Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 17 אוקטובר 2017, 05:48

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 57 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:16 

אז תן לי לנחש, קמת בבוקר ואמרת לעצמך "איך בא לי להצטרף לגילדה הישראלית הטובה בWOW, איך אני עושה את זה?"
אז ככה, חבר\ה יקר\ה, כל מה שאתה צריך לעשות זה כמה שלבים פשוטים מאוד.
1. לוודא שאתה נמצא בשרת הנכון, The Maelstrom, וכמובן שאתה בצד הנכון - Alliance
2. לוודא שיש לך TS3 מותקן על המחשב, זה לא חובה, אבל זה בונוס ענק למשחק. יש לגילדה שרת TS פרטי שיכול להכיל עד 35 אנשים (תודות לתרומות מחברי הגילדה ומנהליה). השרת של הTS שלנו מיועד לכל סוגי השחקנים. הכתובת שלנו היא T321.DARKSTARLLC.COM:10079 או 81.218.235.136:10079 . אין סיסמא או משהו, רק אחרי שהתחברתם תראו אם יש אופיסר\אדמין של הTS שיתן לכם הרשאות.
3. ועכשיו, אחרי שגם אתם בTS איתנו - לא תהיה לכם בעייה לשאול מי יכול להזמין לגילדה.
(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים: raakshas, sundance, necrocake, purevil, Arturios
יש עוד כמה אלטים שלהם, אבל בתק' זו של העלאת רמות הם בד"כ יהיו על הדמויות האלו.
עוד דרך היא לעשות who gefiltefish/ - זה יראה לכם מי מהגילדה מחובר ותוכלו לשאול גם אותם אם יש מישהו שיכול להזמין לגילדה.

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרםו אלינו בהמוניכם.
אל תשכחו גם לספר לחברים הישראלים שלכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:13 

אז תן לי לנחש, קמת בבוקר ואמרת לעצמך "איך בא לי להצטרף לגילדה הישראלית הטובה בWOW, איך אני עושה את זה?"

2. לוודא שיש לך TS3 מותקן על המחשב, זה לא חובה, אבל זה בונוס ענק למשחק. יש לגילדה שרת TS פרטי שיכול להכיל עד 35 אנשים (תודות לתרומות מחברי הגילדה ומנהליה). השרת של הTS שלנו מיועד לכל סוגי השחקנים. הכתובת שלנו היא T321.DARKSTARLLC.COM:10079 או 81.218.235.136:10079 . אין סיסמא או משהו, רק אחרי שהתחברתם תראו אם יש אופיסר\אדמין של הTS שיתן לכם הרשאות.

3. ועכשיו, אחרי שגם אתם בTS איתנו - לא תהיה לכם בעייה לשאול מי יכול להזמין לגילדה.

(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים:
HOLYSILVER
עוד דרך היא לעשות who gefiltefish/ - זה יראה לכם מי מהגילדה מחובר ותוכלו לשאול גם אותם אם יש מישהו שיכול להזמין לגילדה.

5. אז עכשיו את\ה בגילדה, אבל יש מלא "????" או שורות ריקות בצ'אט - הסיבה היא שכולנו משתמשים באדאון מיוחד שכתב Animor שמאפשר לנו לכתוב ולקרוא בעברית במשחק. רוצה גם?- בקלות, www.gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=71&t=2298 בלינק תמצאו את האדאון והוראות התקנה, בהצלחה..(:
האדאון כמובן חוקי לחלוטין, והוא עושה את המשחק לעוד יותר מהנה, כי כמו שאהוד בנאי אמר Speak the Lenguage og the HEBREWMAN

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרפו אלינו בהמוניכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: GefilteFish (A) - The Maelstrom
פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:15 

(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים: raakshas, Treenighty, sundance, necrocake, purevil, Arturios

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרםו אלינו בהמוניכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: טל (celtis) חוגגת עוד קיץ
פורסם: 04 אוקטובר 2012, 10:22 

טל היקרה

שיהיה לך המון המון מזל טוב, 25 זה כבר הגיל שאפשר להתחיל
אז יאללה.. תני בראש!

אוהבים אותך מאוד
כל חברי הגילדה, וצוות הגמדיה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 אוקטובר 2012, 11:49 

עדר או ברית...

לאן הגענו...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: קבוצת ריידים
פורסם: 25 אוקטובר 2012, 12:38 

blaze היקר

ישנה בעייה ידועה, והיא שלא כל מי שנמצא בגילדה קורא את הפורום הנ״ל..
למרות כל הנסיונות לגרום לכולם להשתמש בו, זה לא ממש צולח, ואפשר לומר שבערך 50-60% מהגילד באמת נכנסים לכאן...
אני מציע, בנוסף לפוסט פה, לנסות ולהעלות את זה בגילד צ׳אט, במשך כמה ימים רצופים, בשעות הערב.. אולי נוכל למצוא עוד כמה צדיקי ריידים שירצו להצטרף...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חדש כאן כמה שאלות
פורסם: 27 אוקטובר 2012, 14:21 

שום דבר לא נעלם חבר.
כל הרחבה שתקנה תישאר איתך לעד... היא לא בהכרח תהיה רלוונטית, אבל היא הכרחית, כלומר בלי ההרחבות הראשונות לא תוכל להגיע לרמה הסופית (כרגע 90).. לא ניתן לקפוץ מעל רמות (פרט לדמות אחת, אבל זה לא רלוונטי כרגע).
בסופו של דבר, תצטרך לקנות בסה״כ 5 הרחבות..

בקשר למשחק עצמו, באתר המדהים הזה שנקרא גמדייה תוכל למצוא המון המון המון מדריכים שיהפכו את המשחק לפשוט ונוח בשבילך.. אני אישית לא הכרתי את האתר, וכשהגעתי לרמה 85 (כשהיא הייתה הסופית) וגיליתי את האתר ואת הגילדה פתאום הבנתי שכל מה שידעתי הוא 0.000001% מהמשחק..
אז אני חושב שעצם הכרת האתר הנ״ל ייתן לך פלטפורמה גבוהה של ידע להתחיל ממנה...

מעבר לכך, ישנה את הגילדה גפילטפיש, אשר מיועדת לכל השחקנים הישראלים, שבה תוכל למצוא עוד כמות נכבדת של אנשים שיישמחו לעזור ולענות, כמעט, על כל שאלה שתשאל.. פרטים על הגילדה תוכל למצוא בפורום פה באתר.

זהו חבר, מקווה שעזרתי,
אני אישית מאוד ממליץ על המשחק, אין ספק שהוא ממלא לי את כל שעות הפנאי ומעביר לי את הזמן בכיף גדול
מקווה לראותך...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 אוקטובר 2012, 12:04 

ננעל מחוסר עניין לציבור...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 08 נובמבר 2012, 14:57 

שלום, אני פאלדמן, וזה המדריך שלי Gara'jal the Spiritbinder ברמה קושית נורמלית ל10 אנשים.

Gara'jal הוא הבוס השלישי בMV, והוא לא קרב קשה מדי להבנה או ביצוע, אבל יש לו Enrage timer קצר של 6 דק' – אז יאללה לעבודה.

לבוס יש 117 מיליון חיים, ובקרב ישנם 2 סוגי Adds שניתנים להריגה וTotem שגם צריך להרוג, כאשר כל אלו הם חלק בלי נפרד מהמכניקה של הקרב.

לקרב נביא 2 טנקים, 2-3 הילרים (תלוי באיכות ההילרים שלכם) וכל השאר DPS, כאשר זה לא ממש קריטי איזה, ואין קלאס מועדף.

לקרב יש שלב אחד (Phase) אבל 2 מישורים שבהם הוא מתרחש, עולם רגיל (normal world) ועולם רוחות (Spirit World) ועל כך נדבר בהמשך.

לבוס עצמו יש כמה יכולות שהוא משתמש בו, פרט למכות הרגילות שהוא נותן בטנק:
1. Voodoo Dolls – זוהי יכולת שהבוס ישים על המטרה העיקרית שלו (הטנק) ועוד 2 שחקנים רנדומליים. היכולת גורמת לכך שכל נזק שאחד מ3 השחקנים האלה יקבל יעביר 75% ל2 השחקנים האחרים – כלומר הטנק קיבל 100K, השניים האחרים יקבלו 75K. שימו לב שגם 2 השחקנים האחרים הולכים לקבל נזק מהAdds אשר נמצאים במישור הרוחות (עוד בהמשך), ולכן יש לשים לב כי הטנק הולך לקבל כמות נזק גבוה. חשוב לשים לב כי כל מי שנמצא תחת האפקט של ה Voodoo Dolls לא יכול לעבור לעולם הרוחות עד שהבאף ירד ממנו (הבאף נמשך דקה).

2. Banishment – זוהי יכולת שהבוס משתמש רק על הטנק, ובעצם אחרי דקה כשהטנק במצב של Voodoo doll הוא יעבור אוטומטית למישור הרוחות, ועל הOff-Tank לדאוג תמיד שהוא במקום השני בטבלת האגרו כדי שהבוס יעבור מיד אליו ולא לשחקן אחר – דבר שיוביל לוויפ (אין אפשרות בכל הקרב לעשות Tuant).

3. Frenzy – כשהבוס מגיע ל20% חיים הוא מקבל באף שמעלה את הנזק שהוא עושה ב10%, המהירות התקפה שלו גדלה ב25%.

4. Summon Spirit Totem – זוהי היכולת המרכזית של הבוס. כל 20 שניות הוא יזמן Totem כזה, כאשר זוהי הדרך היחידה להיכנס למישור הרוחות, ועושים את זה ע"י הריסת הTotem. ברגע שהוא נהרס 3 האנשים הכי קרובים אליו יימשכו אוטומטית לעולם הרוחות. חשוב לציין שכדאי מאוד לכל שחקן להיכנס לעולם הרוחות, מעבר לAdd's שיש שם שצריך להרוג, וזאת בגלל הבאף שהשחקן מקבל מההיליניג שהוא מקבל בתוך עולם הרוחות בשם Spiritual Innervation . הבאף למעשה נותן שידרוג להייסט ובחידוש המשאב העיקרי שלהם (מאנה\ רייג'\ פוקס וכו') אצל DPS וחידוש מאנה להילרים, בקיצור שווה להיכנס.

בתוך עולם הרוחות ישנם 2 סוגי Adds, סוג אחד לDPS בשם Shadowy Minions , ועוד סוג שרק הטנק רואה בשם Severer of Souls . את שני הAdds צריך להרוג כמה שיותר מהר, וכמה שיותר מהם (פרט לטנק שיש לו רק אחד להרוג). לMinions יש 2 יכולות - Spiritual Grasp שפוגע בשחקנים בעולם הרגיל; Shadow Bolt שפוגע בשחקנים שנמצאים בעולם הרוחות.

חשוב לציין שברגע שהשחקנים נכנסים לעולם הרוחות הם אוטומטית יורדים ל30% חיים, ולכן בכל פעם נכניס 2 DPS והילר אחד. התפקיד של ההילר הוא מאוד חשוב ודיי ברור – לרפא את האנשים שנמצאים בתוך עולם הרוחות ל100% חיים. ברגע ששחקן מגיע ל100% הוא מקבל כפתור פעולה נוסף שנקרא Return Soul , ובעזרתו אפשר לחזור לעולם הרגיל – זיכרו, יש לכם 30 שניות לצאת משם אחרת תמותו מייד.

5. Shadowy Attacks – לאורך כל הקרב הבוס יתן Shadow Dmg אשר עוקף את כל היכולות שסופגות נזק (blood shield לדוג').

אלו הם כל היכולות של הבוס. עכשיו קצת טקטיקה:
על תחילת הקרב, הטנק יתקוף את הבוס וישאיר אותו במקום שהוא עומד בו (אמצע החדר). על הOff-Tank לוודא כל הזמן שהוא נמצא במקום השני בטבלה אגרו, כדי שלא יווצר מצב שהטנק הראשי נשלח לעולם הרוחות ומישהו אחר במקום הOff-Tank יקבל עליו את הבוס (אם זה קרה זה וויפ כי אי אפשר לעשות Tuant לבוס!). ברגע שיווצר הTotem הראשון, צריך להוריד אותו ולדאוג שיש הילר ו2 DPS לידו כדי שהם אלו שיימשכו לעולם הרוחות. מי שנשאר בחוץ ממשיך להרביץ לבוס בשיא הכוח. הDPS שנכנסו פנימה צריכים להרוג את הAdds שבפנים כמה שיותר מהר, וההילר שנכנס צריך להעלות את הDPS ל100% כמה שיותר מהר, ולדאוג להמשיך לרפא אותם כדי שהסטאקים של ה-Spiritual Innervation ימשיך לגדול. ברגע שהAdds מתים, אפשר לצאת החוצה (ע"י שימוש בכפתור שקיבלתם) ולהמשיך לזמבר את הבוס. דבר שכדאי לשים לב אליו הוא שלAdds בפנים אין הרבה חיים (בסביבות ה269K), ולכן בהתחלה אפשר להשאיר רק DPS אחד בפנים שיטפל בAdds (רצוי איזה DoT'er ) בזמן שהשני מנצל את מלוא הזמן של הבאף שהוא קיבל כדי להרביץ לבוס. דבר חשוב נוסף הוא לעשות תחלופה של ההילרים שנכנסים לתוך עולם הרוחות, זאת כי המאנה שלהם תתחדש בצורה רצינית בזמן שהם בפנים, וזה חלק מאוד חשוב בקרב. גם הטנקים ישלחו כל דקה אל תוך עולם הרוחות, כאשר המטרה שלהם היא להרוג את ה Severer of Souls (שנראה כמו מסיכה אדומה) ואז הוא ישלח החוצה – חשוב מאוד להגיד שרק הטנק רואה את הAdd הזה, ולכן שאר הDPS לא יוכלו לעזור, אבל הAdd הוא חלשלוש והוא ימות דיי מהר.
ברגע שהבוס מגיע ל20%, הוא יקבל Frenzy, ומאותו הרגע הוא יפסיק לזמן את הTotems אבל הAdds ימשיכו להיווצר בתוך עולם הרוחות וימשיכו לעשות נזק. זהו החלק הקשה ביותר של הקרב ובו גם מומלץ להשתמש בHero\BL\TW , והנזק בו ילך וייגדל עקב כמות הAdds הרבים שיווצרו, כאשר בשלב הזה אי אפשר להיכנס ולהרוג אותם, וגם הטנק לא יישלח פנימה יותר. צריך לזכור שיש לנו 6 דק' להרוג את הבוס אחרת הוא ייכנס לEnrage ויעשה וויפ, אז קדימה תנו גז.

זהו חברים, אני מקווה שהמדריך עזר לכם, ואם יש לך הערות הארות והצעות את מוזמנים לפנות אליי,
ותזכרו – המעז מנצח.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: OT: שאלה בקשר ל tapatalk
פורסם: 11 נובמבר 2012, 06:03 

תאמין לי אושרי... אני כבר לא יודע מה לעשות...
אני מפחד לפתוח הודעה בפורום שלא תכעס שאני שם אותה במקום הלא נכון...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 13 נובמבר 2012, 05:07 

יש לך בSW (העיר הראשית של האליינס) מוכר שלהם.. אבל כרגע אין לך מה לקנות.. תגיע לרמה 90 ואז... בינתיים תתרכז יותר בלעלות רמות ופחות בלהציף את הפורום...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 נובמבר 2012, 18:07 

שלום לכולם, אני פאלדמן, וזהו המדריך שלי ל Imperial Vizier Zor'lok שהוא הבוס הראשון ברייד HoF , ברמה הנורמלית ל10 אנשים.

לבוס הזה תרצו להביא טנק אחד, 2-3 הילרים, והשאר DPS.

בכל הקרב אתם תרביצו אך ורק לבוס, כלומר אין שום Adds שמתווספים עם הזמן, אבל בכל פעם שהבוס יאבד 20% מהחיים שלו, אתם תצטרכו לעבור פלטפורמה (איזור מופרד ע"י 3 מדרגות בחדר), כאשר הפלטפורמות הן רנדומליות, אך תמיד הבוס יעבור בין כל ה3, והמעבר בין פלטפורמה לפלטפורמה הוא דרך מרכז החדר. בכל פעם שהבוס עובר בין פלטפורמה לפלטפורמה (כל 20%) הוא ישתמש ביכולת Pheromones of Zeal אשר תמלא את מרכז החדר בגז, ימנע ממכם להשתמש ביכולות, ויעשה נזק מסוג Nature לכל מי שעומד בתוכו, ובנוסף הוא יטיל את Song of the Empress אשר יעשה נזק לכל הרייד כל עוד אין אף אחד בטווח הmelee שלו. הבוס יפסיק להשתמש ביכולות ברגע שמישהו יכנס לטווח הmelee שלו, כאשר חשוב מאוד שזה תמיד יהיה הטנק ראשון, אחרת אותו שחקן יקבל בומבה רצינית, אז ראו הוזהרתם.

לפני שנצלול לתוך הפלטפורמות עצמן, שמהוות את רוב הקרב, נעבור על 2 יכולות שהבוס ישתמש לאורך כל הקרב, הראשונה היא Inhale , והיכולת השנייה היא Exhale .
Inhale תגביר את הנזק של הExhale שלו ב50%, כאשר הוא ישתמש ביכולת זו בין פעמיים לשלוש בין כל Exhale, והיכולת תעשה סטאק, אבל ברגע שהוא ישתמש בExhale כאשר היו לו מעל 2 סטאקים של Inhale, אותם סטאקים יטרסטו. הExhale זה יכולת שניראת כמו ספירלת לייזר שיוצאת מהבוס, והוא יטיל אותה על שחקן רנדומלי, כאשר היכולת תעשה לאותו שחקן נזק למשך 5 שניות ותעשה לו סטאן, אבל אם מישהו יעבור דרך הקרן הזאת, הסטאן יתבטל והנזק יעבור לשחקן החוסם. הדרך להתמודד עם 2 יכולות אלו היא מאוד מאוד פשוטה. קודם חשוב לדעת שלבוס יש רדיוס meele גדול, כלומר לא צריכים לעמוד עליו כדי לפגוע בו, אלא אפשר, וגם רצוי, לעמוד במרחק של כ5 יארד ממנו. ברגע שהבוס מטיל Exhale על שחקן כלשהו, הטנק פשוט צריך לבוא ולחסום בגופו את הקרן, בכך לבטל את הסטאן ואת הנזק ולספוג אותם בעצמו, וזהו, זה הכל. נציין רק שברגע שההסטאן הראשוני מתבטל, השחקן החוסם (הטנק) לא יקבל סטאן נוסף.

עכשיו נעבור לחלק העיקרי של הקרב והוא הפלטפורמות השונות.

הפלטפורמות מסודרות מסביב למרכז החדר, כאשר אם מסתכלים לכיוון מרכז החדר ישנה פלטפורמה שמאלית, פלטפורמה ימנית ופלטפורמה קידמית\אחורית. בכל פלטפורמה כזאת הבוס ישתמש ב2 היכולות שהזכרנו מקודם, ובנוסף אליהן הוא ישתמש ביכולת אחת נוספת אשר משתנה בין פלטפורמה לפלטפורמה.

פלטפורמה שמאלית – כשהבוס נמצא בפלטפורמה הזאת, כל 45 שניות הוא ישתמש ביכולת שנקראת Attenuation , כאשר הוא בעצם מזמן דיסקיות אשר יוצאות מהבוס החוצה ומסתובבות לכיוון קצוות החדר ומסביב לבוס. הדיסקיות יוצרות מאין ספירלה סביב הבוס, כאשר צריך להתחמק מהן ולא להיפגע. פגיעה בדיסקית תגרום לה להתפצל לעוד דיסקית ותקשה על שאר האנשים להימנע מפגיעה, וכמובן תעשה נזק מכובד לאותו שחקן. הטקטיקה כאן היא פשוטה למדיי, אך לא תמיד קלה לביצוע (מניסיון אישי), והיא ברגע שהבוס מטיל את היכולת הזאת, להתרחק ממנו טיפה, לראות לאיזה כיוון מסתובבת הספירלה (עם כיוון השעון או נגד כיוון השעון) ופשוט להסתובב סביב הבוס עם התנועה של הדיסקיות ובמרווחים שבינהם. כפי שציינתי בהתחלה, הרדיוס של הבוס הוא מאוד גדול, וגם שחקני הmelee יכולים להיות במרחק מהבוס ועדיין להרביץ לו, אבל חשוב להגיד שעדיף לא להיפגע מאשר לתת עוד איזה כאפה לבוס (כי כמו שכולכם יודעים – DPS מת, לא עושה DPS), אז תפתחו עיניים ואל תיפגעו. שימו לב שגם ההילרים פה רצים ומסתובבים כמו ארנבים סביב הבוס, אז לא תמיד הם יוכלו לתת לכם הילים אם תיפגעו, אז אם צריך תפעילו איזה CD, ובאותו עיניין, הנזק הוא Physical, אז תשתמשו בCD בהתאם. חשוב לדעת גם שגם Attenuation, וגם Exhale שניהם הם Channel spell's, וזה בעצם אומר שהבוס לעולם לא ישתמש ב2 היכולות במקביל, דבר שמקל עלינו טיפה את כל העניין.

פלטפורמה קידמית\אחורית – כשהבוס נמצא בפלטפורמה הזאת, כל 60 שניות הבוס ישתמש ביכולת Convert , אשר תעשה Mind Control ל2 שחקנים רנדומליים, תגדיל את החיים שלו ב150% ותגדיל את הנזק שהוא עושה ב150%. כדי לשבור את הMC יש להרביץ לשחקן עד שהוא יגיע ל50% חיים, כאשר לפעמים הMC ישבר לפני שהשחקן יגיע ל50%, וככל שהשחקן מגיע קרוב יותר ל50% הסיכוי לשבור את אותו MC הוא גדול יותר. הטקטיקה כאן היא פשוטה למדי, כאשר כל מה שצריך לעשות זה להוריד את הMC מהשחקנים כמה שיותר מהר, ועל ההילרים לרפא אותם ברגע שהMC יורד, ולעשות דיספל לדיבאפים שאותם שחקנים שמו בזמן שהם היו בMC ולדיבאפים ששאר השחקנים שמו עליהם. כמובן שיש לתת שיקול דעת איזה מבין השניים להוריד ראשון, וזה כדי למנוע נזק מיותר מהקבוצה. ממולץ מאוד להשתמש בCD ההתקפיים וCD של CC לפני שהבוס משתמש ביכולת הזאת, וזה בכדי להגיע למינימום פגיעה בשאר הקבוצה. גם כאן חשוב לדעת כי גם היכולת הזאת היא Channeled ולכן לא יהיה מצב שבו הבוס משתמש ביכולת הזאת ו Exhale במקביל.

פלטפורמה ימנית – כשהבוס יגיע לפלטפורמה הזאת, כל 45 שניות הוא ישתמש ביכולת שנקראת Force and Verve . במשך 10 שניות הבוס יעשה בערך 138K נזק (physical dmg) לכל שחקן במשך כל שנייה, כלומר טיקים של 138K כפול 10 שניות כפול 10 שחקנים = המון המון נזק. למזלנו, ממש לפני שהבוס ישתמש ביכולת הזאת, הוא יפרגן לרייד ב3 מגנים, שנראים כמו שיריון של צב בצבע צהוב, שבעצם יורידו את הנזק מה Force and Verve ב40%. שלושת המגנים הללו יווצרו כל פעם במקום אחר, אבל יש להם צורה דיי קבועה, כאשר אחד יהיה בmeele, השני יהיה כ10 יארד מהבוס, והשלישי יהיה בערך 20 יארד מהבוס. כל אחד מהמגנים האלו יגנו אך ורק על 4 אנשים, והאדם החמישי שייכנס לתוך השיריון פשוט לא ירוויח את ה40% הגנה הזאת. חשוב לדעת כי למרות ה40% הגנה הזאת שנקבל מהמגנים, עדיין אנחנו הולכים לאכול המון נזק, ולכן יש להשתמש בCD הגנתיים בחלק הזה של הקרב, כאשר המתאימים ביותר הם Barrier, Rallying cry, tranq, וכל מה שמוריד Physical Dmg. חשוב מאוד לקבוע לפנ יתחילת הקרב איזה שחקן הולך להיות באיזה מגן, וזה כדי למנוע בילבול במהלך הקרב עצמו. החדשות הטובות הם, שגם כאן היכולת הזאת היא Channeled, ולכן גם כאן הבוס לא ישתמש בExhale וב Force and Verve באותו זמן.

ברגע שהבוס מגיע ל40% חיים, ועברתם את כל שלושת הפלטפורמות, הבוס יעבור לPhase 2 , יעוף למרכז החדר, יישאב את כל הגז מהחדר ולאחר כמה שניות הוא יירד לקרקע. הוא ייקבל באף של 10% יותר נזק ו20% Haste ,אשר ישארו עליו עד לסוף הקרב, ובנוסף, מהרגע הזה, ועד סוף הקרב, הבוס יוכל להשתמש בכל היכולות מהפלטפורמות בהן היינו. שוב אני מזכיר, כל אחת מהיכולות היא Channeled והבוס לא יכול להשתמש ב2 באותו זמן, אבל הוא כן ישתמש בהן אחת אחרי השנייה, דבר אשר יקשה מאוד על כולם, והוא ישתמש בהם באופן רנדומלי לחלוטין. בחלק הזה של הקרב אנחנו צריכים להשתמש בכל הניסיון שצברנו בפלטפורמות השונות וליישם אותם במקביל בחלק אחד של Nuke. זהו גם השלב הכי טוב להשתמש ב Heroism\TW\BL .

הקרב הזה הוא לא קל, ויש לו שתי נק' תורפה שהם - התחמקות מהדיסקיות, ושימוש נכון בCD בזמן Force and Verve. ברגע שהקבוצה תצליח להתמודד טוב עם 2 היכולות האלו, הבוס יירד מהר מאוד.

זהו חברים, אני מקווה שהמדריך עזר לכם, ואם יש לכם הערות הארות והצעות אתם מוזמנים לשלוח לפנות אליי,
ותזכרו – המעז מנצח.[/size][/size]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: התנהגות לא נאותה
פורסם: 02 אוגוסט 2012, 10:59 

חברים יקרים.
התגנבה שמועה לאוזניי שאנשים כאלו ואחרים מנסים ״לבגוד״ בגילדה, ואחרי שהם ״מצצו״ את הדם לגילדה ללכת ולהקים לעצמם גילדה, ועוד לנסות ולשכנע אנשים מהגילדה לעזוב איתם.
אני כבר אומר ומזהיר, מי שאני אשמע שפועל בדרכים המגעילות האלו - לא ישאר איתנו, נקודה-סימן קריאה.!
אני, והאופיסרים האחרים, לא נקבל התנהגות זו בשום מצב, ולא ינתנו הזדמנויות נוספות.!
ותאמינו לי, לא תמצאו בגילדה אחרת את מה שגפילטה מציעה ונותנת לכם.. ואם תעזבו, בספק אם תקבלו הזדמנות נוספת.
ראו הוזהרתם.

ותזכרו, כשמשתינים נגד הרוח - הסיכויי גדול שתירטבו.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 נובמבר 2012, 07:05 

קבוצת ״עידן-סתום-כבר-נמאסת-עלינו״...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 02 דצמבר 2012, 06:51 

No Maam

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 20 דצמבר 2012, 12:26 

איזה רמה אתה? הגעת כבר ל90? אם התשובה היא כן, אז אתה יכול לקנות ציוד בכל מוכר של אותו fanction.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: lvl 90 וקצת קלולס
פורסם: 22 דצמבר 2012, 10:07 

אייל (אלפא) צודק, חוץ מפרט קטן. כרגע על כל בוס ברייד מקבלים 65 vp...

המלצתי לחייל לשבת בצל ולשתות הרבה מים...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: ציוד לטנק pvp
פורסם: 24 דצמבר 2012, 19:26 

אני כמעט בטוח שפאלאדין זה הקלאס הכי גרוע להיות איתו FC ...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 דצמבר 2012, 07:14 

תבקש ממייג׳ שייפתח לך פורטל...
ובexalted יש רק 1000 נק׳... למרות שמספיק להשיג רק נק׳ 1...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 דצמבר 2012, 12:59 

עובדה...
ככה ככה ככה ככה ככה ככה ככה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 דצמבר 2012, 10:55 

timor כתב:
וגם למה יש לי 999 וזה לא עולה אף פעם לאלף?

כי ככה...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 ינואר 2013, 09:00 

ג'ם אדום - Fierce Vermilion Onyx
ג'ם צהוב - Quick Suns Radiance
ג'ם כחול - Lightning Wild Jade

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 ינואר 2013, 13:00 

חס וחזיזה..
ג'ם ריק זה כמו אופניים בלי שרשרת... כמו סקייטבורד בלי קרש... כמו ברבי בלי קן... או משהו...

שים שם את הג'ם הבא חמוד:
Reverberating Primal Diamond

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: OT: שאלה בקשר ל tapatalk
פורסם: 01 ינואר 2013, 07:18 

זה בגלל גודל השורות... תראה שאם תטה את המכשיר שלך על הצד, השורות יארכו וחלק מן הבעייה תסתדר...
ככה זה כשהולכים נגד כל העולם וכותבים מימין לשמאל...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בקשה לעזרה
פורסם: 04 ינואר 2013, 13:18 

השנינות..
עמוד 1 מתוך 3 [ החיפוש הניב 57 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: