Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 נובמבר 2017, 12:13

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 307 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 ספטמבר 2012, 01:07 

:cool: :cool:
הכנסתי את הפיצ'ר של Like להודעות ותגובות. תיהנו :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Free Inscription for the masses!
פורסם: 23 יוני 2012, 17:08 

לכל חברי הגילדה (GefilteFish) אני מספק כל Inscription שיש לי, חינם.

כל מה שצריך לעשות הוא לשלוח מייל במשחק לדמות שלי בשם Yocttar.
המייל יכלול את סוג הקלאס (Rogue, DK, Druid וכו') ואת הInscription שאתם רוצים.

פרט חשוב: המוצרים שאני מספק הם לשימושכם בלבד ולא למטרות מסחר (מכירה)!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 ספטמבר 2012, 08:30 

אין אנשים
הפייסבוק משתלט עליכם

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הסיפור שלי לתחרות!!!
פורסם: 28 ינואר 2011, 06:58 

תאמין לי אנימור, אתה מכין אותם כבר לטירונות.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: בני לומד לשחק WoW!
פורסם: 16 אוקטובר 2010, 12:04 

זה למה לא מערבבים אלכוהול.
phpBB [video]

גילוי נאות:
הסרטון הוא דיבוב בעברית לסרטונו של wowcendor, להלן קישור לסרטון המקורי:
http://www.youtube.com/watch?v=bgnMpOU1LNQ

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שחקן חדש בקהילה
פורסם: 26 ספטמבר 2012, 21:15 

קלאסים זה כמו אוכל אהוב.
זה שאתה אוהב אחד לא אומר שאתה לא אוהב אחרים, אבל אף אחד לא יכול להגיד לך מה הכי טעים.

אם אתה לא מתחבר לקלאס אחד, שחק על שניים.
תגוון בינהם כל הזמן.
רק תבין שזה יכול לעכב משמעותית את ההתקדמות שלך.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הפנדרן
פורסם: 20 ספטמבר 2012, 15:35 

אחלה תקציר שבעולם!! כל הכבוד!!!!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בעיות בהפעלת המשחק
פורסם: 28 ספטמבר 2012, 01:14 

יש לך כאן עזרה לבעיה הזו:
https://eu.battle.net/support/en/articl ... leshooting

יש להם שם כל מיני הצעות איך לפתור בעיות שגורמות לבעיה כמו שלך. נסה כל פעם משהו אחד, אם לא עבד, תמשיך הלאה לסעיף הבא.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בעיות בהפעלת המשחק
פורסם: 28 ספטמבר 2012, 09:18 

תמיד יש לך את האפשרות הזאת , זה עזר לכמה שחקנים כבר.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הקבוצה של איתי
פורסם: 27 ספטמבר 2012, 20:42 

We shall see about that :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: ריידרים בגילדה
פורסם: 28 ספטמבר 2012, 11:00 

אני גם שוקל לחזור לריידים.
השאלה שלי היא למה הנושא החדש ? האם זה לבדיקת היענות לקבוצה שלישית או מילוי מקומות בשני הקבוצות?

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:16 

אז תן לי לנחש, קמת בבוקר ואמרת לעצמך "איך בא לי להצטרף לגילדה הישראלית הטובה בWOW, איך אני עושה את זה?"
אז ככה, חבר\ה יקר\ה, כל מה שאתה צריך לעשות זה כמה שלבים פשוטים מאוד.
1. לוודא שאתה נמצא בשרת הנכון, The Maelstrom, וכמובן שאתה בצד הנכון - Alliance
2. לוודא שיש לך TS3 מותקן על המחשב, זה לא חובה, אבל זה בונוס ענק למשחק. יש לגילדה שרת TS פרטי שיכול להכיל עד 35 אנשים (תודות לתרומות מחברי הגילדה ומנהליה). השרת של הTS שלנו מיועד לכל סוגי השחקנים. הכתובת שלנו היא T321.DARKSTARLLC.COM:10079 או 81.218.235.136:10079 . אין סיסמא או משהו, רק אחרי שהתחברתם תראו אם יש אופיסר\אדמין של הTS שיתן לכם הרשאות.
3. ועכשיו, אחרי שגם אתם בTS איתנו - לא תהיה לכם בעייה לשאול מי יכול להזמין לגילדה.
(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים: raakshas, sundance, necrocake, purevil, Arturios
יש עוד כמה אלטים שלהם, אבל בתק' זו של העלאת רמות הם בד"כ יהיו על הדמויות האלו.
עוד דרך היא לעשות who gefiltefish/ - זה יראה לכם מי מהגילדה מחובר ותוכלו לשאול גם אותם אם יש מישהו שיכול להזמין לגילדה.

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרםו אלינו בהמוניכם.
אל תשכחו גם לספר לחברים הישראלים שלכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:13 

אז תן לי לנחש, קמת בבוקר ואמרת לעצמך "איך בא לי להצטרף לגילדה הישראלית הטובה בWOW, איך אני עושה את זה?"

2. לוודא שיש לך TS3 מותקן על המחשב, זה לא חובה, אבל זה בונוס ענק למשחק. יש לגילדה שרת TS פרטי שיכול להכיל עד 35 אנשים (תודות לתרומות מחברי הגילדה ומנהליה). השרת של הTS שלנו מיועד לכל סוגי השחקנים. הכתובת שלנו היא T321.DARKSTARLLC.COM:10079 או 81.218.235.136:10079 . אין סיסמא או משהו, רק אחרי שהתחברתם תראו אם יש אופיסר\אדמין של הTS שיתן לכם הרשאות.

3. ועכשיו, אחרי שגם אתם בTS איתנו - לא תהיה לכם בעייה לשאול מי יכול להזמין לגילדה.

(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים:
HOLYSILVER
עוד דרך היא לעשות who gefiltefish/ - זה יראה לכם מי מהגילדה מחובר ותוכלו לשאול גם אותם אם יש מישהו שיכול להזמין לגילדה.

5. אז עכשיו את\ה בגילדה, אבל יש מלא "????" או שורות ריקות בצ'אט - הסיבה היא שכולנו משתמשים באדאון מיוחד שכתב Animor שמאפשר לנו לכתוב ולקרוא בעברית במשחק. רוצה גם?- בקלות, www.gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=71&t=2298 בלינק תמצאו את האדאון והוראות התקנה, בהצלחה..(:
האדאון כמובן חוקי לחלוטין, והוא עושה את המשחק לעוד יותר מהנה, כי כמו שאהוד בנאי אמר Speak the Lenguage og the HEBREWMAN

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרפו אלינו בהמוניכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: GefilteFish (A) - The Maelstrom
פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:15 

(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים: raakshas, Treenighty, sundance, necrocake, purevil, Arturios

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרםו אלינו בהמוניכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 01:07 

אני יודע שהתמונה הזאת מאוד, מאוד שימושית, ויכולה לעזור לך למקם את ה-binds שלך כמו שצריך כדי שיהיה לך נוח.
שיהיה בהצלחה :)

תמונה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Glory of the Pandaria Hero!
פורסם: 01 אוקטובר 2012, 11:19 

את זה אפשר לומר על כל דבר ולוותר על הכנת מדריכים בעברית לחלוטין...
מניסיון, הערות השחקנים ב-wowhead מצריכות קריאה וסינון, ומבזבזות זמן עד שמבינים איזו תגובה רלוונטית ואיזו לא.
אם המטא-אצ'יבמנט הזה פשוט, אין טעם להכין לו מדריך. אבל אם יש בו טריקים וסיבוכים, מדריכון קצר יהיה רעיון לא רע בכלל לדעתי.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 03:52 

נכון שאלו הודעות מיותרות, אבל אין מה לעשות יש אנשים שלא בודקים לפני שהם מעלים פוסט חדש. אז בגלל זה אני לא ינעל להם את הנושא אני רק יפנה אותם למקום הנכון בפורום. זה לא סוג הפורומים שנותן אזהרות ובאנים בגלל שהוא כתב כבר הודעה שיש עלייה מדריך.
נ.ב לגבי הספאם אני יכול להגיד אותו הדבר על כל ההודעות האחרונות שלך, שרשמת זה ספאם אתם צריכים לנעול או כמו התגובה הזו שצחקת על המשתמש שלא רשם גילדה בצורה נכונה.
אנחנו משתדלים להביא לפורום אוירה חיובית כמה שרק אפשר.

המשך גלישה נעימה.

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 אוקטובר 2012, 12:29 

נקודה למחשבה: אפשר לעשות לייק בלי להגיב על כל לייק שעושים ;)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Mogu'shan Vaults is cleared!
פורסם: 05 אוקטובר 2012, 10:28 

טוב, אחרי 3 נסיונות הרגנו את Will of the Emperor, לרוב אני לא מפרסםnormal clear, אבל קיבלנו אחלה wol rating:
http://imageshack.us/a/img534/9853/95950573.jpg

Xavy rank (9) Will of the Emperor 25N (DPS: 65151) s
Xavy rank (13) Elegon 25N (DPS:110336) s

כרגע הגילד שלי World rank 25m 9

הירוק'ס נראים די קשים, בהצלחה לכולם!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: פנדה,אריה,נמר ודרקון
פורסם: 10 אוקטובר 2012, 19:39 

משמעות הסמלים בפנדריה

אתם עוברים ליד רוב הסמלים האלו כל דיליי קוויסט, אתם רואים אותם כמעט בכל פנדריה. אבל רובכם לא יודעים את המשמעות שלהם.
חשבתי שיהיה מעניין והרבה יותר נחמד עם תבינו את המשמעות של הסמלים שאתם רואים כל יום בפנדירה.
אז ככה בליזארד עשו עבודה מצוינת בלימוד המורשת הסינית והכניסו המון דברים מהתרבות הסינית למשחק.
אני ירשום לכם פה את המשמעות של רוב הדברים שאנו רואים יום יום.

1.פנדה:

כמובן שנתחיל עם הפנדה שקיבלנו כולנו בהרחבה.
פנדה ענק, הוא שמו של מין יונק יחיד בסוגו, המסווג כיום במשפחת הדוביים המצוי במרכז סין. הפנדה הענק חי באזורים הרריים, כמו סצ'ואן וטיבט. לקראת סוף המאה ה-20 הפך הפנדה להיות "סמל לאומי" עבור סין ודמותו מופיעה על מטבעות זהב סיניים. בסינית נקרא הפנדה 熊猫, משמעות השם הסיני היא "דוב-חתול". הכינוי המקובל במערב נגזר משמו של יונק אחר, פנדה אדום, בעבר נהגו לכנותו דוב מנומר.
(קרדיט לויקפדיה)
mists_of_pandaria_high_res_pic_1.jpg

2.האריה

את האריה בליזארד סיפקו לנו בכל מני דרכים, מי שרכש את גירסת האספנים או הדלוקס קיבל איתו מאונט של מין אריה מעופף וחיית מחמד של אריה קטן. חוץ מהמאונט יש הרבה פסלים של אריות בפנדריה. המשמעות של האריה בתרבות הסינית.
בזמן שתטיילו בפנדריה תתקלו לא אחת בפסלי אריות מסותתים, הניצבים כשומרים בפתחי בנינים. אריות אלו, לעולם יהיו זכר ונקבה ועל פי הפאנג שוואי, הנקבה ממוקמת תמיד בצד ימין (בהתבוננות מתוך המבנה). על פי הבודהיזם אריות אלו הנם השומרים על ה-דהרמה הלא היא ה"דרך הנכונה". שמם בסינית קרוי שישי shishi והם מוצבים באופן מסורתי מול ארמונות קיסרים, מבני ציבור וממשל, קברים ובתים של פקידי ממשל עשירים.
האריות מוצגים תמיד בזוגות, ביטוי של יין ויאנג , יין המייצג נקבה והיאנג את הזכרים. לדמות הזכר יש תחת הכף הימנית הקדמית כדור רקום בשם "קיו" המגולף בדגם גיאומטרי הידוע בשם "פרח החיים". כדור זה מסמל את העולם הנשי או כדור המזל (תלוי באסכולה). פסל הנקבה זהה בעיקרו, אך תחת כפה השמאלית הסמוכה לזכר, יש גור אריות המסמל את מעגל החיים. תפקיד הנקבה להגן על פנים הבניין ועל הנמצאים בו. תפקיד הזכר הנו שמירה על המבנה מבחוץ.
(קרדיט לtrendline3d.com)
QuilinFlyingMount3.jpg
I9IJLNDU1KP51343665144035.jpg

3.הנמר

את הנמר אנחנו גם מקבלים בתור מאונט אחרי שמסיימים את כל הריפוטשן עם שאדו פאן.
הנמר הוא נושא מאד פופולארי בתרבות ובאמנות העממית בסין. ניתן להיתקל בדמויות רבות של נמרים כמעט בכל הקשת הפולקלוריסטית, החל בגזירות ניר דרך עבודות ריקמה , פיסול וכיור.
סינים בני האן כמו גם שבטים אחרים שחיו באזור כולל השבט ממנו בא הקיסר הצהוב, סגדו לנמר כדמות שמימית, לעומת השבטים המזרחיים שהעדיפו את הדרקון. קימות עדויות מהתרבות העתיקה לגבי חיות נוספות ששמשו כטוטמים אולם אלו נעלמו עם הזמן מחמת השתלטותם של השבטים החזקים יותר שסגדו לנמר ולדרקון.
בסין יש לא מעט סיפורים על נמרים שהצילו חיי אדם. אחד הסיפורים בממלכה העתיקה צ'ו, עוסק בילד לא חוקי שאמו נטשה אותו בשדה מחמת הבושה וכבוד המשפחה. נקבת נמר שמצאה את הילד, הניקה אותו משדיה וברבות הימים גדל הילד להיות השליט (הגרסה הסינית של רומוס ורמולוס). כמו כן קיימת אגדה שקונפוציוס עצמו, נזנח על ידי הוריו על הר, מאחר והיה מאד מכוער. גם כאן בא נמר האכיל אותו וטיפל בו עד שבגר. הנמר משמש כמושא לכבוד והערצה לא רק על ידי בני האן (כ 90% מהאוכלוסיה הסינית) אלא גם על ידי מספר שבטים נוספים שאינם משבט זה. שבטים אלו נוהגים לערוך פסטיבלים שנתים לכבודו של הנמר.
(קרדיט לtrendline3d.com)
ridingTiger.jpg

4.הדרקון

הדרקון שאותו אנחנו מקבלים גם בתור מאונט ורואים בכל מקום בפנדריה, הוא אולי הדמות עם הכי הרבה משמעות בעם הסיני. בואו נבין למה הוא כ"כ חשוב לעם הסיני.
הדרקון משמש עד עצם היום הזה כסמל ללכידות האומה הסינית של בני האן המהווים כ 90% מהאוכלוסיה, כמו גם של 55 השבטים הנוספים החיים בסין. תדמית הדרקון במיתולוגיה ובאמונה הסינית, איננה דומה כלל לזו שהקנתה לו התרבות המערבית. אצל עמי המערב, הדרקון הנו יצור מטיל אימה, יורק להבות אש ומסוגל להמית אדם במבטו בלבד. אבירים בשריון נלחמו בו וזכו לשירי הלל בניצחונם. מנגד במיתוס הסיני, הדרקון למרות חזותו המאיימת לכאורה, הוא יצור-על שמימי, מוסרי ובעל אחריות. שלא כמו הנמר שאומץ על ידי נוודים וציידים, אומץ הדרקון על ידי התיישבות חקלאית שהתפתחה כחלק מהאבולוציה האנושית. אוכלוסיה זו נאלצה להסתמך בעיקר על תנאי האקלים לצורך גידוליהם, ומאחר וכך הקנו לדרקון יכולות המצויות בתחום השליטה במזג האוויר, הורדת גשמים, סערות בימים וכדומה. כך בהדרגה הפך הדרקון לדומיננטי במלכות השמים והנמר בהיותו כפיף לדרקון הפך למלך ההרים. במאה השלישית לפנה"ס, בזמן הקיסר צ'ין שי הוואנג-די. הכריז הקיסר כי הוא ולא אחר בנו של הדרקון. הוא הטביע את המושג "מנדט השמיים" וטען כי המנדט בידיו ובזכותו הוא השליט. בהמשך שאר שושלות הקיסרים אימצו את הסימבול ואסרו על העם להשתמש בדמותו. שימוש בסמלי וצורות הדרקון שלא מטעם הקיסר הוכרז כפשע נגד הקיסר הגורר בעקבותיו גזר דין מוות. הדרקון הנו הסמל של העוצמה הקיסרית.
(קרדיט לtrendline3d.com)
serp.jpeg

אז זהו חברים אלו הסמלים העיקרים שאנחנו רואים כל יום חשבתי שזה יהיה מעניין לדעת מה המשמעות שלהם. אם אתם רוצים להוסיף מידע על סמלים שאני לא רשמתי אני יותר מאשמח.
מקווה שנהנתם,
בן.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: המדריך לGlorious.
פורסם: 13 אוקטובר 2012, 07:25 

אז מה זה בכלל glorious?
זה אצ'יבמנט שדורש מכם לצוד כל אחד מהמובים הנדירים שיש בפנדריה.
כשאומרים כל אחד, הכוונה לממש כל אחד ואחד. וכמו שבטח שמתם לב בזמן שעליתם רמות יש המון.
אם אתם רוצים מספר מדוייק, יש 56.
חלק מכם יגידו "אני בכלל לא רואה את האצ'יבמנט הזה"
ובכן, הוא נמצא שם, פשוט הוא השלב השלישי בשרשרת של אצ'יבמנטיים.
הראשון מתחיל בA worthy opponent שדורש מכם להרוג מוב נדיר כלשהו.
אחר כך נפתח אצ'יבמנט שנקרא could we find more like that
שידרוש מכם להרוג אחד מכל משפחה של נדירים (נדבר על זה עוד שניה)
ובסוף יפתח לכם האצ'יבמנט להרוג את כולם.

אז אמרנו משפחות של נדירים.
מה זה אומר?
בליזארד בנו את הנדירים שיהיו מבוססים על המודלים החדשים שהם הכניסו למשחק.
יש שמונה משפחות. ולכל משפחה יש תכונות זהות כלומר, הם משתמשים באותן יכולות.
ההבדל בין המובים הנדירים יגיע ברמה שלהם, בכמות הנזק שהם עושים וכמובן בכמות הHP שלהם.

אז איזה משפחות יש לנו?

Hozen- קופים
יש לנו שלוש יכולות למשפחה הזו ויחסית קל להתמודד איתם.
Bananarang- הקוף יזרוק בומנרג שעשוי מבננה שיעשה נזק לכל מה שהוא פוגע. הוא גם חוזר, אז שימו לב שכשאתם רואים את הקוף מתחיל לזרוק משהו, פשוט לזוז לצד.
Toss filth - הוא זורק עליכם קקי פחות או יותר... זה מגדיל את הנזק שאתם מקבלים ועושה סטאק. כלומר ככל שאתם נלחמים בו יותר זמן, ככה תקבלו ממנו יותר נזק ותהיו מכוסים ביותר קקי.
Going bananas - הקוף משתגע, מתחיל לקפץ באוויר למשך 8 שניות, בכל מקום שהוא פוגע הוא יעשה המון נזק. זה מתחיל ב55% וככל שהקרב מתארך יש עליכם יותר קקי ואז אתם מקבלים יותר נזק, אפשר בקלות למות מהיכולת הזו אם לא נזהרים.

איך מתמודדים עם קופים? התשובה פשוטה. למרות שהם עושים המון נזק עם הקפיצה שלהם, הם לא עושים הרבה נזק בכלל בשאר הזמן. אם תתחמקו מהבננה שהם זורקים לא תהיה לכם בעיה איתם רוב הזמן.
כשהם משתמשים בgoing bananas אפשר לעשות להם Root/stun ולמנוע מהם לקפוץ. זה יוודא שאתם הורגים אותם בלי בעיה בלי קשר לרמה שלהם.

Jinyu- אנשי דגים.
המשפחה הזו היא משפחה של מכשפים פחות או יותר.
הם יהיו תמיד ליד מקורות מים וקל להתמודד איתם בסך הכל.
יש להם 3 יכולות גם כן.
water bolt זו ההתקפה הבסיסית שלהם, לא עושה הרבה נזק, אפשר לעשות לזה Interrupt אבל אין באמת טעם.
Torrent- ההתקפה הזו לעומת זו קטלנית. זה Channel של 6 שניות שעושה 28% נזק מהחיים שלכם כל שניה. במילים אחרות אם לא תעשו לזה interrupt אתם תמותו.
Rain dance- גם זו התקפה קטלנית. האיש דג הזה יזרוק הרבה בועות מים לאוויר וכשהן נוחתות הן עושות המון נזק.

איך להתמודד עם אנשי דג:
המובים עצמם חלשים מאוד, תנסו לעשות להם כמה שיותר נזק, תשמרו Interrupt בשביל Torrent זה קסם שאסור לתת להם להוציא כי הוא באמת עושה המון נזק.
כשהם עושים Rain dance אפשר לעשות להם Stun וזה יסגור את העניין, אבל גם יחסית קל להתחמק מזה. פשוט תזוזו כל הזמן ותסתכלו לאן הם יורים את הבועות שלהם ולא תהיה לכם בעיה עם זה.

Mantid- אנשי חרק.
כמו לקודמות גם להם יש 3 התקפות בסיסיות.
Tornado- הם מזמנים טורנדו מסביבכם שיעשה המון נזק אם תעמדו בו. לכן ברגע שיש לידכם טורנדו, מומלץ לזוז ממנו.
Windsong- זו יכולת שנותנת לחרק הזה עמידות בפני Kiting. אי אפשר להאט או לעשות לו Snare בכלל. הם יזוזו מהר יותר אבל בסך הכל היכולת הזו לא נוראית.
Blade flurry- זו יכולת קטלנית. התקפה פרונטלית חזקה מאוד, אם נשארים בה יותר משניה וחצי מתים.
לכן כשרואים אותו מתחיל לעשות אותה, צריך לזוז.
אפשר לעשות לו Stun כדי לעצור אותו.

איך מתמודדים עם החרקים:
בדרך כלל הם מוקפים בהמון מובים אחרים. תוודאו שיש לכם מרחב תנועה לפני שאתם תוקפים אותם.
אחרי שתקפתם אותם זוזו מהטורנדו למקום בטוח, אם יש לכם אפשרות לעשות סטאן כדי לעצור את הblade flurry שלהם תעשו את זה. אם לא, אז פשוט זוזו הצידה כמה שיותר מהר וחכו שזה יגמר.

Mogu Sorcerer- מכשפים.
הם המשפחה הקלה ביותר מבין כל הנדירים.
יש להם שלוש יכולות
dark bolt- זה התקפה עם הwand שלהם. עושה מעט מאוד נזק
shadowbolt עושה מעט נזק יחסית. אפשר לעשות לזה Interrupt.
Void cloud שמים ענן של זבל על הרצפה. קל מאוד לראות את זה כי זה זבל סגול. עושה הרבה נזק לרוחצים בזבל.

איך להתמודד איתם.
נורא פשוט. תהרגו אותם. אל תעמדו בענן הסגול זה הכל בערך.

mogu warrior- לוחמי מוגו.
בניגוד לאחיהם המכשפים, המובים האלו יותר קשים.
היכולות שלהם הם
summon quilen- הם יזמנו אריה שיבוא לעזור להם להלחם. אין להם הרבה HP אבל הם תמיד יזמנו אחד גם אם הרגתם את הקודם. הם לא עושים הרבה נזק. הסכנה איתם היא שהם עלולים לגרום לכם לDaze.
Titanic Strength- כל כמה שניות, הלוחם יצבור באף שמגדיל את הנזק שלו ב5% ככל שהקרב מתארך הם עושים יותר נזק, והם מרביצים יחסית חזק בהשוואה לשאר הנדירים.
devastating arc- ההתקפה הזו קטלנית מאוד. זה התקפה פרונטלית בטווח של 180 מעלות ממנו.
קל מאוד לראות שהוא משתמש בה, אם נתפסתם בה תתכוננו לקבל הרבה מאוד נזק.

איך מתמודדים איתם:
הם יחסית קשים ביחס לשאר הנדירים, אבל לא בשמיים, תשארו קרובים אליהם וכשהם משתמשים בArc פשוט תרוצו דרכם ותעמדו מאחוריהם.
אפשר להתעלם לחלוטין מהאריה שהם מזמנים. זה הכל עניין של להרוג אותם מהר לפני שהם מגיעים לכמות סטאקים מגוחכת שהם אשכרה יוכלו להרוג אותכם.

Pandaren- פנדות
אלו המובים הקשים ביותר לדעתי מבין הנדירים.
Spinning crane kick- הם מתחילים להסתובב ולבעוט בכל מה שמסביבם.
עושה המון נזק אם עומדים בזה. צריך לברוח מזה או לעשות להם סטאן. אם אין לכם סטאן, מומלץ שתזוזו מהר מהם.
Healing mists- הם ירפאו את עצמם וירפאו המון. אם לא עשיתם לזה interrupt תצפו לראות אותם עולים מ40-50% חיים ל100.
Chi burst- עושה טונות של נזק, בקלות יכול לעשות one shot אם זה מוב ברמה 91. הם עושים את זה על מטרות שנמצאות יותר מ15 יארד מהם. אפשר לעשות לזה Interrupt.

איך מתמודדים איתם.
אם אתם קלאס שאין לו interrupt אתם תהיו בבעיה עם המובים האלו כי הריפוי שלהם מאוד מציק.
להתחמק מהבעיטות זה לא בעיה כי יש להם משהו כמו איזה 2 שניות Cast time אז אפשר להתחיל לרוץ לפני. שימו לב שאיך שזה נגמר אתם חיבים להיות בטווח של 15 יארד מהם או שהם יזרקו עליכם את הChi burst שלהם מה שיעשה לכם מלא נזק.
בתור שאדו פריסט אלו היו המובים שהכי היה לי קשה לעשות להם סולו. כי אם אני מפשל עם הInterrupt או לא יוצאים לי פרוקים, הם פשוט היו מרפאים את עצמם ל100% וזה היה ממש מדכא.

Saurok- אנשי לטאה.
אלו נדירים קצת מציקים. הם לא נראים חזקים אבל מבין כל השאר, לאלו יש את הסיכוי הכי טוב לעשות לכם One shot אם אתם לא מוכנים.
vicious rend- הם שמים עליכם דוט שיעשה לכם נזק מבוסס על כמות הHP שלכם. ככל שתלחמו בהם יותר זמן, ככה הDOT הזה יעלה עד למצב שקשה ממש להשאר בחיים.
Vanish- כל כמה שניות הם יעלמו. זה מאפשר להם לפתוח עליכם עם ההתקפה המיוחדת שלהם
Smoked blade- ההתקפה הזו היא כמו אמבוש. עושה טונות של נזק. ואם לא תשתמשו בCD כדי לספוג אותה יש סיכוי טוב שתקבלו ממנה One shot.
Grapping hook- התקפה בסגנון Scorpion ממורטל קומבט. אם אתם יותר מ20 יארד מהם, הם ימשכו אתכם ישר אליהם.

איך מתמודדים איתם:
המובים האלו יכולים להיות מציקים מאוד. בגדול הם לא עושים יותר מדי כל עוד אתם מרביצים להם, אבל כשהם עושים ואניש, צריך ממש להזהר מההתקפה שלהם. גיליתי שאם אני בתנועה, הם הרבה פעמים מפספסים אותי, אז אחרי שהם נעלמים אני כל הזמן זז ולא עומד במקום וזה בדרך כלל בסדר. למרות שקרה לי כבר שאכלתי מהם מכה של 380 אלף.

yaungol- טאורנים שעירים יותר.
המובים האלו דיי פשוטים מאוד.
stomp- עושה המון נזק אם עומדים בזה, אבל האיזור שהם עושים את זה עליו מאוד קטן וקל מאוד לזוז מזה.
rushing charge- הם עושים Charge למי שנמצא 20 יארד מהם
bellowing rage- מגדיל את הנזק שלהם משמעותית, אבל מאט אותם. אפשר בקלות לעשות להם קייטינג כשהם משתמשים בזה.

איך מתמודדים איתם.
למען האמת לא צריך לחשוב יותר מדי, זוזו מההתקפה הגדולה שלהם מהר ובשאר הזמן תרביצו להם חזרה. הם לא עושים כזו כמות נזק שצריך להזהר מהם או משהו כזה.

אז אלו כל המשפחות. עכשיו איפה אנחנו מוצאים את המובים הנדירים.
ובכן אז טרחתי וסימנתי על המפות כדי שיהיה לכם קל לראות בדיוק איפה הם עושים Spawn.
Jade forest

http://imageshack.us/a/img854/4347/jaderare.png

Valley of the four winds

http://imageshack.us/a/img685/8751/valleyrares.jpg

Krasarang Wilds

http://imageshack.us/a/img689/9839/krasarangrares.jpg

Dread Wastes

http://imageshack.us/a/img834/8138/dreadrares.jpg

Townlong Stepps

http://imageshack.us/a/img688/6320/townlong.jpg

Kun-Lai summit

http://imageshack.us/a/img259/1016/18057345.jpg

Vale of Eternal Blossom

http://imageshack.us/a/img138/5286/valerares.jpg

זה לגבי המיקומים שלהם.
אני אמליץ מאוד להוריד את האדאון NPC-scan שיעזור לכם בזה שהוא יתריע וימצא לכם את הנדירים האלו כשאתם באיזור.
מה שכן, צריך לוודא שאתם מוחקים את הCache שלו אחרי שמצאתם נדירים אם אתם רוצים למצוא אותם שוב.
למשל נניח ועברתם באיזור ומצאתם נדיר שהוא כבר מת,
מבחינת האדאון, זה כאילו הוא מצא אותו והוא לא יתריע שוב על אותה דמות על הנדיר הזה.
לכן כדי לטפל בזה אתם צריכים להכנס לתקיית הWOW שלכם
יש תיקיה בשם Cache
אתם נכנסים לשם, יש תקיה נוספת בשם WDB.
נכנסים לזה ויש תיקיה נוספת בשם enGB.
תכנסו לתיקיה הזו, ותמחקו את הקובץ Creaturecache.wdb. חייבים לעשות את זה כשהמשחק סגור.
אחרי שמחקתם את זה, תכנסו מחדש למשחק וכל הנדירים שהאדאון מצא בעבר אופסו והוא מתחיל לחפש אותם מהתחלה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 אוקטובר 2012, 04:48 

http://farm3.staticflickr.com/2432/3696871907_bd25d1ec34.jpg

פרק 11

בתחילה הכל רעד , ונראה היה שהאדמה עצמה מגיבה בזעם לשאירע. אך אז, כשהפסיקה לרטוט, הבין הגמד שהוא איננו במקדש הדרקונים יותר.
העולם היה שונה כעת כשהביט רות'ח לאדמה שמתחת לרגליו והפנים שהיא איננה. אוויר ורוח היו סביבו, ושהביט לצדדיו כל שראה היה חושך ואור מתערבבים.
"היכן אני?" שאל בקול, למען הסרת הדבקים מפיו ולמען הישמע קולו. הפחד מהחוסר ידע, כך הבין מזמן , חזק אף יותר מהביטחון בידע. ולכן, לפחות כדי להרגיע את קרביו המשתוללים, חיפש הגמד הרוצח אדמה מוצקה עלייה יוכל להעימד. ומכשלא מצא, החל מעופף בחלל הפתוח בנסיון להבין היכן הוא.
אור גדול ניצב מולו, לפתע ללא התרעה, רחשי אש נושפים בו וזעם אלים קדום, בצורת מים ואש התנפץ ממנו. הרוצח ידע שדבר שנבצר מהבנתו מתרחש כעת וניסה לעקוב אחרי המראות.
הוא ריחף קלות לעברו של האור וכשהביט בו הבין שמה שהוא רואה זהו קרב.
קשה לדעת כיצד ניחש זאת, מכיוון שזהו לא היה קרב דומה לדבר שנראה על פני אזארות' לפני כן. אך משום מה , בזאת היה בטוח. זהו קרב.
מצד אחד של המתרס נעמד יצור ענק, עצום בגודלו, ופניו מתעוותות בשררה.
הוא היה חסון, ונראה אנושי לכל דבר, מלבד הקרניים שצמחו מראשו, וכנפי העטלף שהזדקרו מגבו. כשבחן את גופו במבט נוסף, הבחין הגמד שליצור מבנה גוף שונה משל בן אנוש, כשונה אלף מאדם.
עורו החום-ירוק נראה כפיסת אדמה, ורגליו בערו. מים נזלו מידיו, ואוויר חזק כסופה ננשף מפיו בכל נשימה. מגופו פרצו עיוותיי בלעות כשצורתיהם נראו כשל שני האלים הקדמונים. האחד קת'ון והשני יוג-סארון.
רות'ח סובב ראשו והביט ליריביו. הם היו שישה כשבראשם עומדת אישה. גודלם כמחצית היצור והילת כוח קטנה סביבם.
הגמד התבונן עמוקות ונכלם. הוא ראה בילדותו ציורים של אלה העומדים מולו. ללא ספק היו אלה הטיטאנים.
"זמנך נגמר גור" אמרה מנהיגת הטיטאנים והגמד נשם עמוקות.
אם כך, הבין הרוצח, מולם ניצב גור. זה כנראה הקרב הידוע בתור "מלחמות הבריאה".
"זמני? טיפשה! זמני רק החל! "
אחד הטיטאנים נענע בראשו בחוסר אמון ואחד אחר הוסיף "אנו שישה גור. אתה אחד. היחסים לרעתך בני"
גור הביט בו ועיניו רשפו זעם. "ומי אתה קנאריוד שתקבע יחסים זקן עלוב?!" הוא ירק על הרצפה, "אני אחד השווה את כולכם ועוד עשרות שכמותכם! "
"אינני מבינה גור. מדוע? היה עלייך לשמור על הכוכב הזה,להגן עליו! לא לרצות בהכחדתו!" האישה האדירה הניפה ידיה בתחינה. בבלבול .הגמד שמע את הכאב בקולה.
"לשמור? על גזעים רכים כיתושים אשר הבאתם? דרקונים קראתם להם! פהה! או אולי יצורי האדמה הרכרוכיים הללו! אין לי בהם צורך! כולם נוצרו כדי לשרת אותי!"
גבירת הכל, עצמה עיניה בכאב. שפתיה לחשו דבר מה שאינו נשמע. ואז היא אמרה.
"אם כך" מפניה נעלמו הבעת הכאב וההבנה וכעת היא הרצינה "אין לנו ברירה אלה לעצור אותך, גור"
"לכך בדיוק אני מצפה" לחש האל העצום ולשונו ליקקה שפתיו והושיט ידיו. "בואו יוצריי. קרבו אליי וניווכח מי חזק יותר. הבורא, או הנברא!"
מערבולת של אוויר נענעה את רות'ח והוא נעמד במקום אחר, בזמן אחר. הכל היה חורבות כעת, היכן ששהה, והאדמה טרשית הייתה וקשה.
"כאן הוא שוכן כעת" אמרה האישה והביטה בחמשת האחרים. הם היו קטנים כעת. מותשים. "הכל-יכול ננעל" לחשה.
"כל יכול?" לחש לעצמו הגמד והתקרב לעברה. כמקודם, הוא היה שקוף כאוויר.
איש אחר ולו זימי דג התקרב לעברה והניח יד מנחמת על כתפה. "כעת על הגזעים הקטנים להסתדר בכוחותיהם הם גבירת החיים." היא הנהנה.
"זהו הדינדראד, הפתיחה. " אמרה והביטה לעברו של הגמד, אשר החוויר בפתאומיות "לאיש אסור להתקרב לכאן. ביום בו יפתח הדינדראד יגיע קיצו של העולם. ביום בו יפתח הדינדארד יסגר הוא רק בשני דרכים, דרך הרוינדראד, שנמצא ביער הגבירה, או דרך סוף העולם." לפתע, אל אף שיכל לומר בכל ליבו, להישבע בכל מילה אפשרית , שהגבירה איננה רואה אותו, היא נעמדה מולו.
"זכור זאת גמד. עלייך להגיע לרוינדראד." ואז, לפתע הוא התרומם שוב באוויר ונעלם, חוזר לזמנו שלו.
הרוצח פתח עיניו ושפשף אותם בפליאה.
"אני לא מבינה מה קרה" לחשה מביאת החיים והתבוננה בגמד. "הכנסת את המפתח נכון רות'ח?"
הדרקונית בצורת האישה ניערה את ראשה קלות. "אולי טעינו" אמרה "אולי זה מעולם לא היה מפתח והנבואות העתיקות היו נבואות שקר"
"הם לא" לחש רות'ח "זה אכן מפתח וזה אכן השער. אך על השער הזה היה להישאר סגור. מישהו רצה שנשחרר את גור... השאלה זה מי...." לפתע, הכל היה ברור. איליאדן מעולם לא בחר צד. כעת הגמד נזכר. הכל החל מסתדר במוחו. מתבהר. הפאזל החל מתחבר לאיטו והוא כעת, לאחר זמן רב, ובאיחור גדול, הבין. גארן הלבן.
פנייה של הדרקונית החווירו כשנשמע הפיצוץ. והיא הועפה קדימה והתגשה בקיר בעוצמה. היא הביטה מאחורי הגמד בשנאה עזה, ואז התעלפה.
"למה?" ירק רות'ח בזעם "אתה אחד השומרים! למה שתבגוד בכולנו?!"
השומר חייך חיוך לא שפוי. "גמד נבון! " אמר והתקדם אל עבר הגמד משאיר את הדרקונית מאחוריו. "מעולם לא היו 'שומרים' אלה רק שומר אחד. מדיו היה האחרון מבניהם. וכול השומרים היו בני תמותה גמד." הוא חייך כשפניו של הגמד התבהרו בהבנה. הוא נזכר בדבריו מחוץ למצודת הגולה. "ומי בכלל אמר שאני בן אנוש?" כמובן חשב רות'ח. הוא לא בן אנוש. מעולם הוא לא היה.
"מה אתה?" לחש הרוצח והחל שולף את גלימת ההעילמות בחשאי.
"או! זאת שאלה טובה יותר" הוא חייך כשעורו השתנה והפך אדום. זמן קצר לאחר מכן, עמד אדון השדים לפני הגמד. ופניו מחייכות. גובהו עצום בעודו מביט בגמד הקטנטן בזלזול.
"הגיע זמנך למות מטרד מעיק. כעת כשגור חזר, הלגיון הבוער ינקום את נקמתו!"
הגמד צעד צעד אחורה פניו רועדות מכעס.
"הגיע זמנך למות" אמר השד וידו הושטה קדימה. אז, קרו מספר אירועים. הראשון שבהם אלכסטראזה התעוררה מעלפונה ושילחה גל אש עצום, אשר פגע פגיעה ישירה באדון השדים, מבין ידיה. השנייה הייתה תגובתו המהירה של הגמד. הוא התעטף בגלימת ההעילמות שלו והחל רץ החוצה מן המקדש. השלישית הייתה התמוטטות המקדש. בזה אחר זה נפלו האבנים הגדולות על השד והדרקונית שחזרה לצורת הדרקון שלה. היא זינקה החוצה מן המקדש ונפלה על השלג הרך. השד הגדול זינק אחריה ונחת על גבה. שאגת הכאב של מביאת החיים נשמעה ברחבי הטונדרה הקפואה וסארג'ראס צחק בקול רם. "הו גמד קטן! להיכן ברחת? הלו תעזור לדרקונית האהובה שלך?"
הגמד נשם עמוקות. הוא חייב לעזור לה איך שהוא. אבל איך? כיצד הורגים שד?

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20120219115540/wow/fr/images/3/39/Alexstrasza_the_Life_Binder_by_HaxOrran.jpg

בעודו צועד בדממה, מתגנב לעבר השד , החל לחשב בראשו דרכי פעולה. צעקותיה של מביאת החיים כאבו ללבו. הוא חייב להצילה. הוא הביט בשד הגדול ובחן את ראשו. שם זיהה את נקודת התורפה. בעודו מתכופף ואוחז באבן גדולה הבין את שעליו לעשות, גם אם ימות תוך כדי. הרוצח זרק את האבן רחוק ככל שיכל והשד, נמשך למקור הרעש סובב את ראשו. אז, זינק רות'ח על גבו ואץ במהירות לראשו של השד, משאיר את הגלימה מאחור. הוא נעמד על ראשו ושלף את שני להביו.
"למען בנגילה י'בן חסודה!" ואז בכל כוחו החדיר את שני הלהבים משוכי הרעלים לתוך אזוריו הרכים של השד. סארג'ראס החל מתפתל ובתנועת ראש העיף את הגמד לקרקע. אז סובבה הדרקונית הגדולה את ראשה האדיר, ופלטה להבת אש עצומה ששרפה את השד המוחלש.השד קטן מעוצמת האש וכעת שכב על הריצפה סמוך לרגלי הדרקונית כשגופו גוף אדם.
הגמד התקרב לעברו של השד בדמות גארן הלבן, ואחז בראשו. אז באווחת חרב אחת ערף את ראשו וזרק אותו מעבר לכתפו. "תתחכם עכשיו חתיכת בן חסודה".
הוא עזב את גוף האדם/שד המדמם והלך לדרקונית. היא שכבה , פצועה כנפייה מקופלות בכאב.
"רות'ח" לחשה כאשר הגמד כרע לצידה. "ידעתי שבחרתי נכון. אתה אמיץ מכולם. "
"אלכסטראזה אני מצטער, המפתח כלל לא היה מפתח, זה היה שער פתיחה...."
"אני יודעת ילדי. הבנתי זאת כעת. אך היכן שער הסגירה אם כך?" לחשה באפיסת כוחות.
"בסטורמווינד" אמר הגמד בנחישות . היא הנהנה . "הגיוני. לכן הפיצול. אילולא עשה זאת מעולם לא היה זוכה להגיע לתוך העיר עצמה. הקשב ידידי. ביקשתי כבר יותר מידי אך אני חייבת לבקש דבר נוסף. עלייך להתאחד עם השאמאן בסטורמווינד. עלייכם לסגור את השער."
"השאמאן? שאם? למה הוא?" שאל הגמד בחשש.
"כי גורלכם שזור זה בגורלו של זה כבר עידנים ידידי הקטן. אתה המפתח. הוא השומר. עלייך לסגור את השער דרכו. זוהי הדרך בה זה חייב לקרות. השאמאן יודע זאת. 'מה שניפתח בדם, יסגר בדם'. צר לי ידידי. אך על השאמאן למות , בכדי להציל את העולם."
הגמד החוויר. "לא, חייבת להיות דרך אחרת...." הדרקונית הביטה בו ועינייה מלאות חמלה.
"אין דרך אחרת. אני מצטערת רות'ח. כעת, לך" היא פתחה בעזרת קסמייה שער בין ממדי "זכור את דבריי גמד. היה אמיץ, רות'ח, קוטל מלך השדים".
הוא חייך קלות ואמר "את תהיה בסדר?" לחש. היא הנהנה. "לבסוף... החיים ינצחו. כעת לך. "
הוא הנהן וכשעבר בשער, כל ששמע היה את קולה "זכור את דבריי....גמד...."

*************************************************************************************************

ארליון נאנחה. "כעת אתם מבינים מדוע זה היה חייב להתנהל בצורה שבה זה התרחש."
הלוחם זעף. בעוד הדרואיד מהנהן. "מבינים" אמר בקדרות "לא אוהבים, אבל מבינים"
דר, טיטאן הרוחות התקרב מעט ונעמד ליד הגבירה. "אם כל יכולה" לחש וקולו העבה חזר מן המערה. נזגד הביט בו בריכוז, קמטי מחשבה נחרשו על פניו.
"כן דר, המשך בבקשה" הוא הנהן ואמר "הרוחות מבשרות על כוחות שאול נוספים שהגיעו לאזור הדינדראד. " פניהם של הטיטאנים קדרו וארליון אמרה "וכוחות ההגנה? מה לוחשות לך הרוחות על הגנת העיר המכונה סטורמווינד?".
הוא נשם עמוק מרכין ראשו מעט והחל מדבר "נראה כי העיר מחזיקה לבנתיים. כוחותיה של העיר הצטרפו לכוחות העיר דראנסוס ולצבאות כבשן-הברזל ואקסודר. שבטי הננסים הצטרפו לקרב כמו גם אנשי הזאב. הוורגונים. נוספו גם ערי אדם קטנות שמעולם לא הכריזו אמונים לסטורמווינד. נוסף אליהם נלחמים לצידם צבאות השבטים...."
"השבטים? עוזרים לברית?" קטע אותו ווירווף והוא השיב לו. "אכן."
"אבל למה ?" שאל לאנורא והביט באם כל חי. ארליון חייכה. "אתם בני התמותה לחמתם משחר הימים. לעולם ללא מטרה. אך גם אתם, עם כל העיקשות מבינים מיהו גור. השבטים יודעים שלאחר שגור ישמיד את עיר האדם הוא יוכל להגיע בקלות לדינדראד ששוכן בתוכה. ואז, דבר לא יוכל לעצור אותו. מיליוני שדים ישטפו את העולם ויצורי בלהה יחליפו כל צורת חיים אפשרית. איש אינו ישרוד את גור. גם הברית וגם השבטים מבינים זאת כעת."
הלוחם הנהן. "אם כן מי זימן את כולם? אתם? " ארליון הנהנה בראשה לשלילה. איננו יכולים לעשות דבר בכדי לעזור. לפחות לא בצורה ישירה. אנו כלואים לקבר זה לנצח נצחים."
השלושה נראו מבולבלים. "אם כך מה עכשיו?" שאל לאיפה וכיתף את קשתו "האין דבר שתוכלו לעשות?" שאל בלחישה.
"לצערי ידידי, לא נותר דבר" ענתה האם. אך נזגד סתר אותה. "מלכתי" היא הביטה בו בפליאה.
"יש דבר שנוכל לעשות" הוא חייך והביט בשלושה. "בעבר הרחוק השתמשו הטיטאנים בשלושה מילות קסם עתיקות בכדי ללכוד את כוחות היסודות לשימושם. שניים מן המילים עבדו ולא ישובו עוד, אך השלישית ידועה, וכעת ברצוני להעבירה לכם, ואתם בתורכם, עלייכם להעבירה לננסית, הקוסמת הקטנה נטאביט, שכן רק היא בלבד תוכל לשלוט על עוצמת הפיילר"
"פיילר?" שאל לאנורא בעיניים נוצצות.
"אכן ידידי" אמר נזגד. "פיילר, מילת האש."

"תמיד סגדו הדרניי מן האקסודר לנארו, יציר האור"
"אינני מבין מיינג'ול כיצד הדרניי או נארו קשורים לגור " לחש שאמשאמן והביט בדרניי הקשיש שהצטרף אליו אתמול.
"אינך מעוניין להבין ידידי. כמו שאר בני מיננו אנו שואלים שאלה אך לא רוצים לשמוע את התשובה."
הגרוט, ענק הים, הנהן קלות. "שנים סגדו הדרניי לנארו ולבסוף, כשנארו הופיע לפניהם והציע להם בחירה הם בחרו לסרב לו. וכי למה יסרבו לאל האור? חשב נארו"
מיינג'ול הנהן גם הוא. והשאמאן לבן השיער הניד בראשו בבלבול. "אני עדיין לא מבין. מדוע שגור ירצה מלכתכילה להשמיד את העולם? העולם ממנו הוא מורכב!"
ענק הים צחק קלות וצחוקו הרעיד את האולם. "הקשב עד הסוף קטנטן. המשך בבקשה פלאדין."
מיינג'ול הנהן והביט בשאמאן. "עוד משחר הימים האמינו הדרניי בנארו. תמיד סגדו לו ועבדו אותו, עשו כמבוקשו וידעו שהנארו שומר עליהם. יום אחד, ירד הנארו בפני מועצת החכמים. ואמר להם: "הקשיבו בניי כי הנה הגיע העת. עזבו את מגוריכם. עזבו את חייכם. בואו הצטרפו אליי ונגורה יחד בארצות האור. הדרניי, על אף אמונתם העיוורת פחדו מן השינוי. מן הלא מוכר. ולכן, סירבו להצעת נארו. נארו הפגוע נטש את עולם בני התמותה והלך לארצות האור לבדו. נארו לא חזר מאז. ולכן, מאז ועד היום מתפללים אנו הדרניי לנארו, שיחזור ויציע את ברכתו בשנית, בתקווה, שהפעם נשכיל לקבלה."
ענק הים הנהן ופנה לשאמשאמן "כעת ידידי חשוב על גור. נוצר בידי הטיטאנים ולאחר מכן ננטש לטובת עולם אחר. חשוב מחשבתו הראשונה, לאחר ששקע באפילה. מה יגיד לעצמו, היצור החזק ביקום, שיוצריו נטשו אותו לנפשו ונעלמו אל האין?"
השאמאן נשם עמוקות. אם הייתי היצור החזק בעולם, חשב, והייתי בודד, מבלבד שני חצי אלים חלשים והמוני גזעים קטנטנים, מה הייתי עושה?
"בונה הכל מחדש" אמר בקול ומיינג'ול הנהן. "בהחלט ידידי. זה מה שהיית עושה. כעת חשוב, כיצד יכל גור הכלוא עידנים בכלא לא נגיש מאזארות', לחזור לעולם ממנו הוגלה?"
"הוא היה צריך שמישהוא יפתח את השער" לחש הדרניי לבן השיער והביט בענק "אבל מי"
"אולי השאלה שאתה צריך לשאול שאמאן, היא מה?"
"מה? " השאמאן הרכין ראשו וחשב, "מה יפתח את השער.... מה ירצה חורבן והשמדה מוחלטת של כל העולם..."
התשובה נגלתה לפניו כספר פתוח. "שדים" אמר " סארג'ראס " הענק הנהן. ומיינג'ול חייך. "אכן. השד. אבל הוא ידע שאילו יכנס בדמותו המרשימה, ישמידו אותו במהרה, מה עוד שכעת, העולם מאוחד מבעבר, כך ידע...."
"....ולכן הוא נכנס בגוף אחר!" אמר השאמאן והכל מסתובב בחדר . הוא החל משחזר בראשו את כל המאורעות שהתרחשו משנשלחו למסע. השיחות עם ת'ראל.ההגעה לאולדום. הבריחה מן הזירה. הפגישה עם גארן. אילידאן. גארן. עכשיו הוא הבין. אילידאן היה שומר המפתח. גארן הלבן שיטה בהם. הוא מעולם לא היה שומר טריספאל. וכעת נזכר השאמאן בדבריו של "השומר": " לאחר שמדיו נעצר, התכנסה המועצה והחליטה לחלק את כוח השומר לשלוש. כל אחד יכול לבטל את השני. לדוגמא, כוחי עולה על כוחו של זארדר, וכוחו של זארדר עולה על כוחו של ריום שעולה על כוחי."
השאמאן ירק בזעם והביט בענק הים. "גארן. הוא סארג'ראס " הענק הנהן ואמר "כעת משהבנת זאת ידידי, עלייך למהר לצאת. אתה ורק אתה יכול לעצור את הטירוף המתפשט שאמאן. השתמש במה שלמדת מחלקיו של גור, ונוע בין המימדים לסטורמווינד. מהר ידידי, מכיוון שאם העיר תושמד, יושמד העולם. אתה תקוותנו האחרונה. אתה מגנה של אזארות'"

http://warcraftonline.files.wordpress.com/2008/03/draenei_01.png

*************************************************************************************************

לאחר שצוידו במזון ותרופות, עזבו השלושה את המערה כשבליבו של הצייד בוערת מילת האש. הם אינם יכלו לספר מדוע בחר נזגד בצייד להעברת המילה, אך בחירתו נעשתה בדוחק, ולכן לא האיצו בו ללמד אדם נוסף.
צעדתם המהירה על פני העצים הביאה אותם לקרבת ההיפוגריפים איתם הגיעו, אשר נחו להם באחו קרוב לקו המים, רעו מן הצמחייה.
"הנה ההיפוגריפים" זעק לאנורא וווירוף הנהן.השלושה הגבירו קצב צעידתם כשרחש פתאומי עצר אותם במקומם וגרם להם לשלוף נשקם. דממה שררה בינות העצים, ונראה היה שחיות היער דממו להם במחול דוקר של שתיקה.
הדרואיד מיהר ושינה צורתו לחתול השחור הגדול, נעלם בין הצללים, בעוד הצייד דורך חץ בקשתו מביט הנה והנה.
אז, הכל החל. מן העצים הסתערו המוני נגה, יצורי הנחש המימיים, והחלו תוקפים את השלושה. הלוחם, מגינו בידו האחת ואילו חרבו החדה בידו האחרת, החל הודף אותם בעוד הדרואיד מופיע מבין הצללים נושף את גרונו של היצור הקרוב.
הצייד והטיגריס המגודל שמלווה אותו, נלחמו בשניים מן הנגה בצד הרחוק יותר, כשלאיפה יורה חצים מקשתו והורג במכת חנית כל יצור שעבר את המוות בכתום שחור.
הקרב החל נוטה לטובת הנגה, אשר מספריהם נראו בלתי נגמרים.
"לכו" לחש לאנורא, "לא!" זעק ווירוף "אל תעשה את זה " אמר לו.
"לכו להיפוגריפים! על הפלייר להגיע לנטאביט כמה שיותר מהר! טוסו לסטורמווינד קדימה!"
"לא, נלך ביחד! נברח!" צעק הצייד אך הדרואיד חייך. "זו אינה דרכנו חברי."
לבנתיים התארגנו הנגה בקבוצה ענקית בחזיתם של השלושה, מתכננים את מכת המוות.
דמעות עלו בעיני הלוחם. דמעות של זעם. "לא!" אמר אך הדרואיד קטע אותו.
"ידידי. היה תענוג להילחם לצדך במרוצת השנים. קרא לילדך על שמי. וזכור למה מתתי." כשאמר זאת הביט בצייד שהנהן בקדרות.
השלושה נפרדו בפעם האחרונה, ואז השתנה הדרואיד לדוב מגודל והחל רץ לכיוון הנגה שואג שאגות מאיימות. הנגה שאגו בחזרה והחלו רודפים אחרי הדוב הענק.
"בוא נלך! מהר!" לחש הצייד ואחז בידו של הלוחם שלחש "לאנורא...." הצייד התכופף ולחש לטיגריס הגדול מילה באוזנו, בעוד הוא נועם ומרכין ראשו. אז הוא פרץ בריצה לכיוון הדוב והסתער יחד איתו על הנגה. "להתראות חברי" אמר הצייד והשניים אצו להיפוגריפים.
בהגיעם אליהם, חתכו את החבלים שמנעו מהם להתרומם וטיפסו על גבם, שניות לאחר מכן המריאו אל השמיים בתנופת כנפיים מביטים למטה, וכל שראו היה ים ירוק-כחול של נגה שוטף את החוף, ומשאיר אחריו רק מוות.

http://www.examiner.com/images/blog/wysiwyg/image/Nelf_Bears.jpg

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 אוקטובר 2012, 10:41 

תאמין לי אחי יש לך כישרון, לך תוציא סדרת ספרים תעשה מזה כסף! ;)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שליחת sor
פורסם: 26 אוקטובר 2012, 08:30 

תודה על העדכון. אם אפסיק לשחק לחצי שנה אזכור את הצעתו של פאלדמן הנדיב :-)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חדש כאן כמה שאלות
פורסם: 27 אוקטובר 2012, 14:21 

שום דבר לא נעלם חבר.
כל הרחבה שתקנה תישאר איתך לעד... היא לא בהכרח תהיה רלוונטית, אבל היא הכרחית, כלומר בלי ההרחבות הראשונות לא תוכל להגיע לרמה הסופית (כרגע 90).. לא ניתן לקפוץ מעל רמות (פרט לדמות אחת, אבל זה לא רלוונטי כרגע).
בסופו של דבר, תצטרך לקנות בסה״כ 5 הרחבות..

בקשר למשחק עצמו, באתר המדהים הזה שנקרא גמדייה תוכל למצוא המון המון המון מדריכים שיהפכו את המשחק לפשוט ונוח בשבילך.. אני אישית לא הכרתי את האתר, וכשהגעתי לרמה 85 (כשהיא הייתה הסופית) וגיליתי את האתר ואת הגילדה פתאום הבנתי שכל מה שידעתי הוא 0.000001% מהמשחק..
אז אני חושב שעצם הכרת האתר הנ״ל ייתן לך פלטפורמה גבוהה של ידע להתחיל ממנה...

מעבר לכך, ישנה את הגילדה גפילטפיש, אשר מיועדת לכל השחקנים הישראלים, שבה תוכל למצוא עוד כמות נכבדת של אנשים שיישמחו לעזור ולענות, כמעט, על כל שאלה שתשאל.. פרטים על הגילדה תוכל למצוא בפורום פה באתר.

זהו חבר, מקווה שעזרתי,
אני אישית מאוד ממליץ על המשחק, אין ספק שהוא ממלא לי את כל שעות הפנאי ומעביר לי את הזמן בכיף גדול
מקווה לראותך...
עמוד 1 מתוך 13 [ החיפוש הניב 307 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: