Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 19 אוקטובר 2017, 03:46

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 48 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: סיפור שקראתי בגמדיה
פורסם: 28 ספטמבר 2012, 10:50 

indelvarn כתב:
Animor כתב:
אני שוקל לבטל את הסמיילי של +1...
עכשיו אפילו אין לך תירוץ טוב להשתמש בו כל כך הרבה, כי אפשר לעשות like לתגובות :)

ואני מצטט את דארת' ווידר: NOOOOOOOOOOOOOOOOOO

אני מצטט את ציון ברוך:
''תלך מפה ילד חיזבאללה''

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 21 אוקטובר 2012, 21:46 

אתה ושינויי הדעה שלך... תחליט!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שליחת sor
פורסם: 25 אוקטובר 2012, 18:56 

שחקנים ישראלים יכולים לקבל ולשלוח SOR, אנחנו לא יכולים לשלוח RAF אם הגדרנו שאנחנו מישראל...
אם אתה רוצה לשלוח SOR, לא אמורה להיות בעיה, אבל אם אתה רוצה לשלוח RAF, נדפקת :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שאלה בנוגע ל-sor
פורסם: 29 אוקטובר 2012, 21:30 

לחץ עליי

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: מכירת חשבונות
פורסם: 10 נובמבר 2012, 14:47 

רק רציתי להזכיר לכולכם שמכירת חשבונות זה עניין לא חוקי על פי בליזארד.
אני בעצמי כמעט חטאתי עכשיו ועברתי על החוקים שלהם! מזל שיש תקנון של הפורומים שכותב במדוייק שאין לדון פה במכירה או קניה של חשבונות!
מזל שקראתי אותו.
יום טוב לכולם.

*נערך על ידי Kingeh*

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הקבוצה של איתי
פורסם: 18 נובמבר 2012, 20:17 

עומר הכי חשוב שלא תבזבז שם אנרגיה על trash , שמור לעצמך את הקולדאונים לבוסים הגדולים.

וכמובן תשמור על עצמך :-)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: התלבטות קשה במיוחד
פורסם: 30 דצמבר 2012, 22:13 

קודם כל - שלללווםםםם!@#!@#!!!#!!!!!!!@#!@#!!!!
יופי, עכשיו אחרי שהבנו שאין שום טעם לרשום מיליון פעם סימני קריאה, ושמומלץ מידי פעם לפסק משפטים בשביל שהקורא ינשום נעבור לחלק האומנותי.

קודם כל, כל הכבוד על האליפויות והשחייה, עלה והצלח.

לשאלותיך:
א. אם כדאי להמשיך לשחק עוד חודשיים כאשר תחזור תלוי בך בלבד, אם תרגיש שאתה רוצה לשחק אז תחזור. אני לא מבין מאיפה מגיעה השאלה הזו בכלל.
ב. אני אישית ממליץ לגשת לסניף הדואר הקרוב לביתך ולהנפיק כרטיס נטען. יש על זה עמלה, אבל היות וזה כרטיס נטען גם אם גונבים לך את הפרטים, אי אפשר להשתמש מעבר לסכום שטענת. הכרטיס בעל 16 ספרות וניתן לשימוש בעסקאות לחו"ל.
ג. מכירה וקנייה של חשבונות אסורה ע"פ חוקי בליזארד, וגם פה בפורום.
אני יודע שלאנשים קשה לקרוא את התקנון , אבל בחייאת זה החוק הראשון:
1. פרסום ומכירה של חשבונות אסור באתר זה. מכירת חשבונות אסורה עפ"י חוקי המשחק ושחקנים רבים נפגעים לעיתים תכופות מפעולות אלה. זה כולל גם שיתוף חשבונות, האסור על פי בליזארד.

"התלבטות קשה" אין פה יותר מידי.

בהצלחה בהמשך הדרך.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 ינואר 2013, 22:23 

דרך חוקית ? לא חושב. אולי זה תחום אפור , וגם לא נראה לי.
בכול מקרה מזל טוב , סע בזהירות ותזכור שאם שותים לא דוהרים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בקשה לעזרה
פורסם: 04 ינואר 2013, 12:24 

השילוב הכי טוב בין גזע לקלאס הוא טייס קרב אשכנזי.
אבל זה לא קיים במשחק, אז תבחר מה שבא לך.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: צריך עזרה דחוף1!!!!!!
פורסם: 15 ינואר 2013, 23:38 

תתכונן לשלל תגובות ציניות, לא עוזרות, ללא ביקורת בונה.
כיאה לפורום.

אהלן יותם,
חבל לי שזה מה שאתה חושב על הפורום.
כן, יש פה הרבה תגובות ציניות, אבל כן מנסים לעזור. תסלח לי אם לי אישית קשה לקבל כותרות כמו "אהלן עזרה!!!111אחדאחד !!! <הכנס הרבה סימני קריאה פה> !!! אורקים שליטאאא!!!1111211#@$%@#$@#$@%@%@#@#$!" , אבל כותרות ענייניות והתנסחות נכונה זה אחלה של דבר, וחבל שלא משתמשים בו. קצת קשה לקחת משתמשים כאלו ברצינות.

לפותח הדיון,
בהרבה "מחנות" שמפוזרות בפנדריה יש סוחרים שמתחת לשם שלהם כתוב "Adventuring supplies" שמוכרים ציוד ירוק שרלוונטי לרמה של האיזור (לדוגמא בValley of four winds בHalfhill , הנה לינק:
http://www.wowhead.com/npc=59583/trader-jambeezi ) , אני כמעט בטוח שראיתי גם סוחר שמוכר לרמה 87 אבל כרגע תסתפק בזה עד שתמצא. אתה יכול לחפש גם בגוגל.

בהצלחה.

עריכה:
יש בתגובות ללינק ששמתי לך בתגובה הראשונה רשימה של כל הסוחרים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 פברואר 2013, 18:46 

שלום וברוך הבא!

לעברית, אנא לחץ 1, פרוסקי קומונוקיסטסה $%$# %$#% 2,
for english please dial *this_is_a_hebrew_website or hit the # key

להבא בעברית. בהצלחה עם הערוץ :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחוץ לארץ
פורסם: 23 פברואר 2013, 22:15 

חלאס סלום, לא מצחיק

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: 2 שאלות.
פורסם: 29 מרץ 2013, 13:34 

שמואל היקר,

כפי שנכתב מעליי, אתר הגמדיה אוסר על דיונים בשרתים פרוצים ואינו תומך בהם בשום צורה שהיא.
כל עוד אתה משחק בשרת פרוץ, אינך רצוי באתר הגמדיה ואני מאחל לך באגים ובעיות לרוב :)

ננעל.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Hola
פורסם: 31 מאי 2013, 02:20 

How´s everyone doing?

Feels a little bitter to see the forums empty like this, but I guess life´s a roller coaster...

I´m currently in Rurrenabaque, Bolivia. a small town, very peaceful, crazy weather and humidity. Simple people, simple life, many Indians. Beautiful views.
Here are some pictures from a tour called ´Pampas´:

http://i42.tinypic.com/33zdyxv.jpg
http://i40.tinypic.com/302cb4h.jpg
http://i43.tinypic.com/2rhn1fs.jpg

Just came to say hi, I hope everyone is well and still enjoying the game.
I´d love to see everyone again when I come back.

Shabat shalom!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שחקנית חדשה
פורסם: 03 יוני 2013, 19:32 

מזל טוב.
המשימה הראשונה שלך זה לארגן מאקרו של brb

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 יוני 2013, 18:27 

ואם אני קונה טרול מקולקל בעשרה גולד, אז אני מקבל אותם בחזרה או רק פתקית החלפה?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הייתם לי כאח...
פורסם: 06 מרץ 2014, 22:47 

פלד מרוואן! חבר כריאה, כליה, טחול, לבלב!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: סיכומו של יום.
פורסם: 07 מרץ 2014, 11:25 

אז כמו שרבים מכם שמו לב, כבר תקופה ארוכה שאני לא פעיל כמו שהייתי בעבר.
אני נכון להיום הקפאתי את המנוי שלי. נשארו לי כמה חודשים ששילמתי עליהם אז אני כנראה אמשיך להתחבר מדי פעם כדי לעשות כל מיני שטויות, אם זה לסיים צ'אלנג' מודז על עוד כמה דמויות, או לנסות להשיג את אוניקיסיה בתור המאונט האחרון שאני אאסוף.. אבל בגדול, אני חושב שהגיע הזמן שלי להגיד זהו, סיימתי.

להגיע להחלטה הזו לא היה קל, המשחק הזה היה חלק אינטגרלי מהחיים שלי יום יום בתשע וחצי שנים האחרונות.
הוא עבר איתי מערכות יחסים, צבא, אוניברסיטה, עבודות, טיול בחו"ל וגם שגרת יום.
ובכל זאת ההחלטה הגיעה.
חשוב לי להדגיש בפניכם שזה לא כי ההרחבה לא הייתה מוצלחת, וזה לא כי המשחק נהיה קל מדי או כי הוא קשה מדי או כל דבר כזה.
זו גם לא החלטה שהגעתי אליה מהר. כבר חודשים שאני לא מרגיש שאני רוצה להתחבר למשחק בכלל אבל מחויבות כלפיי הגילדה שלי וזה שאני לא אוהב לעזוב דברים באמצע הביאו אותי למצב שאני מתחבר ומקלל את הרגע שאני מחובר.

אני רוצה לסכם את החוויה הכללית הגורפת שלי מהמשחק ולהעלות קצת נקודות שיזכרו אצלי כנקודות שיא במשחק. אתם מוזמנים לצרף לשרשור הזה רגעים שהיו עבורכם נקודות מפתח... טובות או רעות תחליטו אתם.
זה הולך להיות פוסט ארוך, אבל תתנחמו שזה כנראה "קיר הטקסט" האחרון שאני אכתוב בפורום.

אז קודם כל איך הגעתי למשחק הזה...
הכל התחיל לפני קצת מעל עשר שנים כשהייתי עמוק בתוך משחק בשם אולטימה אונליין. זה היה משחק PVP מאתגר מאוד עם קהילה של שחקנים איכותיים מבחינת היכולות משחק, אבל כמו כל קהילה גדולה היו בה המון תפוחים רקובים.
למרות התפוחים הרקובים הכרתי שם כמה אנשים נפלאים שאיתם אני בקשר עד היום. שניים מהם שהיו האנשים הקרובים ביותר אליי במשחק הפסיקו לשחק אולטימה כשהבטא של WOW יצאה והם עברו לשחק שם.
הם נתנו לי לשחק מדי פעם בחשבונות הבטא כדי לחוות את המשחק ולהחליט אם אני רוצה להצטרף והאמת שלא התלהבתי ממנו בהתחלה.
בשלב מסויים אחי הקטן התחיל לשחק בבטא ובעקבות זה יצא לי לשחק יותר במשחק ונהנתי ממנו מאוד.
כשהוא יצא קנינו אותו יחד והתחלנו לשחק יחד אני ואחי.
אני אז הייתי בצבא והעסק היה שהוא משחק בימים שאני לא נמצא, ואני משחק בימים שאני נמצא בבית (היה לי שירות צבאי מאוד מיוחד).
עליית הרמות הייתה סיפור ארוך בשביל שנינו. התחלנו לשחק בשרת Sylvanas בצד של ההורד כיוון שמספר יחסית גדול של אנשים מאולטימה אונליין שיחקו שם בהורד ורצינו לשחק איתם.
עלינו רמות והדמות הראשונה שלי, שאמאן הגיעה לרמה 59 תוך מספר שבועות. כיוון שהייתי נוב מזעזע במשחק הזה, החלטתי שאני שם לעצמי מטרה להשיג אינצ'נט מסויים שהיה צריך בשבילו מוניטין עם הtimbermaw clan בfelwood. הייתי שם ימים כדי לאסוף מוניטין, וזה לקח ימים של חרישה כדי להגיע לרמה 60. כשהגעתי לרמה זה היה כל כך מתסכל כי עדיין הייתי מאוד רחוק מהמוניטין הדרוש, ועזבתי את המשחק לתקופה של כמה שבועות.
חזרתי לשחק כשאותו בחור מאולטימה שכנע אותי להכנס איתו חזק בעולם הPVP.
שיחקתי המון איתם. עלינו דרגות ונהננו מאוד.
בשלב מסויים פתחתי גם וורלוק והבנתי שהקלאס שאני יותר מתחבר אליו זה קאסטר ולא Melee. למדתי קצת יותר לשחק עם הוורלוק אבל גם אז עשיתי רק פיויפי ומעט מאוד אינסטנסים וריידים של רמה 60. באותו זמן הרייד הכי רציני שעשיתי היה סקולומנס, UBRS וStrath UD.
כששנה אחרי שהמשחק יצא, החבר מאולטימה עבר משהו בחיים והפסיק לשחק, ונשארתי קצת לבד בשרת ומצאתי את עצמי מאוד משועמם.
אז החבר הכי טוב שלי החליט שהוא מצטרף לWOW ובנוסף לזה הבחור השני מאולטימה הזמין אותי לבוא לשחק איתו והסכמתי לפתוח דמות חדשה לחלוטין בשרת חדש לחלוטין ולשחק אליינס לשם שינוי.
וכך נולדה הפריסטית שלי Merojinaya.
עברתי לשחק בשרת Agramar ושם נכנסתי קצת יותר חזק לעולם הPVE.
הכרתי שם שני אנשים מאוד נחמדים בשרת. kuru וAnara, שני בלגים נחמדים מאוד שאיתם שיחקתי שעות כל יום. עשינו יחד ריידים ובסופו של דבר קיבלו אותי לגילדה יחסית מתקדמת שעשתה אז את AQ40 יותר נכון, הייתה בשלבים של עשייה. לקראת סוף ההרחבה הצטרפתי לפורום בתפוז של וורלד אוף וורקראפט והתחלתי לכתוב שם בצורה קבועה.
לא עבר הרבה זמן ויצאה ההרחבה.

TBC הביאה חידושים למשחק, הגילדה שהייתי בה התפרקה כי לא היו מספיק מקומות לכל ה40 אנשים להכנס לקראזן וגרול כמו שצריך ונכנסתי לגילדה מאוד סוציאלית...
באותה תקופה לא ממש עניין אותי יותר מדי ריידים או כל דבר כזה. הייתי מגיע אם היה לי זמן, לא הייתי מוכן להתחייב ליום בשבוע. מה גם שהשירות לא אפשר לי להיות בבית בימים קבועים.
בערך בזמן שSSC יצא אני טסתי לחול ופה הייתה ההפסקה הכי גדולה מהמשחק. חודשיים שלמים לא נגעתי בו בכלל.
אבל אז גרתי עם איזה מישהי (שהכרתי באולטימה אונליין) והיא והבן שלה שיחקו WOW בשרתים האמריקאים. אז הייתי משחק על החשבונות שלהם.
למדתי איך לעשות כסף במשחק.. למדתי לעלות רמות מהר יותר והתחלתי להתעסק יותר בסולו וללמוד להיות שחקן טוב יותר.
כשחזרתי לארץ עבדתי המון ולא היה לי זמן לריידים או כל דבר כזה, אבל הקמתי את הגילדה הראשונה שלי. זו הייתה גילדה סוציאלית לחלוטין של צחוקים ושטויות שעשינו בפורום תפוז.
לגילדה קוראים I am your father והיא עדיין קיימת בגדול בAggramar... הrogue שלי קונדסית (גנומית מרושעת עם שיער ורוד) היא זו שמנהלת אותו.
בTBC התחלתי בתחביב האלטים שלי.
עד סוף ההרחבה היו לי 4 דמויות ברמה שבעים שידעתי לשחק בכולן סבבה לחלוטין.
בסוף ההרחבה עברתי לדירה שבה אני גר כיום.
וגם התחלתי את הלימודים באוניברסיטה.
כיוון שידעתי שהלימודים הולכים להיות קשים ואגרסיבים, הגבלתי את עצמי לשעתיים בשבוע של משחק.
ואז יצא WOTLK.

עם שעתיים בשבוע, לא התקדמתי מהר במשחק אבל גם לא מיהרתי לשום מקום.
הגעתי לרמה 76 עם הפריסט ולא יכולתי להמשיך ממש כי הלימודים תבעו ממני זמן שלא יכולתי לתת.
המשכתי להיות פעיל בפורום תפוז ואז נכנסה בחורה חדשה למשחק ובהמשך לחיי, וזו הייתה פאנטי שלימים תהיה המנהלת החדשה של פורום תפוז.
התחלנו לדבר במסרים בפורומים ולא לקח הרבה זמן עד שהיא שכנעה אותי שנתחיל לשחק יחד.
היא שיחקה רק בהורד ואני הרי שיחקתי אלייינס אבל אמרתי לה שאין לי בעיה פשוט להתחיל מחדש במקום אחר אבל יקח לי זמן לעלות רמות כיוון שאני בלימודים.
הסכמנו להתחיל יחד בLightnings blade.
העליית רמות לא הייתה נוראית כמו שחשבתי, וגם כשכבר הבנתי איך ללמוד נכון באוניבריסטה, הצלחתי לפנות יותר זמן בשביל המשחק.
הגעתי לרמה שמונים עם דמות של לוחם בשם Redbool ועליו שיחקתי במשך שנה וחצי.
במהלך השנה וחצי הזו הייתי טנק ונכנסתי לגילדה שהייתה עושה ריידים בצורה קאז'ואלית לחלוטין, אחת לשבוע ביום רנדומלי פחות או יותר.
אני ופאנטי שאז כבר היינו בני זוג, הכרנו עוד זוג של חברים, טטרו וטוטרה, והצטרפנו אליהם לריצת PUG בנקסראמאס 2.0.
היה לנו מאוד כיף איתם, הם נהנו איתנו והם הזמינו אותנו לגילדה שלהם.
לימים טטרו ואני הפכנו להיות החברים הכי טובים במשחק. עד היום אנחנו בקשר טלפוני מדי פעם והם גם שלחו לי לא פעם דברים לארץ.
שיחקנו בצורה קאז'ואלית בריידים אבל היינו משחקים המון יחד כל יום. עושים דברים הזויים שלא באמת עניינו אף אחד חוץ מאיתנו ובשלב מסויים הבנו כולנו שאנחנו מחפשים סביבת ריידים קצת יותר טובה.
עברנו ארבעתנו לגילדה שהייתה כבר עושה ריידים בימים מסודרים וניקינו איתם את אולדואר עם אצ'יבמנטים והכל.
כאן התחלתי להכנס הרבה יותר חזק לכל תחום הPVE.
לקראת אמצע TOC, מינו אותי לאופיסר בגילדה הזו שהיה אחראי גם על טנקים, גם על לוחמים וגם על מייג'ים.
בICC היה פיצוץ יחסית גדול בגילדה שבה היינו ובעקבות הפיצוץ הזה פתחתי את הגילדה שלי האסיילום.
לצידי היה טטרו שהיה שותף לכל דבר כמעט בגילדה ובכוחות משותפים ניהלנו אותה.
פאנטי עשתה לי הפתעה ליום הולדת והעבירה עבורי את הפריסט מהאליינס אל ההורד ואל השרת בו היינו וכך קרה שחזרתי לשחק על Merojinaya ואני משחק בה כדמות ראשית מאז.
איפשהו באמצע ICC הגיע בחור לפורום תפוז בשם נוני.
הוא סיפר על אתר ישראלי של WOW ושהוא מחפש אנשים שיכנסו ויכניסו אליו תוכן.
נכנסתי ראיתי את האתר וראיתי שהם העלו כמה מדריכים לICC.
שלחתי להם הודעה שיש להם כמה טעויות והצעתי להם איך לתקן את הטעויות האלו (באותה תקופה באסיילום, היינו עושים ריידים בהירואיק, אם אני לא טועה עבדנו על הליץ' קינג עצמו כבר).
נוני ואני התכתבנו ארוכות במסרים ובסופו של דבר הוא ביקש ממני לכתוב את המדריכים לבוסים בצורה מסוכמת ואיכותית וכך עשיתי.
הרעיון היה להקריא את המדריכים בזמן שאני מצלם את הגילדה מורידה בוסים, אבל למען האמת המחשב שלי לא יכל לסחוב אז שום תוכנת הקלטה אז זה לא יצא לפועל.
וכך הגעתי לגמדיה והתחלתי לכתוב פה יותר ויותר מדריכים.
התגובות היו מאוד נעימות לקריאה, רוב האנשים למדו מהמדריכים והודו, היו חלק שנתנו עצות לשיפור וגם זה נלקח בחשבון וסך הכל הייתי מאוד מרוצה מהעניין.

בהשקה של קטקליזם הכירזו על תחרויות שהמנצחים יקבלו ערכת אספנים במתנה.
אחת התחרויות הייתה תחרות תכנים באתר. כיוון שמאוד רציתי את הפרס נתתי גז רציני כדי להכניס כמה שיותר תוכן לאתר ואכן זכיתי בפרס על זה שהכניס הכי הרבה מדריכים ותכנים מהסוג הזה לאתר וההשקה הייתה פנטסטית עבורי. מאוד שמחתי לקחת בה חלק.
אחד הדברים הכי הזויים בכל ההשקה הזו היה שכמה ימים אחרי ההשקה, עצר אותי בחור ברחוב וזיהה אותי כKingeh
הוא אמר שהוא רצה לבוא לדבר איתי בהשקה עצמה אבל כל הזמן היו מסביבי אנשים והוא לא רצה להפריע לי.
זה היה הדבר הכי מצחיק ששמעתי כי בחיים לא חשבתי שמישהו מפריע לי כשהוא בא לדבר איתי אבל זה במקום מסויים נתן לי הרגשה נפלאה.

בCata פאנטי הפסיקה לשחק לחלוטין. היא עוד התנדנדה בזמן ICC אבל בCATA היא פשוט נעלמה מהמשחק.
הגילדה שלי עברה משבר של שחקנים ונאלצנו לרדת מ25 ל10 הירואיק. המעבר הזה היה מצויין עבורנו.
הקבוצה שלנו הייתה אינטימית ונהננו מכל רייד ורייד.
היו לנו ריידים שהיינו צוחקים מההתחלה עד הסוף.
במקביל לזה קמה גילדה חדשה דרך הגמדיה בMaelstrom בשם גפילטעפיש.
בעל הבית של הגילדה, אנימור, שהיה ועודנו מנהל פה באתר, היה מדבר איתי לעיתים תכופות עוד מימי WOTLK המון על ניהול גילדה והיו ביננו יחסים מצויינים.
הצטרפתי לגפילטעפיש עם הדרואיד שלי שהעברתי במיוחד ועליתי איתה לרמה 85.
בנוסף פתחתי שם כמה דמויות ועליתי רמות שם.
שיחקתי בעיקר על Merojinaya אבל בזמנים שלא היו לנו ריידים הייתי משחק גם על דמויות אחרות עם הקהילה הישראלית.
לאט לאט התגבשה בגפילטעפיש קבוצת ריידים יחסית קבועה ולא היה כל כך צריך אותי אז הפסקתי להתחבר לגפילטע ועבדתי יותר על דמויות בצד של ההורד.
בימים של Firelands היה צריך טנק בגפילטעפיש והדרואידית שלי התאימה למשימה אז שיחקתי כטנק כשהייתי יכול להגיע.
היה לנו משבר עמוק מאוד בגילדה האסיילום שכתבתי עליו פה כבר בעבר וזה הוביל לפירוק הגילדה ומצאתי את עצמי מחפש גילדה שבה אוכל לשחק ברמה גבוהה עם אנשים ברמה גבוהה אבל רק שלוש פעמים בשבוע. עדיין הייתי בלימודים עדיין עבדתי ולמען האמת אהבתי להכנס לריידים עם גפילטעפיש פעמיים בשבוע בצורה רגועה.
אחרי מסע חיפושים נחתתי בStormreaver בגילדה the magnificent שם אני נמצא עד היום.

cataclysm היתה בדרך לסיום והאכזבה מההרחבה הרקיעה שחקים אבל היו גם כמה שינויים במשחק שהיו לטובה ובסופו של דבר הגענו לMOP.
בשלב מסויים בCata הפכתי להיות מנהל של הפורום ובשלב מאוחר יותר גם הפכתי לבעלים יחד עם אושרי.
שינינו את הויזואל של האתר, עבדנו עליו המון ולקראת היציאה של MOP הקהילה הישראלית פרחה.

את MOP פתחתי בטיל. עליתי עם הפריסט כמה שיותר מהר כי זה היה חובה בגילדה ששיחקתי בה. הצטיידתי חיש מהר וישר הלכתי להעלות את הדמות של הדרואיד והקוסם שלי בmaelstrom בגפילטעפיש.
המשכתי להעלות דמויות ומצאתי את עצמי עם 5 דמויות ברמה תשעים בזמן ממש מהיר.
ההרחבה הזו הייתה לדעתי מפתיעה באיכות שלה.
אחרי האכזבה של Cata היה לי חשש כבד שבליזארד לא יצליחו לשקם את עצמם אבל התכנים שיצאו מבחינת ריידים ותוספות למשחק היו מצויינות לדעתי.
אבל אנשים בגילדה שלי התחילו לפרוש לאט לאט ולגייס מחליפים איכותיים לוקח זמן ומצאנו שאיכות הריידים שלנו שוקעת בוס אחרי בוס.
בסופו של דבר גם הגילד מאסטר של The magnificent החליט שהוא פורש בגלל לימודי תואר שני והוא העביר לי את התפקיד של הרייד לידר.
כאן בנקודה הזו, דברים התחילו להיות פחות מהנים עבורי.
התוכן האחרון של המשחק הוא רחוק מלהיות תוכן רע במהותו. אני חושב שהרייד מוצלח, שהבוסים מעניינים. אני חושב שtimeless isle זו תוספת נפלאה למשחק ונהנתי מאוד ממה שיש לאי להציע.
אבל בחיים לא נתקלתי בתחלופת שחקנים כמו שהייתה אצלי בגילדה.
בתוך חודשיים החלפנו קרוב ל85% מהשחקנים בגלל שהם הפסיקו לשחק.
זה השפיע המון על איכות הריידים שלנו ויצר תסכול רב אצל כולם.
בסופו של דבר, עקב הדימום הרב של השחקנים לא יכולנו להמשיך במתכונת של 25 וירדנו ל10.
חשבנו שלפחות נסיים את התוכן בהירואיק בכבוד ונראה איך אנחנו משתקמים מפה, אבל למען האמת זה הרגיש כאילו כל רייד אנשים באים בכח.
לקח לנו הרבה יותר מדי זמן להוריד את גארוש בהירואיק ממה שאמור היה לקחת לאנשים ברמת המשחק שלנו וזה יצר אצל כולם הרגשה שברגע שהבוס מת, אף אחד לא צעק משמחה שהצלחנו להרוג אותו אלא הייתה זעקה של "אוך סוף סוף..."

המצב הזה מבחינתי זה לא מצב שבו אני רוצה לשחק.
אני לא רוצה להתחבר למשחק ולהתבאס שאני צריך לעשות ריידים.
ולכן החלטתי שברגע שאני מסיים את התוכן אני לא חוזר לריידים עד שאני ארגיש שזה מה שאני רוצה לעשות.
כבר קיבלתי כמה הצעות מכמה גילדות שנמצאות היום במצב הרבה יותר טוב ממה שthe magnificent נמצאת, לעבור אליהן ולשחק אצלם כבר עכשיו ולהמשיך בהרחבה הבאה.
אני יודע שיש לי תמיד מקום בגפילטעפיש אם אני ארצה לעשות ריידים.
אני יודע שהיום, עם הידע שיש לי במשחק, אני יכול למצוא את עצמי כמעט בכל קבוצה שאני ארצה ואוכל להתחייב אליה.
אבל אני כבר לא כל כך רוצה.

אז זו הודעת הפרידה שלי.
הודעת הסיכום. הגעתי לאן שרציתי במשחק.
היו לי רגעים מדהימים במשחק של צחוק עם אנשים מכל העולם, צעקות ועצבים עם אנשים מכל העולם, הכרתי המון אנשים מהקהילה הישראלית ואני מרגיש איפשהו שעזרתי מאוד להקים אותה ולקחת בה חלק יום יום במשך המון זמן.
שיחקתי קאזו'אל, שיחקתי HC. שיחקתי PVP שיחקתי PVE.
יש לי היום 14 דמויות ברמה 90, הרווחתי בסך הכל במשחק מעל 2 וחצי מליון זהב שכמובן הספקתי לבזבז לא מעט ממנו. יצרתי מדריכים, יצרתי קשרי חברות שאני בטוח שישארו איתי עוד הרבה.
ובסך הכל אני יודע שזה המשחק הטוב ביותר ששיחקתי בו אי פעם.

אז למה לא להמשיך בהרחבה הבאה אתם שואלים?
המון אנשים שואלים אותי את זה, כולם מתרגשים נורא לקראת WOD. איפשהו אנשים חושבים שזה יהיה מאוד דומה לTBC ויחזיר לWOW את התהילה שהייתה בעבר.
והאמת, ההרחבה נראית מצויין לדעתי, הסיפור מעניין אותי יותר ולמען האמת, אם בליזארד לקחו תוכן של פנדריה, והמציאו אותו מכלום ונתנו פה אחלה סיפור כללי, אחלה תכנים, בוסים מצויינים, צ'אלנג' מודז מצויינים , מערכת מגניבה של Rare mobs ופרסים שלא תורמים כלום וגורמים לאנשים לרצות אותם אז אני בטוח שעם כל זה הם ירימו הרחבה מצויינת.
אני גם לא פוסל את זה שאולי אני אשחק בהרחבה הבאה בצורה קאז'ואלית. סביר שאני אכנס מדי פעם, אשחק מדי פעם אם אני ארגיש שאני רוצה. אבל נכון להיום אני לא מרגיש ככה.
ההרחבה נראית מגניבה אבל לא מספיק מעניינת בשביל שאני לא אוכל לחכות לה. אם היו אומרים לי שהיא יוצאת עוד שנתיים זה לא היה מפריע לי בכלל.
בינתיים יש לי משחקים אחרים. יש סטארקראפט שאני מוצא בו הרבה יותר עניין ויש את דיאבלו שנותן לי מקום להכנס להרוג מפלצות ולקבל שלל.

אני רוצה להודות להרבה מאוד אנשים שהפכו את המשחק הזה למהנה מאוד עבורי.
לאושרי שנתן לי את הבמה הזו באתר והיה לי כמשענת בכל דבר טכני שהייתי צריך.
לדותן שהעביר איתי המון זמן במשחק וגם הוא ואושרי טרחו להופיע ולתת יד כשהייתי בנקודה מאוד שפלה בחיים.
לגפילטעפיש ככלל שהיו בית בשבילי גם אם אני לא נמצא שם יום יום ועושה ריידים יום יום.
וזה כולל את כולם. כן, גם אותך עידן.
לעומר שאני והוא מכירים עוד מהימים של פורום תפוז בTBC והקשר רק התעמק לאורך השנים והיום הוא בין החברים הטובים שלי אונליין.
לפאנטי שאם היא לא הייתה רוצה להתחיל ביחד דמות בWOTLK לא הייתי חוזר למשחק כנראה, בטוח לא באותה צורה כמו שחזרתי.
לכל מי שקרא מדריכים שלי ונתן פידבק כלשהו. אתם לא יודעים כמה זה נחמד לשמוע פידבקים על דברים שאתם כותבים. היה שלב שכתבתי המון וזה הרגיש כאילו אף אחד לא קורא וזה היה מתסכל מאוד.
לחברים שלי מחול שהפכו את המשחק הזה לחווייה הרבה יותר עמוקה מסתם עוד משחק.
לשני האחים שלי שאני משחק איתם עוד מדי פעם ונהנה לעשות איתם שטויות במשחק.

זה הכל חברים.
זה יצא ארוך ועוד קיצרתי.
אבל כמו שאמרתי קודם, זה כנראה הקיר טקסט האחרון שאני אכתוב פה בפורום (אני בטוח אכתוב קירות טקסט אחרים במקומות אחרים על דברים אחרים)
אז בפעם האחרונה,
מקווה שנהנתם מהכתיבה,
אני הייתי קינגה. ונתראה בחיים אחרים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחפש shooter מעניין
פורסם: 01 יוני 2014, 22:32 

אני שמח שאתה נהנה :-)

אגב, הכרטיס שלך לא מאפשר לחוות באמת את הגרפיקה של BF4. הרזולוציה זה רק חלק קטן מהסיפור, ההגדרות הגרפיות האחרות משנות את התמונה. זה משחק שצריך לשחק על Ultra...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: חברים יקרים!
פורסם: 02 יוני 2014, 10:55 

לאחרונה כפי שכולם בטח שמו לב,
יש ירידה קלה במצב הגילדה... בעיקר בכמות המשתמשים המחוברים בו זמנית, והאופיסרים שנמצאים, דבר שהקשה על אנשים שרצו להיכנס לגילדה.
בכדי לתת מענה ראשוני, פתחנו לדירוג: ריידר אפשרות לצרף אנשים לגילדה.
זהו שלב ראשוני בדרך לשדרוג הגילדה וחזרתה לחיים....
מקווה שזה יצלח =]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 27 אוגוסט 2014, 00:06 

חברים, בואו לא נדרדר את הדיון הזה לדיון של מריבות והתנצחויות.

בר, אני רואה שאתה רוצה לנסות שוב להרים את הגילדה. יש לי שתי עצות לתת לך בתגובה לדברים שכתבת:

1. אני חושב ששימוש בפלטפורמה כמו פייסבוק או ווטסאפ במקום בפורום תזיק למטרה. אם המטרה היא חשיפה כמה שיותר גבוהה על מנת למשוך אנשים, הפלטפורמה הכי טובה היא האתר הזה ופרסום בפורומים באתרים אחרים. ווטסאפ יכול לבוא במקביל, אבל אם הוא יבוא כתחליף לפורום פתוח, הוא יקשה על הגילדה להתגבש ולהתרומם מעבר לשחקנים הבודדים שנמצאים בקליקה הזו.
הפורום מתאים במיוחד לחשיפה רחבה, לפנייה לכלל שחקני הגילדה, לגיוס, להקמת קבוצות ריידים ו-PVP, לגיבוש נהלים וכללים.
לדברים שמצריכים מענה מיידי, ה-TS יהיה הפלטפורמה המתאימה ביותר. למה TS ולא ווטסאפ למשל? משום שכאשר הנהלת הגילדה נמצאת ב-TS בערוץ הנהלה ודנה שם בענייני הגילדה, הם נראים ואף נגישים לשחקנים האחרים. יש תחושה של הנהגה זמינה וקיימת. אם הנהלת הגילדה תימנע מה-TS ותהיה בווטסאפ, עלולה להיווצר תחושה של אי-זמינות, של מעין תרנגולת ללא ראש שמחפשת את דרכה.
על מנת להוביל אנשים לא מספיק לרוץ קדימה: צריך לוודא שהאנשים מאחור רואים אותך, בוטחים בך והולכים אחריך.

2. אם אתה מתכוון לקחת על עצמך את הנהגת הגילדה, אני מציע שתעשה חושבים עם עצמך לגבי רמת המחויבות שלך לאורך זמן. זה לא יהיה פשוט וזה יצריך אורך רוח. אם למשל אתה חושב שיש סיכוי שלאחר חודש-חודשיים קשים אתה תתייאש ותיעלם מהשטח, אולי כדאי לשקול להעביר את המושכות למישהו אחר כבר עכשיו.

אלה כמובן רק עצות, אתם אלה שתחליטו באיזו דרך אתם הולכים.

מסכים עם כל מילה, כשאמרתי וואטסאפ\קבוצה בפייסבוק, התכוונתי רק לבינתיים, כלומר שיהיה דיון ישיר בין אלו שרוצים להרים את הגילדה בחודשיים הקרובים, כזה שלא יפוצץ את הפורום בהודעות מיותרות, כמובן שבשוטף האתר הזה יותר עדיף ויותר נגיש לכל הדעות.

לגבי ההנהלה, אגיד לך את האמת, אני לא מעוניין ולא הייתי מעוניין במושכות, הבעיה היא שאף אחד אבל אף אחד לא לוקח על עצמו את המושכות ואומר "יאללה אני מרים פרוייקט בואו תצטרפו למאמץ", אלו שכן רוצים מצפים שמישהו אחר יעשה את זה, ואלו שלא רוצים רק מורידים את המורל ועסוקים בלציין כמה הקהילה הישראלית מתה והמצב הנוכחי בגפילטע מביש, שגם זה לא הכי עוזר.

אני אישית חושב שצריך איזו קבוצה של כמה אנשים רציניים שיהוו את הבסיס לגילדה, בין אם זה לשקם את גפילטע או להתחיל מחדש, חלקם יתעסקו גם בהנהלה בהמשך ומשם אפשר רק לגדול, ואחרי זה לא אכפת לי גם לקחת 5 צעדים אחורה, הבעיה היא שאף אחד לא קם בכלל, הרבה מה"שחקנים הוותיקים" (לא כולם! חייב לציין) שלא פרשו מהמשחק עדיין כבר הכניסו לעצמם לראש כ"כ חזק שהעניין גמור ומת ואי אפשר להרים כלום, ותאמין לי ניהלתי דיון עם הרבה מהם ואף אחד לא חשב לרגע לקחת לעצמו את המושכות אלא היה עסוק רק בלהעביר ביקורת, מספיק שחצי מהם היו יוצאים מהקיבוע שלהם ומצטרפים לרעיון ה"מטופש" שלנו אז, הדברים היו נראים אחרת, כי יש ובהרחבה הבא יהיו עוד הרבה שחקנים, חדשים וחוזרים, שיכולים בכיף להצטרף לפרוייקט, אם רק הוא יהיה טיפה יותר רציני מכמה הודעות שדביל כמוני רושם בפורום הזה.

אם הגילדה היתה מצליחה לבד הרבה מהשחקנים שעסוקים בלדבר היו מצטרפים בלי להסס, הם רק לא מבינים שעכשיו צריך קצת רצינות והתאגדות בשביל להרים אותה, שזה אומר גם לנקוט בפעולה, נכון, אני לא האיש הכי מתאים לתפקיד, אבל גם אז וגם עכשיו, אני אחד היחידים שעוד חושב לעשות משהו בנידון, כי בתכלס, היה לי ממש כיף בגפילטע, וחבל לוותר על העניין הזה ולהשאיר אותו בגדר "זכרון נעים", כאשר עדיין ניתן להרים אותו בצורה פרקטית.

וניגש לעניין,
דרושים/ות שחקנים/יות ישראלים/יות למשרה ניהולית בפרוייקט חדש בגילדה הישראלית של world of warcraft.
דרישות העבודה:
אזרחות ישראלית ו/או תושבות קבע, מוסר עבודה, ניסיון מצטבר של לפחות שנה בworld of warcraft, תינתן עדיפות לבעלי ניסיון של 3 שנים או יותר.
אפשרויות קידום לofficer, GM על בסיס רצון לתרום, לקיחת אחריות, ורמת הפעילות השוטפת.
המשרה מיועדת לרציניים בלבד,
ניתן ליצור איתי קשר בפורום הזה, בטלפון 052-6270919 במייל Bar.Abergel@gmail.com או בTS בתיאום מראש.

בר אברגל,
משאבי אנוש

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 ספטמבר 2014, 15:53 

יהההה איזה מגניבבב! יש לי אביר מוות בדרגה 90 אני הייתי מעוניין גם להצטרף אלייכם לפשיטות. אתה יכול להזמין אותי, אח על מלא?

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 ספטמבר 2014, 20:20 

שלום לכולם, פוסט זה נועד להוות כתובת לאנשים אשר מעוניינים להצטרף לגילדה שלנו.

כל שעליכם לעשות הוא לשלוח הודעה במשחק ל-HOLYSILVER או להוסיף אותי ב-REAL ID
השם שלי שם הוא MOOZILA#2494.
בהמשך יתווספו שמות נוספים של אופיסרים אליהם ניתן לפנות לקבל הזמנה.

אז מה אני מתכנן עבור אותם אנשים שנשארים בגילדה ולמצטרפים חדשים?
להלן פירוט התכניות שלי:

1. בכדי לקבל תמונת מצב קצת יותר ברורה לגבי האנשים הפעילים בגילדה, אני מתכוון להסיר מהגילדה דמויות שלא התחברו למשחק למעלה משלושה חודשים. ( אני אצור דרגה חדשה של כבוד עבור אותם אנשים שבנו את הגילדה והיו שותפים להצלחתה כאות הוקרה כך שהדמויות שלהן יקבלו דרגה זו גם אם לא היו מחוברים מעל לשלושה חודשים ).

2. תחרויות - בכדי לעודד שיתוף פעולה בין חברי הגילדה ולתגמל אותם על השקעתם במשחק ובגילדה, אני מתכוון לייצר תחרות שבועית נושאת פרסים ( מאונטים, חיות מחמד, פרס כספי ועוד ), כרגע יום התחרות כנראה יהיה ביום שבת בשעות הערב, מדובר בתחרויות שונות ומשונות, קבוצתיות ו/או אישיות כגון תחרות תחפושות, תחרות דיג, תחרות בין קבוצות על הסיום המהיר ביותר של דאנג'ן, PVP ועוד ועוד ועוד.

3. ריידים - הדגש של הגילדה הינו סוציאלי בעיקרו אך אם תהיה דרישה ויהיו אנשים שירצו לעשות ריידים נוכל לשקול זאת, כרגע לא תהיה קבוצת ריידים הארדקור או חצי הארדקור אלא התארגנות לפלקסים ונורמאלס כך שגם אם לא יהיו מספיק אנשים תמיד נוכל להזמין כאלו שנרשמו לחיפוש הריידים אבל שוב זה תלוי ברצון חברי גפילטעפיש.

4. זמינות - אחת הבעיות הקשות כפי שאני רואה זאת היתה חוסר הזמינות של הנהגת הגילדה ועל כן, אני יכול להבטיח לכם שאני אהיה יותר זמין במשחק ( על שלל הדמויות שלי ) ובעתיד במידה ויצטרפו אופיסרים גם הם יהיו זמינים כדי ששחקנים חדשים יוכלו להצטרף לגילדה ללא קושי וחברים קיימים יוכלו לשטוח את הצעותיהם ותלונותיהם.

5. טים ספיק - לגפילטעפיש יש טים ספיק, כולם כולל כולם מוזמנים להתחבר אליו ולדבר אחד עם השני גם אם זה לא קשור למשחק עצמו, ככל שתדברו אחד עם השני כך נוכל ליצור שוב את הגיבוש שאפיין את גפילטעפיש בעבר וכך יהיה לכם יותר כיף גם במשחק עצמו.
למיטב הבנתי התשלום על הטים ספיק אמור להסתיים בעוד כחודש-חודש וחצי ולכן בתקופה הקרובה אנו נפרסם פוסט תרומות לגמדיה כפי שעשינו בעבר ונבקש מהחברים בגמדיה ובגפילטעפיש לתרום עבור הטים ספיק.

6. אופיסרים והרשאות ניהול בגילדה - כרגע בטלתי את הרשאות הניהול של האופיסרים וההנהגה הקודמת כיוון שהם מיועדים לעבור שרת ורציתי למנוע מצב בו ינצלו לרעה את משאבי הגילדה ( אינני יוצא בהאשמות רק מנסה למנוע מצבים לא נעימים ).
במהלך השבועות הקרובים כאשר יתבהר מי נשאר בגילדה אני אנהיג מהלך של מינוי אופיסרים חדשים עם חלוקת תפקידים ברורה.

7. פרסום גפילטעפיש - בכוונתי לפרסם מספר פוסטים בפורומים שונים כדי להזכיר לאנשים על קיומה של הגילדה ועל כך שכל ישראלי באשר הוא מוזמן לבוא ולהיות חלק ממנה.

בהצלחה לכולם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חדש פה :)
פורסם: 18 ספטמבר 2014, 14:37 

ארך, גם אני חושב. אין כמו חודש בבית חולים בשביל הדיאטה.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 ספטמבר 2014, 03:49 

שלום לכולם,

בהמשך להצהרתי על כך שאני מתכנן לקיים תחרות שבועית לחברי הגילדה, אני שמח לבשר על התחרות השבועית הראשונה של גפילטעפיש! :party: :tease: :banana:

כדי להתחיל במסורת התחרויות שלנו, החלטתי לקיים תחרות פשוטה יחסית אשר תפנה לקהל רחב ולא תדרוש יותר מידי משאבים ( כל שצריך הוא דמות ברמה 90 או דמות שניתן להשתגר איתה ברחבי המפות במשחק ).

אז כמו שהכותרות אומרת, התחרות בה בחרתי היא " מצא את המטמון ".

חוקי התחרות:

1. המטמון הוא בעצם הדמות שלי במשחק אותה אני "אחביא" במקום כלשהו בעולם המשחק.
2. הראשון שיגיע פיזית עם הדמות שלו למיקום של הדמות שלי וירקוד איתי יזכה בפרס הגדול.
3. את התחרות נתחיל עם רמז מאוד כללי לגבי מיקומה של הדמות שלי, כל עשר דקות אני אספק רמז נוסף בנוגע למיקומי, אם לאחר 6 רמזים ( 60 דקות ) עדיין לא ימצאו אותי, אני אספק רמז אחרון אשר למעשה יחשוף את מיקומי ואז התחרות תהפוך בעצם למרוץ והראשון שיגיע אלי וירקוד איתי יזכה בפרס הגדול.
4. הפרס לזוכה הינו ריקוד איתי ו- 1000 גולד! מתנת הגילד בנק.

התחרות תתקיים ביום שבת הקרוב בשעה 19:00 שעון ישראל.

עצה קטנה שלי, גם אם אתם יודעים היכן אני אל תצעקו זאת בצ'אט של הגילדה, זו תחרות אחרי הכל!

אז קדימה, מי ייתן ונדע תחרויות אין סוף ופרסים שווים לכל נפש עם חוויית משחק נהדרת וקהילה מגובשת!
( מה, פה זה לא הנאום של האוסקר? :wtf: )

ולסיום, בננה :banana:
עמוד 1 מתוך 2 [ החיפוש הניב 48 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: