Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 12 דצמבר 2017, 00:50

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 36 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הפנדרן
פורסם: 20 ספטמבר 2012, 15:09 

הפנדרן הם גזע שוחר שלום, דמוי פנדה, אשר חי במשך אלפי שנים בערפל של יבשת פנדריה. לאחרונה התפזר הערפל, והפנדרן נחשפו לעולם החדש. הפנדרן הם הגזע הניטראלי הראשון בWoW. כשאתה מגיע לרמה 10, אתה יכול להחליט אם להצטרף להורד או לאליינס. במיתוס ואגדה, נדיר לראות ועוד יותר נדיר הבין, הפנדרן כבר זמן רב בגדר תעלומה לגזעים האחרים של אזרות'. ההיסטוריה האצילית של עם הפנדרן נמתחת על אלפי שנים, הרבה לפני שאימפריות האדם עלו ואפילו לפני את פירוקה של קאלימדור המקורית לשלוש יבשות.
שוכני קרקע מופלאה ופורה, הפנדרן היו עבדים של גזע מפלצתי של מצביאים קדומים הידועים כמוג'ו. הודות לעקשנות, דיפלומטיה, וצורה ייחודית של לחימה ללא נשק, הפנדרן הובילו מהפכה מוצלחת שהדיחה את המוג'ו והקימה אימפריה פנדרנית ששגשגה במשך אלפי שנים.
בימים הקודרים שקדמו לפירוק קאלימדור המקורית, כאשר שדים הציפו את אזרות' והביאו את הממלכה האנושית לסכנה, הקיסר האחרון של הפנדרן גילה דרך להגן על אדמתו מההרס. העסקה שלו עם האדמה הובילה את פנדריה לערפל בלתי חדיר לאלפי שנים, אבל העסקה הותירה את פנדריה רדופה מאז...
הפנדרן יכולים לשחק את הדמויות הבאות: צייד, קוסם, מונק, כוהן, גנב, שאמאן ולוחם.
ברמה 20 הפנדרן יכול לקנות חיית רכיבה מסוג dragon turtle, צב דרקוני.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 ספטמבר 2012, 21:14 

המפלצת הכי מגניבה לדעתי היא...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 ספטמבר 2012, 06:58 

נבי, אתה מצליח להשאיר אותי במתח כל פעם מחדש! פשוט מדהים! מחכה לפרק 11

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Shamans - The Storm
פורסם: 15 אוקטובר 2012, 17:20 

האם זה צוות הפאוור ריינג'רס של WOW?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שליחת sor
פורסם: 25 אוקטובר 2012, 18:56 

שחקנים ישראלים יכולים לקבל ולשלוח SOR, אנחנו לא יכולים לשלוח RAF אם הגדרנו שאנחנו מישראל...
אם אתה רוצה לשלוח SOR, לא אמורה להיות בעיה, אבל אם אתה רוצה לשלוח RAF, נדפקת :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 נובמבר 2012, 07:22 

צודק, אבל אין יותר מפריע מדאנג'ן בברד... זה נשמע כמו יריות שמחה של פעילי חמאס כשהברד דופק על החלון :(

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הנזיר
פורסם: 28 נובמבר 2012, 20:11 

שלום, כאן אינדלוורן עם הסבר קצר על הדמות החדשה שהגיעה אלינו בהרחבה האחרונה, הנזיר. (הערה: מדריך זה נכתב בסגנון הכתיבה של נוני במדריך "הסבר למתחילים על הקלאסים השונים", שניתן למצוא כאן )
הנזיר הוא דמות חדשה יחסית בWoW, אשר התווספה בהרחבה האחרונה, MoP, ומבוססת על גרימת נזק בקפא"פ ועל הילינג. המונק יכול לשחק בשלושה תפקידים: Tank, Healer ו-Melee DPS. המונק מבוסס על נקודות הדומות לנקודות הקומבו של הנוכל ולנקודות הקודש של הפאלאדין, ונקראות "צ'י". הנזיר יוצר נקודות צ'י בעזרת יכולות כגון Jab (שעושה נזק ויוצרת 2 נקודות צ'י) ומוציא אותן בעזרת יכולות כגון Tiger Palm .
יתרונותיו של הנזיר:
• יכול לתקוף מספר מטרות בו זמנית
• יכול להשתמש במגוון רחב של נשק, כגון חרבות, גרזנים, Fist Weapons וכו'
• קלאס היברידי: הוא יכול להיות טנק, הילר וDPS
חסרונותיו של הנזיר:
• לא יכול להשתמש במגנים
• לא יכול ללבוש שריונות Mail ו- Plate
• תלוי באנרג'י/מאנה (אנרג'י אצל הווינדווקר ומאנה אצל הברוומאסטר והמיסטוויוור).
תחומי כשרונות הנזיר:
Brewmaster (אדון הרקיחות): הברומאסטר הוא הטנק, שיכול להשתמש ברקיחות כדי לגרום לאויביו להשתכר ולאבד שליטה, ואפילו לגרום להם לעשות נזק לעצמם. הוא לא משתמש בכוחה של שום רוח.
Mistweaver (טווה הערפילים): המיסטוויוור הוא ההילר, אשר לחשיו "זורמים" בכל הקרב ומרפאים כמה שחקנים בו זמנית. המיסטוויוור גם משתמש בסוגים שונים של תה אשר מחדשים את המאנה שלו או מחזקים את יכולות הריפוי שלו. הוא משתמש בכוחו של רוח נחש הירקן .
Windwalker (צועד הרוח): הווינדווקר הוא הMelee DPS, שתפקידו הוא לעשות נזק, וכמה שיותר. הוא משתמש בכוחו של רוח הנמר הלבן .

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 דצמבר 2012, 11:20 

פשוט אין מילים! אתה יכול להיות סופר ולהתפרנס יפה מזה, נבי! פרק מדהים ומותח! מחכה לפרק הבא, As Always :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: הארדר
פורסם: 24 דצמבר 2012, 18:09 

שלום, כאן אינדלוורן שמתרגם את המאמר על גזע הארדר מWoWiki. תהנו! (הערה: את המאמר המקורי ניתן למצוא כאן )

הארדר הוא גזע המוכשר בצורה טבעית בכל סוג של ארקיין שעלה על פני הכוכב ארגוס לפני מאות אלפי שנים. הם בנו ציביליזציה עצומה של ערים מופלאות ושל דרך חיים שלווה, אך לפני 25,000 שנים השלווה של ארגוס התנפצה, והם הופרדו לשתי קבוצות: דרנאי ומאנ'ארי.

המאנ'ארי הם ארדר שהושפעו מאנרגיה דמונית והפכו לסוג של ארדר-שדים (או בקיצור- שדרדר) שהפכו למנהיגים של לגיון הבוער. הם מכונים לפעמים פשוט ארדר, יכול להיות בגלל העובדה שמלבד הדרנאי והמאנ'ארי, אין שום עדות לסוגים אחרים של ארדר הקיימים עדיין ביקום WoW. המאנ'ארי הם גם השדים הראשונים שהצטרפו ללגיון הבוער.

היסטוריה

הטיטאן האפל סארגרס, על מנת ליצור לגיון גדול, תכנן לחזק את שורותיו ע"י יצירת שדים. הוא נמשך לזיקה הארקיינית של הארדר, ויצר איתם קשר, והבטיח לשלושת מנהיגיהם, ארכימונד, קילג'יידן ו-וולן, אלמוות וכחותיו אדירים. חיזיון מדאיג הגיע עד מהרה לוולן, ובו נראו נתיניו הופכים לשדים שאין לתאר. אבל למרות החששות של וולן, ארכימונד וקילג'יידן הסכימו להצטרף הבוער של סארגרס. הארדר היו היצורים התבוניים הראשונים שהצהירו נאמנות לסארגרס. הידיעה שיצורים חיים אחרים יצטרפו ללגיון, הארדר הצהירו כי שפתם, ארדון, תהיה השפה הרשמית של הלגיון.
כשנתיניו לשעבר הופכים ליצורים דמוניים, וולן עזב את המאנ'ארי - שהייו כברהשתקפות מעוותת ודמונית של הארדר המקוריים - בארגוס בעזרת גזע הנאארו, ושינו את שמם ל"דרנאי", שמשמעתו בשפת הארדון היא "אלה אשר בגלות". לעומת זאת, המאנ'ארי המשיכו לקרוא לעצמם "ארדר" וזעמו על מה שנתפס בעיניהם כ"הבגידה של וולן". הם רדפו את וולן ואת הדרנאים על פני עשרות עולמות במשך אלף שנים. בכל פעם שנדמה הייה שהדרנאים מצאו בית חדש, הלגיון הבוער התנפל עליהם. בגלל מרדף זה, אלפי גזעים בעולמות בהם הדרנאים נרדפו ע"י המאנ'ארי עברו תהליך של מוטציה בגלל קירבה לכוח ה"פל" הדמוני והאפל (פל, אפל- יש מישהו שיודע עברית בבליז?), והפכו לשדים.

שתי הקבוצות שהתפתחו מהארדר המקוריים המשיכו להשתמש בשפת הארדון, למרות שניבים מסוימים התפתחו: הדמוני והדרנאי.

הדרנאים נסעו דרך רוב היקום וסופו של דבר גילה עולם אחר, בטוח יותר להתיישב עליו. הם קראו לעולם זה "דראנור", שמשמעותו בארדון היא "מקלט הגולים". בתחילה היה שלום עם גזע האורקים החומים, והייתה להם רשת מסחר ודיפלומטיה עם האורקים. אבל עד מהרה הקיום של הדרנאים שם התגלה על ידי המאנ'ארי. אז החלו המאנ'ארי להשחית את האורקים והפך אותם לחיילים רצחניים ע"י נתינת גישה לכישוף. האורקים רדפו את הדרנאים, והביאו לחיסול של כמעט כל הגזע.

המאנ'ארי איכלו את כל החיים סביבם ויצא למצוא עוד מקומות של כוח מיסטי. עד עכשיו, רק הטיטאנים אי פעם התנגדו להם. כל אחד מהמנהיגים, ארכימונד וקילג'יידן, בנו היררכיה של שדים, הגנה קנאית מרצונו של האחר. קבוצות אלה חתרו לדומיננטיות על אזרות' ועל עולמות אחרים. אבל עכשיו, ארכימונד מת, נהרג על ידי הגיבורים של אזרות'. מאנ'ארי ספורים וכמה גיבורים מלאי-תקווה של הגזעים הנחותים החליטו שהם המועמדים הטובים ביותר להחליף אותו. אלה כמה גאוותנים נקטו הצעדים הזהירים הראשונים שלהם לקראת איתור ומניעת התחרות שעשויה לנסות לתפוס את מקומם.
ביולוגיה
(הערה: קטע זה יתמקד ברובו בתיאור הביולוגי של המאנ'ארי, בגלל שאת הדרנאי כולכם כבר מכירים, ואם לא, התחברו למשחק וצרו שחקן דרנאי חדש אם זה כ"כ חשוב לכם :D)
המאנ'ארי, שעברו מוטציה ע"י הכוח הדמוני של סארגרס, דומים מאוד לארדר המקורי, עם מספר הבדלים קלים (צורת הארדר המקורית נשתמרה בצורה הטובה ביותר אצל הדרנאים). יצורים אלה הם בגודל מרשים, גדולים בהרבה מכל אדם או אורק, עם גוף שרירי מגושם וזנב ארוך. אוזניים מחודדות ארוכות מורידות מהפן החייתי שלהם וקרניים צומחות מהמצח הרחב שלהם. הפרסות של המאנ'ארי הן קטנות יותר (יחסית לגוף, כמובן, כי המאנ'ארי פשוט ענקיים) מאלו של הדרנאים, ורוב הגזע הדמוני חסר שיער. כמו כן, לידים של המאנ'ארי יש טפרים.
באופן משמעותי ביותר, המאנ'ארי הם הרבה יותר גדולים מאשר הדרנאי - אם כי מעטים יכולים להתאים את הגובה המועדף של Archimonde (הוא יכול לשנות את הגודל שלו מקום שנקרא "twilight of the gods" ומופיע ב- Warcraft III- Reign of Chaos).

ארגוס

לא ברור מה בדיוק עלה בגורל עולם הבית של הארדר, ארגוס. אולם יש סבורים כי הקסמים של המאנ'ארי "טרפו" את ארגוס, אם כי הדרנאים אומרים שסארגרס החריב אותו. ייתכן גם שארגוס, מרוקן מכל צורת חיים א-דמונית, עדיין קיים ומשמש כמעוזו של הלגיון. חוץ מזה, הסמל שבתמונה מלמטה, שניתן למציאה ברוב השטח של האיים אזורמיסט ובלודמיסט, הוא הסמל של ארגוס.

גזעים אשר התפתחו מהארדר (נכתב ע"י אינדלוורן בהתבסס על מידע מוואווויקי)

מהארדר המקוריים של ארגוס, כמו שצוין קודם, התפתחו שתי קבוצות: המאנ'ארי והדרנאים.
המאנ'ארי עברו שינוי פיזי ונפשי כולל, וכרגע הם סוג של ארדרים – שדים (שדרדרים :D). לעומת זאת, הדרנאים עברו שינויים פיזיים מעטים ביותר ולא עברו שום שינויים נפשיים, והפכו לכמעט ארדרים גמורים. בנקודה זו, המאנ'ארי לא יתפתחו יותר ונעסוק רק באבולוציה ההפוכה של הדרנאים. ולמה אבולוציה הפוכה? על זה אענה עכשיו. הדרנאים, במקום להתפתח, הם עברו מוטציה וקרה להם משהו שנקרא באנגלית devolving. הם הפכו בתחילה לתת-גזע הנקרא "Broken", שנוצר בהשפעת אותו קסם אפל שהפך את האורקים לחיילי הליגיון, ושיתפו פעולה כביכול עם אילידן סטורמרייג'. חלק מאותם Broken עברו עוד הפעם את אותו התהליך של devolving והפכו לתת גזע חדש לגמרי, פראי ופרימיטיבי, הנקרא "Lost Ones". את הLO ניתן למצוא בWoW ב- Swamp of Sorrows.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הארדר
פורסם: 28 דצמבר 2012, 17:52 

גדול אתה אינולדרן! אהבתי את התרגום שדרך אגב, טיפה משנה את צורת ההבנה שלי על הסיפור לגבי גיבורי הדור הבא.
אני תמיד חשבתי שנארו הוא מעין אל אבוד של הדרניי ולא גזע... מממ מממ מממ נצטרך לחשוב איך מפתחים את זה בעלילה :D
האמת שהנאארו הם יצורים ש"עשויים" מאנרגיית קודש טהורה. הקשר שלהם לדרנאי זה שהם עזרו להם לברוח מהמאנ'ארי ושיש אחד כזה באקסודר :) אני אישית גם אשמח לראות גם נאארו בגיבורי הדור הבא!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הארדר
פורסם: 29 דצמבר 2012, 17:39 

הופ הופ הופ לא מגלה כלום תצטרך להמתין לפרק 13 :P
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: איך להשיג מאונטים
פורסם: 30 דצמבר 2012, 10:18 

http://lmgtfy.com/?q=level+70+mounts+wow

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: יש לי כמה שאלות.
פורסם: 04 ינואר 2013, 09:07 

ארך אפיים כתב:
תעלה רמות וכשתגיע ל90 תראה שהשמיים הם הגבול.

תרתי משמע... באמת יש גובה מסוים בשמיים שאי אפשר לעבור בWoW :)
ראיתי שאנימור עוד לא הגיב לגבי הכותרת, אז אני כן: פעם הבאה באמת כדאי לך לתת כותרת עניינית ולא "יש לי כמה שאלות.", כמו "איך נכנסים להירואיקים?" או משהו בסגנון.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: יש לי כמה שאלות.
פורסם: 10 ינואר 2013, 10:09 

timor כתב:
מה זה האקים? ראיתי כמה הודעות על זה ואני לא יודע מה זה

משהו שאסור להשתמש בו בWoW. יותר מזה אתה לא צריך לדעת :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שלג!!!!!!!!!!!!!!!!!
פורסם: 10 ינואר 2013, 10:11 

כל ירושלים שלג עכשיו ובפרט בגילה יש שלג כמעט חצי מטר לא יודע בדיוק כמה אז קבלו תמונות ImageUploadedByTapatalk1357798762.144769.jpg
ImageUploadedByTapatalk1357798784.575760.jpg
ImageUploadedByTapatalk1357798801.548873.jpg
יש לי עוד הרבה וידיאוים והתמונות צולמו הבוקר ב8:00 שלג כמו בסרטים, וגם אתמול ירד הרבה אבל היום יש פי 2 והכל לבן לגמרי וזוהר לא רואים את זה בגלל שהמצלמה די גרועה
כל הזכויות שמורות לי אין להעתיק ולצלם ולפרסם בשום מקום (כמו שynet פירסמו את התמונות שצילמנו אתמול ) בלי אישור מהמו״ל = אני.

קבלו עדכון 44 ס״מ וממשיך לרדת השלג וירד על לצהרים
וואו! פשוט מטורף! :gp: :ty:

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 20 ינואר 2013, 13:17 

אתה גמבה...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חדש פה
פורסם: 25 ינואר 2013, 13:30 

לגבי טימור, העזיבה זה לגמרי החלטה שלו. לגבי השרת, הייתי ממליץ לך להעביר את הדמות לשרת The Mealstorm, בשרת יש גילדה שלמה של ישראלים (באליינס).

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: 101 לייקים!
פורסם: 27 ינואר 2013, 12:25 

מצטער להרוס את המסיבה, אבל עשית 101 לייקים, לא קיבלת...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: 101 לייקים!
פורסם: 27 ינואר 2013, 16:29 

nebi כתב:
:o אני אמרתי שקיבלתי?!אני אמרתי: "101 לייקים!"
חחחח זה לא אומר שעשיתי/קיבלתי אלה שיש לי...חעחעחעחע

חחחחח :) :LOL:

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: תקלה 114
פורסם: 01 פברואר 2013, 18:15 

mogy6 כתב:
indelvarn כתב:
זה רק אני או שהורדת את הלאנצ'ר האמריקאי? הכתובות שהפנו אותך אליה מתחילה ב-us.bllizard.com ולא ב-eu.blizzard.com...

יכול להיות אבל אז הוא היה אומר בעיה אחרת ,לא?

לא יודע... נסה להוריד מחדש את הלאנצ'ר מהאתר האירופאי.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: תקלה 114
פורסם: 01 פברואר 2013, 16:46 

זה רק אני או שהורדת את הלאנצ'ר האמריקאי? הכתובות שהפנו אותך אליה מתחילה ב-us.bllizard.com ולא ב-eu.blizzard.com...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 17 פברואר 2013, 16:47 

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 פברואר 2013, 18:57 

הכנסו לקישור הזה,
ותראו מה קורה :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: קוד
פורסם: 27 פברואר 2013, 20:45 

uric17 כתב:
האם אתם מכירים קוד שנותן זהב? אני לא מתכוון להשגת זהב על ידי מכירת דברים, אלא פשוט קוד שכשאתה רושם אותו עולה כמות הזהב.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: אל המקדש השחור
פורסם: 23 מרץ 2013, 19:34 

סיפור יפה מאוד, מה שקצת הרס לי הוא שיש לך קצת שגיאות כתיב. אם נתעלם מזה, אתה יודע לכתוב! העלילה מעניינת מאוד ואני מחכה לראות את ההמשך! בהצלחה :)
עמוד 1 מתוך 2 [ החיפוש הניב 36 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: