Main Forum PvE PvP Guides AddOns Lore Gallery

עכשיו 20 פברואר 2018, 08:02

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


החיפוש הניב 29 תוצאות

מחבר הודעה

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: 101 לייקים!
פורסם: 26 ינואר 2013, 23:46 

Im on fire baby! :party:

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: לרכב על חיות
פורסם: 28 ינואר 2013, 18:26 

knastyknight כתב:
כן, אבל למיטב ידיעתי את המאונט שמקבלים שם(סוס ים), הוא בשימוש רק באותו אזור ימי.תתקנו אותי אם אני טועה.
אתה צודק, אבל יש עוד מאונט באותו אזור שאתה מקבל אותו ממוב נדיר ונראה לי שעליו אפשר ליסוע בכל מקום ימי.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 17 נובמבר 2013, 16:52 

אנקדוטה קצרה:
Heroes of the Storm הולך להיות הניסיון של בליזארד להכנס חזק בשוק של הMobA, הוא הולך לכלול דמויות מהשילוש הקדוש של בליזארד (Warcraft , Starcraft , Diablo).
ראיתי איזה cartoon משעשע אז קיבלתם, למה? ככה.

phpBB [video]

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 19 נובמבר 2013, 19:54 

אני אשמח לעזור לך בלי קשר לכלום.
צור איתי קשר במשחק ואני אצרף אותך לגילדה הישראלית גפילטפיש במיילסטורם ואשחק איתך ככל שאוכל!
Shamshamen

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 20 נובמבר 2013, 18:33 

החלק הראשון שרשמת אמיתי לגמרי, לגבי ההשהיה זה לא תקף

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 יולי 2014, 10:48 

פרק 4 - האליינס וההורד

חלק 1 - הפורטל האפל ונפילתה של סטורמווינד

בזמן שקילג'יידן הכין את ההורד לפלישה אל אזרות', מדי'ב המשיך להילחם על נשמתו נגד סארגרס. המלך ליין, המלך האצילי של סטורמווינד, גדל להיזהר מהחשכה שנראה שהכתימה את רוחו של חברו לשעבר. המלך ליין שיתף את חששותיו עם אנדוין לות'אר, הצאצא האחרון של שושלת אראת'י, שאותו הפך לסגנו. למרות זאת, איש מהם לא יכל לדמיין שההידרדרות האיטית של מדי'ב לטירוף תביא את הזוועות שעתידות לבוא.

כתמריץ סופי, סארגרס הבטיח להעניק כוח גדול לגול'דן אם הוא יסכים להוביל את ההורד לאזרות'. דרך מדי'ב , סארגרס אמר למכשף שהוא יכול להפוך לאל אם הוא ימצא את הקבר התת ימי בו שומרת הטיריספאל לשעבר (ואמו של שומר הטיריספאל הנוכחי, מדי'ב) אאגווין קברה את סארגרס לאחר הקרב שלהם כמעט אלף שנים קודם לכן. גול'דן הסכים והחליט שברגע ששוכני אזרות' יובסו, הוא ימצא את קברו האגדי של סארגרס ויתבע ממנו את גמולו. סמוך ובטוח כי ההורד ישרתו את מטרותיו, סארגרס הורה להתחיל בפלישה.

במאמץ משותף, מדי'ב ומועצת הצל (קבוצה של מכשפים בני תמותה שמשרתים את הליגיון הבוער) פתחו את השער הבין ממדי המכונה הפורטל האפל. פורטל זה מגשר על המרחק בין אזרות' ודראנור, והוא גדול מספיק כדי שצבאות יכולים לעבור דרכו. גול'דן שלח סיירים אורקים דרך הפורטל לסרוק את האדמות שהם עתידים לכבוש. הסיירים שחזרו הבטיחו למועצת הצל שהעולם של אזרות' היה בשל לכיבוש.

עדיין משוכנע שהשחיתות של גול'דן תהרוס את עמו, צ'יף שבט הפרוסטוולף (ואבא של ת'ראל), דורוטאן, דיבר נגד המכשפים פעם נוספת. הלוחם האמיץ טען כי המכשפים הורסים את טוהר הרוח האורקית וכי הפלישה הפזיזה הזה תהיה סופם. גול'דן, שלא יכל להסתכן בהרג של גיבור כה פופולרי, נאלץ להגלות את דורוטאן ושבט פרוסטוולף לאזרות'.

לאחר ששבט פרוסטוולף הוגלה דרך הפורטל, רק כמה שבטי אורקים באו אחריו. אורקים אלה בנו במהירות בסיס בבלאק מוראס, אזור חשוך וביצתי רחוק ממזרח לממלכת סטורמווינד. כשהאורקים החלו לחקור את האדמות חדשות, הם החלו להתעמת עם המגינים האנושיים של סטורמווינד. למרות שהתכתשויות אלה בדרך כלל הסתיימו במהירות, הם המחישו את החולשות ונקודות החוזקה של שני המינים. ליין ולות'אר לא יכלו לאסוף נתונים מדויקים על מספר האורקים ויכלו רק לנחש עד כמה גדול הכוח שאיתו היו צריכים להתמודד. אחרי כמה שנים רוב האורקים עברו לאזרות', וגול'דן הבין שהזמן להכות הגיע. ההורד תקף בעוצמתו המלאה את ממלכת סטורמווינד.

בזמן שהכוחות של אזרות' וההורד התעמתו ברחבי הממלכה, סכסוכים פנימיים החלו לתת אותותיהם בשני הצבאות. המלך ליין האמין שהאורקים החייתיים לא מסוגלים לכבוש את אזרות', אך לות'אר היה משוכנע שהקרב צריך להילקח ישירות לאויב, והוא נאלץ לבחור בין דעותיו ונאמנותו למלך. הוא בחר ללכת בעקבות האינסטינקטים שלו, והסתער על מגדלו של מדי'ב, קאראזאן, בעזרתו של השוליה הצעיר של האשף, קאדגאר. קאדגאר ולות'אר הצליחו לנצח את מד'יב, ועל ידי הריגת גופו של מדי'ב, לות'אר והחניך הצעיר גירשו את רוחו של סארגרס לשאול. כתוצאה מכך, רוחו של מדי'ב התנתקה מרוחו של סארגרס, ומדי'ב הפך לרוח (Spirit, לא Ghost) שתמשיך לשוטט באזרות' עוד שנים רבות.

למרות שמדי'ב הובס, ידם של ההורד עדיין הייתה על העליונה בקרב נגד מגני סטורמווינד. ניצחון ההורד התקרב, ואורגרים דומהאמר, אחד ממושלי האורקים הדגולים ביותר, התחיל לראות את השחיתות שפשטה בין האורקים מאז שעזבו את דראנור. חברו הוותיק, דורוטאן, חזר מהגלות והזהיר אותו שגול'דן יבגוד באורקים. כגמול לאזהרה זו, המתנקשים של גול'דן רצחו את דורוטאן ובני משפחתו, ומשאירים רק את בנו התינוק, ת'ראל, בחיים. מה שדומהאמר לא ידע הייתה העובדה כי בנו התינוק של דורוטאן נמצא על ידי הקצין האנושי, אידלס בלאקמור, ונלקח כעבד.

האורק התינוק הזה עתיד יום אחד להיות המנהיג הגדול שהאורקים ידעו אי פעם.

זועם על מותו של דורוטאן, אורגרים יצא לשחרר את ההורד מהשחתה הדמונית ולקח בסופו של דבר את תפקיד הוורצ'יף של ההורד על ידי הריגת סגנו של גול'דן, בלאקהנד. תחת הנהגתו הנמרצת ההורד הטיל מצור על סטורמווינד. המלך ליין לא העריך נכונה את כוחו של ההורד, וצפה בחוסר אונים בממלכתו נופלת לידיהם של הפולשים ירוקי העור. סופו של דבר המלך ליין נרצח על ידי אחד מהרוצחים הטובים ביותר של מועצת הצל: חצי האורקית גארונה.

לות'אר ולוחמיו חזרו הביתה מקאראזן, מקווים לעצור את המתקפה ולהציל את מולדתם המפוארת. במקום זאת, הם חזרו מאוחר מדי ומצאו את רק הריסות במקום ממלכתם האהובה. האורקים המשיכו להרוס את האזור וטענו בעלות על האדמות. יורדים למחתרת שלא מרצונם, לות'אר ולוחמיו נשבעו להשיב את מולדתם בכל מחיר.

חלק 2 - ברית לורדרון

הלורד לות'אר אסף את שרידי צבאותיו לאחר תבוסתם בסטורמווינד, והפליג איתם מעבר לים לממלכת לורדרון הצפונית. משוכנע שההורד יהרוס את אזרות' אם לא יטופל, המנהיגים של שבעת האומות האנושיות נפגשו והסכימו להתאחד תחת מה שיהיה ידוע כברית לורדרון – האליינס. בפעם הראשונה מזה כמעט 3000 שנה, האומות השונות של אראת'ור (אומת בני האדם הראשונה, ולבסוף גם אימפריית בני האדם, נשלטה בידי שושלת אראת'י) אוחדו שוב תחת דגל משותף. לאחר שמונה כמפקד העליון של כוחות האליינס, הלורד לות'אר הכין את צבאותיו לבואו של ההורד.

נתמך ע"י סגניו - אות'ר לייטברינגר, אדמירל דאאלין פראודמור (אבא של ג'יינה פראודמור) וטוראליון, לות'אר הצליח לשכנע את שוכני לורדרון הלא אנושיים (גמדים ועלפים גבוהים, שאותם אנו מכירים כיום כעלפי דם) בחשיבותו של האיום הממשמש ובא. האליינס הצליח להשיג את תמיכתם של גמדי שבט איירונפורג' ומספר קטן של עלפים גבוהים מקואלת'לאס. האלפים, שהונהגו באותה העת על ידי אנאסטריאן סאנסטריידר, לא היו מעוניינים במידה רבה בסכסוך. עם זאת, זו הייתה חובתם לסייע ללות'אר כיוון שהוא הצאצא האחרון של שושלת אראת'י, שסייעה לעלפים במהלך השנים.

ההורד, כעת מונהג ע"י הוורצ'יף החדש אורגרים דומהאמר, הביא עוגים מדראנור וגייס את טרולי היער משבט אמאני. דומהאמר הורה על מתקפה על ממלכת הגמדים קאז מודן ועל הגבולות הדרומיים של לורדרון, והשמיד כל התנגדות ביעילות.

הקרבות האפיים של המלחמה השנייה נעו בין קרבות ימיים בקנה מידה גדול לקרבות אוויר מסיביים. ההורד חשף חפץ רב עוצמה המכונה נשמת השד והשתמש בו כדי לשעבד את מלכת הדרקונים, אלקסטרזה. מאיימים להרוס את ביציה היקרות, ההורד אילץ את אלקסטרזה לשלוח את ילדיה הבוגרים למלחמה. הדרקונים האדומים האציליים נאלצו להילחם לצד ההורד, וכך הם עשו.

המלחמה השתוללה על פני קאז מודן ולורדרון. ההורד הצליח לשרוף חלק מגבולות העיר קואלת'לאס, מהלך שהבטיח את המחויבות של העלפים לאליינס. הערים והעיירות הגדולות של לורדרון נהרסו על ידי הסכסוך. למרות חסרונה של תגבורת וכנגד כל הסיכויים, לות'אר ובני בריתו הצליחו להחזיק את אויביהם מלהרוס את האליינס.

עם זאת, במהלך הימים האחרונים של המלחמה השנייה, כשהנצחון של ההורד על האליינס נראה כמעט מובטח, ריב נורא פרץ בין שני האורקים החזקים ביותר על אזרות'. כשדומהאמר הכין את המתקפה הסופית שלו נגד עיר הבירה של לורדרון - תקיפה שהייתה מרסקת את השרידים האחרונים של הברית – גול'דן וחסידיו נטשו את עמדותיהם ויצאו לים. דומהאמר המבולבל, לאחר שאיבד כמעט מחצית מכוחותיו לבגידה של גול'דן, נאלץ לסגת ולנטוש את ההזדמנות הגדולה ביותר שלו לנצח את האליינס.

גול'דן תאב הכוח, אובססיבי להפוך לאל, יצא לחיפוש נואש אחרי הקבר התת ימי של סארגרס. לאחר שכבר דן את אחיו האורקים להפוך לעבדי הלגיון הבוער, גול'דן לא חשב אפילו רגע אחד על חובתו לדומהאמר. מגובה על ידי שבטי סטורמריבר וטוויילייט (לא הספר, אבל מרושעים בדיוק כמוהו) האמר, גול'דן הצליח להעלות את הקבר של סארגרס מקרקעית הים. עם זאת, כאשר הוא פתח את הקבר העתיק והמוצף, הוא מצא רק שדים מחכים לו.

מחפש להעניש את האורקים הסוררים על בגידתם, דומהאמר שלח את כוחותיו כדי להרוג את גול'דן ולהביא את העריקים אליו. לפזיזותו, גול'דן נקרע לגזרים על ידי השדים שהוא שחרר. עם מות מנהיגם, השבטים המורדים נפלו במהירות לפני שכוחותיו של דומהאמר. למרות שהמרד דוכא, ההורד לא היה מסוגל להשתקם מההפסדים הנוראים שספג. הבגידה של גול'דן נתן לאליינס לא רק תקווה, אלא גם זמן להתארגן ולהגיב.

הלורד לות'אר, רואה כי ההורד שביר מבפנים, אסף את הכוחות האחרונים שלו ודחף את דומהאמר דרומה, לליבה ההרוס של סטורמווינד. שם, כוחות הברית לכודים ההורד נסוגים בתוך המבצר הוולקני בהר הגעש בלאקרוק. למרות שלות'אר נפל בקרב, סגנו, טוראליון, אושש את כוחות הברית ודחף את ההורד חזרה לבלאק מוראס. כוחותיו של טוראליון הצליחו להרוס את הפורטל האפל, השער המיסטי שחיבר את האורקים לעולם הבית שלהם דראנור. מנותקים מתגבורת, ההורד לבסוף נפל לפני כוחות האליינס.

שבטי האורקים המפוזרים רוכזו במהירות והועברו למחנות מעצר שמורים. למרות שנראה שההורד הובס, כמה נשארו ספקנים שהשלום יחזיק מעמד. קאדגאר, עכשיו מכשף עם מוניטין גדול, שכנע את האליינס לבנות את מבצר נת'רגרייד שיצפה על חורבות הפורטל האפל ויבטיח שלא יהיו שום פלישות נוספות מדראנור.


חלק 3 - הפלישה לדראנור

בזמן ששריפות המלחמה השנייה שככו, האליינס נקט בצעדים אגרסיביים כדי להכיל את איום האורקים. מספר מחנות מעצר הגדולים, שנועד לשמור את האורקים בשבי, נבנו בדרום לורדרון. נשמרים על ידי הפאלאדינים והחיילים הוותיקים של הברית, המחנות הוכיחו להיות הצלחה גדולה. למרות שהאורקים בשבי היו מתוחים ולהוטים לקרב, הסוהרים, שחיו במצודת דורנהולד הישנה, שמרו על שלום וסדר.

באותו זמן בדראנור, צבא האורקים החדש מוכן להכות באליינס. נרז'ול, המורה לשעבר של גול'דן, אסף את שבטי האורקים שנותרו בדראנור תחת דגלו האפל. בעזרת שבט שאדוומון, השאמאן הזקן תכנן לפתוח כמה פורטלים בדראנור שיובילו את ההורד לעולמות חדשים ולא הרוסים כמו דראנור. כדי להפעיל את הפורטלים האלו, הוא היה צריך מספר חפצים קסומים מאזרות'. כדי להשיג אותם, נרז'ול פתח מחדש את הפורטל האפל ושלח את משרתיו דרכו.

ההורד החדש, בראשות מושלים ותיקים כמו גרום הלסקרים וקילרוג דדאיי, הפתיעו את כוחות האליינס והתחילו להרוס את האזור. תחת פיקודו של נרז'ול, האורקים מצאו במהירות את הארטיפקטים ונמלטו בחזרה לדראנור.

המלך טרנאס, מלך לורדרון (ואבא של ארת'ס), משוכנע שהאורקים מתכננים פלישה שנייה לאזרות', אסף את סגניו הנאמנים ביותר. הוא הורה לגנרל טוראליון ולארכימג קאדגאר, להוביל את המשלחת דרך הפורטל האפל כדי לשים קץ לאיום האורקים אחת ולתמיד. כוחותיהם של טוראליון וקאדגאר צעדו לתוך דראנור והתעמתו עם השבטים של נרז'ול על חצי האי הלפייר המושחת. אפילו עם הסיוע של האלפית הגבוהה אלרייה ווינדראנר (אחותה של סילוואנס), הגמד קורדראן ווילדהאמר והחייל הוותיק דאנאת' טרולביין קאדגאר לא הצליח למנוע מנרז'ול לפתוח פורטלים לעולמות אחרים.

נרז'ול סוף סוף פתח את פורטליו, אבל הוא לא חזה את המחיר הנורא שהוא ישלם. האנרגיות האדירות של הפורטלים החלו לקרוע את דראנור לגזרים. בזמן שכוחות האליינס נלחמו נואשות לחזור הביתה לאזרות', העולם של דראנור החל לקרוס אל תוך עצמו. גרום הלסקרים וקילרוג דדאיי, שהבינו כי התוכניות המטורפות של נרז'ול יחרצו את גורל גזעם, ברחו עם האורקים שנותרו על דראנור בחזרה לביטחון היחסי של אזרות'.

על דראנור, טוראליון וקאדגאר הסכימו להקריב את הקורבן האולטימטיבי על ידי השמדת הפורטל האפל מהצד שלהם. למרות שזה היה עולה בחייהם, וחייהם של חבריהם, הם ידעו שזה היה הדרך היחידה להבטיח את הישרדותה של אזרות'. כשהלסקרים, דדאיי עברו לאזרות' דרך הפורטל האפל, הוא התפוצץ מאחוריהם. עבורם ועבור שאר האורקים שנותרו על אזרות', לא תהיה שום דרך חזרה.

נרז'ול ושבט שאדוומון הנאמן לו עברו דרך הגדול ביותר מהפורטלים החדשים שנוצרו, כשהתפרצויות געשיות מסיביות החלו לשבור את דראנור. הים הבוער עלה והעכיר את הנוף כשלבסוף דראנור כולתה בפיצוץ מאסיבי (לא, מייקל ביי לא כתב את הקטע הזה).

חלק 4 - לידתו של הליץ' קינג

נרז'ול וחסידיו נכנסו לטוויסטינג נת'ר (קצת קשה לתרגם את המושג הזה, אם למישהו יש תרגום נוסף אני אשמח אם תגיבו), חלק בעולם שלנו שמחבר את כל העולמות הפזורים ברחבי האפלה הגדולה (שהיא בעצם כלום (void) שיש בין העולמות). למרבה הצער קילג'יידן ומשרתיו הדמוניים המתינו להם. קילג'יידן, שנשבע לנקום בנרז'ול, קרע לאט את גופו של השאמאן הזקן, חתיכה אחרי חתיכה. קילג'יידן שמר על רוחו של השאמאן בחיים ושלמים, ובכך השאיר את נרז'ול מודע לכאב של ביתור גופו. למרות שנרז'ול הפציר בשד שישחרר את רוחו ויעניק לו מוות, היצור הדמוני השיב כי ברית הדם שנעשתה לפני זמן רב עדיין מחייבת, וכי לנרז'ול עדיין הייתה מטרה לשרת.

לאחר כישלונם של האורקים לכבוש את אזרות' בשביל הלגיון הבוער, נאלץ קילג'יידן ליצור צבא חדש כדי להביא כאוס לאזרות'. לצבא חדש זה אסור ליפול לאותן יריבויות ומאבקים קטנוניים שלהם ההורד נפלו. צבא זה צריך להיות חסר רחמים וממוקד במשימתו. הפעם, קילג'יידן לא יכל להרשות כישלון.

מחזיק את רוחו של נרז'ול חסרת אונים, קילג'יידן נתן לו ההזדמנות אחרונה לשרת את הלגיון או לסבול ייסורים נצחיים. שוב, נרז'ול הסכים בפזיזות להצעתו של השד. רוחו של נרז'ול הונחה בתוך גביש קרח קשה כמו יהלום שנאסף מהקצה הרחוק של הטוויסטינג נת'ר. מחוזק על ידי הכלא הקפוא, נרז'ול הרגיש את המודעות שלו לסביבתו גדלה פי 10,000 (IT'S OVER 9000!!!). מעוותת על ידי כוחות הכאוס הדמוניים, נרז'ול הפך להיות רוח בעלת כוח בלתי נתפס. באותו רגע, האורק המכונה נרז'ול אבד לנצח, והליץ' קינג נולד.

אבירי המוות הנאמנים של נרז'ול וחסידיו משבט שאדוומון שונו גם הם על ידי האנרגיות הכאוטיות של השד. הקוסמים המרושעים נקרעו לגזרים ונוצרו מחדש כליצ'ים בעלי מראה שלדי (כמו קלת'וזד בוונילה של WoW, אבל לא חזקים כמוהו). השדים הבטיחו כי גם במוות, חסידיו של נרז'ול ישרתו אותו.

כשהזמן הנכון הגיע, קילג'יידן הסביר את המשימה שעבורה הוא יצר את הליץ' קינג. משימתו של נרז'ול היא להפיץ מגפה של מוות וטרור ברחבי אזרות' שתהרוס את התרבות אנושית לנצח. כל אלה שמתו מהמגפה הנוראה יווצרו כאל מתים, ונשמותיהם יהיו כבולות לשליטתו של נרז'ול לנצח יהיה. קילג'יידן הבטיח שנרז'ול ישלים את משימתו האפלה וימחק את האנושות מהעולם, הוא יהיה משוחרר מהקללה שלו ויוענק גוף חדש ובריא לאכלס.

למרות שנרז'ול היה להוט לעשות את תפקידו, קילג'יידן נותר ספקן בנושא נאמנותו של החייל שלו. שמירה על הליץ' קינג חסר גוף ולכוד הבטיחה התנהגות טובה שלו לטווח הקצר, אבל השד ידע שהוא צריך לפקוח עין עליו. לשם כך, קילג'יידן קרא לאליטת השמירה שלו, הדרדלורדס הערפדיים, לשמור על נרז'ול ולהבטיח כי הוא ישלים את משימתו. טייכונדריוס, החזק והערמומי ביותר בין הדרדלורדס, אהב את משימתו; הוא הוקסם מהחומרה של המגפה והפוטנציאל הבלתי מרוסן של הליץ' קינג לרצח עם.


חלק 5 - מבצר כתר-קרח והכס הקפוא

קילג'יידן הביא את הכלא הקפוא של נרז'ול בחזרה לאזרות'.הגביש הקשוח עף על פני שמי הלילה והתרסק על הקוטב הצפוני השומם של אזרות', נורת'רנד, קובר את עצמו עמוק בתוך הקרחון שהוא מצודת כתר הקרח. הגביש הקפוא, מעוות ומצולק על ידי ההתרסקות האלימה שלו, נראה כמו כס מלכות, ועד מהרה הרוח הנקמנית של נרז'ול התעוררה בתוכו.

מהכס הקפוא שלו, נרז'ול החל להשתמש בתודעה העצומה שלו ולגעת במוחם של ילידי נורת'רנד. עם מעט מאמץ, הוא שיעבד יצורים רבים, כוללים את טרולי הקרח משבט ווינדיגו, מושך את הרוע שבהם לטובתו. הכוחות הנפשיים שלו הוכיחו שהוא כמעט בלתי מוגבל בכוח, והוא השתמש בהם כדי ליצור צבא קטן שהוא שיכן בתוך המרתפים המפותלים של מצודת כתר הקרח. בזמן שהליץ' קינג החל לשלט ביכולותיו תחת משמר הדרדלורדס, הוא גילה יישוב בני אדם מרוחק בשולי דרגונבלייט. בגחמה של רגע, נרז'ול החליט לבחון את כוחותיו על בני האדם תמימים.

נרז'ול הטיל מגיפת אל-מתים - שמקורו ממעמקי הכס הקפוא, אל השממה הארקטית. שולט על המגיפה רק בעזרת מוחו, הוא הביא אותה לתוך היישוב האנושי. בתוך שלושה ימים, כל יצור חיי ביישוב מת, אך זמן קצר לאחר מכן, אנשי הכפר המתים החלו לעלות כאל-מתים. נרז'ול יכל להרגיש את רוחם ומחשבותיהם כאילו היו שלו. הקקופוניה המשתוללת במוחו גרמה נרז'ול להפוך לאפילו יותר חזק, כאילו רוחם הייתה מזון בשבילו. הוא מצא שזה היה משחק ילדים לשלוט במעשי האל-מתים ולגרום להם לעשות כל מה שהוא רוצה.

במהלך החודשים שלאחר מכן, נרז'ול המשיך להתנסות במגיפת האל-מתים על ידי שיעבוד כל תושב דמוי-אדם בנורת'רנד. עם צבא של אל-מתים שגדל מיום ליום, הוא ידע שהזמן למבחן האמיתי שלו מתקרב.


חלק 6 - הקרב בגרים באטול

בינתיים, בארצות הדרום שצולקו על ידי הקרבות, השרידים המפוזרים של ההורד נלחמו על עצם קיומם. למרות שגרום הלסקרים ושבט וורסונג הצליחו לחמוק, דדאיי ושבט בלידינג הולוו רוכזו והושמו במחנות המעצר בלורדרון. על אף שהאורקים ניסו להתקומם, הסוהרים חידשו את השליטה על המחנות.

עם זאת, לא ידוע לאליינס, כוח גדול של אורקים עדיין שוטט חופשי בצפון קאז מודן. שבט דראגונמאוו, בראשות המכשף הידוע לשמצה נקרוס, השתמש בחפץ עתיק המכונה נשמת השד לשלוט במלכת הדרקונים אלקסטרזה ודרקוניה האדומים. עם מלכת הדרקונים כבת הערובה שלו, נקרוס בנה צבאי סודי במבצר הנטוש - ויש האומרים מקולל - וויילדהאמר בגרים באטול. מתכנן לשחרר את כוחותיו ואת הדרקונים אדומים על האליינס, נקרוס קיווה לאחד את ההורד ולהמשיך בכיבושה של אזרות'. אך חזונו לא התגשם - קבוצה קטנה של לוחמים, בראשותו של הקוסם האנושי רונין הצליח להרוס את נשמת השד ולשחרר את אל'סטרזה משליטתו של נקרוס.

בזעמם, דרקוניה של אלקסטרזה קרעו את גרים באטול לגזרים והפכו לאפר את רוב שבט דרגונמאוו. התוכניות הגרנדיוזיות של נקרוס לאיחוד התרסקו כשחיילי הברית אספו את ניצולי האורקים שנותרו וזרקו אותם למחנות המעצר. התבוסה של שבט דראגונמאוו סימנה את הסוף של ההורד, והסוף של תאוות הדם של האורקים.


חלק 7 - תרדמת האורקים

חודשים חלפו, ועוד אורקים רוכזו ומוקמו בתוך מחנות המעצר. המחנות החלו לעלות על גדותיהם, הברית נאלצה לבנות מחנות חדשים במישורים דרומית להרי אלטרק. כדי לשמור כראוי על המספר הגדל של מחנות המעצר, המלך טרנאס הטיל מס חדש על ערי האליינס. מס זה, יחד עם מתיחות פוליטית מוגברת בגלל הסכסוכים בגבולות, יצר אי נוחות בקרב עמי האליינס. הנדמה הייתה שהברית השבירה שהחזיקה את העמים אנושיים יחד בשעתם הקשה ביותר יכלה להשבר בכל רגע.

בזמן הסערה הפוליטית, רבים מסוהרי המחנה התחילו לשים לב לשינוי מטריד שבא על השבויים האורקים. המאמצים של האורקים לברוח מהמחנות או אפילו להילחם ביניהם לבין עצמם ירדו באופן משמעותי. האורקים הפכו מנוכרים ואדישים יותר ויותר. למרות שזה היה קשה להאמין, האורקים – פעם הגזע האגרסיבי ביותר שנראה אי פעם על אזרות' - איבדו לחלוטין את רצונם להילחם. העייפות המוזרה בלבלה את מנהיגי הברית והמשיכה לתת את אותותיה באורקים במהירות גוברת.

חלק העריך כי איזו מחלה מוזרה שרק אורקים מושפעים ממנה הביאה לעייפות. אבל הארכימג אנטונידס מדאלאראן העלה השערה אחרת. חוקר את המעט שהוא יכול למצוא בהיסטוריה האורקית, אנטונידס למד שאורקים היו תחת השפעה של כוח דמוני במשך דורות. הוא העריך כי האורקים הושחתו על ידי כוחות אלו עוד לפני פלישתם הראשונה לאזרות'. היה ברור שהשפעת השדים השפיעה על דם האורקים, והיא מה שגרם לאורקים לקבל כוח מוגבר, סיבולת ותוקפנות.

אנטונידס שיער כי העייפות הקהילתית של האורקים לא הייתה ממש מחלה, אלא תוצאה של נסיגה גזעית מהקסמים הדמוניים שגרמו להם להיות לוחמים מקפיאי דם וצמאים לדם. למרות שהתסמינים היו ברורים, אנטונידס לא הצליח למצוא תרופה למצבם הנוכחי של אורקים. גם אז, רבים מחבריו הקוסמים, כמו גם כמה מנהיגי ברית ראויים לציון, טענו כי מציאת תרופה לאורקים תהיה מסוכנת. יכול רק לתהות על מצבם המסתורי של האורקים, מסקנתו של אנטונידס הייתה כי תרופה לאורקים צריכה להיות תרופה רוחנית.


חלק 8 - ההורד החדש

הסוהר הראשי של מחנות המעצר, אדלאס בלאקמור, השגיח על האורקים השבויים מהכלא-מבצר שלו, דורנהולד. אורק אחד בפרט תמיד עניין אותו: התינוק היתום שמצא כמעט 18 שנים קודם לכן. בלאקמור הפך את הזכר הצעיר לעבד מועדף וקרא לו ת'ראל. בלאקמור לימד את האורק טקטיקות מלחמה, פילוסופיה ולחימה. ת'ראל היה אפילו מאומן כגלדיאטור. כל אותו הזמן, הסוהר המושחת ניסה לעצב את האורק ככלי נשק.

למרות החינוך הנוקשה שלו, ת'ראל גדל להיות אורק חזק ומהיר תפיסה, והוא ידע בלבו שחיים של עבד לא היה בשבילו. ככל שהוא גדל, הוא למד על אנשיו, האורקים, שמעולם לא פגש - לאחר תבוסתם, רובם הושמו במחנות מעצר. השמועות אמרו שדומהאמר, מנהיג האורקים, נמלט מלורדרון וירד למחתרת. רק שבט נוכלים אורקיים אחד עדיין פעל בחשאי, מנסה לחמוק מעינם הפקוחה של האליינס.

ת'ראל, בעל תושייה אך חסר ניסיון, החליט לברוח ממבצרו של בלאקמור ויצא כדי למצוא אחרים מסוגו. במהלך מסעותיו ת'ראל ביקר במחנות המעצר ומצא שהגזע האדיר לשעבר שלו הפך מבוהל ורדום. לאחר שלא מצא את הלוחמים הגאים שקיווה לגלות, ת'ראל יצא למצוא את המנהיג האחרון והבלתי מנוצח, גרום הלסקרים.

ניצוד ללא הרף על ידי בני האדם, הלסקרים היה בטוח ברצון כביר של ההורד להילחם. נעזר רק בשבטו המסור, וורסונג, הלסקרים המשיך לנהל מלחמה חשאית נגד הדיכוי של אנשיו הנצורים. למרבה הצער, הלסקרים לא יכל למצוא את הדרך לעורר את האורקים הרדומים. ת'ראל, בהשראת האידיאליזם של הלסקרים, פיתח אמפתיה חזקה להורד ומסורות הלוחם שלו.

מחפש את האמת על מקורותיו, ת'ראל נסע צפונה כדי למצוא את שבט פרוסטוולף. ת'ראל למד שגול'דן הגלה את שבט פרוסטוולף בימים הראשונים של המלחמה הראשונה. הוא גם גילה שהוא היה בנו ויורשו של הגיבור האורקי דורוטאן, המנהיג האמתי של שבט פרוסטוולף שנרצח כמעט עשרים שנה קודם לכן, בהוראת גול'דן עצמו.

בהדרכתו של השאמאן דרקת'אר, ת'ראל למד על אמנות השאמאניזם העתיקה של אנשיו, שנשכחה תחת שלטונו של גול'דן. במשך זמן, הפך ת'ראל שאמאן רב עוצמה ולקח את המקום הראוי לו כמנהיג של שבט פרוסטוולף הוגלה. שהוסמכה על ידי האלמנטים עצמם ומונעים למצוא את ייעודו, ת'ראל לדרך לשחרר את החמולות בשבי ולרפא הגזע של שדי שחיתות שלו.

במהלך מסעותיו, ת'ראל מצא את הוורצ'יף האגדי והזקן, אורגרים דומהאמר, שחי כנזיר במשך שנים רבות. דומהאמר, שהיה חברו קרוב של אביו של ת'ראל, החליט ללכת בעקבות האורק הצעיר ובעל החזון ולעזור לו לשחרר את שבטי האורקים מהשבי. נתמך על ידי רבים של מהמושלים האורקים הוותיקים, ת'ראל הצליח בסופו של דבר לשקם את ההורד ולתת לאנשיו זהות רוחנית חדשה.

כדי לסמל את תקומת עמו, ת'ראל חזר למבצרו של בלאקמור, דורנהולד, ושם קץ לתכניותיו של אדונו לשעבר על ידי הטלת מצור על מחנות המעצר. אך לניצחון זה היה מחיר - בעת שחרור אחד המחנות, דומהאמר נפל בקרב.

ת'ראל לקח את פטישו האגדי של דומהאמר ולבש את שריונו השחור (של דומהאמר) על מנת להפוך לוורצ'יף החדש של ההורד. במהלך החודשים שלאחר מכן, ההורד של ת'ראל החריב את מחנות המעצר וסיכל את מאמצי האליינס להתמודד עם נגדו. בעידודו של מורו וחברו הטוב ביותר (לאורקים יש BFF?!), גרום הלסקרים, ת'ראל עבד כדי להבטיח כי אנשיו לעולם לא יהיו עבדים שוב.


חלק 9 - מלחמת העכביש

בזמן שת'ראל משחרר את אחיו בלורדרון, נרז'ול המשיך לבנות את צבאו בנורת'רנד. מצודה גדולה הוקמה מעל קרחון כתר הקרח ואויישה על ידי הלגיונות ההולכים וגדלים של האל-מתים. עם זאת, בשמן שהליץ' קינג הרחיב את השפעתו, אימפריית צללים אחת עמדה נגד כוחו. הממלכה העתיקה התת-קרקעית אזג'ול-נרוב, נוסדה על ידי גזע של עכבישים דמויי אדם מרושעים, שלחה את לוחמי העילית לתקוף את מצודת כתר הקרח ובסופו של דבר לסיים את שליטתו נגועת הטירוף של הליץ' קינג. למרבה תסכולו, נרז'ול מצא כי הנרוביאנים חסינים לא רק למגפה, אך גם לשליטתו הטלפתית.

אדוני העכביש הנרוביאנים פיקדו על כוחות עצומים והייתה ברשותם רשת מנהרות תת-קרקעית שהשתרעה לכמעט מחצית רוחבה של נורת'רנד. טקטיקות הפגע וברח שלהם שבהם השתמשו במתקפותיהם על כוחותיו של הליץ' קינג סיכלו את מאמציו לעצור אותם פעם אחר פעם. אך נרז'ול הצליח לנצח במלחמת ההתשה הזו. בעזרת הדרדלורדס המרושעים ולוחמים אל-מתים אין ספור, הליץ' קינג פלש לאזג'ול-נרוב וגרם למקדשים תת קרקעיים להתרסק על אדוני העכביש.

למרות שהנרוביאנים היו חסינים למגפתו, כוח הנקרומנסיה הגוברים של נרז'ול אפשרו לו להעלות את גופותיהם של הלוחמים הנרוביאנים ולכפוף אותם לרצונו. כעדות לנחישות וחוסר הפחד שלהם, נרז'ול אימץ את הסגנון האדריכלי הייחודי של הנרוביאנים למבצריו ולמבניו. כעת שולט בממלכתו ללא התנגדות, הליץ' קינג החל בהכנות למשימה האמתית שלו בעולם. נוגע במוחו באדמות האדם, הליץ' קינג קרא לכל נשמה אפלה שהייתה מוכנה להקשיב...


חלק 10 - קלת'וזד ויצירת הסקורג'

היו גם קומץ של אנשים רבי עוצמה ברחבי העולם ששמע את זימונו הנפשי של הליץ' קינג מנורת'רנד. הבולט ביותר מבניהם היה הארכימג של דאלארן, קלת'וזד, שהיה אחד מהבכירים בקירין טור, מועצת השלטון של דאלארן. הוא נחשב עצמאי במשך שנים בשל התעקשותו על לימוד האומנויות האסורות של העלאה באוב. מונע ללמוד את כל שביכולתו על העולם הקסום על כל חלקיו – כולל האפלים, הוא היה מתוסכל ממה שראה כחוסר דמיון מצד עמיתיו. כששמע את הזימון מנורת'רנד, הארכימג רצה מיד להתייחד עם הקול המסתורי. משוכנע שהקירין טור היה רגיש מדי כדי לתפוס את הכוח והידע הגלום בכוחות האופל, הוא פרש כדי ללמוד כל מה שהוא יכול מהליץ' קינג.

משאיר אחריו את הונו ומעמדו הפוליטי היוקרתי, קלת'וזד נטש את הדרכים של הקירין טור ועזב את דאלארן לנצח. מדורבן על ידי קולו של הליץ' קינג במוחו, הוא מכר את אחזקותיו העצומות ואחסן את הונו. נוסע לבד בים וביבשה, הוא סוף סוף הגיע לחוף הקפוא של נורת'רנד. בדרך למצודת כתר הקרח הארכימג עבר דרך חורבות אזג'ול-נרוב. קלת'וזד ראה ממקור ראשון את ההיקף והאכזריות של כוח של נרז'ול. הוא התחיל להבין שכריתת ברית עם הליץ' קינג המסתורי עשויה להיות מהלך חכם ובעל פוטנציאל פורה.

לאחר חודשים ארוכים של מסעות בשממה הארקטית, קלת'וזד סוף סוף הגיע לקרחון האפל שהוא מצודת כתר הקרח. הוא ניגש באומץ למצודה החשוכה של נרז'ול והיה בהלם כאשר משמר האל-מתים נתן לו לעבור כאילו הליץ' קינג ציפה לו. קלת'וזד ירד עמוק לתוך האדמה ומצא את דרכו אל החלק התחתון של הקרחון. שם, במערה של קרח וצללים, הוא השתטח לפני הכס הקפוא והציע את נשמתו לאדון האופל (לא וולדמורט).

הליץ' קינג היה מרוצה מההצעה. הוא הבטיח חיי נצח וכוח גדול לקלת'וזד בתמורה לנאמנות וצייתנות. להוט ידע וכוחות אפלים, קלת'וזד קיבל את משימתו הראשונה - לחזור לעולמם של בני האדם ולייסד כת חדשה שתסגוד לליץ' קינג כאל.

כדי לעזור הארכימג להשלים את משימתו, נרז'ול לא פגע באנושיותו של קלת'וזד. תפקידו של האשף הזקן אך בעל הכריזמה היה להשתמש בכוחות האשליה והשכנוע שלו כדי להביא את ההמונים המדוכאים ושלולי הזכויות של לורדרון למצב של אמון ואמונה. ואז, ברגע שיש לו את תשומת לבם, הוא יציע להם חזון חדש של מה שהחברה יכולה להיות - ודמות חדשה לקרוא לה מלך.

קלת'וזד חזר ללורדרון בתחפושת, ובמשך תקופה של שלוש שנים, הוא השתמש בהון והאינטלקט שלו כדי לאסוף אחווה חשאית של גברים ונשים בעלי דעות דומות. האחווה, שנקראה כת הארורים, הבטיחה שוויון חברתי וחיי נצח באזרות' בתמורה לשירות וציות לנרז'ול. ככל שחלפו החודשים, קלת'וזד מצא הרבה מתנדבים להוטים לכת החדשה שלו בקרב הפועלים העייפים של לורדרון. זה היה קל באופן מפתיע לקלת'וזד כדי להשיג את המטרה שלו - להעביר את האמונה של האזרחים באור הקודש לאמונה באופל של נרז'ול. בזמן שכת הארורים גדלה בגודל ובהשפעה, קלת'וזד דאג להסתיר את פעולתה מהרשויות של לורדרון.

עם ההצלחה של קלת'וזד בלורדרון, הליץ' קינג עשה את ההכנות האחרונות למתקפה שלו נגד התרבות אנושית. מציב אנרגיות מגפה אפלות במספר חפצים שנקראו קדרות מגפה, נרז'ול הורה לקלת'וזד להעביר את הקדרות ללורדרון, שם יהיו חבויות בתוך כפרים שבשליטת כת הארורים. הקדרות, מוגנות על ידי חברי הכת הנאמנים, פעלו כגנרטורים יוצרי מגפה, שולחים את המגפה לחלחל לאדמות החקלאיות ולערים של צפון לורדרון.

תכניתו של הליץ' קינג עבדה בצורה מושלמת. רבים מהכפרים הצפוניים של לורדרון היו מזוהמים באופן כמעט מידי. בדיוק כמו בנורת'רנד, האזרחים שנדבקו במגפה מתו והתעוררו כעבדים לרצון של הליץ' קינג. חברי הכת היו להוטים למות כדי שיחזרו כעבדים ללורד האפל (שוב, לא וולדמורט). הם שמחו לאפשרות של חיי נצח דרך המגפה. ככל שהמגפה התפשטה, יותר ויותר אל-מתים עלו לשירות אדונם האפל (אני באמת צריך להזכיר את זה עוד הפעם?). קלת'וזד קרא לצבא ההולך וגדל של הליץ' קינג סקורג', ובקרוב צבא המתים יצעד לשערי לורדרון וימחה את האנושות מהעולם.


חלק 11 - האליינס מתפרק

לא מודעים לכתות המוות שנוצרו על אדמותיהם, המנהיגים של עמי האליינס החלו להתקוטט ולהתווכח על בעלות על האדמות (נשמע מוכר?) ועל הקטנת השפעה פוליטית. המלך טרנאס, מלך לורדרון התחיל לחשוד שההסכם השברירי שנוצר בשעתם הקשה ביותר לא יחזיק מעמד עוד הרבה זמן. טרנאס שכנע את מנהיגי הברית להלוות כסף ופועלים כדי לסייע לבנות מחדש את הממלכה הדרומית של סטורמווינד, שנהרסה בפלישת האורקים לאזרות'. המסים גבוהים יותר שבנייה זו הביאה, יחד עם ההוצאות הגבוהות של אחזקה והפעלת מחנות מעצר לאורקים רבים, הובילו מנהיגים רבים – ובפרט גן גריימיין, מלך גילנאס - להאמין שלממלכותיהם יוטב להתנתק מהאליינס.

המצב החמיר אף יותר כאשר האלפים גבוהים של סילברמון ביטלו את נאמנותם לברית, וקבע כי המנהיגות העלובה של בני האדם הובילה לשריפה של יערותיהם במהלך המלחמה השנייה. טרנאס נלחם ב חוסר הסבלנות שלו והזכיר לאלפים שקואלת'אלאס לא היתה עומדת אם לא למאות בני האדם האמיצים שנתנו את חייהם כדי להגן עליה, אך אף על כל מאמצי השכנוע של טרנאס האלפים החליטו בעקשנות ללכת בדרכם שלהם. בעקבות עזיבתם של האלפים, הממלכות של גילנאס וסטרומגרייד (בירת אימפריית אראת'ור בעבר, כיום ממלכה קטנה ביותר – האוכלוסייה עומדת על 1,200 בני אדם) פרשו גם כן.

למרות שהברית מתפרקת, למלך טרנאס עדיין היו בעלי ברית שהוא יכול לסמוך עליו. האדמירל פראודמור והמלך הצעיר של סטורמווינד, וריאן וורין, נותרו מחויבים לברית. יתר על כן, האשפים של הקירין טור, בראשות הארכימג אנטונידס, הבטיחו את התמיכה של דאלארן בשלטון של טרנאס. מרגיעה יותר מכל השאר הייתה ההתחייבות של המלך הגמדי האדיר, מאגני זקן-הארד, שנשבע שהגמדים של איירונפורג' חבים חוב של כבוד לאליינס לשחרור קאז מודן משליטת ההורד.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Darkmoon Faire - WoD Beta
פורסם: 09 אוגוסט 2014, 14:22 

סרטון שמציג מה חדש ביריד דארקמון בבטא של WoD.
https://www.youtube.com/watch?v=Mf26H-85L9U
0:35-7:12 - משחק חדש: Firebird Challenge.
7:12-7:24 - מובים ביער! עכשיו אתם יכולים להרוות את הצמא לדם שלכם גם ביריד.
8:18-13:10 - משחק חדש: היכונו למרוץ! מסתבר שלזה הצפלינים האגרסיביים משמשים.
13:30-14:20 - עכשיו אפשר לאחסן צעצועים (בלונים, לדוגמה) בקופסת הצעצועים. כי זה ממש לא ילדותי.
14:30-14:56 - אפשר לקנות ממוכר הקלפים ולא רק לדבר איתו. בליזארד מנסים לחבר את Hearthstone ו-WoW?
14:56-18:08 - גראנד מאסטר פט טיימר מיוחד ליריד! Christoph VonFeasel, או בשמו המלא (שהוא המציא לגמרי לבד), Christoph Willikens Dennis Ragnaros VonFeasel the First. והטקסט שלו נלקח מהפרסומת של אולד ספייס. I'm on a horse.
23:14-26:30 - מערה תת ימית סודית!

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 20 אוגוסט 2014, 16:55 

כי ההורד מונהג ע"י וויג'ין והטרולים עכשיו. בהרחבה האחרונה (פנדריה) גארוש ביצע אינספור פשעים נגד ההורד והאליינס: הוא גירש את הטרולים מאורגרימר, שנא גובלינים, הגביל בהרבה מובנים את הפורסייקן, חיסל את תראמור כולה, הרג עשרות דרואידים תמימים והרס את לב פנדריה, כמו כן ניסה להתנקש במנהיג הטרולים וויג'ין.

בסוף קמה תנועת המרד של שבט דארקספיר הטרולי ואליהם הצטרפו רבים מההורד ומהאליינס שסבלו מגארוש.

לבסוף הצבאות צרו על אורגרימר (הרייד האחרון בפנדריה) והביסו את גארוש. גארוש נכלא והצליח לברוח מהכלא. ואז הוא ברח לעבר.

גארוש צורר מרושע חסר רחמים שאיבד את השפיות. גם האליינס וגם ההורד שונאים אותו.

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 20 אוגוסט 2014, 12:08 

טוב, סיימתי לקרוא את הפרק הרביעי בהיסטוריה של WOW ויש לי כמה שאלות על מה קורה בהרחבה החדשה.
לפי מה שכתבתם הל-סקרים חוזר בזמן. עכשיו ממה שאני הבנתי זה בכדי למנוע את השעבוד של האורקים לקילג'יידן בעזרתו של גול'דן .אז לא הבנתי, מה התוכניות כרגע של הל-סקרים ושאר הלורדס?.הם הרגו את מאנורות' ובכך מנעו את השליטה של הליגיון.אז מה עומד מאחורי העלילה שהל-סקרים צועק שאנחנו נהיה שליטים?,הרי הטבע האמיתי של האורק זה לא להיות צמאי דם.
2)בהרחבה הזאת אנחנו חוזרים אחורה בזמן?אנחנו לקראת היסטוריה חדשה?
אשמח להסבר, אני קצת מבולבל.
1) גארוש חזר בזמן ושינה את ההיסטוריה - האורקים היו מוכנים לקראת מאנורות' והייתה להם טכנולוגיה עתידנית (עד כמה שהטכנולוגיה של WoW יכולה להיות עתידנית). גארוש בעצם יצר ציר זמן שני שמתפצל מהראשון בנקודה בה הוא חזר בזמן לדראנור, אז עכשיו יש שני צירי זמן: אחד רגיל שאותו אנחנו מכירים עם אותה ההיסטוריה, ושני שבו ההיסטוריה שונתה ע"י גארוש. אנחנו כרגע לא יודעים למה האיירון הורד רוצה לפלוש לאזרות', ההשערה שלי היא שגארוש עודד את האורקים וגרם להם לשנוא את עמי אזרות' - אבל זאת רק דעתי.
2) כמו שאמרתי קודם, חוזרים אחורה בזמן אבל לציר זמן שונה, להיסטוריה אחרת ששונתה ע"י גארוש.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: War of the ancients
פורסם: 21 אוגוסט 2014, 18:43 

אלו מכם שזוכרים, לפני כמה שנים זכינו בTales of the past - סרטים שמתבססים על הגרפיקה של וואו ונכתבו על פי אירועים שקרו בשרתי roleplay בזמנו. Tales of the past נחשבים לאחת הקלאסיקות בתחום סרטוני המשינימה (סרטונים שמתבססים במנוע הגרפי של וואו).

היום ראיתי את את החלק הראשון של War of the ancients - סדרה חדשה של סרטים כאלו שמתבססים על כתביו של ריצ'ארד א.קנאק (כותב נובלות מפורסם שפרסם כבר הרבה ספרים של וורקראפט) בספר בעל שם זהה ועל המלחמה הגדולה של האלפים נגד השדים שהובילה לשבירת היבשת.

תהנו מהחלק הראשון - The well of eternity

https://www.youtube.com/watch?v=P0iKFASurHk

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: War of the ancients
פורסם: 23 אוגוסט 2014, 21:21 

אין בעד מה :) ממליץ לקרוא גם את War of the ancients של ריצ'ארד א.קנאק - ובכלל ספרי וורקראפט של קנאק מאוד מוצלחים לטעמי. אפילו כמה תורגמו לעברית.

אגב, אם אתה אוהב את הסגנון - Tales of the past מאוד מומלץ, גגל אותו. אמנם הוא לא Lore רשמי (הוא מבוסס על אירועים ששחקנים עשו בשרתי רולפליי) - אבל הוא מגניב לאללה בכל זאת.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 24 אוגוסט 2014, 15:06 

כן אני גם נוטה להסכים עם אלוף ההתעלמות/מיוטים לשנים 2014-2015.

גפילטעפיש מתה השם ייקום דמה. הגיע הזמן לעלות מן האוב, כמו עוף החול, ולפתוח בפרק חדש.

מה דעתכם על השם: 'Matbucha' ?

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 24 אוגוסט 2014, 15:08 

תמיד רצינו לפתוח בהורד את Hraime...

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 24 אוגוסט 2014, 18:58 

אני יכול להגיד לכם מה אני חושב.
אני חושב שיהיה טוויסט עלילתי ושגרום יהרוג את גארוש בעצמו בשלב מסויים. אני לא חושב שאנחנו נלחם שוב בגארוש.
אולי בלי העבדות יתפתח אצל גרום יצר חזק מאוד של כיבוש ושיעבוד הגזעים באזרות'...
בלי ת'ראל לידו בתור חבר גרום אולי פשוט אלים מאוד...

בליזארד אישרו שגרום הלסקרים (אבא של גארוש) יהיה הבוס האחרון של ההרחבה (לפי התכנון הנוכחי -וזה ניתן לשינוי).
הרייד שהוא ימצא בו יהיה תחת השפעה ניכרת של הליגיון הבוער.
לפי דעתי, וזו ספקולציה בלבד, יש שני תרחישים סבירים עיקריים:
1. לאחר שהאלייאנס וההורד שלנו בולמים את הפלישה של האיירון הורד לאזרות', ולאחר מכן מנחילים תבוסה אחר תבוסה לאיירון הורד על דראנור (ב - Shadowmoon Valley, Blackrock Foundry ו -Highmaul), גרום מתחיל להבין שהאיירון הורד לא חזק מספיק כדי לנצח ולכבוש כמו שהוא קיווה, ונאלץ לזחול בהשפלה חזרה אל גול'דאן ואל הליגיון הבוער ולבקש את עזרתם.

2. Kil'jaeden ו - Archimonde, לאחר ששמעו על האירועים שמתוארים בסינמטיק, שולחים כוחות משלהם לדראנור כדי לשעבד בכח את האורקים של דראנור (מהאיירון הורד) ו/ או על מנת לנקום את מותו של מנורות', אחד מהמצביאים החזקים ביותר של הליגיון.
גרום, שכבר נוחל תבוסות לאלייאנס ולהורד לא יכול להתמודד עם מלחמה בשתי חזיתות, והוא נאלץ להיכנע לליגיון ולהילחם עבורו.

3. אופציה קצת פחות סבירה, אך היא עדיין קיימת, בעיני:
בדיוק כמו אופציה מספר שתיים, רק שהפעם גרום מאחד כוחות עם ההורד והאלייאנס כנגד הליגיון, במקום ההפך.
ברייד האחרון, הוא נלכד ע"י הליגיון הבוער - ואחרי שהוכרח להכנע להשפעה דימונית משמש כאויב בעל כורחו כנגד האיירון הורד וכוחותינו המשולבים.
מקרה כזה, פותח אופציות נחמדות להרחבות הבאות - כמו player models של אורקים חומים להורד, או אוגרים מדראנור כגזע חדש.


לגביי גארוש - ספויילרים:
אני משחק בבטא וכבר סיימתי את רוב הקווסטים - גארוש ממונה ע"י אביו גרום, כמנהיג בכיר בשבט וורסונג - אנחנו מתעמתים מולו (בעזרתם של הגיבורים הגדולים ביותר של אזרות' ודראנור, וביניהם קאדגר, ת'ראל, דורותאן, Yrel ועוד) ולבסוף מגיעים למצב שבו ת'ראל מזמין את גארוש למאק'גורא (Mak'gora), דו-קרב לחיים ולמוות.
יש cut-scene, שעדיין לא נמצא בבטא המתאר את הקרב, ובסופו גארוש מובס ומת.
ל - Kairoz, דרך אגב, אין גורל מלבב גם כן :)

הינה הסירטון מהבטא - למי שרוצה:
https://www.youtube.com/watch?v=2EJkKl2fWtk

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 25 אוגוסט 2014, 13:13 

אתה יודע מה? זה לא רעיון כזה רע...כמובן שאני לא מתכוון להתחיל להעביר דמויות...אולי רק את המיין אבל מקסימום נפתח חדשה... זה תמיד כייף להעלות מהתחלה

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 26 אוגוסט 2014, 22:44 

חברים, בואו לא נדרדר את הדיון הזה לדיון של מריבות והתנצחויות.

בר, אני רואה שאתה רוצה לנסות שוב להרים את הגילדה. יש לי שתי עצות לתת לך בתגובה לדברים שכתבת:

1. אני חושב ששימוש בפלטפורמה כמו פייסבוק או ווטסאפ במקום בפורום תזיק למטרה. אם המטרה היא חשיפה כמה שיותר גבוהה על מנת למשוך אנשים, הפלטפורמה הכי טובה היא האתר הזה ופרסום בפורומים באתרים אחרים. ווטסאפ יכול לבוא במקביל, אבל אם הוא יבוא כתחליף לפורום פתוח, הוא יקשה על הגילדה להתגבש ולהתרומם מעבר לשחקנים הבודדים שנמצאים בקליקה הזו.
הפורום מתאים במיוחד לחשיפה רחבה, לפנייה לכלל שחקני הגילדה, לגיוס, להקמת קבוצות ריידים ו-PVP, לגיבוש נהלים וכללים.
לדברים שמצריכים מענה מיידי, ה-TS יהיה הפלטפורמה המתאימה ביותר. למה TS ולא ווטסאפ למשל? משום שכאשר הנהלת הגילדה נמצאת ב-TS בערוץ הנהלה ודנה שם בענייני הגילדה, הם נראים ואף נגישים לשחקנים האחרים. יש תחושה של הנהגה זמינה וקיימת. אם הנהלת הגילדה תימנע מה-TS ותהיה בווטסאפ, עלולה להיווצר תחושה של אי-זמינות, של מעין תרנגולת ללא ראש שמחפשת את דרכה.
על מנת להוביל אנשים לא מספיק לרוץ קדימה: צריך לוודא שהאנשים מאחור רואים אותך, בוטחים בך והולכים אחריך.

2. אם אתה מתכוון לקחת על עצמך את הנהגת הגילדה, אני מציע שתעשה חושבים עם עצמך לגבי רמת המחויבות שלך לאורך זמן. זה לא יהיה פשוט וזה יצריך אורך רוח. אם למשל אתה חושב שיש סיכוי שלאחר חודש-חודשיים קשים אתה תתייאש ותיעלם מהשטח, אולי כדאי לשקול להעביר את המושכות למישהו אחר כבר עכשיו.

אלה כמובן רק עצות, אתם אלה שתחליטו באיזו דרך אתם הולכים.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 27 אוגוסט 2014, 00:06 

חברים, בואו לא נדרדר את הדיון הזה לדיון של מריבות והתנצחויות.

בר, אני רואה שאתה רוצה לנסות שוב להרים את הגילדה. יש לי שתי עצות לתת לך בתגובה לדברים שכתבת:

1. אני חושב ששימוש בפלטפורמה כמו פייסבוק או ווטסאפ במקום בפורום תזיק למטרה. אם המטרה היא חשיפה כמה שיותר גבוהה על מנת למשוך אנשים, הפלטפורמה הכי טובה היא האתר הזה ופרסום בפורומים באתרים אחרים. ווטסאפ יכול לבוא במקביל, אבל אם הוא יבוא כתחליף לפורום פתוח, הוא יקשה על הגילדה להתגבש ולהתרומם מעבר לשחקנים הבודדים שנמצאים בקליקה הזו.
הפורום מתאים במיוחד לחשיפה רחבה, לפנייה לכלל שחקני הגילדה, לגיוס, להקמת קבוצות ריידים ו-PVP, לגיבוש נהלים וכללים.
לדברים שמצריכים מענה מיידי, ה-TS יהיה הפלטפורמה המתאימה ביותר. למה TS ולא ווטסאפ למשל? משום שכאשר הנהלת הגילדה נמצאת ב-TS בערוץ הנהלה ודנה שם בענייני הגילדה, הם נראים ואף נגישים לשחקנים האחרים. יש תחושה של הנהגה זמינה וקיימת. אם הנהלת הגילדה תימנע מה-TS ותהיה בווטסאפ, עלולה להיווצר תחושה של אי-זמינות, של מעין תרנגולת ללא ראש שמחפשת את דרכה.
על מנת להוביל אנשים לא מספיק לרוץ קדימה: צריך לוודא שהאנשים מאחור רואים אותך, בוטחים בך והולכים אחריך.

2. אם אתה מתכוון לקחת על עצמך את הנהגת הגילדה, אני מציע שתעשה חושבים עם עצמך לגבי רמת המחויבות שלך לאורך זמן. זה לא יהיה פשוט וזה יצריך אורך רוח. אם למשל אתה חושב שיש סיכוי שלאחר חודש-חודשיים קשים אתה תתייאש ותיעלם מהשטח, אולי כדאי לשקול להעביר את המושכות למישהו אחר כבר עכשיו.

אלה כמובן רק עצות, אתם אלה שתחליטו באיזו דרך אתם הולכים.

מסכים עם כל מילה, כשאמרתי וואטסאפ\קבוצה בפייסבוק, התכוונתי רק לבינתיים, כלומר שיהיה דיון ישיר בין אלו שרוצים להרים את הגילדה בחודשיים הקרובים, כזה שלא יפוצץ את הפורום בהודעות מיותרות, כמובן שבשוטף האתר הזה יותר עדיף ויותר נגיש לכל הדעות.

לגבי ההנהלה, אגיד לך את האמת, אני לא מעוניין ולא הייתי מעוניין במושכות, הבעיה היא שאף אחד אבל אף אחד לא לוקח על עצמו את המושכות ואומר "יאללה אני מרים פרוייקט בואו תצטרפו למאמץ", אלו שכן רוצים מצפים שמישהו אחר יעשה את זה, ואלו שלא רוצים רק מורידים את המורל ועסוקים בלציין כמה הקהילה הישראלית מתה והמצב הנוכחי בגפילטע מביש, שגם זה לא הכי עוזר.

אני אישית חושב שצריך איזו קבוצה של כמה אנשים רציניים שיהוו את הבסיס לגילדה, בין אם זה לשקם את גפילטע או להתחיל מחדש, חלקם יתעסקו גם בהנהלה בהמשך ומשם אפשר רק לגדול, ואחרי זה לא אכפת לי גם לקחת 5 צעדים אחורה, הבעיה היא שאף אחד לא קם בכלל, הרבה מה"שחקנים הוותיקים" (לא כולם! חייב לציין) שלא פרשו מהמשחק עדיין כבר הכניסו לעצמם לראש כ"כ חזק שהעניין גמור ומת ואי אפשר להרים כלום, ותאמין לי ניהלתי דיון עם הרבה מהם ואף אחד לא חשב לרגע לקחת לעצמו את המושכות אלא היה עסוק רק בלהעביר ביקורת, מספיק שחצי מהם היו יוצאים מהקיבוע שלהם ומצטרפים לרעיון ה"מטופש" שלנו אז, הדברים היו נראים אחרת, כי יש ובהרחבה הבא יהיו עוד הרבה שחקנים, חדשים וחוזרים, שיכולים בכיף להצטרף לפרוייקט, אם רק הוא יהיה טיפה יותר רציני מכמה הודעות שדביל כמוני רושם בפורום הזה.

אם הגילדה היתה מצליחה לבד הרבה מהשחקנים שעסוקים בלדבר היו מצטרפים בלי להסס, הם רק לא מבינים שעכשיו צריך קצת רצינות והתאגדות בשביל להרים אותה, שזה אומר גם לנקוט בפעולה, נכון, אני לא האיש הכי מתאים לתפקיד, אבל גם אז וגם עכשיו, אני אחד היחידים שעוד חושב לעשות משהו בנידון, כי בתכלס, היה לי ממש כיף בגפילטע, וחבל לוותר על העניין הזה ולהשאיר אותו בגדר "זכרון נעים", כאשר עדיין ניתן להרים אותו בצורה פרקטית.

וניגש לעניין,
דרושים/ות שחקנים/יות ישראלים/יות למשרה ניהולית בפרוייקט חדש בגילדה הישראלית של world of warcraft.
דרישות העבודה:
אזרחות ישראלית ו/או תושבות קבע, מוסר עבודה, ניסיון מצטבר של לפחות שנה בworld of warcraft, תינתן עדיפות לבעלי ניסיון של 3 שנים או יותר.
אפשרויות קידום לofficer, GM על בסיס רצון לתרום, לקיחת אחריות, ורמת הפעילות השוטפת.
המשרה מיועדת לרציניים בלבד,
ניתן ליצור איתי קשר בפורום הזה, בטלפון 052-6270919 במייל Bar.Abergel@gmail.com או בTS בתיאום מראש.

בר אברגל,
משאבי אנוש

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 27 אוגוסט 2014, 13:15 

heyo, פוסט מבולגן להלן, זורק מחשבות על המקלדת:
הקפאתי את המשתמש שלי לפני שנה ונעלמתי מהנוף הפורומי, אבל נשארתי lurker ואני מתעדכן כל הזמן בנושאים שנפתחים פה (וכמובן בחדשות של MMO-C). בשנה האחרונה צפיתי מהצד איך הגילדה התאדתה, אם אני לא טועה קצת אחרי שיצא 5.2, ולמרות שזה חבל אני חושב שכמו שאחרים הציעו, אם יש פה חברה שמעוניינים להקים גילדה ישראלית חדשה צריך לשנות משהו.
זה באמת נראה לא טוב שכבר למעלה משנה יש גילדה גוססת שמנסים לשקם, ברגע שאנשים רואים שהם נמצאים בגילדה מתה הם פשוט עוזבים.

אם רוצים למשוך שחקנים חזרה ל-vision הזה של קהילה ישראלית מאוחדת, צריך דם חדש, אנשים כריזמטיים, הגדרה ברורה של איך הגילדה הולכת לתפקד ומה המטרה שלה. לשנות שרת ופוסיבלי faction, שם וכו' כמו שהציעו זה לדעתי חובה. אנשים לא יחזרו לגילדה קיימת גוססת, חייבים לפחות בוסט ראשוני של מאסה כלשהי של אנשים שיתנו לגילדה חיים ויראו פעילות.
עולה גם שאלה של איך להגיע לישראלים שמשחקים, אני מאמין שרוב מי שמשחק בכלל לא גולש בגמדיה. בעיה.

אני חושב שלמודל החדש של ריידים בהרחבה הקרובה יש יתרונות וחסרונות בהקשר של גילדה ישראלית -
מצד אחד העובדה שנורמל מוד (מה שבהרחבה הבאה יקרה Heroic mode) הוא גמיש בכמות השחקנים, תורם לזה שיהיה אפשר לעשות פרוגרס בריידים עם כמות גדולה יחסית של שחקנים מהגילדה בלי ריבים על מקום, באווירה נינוחה יחסית, ולהכניס פחות או יותר כל שחקן שירצה ושיעמוד בתנאים מינימליים של ריידינג. זה משהו מעולה לדעתי בבניית קבוצה מאוחדת של שחקנים בלי שזה נותן הרגשה לחדשים שאין להם מקום או אפשרות להצטרף לותיקים.
מצד שני, אני זוכר שגם בזמנו במוסד וגם לפי מה שהבנתי שקרה בגפילטע, חלק לא קטן מהסיבה לנפילת הגילדות היא ששחקנים רבים מה-core של הגילדה חיפשו לעשות ריידים בצורה יותר מקצועית ועזבו לגילדות/שרתים אחרים, ובהרחבה הקרובה כש-Mythic זה מוד שנעול על 20 שחקנים, זה יהיה מאוד, מאוד קשה למנף קבוצה חזקה ויציבה של ישראלים שיוכלו להתקדם בתוכן.
I will go as far as sayin' שאני חושב שזו לא אופציה בכלל. כשריידים הצריכו רק 10 אנשים היה קשה להחזיק קבוצה חזקה למשך יותר מטיר שלם, אז 20? כן, לא נראה לי.

יש פה בעיה, בגלל זה אני אומר שצריך להגדיר מראש למה הגילדה שואפת. אולי להצהיר מראש שהגילדה שואפת בעיקר לרכז ישראלים בשביל הכיף של לשחק ביחד, אבל לא להפריח אשליות על גילדת ריידים ישראלית מצליחה. אני מאמין שהרבה מאוד שחקנים ישמחו לקחת חלק בגילדה ישראלית אפילו רק עם אלט/ים שלהם, ושיש הרבה ישראלים שמשחקים בצורה קאז'ואלית (אני בעצמי, גם כשאני אחזור לשחק בקרוב, אני מאמין שאת רוב ההרחבה אם לא כולה אני אשחק בק'אזואליות ובלי כוונה להתקדם הרבה אם בכלל ב-Mythic) שלא אכפת להם מ-Mythic Raiding ורק רוצים סביבה טובה ופעילה לשחק בה, עם אפשרות לארגן קבוצות לכל מיני דברים שונים.

אם תקום יוזמה של גילדה חדשה, אני אשמח מאוד להצטרף עם אחת הדמויות שלי, אחרי הכל כשאני חושב על כל השנים ששיחקתי WOW הרבה מהזכרונות הטובים ביותר שיש לי הם בזכות הקהילה הישראלית. הריצות לריידים ישנים בשביל אצ'יבמנטים/טרנסמוג, ה-TS הפעיל, קבוצות לדאנג'נים ו-BG'S ופשוט הנוחיות של לתקשר ולצחוק עם ישראלים..
אז אממ, כן, עדכנו אם יש משהו חדש.

peace

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: גפילטעפיש, מה יהיה?
פורסם: 27 אוגוסט 2014, 17:48 

נאמרו פה כל כך הרבה דברים שאני לא מסכים איתם שאני לא יודע איפה להתחיל.
1. התפקיד של הנהגת הגילדה לא נפל עליכם משמיים. זה לא שאמרתי "זרג אני עוזב" יצאתי מהגילדה והלידרשיפ במקרה נחתה עליכם.
היו ביננו שיחות לפני ושאלתי גם את מורן וגם אותך ספציפית האם אתם מבינם מה זה אומר.

2. אני לא מסכים שבשביל בסיס צריך שחקנים שרוצים יותר מפלטפורמה סוציאלית.
אני חושב שתחילת הדרך של גפילטעפיש הייתה כזו שאנשים מעולם לא ציפו לנקות תכנים בהירואיק בתוך מתווה הגילדה. הם שיחקו ביחד מתוך רצון עז לשחק עם ישראלים בסביבה קבועה.
מה שאיחד אותם לא היה רדיפה אחרי אצ'יבמנטים אלא תחושה חזקה של ביחד וכיף. אם זה בתוך המשחק או מחוץ למשחק בטימספיק, מפגשים וכדומה.
ברגע שפעילויות הגילדה החלו להעלם, אנשים התחילו להעלם גם כן.
בפתיחה של פנדריה, הגילדה הייתה במצב חזק של שיקום, 2 קבוצות ריידים פעילות שהצליחו יפה מאוד בתוכן, היו תחרויות שבהם אנשים היו לוקחים חלק והמוראל היה גבוה יותר.
העניין הגיע לשפל כאשר הריידים הפכו למרכז העניינים... התחיל כעס אחד כלפיי השני, מחלוקות, ריבים ובסופו של דבר אנשים הרגישו שהם רוצים להתקדם במשחק ועזבו את הגילדה עם המיינים שלהם לכל מיני גילדות אחרות.
אין בזה שום בעיה אם הם היו ממשיכים לשחק על אלטים בצורה רגילה או ליצור קשר עם חברי הגילדה בצורה קבועה, אבל כשלא עושים את זה, אז הריחוק גורם לבידוד וניתוק ולאט לאט זה התפורר...
בשביל בסיס לא צריך חבורה של שחקנים לריידים. צריך חבורה של שחקנים שמשחקים קבוע ומשחקים הרבה.
על סמך מה אני אומר את זה?
בWotlk הייתי חלק מגילדה סוציאלית שהייתה שמה דגש נמוך מאוד על ההתקדמות בריידים... רצינו לעשות ריידים כי זה היה כיף וצחוקים והיינו עושים יחסית הרבה ריידים, אבל ברמה מאוד נמוכה יחסית וזה עבד לנו מצויין.
האירוניה היא שעם האנשים ששיחקתי אז בצורה הכי קאזו'אלית בונילה, בTBC ובWOTLK אני שומר על קשר רציף עד היום, ואלו שאני עשיתי איתם ריידים בהארדקור אני פחות שומר. הרבה פחות.

3. משחק הוא כיפי אם החברה שמשחקים איתה היא כיפית.
וזו נקודה חשובה מאוד... קחו לדוגמא את דיאבלו 3. הוא משחק חוזר על עצמו שלא מחדש יותר מדי, אוספים ציוד ועוד ציוד ועוד ציוד כדי לנקות את אותו דבר שוב ושוב ושוב. אני שיחקתי דיאבלו חודשים בקבוצה קבועה עם עומר ונדב רק כי היה לנו מאוד כיף לשבת ביחד שעתיים בערב ולהעביר את הזמן בלירות בזומבים בלי לחשוב יותר מדי.
וזה בקבוצה של 3 אנשים. אם אפשר יהיה להגיע למצב שיש 10-15 איש שמשחקים קבוע בערבים בגפילטע פיש, ריידים או לא, זה לא ישנה, העיקר שיש משהו לעשות עם אנשים.

4. אף אחד לא רוצה את מושכות ההנהגה... וזה חלק מהעניין... כולם רוצים שזה פשוט יהיה שם, אף אחד לא מוכן לגרום לזה לקרות. במצב כזה הגילדה לא תקום ולא תתעורר. נקודה.
מישהו או מישהי שרוצים לגרום לכך שהגילדה תתאושש צריכים לצעוד קדימה ולקחת עליהם את העניין.

5. בשביל לשקם את הגילדה צריך יותר מרק מנהיג/ה חדשים. צריך שחקנים שיהיו פעילים בגילדה יום יום. לא להיות מחוברים על אלטים ולעשות פיויפי ולא שום דבר כזה. לקחת על עצמם להיות מחוברים ולדבר, לתקשר, להיות בTS כל דבר כזה.
זוכרים את תחרויות העליית רמות שעשינו בעבר? כולם פותחים קלאס ורייס מסויים ועולים במקביל רמות, לראות מי יגיע ראשון לרמה 90. אז פעילויות מהסוג הזה.

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: רעיון- שרשרת רולפליים
פורסם: 31 אוגוסט 2014, 10:03 

היי חבר'ה,
ניסיתי לכתוב את הפוסט הזה ב"הסיפורים שלכם" אבל משום מה לא מצאתי שם אפשרות לכתוב נושא חדש.
על כל פנים, היה לי רעיון למעין "משחק פורום", אבל לא בדיוק. הרעיון הוא שניצור כאן הודעת שרשרת, שבה כל מי שירצה יכתוב את הרול-פליי של הדמות הראשית שלו, ויספר את הסיפור שלה, מנקודת המבט של הדמות. לדוגמא, אתחיל עם הדמות שלי:

שלום, אני shadowquest (משימת הצללים). אני טרול נוכל (rouge) מאיי החנית הכהה (darkspear islands). אמי קראה לי בשמי על שם משימה שאבי יצא אליה לפני שנולדתי- הוא ניסה לגייס "נבחר" אחד מכל גזע, למען מטרה שעדיין לא ידועה לי. אך כאשר הנבחר האורק הבין כי הוא לא הולך לקבל כסף על עזרה במטרה הזאת, הוא רצח את אבי בשנתו. בגלל זה, מעולם לא חיבבתי אורקים. בהתחלה, חשבתי שהתאמנתי להיות נוכל רק בשביל לנקום את מות אבי, אבל הבנתי שיש דברים חשובים יותר מאשר נקמה, ושהאורק ההוא בטח מת מזמן. הבנתי שאני צריך לעזור במלחמה נגד האליינס בשביל להגן על משפחתי וקרובי. ואז, כשהפכתי להרפתקן ושוטתתי בעולם, הבנתי שגם האליינס לא חשובים בכלל. העולם בחוץ מלא במפלצות, שדים וגזעים עוינים שצריך לסלק מכאן, טרם יפגעו בנו! והאליינס, הם רק הפרעה בדרך, כמו ילד בן 3 שמציק לך ולא מרפה מהרגל שלך בזמן שאתה מנסה לעשות את עבודתך. מהסיבה הזאת, וגם בגלל הכסף, כמובן (אני צריך מקור פרנסה...) הפכתי להיות הנוכל שאני היום: חזק וגאה בעבודתי. במשפחה שלי אורך הניבים שלך וניקיונם מעידים על כבוד, לכן אני משתדל שהניבים שלי ישארו ארוכים ונקיים. כמו כן, יש לי בעיה קטנה- במקום לנסות לחבב טרוליות בנות עמי, אני מחבב מאוד אלפיות יער... אבל כל פעם שניסיתי להתחיל עם אחת מהן חטפתי סטירה... או חרב... או חצים בכל הגוף... אבל הן כל כך יפות....

מקווה שנהנתם מהרעיון, אשמח אם תשתתפו!

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 16 ספטמבר 2014, 18:03 

היי נבי, גם אני כמו שאתה יודע הייתי מאוד סקפטי ועדיין יש בי מעט ספק אבל צריך לעשות משהו מלבד לדבר.

אני מאמין שהתמקדות בצד הסוציאלי של המשחק כרגע תעשה רק טוב לגילדה ולאלו שירצו להשאר/לא יכולים להרשות לעצמם לעבור שרת.

אני מאחל לך ולשאר החברים שעוברים לקאזאק הצלחה גדולה, הצלחה שלכם זו הצלחה של כולם.

לגבי הרשאות ניהול פורום הגילדה כרגע רק ניתן להעביר את ההרשאות אלי ובעתיד אם יהיו אנשים נוספים שירצו ליטול בזה חלק אני אעדכן אותך.

 הכרזה גלובאלית   עבור לדיון

פורסם:  

 עבור לפורום   עבור לדיון

 נושא ההודעה: Re: חדש פה :)
פורסם: 21 ספטמבר 2014, 18:20 

חס וחלילה להיות בלוינשטיין בחג, אני חוזר הביתה לחג. (אולי אפילו ניתן קפיצה למשחק לכמה ימים של החג)

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 22 ספטמבר 2014, 12:17 

וואו תודה לכל המגיבים, אני שמח לראות שיש תנועה.

- דורון איזה כיף לשמוע שאתה בגילנו ובראש שלנו ויותר נהדר לשמוע על גפילטעפיש. הפוסט שלך בצירוף הפוסט על הגילד נתן לנו את כל המידע שאנחנו צריכים. תודה רבה

-knastyknight, אני רוצה רגע לעשות סדר בדברים:
כל שרת מקושר ביחד עם עוד כמה שרתים לBattlegroup.
הBattlegroup של The Maelstorm הוא Rampage ושל Kazzak הוא Misery.
עכשיו גם ב Rampage וגם בMisery יש יותר שחקני horde שאוהבים ןמשחקים PvP מאשר alliance וזה מתורגם להבדלים משמעותיים בזמני ההמתנה.
אני אומר את זה גם מתוך ניסיון אישי - יש לי דמויות בשני הצדדים בשני הBattlegroups ואני רואה את ההבדל הזה חד וחלק.
אפילו בראיון עם מפתחי Blizzard הם אומרים שהם מודעים לבעיה הזאת ברוב הbattlegroups.

- Kingeh, נכון אתה צודק לגבי האוכלוסיה הכללית. אבל זה כולל גם חשבונות לא בשלב 90 וגם כאלה שלא אקטיבים. ובכלל, סטיסטיקה מהסוג הזה לא מראה העדפה של PvP.
זה משהו שצריך לבחון במציאות. והמציאות מראה ששחקני horde משחקים יותר pvp בצורה משמעותית.

- Bar, תודה על ההסבר , עכשיו אני מבין את הסיבה.


בכל מקרה עכשיו שאני קורא את כל התגובות אני מבין שמדובר פה בקהילה מעניינת וחברותית. אני אדבר עם החברים וניצור איתכם קשר בקרוב כשנחזור לשחק. ללא ספק נצטרף לאחת הגילדות.
שוב תודה לכולם!

 עבור לפורום   עבור לדיון

פורסם: 14 אוקטובר 2014, 09:32 

תמונה

:clap:
עמוד 1 מתוך 2 [ החיפוש הניב 29 תוצאות ]


כל הזמנים הם UTC + 2 שעות


עבור ל:  
 cron