Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 25 פברואר 2018, 09:49

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


החיפוש הניב 7 תוצאות

מחבר הודעה

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: יש מצב לקבוצת RBG ?
פורסם: 17 אוקטובר 2012, 15:02 

חשבתי לנסות לארגן שוב קבוצה, רציתי לדעת אם בכלל יש מעוניינים, עדיפות על חברי הגילדה gefiltefish אבל בגדול כולם מוזמנים (ציוד פי וי פי מלא + gems and enchants)

כרגע בלי קשר לזמינות מתי וכמה, יש מעוניינים ? תרימו יד :clap:

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 אוקטובר 2012, 10:41 

תאמין לי אחי יש לך כישרון, לך תוציא סדרת ספרים תעשה מזה כסף! ;)

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: פריסט רמה 10
פורסם: 05 נובמבר 2012, 17:12 

כן, רק קח בחשבון שלשחק עד לבל 20 זה כמו לראות קטע קצר מפרומו של סרט חדש...

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: OT - Black Friday
פורסם: 22 נובמבר 2012, 13:34 

למי שלא מכיר, זה מבצע שמתקיים פעם בשנה בארה"ב עם הנחות מטורפות על הכל (בגדים אלקטרוניקה או מה שרק תרצו)
בכל אופן, בלי לחפור יותר מדי, מי שתכנן או מתכנן לקנות משהו מחו"ל זה שווה בדיקה, ניתן לחסוך המון המון כסף !

MMO Champion פרסמו רשימה יפה של מוצרים בהנחות ברחבי האינטרנט, לא יודע כמה זה רלוונטי אלינו מבחינת משלוח לארץ אבל זה בהחלט שווה בדיקה, לקבל מושג כמה אפשר לחסוך.
לינק : www.mmo-champion.com/threads/1228090-Black-Friday-Sales

עריכה: אם זה לא משתמע מהשם אז זה קורה ביום שישי הזה ;)

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Battlemaster Achievement Guide
פורסם: 25 נובמבר 2012, 14:55 

ראיתי דיון ישן על הנושא שבו כולם אומרים כמה יהיה נחמד מדריך כזה אז בבקשה...
Battlemaster http://media-azeroth.cursecdn.com/avatars/thumbnails/358/635/56/56/achievement-pvp-a-15.jpg
אחד ה Titles היותר קשים להשגה, מצריך הרבה ומהכל, מיומנות, מזל, ארגון וחרישה...
תיאור כללי - להשיג את כל האצ'יבמנטים ב BGs היותר וותיקים אשר דורש להשיג את האצ'יבנמטים הבאים
Master of Alterac Valley
Master of Warsong Gulch
Master of Strand of the Ancients
Master of Arathi Basin
Master of Eye of the Storm
כמו שניתן לראות מתיאור האצ'יבמנטים האלה, דורשים מכם להשיג כמעט את כל האצ'יבמנטים בכל אחד מהבאטל גראונדס ברשימה, לא פשוט אבל זמין כמעט לכל שחקן קז'ואל או הרדקור.
בואו נתחיל...

Master of Alterac Valley:
Alterac Valley Veteran - אין פה ממש מה להסביר או ליעץ, פשוט להשיג 100 נצחונות.
Tower Defense - גם כן דיי ברור, להגן על 50 בסיסים במצטבר, גם כן אצ'יבנמט שפשוט דורש סבלנות וחרישה, הטיפ היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה פשוט להישאר בהגנה על הבסיסים\מגדלים של הקבוצה, לתת להם להיכבש ואז להחזיר אותם לפני שהם נהרסים.
Everything Counts - דורש להחזיק בשני המכרות (mines) ברגע הנצחון, לא כל כך קשה, הולכים עם עוד חבר, כל אחד אחראי על המכרה שלו, לרוב אנשים לא מיחסים חשיבות לבסיסים אלו אלא אם כן מישהו בקבוצה נגד גם כן מנסה להשיג איזה אצ'יבמנט, הקטע הבעייתי הוא שבאמת הקבוצה שלך תנצח את המשחק.
Frostwolf Perfection - אחד הקשים להשגה, מצריך מזל גדול או קבוצת premade מאוד מאוד טובה, עליכם לנצח את המפה מבלי להפסיד מגדל אחד, בסיס או קפטן, ובמקביל להרוס את כל המגדלים של הקבוצה הנגדית, וכמובן לנצח.
Frostwolf Howler - פעם זה היה קשה, היום פשוט הולכים ל Jorek Ironside ( אם אתם הורד ) או ל Thanthaldis Snowgleam ( אם אתם אליינס ) וקונים אותו ב 2000 הונור.
Alterac Grave Robber - אין מה להסביר יותר מדי, לתפוס 50 בתי קברות במצטבר.
Loyal Defender - להרוג 50 שחקנים במצטבר בתוך החדר של הבוס של הצד שלכם, משמע עליכם להישאר להגן על הבוס שלכם בתוך החדר, לא מומלץ לנסות את זה לבד כי בדרך כלל הם מגיעים לשם בקבוצות ענק, צריך לפחות 5 אנשים בהגנת החדר כדי לא למות לפני שסימנת target.
The Sickly Gazelle - להרוג שחקן ב Field of Strife שזה השטח הגדול באמצע המפה (בין שני המיני בוסים) לפני שהוא מספיק לרדת מהמאונט, מומלץ לעשות את זה עם דמות שיש לה chain cc יעיל כמו רוג או לוחם כדי שהשחקן באמת לא יוכל לעשות dismount לפני שהוא מת.
Alterac Valley All-Star - טריקי אבל לא קשה מדי, החלק היותר בעיתי בו הוא באמת להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, עליכם לכבוש מגדל ובית קברות, להגן על מגדל ובית קברות שלכם, ולהרוג שחקן ב Field of Strife הכל במשחק אחד.
To the Looter Go the Spoils - כמו שמשתמע, עליכם למצוא את החפצים הנדרשים מגופות ב BG, זה יכול להיות בגופה של שחקן או מוב, תעשו loot לכל מה שאתם יכולים, בניגוד לשמועות, ניתן למכור את חפצים ב AH אבל זה לא ישיג לכם את האצ'יבמנט, אתם חייבים לעשות לו loot.


Master of Warsong Gulch:
Warsong Gulch Veteran - להשיג 100 נצחונות במצטבר.
Persistent Defender - גם כן דורש חרישה וכמובן דגש על להחזיר את כל הדגלים שלוקחים לכם, 50 במצטבר.
Warsong Gulch Perfection - דיי פשוט, כל מה שצריך זה קבוצה טובה, לנצח 3-0.
Ironman - פשוטו כמשמעו, לכבוש 3 דגלים בעצמך מבלי למות, לקלאסים מסוימים זה יכול להיות ממש קל, לאחרים קשה יותר, למי שזה ממש קשה יכול להיעזר בחבר שיביא לו את הדגל ויחליפו ידים לפני הכיבוש שלו.
Quick Cap - לכבוד דגל בפחות מ 75 שניות, כמו הקודם, קל יותר לקלאסים כמו feral\rogue\warrior שיש להם gap closers \ sprints למי שאין ניתן להיעזר גם כן בחברים, פריסט שירוץ קדימה וימשוך אתכם, או פראל עם שאגה שיתן לכם ספרינט, כמובן שמאוד יעזור לתאם עם הקבוצה שלא יקחו לכם את ה sprint buff שיש במנהרות.
Save The Day - נשמע הרבה יותר קשה ממה שזה, לא שזה פשוט אבל עדיין.... המלצה היא לחכות עם דמות שיש לה CC חזק והרבה ממנו, וכמובן להיות מוכנים עם burst, אתם לא חייבים להיות אלה שהורגים (kb) אותו או מחזירים את הדגל, מספיק שתשתתפו בקרב.
Capture the Flag - ........
Frenzied Defender - להחזיר 5 דגלים במשחק אחד, הרבה יותר קל אם מבקשים מהקבוצה מראש לתת לך להקליק על הדגל, וכמובן לשים דגש על הגנה ולא התקפה.
Warsong Expedience - לנצח תוך פחות מ 7 דקות, לא קשה בכלל, מומלץ לעשות עם premade.
Not In My House - אצ'יבמנט חביב, להישאר בהגנה עם עוד כמה חברה, ולהרוג את מי שבא לגנוב את הדגל לפני שהוא מספיק לצאת מהחדר פעמיים במשחק אחד.
Supreme Defender - גם כן אצ'יבמנט חרישה, להרוג 100 EFC במצטבר, שימו לב! לא להחזיר דגלים, רק להרוג את ה EFC (enemy flag carrier)


Master of Strand of the Ancients:
Strand of the Ancients Veteran - 100 נצחונות...
Steady Hands - לנטרל 2 פצצות שהאויבים שמים כדי לפגוע בשערים במשחק אחד, דיי פשוט.
Explosives Expert - לפגוע עם 5 פצצות בשערים של האויב, גם כן פשוט, חשוב רק לשים לב שלא מנטרלים לכם את הפצצות.
Artillery Veteran - להרוס 100 רכבים של האויב בעזרת turret (תותח) במצטבר.
Drop It! - פשוט תהרגו כמה שיותר שחקנים וזה יבוא...
Ancient Protector - לא קשה, רק ליפול על הסיטואציה הנכונה שבה הקבוצה התוקפת נגדכם מגיעה לשער הסופי יחסית מוקדם כדי להספיק להרוג 10 שחקנים ב Courtyard במשחק אחד, (Courtyard זה הבסיס האחרון של הקבוצה המגנה).
Defense of the Ancients - קצת יותר קשה, לנצח את סיבוב ההגנה מבלי לאבד שום שער, מומלץ עם premade.
Storm the Beach - יותר קל ממה שזה נשמע, פשוט צריך קבוצה טובה שלא מחפשת הריגות אלא נצחון.
The Dapper Sapper - גם כן דורש חרישה, להשתיל 100 פצצות במצטבר שפוגעות בשערים, טריק נחמד זה להיכנס משער שנשבר בצד אחד, לרוץ לשער שלא שבור בצד שני, להשתלט על הבסיס לידו ולהתחיל לרוץ ממנו לשער עם פצצות, לעשות את זה מבחוץ יקח יותר זמן כי הפצצות רחוקות יותר.
Not Even a Scratch - בין הקשים יותר להשגה, צריך מזל ליפול על קבוצה מאוד טובה נגד אחת מאוד גרועה, או premade.
Artillery Expert - לא קשה מדי, רק צריך להיות ערניים למתי אתם הולכים לאבד שער כדי לרוץ כבר מראש לתותח בשער הבא לפני שהוא נתפס.
Drop It Now! - להרוג 5 שחקנים שיש להם פצצה בתיק, לא קשה, אפשר לשים לב מי השחקנים האלה כי הם רצים ישר לשער, משהו שאין שום סיבה לעשות אלא אם כן יש לך פצצה בתיק שאתה רוצה להשתיל.
Ancient Courtyard Protector - כמו Ancient Protector, רק שזה דורש יותר חרישה, להרוג 100 שחקנים במצטבר ב Courtyard


Master of Arathi Basin:
Arathi Basin Veteran - 100 נצחונות...
Me and the Cappin' Makin' it Happen - פרסומות סמויה לקפטן קראנץ' (אמיתי), לתקוף 50 דגלים במצטבר, שימו לב שאין צורך לתפוס אותם שיהיו שלכם, מספיק לתפוס אותם שיהיו contested (אפורים).
Overly Defensive - כמו שזה נשמע, להגן על 3 בסיסים במשחק אחד, זה אומר שהבסיס צריך להיות שלכם אבל במצב contested ועליכם למהר ולהחזיר אותו לשליטה שלכם לפני שהשליטה מתחלפת.
Resilient Victory - אצ'יבמנט ממש נחמד, דורש מכם לנצח משחק שבשלב מסויים הייתם בפיגור של 500 resource, מאוד קשה אם משאירים את זה ליד הגורל, ניתן לארגן קבוצה שמראש תתן לאויב לצבור 500-0 להם ואז לנסות להפוך את היוצרות.
Let's Get This Done - לנצח בפחות מ 6 דקות , מומלץ ללכת עם premade.
Arathi Basin All-Star - אין מה להסביר, לא קשה בכלל.
Arathi Basin Perfection - לדעתי בין הקשים ביותר מכל האצ'יבמנטים בכל ה BGs ברשימה... חייב premade או המון המון המון מזל, למרות שהיום עם כל הבוטים זה אולי יותר קל, לנצח 1600- 0.
Disgracin' The Basin - לתקוף 3 בסיסים במשחק אחד, מה שאומר שהבסיס חייב להיות של האויב או נטרלי (מצב שקיים רק בתחילת המשחק), החזרת שליטה על בסיס שהיה שלכם ועכשיו הוא אפור לא נחשב (במילים אחרות אם אתם לוחצים על הדגל והבסיס ישר נהיה שלכם, מבלי להיות אפור לדקה, זה לא נחשב).
To The Rescue! - להגן על 50 בסיסים במצטבר, ניתם ליצור מצבים כאלו שאתם שומרים על בסיס, לתת לאויב לתפוס אותו ואז להרוג אותו או לדאוג ל CC ולהשתלט חזרה תוך פחות מדקה (הזמן שלוקח לבסיס להיתפס).
Territorial Dominance - לנצח 10 משחקים כשברגע הנצחון החזקתם 5 בסיסים במקביל.
We Had It All Along *cough* - לנצח הבפרש של 50 resource או פחות, גם כן אחד הקשים, מומלץ לעשות עם premade ואדאון שמחשב את הזמן לנצחון לפי בסיסים.
Arathi Basin Assassin - הרבה יותר קל ממה שזה נשמע, חשוב רק לשים לב ל HK שלכם ולעשות רוטציה בין הבסיסים.


Master of Eye of the Storm:
Eye of the Storm Veteran - 100 נצחונות מצטברים...
Eye of the Storm Domination - לנצח 10 משחקים כשברגע הנצחון כל ארבעת הבסיסים אצלכם.
Stormtrooper - להרוג 5 ECF במשחק אחד, לא קשה מדי, מומלץ לתאם עם הקבוצה שנותנים להם לתפוס את הדגל תמיד ורק אז לקפוץ עליהם.
Bound for Glory - לכבוש 3 דגלים מבלי למות, ממש לא קשה.
The Perfect Storm - גם כן אחד הקשים מכל הרשימה, לא רואה הרבה מצבים שזה קורה עם מזל, מומלץ premade וגם אז זה קשה.
Flurry - לנצח בפחות מ 6 דקות, לא קשה מדי...
Storm Capper - פשוט לכבוש דגל אחד...
Bloodthirsty Berserker - קל מאוד, לתת killing blow בזמן שיש עליכם את הבאף של ה berserker.


זה הכל חברים...
כמה המלצות כלליות לגבי הרשימה הזאת, קצת חסר טעם להתחיל לשבור את הראש בכדי להשיג אותם מההתחלה, המלצה שלי היא לא לחשוב על זה בכלל, אתם תשיגו את 80% מהאצ'יבמנט האלה עד שתקבלו את אצ'יבמנט החרישה של כל BG שדורש 100 נצחונות (כולם דורשים את זה) ברגע שתשיגו את זה יהיו לכם כבר את רוב האצ'יבמנטים, מה שכן מומלץ לשים לב אלו האצ'יבמנטים של החרישה למיניהם כמו לשתול 100 פצצות ב SOTA וכדומה, מה שאומר להשתדל לשים לפחות פצצה אחת במשחק\להגן על בסיס אחד לפחות\לכבוש דגל\להרוג efc וכדומה....

שיהיה לכולם בהצלחה !
עצות\טיפים\טריקים\תיקונים יתקבלו בברכה ויכנסו למדריך בהתאם, נתראה ב BG! :ty:

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Arms Warrior PvP
פורסם: 21 אוקטובר 2012, 14:56 

Arms Warrior PvP - Full Guide
http://3.bp.blogspot.com/_RH597ofW5RM/SAaiabLFNOI/AAAAAAAAALU/nAvgKuQGKbI/s200/warrrior.jpg

שלום חברים, מי שלא יודע, בהרחבה האחרונה (נכון להיום), הלוחמים חזרו לתפארתם כמו שלוחמים אמורים להיות אחרי תקופה קשה בקאטא שהם היו חסרי תועלת.
אומנם מחכה לנו נרף לא קטן בפאטץ' הבא, אבל כל עוד הם רק נוגעים באחוזי נזק ולא בסקילים ומכניקה הכל יהיה בסדר.

Talents
כמו שבליז רצו וככה יצא אין בניה אופטימלית, הכל תלוי נגד מי אתה ועם מי אתה משחק, אני אסביר על כל הטאלנטים ואציין את הבחירה שלי ולמה.

Tier1:
Juggernaut - לדעתי האופציה הכי טובה, charge כל 12 שניות זה מעל ומעבר למה שצריך.
Double Time - על הנייר זה נשמע מצויין, אבל במציאות הרבה פעמים תמצאו את עצמכם בלי charge ל15 ומעלה.
Warbringer - מיותר לגמרי לדעתי, יכול להיות סבבה אולי רק לטנק PVE.

Tier2:
Enraged Regeneration - לא רע בכלל, אבל יותר מתאים ל PVE או אם משחקים עם הילר צמוד.
Second Wind - הסקיל שסוף סוף גואל את הלוחמים מהתלות בהילר, עם מספיק stamina + resilience פשוט אי אפשר להוריד אותכם !
Impending Victory - לא משהו בכלל, לא ממליץ לשום מצב.

Tier3:
Staggering Shout - לא הכי יעיל.
Piercing Howl - הבחירה שלי, מחליף לי את Hamstring ועם טווח גדול יותר לאפקט ולמספר מטרות.
Disrupting Shout - יותר מתאים ל PVE אבל יכול להיות נחמד ב PVP רק במצבים מאוד מסויימים.

Tier4:
Bladestorm - לא שווה הרבה מעבר ליציאה מ roots/sners.
Shockwave - מצויין ל CC, מומלץ בחום לצאת ממצבים קשים או לדכא הילרים.
Dragon Roar - דמג' מפחיד + סטאן קטנטן, לא רע בכלל, אפילו מצויין, אני מעדיף shockwave גם בגלל הסטאן הארוך וגם כי ה CD הרבה יותר קצר.

Tier5:
Mass Spell Reflection - אין פה שאלה, זה הסקיל הכי טוב לטיר הזה, מחזיר את הקסם הבא שעושים עליכם ועל כל חברי הקבוצה בטווח 5 שניות מרגע הפעלתו, לא צריך Shield ולא מחליף את Spell Reflection אלא בא בנוסף.
Safegured - לא רע, יותר מתאים ל FC לטובת extra mobility.
Vigilance - מיותר, מצב אחד שאני יכול לחשוב עליו זה ארינה עם הילר שצריך הגנה ואתם בתור טנק.

Tier6:
תשכחו מהכל.... Avatar .


Major Glyphs
אני לא יעבור על הכל אבל אני ישתדל לכסות את מה שמעניין.
חשוב לזכור שגליפים של היום מחליפים את הטאלנטים שהיו פעם, מאוד מודולרי ואסור להזניח.
הבחירה שלי:
Glyph of Death From Above - משפר את ה mobility שלנו פלאים, פשוט מצויין.
Glyph of Gag Order - אם קשה לכם נגד הילרים תקחו את זה ותורידו אותם כאילו הם מובים.
Glyph of Recklessness - כי 30% crit chance זה מעל ומעבר והתוספת של 50% לזמן זה פעולה פשוט שווה את זה.
אופציות טובות נוספות:
Glyph of Enraged Speed - לא רע בכלל
Glyph of Colossus Smash - נחמד מאוד
Glyph of Spell Reflection - גם כן נחמד מאוד

Stats priority/Reforging:
Hit cap 3% -> Expertise cap 3% -> PVP Power -> Strength -> PVP Resilience -> Crit chance -> Mastery

Gems:
Meta - Reverberating Primal Diamond
Blue - Stormy Rivers Heart / Vivid Wild Jade
Red - Tense Imperial Amethyst / Resplendent Vermilion Onyx
Yellow - Radiant Wild Jade / Vivid Wild Jade
Prismatic - Stormy Rivers Heart / Mystic Suns Radiance

General tactics and cooldown management:

טוב אני ישתדל לכסות את צורת המשחק הכללית עם הלוחם כי כמו שידוע וכמו שנאמר בתגובות זה הכל תלוי בסיטואציות, איזה CD מוכנים לכם ונגד מי אתם באותו רגע.
הכי חשוב, המון שחקנים שהם ללא הרבה נסיון נוטים לפתוח כל קרב ב Charge, שאומנם זה נותן לכם רייג' להתחלה אבל אם אתם נגד דמות שטובה ב kite אתם עלולים להיות מאוד מתוסכלים בקרב הזה.
דוגמא שאני רואה בלי סוף ב BG, לוחמים יורדים מהמאונט ע"י לחיצה על Charge למטרה שלהם, במקום זה תרדו מהמאונט ע"י Battle/Commanding shout ממש ליד המטרה שלכם ואז ידכם כבר על העליונה וזה כמעט חסר סיכוי לעשות לכם קייטינג אפקטיבי.
מבחינת רוטציה זה הכל תלוי במצבים שנמצאים בהם, לרוב אני מתחיל עם mortal strike, אבל שוב אם אני נגד דמות שעושה קייטינג אני אפתח ב Piercing Howl כדי להקשות עליו.
אלו סתם טיפים כללים בעיקר לשחקנים מתחילים ונראה לי שזה מספיק, נעבור קצת ל CD management...
המון אנשים מתלהבים מהשטות שנקראת One shot macro, שאומנם זה נחמד והכל אבל ברגע שאתם משחקים נגד מישהו שמבין עניין, מה שיקרה זה שתשרפו את כל ה offensive CD שלכם במכה ואז תקבלו chain CC.
first thing first... מה בתפריט ?
Offencive CoolDowns:
Recklessness
Avatar
Berserker Rage
Skull Banner
Deadly Calm

Defensive CoolDowns:
Demoralizing Banner
Die by the Sword
Mass Spell Reflection
Disarm
(Shield required):
Shield Wall
Spell Reflection

כמו שאתם שמים לב יש המון אופציות, כל אחת טובה יותר או פחות במצבים שונים, חלקם אפילו חסרי תועלת במצבים מסוימים כמו spell reflect נגד melee וכדומה...

הדגשים שאתם כן צריכים לשים לב אליהם... לא להיכנס ללחץ ולשרוף את כל ה CD שלכם במכה ואז להיתקע בלי כלום, לא offensive ולא defensive, גם כן חשוב לזכור לא לחכות לדקה ה 90 בעיקר כדי שתוכלו לתזמן את הדברים נכון, אני לא נכנס למה מתי למה וכמה אבל חשוב להיות חכמים להישאר רגועים ולדעת מי עומד מולכם ומה יש לו נגדכם, למשל Disarm חשוב לשמור לרגעים כמו כשפאלאדין מוציא כנפיים או לוחם מפעיל recklessness וכדומה. אם לא תשימו לב לדברים כאלה שום דבר לא יעזור לכם.
אני יודע שזה מאוד כללי אבל אין טעם לרדת פה לפרטים, אם יש למישהו שאלות ספציפיות נגד קלאסים ספציפים אשמח לענות ולתת דוגמאות כמיטב יכולתי.

Macros:

לחיצה אחת שם עליך 1h + shield ועוד לחיצה ל SW
ניתן להוסיף מעבר ל defence stance כי רוב הסיכוים שתרצו להיות במצב הזה כשאתם מפעילים SW
אני מעדיף כמה שיותר שליטה במצבים שאני בהם אז אני לא עושה את זה (הסבר בהמשך * ).
#showtooltip Shield Wall
/equip [1h weapon]
/equip [shield name]
/cast Shield wall

לחיצה אחת שם עליך 1h + shield ועוד לחיצה ל SR
#showtooltip Spell Reflection
/equip [1h weapon]
/equip [shield name]
/cast Spell Reflection

לחיצה רגילה עושה charge, לחיצה על shift + keybind עושה charge on focus target
#showtooltip Charge
/cast [nomodifier] Charge; [modifier:shift, target=focus] Charge

* לא חובה אבל אני ממליץ ומשתמש גם בשני binds ל Shift+scroll up/down באיזה פינה בבר שלי שם אני שם את המקרואים הבאים:
#showtooltip Battle Stance
/cast Battle Stance
/equip [2h weapon name]

#showtooltip Defence Stance
/cast Defence Stance
/equip [2h weapon name] למה אני ממליץ ?
כי זה נותן אופציה לעבור stance בכל מצב ולהיות עם 2h עלייך, לדוגמא אחרי SR\SW.
נותן קצת יותר שליטה על המצבים בהם נמצאים.


:ty:
מקווה שעזרתי, תיקונים, הערות, הצעות וכו' יתקבלו בברכה

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: Arms Warrior PvP
פורסם: 12 נובמבר 2012, 17:15 

עודכן נכון ל 5.0.5, מקווה שעזרתי למישהו
כשיצא 5.1 נערוך שוב... יהיו הרבה שינוים...
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 7 תוצאות ]


כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


עבור ל:  
 cron