Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 16 דצמבר 2017, 20:45

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 116 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: תוכניות לWOD.
פורסם: 26 אוגוסט 2014, 22:01 

היי כולם.
אז כמו שרובכם יודעים, אני הפסקתי לשחק בהרחבה הנוכחית כבר לפני כמה חודשים.
יצא לי לשחק בבטא קצת ואני חושב על חזרה בWOD.
אבל יהיו בוודאות מספר שינויים בסגנון המשחק שלי... בעיקר בכמות הזמן שאני אשקיע במשחק ובמטרה שלי בתור שחקן.
בחודשים האחרונים כשהייתי רחוק מוואו הדבר היחיד שהיה חסר לי זה החברה של אנשים במשחק.
כל שאר הדברים לא הפריעו לי בכלל....
וכעת שאני רוצה לחזור אני רוצה לעשות את זה רק בשביל לחוות את התוכן של ההרחבה ברמה הבסיסית ובעיקר כדי לשחק עם אנשים שאני אוהב.
דיברתי כבר עם מספר חברים מהגילדה הקודמת שלי וחלק גדול מהם באותו ראש.
לכן החלטתי לעשות מעשה ובעצם לפתוח את הגילדה לאנשים שהמטרה שלהם היא להנות מהמשחק בלי מחוייבות אל המשחק.

אני אפתח בפורום גיוסים עוד כמה דקות הסבר בדיוק על האופי של הגילדה אותה אני מתכוון להקים.
אני כנראה אחזור חלקית לפעילות באתר, אבל אני מודיע מעכשיו שאני לא מתכוון לחזור לאותו היקף פעילות כמו בעבר.
מקווה לראות את כולכם במשחק בקרוב.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 15 ספטמבר 2014, 18:47 

עזוב שטויות שרון, שמעתי שאתה חוזר ל-WOW ולגפילטע...

ברור שאני חוזר ל-WOW בענק איך שההרחבה החדשה נכנסת. תגידו לי בבליזארד לא מתחילים לדאוג?
WoW מתחיל להרגיש כמו אורח נחמד שפשוט מסרב ללכת הבייתה ואתה לא יודע איך לומר לו בנימוס בלי לפגוע ברגשותיו שאתה חייב ללכת לישון כי יש לך עבודה מחר ואתה צריך לקום מוקדם.

יש לכל הבעיה של האורח פתרון...
ופלה לימון. זה הסימן האוניברסלי ל"אני ממש רוצה שתלך".

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 ספטמבר 2014, 13:47 

כל הבקרוב הזה מרגיש כמו ההכרזה על אייפון 6...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: פורום "הגשות"
פורסם: 21 ספטמבר 2014, 17:24 

כתבת מדריכים בעבר, מצויין. אנחנו תמיד מברכים עוד מדריכים. זה מעשיר את האתר בתוכן והמטרה היא שהאתר יהווה מקור מהימן ואיכותי לתוכן.
אם אתה רוצה להעלות את המדריך שלך בתור מדריך אז תעביר אותו בפורום הגשות לבדיקה ויישור קו עם שאר המדריכים. אם אתה רוצה להעלות את המדריך שלך בתור הודעה, אז תעלה אותו בתור הודעה רגילה באחד הפורום הרלוונטים.
כבר היו מקרים שאנשים הניחו הודעות בפורום דיון כללי שהיו נראות טוב במיוחד או התחילו להסביר דברים לרמת מדריך ושאלנו את הכותב אם זה בסדר שנעשה מזה מדריך ואז לאן העברנו את ההודעה? לפורום הגשות.
זה סוג של to do list בשבילנו המנהלים ואנחנו אוהבים לעבוד ככה.

אתה מנסה בכוח לשמוע שיש אנשים שמבינים ממך יותר בפורום הזה.
כל הודעה אתה דוחף את זה למרות שנאמר פה בכל תשובה שלנו שהסיבה שהודעות עוברות דרך פורום הגשות היא לא בגלל שאנחנו מתימרים להבין יותר או כל דבר כזה אלא לשם יישור קו ווידוא שהמדריך שנכתב עומד באותה רמת איכות של שאר המדריכים.

הנקודה עם מספר ההודעות לא הייתה כדי להגיד שעם כל הודעה שאני כותב רמת ההבנה שלי גדלה ואם תרצה לנהל דיון איתי או עם אושרי אתה צריך לעמוד על לפחות X הודעות. המטרה הייתה להסביר לך שבתור מישהו שרק הצטרף לאתר ורק התחיל לכתוב בו, לא נהוג להכנס למקום חדש ולהתחיל מהיום הראשון לנסות לשנות סדרי עולם.
אבל אם אתה כל כך רוצה לראות את זה כתוב אז כן, בתור מישהו שכתב משמעותית יותר ממך באתר אני מרשה לעצמי להגיד שכן, אני מבין יותר ממך. אולי לא במשחק, אבל אני מבין יותר טוב ממך את הצורה בה הנהלת האתר בוחר להתנהלת, אני מבין טוב יותר ממך מה המטרה של האתר ואני מבין יותר טוב ממך את ההליך וההגיון של בעלי האתר ושל האדמינים.
הבנתי גבוהה משלך כי אני נושם את הקהילה ואת האתר הזה בעוד אתה עד עכשיו רק השתמשת בו. וגם השימוש שלך עד עכשיו היה שימוש אישי בלבד.

אתם רוצים להחיות מחדש את הקהילה? אתם רוצים להגביר את הפעילות בפורומים?
אני אשמח לראות את זה, אבל להגיד שפורום הגשות הוא המכשול המדכא את ייצרי הכתיבה של האוכלוסיה הישראלית באתר זה פשוט לא עומד במבחן המציאות.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: פורום "הגשות"
פורסם: 20 ספטמבר 2014, 23:38 

חוקים דרקוניים? סליחה?
בוא נתחיל מזה שאם מישהו רוצה לפרסם סתם משהו הוא רשאי לעשות זאת באחד מהפורומים הפתוחים בלי שום "הגשה" ובלי שיבדקו שום דבר עבורו.

עכשיו מגיע אלמוני ורוצה לפרסם מדריך.
כשמישהו מפרסם מדריך אנחנו עושים יותר מלהכניס את מה שהוא עשה לפורום הנכון.
יש קטגוריות בסרגלי כלים, אם זה למשל הסבר על קרב של בוס, אז אפשר למצוא את זה בPVE ברייד הנכון, אם זה מדריך לקלאס, אז זה יהיה בPVE במדריכים לקלאסים, אם זה מדריך לאדאון אז גם לזה יש מקום.
כדי להכניס את זה לשם, מנהל צריך להוסיף את זה לאתר.
לפני שאני מוסיף משהו לאתר אני רוצה לוודא שהוא כתוב כהלכה.
הגייה נכונה, פיסוק נכון... אני לא רוצה להכניס את זה ואז להתחיל לתקן, אני רוצה לתקן ואז להכניס.
מבחינתי מדריכים באתר זה כמו כתבות בעיתון וכל כתבה בעיתון עוברת לפני זה אצל העורך של העיתון שבמקרה הזה מדובר בי. ואני קורא את הכתבה ובודק איך היא כתובה, מתקן אותה, מסדר אותה, משפץ אותה וכשהיא מוכנה אני מעביר אותה למקום הנכון ומוסיף אותה לסרגל הכלים הרלוונטי.
בזמן שמשהו נמצא בפורום הגשות כל חברי הגמדיה כולם יכולים לקרוא את זה ולהגיב לזה.
כל אחד יכול לתקן כל אחד יכול להוסיף טיפים... אבל בסופו של דבר כדי שזה יהפוך להיות חלק מהתוכן של האתר בצורה רשמית זה צריך לעבור בדיקה של מנהל.

למה למערכת פורומים אחרת כל אחד מוסיף לטאגליינז או להודעות שנעוצות מה שבא לו בראש בלי שעוברים על מה שהוא כותב?
אני מצטער שהדרך הזו מפתיעה אותך אבל זו הדרך שבה אנחנו עובדים. עובדים ככה שנים והאמת שאני מרוצה מהצורה שבחרנו להתנהל.

לפני שהגעתי לניהול ולבעלות של האתר כתבתי יותר מדריכים ממה שכתבו כל שאר המשתמשים ביחד למשחק.
על כולם ביליתי שעות על גבי שעות בחקר באינטרנט ואיסוף המידע, ארגון המידע ויצירת הודעות.
הן היו עוברות לפורום הגשות שם היו קוראים אותן, מתקנים שגיאות כתיב שיש לי לפעמים, פיסוק לא נכון, הגייה, אולי אפילו מלמדים אותי איך לעשות שקישור יופיע נכון בהודעה.
מעולם אפילו לא פעם אחת ישבתי וחשבתי לעצמי "פחחח אנימור הזה חי בסרט, מה פתאום ההודעות שלי צריכות לעבור אישור".
ואני ממש לא מבין את הגישה הזו.

ויותר מזה, אתה החלטת שאם אין בהודעה תוכן פוגעני אז חובה לפרסם אותה וזה לא המצב. זה רחוק מהמצב.
הגמדיה מעולם לא שאפה להיות אתר כמו פורומים אחרים של וואו בגיימר או תפוז או כל דבר כזה.
לכן, לא לקפוץ למסקנות שמדובר פה במצב דומה שכל אחד יעלה מה שעולה על רוחו.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 אוקטובר 2014, 13:26 

עברתי על כל מה שכתבת ועל הסרטון.
1. הייתי ממליץ לך לעבור על המדריך הכתוב ולתקן את השגיאות כתיב.
2. Shadowburn לא דרש מאנה מאז שיצאו Burning embers. הוא עלה Burning ember ואם היית הורג מטרה איתו היית מקבל עוד ember. השינוי למאנה היה שהוא לא מחזיר יותר מאנה כשמשתמשים בו.
3. שינו את Healthstones
4. שינו demon gateways
5. היו עוד מספר דברים שדורשים תיקונים. ממליץ לעבור על השינויים ביותר תשומת לב.

ודבר אחרון, אפשר להכניס סרטוני יוטיוב ישירות להודעות פה. הנה עזרתי לך הפעם :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Molten wow
פורסם: 21 אוקטובר 2014, 20:22 

70 שקל זה פחות ממה שמשלמים כשיוצאים עם חברים לבירה.
פעם בחודש לשבת על 70 שקל זה לא סוף העולם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: חוויותיי מWOD עד כה...
פורסם: 14 נובמבר 2014, 03:45 

אז הרבה זמן שלא כתבתי איזה קיר טקסט על חוויות מוואו מהסיבה המובנת שאני כמעט ולא שיחקתי בחודשים האחרונים בכלל אבל אחרי מחשבה רבה חזרתי בצורה קאז'ואלית לחלוטין לכבוד ההרחבה.
קניתי, התכוננתי, והגיעה השעה.
יש לי כמה מחשבות שעברו לי בראש מהחוויה של עליית הרמות ורציתי לשתף ולשאול לדעתכם.
בואו נבנה את זה כסנדוויץ, נתחיל במשהו טוב, נכניס באמצע את הדברים הפחות טובים ואז נסיים בטוב כדי להשאיר טעם נפלא.

משהו טוב:
האיזורים מאוד יפים, ה art נראה נפלא, אני מרגיש שיפור רציני בכל מה שקשור לנראות של המשחק וזה באמת חשוב אחרי כל כך הרבה שנים שבהם הכל אותו דבר.
הקטע שלפרסים של קווסטים ונפילות מrares יש את האופציה לצאת epic או משופרים בכלליות היא מדהימה בעיניי. זה מכניס למשחק אלמנט שלם של הפתעה וכיף רנדומלי ככה שגם בעליית רמות אפשר להנות ממשהו נחמד מאוד שקורה בלי לשים לב.

דברים לא טובים:
1. נראה שלא משנה כמה הרחבות נעבור בליזארד מסרבת להכין שרתים נוספים מראש ללחץ הראשוני.... אז אפשר לתרץ את זה שלא צריך להשקיע אלפי דולרים בעוד שרתים שצריכים אותם בדיוק לכמה ימים פעם בשנתיים, אבל בשביל חברה שמרוויחה כל כך הרבה כסף בשנתיים האלו ומשקיעה מאמצים עצומים כדי להחזיר שחקנים שפרשו חזרה למשחק, הייתי מצפה שהם יתנו להם חווייה יותר נעימה מלהיות מנותק בשעה 1 בלילה במקרה הטוב ובמקרה הרע להיות תקוע בלאגים פסיכוטיים לחלוטין באמצע היום אחרי שכל היום חושבים על כמה כיף יהיה לעלות כולם יחד רמות בהרחבה החדשה.
זו לא הייתה חווייה נעימה בכלל.
2. Garrison - הייתי סקפטי לגבי העניין מלכתחילה ובשניה הראשונה שראיתי שיש לאג באיזור הזה זנחתי את העניין לאנחות. כל העולם ואישתו מתעסקים בזה וכולם נתקעו שם חזק מאוד כי הם מרגישים שזה הכרחי בשביל Progress... הייתי מצפה מבליזארד לעשות את העניין קצת יותר יציב כדי שאנשים לא יתקעו שם בצורה מגוחכת כמו שהם נתקעו ב24 שעות האחרונות. אולי לא להכניס את זה ישר עם ההשקה של המשחק, אולי לחייב להיות רמה 100 בשביל להתחיל את זה בכלל. מה שבטוח זה שהמודל הזה מזעזע אותי כרגע וממש מרחיק אותי מלרצות לגעת בו כרגע כי אני לא רוצה לבזבז את היום שלי בלנסות להתחבר חזרה למשחק.
3. אני לא מבין איך בליזארד עושים שטות מטומטמת כמו לשים קווסטים כדי לשלוח אותך להרחבה החדשה ושמה Objective שצריך לגעת בכלוב וצריך להתחרות מי נוגע בכלוב ראשון כדי להמשיך לחלק הבא.
אין אפשרות לדלג על זה, אין אפשרות לעקוף את זה ועמדתי אתמול 25 דקות מנסה לגעת בכלוב כשמסביבי יש לפחות 500 אנשים שמנסים גם. בהמשך לזה, כל העניין של להרוג מובים משותפים ושצריך לריב על tag זה פשוט מגוחך. הם כבר מצאו לזה פתרון בעבר אני לא מבין למה הם חזרו בעצמם בפתיחה של ההרחבה.
4. joined realms... פה בליזארד פשוט פישלו ברמות קשות. איך הם בMOP לא העיזור לשתף שרתים באיזור של פנדריה חודשים כדי שלא יהיה שם עומס, אבל עכשיו ביום של ההשקה הם נותנים לשרתים להיות מאוחדים במקומות כמו blasted lands... כמויות של 50 אלף איש לא עושה טוב לאף מחשב. אני לא יודע מה עבר להם בראש ואיך הם חשבו שהם יצליחו למשוך את זה. אבל הם לא הצליחו.
5. המובים הנדירים בMOP היו לדעתי האישית יותר מעניינים מאלו בהרחבה הזו.
כשMOP יצא היו משפחות של נדירים שלכל משפחה היה סט של יכולות שהיה צריך להכיר והיה אפילו אצ'יבמנט נפלא להרוג את כולם. זה היה מודל נחמד לדעתי ונהנתי ממנו. אהבתי בעיקר את זה שלכל נדיר היה איזה חפץ מיוחד שהפך אותו למעניין יותר מסתם עוד Phat Lewt... פה בליזארד כאילו שכחו מזה לגמרי. הנדירים פה פחות מעניינים וחבל. זה היה משהו שמאוד אהבתי בMOP וחבל שלא שמרו עליו.
6. מה הקטע חכם הזה שכשהשרת קורס זה שולח את הדמות שלך לאיפה שהHS שלך??

חזרה לדברים טובים...
Bonus objectives - רעיון מעולה. ממש נהנתי מזה ועשיתי את כולם בזמן העליית רמות. זה היה כיף, מרענן ונוח.
הסימון על המפה של בליזארד הוא מעולה. קל מאוד למצוא עכשיו לאן ללכת, איפה צריך לחפש דברים ובנוסף לזה הOutline שיש על mobs ועל חפצים שצריך בשביל קווסטים הופך את המשחק להרבה יותר ידידותי.
Treasures - קונספט נהדר שהיה בMOP בצורה קלילה ואני מוצא אותו כיף ומוסיף חווייה בעליית רמות.
זמן העליית רמות כשאין לאגים הוא אידיאלי. לקח לי קצת מתחת ל22 שעות משחק לעלות מ90 ל100 כש4 וחצי שעות ראשונות הייתי תקוע בלאגים מגוחכים/ניתוקים/בעיות. וגם בשאר הזמן חוויתי לא מעט ניתוקים ולאגים. למרות שהייתי קצת מעל הרמה הממוצעת בשרת שלי, כל פעם שאנשים קצת הדביקו את הפער ועברו לאיזור חדש, האיזור היה פשוט קורס...
בסופו של דבר ההרחבה בינתיים מרגישה מצויין בכל מה שקשור למשחקיות אבל התשתית של בליזארד מאוד מאכזבת בשביל חברה בסדר גודל כזה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 נובמבר 2014, 03:36 

אין לי מושג למה הם כותבים על זה Pending אבל ברגע שיגמר לך הזמן משחק הנוכחי, יכנסו לתוקף החמישה ימים האלו.
ואז זה יחדש את המנוי בתום חמשת הימים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 דצמבר 2014, 00:41 

יותר טוב לשמור את הנשמה שלך.
כל דבר עם המילה הוט הוא מבחינתי לא טהור.
אני אגיד לך יותר מזה, אם הוט היו מציעים לי אינטרנט בחינם בלי ניתוקים לכל החיים וכבל תת ימי וכל מה שאני צריך לעשות זה להיות חלק מהחברה שלהם ובמקביל כל שאר חברות האינטרנט היו פושטות רגל, הייתי זורק את המחשב והולך לשחק קלאס בחוץ.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: תעופה בderaenor
פורסם: 17 דצמבר 2014, 03:31 

uric17 כתב:
אה אוקי. האם יש את אותו מנהל מ2013?

יש כל שנתיים בחירות.
במרץ יהיו בחירות חדשות ותוכל להצביע בקלפי שקרוב לביתך.
שים ק' בשביל קינגה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 ינואר 2015, 04:33 

אני לא משחק איתכם בדרך כלל ואני לא יודע מה הרקע לפוסט, אבל יש לי מספיק נסיון במשחק כדי להעריך למה זה ככה.
את מדברת על תקופה של WOTLK וידידותיות לנובים אבל המציאות היא טיפה שונה.
המשחק היה ידידותי לנובים כשהמשחק היה חדש והתקופה הייתה ונילה וTBC...
לפני שהתחיל כל עניין הLFG וששרתים היו חממה של שחקנים.
מי שהיה משחק אז היה צריך ליצור קשרים עם אנשים אחרים בשרת על מנת להתקדם באופן אישי בצורה המינימלית.
את מדברת היום על ריידים אבל בימים של הונילה, להכנס לUBRS (שהיה רייד של 15 איש בזמנו) היה סרט רציני.
וגם Scholomance וStratholme לא היו פיקניק.
מה שלא היה פעם זה מטרים או ראנקים ממש... לפחות לא בכמות שיש היום.
בעבר לא היו בודקים כמה DPS אתה עושה באותה צורה כמו היום.
אז היית נקשר לאנשים שהיה לך כיף איתם.
ווייפים היה חלק מהיום יום גם באינסטנסים של חמישה ועשרה אנשים ולא היו מתרגשים מזה כי פשוט לא ידעו אחרת.

ככל שעבר זמן הקהילה גדלה והמשחק התפתח. אדאונים נכנסו לשימוש, יוטיוב גדל והתחילו להעלות לשם דברים מהמשחק כדי ללמד אנשים איך לשחק והמידע הלך והפך ליותר נגיש.
אם בעבר לא היית מסתדרת עם קווסט היית צריכה ללכת לחפש פתרון בשבילו בthottbot אז היום יש לך 30 אתרים שנותנים לך פתרון, 400 סרטונים ביוטיוב, מדריכים במשחק עצמו שלא נדבר על זה שבמפה עצמה את יכולה לראות מה מתרחש.
אז במקום לשאול בערוץ של ה general מה צריך לעשות, אחרי שקראת שלוש פעמים ולא הבנת, אנשים פשוט עושים אלט+טאב ובאים לגמדיה לחפש פתרון.
במקום לשמור על קשר עם אנשים שהיו איתך באינסטנס הנוכחי שלך שהיה קשה אבל הייתם צריכים לתקשר ברמה בסיסית של CC ושיט כזה, היום את פשוט עוברת לLFG הבא.
קאז'ואליות במשחק מעודדת ריחוק בין שחקנים. כי אם פעם כדי להיות ממוצע במשחק היית צריך קבוצה של אנשים, היום אתה לא ממש צריך את זה.
יש LFG, וLFR, וFLEX ומה לא...
ומה לעשות שהקהילה באינטרנט היא קהילה רעילה.
קחי דוגמה משחקים כמו LOL או DOTA שיש שם את הקהילה הכי דוחה בתחום הגיימינג.
כשמשחק הופך לזמין עבור כל אחד בכל זמן, אז יותר אנשים משחקים, אבל גם יותר אשפה צפה.

עכשיו בואי נשאל מה קרה לאותם שחקני עבר שפעם היו ממש נחמדים והיום כבר פחות.
ובכן, אני יכול לדבר על עצמי.
פעם הייתי צריך לחקור באינטרנט למצוא טקטיקות לבוסים. היום אם את לא נמצאת בגילדה שמתחרה על המקומות הראשונים בעולם וכשאני אומר ראשונים אני מתכוון לטופ 10, כל הטקטיקות כבר מחכות לך פחות או יותר ביוטיוב עם סרטונים שמסבירים לך בדיוק איך להרוג כל בוס ובוס.
יותר מזה, יש היום כמויות סרטונים כאלו שאת יכולה לחפש POV ספציפי לקלאס שלך שיראה לך מה הוא עושה, איזה טאלנטים הוא בוחר, איזה גליפים..
אפשר לקרוא מדריכים לאיך לשחק כל קלאס אונליין בהנף יד, מדריכים לאיך לצייד את עצמך בקלות לריידים הראשונים ואם כל זה לא מספיק יש לך את האופציה לנסות את המכניקות של הבוסים בLFR כדי להבין מה כל דבר עושה.
שוב, כל זה מתייחס למצב של לפני Mythic.
ואם ממש רוצים להיות עבים יש הסברים על הבוסים ועל היכולות שלהם במשחק... שמחולקות לתפקידים.... כאילו, להכנס לרייד בלי לדעת מה בוס מסויים עושה זו עצלנות פשוט.
אז כשאני חושב על זה, אין שום סיבה ששחקן, גם אם הוא חדש במשחק, לא יכיר את המינימום של המינימום.

אז לגבי הריידים אני מקווה שאת מבינה למה זה יכול לעצבן שחקן שכבר משחק תקופה.... כי זה לא משהו שקורה פעם אחת וגם לא פעמיים, זה קורה כל הזמן וככל שעובר הזמן והמידע יותר נגיש, העצלנות הזו מעצבנת יותר.
וסף הסבלנות יורד עוד ועוד.
אני לא יודע כמה יוצא לך לשחק עם חברים במשחק, אבל כשאני למשל עושה אינסטנס עם חברים, לאף אחד לא אכפת אם אנחנו מתים גם 30 פעמים באינסטנס של חמישה אנשים בגלל סיבות כלשהן.
אבל תעשי ווייפ אחד בLFG ותראי איך אנשים מתחילים להגיב ברעל.
הם יודעים שהם לא יפגשו את אותם שחקנים שוב ולא אכפת להם בכלל.

עכשיו לענות לך על השאלות:
מתי המשחק הפך למטלה? - זה עניין אישי... בשבילי המשחק הפך למטלה כשהייתי צריך להיות אחראי על 30 אנשים פלוס ולדאוג כל הזמן לכל מיני שיט שמנע ממני לעשות משהו פשוט במשחק כמו ללכת לעשות סולו לאיזה אינסטנס עם דמות נמוכה כדי לבדוק כמה אני מסוגל... במקום זה הייתי צריך לדאוג לעדכן פורומים, להעלות מדריכים, להכין סרטונים ביוטיוב בשביל הגילדה שלי, לדאוג שכולם מגיעים בימי ריידים בזמן, לדעת למה מויישה לא יכול לבוא בראשון ושיש לי מחליף עבורו, לדעת איזה סטאפ יהיה הכי טוב בשביל הבוס הבא, לתכנן את הבוס הבא, לתכנן את הטיר הבא, לחשוב האם אנחנו רוצים ללכת לPTR כדי לנסות את הרייד הבא וכן הלאה.
וזה שאב ממני כל רצון להמשיך לשחק והיום ירדתי למצב של קאז'ואל מת. אני מתחבר לשעה בערך ולא עשיתי רייד אפילו לא LFR מאז שהייתי איתכם פעם אחרונה לפני משהו כמו חודש אולי יותר.
זה לא דורש מאיתנו להיות ביצ'יים כלפיי אחרים, אבל אם אני לא נהנה עד כדי כך בסביבת הריידים שלי, אם לא כיף לי, אם אני לא מרגיש חלק מהחברה ואני אראה אנשים שעושים הרבה רעש (כמו שהיה ברייד האחרון שפשוט הורדתי אוזניות אחרי הבוס הראשון כי פשוט היה לי לא נעים בTS) אז אין שום סיכוי שאני ארצה עכשיו לבזבז שעות על שעות בלהסביר לאנשים מה לעשות.
או לחכות שהם יבינו. אחרי כמה ווייפים אני אגיד להם בצורה ישירה שאני מעדיף לבזבז את הזמן שלי במקום אחר ואני אקום ואלך. ככה זה עובד, אתה לא שורף זמן על אנשים שאתה לא מכיר כי פשוט לא אכפת לך מהם. זה עד כדי כך פשוט.

רייד זו עבודת צוות, קודם כל. אבל כבר אין צוות.

אמרת את הכל במשפט הזה.
אם אתם לא קבוצה מגובשת, אז לא יהיה לכם סבלנות לשיט אחד של השני. זה פשוט ככה.
אני יכול להגיד לך שמהפעמים המועטות שהייתי בTS, היה לי לא נעים בלשון המעטה. בגילד צ'ט ניסיתי כמה פעמים לדבר עם אנשים אבל פשוט מגיעים למצב שזה אני ואייל מדברים אחד עם השני ואיזה מישהו כל פעם זורק איזה הערה שלא קשורה לכלום או מנסה להיות מצחיק...
אין שיחות בגילד צ'ט, אין קשר בין אנשים, אין שום רצון לפתח קשר מחוץ לריידים.
וזה מה שמפיל קבוצות חזקות משלכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 31 ינואר 2015, 14:20 

אני מבטיח לך שאין לך שום דבר טוב על דמות ברמה 13. אפילו לא אחד.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: אכזבה גדולה
פורסם: 03 פברואר 2015, 16:17 

זו לא הפעם הראשונה שאתה מדבר על ריידים של רמות נמוכות ולא פעם ראשונה שנענה לך באותה צורה.
ריידים מהרחבות קודמות אינם רלוונטים או משליכים על המשחק הנוכחי שום דבר.
הקושי לבצע אותם נעלם קליל, הסבלנות שתהיה לאנשים לטעויות באיזורים האלו היא לא קיימת, ואנשים שהולכים לעשות אותם הולכים משלוש סיבות בלבד וכדאי שתרשום זאת לפניך לפני שנגיע שוב לפוסט כזה.
סיבה ראשונה : אצ'יבמנטס... יש אנשים שמחפשים להשיג הרבה נקודות אצ'יבמנטים ובגלל זה הם מחפשים לעשות את הריידים האלו.
סיבה שניה: מאונטים... ישנם ריידים שנופלים בהם מאונטים ולכן אנשים הולכים לעשות אותם כל שבוע בתקווה לקבל מאונט נדיר. אולדואר למשל זה אחד מהריידים האלו.
סיבה שלישית: ציוד לטראנסמוג או לג'נדריז. ציוד שלא צריך בשביל האיכות שלו אלא בגלל הצורה שהוא נראה או סמל יוקרה ע"ע הלהבים של אילידאן, thunderfury וכדומה.

אם אתה לא ברמה מקסימלית, אל תטרח להכנס לריידים.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 06 מרץ 2015, 13:23 

לא רק שפגעתי בדיוק בנקודות הנכונות, גם זה מטריד אותך הרבה יותר ממה שאתה מנסה להראות.
העובדה שערכת את ההודעה כל כך הרבה פעמים ועדיין יש בה כל כך הרבה שגיאות מוכיחה רק כמה באמת מה שכתבתי נוגע בול באמת.
אבל זה ארוך מדי כדי שאני אקח ציטוטים כל פעם אז אני אענה פשוט לכל ההודעה ככלל, מקווה שתוכל לעקוב אחרי מה שאני אומר.

1. אני לא חושב שהיה GM בגילדה שמישהו בא אליו, הציע לו רעיון לעשות ארוע והוא נתקל בסירוב.
בטח לא בתקופה שלי. כל רעיון שעלה התקבל בידיים פתוחות ונסיון דחיפה מצידי תוך כדי שימוש באמצעי הגילדה כדי לספק את הדרך הטובה ביותר למימוש הארוע. אם זה פרסים לארועים ותחרויות או עזרה בכתב או כל דבר כזה.
וזו הנקודה שאתה מפספס...
אני לא כועס על הקהילה שהיא לא באה להשתתף בארועים שמארגנים.
אני כועס על כך שאנשים אומרים שלא מנסים להרים כלום בגילדה ותולים את האשמה בGM שלה.
למרות שהGM מנסה ומנסה וכל פעם מתאכזב.
אתה מדבר על ההצלחות שלך בארועים שהרמת... ברייד, אצ'יבמנט ראן.. כל הכבוד.
רוצה לדבר על הצלחות וארועים שאנשים אחרים הרימו והצליחו בצורה מטורפת?
על רעיונות שלי שיצאו לפועל, רעיונות של לאקרי, של אושרי, של דותן, של נבי, של דורון?

2. אתה מדבר על זה שאני הקמתי את המושג רייד לידר/אופיסר בגילדה אחת וGM בגילדה אחרת...
אתה לא מכיר בכלל את הסיפור שהיה שם. אף אחד לא רצה להגיע למצב שיש GM שמשחק במיין בגילדה אחרת ואני זה שהתנגד לזה יותר מכל אחד אחר. אבל אף אחד לא קם לקחת את המושכות והגילדה הייתה על סף פיצוץ. אז הסכמתי לקחת את זה על עצמי וסיבכתי לעצמי את החיים עם זה.

3. בוא אני אתקן אותך. מעולם לא הייתי מכשול עבור בר ומורן בניהול הגילדה. אף אחד לא ניסה לשכנע אותי להעביר את המושכות. אני חיפשתי חודשים, עוד מתחילת התקופה של TOT מישהו שיבוא ויקח את זה על עצמו ולא היה אף אחד שהיה מוכן לעשות את זה.
כששמעתי שיש מישהו שרוצה לקחת את זה על עצמו (בר) דיברנו והסכמנו והעברתי לו את הגילדה בלי שום גינונים או טקסים יותר מדי.
שלחתי לו אזהרה לגביך בהחלט. כשהוא אמר לי שהוא רוצה להכניס את מורן ואותך בתור אופיסרים שיעזרו לו אמרתי לו חד וחלק שאתה לא אדם אמין שאפשר לסמוך עליו. רגע אחד אתה פה וברגע אחרי אתה נעלם לשלושה חודשים בלי לומר מילה. אז המלצתי לו לשקול את העניין. לא אסרתי עליו לא ניסיתי לחבל בשום דבר. אמרתי לו את זה חד וחלק כי הוא לא הכיר אותך ואת הנטייה שלך לעוף בסימן הראשון של כשלון. (נגיע לזה, אל תדאג)

4. לא ציירתי תמונה שאני העברתי גילדה שתפקדה מאה אחוז והגילדה נכנסה לתרדמת.
כשקיבלתי את הגילדה היא הייתה על סף קריעה וזה היה בסוף Cataclysm. בתחילת MOP הגילדה היתה מפוצצת באנשים. היו 2 קבוצות ריידים פעילות, היה PVP היו תחרויות היה ארועים לכל חג, היה פורום פעיל של אופיסרים והיו TS מפוצץ באנשים. אז לבוא ולהגיד שהתקופה שלי היתה התקופה הכי חסרת פעילות זה פשוט לא נכון.
מה שכן, כשהעברתי את הגילדה זה היה באמונה שהנה אנשים חדורי מוטיבציה ירימו את הגילדה לאותו גובה שהיא הייתה בעבר. זה לא קרה.

5. מעולם, בכל שהותי בגפילטעפיש לא התבכיינתי שאנשים לא רוצים לשחק איתי. תמיד אמרתי שאני כאן כדי לעזור, להשלים חוסרים אם יש לי אופציה לעזור, לדבר, לתקשר ולייעץ. השתמשת בביטוי מגדל השן איזה 10 פעמים בהודעה שלך... אז אני שמח שלמדת ביטוי חדש ואני שמח שהצלחת לכתוב אותו נכון איזה פעמיים מתוך העשר ואפילו בהקשר נכון.
אתה בנקודה הזו צודק במקום מסויים. אני לא שחקן ברמה של השחקן הממוצע ששיחק בגפילטעפיש.
ולכן לא תמיד הייתה לי סבלנות לעשות כל דבר עם כל אחד. אני מודה.
אבל העובדות בשטח מדברות בעד עצמן. כמות האנשים שפנו אליי בצ'ט בגילדה מאז שאני שם וקיבלו עזרה הינה אסטרונומית.
הייתי יושב עם אנשים כמו מורן, קטי, שי ועוד ומסביר להם צעד צעד איך לשפר את עצמם במשחק. רק שלשום התחברתי וניהלתי שיחה עם מישהו מהגילדה במשך 40 דקות פחות או יותר כי הוא פנה אליי ושאל אותי שאלה ולא הסכמתי לענות לו חצי תשובה.
בשום מדריך שהעלתי לאתר ושאלו אותי משהו לא התעלמתי או הגבתי בצורה מתנשאת. תמיד דיברתי עם אנשים בגובה העיניים, תמיד ניסיתי להעביר להם הרגשה שהם מסוגלים לעשות מה שאני עושה.
אז לבוא ולהגיד שאני נועל את עצמי במגדל השן זה רחוק מהמציאות.

6. אני לא חושב שאתה מבין למה אנשים כמוני, דותן, אושרי ועוד רבים אחרים לא מחבבים אותך...
זה כי אתה לא אמין. אתה באמת בא בזמנים שהגילדה בצרות בזה אין ספק, אבל אתה מצייר את זה כאילו אתה מגיע רכוב על חמור לבן להציל את המצב ואחרי שאדון שחר בן דוד הגיע ותחיית המתים קרתה הוא עוזב ומשאיר לנו להמשיך עד הפעם הבאה שיהיו צרות.
זה רחוק מהמציאות שנות אור.
אתה לא המשיח שבא להציל את היום או המצב. אתה בדיוק ההפך.
אתה מגיע לאנשים שצריכים עזרה, אבל במקום לתת 100% מעצמך ולהתחייב לתקופה רצינית של זמן, אתה נותן 30% מפיח בהם תקוות ואז עוזב אותם להסתדר לבד לפני שמשהו באמת התחיל לזוז.
זה כמו האנשים שמגיעים לאמץ כלב מצער בעליי חיים. מחזיקים אותו שבועיים שלושה, מבינים שיש להם משהו אחר יותר חשוב על הראש אז הם מחזירים אותו למכלאה.

מה שאתה מפספס פה שחר, זה שעל מנת לתחזק משהו כמו גילדה שתרוץ ותעבוד כמו שצריך דרושים אנשים שיהיו שם כל הזמן ולא יופיעו רק כשיש צרות. לא צריך אנשים שידברו צריך אנשים שיעשו.
ואתה אדם שבנוי מ60% דיבורים, 30% תירוצים ו10% מעשים.

עכשיו לגבי האם יש לי או אין לי מה לכעוס עליך.
אתה אומר שאתה מאחל הצלחה בדרך החדשה של האנשים שהחליטו לשחק ביחד. כל זה נהדר והיית יכול לסכם את זה בהודעה שאומרת
"חבל לי שזה הגיע למצב הזה, אבל זה לא הסוף של הקהילה הישראלית."
במקום זה לבוא להגיד להציג הודעה בנימה מזלזלת כלכך כלפיי דורון כאילו הוא לא עשה מספיק, כאילו הוא מיהר לסגור את השלטר, כאילו זה אשמתו, כאילו זה אשמתי...
וכל זה מגיע מבן אדם שלא מסוגל לכתוב נכון את השם של הגילדה גפילטעפיש למרות שהוא כתוב בנושא של הפוסט.
אז זה מכעיס אותי.
אני כועס כי כשהכרתי אותך עשית רושם מצויין של אדם שאפשר לסמוך עליו ומאוד מהר התבדיתי (מלשון בדייה) ונחרדתי לגלות שאתה משענת קנה רצוץ. יכול להיות שבחיים האמיתיים אתה שונה לגמרי... אבל מההכרות שלי ושל רבים אחרים בגילדה אתה פשוט לא אדם אמין.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 אוגוסט 2016, 18:58 

אני אומר את זה בערבון מוגבל מכמה סיבות, הראשונה היא שלא ממש ציינתם איזה רמת תוכן אתם מתכוונים ללכת אליה ולדעתי עד Mythic זה יהיה בעל משמעות נמוכה.
דבר שני, אנחנו בסוף הרחבה ואנשים באמת סתם מתנסים עם כל מיני דברים.
סתם חשבתי שכדאי לזרוק את ההערה הזו כדי שלא תשכחו לשקול את העניין.
עמוד 5 מתוך 5 [ החיפוש הניב 116 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: