ארנות שבועי!

עוד משהו חשוב אחרי שתוקם קבוצה שתרוץ באופן קבוע ותשיג שלושה ניצחונות באופן רצוף אנחנו ( באישור שלומי כמובן) נצ'פר את השחקנים שתרמו לזה.
אבל לפני שמדברים על פרסים והפתעות אנחנו צריכים להקים קודם קבוצה! ואנחנו צריכים להתגבש בתור קבוצה!

נכון לעכשיו אני צריך את כל סוגי הקלאסים בשביל הריצות האלו. חובה לפחות שלושה הילרים.
אז יאלה חברים אני סומך עלייכם שתכנסו לעניינים ולגבי כל דבר שאתם צריכים אני נמצא פה! גם בשביל להיכנס אתכם לBG עשרים וארבע שעות ביממה !

מקווה שתרשמו בהמונכם,
בן

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 אוקטובר 2012, 14:08 

תמונה

אולי לא מרשימים אך מלאי תקווה!!!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: התארגנות מחדש לRBG
פורסם: 25 אוקטובר 2012, 10:23 

עדכון: אני וzana החלטנו לנסות לפתוח איונט למחר, אני לא מאמין שנהיה קבוצה מלאה מהגילדה אבל מקסימום נשלים את עצמנו מפאג או דרך open raid.
בקיצור חברים אתם מוזמנים להירשם למחר ב14:00 :)
זה יותר בשביל שתראו את הרמה שם ולהכניס אוירה קצת לגילדה :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 05 נובמבר 2012, 15:06 

אבל זה לא בדיוק המהות של הגמדיה?

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 נובמבר 2012, 14:30 

אתה קורא ספרים? בחייך ניר כולנו יודעים שהנייר היחיד שמעניין אותך זה OCB

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 12 נובמבר 2012, 07:36 

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Draenor Pathfinder
פורסם: 31 אוגוסט 2015, 15:01 

אהלן,
לדעתי השחקנים שהמשיכו ללא הפסקות בשנה האחרונה כבר השיגו את האצ'יבמנט.
יש אדאונים שמראים את כל המיקום של האוצרות ככה שהחלק הזה הוא קל יחסית להשגה.
החלק אותו מצאתי מתיש יותר הוא הדייליז שיש לבצע בג'ונגל, והדרך הקלה ביותר היא להצטרף או לפתוח קבוצות בpremade group לכל bonus obj שאתה מבצע, מה שעוזר לסיים אותו במהירות רבה ביותר.
לגבי הריפיוטיישן עם order of the Awakened יש משימה יומית שמצריכה להשיג עשר אבנים שנמצאות בתיבות אוצר ונופלות מrare ' הדרך הקלה ביותר היא להוריד כל יום את שלושת הבוסים של המשימה הבאה: Rumble in the jungle . למרות שהמשימה ניתנת פעם בשבוע, ניתן לבצע לוט יומי ל"מיני ררים" שלה, זה לבד מספק 60% מהאבנים הנדרשות למשימה. את האמצעי לזימון הבוסים ניתו לרכוש מה Npc שנותן את המשימה. כמובן שגם למשימה זו ניתן להצטרף בpremade
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 13 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: