Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 18 דצמבר 2017, 11:08

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 4 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 ספטמבר 2012, 23:44 

אז יש מאונט מגניב שאפשר להשיג בMOP אם מגיעים לExalted עם Lorewalkers.
ממש פשוט להגיע איתם לexalted, כל מה שצריך זה לגלות את כל הארטיפקטים שלהם במפה.
בשביל זה משתמשת חביבה מאוד ביוטיוב הכינה וידאו מצויין שמסביר בדיוק איך להגיע לשם.
מצרף לכם את הוידאו כדי שתוכלו לעשות את זה בעצמכם להנות קצת מהמאונט הזה לפני שהוא יהיה נפוץ מדי.

המאונט אגב, הוא דיסק מעופף כזה על עננה... דיי חביב.

http://www.youtube.com/watch?v=V3KzbWY4zFk

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: תקלה 114
פורסם: 01 פברואר 2013, 18:15 

mogy6 כתב:
indelvarn כתב:
זה רק אני או שהורדת את הלאנצ'ר האמריקאי? הכתובות שהפנו אותך אליה מתחילה ב-us.bllizard.com ולא ב-eu.blizzard.com...

יכול להיות אבל אז הוא היה אומר בעיה אחרת ,לא?

לא יודע... נסה להוריד מחדש את הלאנצ'ר מהאתר האירופאי.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Challange mode:Gold - Cleared
פורסם: 02 פברואר 2013, 18:52 

כשההרחבה יצאה התחלתי לחפש אנשים מהגילדה להתחיל להריץ קבוצות לצ'אלנג' מודז.
לאלו שלא יודעים, צ'אלנג' זה אינסטנס כמו הירואיק רק קשה בהרבה ומודדים בו זמן.
ככל שמסיימים מהר יותר, ככה מקבלים מדליה גבוהה יותר כשמדליית הזהב היא הנחשקת ביותר.
למי שמסיים את כל האינסטנסים עם מדליית ארד (הנמוכה מבין המדליות האפשריות) מקבל כותרת חדשה לדמות שלו "The Undaunted"
מי שמצליח לסיים את כל הצ'אלנג'ים עם מדליות כסף בכולם יזכה לבחור אחד מבין ארבעה מאונטים ייחודיים במשחק.
ומי שמצליח לסיים את כל האתגרים האלו עם מדליית זהב, הקשה מבין כל המדליות, זוכה בסט מיוחד לקלאס שלו, הסט הזה הוא חסר סטאטים והמטרה היחידה שלו היא להיות יפה בשביל Transmog. לכל סט יש אפקטים זוהרים שמייחדים את הדמות ונותנים הרגשה של דמות מעניינת ומרגשת.
בסך הכל 9 אינסטנסים.
זה נשמע פשוט, אבל בפועל, המשימה לא פשוטה.
המובים באינסטנסים מרביצים חזק, הבוסים מקבלים לפעמים יכולות חדשות והאינסטנס משמעותית קשה יותר מהירואיקים רגילים.
ואם זה לא מספיק, ברגע שנכנסים לצ'אלנג' מוד, רמת הציוד מונמכת ל463. ככה שלא משנה כמה אתם מצויידים מריידים, זה לא הולך לעזור לכם הרבה.
בניגוד לדברים אחרים שנחלקים בחשבון שלכם, אי אפשר לקבל את הדברים האלו על דמויות אחרות שלא עשיתם איתן את כל הצ'אלנג' מודז.
ככה שהמאונט הוא מיוחד לדמות שקיבלתם אותו עליה. כנל לגבי הסט. את הכותרת תוכלו ללבוש על כל דמות.

אחרי הרבה חיפושים הצלחנו להרכיב קבוצה בתוך הגילדה ונכנסנו לצ'אלנג' מוד הראשון שלו.
החלטנו שרירותית להתחיל בScarlet Halls, ההתחלה לא הייתה קלה, לקח לנו שעתיים וחצי להבין איך לעשות את המשיכות כמו שצריך ולהצליח להרוג את הבוס האחרון בזמן כדי לקבל מדליית זהב.
שמחנו מאוד והתחלנו להתלהב מהרעיון. חשבנו שאם לקח לנו רק שעתיים ללמוד צ'אלנג' אנחנו נסיים עם שאר השמונה שנשארו לנו בכלום זמן.
לא ידענו כמה טעינו באותו רגע.
יום למחרת נכנסנו לScarlet Monastery. הוא מדורג מקום שני מבחינת רמת קושי בין הצ'אלנג'ים. לצורך העניין האינסטנס הקודם שהיינו בו, היה מדורג השני הכי קל מבין הצ'אלנג'ים.
ביום הראשון שהגענו אליו בזבזנו 7 וחצי שעות בלנסות לצלוח אותו עם מדליית זהב ונאלצנו לסיים את הלילה בלי לכבוש אותו. למחרת חזרנו וכבשנו אותו אחרי עוד שעתיים וחצי של עבודה.
מאותו רגע ההתרגשות לגבי הצ'אלנג'ים התחילה לעלות.
המשכנו ללכת אליהם אחד אחרי השני, כבשנו אותם פעם אחרי פעם עם המון פאדיחות באמצע, עם תסכול לפעמים בגלל משיכות או טעויות והרבה עבודה והשקעה מחברי הקבוצה.
והיום, סיימנו את הצ'אלנג' האחרון שלנו וקצרנו את כל הפרסים תוך כדי זה שהענקנו לגילדה את כל האצבימנטים שנדרשו וקיבלנו כולם את האופציה לקנות חיית מחמד חדשה מהguild vendor.

אני רוצה להודות לדותן שהסכים להיות הטנק שלנו, למרות שבדרך כלל הוא משחק DPS.
הוא עשה עבודה מצויינת בלהחזיק מעמד ולהשאר בחיים כמה שיכל.
לגיל, הוורלוק שחוץ מנזק גבוה ואיכותי על מטרה אחת וכמה מטרות במקביל, עשה המון שיעורי בית לפני כל צ'אלנג' כדי לתת לנו מושג ולעזור לנו למצוא דרכים להתגבר על בעיות שנתקלנו בהן.
לרועי דוקים, השאמאן, שתרם נזק גבוה במיוחד, מהירות לקבוצה ושיקויי Invisibility על ידי זה שהוא טרח ועשה פארמינג בשביל כל הקבוצה.
לmyllee השאמאן הילר שלנו שהצטרפה אלינו באיחור קל ועשתה עבודה מצויינת בלהחזיק את הקבוצה בחיים וכשהיתה לה אפשרות היא עברה לDPS כדי לעזור לתרום ולהוריד את הבוסים מהר יותר. וכמובן להודות לה על זה שהיא עשתה את כל זה מהשרת Silvermoon.
הקבוצה עשתה כמה דברים מאוד מרשימים בהחלט.
לקחנו שיא של מקום ראשון בScholomance על maelstrom וגם Silvermoon וכל זה כשאני הייתי מת חצי קרב.
הצלחנו לסיים את Scarlet monastry כשדוקים היה בMC במשך שלושים שניות, הוא הרג אותי, מיילי הייתה צריכה לעשות CC ודותן מת והשתמש בsoul stone שקיבל מגיל. כל זה קרה במקביל לזה שהteamspeak החליט לעשות עלינו שביתה ולהתנתק באמצע המשיכה של הבוס...
סיימנו את הצ'אלנג' הקשה ביותר בהרגשה שהוא לא היה קשה בכלל.
והיו המון רגעים שאני אזכור מאוד לטובה בריצות האלו.
תודה רבה על ההשקעה של הזמן בקבוצה הזו, תודה רבה על הנחישות וההתמדה.
אם אני צריך לסכם את החווייה של הצ'אלנג'ים האלו, אני רוצה להגיד שבליזארד עשו עבודה מצויינת ביישום של הפונקציה הזו במשחק.
הצ'אלנג'ים מציבים אתגר מרשים ביותר שמספק חוויה מאוד מיוחדת ומהנה. אני מאוד נהנתי מהפונקציה הזו ומחכה לראות אם יוסיפו כאלו בהמשך.

הנה כמה תמונות של המאונטים החדשים, הסט החדש והכותרות שלנו.
סחטיין עליכם חברים, עבודה מצויינת. המשיכו כך!
http://img823.imageshack.us/img823/4387/wowscrnshot020213180816.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/3987/wowscrnshot020213180819.jpg

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: חזרתי לשחק D:
פורסם: 31 אוגוסט 2013, 19:37 

מוגי6 במים ובאש
אני כולי מתרגש
חיוך אני לובש
מריח כמו בואש
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 4 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: