Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 21 אוקטובר 2017, 01:19

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

החיפוש הניב 11 תוצאות

מחבר הודעה

עבור לפורום   עבור לדיון

נושא ההודעה: Re: krirzoz
פורסם: 14 נובמבר 2012, 23:13 

הסתכל בחוקי הפורום, תחת "בקשת ייעוץ" ותן את את הפרטים הנדרשים שם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 נובמבר 2012, 11:54 

שלום חברים,

חג החנוכה מתקרב ואתר הגמדיה רוצה לחלק דמי חנוכה לאחד/אחת מכם! לשם כך, הרינו גאים להכריז על תחרות סרטוני וידאו הקשורים ל-WoW. המנצח בתחרות יזכה בעכבר MMO מעולה!

נהלי התחרות:
1. יש לכם עד שבועיים להכין סרטון וידאו. אתם יכולים להכין כל סרטון שבא לכם, לממש כל רעיון שיש לכם. זה חופשי לגמרי. כמובן שאנו ממליצים על סרטון ייחודי או עלילתי ולא סתם לצלם עצמכם בארינה או ברייד, אבל הכול מתקבל. אפשר למשל משהו שקשור לחנוכה (יהודה המכבי, יוונים וכו').
2. את הסרטון יש להעלות ליוטיוב. לאחר מכן, הגיבו לדיון זה (הקליקו על הכפתור "תגובה" כדי לפתוח חלון תגובה מלא), שימו לינק לסרטון, סמנו את הלינק עם העכבר והקליקו על "video" בעורך הטקסט, כדי שהסרטון יופיע בגוף התגובה שלכם.
3. את הסרטון יש להגיש (לפי ההנחיה בסעיף 2) במהלך השבועיים הקרובים. המועד האחרון להגשה הוא יום ראשון, ה-9/12, ב-12 בלילה.
4. ביום שני, ה-10/12, אנו נרכז את כל הסרטונים ונבצע סקר הצבעה פתוח לכלל הגולשים בגמדיה למשך יומיים-שלושה. הסרטון שיגיע למקום הראשון ינצח בתחרות והשחקן שהכין אותו יזכה בעכבר!

הפרס
הפרס הנו עכבר מרהיב של חברת Steelseries המתמחה במוצרי גיימינג: WoW MMO Legendary Gaming Mouse
http://cdn-web.steelseries.com/wp-content/uploads/web_back.jpg

מדריכון להכנת סרטונים
http://www.gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=59&t=165

דוגמאות לסרטונים מהתחרות הקודמת של הגמדיה לפני שנתיים:
סרטון של Sundance:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IYrFvu3JQ2U
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IYrFvu3JQ2U

סרטון של Wasim (משום מה יוטיוב הסירו את המוזיקה מהסרטון, לא יודע למה):
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y38CiDzC0kk
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=y38CiDzC0kk

עוד דוגמה לרעיון מגניב (לא ישראלי):
http://www.youtube.com/watch?v=vF5x_AS1yYw
http://www.youtube.com/watch?v=vF5x_AS1yYw

בהצלחה לכולם!

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 28 נובמבר 2012, 02:46 

אנו מחפשים אופיסרים חדשים לגילדה, שיקחו חלק בהנהגה וקידום הגילדה. המועמדים המתאימים ייבחנו לתקופה מסוימת ואם יוכיחו עצמם יתמנו לאופיסרים מן המניין.

התפקידים הפתוחים כרגע הנם:
מוביל PvE - הגדרת התפקיד: מעקב ופיקוח אחר קבוצות הריידים הקיימות, ארגון ריצות LFR שבועיות, צ'אלנג' מודס ועוד. דרישות התפקיד: שייכות לאחת מקבוצות הריידים של הגילדה
ניסיון מעשי במגוון קלאסים - יתרון;
ניסיון קודם בהובלת ריידים - יתרון.

מוביל סוציאלי - הגדרת התפקיד: קשר עם כלל השחקנים בגילדה תוך דאגה לרווחתם, פיתרון סכסוכים בגילדה, אכיפת סדר בצ'אט הגילדה וב-TS, ארגון אירועים חברתיים (תחרויות, מפגשים, פעילויות משותפות אחרות) ועוד. דרישות התפקיד: רמת פעילות גבוהה יחסית הן במשחק, הן ב-TS והן בפורום של הגילדה,
יכולת ארגון אירועים,
נקיטת יוזמות.

כל המעוניין מוזמן למלא את טופס הגשת המועמדות הבא ולשלוח לי אותו כהודעה פרטית(מנוסח בלשון זכר אולם מיועד לשני המינים):

שם פרטי:
כמה זמן אתה משחק בגילדה:
האם יש לך דמות פעילה בשרת אחר או בגילדה אחרת:
מה רמת הפעילות שלך במשחק (בממוצע, מספר ימים בשבוע ומספר שעות ביום):
האם היית אופיסר בעבר בגילדה אחרת. אם כן, על מה היית אחראי:
באיזה תחום מהמפורטים לעיל תרצה לעסוק כאופיסר (מוביל PvE, סוציאלי) ומדוע אתה חושב שאתה מתאים לכך:
מדוע אתה מעוניין להתמנות לאופיסר בגילדה:
מהם היעדים שתציב לעצמך כאופיסר בגילדה ואיך אתה מתכנן להשיגם:
מידע נוסף שאתה מעוניין לספק:

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 29 ספטמבר 2012, 17:13 

אז תן לי לנחש, קמת בבוקר ואמרת לעצמך "איך בא לי להצטרף לגילדה הישראלית הטובה בWOW, איך אני עושה את זה?"
אז ככה, חבר\ה יקר\ה, כל מה שאתה צריך לעשות זה כמה שלבים פשוטים מאוד.

1. לוודא שאתה נמצא בשרת הנכון, The Maelstrom, וכמובן שאתה בצד הנכון - Alliance

2. לוודא שיש לך TS3 מותקן על המחשב, זה לא חובה, אבל זה בונוס ענק למשחק. יש לגילדה שרת TS פרטי שיכול להכיל עד 35 אנשים (תודות לתרומות מחברי הגילדה ומנהליה). השרת של הTS שלנו מיועד לכל סוגי השחקנים. הכתובת שלנו היא T321.DARKSTARLLC.COM:10079 או 81.218.235.136:10079 . אין סיסמא או משהו, רק אחרי שהתחברתם תראו אם יש אופיסר\אדמין של הTS שיתן לכם הרשאות.

3. ועכשיו, אחרי שגם אתם בTS איתנו - לא תהיה לכם בעייה לשאול מי יכול להזמין לגילדה.

(4) אם החלטתם שלא מתאים לכם TS, וחבל שכך, ואחרי שעשיתם את צעדים 1-2, אתם יכולים לשלוח הודעה פרטית לאחד מהאופיסרים הבאים:
HOLYSILVER
יש עוד כמה אלטים שלהם, אבל בתק' זו של העלאת רמות הם בד"כ יהיו על הדמויות האלו.
עוד דרך היא לעשות who gefiltefish/ - זה יראה לכם מי מהגילדה מחובר ותוכלו לשאול גם אותם אם יש מישהו שיכול להזמין לגילדה.

5. אז עכשיו את\ה בגילדה, אבל יש מלא "????" או שורות ריקות בצ'אט - הסיבה היא שכולנו משתמשים באדאון מיוחד שכתב Animor שמאפשר לנו לכתוב ולקרוא בעברית במשחק. רוצה גם?- בקלות, www.gamadia.co.il/forum/viewtopic.php?f=71&t=2298 בלינק תמצאו את האדאון והוראות התקנה, בהצלחה..(:
האדאון כמובן חוקי לחלוטין, והוא עושה את המשחק לעוד יותר מהנה, כי כמו שאהוד בנאי אמר Speak the Lenguage og the HEBREWMAN

זהו חברים, אני מקווה שתצליחו במשימה, ותצטרפו אלינו בהמוניכם.
אל תשכחו גם לספר לחברים הישראלים שלכם.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 נובמבר 2012, 20:36 

אין שום סיבה לתת תיקונים או כל דבר כזה ואני אסביר מאיפה זה מגיע.

תיקונים ניתנים לריידרים כשהם עושים ריידים עם הגילדה ובעקבות הריידים או יותר נכון, בעקבות הכשלונות בריידים הם מתים ומאבדים Durability בצורה כזו שמשפיעה ישירות על כמות הזהב שיש לשחקן.
כלומר אם בערב ריידים יש 20 ווייפים אז כמות הכסף שצריך לשלם מגיעה לכמה מאות זהב כל רייד וזה הופך להיות נטל כלכלי.

כששחקן לא עושה ריידים אין ממש סיבה שהוא ימות. בPVP לא מאבדים Durability על זה שאתה מת. אתה מאבד Durability כשאתה משתמש בקסמים/יכולות אבל הכמות שמאבדים היא זניחה.

כבר הסברתי בעבר כשניהול הגילדה עבר אליי מה הרציונל שאני משתמש בו כדי להשתמש בכסף שיש בבנק של הגילדה.
החלוקה של הכסף בגילדה הולכת על פי האנשים שמכניסים את הכסף הזה פנימה.
ריידרים מכניסים כסף לתוך הגילדה יותר מאשר שחקנים שלא עושים ריידים.
זה לא ה1000 זהב של הבוס הראשון שהורגים (למרות שזה גם חלק במשוואה) אלא החפצים שלא צריך שלהם עושים DE, ואת הBloodspirits מוכרים למשל.
או BOE למינהם שמוכרים והכסף הזה נכנס לגילד בנק.
לכן הכסף הזה אמור לחזור גם ואני מתעדף אותו לאנשים שהכניסו אותו לשם מלכתחילה.
הכסף שכיכול נכנס דרך Looting היה בעבר נכנס בכמות יחסית יפה, היה מדובר בתחילת ההרחבה באיזור ה12-15 אלף זהב בשבוע. כשהיום נכנסים פחות מ6000 זהב בשבוע דרך Looting וזה בגלל שפחות אנשים משחקים ממה שהיו בתחילת ההרחבה.
אז אם אני רוצה לחלק את זה בצורה שווה, בוא נגיד שיש 7000 זהב בשבוע שנכנס דרך לוטינג. 7 ימים בשבוע זה אומר 1000 זהב ביום, יש בערך 850 דמויות זה אומר משהו כמו 12 זהב תיקונים ביום לבן אדם.
זה סכום נמוך בשביל שיהיה משמעותי וכמו שאתה רואה גם אם היה נכנס 14 אלף זהב בצורה שבועית זה היה רק מכפיל את הסכום תיקונים היומי של אנשים ל25 זהב. שוב, סכום מיותר.

את הכסף אני מעדיף לחלק בצורה אחרת.
שרובו הולך חזרה לריידרים שמכניסים אותו וחלקו נשאר בבנק של הגילדה והוא חלק אינטגרלי מתחרויות שונות כמו למשל, תחרויות הטריוויה שהיו כמה פעמים בהן המנצח זכה ב1000 זהב, טורנירי פיויפי בהם הפרס הראשון היה 1000 זהב, תחרות עליית רמות שהפרסים בה היו גבוהים במיוחד והגיעו לסכום מצטבר של 110 אלף זהב. וכדומה.
הכסף הזה שהגיע לבנק דרך ריידרים חזר והיה פתוח לכל אחד שיוכל לזכות בו.

בנוסף לזה יש לציין שבגילדה אין ממש נכונות לעזור ולהכניס את הכסף הזה לגילד בנק.
אין קבוצה של RBG שעושה למשל 3 נצחונות שבועיים שמכניסים 1500 זהב, אין קבוצה שעושה Challange modes אפילו בלי לנסות להגיע למדליות, כדי להכניס את ה1500 זהב משם, ואפילו אין אנשים שעושים scenarios למרות שצריך רק 3 אנשים, וזה לוקח כרבע שעה גג לסיים סנריו כדי להכניס את ה3750 זהב שאפשר להכניס שבועית לגילדה.
זה כבר עוד 7000 זהב שיכולים היו להכנס לגילד בנק ולצאת לכולם כי לא צריך להיות ריידר בשביל לעשות את הדברים הנ"ל, אבל אף אחד לא עושה את זה.

עכשיו לגבי הטאבים.
הטאב הראשון היה פתוח בעבר לכל דיכפין וזה היה קטסטרופה, הזבל שאנשים שמים שם זה לא יאמן.
אני יודע שיש בן אדם איקס שמעלה עכשיו נניח JC ואומר לעצמו, וואו מישהו אולי ירצה להשתמש ב... 2 iron ore האלו שנשארו לי.. אבל בפועל זה סתם תופס מקום, סתם מציק וזה רק יוצר עבודה למי שמתעסק עם הגילד בנק, לנקות את הזבל הזה כשבפועל אף אחד לא לוקח שום דבר משם.
אז אני מעדיף שלא תהיה אפשרות להכניס שום דבר לגילד בנק בלי להעביר אותו דרך מי שמתעסק עם הגילד בנק שזה Syntex או אני.

אם יש הצעות לשיפור השיטה אני אשמח לשמוע אותן. אבל כרגע זו השיטה, עבדתי איתה בגילדה הקודמת ואני אמשיך לעבוד בה עד שאמצא משהו יותר טוב.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 נובמבר 2012, 20:47 

*** "תצוגה מקדימה" לכל מה שרשמתי ופתאום ראיתי פוסט שלם של שלומי על כל העניין...
אני לא אמחק את כל מה שכתבתי, רק מקווה שזה יוסיף למה שהוא רשם ואולי יבהיר את הדברים עוד קצת

לגבי הטאב, היו מחשבות על זה, אבל לדעתי אף אחד לא השתכנע.
הטאב היה פתוח בעבר לחברי הגילדה, אבל היו מספר מקרים שאנשים חתכו מהגילדה ולקחו איתם אייטמים או אנשים שלקחו דברים שלא היו צריכים. כמובן שהיה גם ההפך, כשאנשים שמו זבל כגון דברים אפורים, ולמרות ההערות והבקשות שלנו לא לשים זבל בגילד בנק, כל פעם זה היה מישהו אחר.
אי אפשר לשלוט על מה שאנשים שמים או לוקחים.
בנוסף, אנשים לא ממש משתמשים בזה. אם מישהו צריך משהו ספציפי הוא בדרך כלל שואל בגילד צ'אט. אפשר להגיד שהטאב נסגר מ"חוסר עניין לציבור".

לגבי ה-guild repairs,
להגיד שכל שחקן תורם לגילדה בגלל הperk הפאסיבי הזה, זה כמו להגיד שהגילדה תורמת לכל השחקנים עם שאר ה500 perks שאתה מקבל כשאתה נמצא בתוכה: בונוס ל-gathering mats, בונוס ל-exp, בונוס ל-justice points, כמובן mass rezz ועוד המון דברים שלא צריך לציין.
רוב הכסף שנמצא בגילד בנק הושג ע"י מכירת epics שהשיגו הריידרים. בגלל שריידרים יכולים להגיע לסכום לא קטן של repairs בערב של וייפים ומכיוון שקבוצות הריידים מהוות פעילות קבועה בגילדה על בסיס שבועי, הוחלט לעזור להם ולשמר את הפעילות הזו, וכך ריידרים זוכים להטבה של guild repairs. לצורך העניין, מכיוון שמחיר הפלאסקים יקר כרגע, הגילדה לא מממנת יותר פלאסקים כפי שהיה נהוג בעבר.

ואם נשאיר את כל ההצדקות בצד ונלך מעט לנתונים,
בעבר הגילדה הרוויחה בממוצע באזור ה5000-6000 גולד בשבוע מהcash flow (הperk שמכניס לגילדה 10% מהגולד של ה-loot).
הגילדה קצת גדלה, ואני מעריך שהיום זה עומד על סביבות ה8000 גולד בשבוע (לא חושב שיש דרך לבדוק שבועות קודמים).
אם החלטנו לתת אפילו 50 גולד כ-guild repair לכל שחקן, ניקח 30 שחקנים ביום בממוצע (ללא הריידרים) = 1500 גולד ביום, 10,500 בשבוע. אלה סכומים מטורפים, ותוסיף לזה עוד 20 ריידרים שאין להם הגבלה על repairs.
כך יוצא שאתה שורף את הכסף של הגילדה מהר מאוד, ובמהירות כזו אחרי חודשיים-שלושה כבר לא יהיה כסף בגילדה.

מאז ומעולם העדפנו לבזבז את הכסף בגילד בנק על פעילויות בגילדה, כמו למשל שאלון הטריוויה. לא לשכוח שרק לפני קצת יותר מחודשיים חולקו פרסים בסכום כולל של 100,000 גולד לזוכים בתחרות עליות הרמות ל90.
מעבר לתחרות הסרטונים שעלתה לפני מספר ימים, אני יכול לומר שישנם לא מעט רעיונות לתחרויות חדשות בקרוב שישאו פרסים במשחק. שווה להמתין בסבלנות.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 דצמבר 2012, 17:53 

מה שאתה חושב מתבטל נוכח המציאות שהוכיחה שאם פותחים טאב לכל הגילדה, הוא נסתם בזבל די מהר והופך להיות חסר שימוש.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 01 דצמבר 2012, 22:46 

Temanih,
תרד מהטאב הראשון , הוא משמש בדיוק את הצורך שלשמו הוא קיים.
הוא לא יהיה מלא עד אפס מקום , אך אין סיבה שיהיה טאב ריק. אומנם החפצים שם הם מההרחבה הקודמת ברובם , שחקנים מוצאים בהם שימוש.
אתה מוזמן להתנסות.
אם אתה מעוניין להפקיד משהו לבנק אתה מוזמן לתפוס אותי , אני מחובר רוב היום מהסלולר וכל ערב פיזית.

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 13 אוקטובר 2012, 15:46 

סוויפטי בדק עם כמה מהשחקנים המפורסמים שיש שם בחוץ והנה התוצאה. (ספויילר יש כמה לוחמים שם שזה מגוחך!)

phpBB [video]

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 30 אפריל 2012, 19:44 

שנים חלפו מאז הביסו המימדים בעזרת בני התמותה את מימד המוות, דת'ווינג. שנים של שקט.
העולם חזר לקדמותו וריבים ישנים החלו צצים בין בני הברית לבין השבטים.
הכל חשבו שעידן הכאוס, מתחיל בשנית.
אך מעט יודעי דבר ידעו לספר על הדבר מן הצללים. חזק מן המוות. חזק מהחיים.
אחרי שנים של המתנה לרגע המתאים הוא נחשף ומחפש ליצור ברית חדשה, ברית חזקה ברית קטלנית. ומאלץ את המימדים לאחד כוחות עם שומרי הטריספאל ולבוא לעזרת העולם ובני התמותה פעם נוספת.
משלחת אמיצה הכוללת דרויד עלף שנשלט על ידי השינוי, שני אחים חורגים אשר לא מסכימים על דבר, כוהן שצועד על משעול, הולך בין אופל לאור, לוחם מנודה, גמד רוצח וצייד שנשלט על ידי יצר הציד מובלים על ידי שאמאן לבן שיער ומסתורי אל תוך נבכי האפלה, לחפש את קרן האור שתאפשר להביס את האפלה.
זהו סיפור על עוצמת הכלל , על יחוד הפרט.
זהו סיפור על גיבורים אחרים... גיבורי הדור הבא....

פרק 1
פרק 2
פרק 3
פרק 4
פרק 5
פרק 6
פרק 7
פרק 8
פרק 9
פרק 10
פרק 11
פרק 12
פרק 13
אפילוג

עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 26 אוקטובר 2014, 20:50 

שלום לכולם,

היום נערכה התחרות השבועית החמישית במספר בגילדה, אנשים שלחו את הילדים הקטנים לפנימיות, הטיסות בשמי הארץ הופסקו, כלבים ייללו ברחובות וחתולים קפצו על פחים לוהטים כי זה ה זמן ל..... WAR GAMES!

8 מתמודדים אמיצים חולקו ל-4 קבוצות אשר התמודדו ביניהן בקרב ארינה 2V2.
הקרבות התנהלו במתכונת של הטוב מ-3, הקבוצה המנצחת התקדמה לשלב הגמר והקבוצה המפסידה נשרה לקרב על מקומות 3-4.

חצי גמר ראשון - לחצי הגמר הראשון הוגרלו דורון ( disc priest ) ומירו ( feral druid ) מול יוסי ( death knight ) ויובל ( warrior ).
בקרב הראשון יוסי הפתיע את דורון ומירו ושלח תפיסה מרחוק לדורון לפני שזה הספיק להגיב ובשתי מכות + בלייד סטורם של יובל מחקו את דורון, הבא בתור למות היה מירו וזה 1-0 מהיר ליוסי ויובל.
בקרב השני ביצעו דורון ומירו התאמות ודורון ניצל את העמודים המפוזרים בארינה כדי להתחמק מהתפיסה של יוסי, בשלב זה יוסי ויובל התמקדו במירו ועשו טעות גורלית שאפשרה לדורון לרפא את מירו בזמן שזה עשה נזק עצום בשילוב עם לחשים אופנסיביים של דורון והתוצאה היא 1-1.
בקרב השלישי והמכריע, שוב בחרו יוסי ויובל להתמקד בדורון ובפריסט שלו, דורון ומירו מצד שני סימנו את יובל כקורבן הראשון שמת די בקלות מנזק משולב ו-void tendrels שתקעו אותו במקום, יוסי נשאר 1 מול 2 ונתן קרב הירואי אך לא יכל לעמוד מול הנזק והריפוי המשולב של דורון ומירו אשר השיגו מהפך ועלו לגמר בתוצאה 2-1.

חצי גמר שני - לחצי הגמר השני הוגרלו רועי ( boomkin ) ויגל ( retri paladin ) מול איתן ( death knight ) ואדם ( mage/warlock ).
בקרב הראשון איתן נפל קורבן להתקפה משולבת כבדה שכללה stun והוא נפל שדוד לרגליהם של רועי ויגל, אדם שבחר לשחק תחילה עם ה-mage שלו נשאר בגפו ונתן את כל שהיה לו אך גם הוא נפל שדוד, 1-0 לרועי ויגל.
בקרב השני אדם החליף ל-warlock שלו אך ללא הועיל, שוב זו היתה התקפה מתוכננת היטב על איתן שהפעם הספיק לשרוד כמה שניות נוספות אך הוא שוב נישק את הרצפה, אדם שוב נשאר לבדו ולא יכל לעשות הרבה, 2-0 לרוי ויגל שעולים לגמר.

הקרב על המקום ה-3 - לקרב זה הגיעו שתי הקבוצות המפסידות, יוסי ויובל מול אדם ואיתן.
הקרב הראשון - אדם ואיתן פתחו ב-CC חזק על יוסי אשר נותר מוגבל למספר שניות בהן התמקדו בחברו לקבוצה יובל אך לא הצליחו להרוג אותו, כאשר יוסי יצא מה-CC הצליחו הוא ויובל לפרק את הישבן של איתן כיוון שהישבן של אדם נח לו בניחותא בתוך ice block, כאשר יצא אדם מה- ice block מיהר לכסות ישבנו ולברוח לכיוון היציאה לא לפני שהצליח לשחרר ice nova ולהרוג איתה את יובל אך יוסי במהלך מבריק שלח לעברו death grip ומשך אותו בחזרה אליו, אדם התעשת ושיחרר את כל היכולות הזמינות שלו בכדי למחוק את יוסי, 1-0 לאדם ואיתן.
בקרב השני ארע מאורע יוצא דופן בו איתן הצליח לשרוד לראשונה קרב ארנה ולא למות, הקרב התאפיין בכך שאדם כלא עצמו ב-ice block ואיתן ניצל זאת בכדי להכאיב ליוסי וליובל, 2-0 לאדם ואיתן שזכו במקום השלישי.

קרב הגמר!
לקרב הגמר עלו דורון ומירו מול רועי ויגל.
הקרב הראשון - רועי ויגל פצחו בטקטיקה של התמקדות בדורון בניסיון להרוג אותו כמה שיותר מהר אך בועות המגן והריפויים שלו הוכחו כקשים לפיצוח והם לא הצליחו להכאיב לו, בשלב זה מירו ניצל את היותו חופשי ופיצץ את רועי ויגל אשר שמו לכך לב והחלו לרפות את עצמם, בשלב זה התפתח מאבק שקול בו כל קבוצה מצליחה לרפא עצמה, הקרב נמשך מספר דקות בציפייה שה-cooldowns השונים ישובו ויהיו זמינים, בנקודה זו בחר מירו לפתוח את ה-cooldowns שלו על רועי שבחר להתמקד בריפוי ובעזרתו של דורון הצליח להרוג את רועי, יגל שנשאר לבדו פתח יכולות הגנתיות וריפויים לרוב אך בסופו של דבר גם הוא נפל לרגליהם של מירו ודורון, 1-0 בקרב הכי ארוך שידענו בתחרות.
בקרב השני המשיכו מירו ודורון להתמקד ברועי, cc רדף cc, ריפוי רדף ריפוי אך בסופו של דבר הנזק של מירו ודורון היה יותר מידי עבור רועי ויגל שנישקו את הרצפה פעם נוספת ובכך העניקו את תואר המנצחים בתחרות למירו ודורון בתוצאה המוחצת 2-0.

המנצחים זכו ב-1000 גולד מתנת הגילד בנק והסגנים זכו ב-500 גולד.

בשל הצלחתה של התחרות החלטנו לקיים WAR GAMES בכל יום שישי בשעות הצהריים ( 14:00 ), ההרשמה תהיה דרך יומן הגילדה במשחק, ככל שירשמו יותר אנשים כך נוכל לעשות תחרויות מגוונות כמו 5V5,3V3 וכדומה.

תודה לכל המשתתפים ונתראה בתחרויות הבאות :party:

ולסיום, :banana:
עמוד 1 מתוך 1 [ החיפוש הניב 11 תוצאות ]

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות

עבור ל: