Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 11 דצמבר 2017, 11:32

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 116 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 נובמבר 2012, 20:36 

אין שום סיבה לתת תיקונים או כל דבר כזה ואני אסביר מאיפה זה מגיע.

תיקונים ניתנים לריידרים כשהם עושים ריידים עם הגילדה ובעקבות הריידים או יותר נכון, בעקבות הכשלונות בריידים הם מתים ומאבדים Durability בצורה כזו שמשפיעה ישירות על כמות הזהב שיש לשחקן.
כלומר אם בערב ריידים יש 20 ווייפים אז כמות הכסף שצריך לשלם מגיעה לכמה מאות זהב כל רייד וזה הופך להיות נטל כלכלי.

כששחקן לא עושה ריידים אין ממש סיבה שהוא ימות. בPVP לא מאבדים Durability על זה שאתה מת. אתה מאבד Durability כשאתה משתמש בקסמים/יכולות אבל הכמות שמאבדים היא זניחה.

כבר הסברתי בעבר כשניהול הגילדה עבר אליי מה הרציונל שאני משתמש בו כדי להשתמש בכסף שיש בבנק של הגילדה.
החלוקה של הכסף בגילדה הולכת על פי האנשים שמכניסים את הכסף הזה פנימה.
ריידרים מכניסים כסף לתוך הגילדה יותר מאשר שחקנים שלא עושים ריידים.
זה לא ה1000 זהב של הבוס הראשון שהורגים (למרות שזה גם חלק במשוואה) אלא החפצים שלא צריך שלהם עושים DE, ואת הBloodspirits מוכרים למשל.
או BOE למינהם שמוכרים והכסף הזה נכנס לגילד בנק.
לכן הכסף הזה אמור לחזור גם ואני מתעדף אותו לאנשים שהכניסו אותו לשם מלכתחילה.
הכסף שכיכול נכנס דרך Looting היה בעבר נכנס בכמות יחסית יפה, היה מדובר בתחילת ההרחבה באיזור ה12-15 אלף זהב בשבוע. כשהיום נכנסים פחות מ6000 זהב בשבוע דרך Looting וזה בגלל שפחות אנשים משחקים ממה שהיו בתחילת ההרחבה.
אז אם אני רוצה לחלק את זה בצורה שווה, בוא נגיד שיש 7000 זהב בשבוע שנכנס דרך לוטינג. 7 ימים בשבוע זה אומר 1000 זהב ביום, יש בערך 850 דמויות זה אומר משהו כמו 12 זהב תיקונים ביום לבן אדם.
זה סכום נמוך בשביל שיהיה משמעותי וכמו שאתה רואה גם אם היה נכנס 14 אלף זהב בצורה שבועית זה היה רק מכפיל את הסכום תיקונים היומי של אנשים ל25 זהב. שוב, סכום מיותר.

את הכסף אני מעדיף לחלק בצורה אחרת.
שרובו הולך חזרה לריידרים שמכניסים אותו וחלקו נשאר בבנק של הגילדה והוא חלק אינטגרלי מתחרויות שונות כמו למשל, תחרויות הטריוויה שהיו כמה פעמים בהן המנצח זכה ב1000 זהב, טורנירי פיויפי בהם הפרס הראשון היה 1000 זהב, תחרות עליית רמות שהפרסים בה היו גבוהים במיוחד והגיעו לסכום מצטבר של 110 אלף זהב. וכדומה.
הכסף הזה שהגיע לבנק דרך ריידרים חזר והיה פתוח לכל אחד שיוכל לזכות בו.

בנוסף לזה יש לציין שבגילדה אין ממש נכונות לעזור ולהכניס את הכסף הזה לגילד בנק.
אין קבוצה של RBG שעושה למשל 3 נצחונות שבועיים שמכניסים 1500 זהב, אין קבוצה שעושה Challange modes אפילו בלי לנסות להגיע למדליות, כדי להכניס את ה1500 זהב משם, ואפילו אין אנשים שעושים scenarios למרות שצריך רק 3 אנשים, וזה לוקח כרבע שעה גג לסיים סנריו כדי להכניס את ה3750 זהב שאפשר להכניס שבועית לגילדה.
זה כבר עוד 7000 זהב שיכולים היו להכנס לגילד בנק ולצאת לכולם כי לא צריך להיות ריידר בשביל לעשות את הדברים הנ"ל, אבל אף אחד לא עושה את זה.

עכשיו לגבי הטאבים.
הטאב הראשון היה פתוח בעבר לכל דיכפין וזה היה קטסטרופה, הזבל שאנשים שמים שם זה לא יאמן.
אני יודע שיש בן אדם איקס שמעלה עכשיו נניח JC ואומר לעצמו, וואו מישהו אולי ירצה להשתמש ב... 2 iron ore האלו שנשארו לי.. אבל בפועל זה סתם תופס מקום, סתם מציק וזה רק יוצר עבודה למי שמתעסק עם הגילד בנק, לנקות את הזבל הזה כשבפועל אף אחד לא לוקח שום דבר משם.
אז אני מעדיף שלא תהיה אפשרות להכניס שום דבר לגילד בנק בלי להעביר אותו דרך מי שמתעסק עם הגילד בנק שזה Syntex או אני.

אם יש הצעות לשיפור השיטה אני אשמח לשמוע אותן. אבל כרגע זו השיטה, עבדתי איתה בגילדה הקודמת ואני אמשיך לעבוד בה עד שאמצא משהו יותר טוב.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 דצמבר 2012, 20:34 

זה לא מדוייק לחלוטין.
הבעיה עם דיסק הגיעה משני כיוונים אחד מהם בPVE שההחזר מאנה שלהם היה מאוד נמוך בהשוואה לשאר הפריסטים בגלל ש Rapture לא נתן מספיק מאנה, עשו לזה באף ועכשיו זה קצת יותר טוב, בנוסף לזה עם הציוד שהגיע מריידים המצב אפילו קצת יותר טוב מבעבר ומבחינת HPS הם עומדים מאוד גבוה בהשוואה להילרים אחרים. ככה שבPVE כרגע הם בסדר גמור.

בPVP המצב חמור מאוד, חלק מהסיבות זה הילינג output נמוך משאר הקלאסים בכל מה שנוגע לBurst healing בהשוואה לשאמאן שיכול להרים מישהו מ20% חיים ל100% בהיל אחד, פריסט לא היה מסוגל אף פעם לעשות משהו כזה ועכשיו ההיל החזק שלו זה Greater heal שהוא חסר תועלת מאוד בPVP.
ככה שבPVP הייתה בעיה שם, עם מאנה הייתה בעיה, הברסט של דיסק ירד בגלל שאין לו יותר Mind spike אז הכמות נזק שהוא יכול לייצר ירדה משמעותית בהשוואה לברסט שהיה לו קודם (לא שהוא לא יכול להיות התקפי, אבל בעבר אם היו נועלים לו Mind spike זה לא היה אומר שהוא לא יכול להמשיך לרפא ועכשיו אם נועלים אותו אז הלכה לו האופציה לרפא) ועוד בעיה רצינית היא הגליפים.
יכולות שהיו פעם בטאלנטים של דיסק והיו חובה כמו למשל inner focus שנותן לך 5 שניות של חסינות לInterrupt הפכו לגליף.
יכולת כמו SWD הפכה לגליף מה שפעם היה עושה דיסק פריסט להילר מאוד חזק מהבחינה שקשה לשים אותו בCC כמו Blind, scatter trap, polymorph וכדומה. ועכשיו צריך לקחת את זה על פני גליפים, Mass dispel עם קולדאון ועוד בעיה עם גליפים הובילה פריסטים רבים לעזוב דיסק לPVP והיום יש מעט מאוד כאלו שמשחקים דיסק בארינות.

לפחות בהשוואה לעבר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 דצמבר 2012, 17:02 

כשמעבירים שחקן משרת לשרת ומשנים את השם של השחקן במעבר, הרבה פעמים יש בעיה שהשחקן שולח לנו לחישה ומופיע עם השם הישן שלו.
וכשמנסים לשלוח הודעה חזרה אנחנו נקבל הודעה שהשחקן שביקשנו לא מחובר.

אפשר להזמין דרך כתיבה ישירה של השם של הדמות. או להתנתק ולחכות קצת עד שהשמות יסתנכרנו.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 דצמבר 2012, 22:17 

אני לא חושב שיש מקום בכלל לmiss אם אין לך אפשרות לתקן את זה.
כלומר, בPVE יש לנו אפשרות לפספס בוסים, והם יכולים לעשות לך Dodge וכל זה, אבל יש לנו איך לתקן את זה, כנל בPVP.
אבל בPCS אנחנו לא יכולים לעשת עם זה כלום. זה שובר והורס את כל המשחק ומתסכל ברמות שקשה לתאר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 14 דצמבר 2012, 21:29 

אושרי, זה כבר לא עובד ככה בדיוק.
חיות עכשיו יכולות להיות מכל משפחה, אתה יכול לשנות לכל חיה את המשפחה כמו שמחליפים ספקים פחות או יותר.
כשאומרים לך לכבות את הtaunt אתה צריך ללחוץ עם העכבר על הgrowl ככה שהמסגרת הזוהרת מסביב ליכולת תפסיק לזהור.
זה אומר שהחיה שלך לא תעשה את זה אוטומטית.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 19 דצמבר 2012, 05:31 

שהכנתי אחרי הריגה, והיום במקרה יצא לי לצלם את ההריגה הראשונה שלנו של Lei Shi בהירואיק.
אז אחרי עריכה החלטתי להעלות פה את הוידאו, אני כנראה גם אשתמש בו במדריך להירואיק בעתיד הקרוב.

תהנו!

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: monk solo lvl 62
פורסם: 21 דצמבר 2012, 16:00 

אז בגלל שמשעמם לעלות רמות בקווסטים ומשום מה לקח הרבה זמן לקבל queues בתור טנק, החלטתי ללכת לעשות סולואינג באינסטנסים של TBC. זה התחיל מRamparts וסיימתי עד עכשיו את כל האינסטנסים בדרך לmana tombs בסולו מהתחלה עד הסוף.

זו דוגמא לכמה מונקים כרגע בתור טנקים נמצאים במצב מעולה.
מקווה שתהנו.

http://www.youtube.com/watch?v=G70eGDpkFRg&feature=youtu.be

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Halo של הפריסטים
פורסם: 03 ינואר 2013, 18:00 

הוא לא מזייף. הוא עושה נזק כמו שצריך והנזק המקסימלי נמצא בין 25-30. halo pro עובד מצויין

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שלג!!!!!!!!!!!!!!!!!
פורסם: 10 ינואר 2013, 12:10 

Beefycake כתב:
זה יותר מגניב מהסרט Space Jam אפילו

אם מייקל ג'ורדן היה מת הוא היה עכשיו מתהפך בקבר ביפי...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הורד או אליינס
פורסם: 10 ינואר 2013, 15:46 

אני חושב שמיצינו את הדיון המטופש הזה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הורד או אליינס
פורסם: 13 ינואר 2013, 22:31 

נו מה, צריך לנעול שרשורים בשביל שתפסיקו לחפור איתם?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: אדונים
פורסם: 14 ינואר 2013, 17:50 

מה שאני לא מבין זה למה בכלל להשתמש בשטות הזו.
פעם לפני הרבה זמן לא היה שום דבר שעזר לגמור קווסטים, היה צריך למצוא הכל לבד וזה היה מטריד אז היו אדאונים כמו Quest helper שאחר כך התפתח לאדאונים האלו.
אבל בליזארד הוסיפו אותם למערכת והם חלק מהמשחק עכשיו.
בנוסף יש את הלוח בעיר שאומר בדיוק לאן כדאי ללכת בשביל לקבל קווסטים לרמה שלך.
ואם זה לא מספיק, לעלות עד לרמה 80 לוקח כל כך מעט זמן עכשיו שלא צריך עזרים לעלות מהר יותר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 27 אוגוסט 2010, 01:18 

ספציפית זו הממותה מVOA. יש לי 3 כאלו (מזל מטורף.. בכולן זכיתי בRR) בכל מקרה ראיתי משהו אפילו יותר קיצוני מזה.
יש לי חבר מאוד טוב, נורווגי שיש לו את הטיל עם המושב.
כשזה יצא איזה מישהו בדאלאראן ראה אותו רוכב עליו וביקש לעלות.
הוא הסכים ונתן לו לעלות והתחיל לעוף.
אחרי כמה דקות הבן אדם שעלה שאל אותו "המממ אתה יכול להוריד אותי?"
החבר שלי אמר לו "תשלם לי 10 זהב או שאני אזרוק אותך לים ותצטרך לשחות חזרה."
הבן אדם נלחץ כל כך שהוא בסוף קפץ מיוזמתו באמצע השמיים ומת.
עד היום אנחנו צוחקים על זה שאותו חבר נורווגי הוא כמו חוטפי הילדים האלו.. מפתה ילדים עם ממתקים להכנס לואן שלו ואז חוטף אותם ומבקש כופר עבור החיים שלהם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 17 ינואר 2013, 11:07 

אני חושב שזה אולי קצת מוגזם מדי המחיר עבור מה שאנחנו רוצים לעשות. לשבת בסבבה, חלק מהאנשים יאכלו כמובן חלק אחר יכול לבוא לשבת לשתות בירה אחת ב25 שקל. להגיע ל1200 זה דיי מחייב ואני לא חושב שהתחייבות כזו זה משהו שכדאי.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 19 ינואר 2013, 21:37 

מאוד חבל לי לראות את הקבוצה יוצאת לפגרה כזו.
אבל אני דיברתי עם דותן ארוכות על הנושא ושקלנו לא מעט אפשרויות.
אני בטוח שברגע שתהיה אופציה להרים את הקבוצה בשנית לפעילות שוטפת, נצליח לעשות את זה שוב.
בינתיים נמשיך לחפש עוד שחקנים שרוצים לעשות ריידים בסביבה היחודית הזו.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 20 ינואר 2013, 19:12 

אני מציע לך למצוא חברים חדשים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 ינואר 2013, 17:41 

אז בעצם אין לך זמן לשחק וואו, אז במקום לסגור את החשבון אתה רוצה שמישהו ישחק לך על החשבון כדי שהדמויות לא יעלו אבק?
אתה רוצה לשלם למישהו על החשבון אתה מוזמן לשלם על שלי.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: כהן טבע שאלות
פורסם: 24 ינואר 2013, 15:38 

וואו, אלוהים שיעזור לי.
אני נקרע בין הרצון לעזור לבין הרצון להפנות את שניכם לFXP שם אולי תהיה הקהילה טובה יותר בשבילכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מה אתם הייתם עושים?
פורסם: 24 ינואר 2013, 15:27 

אל תיקח את זה בצורה אישית טימור, אבל הכתיבה שלך והצורה שאתה מתבטא נמצאת מתחת לסטנדרטים של רוב קוראי הפורום לכן עם כל הצחוקים שיש פה, הרוב יוצא בסופו של דבר כצחוקים על הצורה שבה אתה מתבטא.
אני מבין שמנקודת המבט שלך זה לא מעניין ולא מצחיק.
הייתי ממליץ לך באמת לקחת מה שפלאדמן אמר לך לתשומת לב. הצורה שבה אנחנו כותבים משפיעה המון על הרושם שאנשים מקבלים מאיתנו וגם משפיעה על הצורה בה יענו לנו.
קצת סימני פיסוק וקצת תיקון של שגיאות כתיב עוד לא הרגו אף אחד.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: notes
פורסם: 25 ינואר 2013, 21:14 

הnotes נועדו בשביל לראות מה שם השחקן.
אני לא רואה צורך לשנות את זה.
כששחקן חדש רוצה להצטרף לגילדה אני תמיד שואל אותו מה השם שלו, אם יש לו מיין בגילדה אני רושם alt of ואת שם המיין שלו.
על הדמויות רשום השם כדי שנידע במי מדובר.
לא מעניין בNote מה המקצועות שלך, יש דרך פשוטה יותר לברר את זה דרך ממשק הגילדה עצמה. לראות בדיוק למי יש Blacksmith ולמי יש כל מקצוע אחר.
גיל השחקן גם לא מעניין כל כך בדיוק כמו שמין השחקן לא ממש משנה. לא צריך עודף אינפורמציה על הNotes.

עכשיו לסיבה למה הNotes נעולים מפני שינוי.
זו גילדה גדולה. מאוד גדולה. כדי להסביר את הגודל שלה צריך להבין שמדובר באיזור הכמעט 400 חשבונות שונים.
כבר כמה פעמים הגענו למצב שאני צריך לזרוק דמויות שלא התחברו כמות מסויימת של חודשים מהגילדה כי פשוט אין לי מקום להזמין אנשים חדשים לגילדה.

אם אני פותח את האופציה הזו, כל אחד בגילדה יוכל לשנות את הNotes של כל בן אדם בגילדה, בלי שום דרך בשבילי לדעת מי שינה ומה היה שם קודם.
לצורך העניין יכול להיות שאלמוני ישנה את הnotes שלי מתי שיתחשק לו.
לכן האופציה לא פתוחה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חדש ישן
פורסם: 25 ינואר 2013, 21:14 

שלום, שיחקתי לפני כמה זמן (שנה בערך) והייתי רוצה לחזור, יש לי דמות ברמה 85 (עזבתי כשיצא האפדייט של הרייד של רגנרוס), רציתי לדעת עם יש חידושים משמעותיים ומה הקלאס הכי נדרש לריידים כיום, ואולי גם לבקש recruit a friend אם למישהו יש, תודה מראש :)

רק עברו שנה וחצי אולי שנתיים מאז שעזבת.. אז סביר להניח ששום דבר לא השתנה...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם!
פורסם: 07 ינואר 2013, 15:01 

סידרתי שיהיה אפשר להצביע לשני הימים אם נוח לכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Challange mode:Gold - Cleared
פורסם: 02 פברואר 2013, 18:52 

כשההרחבה יצאה התחלתי לחפש אנשים מהגילדה להתחיל להריץ קבוצות לצ'אלנג' מודז.
לאלו שלא יודעים, צ'אלנג' זה אינסטנס כמו הירואיק רק קשה בהרבה ומודדים בו זמן.
ככל שמסיימים מהר יותר, ככה מקבלים מדליה גבוהה יותר כשמדליית הזהב היא הנחשקת ביותר.
למי שמסיים את כל האינסטנסים עם מדליית ארד (הנמוכה מבין המדליות האפשריות) מקבל כותרת חדשה לדמות שלו "The Undaunted"
מי שמצליח לסיים את כל הצ'אלנג'ים עם מדליות כסף בכולם יזכה לבחור אחד מבין ארבעה מאונטים ייחודיים במשחק.
ומי שמצליח לסיים את כל האתגרים האלו עם מדליית זהב, הקשה מבין כל המדליות, זוכה בסט מיוחד לקלאס שלו, הסט הזה הוא חסר סטאטים והמטרה היחידה שלו היא להיות יפה בשביל Transmog. לכל סט יש אפקטים זוהרים שמייחדים את הדמות ונותנים הרגשה של דמות מעניינת ומרגשת.
בסך הכל 9 אינסטנסים.
זה נשמע פשוט, אבל בפועל, המשימה לא פשוטה.
המובים באינסטנסים מרביצים חזק, הבוסים מקבלים לפעמים יכולות חדשות והאינסטנס משמעותית קשה יותר מהירואיקים רגילים.
ואם זה לא מספיק, ברגע שנכנסים לצ'אלנג' מוד, רמת הציוד מונמכת ל463. ככה שלא משנה כמה אתם מצויידים מריידים, זה לא הולך לעזור לכם הרבה.
בניגוד לדברים אחרים שנחלקים בחשבון שלכם, אי אפשר לקבל את הדברים האלו על דמויות אחרות שלא עשיתם איתן את כל הצ'אלנג' מודז.
ככה שהמאונט הוא מיוחד לדמות שקיבלתם אותו עליה. כנל לגבי הסט. את הכותרת תוכלו ללבוש על כל דמות.

אחרי הרבה חיפושים הצלחנו להרכיב קבוצה בתוך הגילדה ונכנסנו לצ'אלנג' מוד הראשון שלו.
החלטנו שרירותית להתחיל בScarlet Halls, ההתחלה לא הייתה קלה, לקח לנו שעתיים וחצי להבין איך לעשות את המשיכות כמו שצריך ולהצליח להרוג את הבוס האחרון בזמן כדי לקבל מדליית זהב.
שמחנו מאוד והתחלנו להתלהב מהרעיון. חשבנו שאם לקח לנו רק שעתיים ללמוד צ'אלנג' אנחנו נסיים עם שאר השמונה שנשארו לנו בכלום זמן.
לא ידענו כמה טעינו באותו רגע.
יום למחרת נכנסנו לScarlet Monastery. הוא מדורג מקום שני מבחינת רמת קושי בין הצ'אלנג'ים. לצורך העניין האינסטנס הקודם שהיינו בו, היה מדורג השני הכי קל מבין הצ'אלנג'ים.
ביום הראשון שהגענו אליו בזבזנו 7 וחצי שעות בלנסות לצלוח אותו עם מדליית זהב ונאלצנו לסיים את הלילה בלי לכבוש אותו. למחרת חזרנו וכבשנו אותו אחרי עוד שעתיים וחצי של עבודה.
מאותו רגע ההתרגשות לגבי הצ'אלנג'ים התחילה לעלות.
המשכנו ללכת אליהם אחד אחרי השני, כבשנו אותם פעם אחרי פעם עם המון פאדיחות באמצע, עם תסכול לפעמים בגלל משיכות או טעויות והרבה עבודה והשקעה מחברי הקבוצה.
והיום, סיימנו את הצ'אלנג' האחרון שלנו וקצרנו את כל הפרסים תוך כדי זה שהענקנו לגילדה את כל האצבימנטים שנדרשו וקיבלנו כולם את האופציה לקנות חיית מחמד חדשה מהguild vendor.

אני רוצה להודות לדותן שהסכים להיות הטנק שלנו, למרות שבדרך כלל הוא משחק DPS.
הוא עשה עבודה מצויינת בלהחזיק מעמד ולהשאר בחיים כמה שיכל.
לגיל, הוורלוק שחוץ מנזק גבוה ואיכותי על מטרה אחת וכמה מטרות במקביל, עשה המון שיעורי בית לפני כל צ'אלנג' כדי לתת לנו מושג ולעזור לנו למצוא דרכים להתגבר על בעיות שנתקלנו בהן.
לרועי דוקים, השאמאן, שתרם נזק גבוה במיוחד, מהירות לקבוצה ושיקויי Invisibility על ידי זה שהוא טרח ועשה פארמינג בשביל כל הקבוצה.
לmyllee השאמאן הילר שלנו שהצטרפה אלינו באיחור קל ועשתה עבודה מצויינת בלהחזיק את הקבוצה בחיים וכשהיתה לה אפשרות היא עברה לDPS כדי לעזור לתרום ולהוריד את הבוסים מהר יותר. וכמובן להודות לה על זה שהיא עשתה את כל זה מהשרת Silvermoon.
הקבוצה עשתה כמה דברים מאוד מרשימים בהחלט.
לקחנו שיא של מקום ראשון בScholomance על maelstrom וגם Silvermoon וכל זה כשאני הייתי מת חצי קרב.
הצלחנו לסיים את Scarlet monastry כשדוקים היה בMC במשך שלושים שניות, הוא הרג אותי, מיילי הייתה צריכה לעשות CC ודותן מת והשתמש בsoul stone שקיבל מגיל. כל זה קרה במקביל לזה שהteamspeak החליט לעשות עלינו שביתה ולהתנתק באמצע המשיכה של הבוס...
סיימנו את הצ'אלנג' הקשה ביותר בהרגשה שהוא לא היה קשה בכלל.
והיו המון רגעים שאני אזכור מאוד לטובה בריצות האלו.
תודה רבה על ההשקעה של הזמן בקבוצה הזו, תודה רבה על הנחישות וההתמדה.
אם אני צריך לסכם את החווייה של הצ'אלנג'ים האלו, אני רוצה להגיד שבליזארד עשו עבודה מצויינת ביישום של הפונקציה הזו במשחק.
הצ'אלנג'ים מציבים אתגר מרשים ביותר שמספק חוויה מאוד מיוחדת ומהנה. אני מאוד נהנתי מהפונקציה הזו ומחכה לראות אם יוסיפו כאלו בהמשך.

הנה כמה תמונות של המאונטים החדשים, הסט החדש והכותרות שלנו.
סחטיין עליכם חברים, עבודה מצויינת. המשיכו כך!
http://img823.imageshack.us/img823/4387/wowscrnshot020213180816.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/3987/wowscrnshot020213180819.jpg

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 פברואר 2013, 22:21 

אני יודע שלפעמים עברית זו שפה סופר קשה, בעיקר לאלו שדוברים אותה.
ומסתבר שבמערכת החינוך מגניב יותר ללמד דברים כמו מבוא להיפסטרים מאשר "איך לקרוא נכון" או "איך לפסק".
וגם נראה שבמקום ללמוד פיזיקה וכימיה הייתי צריך ללכת ללמוד לאבחן ילדים עם קשיי למידה כי מסתבר שלכל ילד שני יש היום דיסלקציה או שפשוט הוא לא יודע לכתוב נכון.
אז לתשובות:

1. הפוסט הזה נמצא בפורום הלא נכון. בדוק את הדמות שלך לא קשור למאונטים שיש לך או אין לך.
2. כמו שאמרו מעלי, אתה צריך לחפש engineer שיכול להכין לך את זה.
עולה בערך 10-14 אלף זהב בשרתים.

מזיז את הדיון הזה למקום רלוונטי.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 פברואר 2013, 00:52 

אהלן שלום לכולם!

כיוון שאנחנו מתעסקים בWOW ובכל זאת כולנו ישראלים, צוות ההנהגה של גפילטעפיש מנסה לארגן events וכדומה לכל אחד ממועדי ישראל. החג שמגיע אלינו הוא החג האהוב עליי.
החג בו כל אחד רשאי, מוכרח וצריך לעטות עליו מסיכה ולצאת לרחוב לחגוג.
חג העדלאידע, חג משלוחי המנות, חג בו להתלבש כפרוצה נחשב למגניב וטוב!
כמובן אני מדבר על פורים.

לכן ברוח החג צוות הגילדה החליט להעלות תחרות חדשה:
Transmog.
יש לכם עד ה25 לחודש לשרשר לכאן תמונה של הדמות שלכם בציוד הTransmog האהוב עליכם.
את התמונות אתם יכולים להעלות כמובן לגלריה, אבל מי שרוצה להשתתף בתחרות עם הפרסים, מומלץ שיעלה את התמונה לשרשור הזה.
שרשרו את הדמות שלכם עם סט הטראנסמוג שאתם אוהבים. תסבירו למה דווקא הסט הזה. אתם מוזמנים לרקום סיפור סביב התלבושת של הדמות שלכם או סביב הדמות שלכם (משהו קצר לא ארוך במיוחד, יסלח לי nebi) ומבין התמונות יבחרו המנצחים שיזכו לפרס במשחק עצמו. בחסות הגילדה.
הפרס לא יחשף עד ה25 לחודש אבל לדעתי שווה להשתתף אפילו רק בשביל האווירה.

כמה תנאים לגבי התחרות:
כל אחד יכול להעלות תמונה אחת לתחרות. תבחרו היטב מה אתם רוצים להעלות.
אתם יכולים להתחפש בקבוצה ולהעלות את זה כקבוצה. הפרסים ינתנו לכל מי שלקח חלק בתמונה המנצחת.
כלומר, אם יש בקבוצה 2 אנשים והם ניצחו כל אחד מהם יקבל פרס זהה, אם יש שלושה אז כולם יקבלו. הפרס לא ישתנה על פי גודל הקבוצה.
הסט של הטראנסמוג צריך להיות עליכם. בזמן קבלת הפרס.
ביום הזכיה אנחנו רוצים לארגן תהלוכת עדלאידע בעיר המרכזית שהזוכה יהיה מלך או מלכת העדלאידע אז בלי פאדיחות.
את התמונות יש להעלות עד ה25 לפברואר ולשרשר אותן לפה.
בבקשה אל תתנו לי לרדוף אחריכם.
התחרות אינה סגורה לחברי הגילדה בלבד, אבל את הפרס יקבלו בMaelstrom תחת כותרת הגילדה גפילטעפיש.
הפרס הוא לא זהב.

לגבי ההצבעה.
כשהתמונות יאספו יהיו בדיוק 48 שעות להצבעה.
רק חברי הקהילה יוכלו להצביע. משתמשים חדשים לא יוכלו להצביע.
בזמן ההצבעה לא יהיה ניתן לפתוח משתמשים בגמדיה לזמן מאוד מוגבל.
נסו לזכור שזו תחרות תמימה, בלי לנסות לשכפל או לשנות קולות.
זו תחרות באווירה טובה ונעימה, נא לא להפוך אותה למכוערת. הדבר האחרון שאני רוצה זה להתחיל להתעסק בשטויות האלו בפורים.

בהצלחה לכל המשתתפים.
עמוד 2 מתוך 5 [ החיפוש הניב 116 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: