Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 22 אוגוסט 2017, 11:00

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 66 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הקבוצה של איתי
פורסם: 27 ספטמבר 2012, 20:19 

טוב איתוש אני מניח שזה הזמן לתלות את הגורטאלאק ולהבין שלעולם לא תתעלו על קבוצת הריידים הראשית בגילדה.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Sha of Anger!
פורסם: 29 ספטמבר 2012, 01:39 

הרחבה חדשה ואיתה World Boss חדש - Sha of Anger!

לבוס יש 260מיליון HP, והוא צץ באחד ממספר מיקומים רנדומליים ברחביי Kun-Lai Summit בשביל להביס אותו יש צורך בתפקידים הבאים: 2-3 טנקים 5-8 הילרים וכמות מכובדת מאוד של DPS עד למינימום של 30 אנשים סה"כ ברייד.

Sha of Anger מביא תיבה אישית לתיקים של כל שחקן שהורג אותו ובתיבה הזאת יש לך סיכוי לקבל או חתיכת ציוד של Tier14 או חתיכת ציוד PvP גם כן ברמת אפיק אבל ברוב המקרים תקבלו קופסה מלאה בקדחת!

ביום שישי הקרוב ה- 05.10.12 בשעה 15:00 אנחנו הולכים להרוג אותו, שני הדברים היחידים שאתם צריכים לעשות בשביל שתוכלו לבוא איתנו הם להיות רמה 90 ולהירשם ל-Event שיש ב-Calender ולהגיע בזמן.

הטקטיקות הינן בסיסיות ביותר. זזים משיט על הרצפה, הבוס עושה AoE רנדומלי על אנשים, יש אדים קטנים שצצים פה ושם, הבוס מטיל Fear רנדומלי על אנשים והיכולת המרכזית היא שהבוס עושה Mind Control ל-3/4 אנשים כל כמה זמן נותן להם כפול X נזק ו-HP וצריך 'להרוג' את האנשים האלה או לחכות כמות זמן בשביל שהם יצאו מה-MC. זה הכל ברמת העיקרון!
למי שיש שאלות ובקשות יכול לפנות ל-Necrocake או ל- Raakshas. יאללה חבר'ה! להרשם בכמויות!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: אני חושב שאני מאוהב!
פורסם: 18 אוקטובר 2012, 22:05 

בדרך כלל אני לא בנאדם שנהנה משירי פופ אמריקאים אבל אין ספק שהשיר הזה הוא אחת היצירות היותר חשובות של חיי. למעשה, מאז ששמעתי את השיר הזה בפעם הראשונה אני מרגיש כאילו החיים שלי השתנו מקצה לקצה.. הליריקה פשוט גאונית הזמרת שרה כמו מלאך ונראית נהדר. אין מה להוסיף חוץ מיצירת אומנות - וואו!!!

http://www.youtube.com/watch?v=CF2o5RDkq9A

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 05 נובמבר 2012, 00:17 

הרוסטר שלנו מלא. תודה לכל אלו שהציעו את עצמם, ושאיתי יאכל את האבק שלנו!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מה קרה לטים ספיק ? :-(
פורסם: 18 נובמבר 2012, 15:57 

Teamspeak you're drunk, go home!

Teamspeak. Wut R U doing? Teamspeak? STAHP

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 דצמבר 2012, 00:23 

חברי הגמדיה ראו והיווכחו ביום זה. ה- 03.12.12 סיימנו:

16/16 בנורמל!!!

אני אישית רוצה להודות לכל חברי הקבוצה הוותיקים יותר והחדשים יותר ביניהם במיוחד לאמיר, מושיקו, מתן, דניאל ורועי שהיו איתנו מתחילת ההרחבה בקבוצה אבל כמובן שלכולם.

תודה חברים ונתראה בהירואיקים! :-)

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 18 דצמבר 2012, 19:41 

אימא שלי תמיד אמרה לי לא לקבל מתנות מזרים

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 דצמבר 2012, 12:47 

אני אצא מנקודת הנחה שאתה רמה 90 למרות שלא ציינת את זה.

כרגע דיסק נמצא במקום ממש טוב לכל הגדלים והסוגים של הריידים והוא בהחלט הספק הכי 'ייחודי' לרפא מכיוון שרוב ההילינג שלך בא מאבסורבים (ספיגת נזק- PW: Shield, Spirit Shell, Divine Aegis) הבעייה היא, כאמור, מאנה והתשובה היא פשוטה- Spirit כמה שיותר בכל חור אפשרי ובכל ריפורג' הגיוני. הסטאט הראשון שלך by far עד שתגיע ל-ILEVEL מכובד מאוד כלומר, בסביבות ה-490 הוא ספיריט גם בג'מים ובאנצ'נטים ובנוסף תזמון מושלם של ה-Rapture שלך יעזור לך להחזיר המון, המון מאנה. הטעות שאנשים עושים בגלל הכוח ה'מניעתי' של אבסורבים זה להתפרע ולשים יותר מדי אבל אני אומר לך לא להפריז ללמוד את תבניות הנזק בקרבות ולהוציא שילדים רק כשבאמת צריך.

לדוגמא ב-Feng The Accursed הבוס השני ב-Mogu'shan Vaults אם אתה מכיר את הקרב אתה צריך לדעת שבפייס הראשון והשלישי יש לך את הRaidwide נזק של Epicenter והחרא הזה של הארקיין ליכולות האלה (דרך התבוננות ב-DBM/BIGWIGS) אתה יכול לנבא מתי להשתמש ב-Spirit Shell בשביל למנוע הרבה נזק מהקבוצה.

לגבי ה-PW:Solace.. נראה איך זה יעבוד. אם זה יתרום לך סטאקים של Evangelism אז זה כנראה יהיה תחליף נחמד לשאדו פינד. But that remains to be seen.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שלג!!!!!!!!!!!!!!!!!
פורסם: 10 ינואר 2013, 11:50 

זה יותר מגניב מהסרט Space Jam אפילו

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שלג!!!!!!!!!!!!!!!!!
פורסם: 10 ינואר 2013, 16:02 

סימן קריאה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם!
פורסם: 11 ינואר 2013, 19:54 

אפשר פשוט לשבת בהרצליה. שמעתי יש שם מסיבת רחוב ושדוקים מוכר שמה בורקסים אבל זו רק שמועה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הורד או אליינס
פורסם: 14 ינואר 2013, 17:50 

אני מרגיש כאילו הגיע הזמן שגם אני אתרום קצת לדיון אז הנה התרומה שלי: :banana:

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 18 ינואר 2013, 21:39 

כלבות, אנא מכן.. תשלטו על האורגזמות שלכן.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 23 ינואר 2013, 00:35 

בשעה טובה ומוצלחת קבוצת הריידים שלנו הורידה את Will of the Emperor בהירואיק! הבוס האחרון ברייד MV ברמת הקושי הגבוהה ביותר.
אני באמת רוצה להודות לכל החברים שהשתפפו:
גיל שהחליף את דניאל הוורלוק הרגיל שלנו שלא יכל לבוא רועי, טל, גבי, גל, מושיקו, מאור, אמיר ומתן
http://srv1.jpg.co.il/3/50ff0c86de40d.jpg
ממשיכים הירואיקים בכל הכוח! אוהב אותכם חבר'ה. אפילו אותך גבי :S

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: המנהל הגלובלי
פורסם: 15 פברואר 2013, 17:59 

תגידו מה הקטע עם שוקולית?

הצנצנת עגולה.. המכסה עגול.. צריך לקרוא לזה - עיגולית!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחוץ לארץ
פורסם: 23 פברואר 2013, 17:12 

בחלומותיי המשכילים ביותר לא הייתי עולה על זה.

ח"ח שחר.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 מרץ 2013, 14:17 

שלילי. מספר ריידרים נאלחים עברו לקאזאק. גפילטעפיש פעילה ובמאלסטרום.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 07 אפריל 2013, 13:02 

Orgrimmar, Valley of Spirit איפה שהבריכת בוץ הגדולה הזאת עם הגובלינים מסביבה המוכר של אופנועים אמור להיות שם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: שינויים בדמות
פורסם: 22 אפריל 2013, 15:16 

כן גם לי יש שאלה אלייך, קינלי, אם אפשר.
למה הפסקתה לייצר מיץ תפוזים מוגז ועכשיו אתה רק מייצר סודה?

תודה מראש.
Beefycake.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחווה לביפיקייק
פורסם: 13 יוני 2013, 01:16 

Hey! I'm not fat I'm big boned :swr:

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: רייד לחופש הגדול
פורסם: 22 יוני 2013, 20:29 

פחות פונקצייה של זמן יותר של כסף להעביר לדמות לאליינס+מאלסטרום. ניסוח שגוי - מחילה ממך.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 10 יולי 2013, 13:14 

http://manaflask.com/en/articles/buzzki ... apocalypse

קריאה ארוכה אבל סופר מעניינת אם אתם בשירותים ומשעמם לכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 יולי 2013, 18:04 

הסיפור יכול לכלול תוכן מיני וגזענות?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חזרתי לשחק D:
פורסם: 31 אוגוסט 2013, 19:37 

מוגי6 במים ובאש
אני כולי מתרגש
חיוך אני לובש
מריח כמו בואש

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 03 ספטמבר 2013, 17:27 

ובכן... לסכם את ה-20 כתבות הנ"ל:

5.2 איזור חדש Isle of Thunder רייד חדש Throne of Thunder. לאי מגיעים דרך פורטלים ב-Townlong Steps בשביל להתחיל את השרשרת קווסטים ששולחת אותך לאי תגיע ל-Shrine של הפקשן שלך ואתה תקבל קווסט אוטומטית. באי יש לך המון קווסטים יומיים בהתקדמות של 'פתיחת' חלקי האי השונים וגם מפלצות שהן נדירות או 'ררים' הררים יכולים להפיל, בין השאר, מפתחות שיכניסו אותך לסנריו יחיד שדרכו אתה יכול להשיג מטבעות זהב להטלות נוספות נגד בוסים של T14 וזהב ו-Rep וכו'...

הרייד: Throne of Thunder כולל 12 בוסים + בוס נוסף ברמה הירואיק בלבד שבשביל להגיע אליו אתה צריך להרוג קודם את שאר הבוסים בהירואיק. הרייד מחולק לארבע חלקים של LFR.

5.3 Barrens Event והירואיק סנריוז. אני אישית אף פעם לא עשיתי את הדייליז של הברנס, אבל זה העקרון. קווסטים שבועיים, אפשרות להשיד טוקנים לחתיכות ציוד ברמה489, קווסט שמביא לך נעליים ברמה 502 ודרכים חדשות וכיפיות להשיג את מטבעות הכסף שצריך 50 מהן בשביל להשיג את המטבעות שמביאות לך הטלות נוספות בריידים.

הירואיק סנריוז, כמו סנריו רגיל: 3 אנשים רק יותר קשה שמעניקים לך 120וואלור (שזה הרבה) ועוד אפשרות ל-30 וואלור נוסף אם אתה מסיים אובג'קטיב נוסף בתוך הסנריו.

אני לא ארחיב על פאץ' 5.4 שמגיע עוד שבוע, כי יש יותר מדי מה לכתוב אבל שיהיה לך בהצלחה :)
עמוד 1 מתוך 3 [ החיפוש הניב 66 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: