Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 אוקטובר 2017, 01:16

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 74 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 אוגוסט 2012, 17:24 

יש לך בעמוד הראשי של הפורום מתחת לצ'אט בצד שמאל "סמן את כל ההודעות כנקראו", תודה ויום טוב.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 09 אוקטובר 2012, 18:42 

שלום לכולם, אני דורון ובמדריך זה אנסה להסביר כיצד לשחק בצורה אופטימלית כ- RESTO SHAMAN.
מדריך זה מעודכן לפאטץ' 5.0.5 ונתון לשינויים שיבואו בעקבות פאטצ'ים עתידיים.

http://www.israup.net/images/162fc1121707e1fe45d1260844cb1651.jpg

הבהרה: מדריך זה אינו מתיימר ללמד/להכריז חד משמעית כי זו הדרך לשחק רסטו שאמאן, המדריך בנוי מאוסף של מדריכים נפוצים מאתרים נבחרים כגון ELITST JERKS, TANKSPOT ודומיהם ומהניסיון האישי והעדפות אישיות שלי.

כמו כן, מדריך זה לוקח בחשבון הבנה בסיסית של הרסטו שאמאן והכרת היכולות הבסיסיות כגון: healing wave, ritptide וכדומה.

כל הערה/הארה בונה יתקבלו בברכה.

מהו תפקידו של הרסטו שאמאן?

במילה אחת = לרפא.
בכמה מילים = לנתב יכולות מעולם האלמנטים לכדי מגוון יכולות ריפוי ובאפים נוספים בהם נדון בהמשך המדריך ולירות ברקים מהתחת.

בהרחבה הזו בליז בחרו לשנות מעט את הבאפים שאנו נותנים לקבוצה בכך שלקחו מאיתנו מספר טוטמים ושינו את השאר ובכך הפכו אותנו לבאפרים יותר ממוקדים לפי סוג הקרב בו אנו משתתפים, להלן צילום של הטאלנטים והגליפים בהם אני משתמש.
http://www.israup.net/images/f289c113403cf835df04cc0d88cc8ca3.jpg
http://www.israup.net/images/bcac1ae977c485d80c91db0cb9f02b0f.jpg

זכרו, בהרחבה הזו בליז מאפשרת לנו לשנות את הטאלנטים שאנו לוקחים לפי סוג הקרב בקלות וביעילות כך שהצילום מעל הינו המלצה בלבד.

הטאלנטים העומדים לרשותנו:

TIER 1 - DAMAGE REDACTION
בעץ זה ישנן 3 יכולות שמטרתן למזער את הנזק אותו השאמאן חוטף:

Natures Guardian - ברגע שאנו חוטפים נזק שמביא אותנו מתחת ל-30% חיים אנו מקבלים באף שמגדיל את מקסימום החיים שלנו ב-25% ומוריד את כמות ה-THREAT שאנו מייצרים, זוהי יכולת פאסיבית.

STONE BULWARK TOTEM - מזמן טוטם לרגלי השאמאן שמעניק מגן הסופג 42768 נזק למשך 10 שניות ועוד עד 14256 נזק בחמש השניות הבאות.
יכולות זו היא יכולות אקטיבית עם CD של דקה.

ASTRAL SHIFT - השאמאן עובר חלקית לעולם האלמנטים דבר המעניק הפחתה של 40% בנזק שנקבל למשך 6 השניות הבאות.
יכולות זו היא יכולות אקטיבית עם CD של דקתיים.

TIER 2 - CROWD CONTROL/BRAKING CC
בעץ זה ישנן 3 יכולות המעניקות שליטה במובים או שבירה של יכולות דומות:

FROZEN POWER - פרוסט שוק גורם למוב עליו הוא הוטל לקפוא במקום ל-5 שניות. יכולת פאסיבית.

EARTHGRAB TOTEM - מזמן טוטם למשך 20 שניות שכל 5 שניות יטיל ROOT על המובים אשר בטווח של 10 יארד ממנו, מובים שכבר קיבלו ROOT מהטוטם והשתחררו יקבלו 50% האטה למהירות התזוזה שלהם.
יכולת אקטיבית, CD של 30 שניות.

WINDWALK TOTEM - מזמן טוטם למשך 6 שניות המעניק חסינות ליכולות שמונעות תזוזה לכל מי שנמצא בטווח של 40 יארד ממנו.

TIER 3 - CD FINISHER/TOTEMS TWIKS

CALL OF THE ELEMENTS - ברגע שמופעל הוא מסיים את ה-CD של כל הטוטמים שה-CD שלהם נמוך מ-3 דקות.
יכולת אקטיבית, CD של 3 דקות.

TOTEMIC RESTORATION - כאשר טוטם מוחלף או נהרס לפני שנגמר לו הזמן, ה-CD שלו מופחת יחסית לזמן שנשאר לו ועד 50% של משך ה-CD.

TOTEMIC PROJECTION - מעביר את הטוטמים הפעילים למקום בו נמצא השאמאן, יעיל לקרבות בהם יש תזוזה רבה.
יכולת אקטיבית, CD של 10 שניות.

TIER 4 - SELF BUFFS/SPELL ENHANCMENT
בעץ זה ישנן 3 יכולות אשר מעניקות באפים המשפרים סטטים שונים ויכולות ריפוי.

ELEMENTAL MASTERY - מעניק 30% HASTE ל-20 שניות.
יכולת אקטיבית, CD של דקותיים.

ANCESTRAL SWIFTNESS - הלחש הבא עם CAST TIME הנמוך מעשר שניות הופך למיידי, מצויין למצבים של OH SHIT...
יכולת אקטיבית, CD של דקה.

ECHO OF THE ELEMENTS - לכל יכולת הגורמת נזק ישיר או ריפוי ישיר יש סיכוי לשכפל את עצמה.
יכולת פאסיבית.

TIER 5 - HEALING TIDE TOTEM/SPELL ENHANCMENT
בעץ זה ישנן 3 יכולות:

HEALING TIDE TOTEM - ה-CD הכי חזק שיש לשאמאן בכל הנוגע לריפוי ישיר של מספר מטרות, מזמן טוטם למשך 10 שניות, כל 2 שניות הטוטם מרפא את חמשת השחקנים עם כמות ה-HP הנמוכה ביותר בטווח שך 40 יארד.
כל ריפוי שווה 4932 + 48.4% מה-SPELL POWER של השאמאן.
יכולת אקטיבית, CD של 3 דקות.

ANCESTRAL GUIDANCE - במשך 10 השניות הבאות, 40% מכל ריפוי ישיר מועתק ומחולק בין עד ל-3 חברי הקבוצה הפצועים ביותר.
יכולת אקטיבית, CD של דקותיים.

CONDUCTIVITY - כל עוד חברי הקבוצה עומדים בתוך HEALING RAIN, הם ייהנו מ-20% תוספת ריפוי שתתחלק ביניהם על כל HEALING WAVE, GREATER HEALING WAVE ו-HEALING SURGE שהשאמאן מטיל.
חשוב להדגיש, מדובר על 20% מהריפוי שהוטל, כלומר, אם הטלתי כרגע ריפוי של 10000 HP, אזי 2000 HP נוספים יחולקו בין חברי הקבוצה שעומדים שתוך ה-HEALING RAIN.
יכולת זו היא פאסיבית.

TIER 6 - MORE HEALING/DEMEGE PLOX
בעץ זה ישנן 3 יכולות אשר מעניקות באפים משמעותיים לריפויים ולנזק שהשאמאן עושה.

UNLEASHED FURY - מעניק האצה נוספת לבאפים שעל הנשק, הבאף הרלוונטי לרסטו שאמאן הוא EARTHLIVING WEAPON, יכולת זו מגבירה את האפקטיביות שלו ב-50%.
יכולת פאסיבית.

PRIMAL ELEMENTALIST - אלמנטלי האש והאדמה שמזמן השאמאן חזקים ב-50% מהאלמנטלים הרגילים, משמשים כחיות בשליטת השאמאן ומקבלים יכולות נוספות.
יכולת פאסיבית.

ELEMENTAL BLAST - מחלק נזק של 4726 + 211.2% על המטרה ומגביר את הנזק הקריטי, הייסט או מאסטרי של השאמאן ל-8 שניות.
יכולת אקטיבית, CD של 12 שניות.

גליפים
רק MAJOR כיוון ש-MINOR הם רק קוסמטיים אני לא אפרט אותם:

Glyph of Chaining - מכפיל את המרחק אליו קופץ ה-CHAIN HEAL, לא שימושי בעליל.

Glyph of Healing Stream Totem - ברגע שההילניג טוטם מרפא מישהו הוא מעניק 10% הפחתה מנזק שמקורו מאש, קרח וטבע למשך 6 שניות. מומלץ ביותר.

Glyph of Healing Wave - הריפוי הנ"ל מרפא גם את השאמאן בגובה 20% מהריפוי שהוטל. מומלץ בעיקר לדאנג'נים, כמעט וחסר חשיבות בסביבת רייד עם ריפוי אינטנסיבי.

Glyph of Purge - גורם ליכולת הנ"ל לדספל באף נוסף מהמטרה. חסר חשיבות אלא אם כן מדובר בקרב בו יש צורך לדספל את הבוס ממספר רב של באפים.

Glyph of Riptide - מסיר את ה-CD מהיכולת הנ"ל והופך אותה למיידית אך מוריד ב-90% את הריפוי הראשוני שמקבלת המטרה. גליף חובה שכן הוא מאפשר לנו UP TIME של 100% על הבאף של TIDAL WAVES .

Glyph of Spiritwalkers Grace - מאריך ב-5 שניות את משך היכולת הנ"ל. מומלץ לקרבות עם תזוזה מרובה.

Glyph of Telluric Currents - כל lightning bolt שפוגע במטרה מחזיר לנו 2% מהמנה שלנו. גליף מומלץ ביותר לתחילת ההרחבה ולריידים הראשונים.

Glyph of Water Shield - מעלה ב-50% את כמות המאנה שאנו מקבלים כאשר אנחנו חוטפים נזק אך מוריד ב-15% את הכמות המאנה הפאסיבית שאנו מקבלים מהמגן. השימוש בגליף זה יעיל רק כאשר מדובר בקרב עם נזק רצוף לשאמאן שכן על מנת לכסות על ההפסד של ה-15% מאנה פאסיבית המגן צריך להוציא כ-2.63 פרוקים בדקה כך שהוא מומלץ לקרבות ארוכים ובעלי נזק מתמשך לשאמאן.

Glyph of Cleansing Waters - כאשר נדספל חבר לקבוצה אנו גם נרפא אותו ב-4% מסך ה-HP שלנו. לא שווה את הטרחה.

Glyph of Hex - מוריד את ה-CD של יכולת הנ"ל ב-10 שניות. מה לעזאזאל חשבתם בליז? לדלג!

Glyph of Totemic Recall - כאשר נשתמש ביכולת הנ"ל, אנו נקבל את מלוא המאנה שעלו לנו הטוטמים הפעילים בחזרה. מאוד תלוי קרב ויכול לשמש כמעין דרך להחזיר מאנה, אני אומר לדלג, בעיקר אם לקחנו Telluric Currents.

STATS:

Intellect - הסטאט העיקרי שלנו כיוון שהוא מגביר את ה-spell power שלנו ביחס של 1:1 ואנחנו צריכים כמה שיותר spell power.
Spirit - הסטאט השני בחשיבותו, Spirit בעצם מגדיר כמה מאנה אנו מחזירים בצורה פאסיבית כאשר אנחנו מחוץ או בתוך קרב. בגלל שבהרחבה הזו כמות המאנה קבועה אזי ל-Intellect אין השפעה על כמות המאנה שלנו ולכן ה-Spirit מאוד חשובה לנו.
להלן נוסחא המדגימה כמה מאנה אנו מקבלים: 100Spirit = 55.68MP5 with 50% Meditation.
Haste - אחד מהסטאטים המשניים שלנו, Haste מקצר את זמני הטלת היכולות שלנו, יותר Haste = יותר יכולות שאנו יכולים להטיל במסגרת זמן מוגבל.
כאשר לוקחים שחשבון סביבת רייד שמעניקה בונוס של 5% Haste, אנו צריכים להגיע ל-8.5% Haste שכן ביחד עם הבונוס נגיע ל-13.5% Haste שהיא נקודת השבירה הראשונה שלנו המעניקה טיק נוסף לדוטים שלנו.
Mastery - אחד מהסטאטים המשניים שלנו, משפיע על כמות ה-HP שנרפא, כיוון שכמות ה-HP שנרפא תלויה בכמות ה-HP של המטרה שלנו ( ככל שהכמות של המטרה נמוכה יותר כך הכמות שנרפא גבוהה יותר וההיפך ).
Crit - משפיע על כמות ההילינג שלנו אך אינו צפוי ולכן לא מומלץ לעשות ריפורג' במיוחד בשבילו.

סדר העדיפות לסטאטים השונים לפחות בימיה הראשונים של ההרחבה אמור להראות פחות או יותר כך:
Int > Spirit > Haste until 1st breakpoint > mastery > Crit
לאחר שנשיג ציוד יותר טוב שיאפשר לנו לקבל SPIRIT מספק נוכל להזיז את ה-HASTE או ה-MASTERY למקום השני בהתאמה.

רוטציה/סדר עדיפות כאשר מרפאים ברייד:
כעקרון מדובר בסדר עדיפות המשתנה לפי הסיטואציה בקרב, להלן כמה נקודות עיקריות:
על הטנק - תמיד לשים ולשמור על earth shield ובמיוחד על riptide אשר מעניק תוספת HP של 10% למטרה.
על השאמאן - תמיד לשים water shield + earthliving weapon, לא לשכוח לרענן כל 60 דקות או במקרה שמתים.
על הרייד - כאשר יש מצבים בו הרייד מקובצץ וחוטף נזק ניתן לשים healing rain + chain heal .
greater healing wave - כאשר המטרה זקוקה להיל גדול, לא לשכוח שניתן לזרז את משך הקאסט אם נזרוק riptide לפני.
healing surge - נשתמש בו כאשר המטרה שלנו זקוקה לריפוי גדול ומהיר במיוחד, היכולת הזו עולה המון המון מאנה ולכן מומלץ להשתמש בחוכמה, אל תלחצו אם הטנק חוטף כמויות של נזק ונסו לתזמן את ה-greater healing wave בהתאם במקום להשתמש ביכולת זו. אם בחרנו להשתמש ב-healing surge, לא לשכוח לזרוק riptide אשר יעניק ל-healing surge הבא אחריו תוספת של 30% להילינג.
ancestral swiftness - יכולת בעלת CD של דקה אשר גורמת ליכולות שלהן CD של פחות מ-10 שניות להפוך למיידיות, מומלץ להשתמש בה כאשר המטרה שלנו חוטפת יותר מידי נזק וזקוקה לריפוי דחוף.
healing stream totem - מומלץ לשים בכל פעם שמסתיים לו ה-CD או לזמן ספציפית כאשר יש קטע מסויים בקרב בו יש נזק שמקורו מאש, קרח וטבע.

הילינג CD חשובות:
spirit link totem - כאשר יש נזק כבד על הקבוצה וישנה אפשרות להתקבץ יחד.
healing tide totem - כאשר יש נזק כבד וכחלק מרוטציית CD עם הילרים נוספים.
ascendance - זוהי יכולת חדשה ונהדרת המשמשת אותנו כ-CD נוסף של 3 דקות, בזמן שהיכולת הזו מופעלת השאמאן משנה את צורתו לאלמנטל מים למשך 15 שניות, במשך ה-15 שניות על ריפוי שהשאמאן מטיל משכפל את עצמו ומתחלק בין חברי הקבוצה הקרובים ביותר.
spiritwalkers grace - כאשר יש מעברים ארוכים המצריכים תזוזה או חלקים קריטיים בקרב המצריכים תזוזה מרובה, באמצעות הגליף נגיע ל-20 שניות ו-CD של דקותיים.

REFORGING:
חבל להרחיב כאשר יש אדאון בשם reforgelite שיעשה הכל בשבילכם, רוצו להוריד אותו!!!

GEMS:
אדום: Brilliant Primordial Ruby
כחול: Sparkling Rivers Heart / Purified Imperial Amethyst
כתום: Artful Vermilion Onyx / Potent Vermilion Onyx / Reckless Vermilion Onyx

אני הייתי דורון וזה היה הניסיון שלי לעשות קצת סדר בעולמו של הרסטו שאמאן.

זיכרו: PRACTICE MAKES PERFECT

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 06 נובמבר 2012, 16:44 

תודה לכולם, עכשיו על בטן מלאה בסטייק עסיסי וחתיכות הפרי אני יכול לומר שזו זכות להיות חלק מהקהילה המדהימה הזו, תודה לכל העוסקים בדבר ולכל המברכים, בעזרת השם נחגוג עוד הרבה ימי הולדת איתכם.

נ.ב
הצעת ייעול - להעביר את המפגשים שלנו לחודש נובמבר, אולי סביב התאריך של 06.11, סתם הצעה, לא קשורה לכלום, זה לא שיש לי יומהולדת בתאריך הזה או משהו...

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 דצמבר 2012, 20:51 

אני לא משחק PVP אבל לפריסט יש יכולת ל-BURST HEALING ממוקד כשצריך, אם אני מחזיק 3 סטאקים של GRACE על מטרה ומשתמש ב-INNER FOCUS שנותן לי 100% קריט להיל בו אני משתמש כבר הוצאתי הילים של 350 אלף, נכון שאני יכול להשתמש ב-INNER FOCUS רק כל 45 שניות ואף לקצר את ה-CD שלו אם בא לי וזה לא משתווה לשאמאן שיכול להוציא הילים גדולים מהתחת בלי להתכונן אבל לפריסט יש מספיק איכויות ואפשרויות להוציא הילים גדולים שלא נדבר שעכשיו הגדילו את הטווח של האטיונמנט ל- 40 יארד אני חושב + שילדים מטורפים של 85 אלף ולא לדבר על ה-SPIRIT SHELL שאני בכלל מאוהב ביכולת הזו, בקיצור, לדעתי הפריסט אחד מההילרים החזקים שקיימים במשחק וללא ספק אחד הוורסטילים שיש היום.
זו רק דעתי ושוב אין לי ניסין בתור דיסק ב-PVP אלא רק ב-PVE.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: אדונים
פורסם: 14 ינואר 2013, 12:27 

רק אותי הצחיק פה התרגום "מפרץ הפיראטים"? יש דברים שעדיף להשאיר באנגלית חח

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הורד או אליינס
פורסם: 14 ינואר 2013, 12:26 

יש לי זוג אזיקים ספייר, לשלוח לך שלומקה שתנעל את הדיון המעפן הזה?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הורד או אליינס
פורסם: 14 ינואר 2013, 15:19 

את הסיפור הזה ידידי, רצוי לא לספר ליד ילדים קטנים...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מפגש חורף חם בגמדיה!
פורסם: 17 ינואר 2013, 16:01 

שולחן אבירים נשמע סבבה, אני הולך להבריק את השיריון שלי...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: צריך עזרה דחוף1!!!!!!
פורסם: 17 ינואר 2013, 16:11 

<הכנס תגובה צינית כאן> <משוך בכתפייך בצורה מזלזלת כאן> <צחקק קלות על יפי הנפש כאן> <סיים בתגובה צינית נוספת כאן>

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 20 ינואר 2013, 12:48 

תמיד ידעתי שאתה בחור של ASS, אני רק מקווה שזה הסוג הנכון של ASS ולא מהסוג המסריח...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: המנהל הגלובלי
פורסם: 15 פברואר 2013, 18:25 

די חבר'ה, אני כושב שעתם ציריחים לארגא קצט, לה יפא לדבר כחה אם ענשים, עתם תפגאו ברגסות שלעם.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: קוד
פורסם: 27 פברואר 2013, 23:28 

יש גם קוד שלא הרבה יודעים עליו, אם תכתוב בכתב מודגש SHOW ME THE MOO, את משוגר לשלב הפרות הסודי של וורקראפט!!!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הזהרה
פורסם: 12 אפריל 2013, 17:53 

עברית שפה קשה אה אח שלו?

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: הזהרה
פורסם: 13 אפריל 2013, 12:44 

which witch watch which swatch watch?

תנסה לומר את זה ברצף אוריק17, אם הצלחת אנו נכתיר אותך למלך הטרולים של הפורום ואם לא אנחנו בכל זאת נכתיר אותך למלך הטרולים של הפורום כי אתה פשוט תותח, כמו שנאמר בסרט האגדי "קומפוט נעליים", "זה לא תותח זה תותחת".

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Glyphs
פורסם: 24 אפריל 2013, 21:21 

באיזה שרת אתה מישל? אם אתה בגפילטעפיש תשלח לי וויספר לדמות שנקראת HOLYMOO ואני אכין לך גליפים, אני אשתדל להתחבר בשעות הערב הדי מאוחרות נניח 22:00 לכמה דקות כדי לחפש אותך, אל תבזבז 7000 גולד על גליפים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: נסיון החיאה לגילדה!
פורסם: 28 מאי 2013, 17:00 

נבי, תארגן לי איזו קוזינה בנצי ואני אתחיל לעבוד איתה על דור חדש כמה שיותר מהר... :) MOOOOOOOOOOOOO

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מנוי דחוףףףףף
פורסם: 01 יוני 2013, 00:17 

מישהו הטיל איזה לחש ופתח דלת לעולם הטרולים? מה קורה באתר הזה בזמן האחרון? אנחנו צריכים איזה באונסר בכניסה לאתר....

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 יוני 2013, 00:13 

הבעיה היא לא ברצון שלך להרוויח גולד, את זה כולם רוצים, הבעיה היא שאתה רוצה לעשות את זה בשרת פרטי אשר גוזל פרנסה מבליזארד המסכנים.

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: Healing לא מספיק חזק
פורסם: 16 אוגוסט 2013, 09:28 

תראה, אני לא כל כך מבין בדרואיד הילר אבל 2 דברים מאוד ברורים כאן.
1. להחליף כמה שיותר מהר את ציוד ה-PVP.
2. איפה לעזאזאל הג'מים והאינצ'נטים על הציוד? איך אתה מצפה להשתוות להילרים אחרים שכן משקיעים בדמות שלהם אם אתה לא?

תקן את 2 הנקודות הללו ותראה הפלא ופלא שאתה תשתווה להילרים אחרים בהנחה כי אתה מרפא כמו שצריך מבחינת הרוטציה/סדר העדיפויות שלך.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 אוגוסט 2013, 23:54 

כי הוא אוהב פינים :) ( מהסוג שנכנסים בו מאחורה )

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: BASSLA IS BACK YO
פורסם: 06 ספטמבר 2013, 20:46 

אההה אז זו הבעיה שלך, אתה משתמש ב-IE, אני מציע שתתקדם...

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: ישראלים ב-Draenor EU
פורסם: 09 אוקטובר 2013, 12:55 

ביפי, אתה יכול להתחבר לי לממצצה יא חתיכת עוכר ישראל, אני מאמין שכרגע אבדת איזה חבר או שניים ( לא שהיו לך הרבה כאן ), נא לא לפנות אלי יותר חתיכת מתחסד.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 11 אוקטובר 2013, 09:47 

ביפי, לא יפה לרדת עליהם ככה, חשבתי שאתה מגן על החלשים בפורום הזה? על אלו שלא כל כך מצליחים, על אלו שמחפשים או מציעים עזרה, למה להיות כל כך ציני ולרדת עליהם? הבן אדם סה"כ מציע לאנשים לעבור לגילדה ישראלית פעילה עם אנשים שמוכנים לעזור ואף הקימו קבוצת ריידים שניה למטרה זו.

אני חושב שאתה צריך להתבייש בעצמך ביפי, אתה מוציא שם רע לקהילה שלנו, אני מבקש מהמנהלים למחוק את הודעתו של ביפי לפני שייגרם לנו נזק בלתי הפיך ואנשים יפסיקו לפתוח ולהגיב לפוסטים בהם הם מנסים להציע עזרה ובית חם לישראלים, ביפי נמאסת!!!

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: מחפש צייד רמה 90
פורסם: 24 ספטמבר 2013, 20:36 

מוכר זובארו קופא רושמת חלון מזוריין, מחיר מפצע לחברים רחוקים וקרובי משפחה,
יד עשירית מרופא לא זזה מהמוסך, יאללה מרוב שרשמתי כבר יש לי ביבי.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 ספטמבר 2014, 18:03 

היי נבי, גם אני כמו שאתה יודע הייתי מאוד סקפטי ועדיין יש בי מעט ספק אבל צריך לעשות משהו מלבד לדבר.

אני מאמין שהתמקדות בצד הסוציאלי של המשחק כרגע תעשה רק טוב לגילדה ולאלו שירצו להשאר/לא יכולים להרשות לעצמם לעבור שרת.

אני מאחל לך ולשאר החברים שעוברים לקאזאק הצלחה גדולה, הצלחה שלכם זו הצלחה של כולם.

לגבי הרשאות ניהול פורום הגילדה כרגע רק ניתן להעביר את ההרשאות אלי ובעתיד אם יהיו אנשים נוספים שירצו ליטול בזה חלק אני אעדכן אותך.
עמוד 1 מתוך 3 [ החיפוש הניב 74 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: