Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 18 אוקטובר 2017, 04:11

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 154 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 ספטמבר 2012, 01:07 

:cool: :cool:
הכנסתי את הפיצ'ר של Like להודעות ותגובות. תיהנו :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: ה Team Speak גדל!
פורסם: 26 ספטמבר 2012, 23:12 

צריך לזכור שהעלאת מספר המשתמשים ל-35 "שורפת" את היתרה שלנו ב-TS הרבה יותר מהר. בפעם הקודמת לא ראיתי צורך להגדיל ל-35, משום שאם קורה פעם בודדת בשבוע שחסר מקום, זה לא מצדיק את ההשקעה.

עכשיו, עם יציאת MOP, המצב השתנה והשימוש ב-TS גדל מאוד. התרומות החדשות של דותן ודימה אפשרו להגדיל את מספר המשתמשים. מי שמעוניין יכול לראות את הגרפים של סטטיסטיקת השימוש כאן:
http://www.gametracker.com/server_info/81.218.235.136:10079/

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 ספטמבר 2012, 09:32 

את זכות הסיכום המלא אני אותיר לקינגה, אבל בקצרה אומר שנהניתי מאוד: הן מהחברה, הן מהאוכל, הן מהאווירה.
היה ערב ממש מצוין מבחינתי :)
אציין בחיוב כמה רעיונות יצירתיים, כמו מסחטת מיץ התפוזים והרימונים שהביא דורון (metalmoo) או הפלאפלים שהביא עומר (Aounty). תודה מיוחדת לרועי יארה (ולדימה שסייע בידו), אשף המינגולים והצ'ימיצ'ורי שטרח כל הערב על הגחלים!
בקיצור, היה מעולה ואני כבר מחכה לפעם הבאה.

פתחתי אלבום ציבורי בגלריה של הגמדיה (אליה אפשר להגיע דרך סרגל הניווט שמעליכם), כל משתמש רשום בגמדיה יכול להעלות לשם תמונות. העליתי מספר תמונות שצילמתי בטלפון, אבל תנאי הצילום לא היו מספיק טובים בשביל מצלמת טלפון (+שכחתי להפעיל את מצב הלילה), אז התמונות יצאו באיכות נמוכה. עמכם הסליחה ואני מקווה שאחרים צילמו תמונות מעט יותר מוצלחות.
זה הקישור הישיר לאלבום:
http://www.gamadia.co.il/gallery/thumbnails.php?album=35

כדי להעלות תמונות, פשוט מקליקים על "העלה קובץ", בוחרים את האלבום של מפגש MOP ומעלים אליו את התמונות.
כל אחד יכול כמובן לפתוח גם אלבום אישי ולהעלות אליו תמונות ללא קשר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 אוגוסט 2012, 18:13 

זה גם מוסבר ב"מדריך שימוש והתמצאות בגמדיה", שקיים בדביק.

Sent from my Galaxy S3 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בעיות בהפעלת המשחק
פורסם: 28 ספטמבר 2012, 01:14 

יש לך כאן עזרה לבעיה הזו:
https://eu.battle.net/support/en/articl ... leshooting

יש להם שם כל מיני הצעות איך לפתור בעיות שגורמות לבעיה כמו שלך. נסה כל פעם משהו אחד, אם לא עבד, תמשיך הלאה לסעיף הבא.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 ספטמבר 2012, 10:42 

שלום לכולם,

אתר הגמדיה עבר בשבועות האחרונים מספר שינויים שברצוננו לעדכן אודותיהם.

האחים המופלאים נוני ומרי, אנשי החזון אשר יזמו והקימו את אתר הגמדיה לפני כשנתיים, החליטו שאין ביכולתם וברצונם להמשיך להחזיק ולתחזק את האתר, מסיבות שונות. על כן, הם פנו אליי עם הצעה לקבל את הבעלות על האתר, על כל המשתמע מכך. אני פניתי למספר חברים וותיקים בקהילה ובאתר, כדי לעניין אותם בהצעה להפוך לבעלים משותפים של אתר הגמדיה - לשלם על הדומיין, לשלם על האחסון, לתחזק, לתפעל ולנהל. אפוא, הבעלים החדשים של אתר הגמדיה הנם:
Kingeh - שלומי
Bennahon - בן
Animor - אושרי

בכוחות משותפים נצעיד את האתר קדימה, לטובת ולרווחת כלל קהילת שחקני WoW הישראלים.

את שינוי הבעלות ניצלנו על מנת להכניס שינויים למערכת האתר לקראת חבילת ההרחבה Mists of Pandaria:
עיצוב חדש לאתר (תודה למסייעים, ובראשם דותן הבלתי נלאה)
שדרוג מערכת הפורומים לגרסה האחרונה.
מעבר לשרת אחסון חדש, על מנת לחסוך בעלויות.
שדרוג הצ'אט לגרסה האחרונה.
הוספת מודים שונים לשיפור חוויית המשתמש (חלקם הוכנסו, חלקם יוכנסו בעתיד).
ריענון מבנה הפורומים.
בקשה קטנה לסיכום:
כל העלויות, המסתכמות במאות שקלים בשנה, יוצאות מכיסנו הפרטי. על כן, אנו פונים בבקשה אליכם, שחקנים מכובדים, להשתתף עמנו במימון העלויות הכרוכות בתחזוקת האתר באמצעות תרומה. ויש גם צ'ופר קטן: מי שיתרום מעל 50 ש"ח, יזכה בתואר מיוחד באתר, לאות הערכה. בסרגל הניווט שלמעלה מופיע כפתור "תרומה", עם הסברים נוספים. פתחו את לבכם ואת ארנקיכם!

שנה טובה ומתוקה,
צוות הגמדיה החדש

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Glory of the Pandaria Hero!
פורסם: 01 אוקטובר 2012, 11:19 

את זה אפשר לומר על כל דבר ולוותר על הכנת מדריכים בעברית לחלוטין...
מניסיון, הערות השחקנים ב-wowhead מצריכות קריאה וסינון, ומבזבזות זמן עד שמבינים איזו תגובה רלוונטית ואיזו לא.
אם המטא-אצ'יבמנט הזה פשוט, אין טעם להכין לו מדריך. אבל אם יש בו טריקים וסיבוכים, מדריכון קצר יהיה רעיון לא רע בכלל לדעתי.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 ינואר 2011, 12:04 

שלום לכולם,

במקרים רבים עולה הצורך להתקשר לבליזארד ולשוחח עם נציג שירות שלהם. למרות שניתן לשלוח טופס אלקטרוני דרך שירות התמיכה , הטיפול בטפסים כאלה עלול לקחת מספר ימים ולפעמים נרצה לשוחח באופן אישי עם נציג ולפתור את הבעיה באופן מיידי.

דוגמאות למקרים בהם נרצה להתקשר
1. פריצה לחשבון.
2. חסימת החשבון עקב בעיות בתשלום, חשד לקניית/מכירת זהב וכו'.
3. בעיות עם שדרוג חשבון, cd-key לא תקין.
4. שלחנו טופס בנושא מסוים הקשור לבעיה בחשבון שלנו, אבל עברו מספר ימים ולא קיבלנו כל תשובה או פיתרון.

לבליזארד ישנו שירות תמיכה טלפוני הפועל 7 ימים בשבוע, בשעות 09:30-22:00 זמן פריס. המספרים הנם מספרי חינם (כמו 1-800 בארץ) והם מופיעים בקישור הנ"ל.

אז איך מתקשרים?
שימו לב: לא ניתן להתקשר מהארץ לכל המספרים. אני מניח שזה בגלל ששיחת החינם חסומה במדינות אלה למתקשרים מחו"ל.
לכן, עומדות לפנינו שתי אפשרויות: למצוא מספר אליו ניתן להתקשר מהארץ או להתקשר דרך Skype.
באתר של בליזארד נטען שאפשר להתקשר ישירות למספר הזה באמצעות סקייפ, בחינם:
+44 800 0288246 אם זה לא עובד או שאתם רוצים להתקשר מטלפון רגיל, המשיכו לקרוא:

קודם כל נבין את נושא הקידומות. בואו ניקח לדוגמה את המספר בהולנד, אליו כן ניתן להתקשר מהארץ:
Netherlands 0800 0202164
1. ה-0 הראשון הוא למעשה קידומת מקומית, כמו ה-0 כשמתקשרים בארץ לאזור גוש דן (03) או השרון (09). מכיוון שאנו מתקשרים מחו"ל, עלינו להסיר את הספרה הזו.
2. למספר עצמו יש להוסיף את הקידומת של הולנד, היא 31.
3. יש להוסיף קידומת של שיחה בינ"ל: 00 או מספר אחר, תלוי מי נותן לכם את השירות של שיחות לחו"ל.

לכן, אם נשלב את כל מה שרשמתי, המספר אליו עלינו להתקשר הוא:
00-31-800-0202164

התקשרות בחינם דרך Skype
מכיוון שהמספרים הנם מספרי חינם, ניתן להתקשר אליהם בחינם דרך התוכנה Skype.
ראשית, יש להוריד את Skype .
לאחר שנתקין את התוכנה ונירשם, נבצע שיחת טלפון באמצעות הקלקה על "התקשר לטלפונים". נקליד את המספר 00318000202164 ו-Skype יזהה לבד שמדובר בהולנד. אם אנחנו לא יודעים מה הקידומת של המדינה (במקרה של הולנד 31), ניתן לבחור את הולנד מרשימת המדינות ואז אין צורך לרשום את הקידומת שלה. זה יראה כך:

http://up351.siz.co.il/up1/byz2xutedkmm.png

השיחה תתבצע כמובן באנגלית. כאשר מתקשרים למספרי טלפון מסוימים (למשל למספר בצרפת), מקבלים מענה אוטומטי בשפה שאינה אנגלית. יש להמתין עד שיאמרו לנו על איזו ספרה ללחוץ כדי לקבל שירות בשפה האנגלית.

שימו לב: יש להכין מבעוד מועד את הפרטים האישיים של החשבון שלכם, כגון: שם, כתובת, אימייל, CD-key, כרטיס אשראי, השאלה והתשובה הסודית שלכם וכו'.

זהו,
אני מקווה שלא תזדקקו למדריך הזה. אבל אם כן, הוא כאן לרשותכם :)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 אוקטובר 2012, 15:50 

אלא אם כן יש מדרגות בדרך :(

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 אוקטובר 2012, 13:13 

קודם, אגיב לאולג: לא צריך לערוך הודעה או אפילו להשתתף בדיון על מנת לקבל התרעות עליו למייל. כשאתה קורא דיון, אתה יכול להקליק על "הירשם לנושא זה". בכל פעם שמישהו יגיב לדיון, תקבל על כך התרעה למייל.

בקשר לבקשה של שחר: נשמע הגיוני מאוד. אבל כרגע אני לא מכיר אופציה לעשות את זה. צריך להבין שמערכת ה-phpbb היא מערכת פורומים מורכבת מאוד, ויש לה צוות פיתוח שמוציא עדכונים כל כמה חודשים. יש כמובן אפשרות להוסיף מודים, ואכן הכנסתי לא מעט כאלה. אבל שינוי כמו שאתה מבקש הוא יותר ממה שאני מסוגל לעשות בכוחות עצמי... זה יהיה מוד מסובך שיצריך להוסיף טבלאות לDB עם מידע לגבי כל משתמש אלו דיונים הוא לא רוצה שיקפצו לו.
אני אפתח על זה דיון בפורום התמיכה של phpbb ואברר על הבקשה שלך.
אני גם אשאל בפורום של מישהו שכותב מודים ופעם תרמתי לו כסף, אולי הוא יעזור.

מעבר לזה, אני יכול להחזיר את "הצג נושאים פעילים". אבל זו לא אופציה שזוכרת מה שכבר קראת.
הצג נושאים חדשים, כאמור, לא יתן פיתרון למה שאתה רוצה, אלא רק יגרום לפספוס דיונים - חלקם אולי תרצה לפספס וחלקם לא.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 אוקטובר 2012, 20:59 

אם קראת את הסקירה שלי על הנאגה אפיק, בטח ראית שאצלי האלחוטי לא עובד כמו שצריך...
בכל מקרה, אני לא חושב שזה מצדיק עוד 300 ₪.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: what is google [bot] & bing [bot]? a
פורסם: 04 אוקטובר 2012, 14:35 

אגב, גוגל בוט מסר לך ד"ש!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 אוקטובר 2012, 23:29 

שלום חברים שוחרי השפה העברית!

גרסה 2.0 שוחררה ובקרוב תהיה זמינה להורדה ב-Curse.
גרסה זו הנה עדכון ל-MoP, הכולל את הדברים הבאים:

1. ניסיון מעקף ל-FocusUnit() taint, הקשור לבאג של בליזארד בשימוש אדאונים ב-dropdown menu, וגרם שגיאות lua לשחקנים מסוימים בנסיבות מסוימות כאשר הם עשו focus באמצעות התפריט. אני אשמח מאוד אם שחקנים שממשיכים להיתקל בהודעות שגיאה מסוג זה יפנו אליי, על מנת שאוכל לתת מענה לבעיה זו.

2. תמיכה חלקית ב-Remote Guild Chat (אפליקציית WoW לסמארטפונים):

whispers בעברית בין שחקנים אונליין לבין שחקנים שמשתמשים באפליקציה עובדים.
טקסט בעברית שמוקלד ע"י משתמשי האפליקציה בצ'אט הגילדה ייקרא כמו שצריך בצ'אט ע"י שחקנים אונליין.
עדיין לא עובד: משתמשי האפליקציה יראו עברית הפוכה בצ'אט הגילדה כאשר שחקן אונליין כותב בעברית. זה פיצ'ר מורכב יותר שאני שוקל להכניס באחת הגרסאות העתידיות, אם תהיה דרישה.

3. הוספת טקסט תחילי למשפטים בעברית, כדי שמשתמשים שלא התקינו את האדאון לא יראו רק שורה ריקה. משתמשים בגרסה העדכנית של האדאון לא יראו את התחילית הזו.

4. מספר שיפורים ותיקוני באגים קטנים:

ctrl-tab כבר לא מחליף את יעד הוויספר, אלא רק משנה את השפה.
תיקון לשבירת לינקים ארוכים המשולבים במשפט בעברית.
שינוי קוסמטי קטן לחלון ההגדרה של האדאון.

remote_guild_chat1.png

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 05 אוקטובר 2012, 14:42 

1. לא ניתן לביצוע, כתבתי את זה כבר המון פעמים. לי לפחות אין שום רעיון איך לעשות את זה וחשבתי על זה לא מעט.

2. כבר יש את זה, או לפחות די דומה. אני מבין שאתה לא משתמש בכפתור הגראפי להחלפת שפה, אלא ביטלת אותו ואתה משתמש ב-alt shift. זו תמיכה לאחור בשביל כמה משתמשים עקשנים, אבל זה ממש לא מומלץ. אני ממליץ בחום להפעיל את הכפתור הגראפי, שיאפשר לך:

א. לדעת תמיד באיזו שפה אתה - כתוב על הכפתור.
ב. להחליף שפה ע"י הקשה של ctrl-tab בתיבת הצ'אט או ע"י הקלקה על הכפתור. גם כדאי לעשות keybinding לכפתור הזה ל-ctrl-tab, כדי שתוכל להחליף שפה כל הזמן עם ctrl-tab, ולא רק בזמן הקלדה בתיבת הצ'אט. הכפתור מופיע בסוף הרשימה של תפריט ה-keybinding ב-UI הרגיל של המשחק.
ג. לעשות alt-shift כדי לכתוב את התווים המיוחדים ב"יוונית". זה בעצם הפיצ'ר שביקשת.
ד. לכתוב פקודות סלאש, גם כאשר אתה במצב עברית, כאשר האדאון מזהה שזו פקודת סלאש וכותב אותה באנגלית אפילו שאתה במצב עברית בכפתור. נניח שאתה ברייד ורוצה לעשות dbm pull/ - לא תצטרך להחליף לאנגלית בשביל זה.
ה. ליהנות מתמיכה טובה יותר של שילוב עברית-אנגלית-מספרים-תווים.

כל הדברים האלה אפשריים רק אם אתה מפעיל את הכפתור הגראפי.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 05 אוקטובר 2012, 22:26 

לפני שמפרסמים אתרים ותכנים כאלה, נהוג ליצור קשר עם הנהלת האתר בו מפרסמים ולקבל אישור.
זה מינימום הגינות ונימוס.
בדיוק לפני כמה ימים פורסם כאן אתר של LoL, והבעלים תיאם זאת איתנו מראש. חבל שגם אתה לא נהגת כך.

אני משאיר את הדיון, אבל קח לתשומת לבך את מה שכתבתי.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 אוקטובר 2012, 16:46 

סוף סוף תשובה לעניין...

אגב, אם מתעקשים לתרגם, אז לדעתי "השבטים" ו"הברית". אבל במקרה הזה הייתי משאיר במקור ורק מתעתק.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: גרסה חדשה ל-Animor's hebChat
פורסם: 04 אוקטובר 2012, 23:44 

כל הפרטים כאן:
viewtopic.php?p=27949#p27949
יש לא מעט שינויים, לכן אשמח למשוב מהקהילה לגבי בעיות עם הגרסה החדשה, הצעות לשיפור וכו'.

אפשר להגיב לדיון של האדאון (הקישור למעלה), אפשר לשלוח לי הודעה פרטית, אפשר להשיג אותי במשחק (מי שמשחק בשרת מיילסטרום).

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 25 אוקטובר 2012, 19:48 

אני ממש נגד להכניס את זה לשרתים אירופאיים. אני חושב שהשינוי הזה הציל הרבה מאוד גילדות שלא יכלו לתחזק קבוצת ריידים של 25, ולטווח הארוך אפשר ליותר שחקנים לחוות ריידים.

הסינים גם ילכו מיליארד איש לרייד, יש להם מספיק...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 אוקטובר 2012, 17:56 

בהצלחה!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שאלה בנוגע ל-sor
פורסם: 29 אוקטובר 2012, 21:30 

לחץ עליי

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: צ'ט לאתר הגמדיה
פורסם: 04 ספטמבר 2010, 17:26 

רעיון לא רע. אולי נוסיף את זה גם לדיון כללי, הוא הפורום הנפוץ יותר.
באופן אישי אני פחות נכנס לפורומים, אלא תמיד משתמש ב"הצג הודעות שלא נקראו", מה שמציג לי את הדברים החדשים בכל הפורומים ברשימה מסודרת.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 נובמבר 2012, 14:39 

כולנו עם תושבי ת"א!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 נובמבר 2012, 14:57 

נראה לי שאני מוריד את האייקון של 1+ :)
אחרי שטרחתי כמה שעות טובות להכניס את האופציה של Like...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: krirzoz
פורסם: 14 נובמבר 2012, 23:13 

הסתכל בחוקי הפורום, תחת "בקשת ייעוץ" ותן את את הפרטים הנדרשים שם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: OT-קצת חומר למחשבה.....
פורסם: 19 נובמבר 2012, 20:51 

אני לא חושב שאנשים מבינים באמת את המצב ו-timor הוא באמת דוגמה טובה לכך. כל אחד צריך את היושרה הפנימית כדי לראות את המציאות כפי שהיא באמת, ולא רק מהצד שלו.
ישראל מקיפה את עזה מצפון וממזרח ולא מאפשרת מעבר תושבים או מעבר חופשי של סחורות. ממערב - הים, שם אנחנו מטילים מצור ימי מוחלט. מדרום המצרים - מהם אנו דורשים לסגור את הגבול כדי שלא יעבור נשק לעזה.
אין להם שדה תעופה כי השמדנו אותו.
עזה איננה מדינה, אלא מובלעת פלסטינית בתוך מדינת ישראל. מצד אחד אנחנו מטילים עליהם סגר ומצור, מצד שני אתה רוצה שלא ניתן ל-1.5 מיליון איש מים/חשמל? אי אפשר להחזיק את החבל הזה משני קצותיו.
או שאנחנו אומרים - תסתדרו בלעדנו - אנחנו מתנתקים מכם לגמרי, אבל מאפשרים להם ייבוא ויצוא חופשיים דרך הים והאויר כמו שיש לכל מדינה, או שאנחנו חוסמים להם את הייבוא והייצוא, אבל מצד שני דואגים שהם יקבלו את מה שהם צריכים כדי לחיות.
אז נכון שנסוגנו מעזה, ונכון שזה לא כיבוש. אבל הם גם לא ממש מדינה עצמאית כי אנחנו לא נותנים להם להיות כזו.

אחרי שמבינים את זה, אפשר להסתכל על הצד השני. יש לנו שם ארגון טרור מיליטנטי וקיצוני, שהשתלט על עזה בדרך דמוקרטית, אבל ביטל מאז את הדמוקרטיה. הארגון הזה אינו מכיר בזכותה של מדינת ישראל להתקיים. הם מנסים לפגוע בכוונת מכוון באזרחים חפים מפשע, ולא רק בחיילי צה"ל (שזה עוד לגיטימי). אנחנו, מהצד השני, עושים המון מאמצים כדי לא לפגוע באזרחים שלהם. כמובן שזה לא מצליח כל הזמן, אבל זה הרבה בגלל שהחמאס משתמש באוכלוסיה האזרחית כבמגן אנושי לפעילות הטרור שלו.
אם אנחנו נפיל עליהם מלמעלה פצצות דלק-אויר ונשרוף את כולם, כמו שאתה מציע, אנחנו נהיה גרועים בדיוק כמוהם. אנחנו נהיה נטולי מוסר ומצפון בדיוק כמוהם. עבורי, המוסר הגבוה שלנו הוא הבסיס האיתן ביותר לאמונתנו בצדקת דרכנו. אם אנחנו רוצים להיות "הטובים" בסיפור הזה, אסור לנו לפעול בשיטות הטרור של המחבלים מעזה.
עמוד 1 מתוך 7 [ החיפוש הניב 154 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: