Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 19 אוקטובר 2017, 18:21

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 14 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: בקשה לעזרה
פורסם: 04 ינואר 2013, 12:24 

השילוב הכי טוב בין גזע לקלאס הוא טייס קרב אשכנזי.
אבל זה לא קיים במשחק, אז תבחר מה שבא לך.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 אוקטובר 2013, 09:47 

ביפי, לא יפה לרדת עליהם ככה, חשבתי שאתה מגן על החלשים בפורום הזה? על אלו שלא כל כך מצליחים, על אלו שמחפשים או מציעים עזרה, למה להיות כל כך ציני ולרדת עליהם? הבן אדם סה"כ מציע לאנשים לעבור לגילדה ישראלית פעילה עם אנשים שמוכנים לעזור ואף הקימו קבוצת ריידים שניה למטרה זו.

אני חושב שאתה צריך להתבייש בעצמך ביפי, אתה מוציא שם רע לקהילה שלנו, אני מבקש מהמנהלים למחוק את הודעתו של ביפי לפני שייגרם לנו נזק בלתי הפיך ואנשים יפסיקו לפתוח ולהגיב לפוסטים בהם הם מנסים להציע עזרה ובית חם לישראלים, ביפי נמאסת!!!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Transmog חדש ומגניבי
פורסם: 23 נובמבר 2013, 04:47 

Beefycake כתב:
Haters gon' hate. הדמות שלי נראה כמו אלת מלחמה הודית ואתם סתם ג'לי.

תמונה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 21 ינואר 2014, 22:06 

לא יודע אם יצא לכם לקרוא,
בהרחבה החדשה הולכים להיות הרבה שינויים. בתכונות,בסקילים של כל גזע ה Racial Skill, שינויים בציוד
וגם יצא לי לראות את הטלנטים החדשים שיהיו ברמה 100
אספתי מידע מכמה אתרים ופורומים אחרים והחלטתי לשים אותם פה. אז הנה:

תכונות:
Hit, Expertise, Dodge, Parry ו-Reforge יוסרו.
תכונות משניות חדשות:
Readiness - ככל הנראה יפחית CD
Multi Strike - יהיה כמו נזק נוסף למה שכבר נעשה בתוספת 30% נזק די דומה Echo of the Elements
Amplify - יהיה אחוז מסויים שגם יוסף נזק אם לדוגמה יש 50% Amplify אז יהיה 150% נזק
ויחד לזה יצטרף גם Multi Strike לצורך העניין 30%

יוסיפו תכונות חדשות "שלישוניות" די מעפנות לדעתי אבל שיהיה..
Lifesteal - אחוז נזק שעושים מעלה HP בחזרה
Avoidance - מפחית נזק מ AOE
Cleave - מגדיל נזק של AOE
Movement Speed - מגדיל מהירות תנועה
Sturdiness - מפחית נזק ל Durability

סטטים ראשיים על שריון ישתנו לפי ספק. למשל לא יהיה Plate עם Intellect לדוגמה, אלא "סט לפלדין"
שכך יהיה אפשר להחליף ספק מHoly ל Retribution מבלי לשנות סט.

כל רמה שעולים מ 91 יהיו בוסטים מיוחדים לסקילים שמשתמשים בהם הרבה
לדוגמה Fire Mage יקבלו בונוס 50% נזק ל Pyroblast או ל Scorch

לא יהיה יותר Spirit על שריון וגם לא Armor אלא יהיה את זה רק על Rings, Neckless, Trinket, Cloaks

Racial Skills
באליינס:
Human :
ההתמחות ב Sword ו Mace שמוסיפה 1% ל Expertise תוסר.
The Human Spirit במקום לתת 3% תוספת לספיריט,
יוסיף כמות מסוימת לסקיל המשני (Crit/Haste/Mastery), הגבוה ביניהם.
כאשר ברמה 90 יתן תוספת של 200 וכל רמה מעל 90 יוסיף עוד.

Dwarf :
ההתמחות ב Mace תוסר,
Crack Shot ישונה לסקיל פסיבי חדש שיקרא Might of the Mountain
יוסיף 2% ל Crit ו Heal

Night Elf :
יקבלו סקיל פסיבי חדש שיקרא Touch of Elune שהוא יגדיל את Haste ב 1% במהלך היום ואת ה Crit ב1% במהלך הלילה
Quickness לא רק יגדיל את ה Dodge ב 2% אלא גם יוסיף 2% ל Movement Speed, למרות Dodge יוסר לגמרי.

Gnome :
ההתמחות בפגיונות ובחרב חד ידנית שמוסיפה 1% ל Expertise תוסר,
במקומה יהיה להם סקיל פסיבי חדש שיקרא Nimble Fingers, שמוסיף 1% Haste.
הקולדאון של Escape Artist יתקצר מ דקה וחצי לדקה.
Expansive Mind במקום להגדיל את כמות המאנה ב 5%
יגדיל את גם את Rage, Energy, Runic Power ב 5% תלוי באיזה קלאס משחקים :)

Draenei :
Heroic Presence יעבור שינוי,
במקום להוסיף 1% ל Hit הוא יגדיל את התכונה הראשית Strength/Agility/Intellect בכמות מסוימת לכל רמה
כשברמה 90 הוא יתן בונוס של300 ויעלה כל רמה עד רמה 100 - לא יודע עדיין בכמה הוא יעלה כל רמה
Gift of the Naaru יקוצר מ 15 שניות ל 5 שניות

הורד:

Orc :
ההתמחות של אורקים לגרזנים ו Fist Weapons שמוסיפה 1% Expertise תוסר
Hardiness יופחת מ 15% ל 10%

Undead :
הקולדאון של Will of the Forsaken יגדל ל 3 דקות

Tauren :
יהיה להם סקיל חדש שיוסיף 2% לCrit ו Healing
Endurance ישתנה, במקום להוסיף 5% ל Stamina
יוסיף כמות של Stamina כל רמה מעל רמה 90. כשברמה 90 יוסיף 450 Stamina

Troll :
Dead Eye יוסר
Berserking יוסיף 15% ל Haste במקום 20%
Beast Slaying ישתנה, וגם יוסיף 20% XP מהריגת חיות (Beast)

Blood Elf :
יקבלו סקיל פסיבי חדש שיקרא Arcane Acuity שיוסיף 1% ל Crit

Talents
טלנטים חדשים ברמה 100
הם לא נמצאים בwowhead אז לא ידעתי איך לעשות טול טיפ אז עשיתי צילומי מסך במקום לתרגם :?

DK:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/62/7i41.jpg

Druid
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/89/1kqe.jpg

Mage:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/833/n1dy.jpg

Hunter
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/404/ms3d.jpg

Monk
http://imagizer.imageshack.us/v2/1024x768q90/546/9c31.jpg

Paladin:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/89/fahz.jpg

Shaman
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/28/m70n.jpg

Warlock
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/27/aiwx.jpg

Warrior:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/689/6cg2.jpg

Rogue
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/203/yi0h.jpg

Priest:
http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/36/8crr.jpg

תהנו לכם :)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Killing Machine +MACRO
פורסם: 02 מרץ 2014, 10:07 

אככן,שמע אחי ממש תודה הנזק שלי השתפר ב40%!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: משקלי סטטים ל-Blood DK.
פורסם: 23 מרץ 2014, 21:15 

זה כי הם כלום ושום דבר לעומת ביפי,
ביפי הוא האורים והתומים, סומך נופלים ומורה נבוכים, אם היינו במאטריקס הוא היה ניאו.
ואם היית. מדבר איתו בכלל היית.מתרשם.
Go beefy!
ועכשיו ברצינות, ביפי שדרג את יכולת הטאנקינג שלי עשרות מונים, בהחלט מומלץ להקשיב לו.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 מאי 2014, 22:17 

יש לי כמה בעיות עם הכתיבה פה ואני אפרט אותן כמיטב יכולתי.

1. בוא נתחיל בלדבר על בוטינג.
יש שני סוגים של בוטינג ככל הידוע לי שאנחנו מדברים על פארמינג של זהב, הראשון זה בוטינג שחופר מקורות כלומר, איסוף צמחים, דגים, מחצבים, עורות, בדים וכדומה. יש כאלו שמשלבים את הבוטינג הזה עם בוטים של עיבוד חומרים ויצירה של דברים כמו gems, חומרי אינצ'נטינג, דיו וכן הלאה.
כמו שאושרי אמר, בוטים מהסוג הזה יושבים באיזורים שעות על גבי שעות בלי שיש מאחוריהם בני אדם והם פשוט אוספים חומרים ששחקנים אחרים צריכים להתחרות איתם.
הבעיה בזה היא שבסופו של יום, בן אדם אחד נמצא ליד המחשב ומנסה להשיג חומרים והוא צריך להתחרות בסוג של רוח רפאים, אדם אחר שאינו נמצא כלל ליד המחשב ושסביר להניח שאוסף מקורות מעוד 10 איזורים אחרים.
במקרים האלו החומרים האלו מגיעים לAH ומה שקורה זה שבגלל כמות הבוטינג הגבוהה, הערך שלהם יורד (היצע עולה, ביקוש נשאר קבוע= ערך יורד) ככה שבן אדם שבילה עכשיו שעתיים בלחפש מינרלים ונלחם בשיניים שלו להשיג את המינרלים האלו הרוויח פחות זהב ממה שהיה מקבל על המאמץ שלו אם הבוטים האלו לא היו שם. וגם אם היו שם שחקנים אחרים, כמות המינרלים/צמחים/וואטאבר הייתה נמוכה יותר בAH ואז הערך של כל מינרל/צמח היה עולה בהתאם. מה שקורה זה שאנשים מבינים שלחפש מקורות ככה זה לא משתלם והם מפסיקים לנסות להשיג ככה כסף. ואז הכלכלה של השרת מתחילה להיות תלויה בבוטים האלו, כי אם הם לא יעבדו מי יביא את המינרלים? אף אחד אחר לא מוכן לעשות את זה כיז ה לא רווחי יותר. זה מוציא מאיזון את הכלכלה ופוגע בהרבה מאוד אנשים במשחק עצמו.
2. הבוטינג מהסוג השני הוא בוטינג שלא מפריע לאף אחד על פני השטח. בסוג הזה נכנסים לאינסטנס ומנקים אותו תוך כדי שאוספים את כל הלוט מהמובים+דברים שיש באינסטנס. דוגמא מצויינת לכך היה ההייפ האדיר שהיה בזמנו סביב Botanica (שם אירוני משהו) שם היו המון בוטים.
היה פוסט שלם שמסביר למה לעשות שם בוטינג מאוד משתלם והמספרים דיברו על אנשים שעושים משהו כמו 3 מליון זהב ביום. (כולם בוטרים). אז למה זה מפריע? הרי בתוך אינסטנס אי אפשר לקחת מינרלים/צמחים מאנשים אחרים, המובים שם הם מובים רק של הבוטרים ובעצם בגדול אין הפרעה ישירה לאוכלוסיה של השחקנים.
הבעיה היא שהאינסטנס הזה מייצר כסף מכלום. אם בעולם פתוח יש נניח 10 מחצבים של טיטאניום שעושים ספון כל 10 דקות אז בשעה יכנסו לשרת הזה אך ורק 60 מחצבים במקסימום. הבעיה באינסטנסים היא שכל פעם שמישהו נכנס לאינסטנס כל המובים והצמחים עושים ספון שם אוטומטית. ואז באינסטנס כמו בוטניקה, עוקפים את העניין הזה. אם אתה מכניס עכשיו 100 דמויות לבוטאניקה ועושה שם פארמינג כל היום, כל הנפילות הם דברים שבגדול נכנסו לשרת שוב בגלל אותה רוח רפאים. שחקן שלא באמת קיים שפשוט מכין דברים יש מאין.
אז כל יום אנחנו מכניסים נניח 3 מליון זהב לשרת. בשרת ממוצע יש כ5000-10000 שחקנים, בואו ניקח מספר ממוצע של 8000. אם לשחקן ממוצע יש בין 20 אלף ל100 אלף זהב, בואו ניקח מספר ביניים שרירותי נניח 30 אלף.
8000X30000=240,000,000 כלומר על כל השרת יש 400 מליון זהב שמתחלק בין האנשים. זה נשמע כמו המון זהב.
אבל אם כל יום מישהו מוסיף להון שלו 3 מליון זהב, בתוך 3 חודשים בלבד, לשחקן אחד יהיה יותר כסף מכל השרת ביחד. זה מוריד את הערך של הזהב, זה נותן פתח רציני מאוד לבעיה וקוראים לזה אינפלציה.
איפלציה זה לא דבר טוב בחיים האמיתיים וזה גם לא דבר טוב בוואו.
כשהערך של הזהב יורד, המחירים עולים משמעותית, אז צריך יותר זהב, אז אנשים מבינים שהם לא מצליחים להרוויח מספיק זהב ומה הם יעשו? נכון, יקנו עוד זהב... אז מכניסים עוד זהב לשרת, המחירים עולים שוב, קונים עוד זהב וכן הלאה. האינפלציה הזו תמשיך ותמשיך ותמשיך בלי סוף.
מי מרוויח מזה? הבוטים. מי מפסיד מזה? כל מי שלא עושה בוטינג.
הכנסה של כסף סתם למשחק זה לא טוב.

2. אין שום קשר לזה שהסינים עושים את זה. אני שמח שאתה ישראלי יוצא צבא ובעל עבר עשיר ביחידה מובחרת. זה נפלא לשמוע שיש חיילים שמשחקים וואו באהבה גדולה. אבל זה לא משנה לי אם בחור סיני דוחף 3 מליון זהב כל יום לכלכלה של השרת או בחור ישראלי/פיליפיני/מלזי/הונגרי/אפריקאי וכדומה.
הכלכלה תפגע באותה צורה בלי קשר לגזע/מין של מי שמתעסק איתה.
בעבר הסינים הפארמרים היו יושבים ומשחקים את המשחק יום ולילה, היו מכריחים אסירים לשחק בזה כדי למכור את מה שהם היו מרוויחים. כשהם הבינו שהם לא מסוגלים לעמוד בדרישות של המעבידים שלהם הם התחילו לעשות דברים מלוכלכים כמו לגנוב חשבונות, לפרוץ לחשבונות, לעשות פישינג מאסיבי ולהשתמש בבוטים. זה לא חדש, זה מימי הונילה ככה.
בתור מישהו שהחשבון שלו נפרץ אי שם ב2009, אני יכול להגיד שזו הייתה הרגשה מחורבנת ואני לא מאחל אותה לאף שחקן.

3. בתור מישהו שהיה משחק המון BG בלילות, אין דבר מבאס יותר מלהכנס לBG שיש בו מתוך 20 שחקנים 19 בוטים.
כן, הם מקבלים הרבה KB אבל זה לא משנה את העובדה שהBG מעפן.
האם עדיף מצב שאתה נכנס לBG מעפן מאשר לא נכנס בכלל כי אין מספיק שחקנים מחוברים? לא יודע לענות על זה במאה אחוז כרגע, אבל אני יכול להגיד לך שיש לי כמה סרטונים שצילמתי את עצמי משחק כשאני השחקן היחיד במשחק.
בנוסף לזה, חשוב להדגיש, להשיג הונור כיום זה לא לוקח הרבה זמן בכלל וזה שווה לתת לשחקן ללמוד לשחק מול יריבים ולא לתת לו פשוט דמות מצויידת.

4. השירות של לעלות לרמה 90 רלוונטי רק לעכשיו. בהרחבה הבאה הוא לא יעודכן לרמה 100 וישאר ברמה 90.
אחת הבעיות הגדולות בבליזארד והם מודעים לזה, היא לקבל חזרה שחקנים שצריכים פתאום לעלות מרמה 1. הם רצו לקצר תהליכים עבור אנשים שכבר עשו את זה בעבר ולא מחפשים את החווייה של עליית רמות.
זה כמו שלצורך העניין RAF היה קטע שאנשים היו עושים כדי לזרז תהליכים ואין לי בעיה איתו. אני חושב שזה מיותר כי עליית רמות גם ככה קלה היום אבל נו שוין זה לא בידיים שלי.
דווקא עם PL אין לי כלכך בעיה. מי שלא רוצה לעלות רמות בבקשה, שיתן את הפרטי חשבון שלו ויסתכן בזה שיגנבו לו את החשבון, אבל בסופו של דבר לבריאות שיהיה, הוא לא מזיק לאף אחד.
אגב, סתם קורייוז מעניין, הרבה אנשים שקנו בעבר PL היו אותם אנשים שנפרץ להם אחר כך החשבון על ידי אלו שהעלו עבורם דמויות.

5. אתה לא יכול להבטיח חשבון שטוב באותה מידה כמו החשבון שהשחקן איבד.
היה לי בחור בגילדה שנתפס על איזה עבירה שקשורה לקניה של זהב וכותרות של PVP והוא קיבל באן לצמיתות על החשבון שלו.
הוא הפסיד מאונטים מZG שאי אפשר להשיג יותר, הפסיד כותרות מTBC שאי אפשר להשיג יותר, הפסיד כותרות PVP מהונילה שלא ניתן להשיג יותר, הפסיד 15 אלף נקודות אצ'יבמנטים שלקח המון זמן להשיג ואת כל הדמויות שלו עם שלל הטראנסמוג גיר שהוא השקיע זמן לאסוף.
את רוב הדברים אפשר להחליף, אבל זה לוקח המון זמן. אני לא יודע איך אתה מתכוון להתחייב להחזיר למישהו חשבון טוב באותה רמה.

6. בישראל היו בעבר כ10 אלף שחקני WOW. עם השנים המספר הזה ירד בדיוק כמו ששאר שחקני העולם פרשו מהמשחק. כיום ההערכה עומדת על כ4000-6000 שחקנים.
אתה מדבר על 30% שישתמשו בשירותים כאלו, אני חושב שזה מספר אופטימי מאוד לישראל ואני אסביר למה.
ישראל מאז ומעולם הייתה מקום קשה למשחקים שצריך לשלם עליהם דמי מנוי.
ישראלים מחפשים את הפיראטי בכל דבר וגם בוואו. זה לא ממש מובנה באופי של ישראלים לשלם על כאלו דברים ואני חושש שלא תראו את אותו מספר שרואים במקומות בהם זה נהוג, למשל נורווגיה/שבדיה שם נהוג לקנות דברים כמו זהב בצורה הרבה יותר חופשית.
לצורך העניין, בתור מישהו שמכיר רבים בקהילה הישראלית, אני יכול לספור על יד אחת כמה אנשים קנו זהב מאתרים שמוכרים זהב. ואני שיחקתי במשך 9 שנים עם מאות ישראלים. ובאמת רק חופן שלהם קנו זהב.
לעומת זאת, שחקנים מפינלנד, שבדיה, נורווגיה וכדומה... אני צריך כמה וכמה ידיים כדי לספור כמה אני מכיר שהתעסקו בזה, וכמות השחקנים מחו"ל שאני מכיר טוב לא מתקרבת לכמות הישראלים שאני מכיר.
קחו בחשבון שיכול להיות שחלק מהישראלים שאני מכיר ששיחקו לא סיפרו לי שהם קונים זהב מתוך אי אלו עקרונות אבל זה הרושם שאני מקבל. ישראלים לא אוהבים לשלם עבור משהו שהם יכולים לקבל בחינם.

6. תחום ההשוואה לסמים קלים/ עבירות קלות.
אני מסכים שאף אחד מאיתנו לא צדיק אבל אני לא אדבר על סמים. אתה מוזמן לאסוף כמה שתן שתרצה ממני, אתה לא תראה שום סם בהיה במערכת שלי בשנים האחרונות פרט למספר תרופות שניתנו לי על ידי רופאים במרשם עקב בעיות אלו או אחרות. ואני נהג מצויין שלא עושה עבירות תנועה.
אני כן מוריד המון דברים באינטרנט בצורה פיראטית. ולכן אני לא אתייפייף. הסיבה שאני נגד שירותי זהב וכדומה בWOW היא לא כי אני פוחד שבליזארד לא מקבלים מספיק כסף, אני בטוח שאקטיוויז'ן ובליזארד לא יפשטו רגל בקרוב ואני משוכנע שהם גם לא ירעבו ללחם. אבל השירותים הללו פוגעים בציבור השחקנים. האנשים שמשלמים כסף עבור המשחק ומצפים להנות ממנו. זו אולי פגיעה מינורית בעיניך, אבל בעיני זה משנה את חוויית המשחק בצורה משמעותית ואני לא בעדה.

7. לגבי עניין האכיפה.. בוא לא נדבר על סמסים בזמן נהיגה שזה מסוכן לנהג ולסובבים אותו. בוא נדבר על חנייה במקום של נכים.
יש סיכוי מאוד גבוה כשאתה חונה בחניית נכים שלא תקבל דוח.. יותר מזה, יש סיכוי מאוד גבוה שהנכה שלו שייכת החנייה בכלל לא ירגיש שהיית שם.. אתה שם לעשר דקות רבע שעה והולך... מי נפגע מזה?
האם זה בסדר לחנות שם?
או בוא ניקח דוגמא אחרת...
האם אתה משליך עטיפה של ארטיק באמצע הרחוב או לפח האשפה?
האם אתה זורק בדל סיגריה מחלון של מכונית או שאתה שומר אותו בפנים עד שאתה מגיע לפח?
הרי הסיכוי שיעבור פקח ויגיד לך "הלו אדוני, מקומו של הזבל בפח" ויתן לך רפורט על טינוף הרחוב הוא נמוך עד אפסי... ובכל זאת, לא שמעת אף פעם אנשים שאומרים שהרחובות בחו"ל נקיים יותר?
עכשיו בוא נשאל את השאלה הבאה... האם הרחובות בחו"ל נקיים יותר כי יש יותר מנקי רחובות? או אולי הקנסות למלכלכים כל כך מרתיעים שאנשים פשוט פוחדים ללכלך?
או שאולי.. רק אולי... בחו"ל מגדלים אנשים לחשוב על קצת יותר מעצמם בתוך הרגע ומחנכים את הילדים שלהם לעשות את הדבר הנכון גם בלי שיש שוטר ליד.

זו דעתי על העניין פחות או יותר.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 26 אוגוסט 2014, 22:44 

חברים, בואו לא נדרדר את הדיון הזה לדיון של מריבות והתנצחויות.

בר, אני רואה שאתה רוצה לנסות שוב להרים את הגילדה. יש לי שתי עצות לתת לך בתגובה לדברים שכתבת:

1. אני חושב ששימוש בפלטפורמה כמו פייסבוק או ווטסאפ במקום בפורום תזיק למטרה. אם המטרה היא חשיפה כמה שיותר גבוהה על מנת למשוך אנשים, הפלטפורמה הכי טובה היא האתר הזה ופרסום בפורומים באתרים אחרים. ווטסאפ יכול לבוא במקביל, אבל אם הוא יבוא כתחליף לפורום פתוח, הוא יקשה על הגילדה להתגבש ולהתרומם מעבר לשחקנים הבודדים שנמצאים בקליקה הזו.
הפורום מתאים במיוחד לחשיפה רחבה, לפנייה לכלל שחקני הגילדה, לגיוס, להקמת קבוצות ריידים ו-PVP, לגיבוש נהלים וכללים.
לדברים שמצריכים מענה מיידי, ה-TS יהיה הפלטפורמה המתאימה ביותר. למה TS ולא ווטסאפ למשל? משום שכאשר הנהלת הגילדה נמצאת ב-TS בערוץ הנהלה ודנה שם בענייני הגילדה, הם נראים ואף נגישים לשחקנים האחרים. יש תחושה של הנהגה זמינה וקיימת. אם הנהלת הגילדה תימנע מה-TS ותהיה בווטסאפ, עלולה להיווצר תחושה של אי-זמינות, של מעין תרנגולת ללא ראש שמחפשת את דרכה.
על מנת להוביל אנשים לא מספיק לרוץ קדימה: צריך לוודא שהאנשים מאחור רואים אותך, בוטחים בך והולכים אחריך.

2. אם אתה מתכוון לקחת על עצמך את הנהגת הגילדה, אני מציע שתעשה חושבים עם עצמך לגבי רמת המחויבות שלך לאורך זמן. זה לא יהיה פשוט וזה יצריך אורך רוח. אם למשל אתה חושב שיש סיכוי שלאחר חודש-חודשיים קשים אתה תתייאש ותיעלם מהשטח, אולי כדאי לשקול להעביר את המושכות למישהו אחר כבר עכשיו.

אלה כמובן רק עצות, אתם אלה שתחליטו באיזו דרך אתם הולכים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 27 אוגוסט 2014, 00:06 

חברים, בואו לא נדרדר את הדיון הזה לדיון של מריבות והתנצחויות.

בר, אני רואה שאתה רוצה לנסות שוב להרים את הגילדה. יש לי שתי עצות לתת לך בתגובה לדברים שכתבת:

1. אני חושב ששימוש בפלטפורמה כמו פייסבוק או ווטסאפ במקום בפורום תזיק למטרה. אם המטרה היא חשיפה כמה שיותר גבוהה על מנת למשוך אנשים, הפלטפורמה הכי טובה היא האתר הזה ופרסום בפורומים באתרים אחרים. ווטסאפ יכול לבוא במקביל, אבל אם הוא יבוא כתחליף לפורום פתוח, הוא יקשה על הגילדה להתגבש ולהתרומם מעבר לשחקנים הבודדים שנמצאים בקליקה הזו.
הפורום מתאים במיוחד לחשיפה רחבה, לפנייה לכלל שחקני הגילדה, לגיוס, להקמת קבוצות ריידים ו-PVP, לגיבוש נהלים וכללים.
לדברים שמצריכים מענה מיידי, ה-TS יהיה הפלטפורמה המתאימה ביותר. למה TS ולא ווטסאפ למשל? משום שכאשר הנהלת הגילדה נמצאת ב-TS בערוץ הנהלה ודנה שם בענייני הגילדה, הם נראים ואף נגישים לשחקנים האחרים. יש תחושה של הנהגה זמינה וקיימת. אם הנהלת הגילדה תימנע מה-TS ותהיה בווטסאפ, עלולה להיווצר תחושה של אי-זמינות, של מעין תרנגולת ללא ראש שמחפשת את דרכה.
על מנת להוביל אנשים לא מספיק לרוץ קדימה: צריך לוודא שהאנשים מאחור רואים אותך, בוטחים בך והולכים אחריך.

2. אם אתה מתכוון לקחת על עצמך את הנהגת הגילדה, אני מציע שתעשה חושבים עם עצמך לגבי רמת המחויבות שלך לאורך זמן. זה לא יהיה פשוט וזה יצריך אורך רוח. אם למשל אתה חושב שיש סיכוי שלאחר חודש-חודשיים קשים אתה תתייאש ותיעלם מהשטח, אולי כדאי לשקול להעביר את המושכות למישהו אחר כבר עכשיו.

אלה כמובן רק עצות, אתם אלה שתחליטו באיזו דרך אתם הולכים.

מסכים עם כל מילה, כשאמרתי וואטסאפ\קבוצה בפייסבוק, התכוונתי רק לבינתיים, כלומר שיהיה דיון ישיר בין אלו שרוצים להרים את הגילדה בחודשיים הקרובים, כזה שלא יפוצץ את הפורום בהודעות מיותרות, כמובן שבשוטף האתר הזה יותר עדיף ויותר נגיש לכל הדעות.

לגבי ההנהלה, אגיד לך את האמת, אני לא מעוניין ולא הייתי מעוניין במושכות, הבעיה היא שאף אחד אבל אף אחד לא לוקח על עצמו את המושכות ואומר "יאללה אני מרים פרוייקט בואו תצטרפו למאמץ", אלו שכן רוצים מצפים שמישהו אחר יעשה את זה, ואלו שלא רוצים רק מורידים את המורל ועסוקים בלציין כמה הקהילה הישראלית מתה והמצב הנוכחי בגפילטע מביש, שגם זה לא הכי עוזר.

אני אישית חושב שצריך איזו קבוצה של כמה אנשים רציניים שיהוו את הבסיס לגילדה, בין אם זה לשקם את גפילטע או להתחיל מחדש, חלקם יתעסקו גם בהנהלה בהמשך ומשם אפשר רק לגדול, ואחרי זה לא אכפת לי גם לקחת 5 צעדים אחורה, הבעיה היא שאף אחד לא קם בכלל, הרבה מה"שחקנים הוותיקים" (לא כולם! חייב לציין) שלא פרשו מהמשחק עדיין כבר הכניסו לעצמם לראש כ"כ חזק שהעניין גמור ומת ואי אפשר להרים כלום, ותאמין לי ניהלתי דיון עם הרבה מהם ואף אחד לא חשב לרגע לקחת לעצמו את המושכות אלא היה עסוק רק בלהעביר ביקורת, מספיק שחצי מהם היו יוצאים מהקיבוע שלהם ומצטרפים לרעיון ה"מטופש" שלנו אז, הדברים היו נראים אחרת, כי יש ובהרחבה הבא יהיו עוד הרבה שחקנים, חדשים וחוזרים, שיכולים בכיף להצטרף לפרוייקט, אם רק הוא יהיה טיפה יותר רציני מכמה הודעות שדביל כמוני רושם בפורום הזה.

אם הגילדה היתה מצליחה לבד הרבה מהשחקנים שעסוקים בלדבר היו מצטרפים בלי להסס, הם רק לא מבינים שעכשיו צריך קצת רצינות והתאגדות בשביל להרים אותה, שזה אומר גם לנקוט בפעולה, נכון, אני לא האיש הכי מתאים לתפקיד, אבל גם אז וגם עכשיו, אני אחד היחידים שעוד חושב לעשות משהו בנידון, כי בתכלס, היה לי ממש כיף בגפילטע, וחבל לוותר על העניין הזה ולהשאיר אותו בגדר "זכרון נעים", כאשר עדיין ניתן להרים אותו בצורה פרקטית.

וניגש לעניין,
דרושים/ות שחקנים/יות ישראלים/יות למשרה ניהולית בפרוייקט חדש בגילדה הישראלית של world of warcraft.
דרישות העבודה:
אזרחות ישראלית ו/או תושבות קבע, מוסר עבודה, ניסיון מצטבר של לפחות שנה בworld of warcraft, תינתן עדיפות לבעלי ניסיון של 3 שנים או יותר.
אפשרויות קידום לofficer, GM על בסיס רצון לתרום, לקיחת אחריות, ורמת הפעילות השוטפת.
המשרה מיועדת לרציניים בלבד,
ניתן ליצור איתי קשר בפורום הזה, בטלפון 052-6270919 במייל Bar.Abergel@gmail.com או בTS בתיאום מראש.

בר אברגל,
משאבי אנוש

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חדש פה :)
פורסם: 12 ספטמבר 2014, 14:03 

חשוב שאציין מספר דברים שכנראה שחלקכם לא הבנתם, וכמובן להביא עדכון על המתרחש, כי עוד לא פנינו לאף אחד בנושא בצורה רשמית, אבל בימים הקרובים נעדכן את מנהלי האתר ואת שחקני wow על מה שהולך לקרות, אתמול הייתה ישיבה מסכמת בנושא אז אני חושב שעכשיו זה זמן טוב:

1. בימים אלה ממש מתקיימים מגעים לאחד את קיפוזיס שבkazzak ואת גפילטע שבthe maelstrom, (קיימים גם עוד כיסים של ישראלים בשרתים אחרים שייתכן ויצטרפו) כרגע סיכמנו על רוב הדברים וכמעט כל השחקנים בעד העניין, ב3 שבועות הקרובים יחולו כמה שינויים, יקום פורום לגילדה באתר בניהולו של מר ביטון (הידוע גם כנבי) ,יהיה TS, הכל.
2. אז בפועל, מסתבר בעצם שalonzo מקזאק ואחרים מגפילטע מגייסים בעצם לאותה הגילדה, אין פה שום גניבה (ואף אחד לא עלוב :D )

3. את הסיבה למהלך לא צריך לציין, כי היא מובנת מאליה, מצב כוח האדם ב2 הגילדות הוא בכי רע, הקמת גילדה חדשה לא תביא מספיק שחקנים, ופיצול נוסף רק יוביל לאותו מקום, אז חלקנו החלטנו לשים את האגו הישראלי ואת וויכוחי העבר בצד, להתאחד ולאחד הנהגות, לבצע חלוקת תפקידים ברורה, (כולל אנשים שתפקידם יהיה לגייס בפורום הזה ואף לפרסם במקומות אחרים), היתה לנו את ההבנה ששחקנים חדשים וחוזרים יתחילו להגיע ולחפש את הקהילה הישראלית (מה שהתחיל כבר עכשיו לפי הדיון הזה), ועל כן אנחנו רוצים לתת להם פלטפורמה חמה ומקבלת שגם תעבוד כמו שעון, ועם האנשים מ2 הגילדות אנחנו נוכל לעשות זאת.

4. metalhorn, אשוב ואציין, הדעה שלך ושכמותך לא מעניינת אותי ולא רלוונטית פה לאף אחד באתר הזה, שים לב שכל תגובותיך האחרונות (אשמח גם לקשר למי שמעוניין) היו והתבססו על השמצה של אנשים אחרים, הספדת הקהילה הישראלית, והספדת המשחק wow בכללי, ולפעמים נראה שכאילו אתה אורב באתר לשחקנים חדשים שמגיבים ודואג לציין בפניהם כמה לא הולך פה כלום, ולכן אבקש ממך להפסיק, כמו שאמרתי ואגיד שוב, האתר הזה הוא אתר של קהילת WoW, ואם אתה רואה נסיונות של אנשים כמונו לנסות ולהחיות את הקהילה, גם אם אתה חושב שזה לא יילך, נא שמור את דעותיך לעצמך, ובבקשה אל תגיב לשחקנים חדשים שמראים התעניינות ותציע להם לשחק במקום אחר או במשחקים אחרים.
אם אתה מנסה להבריח שחקנים חדשים כי אתה נהנה שכרגע השרת של גפילטע משמש לך ולחבריך כמקום בו אתם יכולים לשחק LoL, אז שיהיה לך לבריאות, אתה יכול לשמור את השרת הזה, רק אל תנסה לשים לנו רגל בכל הזדמנות שאתה רק רואה.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 04 אוקטובר 2014, 19:33 

וdota לא אסתטי!?
לLoL יש גרפיקה של שולה המוקשים!

חחח בכל מקרה כולם כבר חוזרים עכשיו לwow אז נראה שזה לא הכי משנה, על טעם ועל ריח אין להתווכח. ;)

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: על אנטיפתיות וריידים.
פורסם: 21 ינואר 2015, 22:50 

היי, כאן ג'ני/Inku.

לא בטוחה אם זה מקומי לכתוב דברים כאלה ואיני בטוחה למה אני כותבת, but here goes my mini rant.

לפני שנים רבות בהרחבה הקסומה Wotlk הייתי חדשה למשחק, עשיתי מגוון דברים נוביים משעשעים כמו לשים ציוד intellect בהיותי hunter וכו' וכו'. בכל הגילדות בהן הייתי במשך השנתיים-שלוש הראשונות במשחק, ניכרת הייתה העזרה והתמיכה בנובים כמוני. כמובן שלעיתים אנשים איבדו סבלנות, אף אחד לא עשוי מברזל, אבל בגדול - גם האליטיסטים שבטופ בעלי Realm Firsts מפה ועד להודעה החדשה היו יורדים בכיף מהירואיק לנורמל כדי לעזור להעלות רמות ציוד ולהשתפר, ללמד טריקים וטאקטיקות.

וזה לא הכל. אנשים התקשרו אחד עם השני. חלק מהאנשים שתקשרתי איתם נשארו איתי בקשר עד היום, כשרובם כבר לא משחקים בכלל... אנשים נהנו לשחק ביחד, לדבר, לצחוק, ללמד אחד את השני וללמוד אחד מהשני.

ההרגשה שלי מהשנה-שנתיים האחרונות שאנשים פשוט ניהיו אנטיפתיים וחסרי סבלנות.
זה מתבטא בהרבה דרכים, בעיקר בPVE וריידים.
אנשים שיש להם את הזמן להתקדם במשחק משאירים את השחקנים הcasuals ואת החדשים/נובים מאחור. אין כוח להסביר טאקטיקות, אין כוח להסביר למה ככה מי ומה, ועד שכן מסבירים - מוסיפים להסבר טונים והתבטאויות מגעילות ומתנשאות.
אני לא מדברת כאן על פוצי מוצי. אני מדברת על להתקשר כמו בני אדם נורמליים.

מה לעזאזל קרה ליחסי בן אנוש?

ממתי המשחק הזה הפך לאיזו מטלה/עבודה שדורשת להיות ביצ'י כלפי אחרים כדי להרגיש טוב?
מה קורה ללהנות מהמשחק עצמו, לא מקבלה של איזה אוסף פיקסלים מהמשחק?

רייד זו עבודת צוות, קודם כל. אבל כבר אין צוות.

חבל, ובעיקר מאוד עצוב.

INB4 cry some moar qq gtfo n00b.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: RIP Nostalrius
פורסם: 08 אפריל 2016, 18:04 

תענה בסקייפ

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: ממשיכים בשיא המרץ
פורסם: 13 אוגוסט 2016, 19:02 

אז אחרי שדישדשנו להנאתנו, אנו חוזרים בשיא המרץ.
מה הספקנו בינתיים:
1. לראות את הסרט ביחד.
2. יציאה משותפת למסעדה.
3. להוריד חמישה בוסים במיטיק (עם הגילדה השבדית אליה חברנו לטובת העניין).
4. להריץ תכנים במשותף.
5. לקיים קבוצת וואטסאפ פעילה (אפילו פעילה מדי :lol: ) בה תימצא עזרה לכולם גם כשאנשים לא מחוברים.
מחכים לכולכם בהרחבה החדשה, אנו נמשיך לסייע ולהיות בית חם לכל הישראלים באשר הם, ממשיכים עם קבוצת הריידים (כרגע אנו כמעט 15 חברים עם נסיון משותף).
ניפגש במשחק.
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 14 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: